Journal articles on the topic 'Підготовка майбутніх учителів фізичної культури'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Підготовка майбутніх учителів фізичної культури.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Підготовка майбутніх учителів фізичної культури.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

БЕЗКОПИЛЬНИЙ, ОЛЕКСАНДР, АНДРІЙ МАТУСЕВИЧ, and ПАВЛО КАНДИБА. "РЕАЛІЗАЦІЯ КОНТЕКСТНОГО ПІДХОДУ В ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДО ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ОСНОВНІЙ ШКОЛІ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 2 (2019): 151–59. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2019-1-2-151-159.

Full text
Abstract:
Проблема. Обґрунтування основних методологічних засад контекстного підходу в системі підготовки майбутніх учителів фізичної культури до здоров’язбережувальної діяльності в основній школі набуває особливого значення для підвищення якості сучасної фізкультурної освіти. Мета. Розкрити сутність контекстного підходу в підготовці майбутніх учителів фізичної культури до здоров’язбережувальної діяльності в основній школі. Методи. Аналіз літератури, методи математичної статистики, електронні таблиці “Excel”. Результати. Результати анкетного опитування підтверджують актуальність впровадження в освітній процес закладів вищої освіти сучасних технологій навчання, а також вказують на те, що значна частина викладачів не застосовують у роботі зі студентами такі форми контекстного навчання, як проблемні ситуації, ділові та навчальні ігри та кейс-технології. Система підготовки майбутніх учителів фізичної культури до здоров’язбережувальної діяльності в основній школі, побудована з урахуванням основних положень контекстного підходу, повинна забезпечити міцний взаємозв’язок навчальної та професійної діяльності. Реалізація контекстного підходу вимагає забезпечення змістовного контексту майбутньої діяльності зі здоров’язбереження в різних формах навчальної діяльності; комплексної реалізації загально-педагогічних та специфічних принципів фізичного виховання; адаптації системи підготовки до конкретних умов навчання та контингенту майбутніх учителів фізичної культури; забезпечення взаємозв’язку між формами та методами контекстного навчання; впровадження в освітній процес таких варіацій проблемного навчання, як кейс-технології, технологія cuse-study, аналіз проблемних ситуацій, аналіз конкретних виробничих ситуацій тощо. Висновки. Контекстний підхід містить значні резерви щодо формування готовності майбутніх учителів фізичної культури до здоров’язбережувальної діяльності в основній школі. Ключові слова. контекстний підхід, професійна підготовка, здоров’язбереження, учитель фізичної культури, основна школа.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kravets, Michael. "МОДЕЛЬ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДО КРАЄЗНАВЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." HUMANITARIUM 45, no. 2 (July 3, 2020): 169–76. http://dx.doi.org/10.31470/2308-5126-2019-45-2-169-176.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтована чітка послідовність процесу моделювання підготовка майбутніх учителів фізичної культури до краєзнавчої діяльності. Розкривається мета побудови авторської моделі, дослідження дієвості та ефективності її створення. Обґрунтовуються цільовий, змістовий і результативний блоки моделі. Визначаються критерії підготовки майбутніх учителів фізичної культури до краєзнавчої діяльності на засадах компетентнісного підходу: мотиваційний, когнітивний, діяльнісний які розкривають ефективність застосування системи підготовки майбутніх учителів до краєзнавчої діяльності. Конструювання моделі відображає вибір методів, форм і засобів навчання що забезпечить формування краєзнавчої компетентності майбутніх учителів фізичної культури. Обґрунтовані інноваційні педагогічні технології (диференційоване та індивідуальне навчання студентів; застосування в освітньому процесі контекстного навчання, що забезпечує інтеграцію відповідних компетентностей; упровадження в освітній процес інформаційно-комунікаційних технологій; поєднання навчання студентів з науково-пошуковою діяльністю; організація спільної навчально-дослідної роботи викладачів і майбутніх учителів; творчо-проблемні, ігрові методи, дослідження рольових моделей соціальної взаємодії, презентація ідей, проектні технології тощо). У моделі представлені рівні сформованості краєзнавчої компетентності майбутніх учителів фізичної культури (низький середній, високий).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Стасенко, О. А. "ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЯК ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Visnik Zaporiz kogo naciohai nogo universitetu Pedagogicni nauki 1, no. 1 (September 7, 2021): 242–47. http://dx.doi.org/10.26661/2522-4360-2021-1-1-37.

Full text
Abstract:
У статті наголошується на тому, що вдосконалення державних стандартів в освітній галузі є одним із ключових напрямів реформування системи підготовки майбутніх учителів фізичної культури, оскільки педагогічна діяльність фахівця, який формує особистість дитини, певною мірою складна. Визначено, що підготовка студента як майбутнього вчителя фізичної культури неможлива без усвідомлення себе як суб’єкта педагогічної діяльності, яка повинна включати як набуття спеціальних знань, умінь та навичок, так і формування професійних компетентностей відповідно до вимог сучасних закладів середньої освіти. Узагальнено досвід фахової підготовки майбутніх учителів фізичної культури, який набувається у процесі вивчення психолого-педагогічних, медико- біологічних та спеціальних дисциплін. Установлено, що одним із першочергових завдань фахової підготовки майбутніх учителів фізичної культури, які постають перед сучасною системою вищої педагогічної освіти, є ефективний пошук та використання оптимальних шляхів підвищення ефективності навчальних технологій, спрямованих на формування професійних компетентностей майбутніх педагогів. Доведено, що формуванню професійної компетентності у закладах вищої освіти педагогічного профілю має приділятися велика увага. Майбутні учителі фізичної культури повинні вміти різноаспектно вирішувати комплексні завдання і проблеми в галузі фізичної культури, керуючись принципами толерантної комунікації, творчої й інноваційної професійної діяльності у виробничих ситуаціях, що характеризуються невизначеністю умов та вимог сьогодення. Обґрунтовано структуру особистості вчителя фізичної культури, в якій знаходять своє відображення загальні та фахові (предметні) компетенції, а також програмні результати навчання (знання), уміння й комунікація. Акцентується увага на оволодінні системою практичних умінь та навичок займатися головними видами і формами раціональної фізкультурної діяльності в закладах середньої освіти; збереженні й зміцненні здоров’я, розвитку і вдосконаленні психофізичних можливостей, якостей та властивостей особистості; набутті досвіду творчого використання фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової діяльності для досягнення особистих і професійних цілей; формуванні загальної культури, гуманістичної спрямованості, компетентності, педагогічних здібностей та педагогічної техніки; умінні спілкуватися з колегами, учнями та їхніми батьками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Чиженок, Т. М., Ю. О. Коваленко, and Л. І. Кузьміна. "ОЦІНКА ПРОФЕСІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДО ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ." Visnyk of Zaporizhzhya National University Physical education and Sports, no. 2 (November 4, 2021): 69–76. http://dx.doi.org/10.26661/2663-5925-2021-2-10.

Full text
Abstract:
У процесі теоретичного аналізу проблеми встановлено, що одним із головних завдань сучасної вищої школи України є забезпечення та набуття студентами знань з фізкультурної галузі, підготовка їх до професійної діяльності в умовах Нової української школи. Провідну роль відіграють та несуть відповідальність заклади вищої освіти з підготовки нового покоління педагогів, зміст і рівень кваліфікації яких адекватні інноваціям, що відбуваються в галузі фізичної культури і спорту. Сучасний рівень розвитку суспільства, освіти та науки висуває зовсім нові вимоги до підготовки фахівців, особливо відчутні потреби вдосконалення педагогічної освіти саме фахівців фізкультурної галузі, учителів фізичної культури. Фахівці зазначають, що проблема професійної підготовки майбутніх учителів фізичного виховання в закладах вищої освіти потребує вдосконалення, а в умовах сьогодення ще й швидких змін. Традиційна система освіти не може забезпечити органічне входження нової генерації вчителів у складне та швидкозмінне поле різнопланових потреб навчально-виховної діяльності в сучасній школі. Традиційний зміст, форми та методи підготовки вчителів фізичної культури до професійної діяльності, на жаль, не спроможні будь-що змінити. Реалії підготовки таких фахівців не сприяють формуванню вчителя як активної, творчої особистості, яка сучасно мислить та бере на себе відповідальність за майбутнє покоління. Загалом проблема підвищення ефективності професійно-педагогічної підготовки майбутніх учителів фізичного виховання в педагогічних закладах вищої освіти залишається малодослідженою. Дане дослідження було спрямоване на аналіз і визначення професійної готовності студентів до педагогічної діяльності в закладах загальної середньої освіти. Було проведено анкетування за двома видами анкет, у результаті якого отримано дані щодо інтересу сучасних студентів до діяльності вчителя фізичної культури та рівня сформованості в них основних компонентів педагогічної діяльності за методикою М.Ф. Матвійчука. У результаті дослідження встановлено, що студенти мають позитивне ставлення до діяльності вчителя фізичної культури, а основним чинником виявлення активності в них є інтерес до засвоєння матеріалу. Сформованість компонентів педагогічної майстерності засвідчує добре володіння комунікативними, конструктивними, руховими й організаторськими здібностями, меншою мірою – гностичними.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

ХІМІЧ, Віта. "ПЕРЕВІРКА ЕФЕКТИВНОСТІ МЕТОДИКИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДО ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ НАРОДНОГО ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 20, no. 1 (August 17, 2020): 232–48. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v20i1.411.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються особливості проведення педагогічного експерименту з проблеми підготовки майбутніх учителів фізичної культури до використання засобів народного хореографічного мистецтва у професійній діяльності. Автор тлумачать готовність майбутніх учителів фізичної культури до використання народного хореографічного мистецтва як стійку особистісну характеристику майбутнього вчителя фізичної культури, що містить високий рівень мотивації, наявність знань, умінь та навичок, необхідних для ефективного використання засобів народного хореографічного мистецтва на занятті загальної середньої освіти. Розглянуто етапи експериментальної перевірки педагогічних умов та структурної моделі підготовки майбутніх учителів фізичної культури до використання засобів народного хореографічного мистецтва у професійній діяльності, яка здійснювалася шляхом проведення педагогічного експерименту. Педагогічний експеримент включав: пошуково-теоретичний, констатувальний та формувальний етап. Під час констатувального етапу педагогічного експерименту було проведено комплексне діагностування, яке містило тестування, анкетування на виявлення рівнів сформованості майбутніх учителів фізичної культури до використання засобів народного хореографічного мистецтва. На основі критеріїв та показників, для оцінки початкового рівня сформованості готовності майбутніх учителів фізичної культури до використання засобів народного хореографічного мистецтва у професійній діяльності було виокремлено високий, середній та низький рівні сформованості. Виокремлено й описано педагогічний експеримент щодо підготовки майбутніх учителів фізичної культури до використання засобів народного хореографічного мистецтва у професійній діяльності. На заключному етапі формувального експерименту здійснено обробку даних, визначено результативність гіпотези, сформовано висновки. У статті описаний порівняльно-співставляючий аналіз результатів педагогічного експерименту, який засвідчив ефективність моделі підготовки майбутніх учителів фізичної культури до використання засобів народного хореографічного мистецтва у професійній діяльності, та представлено результати експериментальної перевірки педагогічних умов формування готовності майбутніх учителів фізичної культури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лун, Цуй. "АНАЛІЗ СУЧАСНОГО СТАНУ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В КОЛЕДЖАХ КНР." Інноватика у вихованні, no. 14 (November 17, 2021): 342–49. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v1i14.402.

Full text
Abstract:
Зміни, які відбуваються у сфері вищої освіти Китайської Народної Республіки (КНР), спрямовані на підвищення якості професійної освіти студентів у коледжах та університетах. Метою статті є здійснення аналізу сучасного стану розвитку професіоналізму майбутніх учителів фізичної культури в коледжах КНР. Методами дослідження є аналіз педагогічної зарубіжної та вітчизняної літератури, систематизація та узагальнення досліджень з проблеми розвитку професіоналізму майбутніх учителів фізичної культури в коледжах КНР та метод моделювання. У статті проаналізовано сучасний стан підготовки майбутніх учителів у коледжах КНР, порушено проблему щодо необхідності модернізації вищої освіти, що спрямована на удосконалення якості викладання, оновлення освітніх програм тощо. Обґрунтовано роль та значення розвитку професіоналізму майбутніх учителів фізичної культури. Схарактеризовано спрямування інтегрованих курсів, які викладаються для майбутніх учителів фізичної культури у коледжах КНР. Визначено основні напрями, на які має бути направлена змінена концепція підготовки майбутніх педагогів, зокрема вчителів фізичної культури. Розкрито складові професіоналізму вчителя фізичної культури, професійні здібності, які мають бути сформовані у здобувачів у процесі підготовки до здійснення професійної діяльності. Окреслено перспективи подальших наукових розвідок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Pavlyshynets, K. Yu. "ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ АДАПТАЦІЇ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ПРОЦЕСІ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ." Visnik Zaporiz kogo naciohai nogo universitetu Pedagogicni nauki 2, no. 1 (September 8, 2021): 159–64. http://dx.doi.org/10.26661/2522-4360-2021-1-2-25.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблему модернізації вищої педагогічної освіти в контексті професійної підготовки та адаптації майбутніх учителів фізичної культури до професійної діяльності у процесі педагогічної практики. Проаналізовано теоретичні та методичні засади адаптації майбутніх учителів фізичної культури до професійної діяльності та розглянуто специфіку процесу підготовки майбутніх учителів до професійної діяльності. З’ясовано, що нині актуальними є завдання, спрямовані на вдосконалення професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури, успішне виховання компетентних та конкурентоспроможних кадрів відповідних рівнів і стандартів вищої освіти, затребуваних на ринку праці, здатних адаптуватися до професійної діяльності, орієнтованих на впровадження інноваційних та цифрових технологій, постійний саморозвиток та самовдосконалення, творчий пошук та навчання впродовж життя. У статті охарактеризовано дефініцію поняття «педагогічні умови». Розглянуто освітній процес майбутніх учителів фізичної культури в закладах вищої освіти та з’ясовано, що таке становлення потребує відповідного професійного освітнього процесу зі сприятливими умовами адаптації до професійної педагогічної діяльності та практичними навичками професійної майстерності. Уточнено, що у процесі підготовки майбутніх фахівців галузі освіти до професійної діяльності важливу роль відіграють педагогічні умови, що сприятимуть успішній адаптації до професійної діяльності, особливо під час педагогічної практики. Обґрунтовано та визначено педагогічні умови адаптації майбутніх учителів фізичної культури до професійної діяльності у процесі педагогічної практики. Подальшого напрацювання потребує розроблення структурно-функціональної моделі адаптації майбутніх учителів фізичної культури до професійної діяльності у процесі педагогічної практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бєлікова, Наталія. "Концептуальні основи професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури." Освітній вимір 39 (November 21, 2013): 17–22. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v39i0.3020.

Full text
Abstract:
Бєлікова Н. О. Концептуальні основи професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури. Визначено та науково обґрунтовано концептуальні основи професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури: взаємопов’язані властивості (релевантність професійному середовищу, інноваційність, комунікативність, трансформованість, комфортність, демократизація і випереджувальний розвиток), принципи та етапи цього процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kurnyshev, Yuriy, Maryna Kozhokar, and Yurii Moseychuk. "ПОКАЗНИКИ ПРОФЕСІЙНОГО САМОРОЗВИТКУ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ." Науковий вісник Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Професійна педагогіка, no. 16 (December 6, 2018): 122–28. http://dx.doi.org/10.32835/2223-5752.2018.16.122-128.

Full text
Abstract:
У статті уточнюються показники рівнів професійного розвитку майбутніх учителів фізичної культури. Теоретичний аналіз та узагальнення педагогічного досвіду дали можливість з’ясувати, що проблема професійної підготовки майбутніх учителів фізкультури розглядається в контексті оновлення навчально-виховного процесу у вищій школі, формування потреби у професійному саморозвитку фахівця в галузі спорту і неперервному вдосконаленні педагогічної майстерності. Професійний саморозвиток учителя передбачає самостійне оволодіння сукупністю педагогічних цінностей, ідей, сучасних технологій, ситуацій творчості, загальною культурою і характеризується активною, ціннісно-смисловою, мотиваційною, творчою професійною діяльністю. Основною причиною такого стану є неадекватне розуміння майбутніми вчителями власного професійного саморозвитку, етапів та шляхів його формування. Саморозвиток майбутнього вчителя фізкультури розглядається як відносно самостійна діяльність студента із внесення змін у власну освітню траєкторію вдосконалення професійних якостей, розширення знанєвого потенціалу, підвищення рівня педагогічної та спортивної кваліфікації, спрямована на освоєння сучасних педагогічних ідей і технологій, що забезпечує професійне зростання педагога, підвищення якості освіти і виховання учнів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Приймак С. Г. "МОДЕЛЬ ФОРМУВАННЯ КІНЕЗІОЛОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СТУДЕНТІВ У ПРОЦЕСІ СПОРТИВНО-ПЕДАГОГІЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯм." ПЕДАГОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ, no. 49 (October 30, 2021): 100–107. http://dx.doi.org/10.37915/pa.vi49.261.

Full text
Abstract:
У контексті дослідження кінезіологічна компетентність студента, що відображає інтегративний вплив спортивно-педагогічної діяльності на його особистість, розглядається як визначальний чинник формування такого морфофункціонального стану систем організму, що забезпечує успішність реалізації професійної діяльності. Відповідно до системного підходу, під структуризацією розуміють сполучення окремих елементів системи в підсистеми за певними ознаками. Запропонованою методичною системою розвитку функціональних можливостей майбутніх учителів фізичної культури у процесі спортивно-педагогічного вдосконалення передбачено, що визначальними її елементами є антропологічний, культурологічний, особистісно-діяльнісний, компетентнісний підходи. Мета статті – розробити модель формування кінезіологічної компетентності при підготовці майбутніх учителів фізичної культури відповідно їхнім функціональним можливостям. Методологічною основою дослідження є концептуальні ідеї теорії пізнання, принципи науковості, доступності, цілісності, інтегративності, які пояснюють важливі педагогічні аспекти професійної підготовки майбутнього фахівця з фізичного виховання та спорту. Для отримання найбільш значущих результатів дослідження та їх інтерпретації застосовувались такі методи: теоретичний аналіз і синтез, систематизація, узагальнення інформації, викладеної у наукових джерелах. З метою обґрунтування й розроблення методичної системи розвитку функціональних можливостей майбутніх учителів фізичної культури у процесі спортивно-педагогічного удосконалення розглянуто методологічні й емпіричні основи технологічної моделі, які можуть бути реалізовані на основі системного й діяльнісного підходів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Молдован, Андрій. "АКТУАЛІТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ГАЛУЗІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ." Науковий вісник Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Професійна педагогіка, no. 18 (June 24, 2019): 16–23. http://dx.doi.org/10.32835/2223-5752.2019.18.16-23.

Full text
Abstract:
У публікації наголошується, що зростання якості товарів і послуг у сфері фізичної культури залежить від кадрового забезпечення цього процесу, актуалізує необхідність удосконалення фізкультурної освіти та підготовки фахівців до успішної самореалізації в умовах сучасного ринку праці. Особливим видом бізнесу визнається спортивне підприємництво, конкретизоване ціннісними орієнтаціями, знаннями, уміннями щодо різних способів підприємницької діяльності у галузі фізичної культури, спорту. Відтак виникає потреба не лише у професійній підготовці майбутніх спортсменів, учителів фізичної культури і тренерів як фахівців, але й як підприємців. У такому контексті проаналізовано соціально-економічні, правові обставини суспільного поступу, що зумовлюють професійну діяльність і напрями самореалізації фахівців, у тому числі, в галузі фізичної культури і спорту. Аргументовано необхідність забезпечення в системі вищої фізкультурної освіти сприятливих обставин для розвитку підприємницької компетентності суб’єктів освітнього процесу. Таким чином, обґрунтовано доцільність удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців у галузі фізичної культури і спорту в закладах вищої освіти. При цьому спортивне підприємництво розглядається як особливий вид бізнесу, успішна реалізація якого потребує набуття відповідних знань і вмінь. Автор обстоює позицію, що застосування підприємницького підходу уможливлює цілісність процесу формування підприємницької компетентності майбутніх фахівців у галузі фізичної культури і спорту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Zakhozha, Nataliia, Svitlana Savchuk, Volodymyr Zakhozhyi, Ninel Matskevych, Oksana Usova, and Olena Demianchuk. "Психологічний компонент готовності майбутніх фахівців фізичного виховання до професійної діяльності." Physical education, sport and health culture in modern society, no. 3(55) (September 30, 2021): 3–9. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2021-03-03-09.

Full text
Abstract:
Актуальність. З огляду на те, що сутність професійної готовності до педагогічної діяльності трактується дослідниками як цілісний прояв особистості, комплексна здібність до роботи певного типу, результат професій- ної освіти й виховання, зрілості особистості, значний інтерес викликає дослідження психологічного компонента підготовки майбутніх фахівців із фізичного виховання. Мета роботи – висвітлити мотиваційний та емоційний компоненти психологічної готовності як складової частини професійної готовності майбутніх фахівців із фізичного виховання; виявити їх рівень. Методи – аналіз спеціальної науково-методичної літератури, анкету- вання, педагогічний експеримент, методи математичної статистики. Результати. Окреслено, що професійна готовність являє собою інтегральне особистісне утворення, яке включає психологічну установку на досягнення поставленої мети, оптимальну суму знань, необхідну систему вмінь, навичок, мотиви, потреби, здібності, особистісні якості. Визначено рівень психологічної готовності студентів третього та четвертого курсів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я. Основними мотивами обраної професії респонденти назвали любов до дітей і соціальну значущість професії. Висновки. Професійна діяльність учителя фізичної культури висуває високі вимоги як до фахового рівня, так і до його особистісних якостей, зокрема вміння володіти собою, не порушуючи внутрішнього спокою дитини, особливої атмосфери, вселяти довіру до себе, а також ураховувати побажання батьків. Загалом за всіма показниками рівень мотиваційного та емоційного компонентів психологічної готовності майбутніх учителів фізичного виховання до роботи з дітьми можна констатувати вищим від середнього. Дані експерименту свідчать, що майбутні вчителі фізичного виховання роблять свідомий вибір на користь формування позитивного ставлення до фізичної культури, зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

КУШНІРЮК, СЕРГІЙ, ЛЮДМИЛА КРАВЧЕНКО, and ЛЮДМИЛА КОНОВАЛЬСЬКА. "СЕНСОВИЗНАЧАЛЬНІ ПРИНЦИПИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 2 (2019): 115–24. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2019-1-2-115-124.

Full text
Abstract:
Зміна соціальних цінностей і пріоритетів, що відбувається в суспільстві, докорінне та системне реформування загальної середньої освіти, побудова Нової української школи актуалізують необхідність здійснення трансформації моделей поведінки й соціального мислення у сфері освіти, переносу акцентів з авторитарних педагогічних методик на ціннісні методологічні платформи педагогіки партнерства. Педагогічна освіта в Україні повинна стати креативною, гуманістичною, людино- і культуро творчою. Нині гуманітарна складова недостатньо повно представлена в науковій освітянській літературі, чітко не сформульовані сенсовизначальні принципи, на яких повинна будуватись науково-методична і соціальна база педагогічної освіти в сфері фізичної культури й здоров’я людини. Метою роботи є дослідження й визначення основних сенсовизначальних принципів фізичної культури в Новій українській школі та окреслення можливих шляхів реалізації даних принципів в умовах трансформації системи освіти всіх рівнів. У статті показано, що результатом освіти в галузі фізичної культури та здоров’я людини має бути формування в учнів стійкої мотивації, здатності і бажання дотримуватися здорового способу життя, ціннісного ставлення до життя і здоров’я, сприяння їх фізичному, психічному, соціальному і духовному розвитку на засадах педагогіки партнерства. Визначені ціннісні методологічні платформи педагогіки партнерства спираються на спілкування, взаємодію та співпрацю між учителем, учнем і батьками з метою побудови життєвої здоров’язбережувальної та освітньої траєкторії дитини. Зміст освіти в галузі фізичної культури і здоров’я людини базується на формуванні компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві, відображає соціальний досвід матеріальних і духовних цінностей, створених людиною в процесі суспільно-історичної практики. З’ясовано, що формування єдиного європейського освітнього простору висуває певні вимоги не тільки до науково-освітнього потенціалу, але й до педагогічної майстерності, особистих й соціально-поведінкових якостей, іміджу педагогічних кадрів. У роботі досліджені сенсовизначальні принципи фізичної культури в Новій українській школі й робиться висновок, що фізична культура має стати основою для втілення нового способу життя, подальшого розвитку української нації. Підкреслюється велике значення для покращення освіти в галузі фізичної культури і здоров’я людини міжуніверситетських, регіональних і міжнародних контактів як викладачів, так і студентів, регулярний обмін досвідом на семінарах, конференціях і симпозіумах, мобільність студентів, аспірантів, викладачів, виконання ними спільних проектів, науково-дослідних програм. Ключові слова: Нова українська школа, сенсовизначальні принципи фізичної культури, педагогіка партнерства, імідж педагога, якість професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури й здоров’я людини.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Мельнік, Анастасія. "ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЯК НАУКОВА ПРОБЛЕМА." ГРААЛЬ НАУКИ, no. 2-3 (April 10, 2021): 481–84. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.02.04.2021.096.

Full text
Abstract:
Аналіз наукових та літературних джерел свідчить про те, що на сьогодні стан готовності викладачів неоптимальний та недостатньо розвинений. Теоретичні основи та специфіка процесу формування готовності майбутніх учителів до професійної діяльності відображені в працях Е.П. Белозерцева, В. П. Беспалько, О.В. Бондаревської, Ю.С. Брановського, А.В. Петровського, В.Н. Сагатовського та ін. Результат вивчених літературних джерел стверджує, що більшість вчених схиляються до концепції готовності як особливого психічного стану особистості. Деякі дослідники розглядають готовність як технічний стан та якість особистості. Виходячи з поглядів та думок видатних науковців та викладачів, формування готовності майбутніх учителів фізичного виховання є актуальною проблемою і вимагає ретельного аналізу на теоретичному та практичному рівні. На основі аналізу психолого-педагогічної літератури можна зробити висновок, що готовність майбутніх учителів фізичного виховання є інтегрованим формуванням особистості, яке характеризує її активність у підготовці та залученні до професійної діяльності не лише до навчальної роботи, а й до позакласної роботи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Розсоха, Антоніна, and Михайло Кравець. "ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДО КРАЄЗНАВЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 7(91) (September 30, 2019): 276–85. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2019.07/276-285.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Карасєвич, Сергій, and Марина Карасєвич. "ПРОБЛЕМИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ У ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІЙ ЛІТЕРАТУРІ." Collection of Scientific Papers of Uman State Pedagogical University, no. 1 (June 23, 2018): 99–108. http://dx.doi.org/10.31499/2307-4906.1.2018.134838.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Шевченко, О. В. "ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ СПОРТИВНО-ХОРЕОГРАФІЧНИХ ДИСЦИПЛІН." Visnik Zaporiz kogo naciohai nogo universitetu Pedagogicni nauki, no. 2 (November 12, 2021): 158–62. http://dx.doi.org/10.26661/2522-4360-2021-2-25.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовуються шляхи формування професійної культури в майбутніх учителів спортивно-хореографічних дисциплін інноваційними засобами фізичної культури, спорту і мистецтва. З’ясовано, що студенти під час навчання в закладі загальної середньої освіти повинні долучатися до процесу формування професійної культури на усвідомленому рівні, а потім вдосконалювати її для досягнення більш високих результатів у професійній діяльності. Доведено, що провадження інноваційних технологій у сучасну освіту суттєво прискорює передавання знань і накопиченого технологічного та соціального досвіду людства не тільки від покоління до покоління, а й від однієї людини до іншої. Сучасні інноваційні технології, підвищуючи якість навчання й освіти, дають змогу особистості успішніше й швидше адаптуватися до навколишнього середовища, соціально-економічних змін, сприяють розвитку інноваційного мислення та креативності. Освітні інновації вишу полягають у сучасному моделюванні, організації нестандартних лекційних та практичних занять; індивідуалізації засобів навчання; розробці нової системи контролю оцінки знань; застосуванні комп’ютерних, мультимедійних технологій, навчально-методичної продукції нового покоління. У підготовці майбутнього вчителя особливе місце посідає формування педагогічної культури. Лише в культурному середовищі можуть сформуватися фахівці, здатні вільно й широко мислити, створювати інтелектуальні цінності, яких завжди потребує школа, суспільство загалом. Культура є підґрунтям формування особистості педагога. На думку науковців, неможливо опанувати будь-яку професію без всебічного розвитку особистості, фізичного, морального, духовного тощо. Доведено, що розробка нових науково-методичних засад у галузі вищої хореографічної освіти належить до актуальних проблем загальної естетичної культури та вимагає подальшої розробки та удосконалення теоретичного курсу з опанування студентами психолого- педагогічних компонентів в освітній діяльності. Сприятливими умовами для набуття майбутніми педагогами професійного педагогічного досвіду є проведення майстер-класів, що передбачає набуття студентами можливості ознайомитися з різними формами подачі матеріалу, сформувати уявлення про поліваріативність методик проведення занять, здійснити їх порівняльний аналіз, узагальнення, визначити шляхи формування власної методики викладання спортивно-хореографічних дисциплін з урахуванням передового педагогічного досвіду.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Бермудес, Діана. "ЗАПРОВАДЖЕННЯ СПЕЦКУРСУ «ОСНОВИ ХОРЕОГРАФІЇ» У ПРОЦЕС ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 8(72) (November 27, 2017): 126–36. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2017.08/126-136.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Балашов, Дмитро. "ОБҐРУНТУВАННЯ МОДЕЛІ ПРОЦЕСУ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДО ІННОВАЦІЙНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 10(74) (December 25, 2017): 142–52. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2017.10/142-150.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Babiuk, S. "PROFESSIONAL PREPARATION OF FUTURE TEACHERS OF PHYSICAL TRAINING TO HEALTH-IMPROVING WOR." Pedagogical Education: Theory and Practice 1, no. 25 (November 23, 2018): 8–12. http://dx.doi.org/10.32626/2309-9763.2018-25-1.8-12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Babiuk, Serhii. "PROFESSIONAL PREPARATION OF FUTURE TEACHERS OF PHYSICAL TRAINING TO HEALTH-IMPROVING WOR." Pedagogical Education: Theory and Practice 2, no. 25 (December 1, 2018): 8–12. http://dx.doi.org/10.32626/2309-9763.2018-25.8-12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Назаревич, В. "Переваги та недоліки тестового контролю в процесі фахової підготовки майбутніх учителів фізичної культури." Проблеми підготовки сучасного вчителя, Вип. 2 (20) (2019): 103–9.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Алєксєєв, О. О. "ЗАГАЛЬНИЙ ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРИНЦИПІВ ФОРМУВАННЯ ВАЛЕОЛОГІЧНОГО СВІТОГЛЯДУ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ." Pedagogical Sciences: Theory and Practice, no. 3 (January 10, 2022): 47–53. http://dx.doi.org/10.26661/2786-5622-2021-3-06.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано актуальність необхідності формування валеологінчого світогляду майбутніх учителів фізичної культури. Проаналізовано зміст наукової категорії «світогляд». Конкретизовано, що філософи під світоглядом розуміють узагальнену систему поглядів людини на світ, на місце окремих явищ і самої себе в ньому, розуміння та емоційну оцінку людиною сенсу її діяльності й долі людства; психологи – психічне утворення, яке підводить особистість до розуміння свого місця у світі, визначеності та впевненості в житті, завдяки чому людина зміцнює свої мотиви; педагоги – усвідомлення людиною довкілля, свого місця в ньому, свого ставлення до цього світу й до самої себе, своїх намірів стосовно світу; знання людини про світ, оцінку його й самої себе. На основі історико-ретроспективного аналізу проблеми конкретизації педагогічних принципів формування того чи іншого досліджуваного феномену встановлено, що: в історії педагогіки є низка класифікацій педагогічних принципів, які запропоновані різними вченими; наявні класифікації істотно відрізняються між собою, що пояснюється відмінністю історичних умов, за яких розвивалася вища школа, методологічних основ, на яких будувалися принципи навчання. Орієнтуючими векторами виокремлення конкретних педагогічних принципів у різні історичні періоди розвитку педагогічної науки були мета і завдання, закономірності освітнього процесу підготовки майбутніх фахівців. Установлено, що система валеологізації професійної освіти базується на основних педагогічних принципах, які перебувають в ієрархічній взаємозалежності і водночас можуть слугувати базовими для виведення все нових похідних засад. У межах вибраної проблематики проаналізовано різні класифікації педагогічних принципів, на які опиралися науковці, котрі присвятили свої наукові доробки питанню валеологічного виховання та навчання студентів. Виокремлено та теоретично обґрунтовано педагогічні принципи формування валеологічного світогляду студентів, до яких віднесено: принцип природовідповідності, пізнання, єдності фізичного і розумового розвитку, демократизації, гуманізації, культуровідповідності, народності тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Карасєвич, Сергій. "ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДО ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 1(65) (January 23, 2017): 58–71. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2017.01/058-071.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Бермудес, Діана. "ОБҐРУНТУВАННЯ МОДЕЛІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ВАРІАТИВНИХ МОДУЛІВ У ПРОЦЕСІ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 7(71) (October 23, 2017): 26–36. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2017.07/026-036.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Shekhavtsov, Mykhailo, Nadiia Ahtyrskaya, and Nataliia Simonenko. "Competence in the System of Professional Training of Future Physical Education Teachers." Bulletin of Luhansk Taras Shevchenko National University, no. 5 (336) (2020): 61–68. http://dx.doi.org/10.12958/2227-2844-2020-5(336)-61-68.

Full text
Abstract:
This article reveals the state of development of the pedagogical phenomenon, carried out a theoretical analysis of the provisions of national and international educational documents, which allowed determining the purpose, objectives, content and structure of professional training of future teachers of physical education. As a result of the logical-semantic analysis of the conceptual-categorical apparatus the basic categories of research are revealed: "professional activity", "professional activity of the future teacher of physical culture", "interaction". The content analysis is carried out and the basic definitions are offered: "competence", "interactive competence".The concept of interactive competence is revealed in the research. It is interpreted as a professional integral quality of personality, which is manifested in its ability to interpersonal communication, presupposes its ability to intensify activities within intersubjective interaction and determines its readiness for continuous individual development a set of knowledge, skills, experience of tactful and equal communication under the created comfortable creative conditions of interaction. The professional training of a future physical education teacher is a complex multifaceted system, which is aimed at obtaining and developing a sufficient level of competence for productive professional activity in the process of higher education and practical activities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

BEZKOPYLNY, Oleksandr, and Olena ZAVALNYUK. "FUTURE PHYSICAL CULTURE TEACHERS’ PROFESSIONAL TRAINING QUALITY IN THE SOCIOCULTURAL DIMENSION." Cherkasy University Bulletin: Pedagogical Sciences, no. 1 (2019): 146–50. http://dx.doi.org/10.31651/2524-2660-2019-1-146-150.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Zaikin, А., E. Zhyhulova, S. Ryabtsev, V. Marchuck, D. Marchuck, and Ye Kozak. "Pedagogical conditions of the would-be PE teachers’ training for the formation of a healthy lifestyle of junior schoolchildren." This bulletin of the Kamianets-Podilskyi National Ivan Ohiienko University. Physical education, Sport and Human Health, no. 17 (June 17, 2020): 22–27. http://dx.doi.org/10.32626/2309-8082.2020-17.22-27.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Pelipas, Dmytro. "Preparing Future Teachers of Physical Education to Work with Sports and Patriotic Education of Candidates for Basic Secondary Education." Bulletin of Luhansk Taras Shevchenko National University 2, no. 4 (327) (2019): 104–13. http://dx.doi.org/10.12958/2227-2844-2019-4(327)-2-104-113.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Dzhurynskyi, Petro, and Sofia Burdiuzha. "PEDAGOGICAL ASPECTS OF PREPARING FUTURE PHYSICAL CULTURE TEACHERS FOR PHYSICAL RECREATION ACTIVITIES." Science and Education 37, no. 10 (October 2016): 45–51. http://dx.doi.org/10.24195/2414-4665-2016-10-10.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Карасєвич, Сергій. "Peculiarities of Physically and Sports Activities in the Context of Future Physical Education Teachers’ Preparation." Prace Naukowe Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Kultura Fizyczna 16, no. 3 (2017): 109–24. http://dx.doi.org/10.16926/kf.2017.16.29.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

BEZKOPYLNY, Oleksandr, Lyudmila SUSHCHENKO, and Andrey ARTYUCHENKO. "THE PECULIARITIES OF THE FUTURE TEACHERS OF PHYSICAL CULTURE’S PREPARATION IN THE NETHERLANDS’ HIGHER EDUCATION ESTABLISHMENTS." Cherkasy University Bulletin: Pedagogical Sciences, no. 2 (2020): 202–7. http://dx.doi.org/10.31651/2524-2660-2020-2-202-207.

Full text
Abstract:
Introduction. The peculiarities of the future teachers of physical culture’s preparation in the Nether-lands are presented in the article. The research of the modern higher education system in the most developed countries in the world is useful for the consideration of theperspectives and directions of the development, revival of the methodological, contents and technological founda-tions of the higher education in the Ukraine according to the requirements of the modernity.Purpose. The study of the professional preparation of the future teachers of physical culture’s peculiarities in the Netherlands’ higher education establishments. Methods. The comparative analysis, synthesis, gener-alization, systematization and concretization. Results. The list of organizations, responsible for the development of the Netherlands' education system is presented. It is stated, the future teachers’ preparation in the Netherlands’ higher education establishments is ori-ented on the common secondary education establish-ments’ requests. Respectively, the peculiarities of the physical education’s organization in the education estab-lishments mentioned above are briefly characterized. The future teachers of physical culture’s preparation is se-cured by the six Universities of the applied sciences in the Netherlands. Different educational lines for the future teachers of physical culture are considered. The require-ments to the competencies of the physical culture teachers are analyzed based on the national professional stand-ards. The contents peculiarities of the future teachers of physical culture's professional preparation are discovered on the example of the sport studying school in the Univer-sity of Fontis. Studying at the University of Fontis allows to get the category of the first degree physical culture teacher. The preparation lasts four years, each academic year consisting of four blocks of ten weeks. It is general-ized, the practice at school is an important component of the professional preparation in the Netherlands. Originality. The modern experience of the future teachers of physical culture’s preparation in the Nether-lands. Conclusion. Social-constructivist approach is laid to the base of the educational programs of the physical culture teachers’ preparation, according to which the profession of the physical culture teacher lies in the base of the program, and the professional development of a student is in the social context, in which knowledge is built through the interaction with others.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Iryna, Kulchytska. "Problems of preparing future teachers of physical culture to work in an inclusive environment." Physical culture, sports and health of the nation 297, no. 7(26) (2019): 92–97. http://dx.doi.org/10.31652/2071-5285-2019-7-26-92-97.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Жуковський, Є. І. "Організація педагогічної практики — одна з важливих умов підготовки майбутніх учителів фізичної культури до організації самостійної фізкультурно-оздоровчої діяльності школярів." Zhytomyr Ivan Franko state university journal. Рedagogical sciences, no. 1(92) (March 30, 2018): 85–89. http://dx.doi.org/10.35433/pedagogy.1(92).2018.85-89.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Kyselov, Valerii, and Petro Rybalko. "PEDAGOGICAL CONDITIONS OF TRAINING OF FUTURE PHYSICAL EDUCATION TEACHERS FOR THE ORGANIZATION OF SPORTS EVENTS." B U L L E T I N OF OLEKSANDR DOVZHENKO HLUKHIV NATIONAL PEDAGOGICAL UNIVERSITY 44, no. 3 (2020): 63–70. http://dx.doi.org/10.31376/2410-0897-2020-3-44-63-70.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Yu.Yu., Moseichuk. "FORMATION OF VALUE ATTITUDE TO THE HEALTH CULTURE AS A BASIC REQUIREMENT FOR THE TRAINING OF FUTURE TEACHERS OF PHYSICAL CULTURE." Pedagogical Sciences, no. 87 (September 26, 2019): 128–33. http://dx.doi.org/10.32999/ksu2413-1865/2019-87-24.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Nizhevska, Tetiana. "The system of training of future teachers of physical culture for use of means of art pedagogics in the professional activity." Слобожанський науково-спортивний вісник 48, no. 4 (August 31, 2015): 66–69. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2015-4.012.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Sokolenko, Olena. "Particular Issues Associated with Preparation of Future Teachers of Physical Education (PE) for Work in Inclusive Education Environment." Bulletin of Luhansk Taras Shevchenko National University 1, no. 2 (340) (2021): 65–73. http://dx.doi.org/10.12958/2227-2844-2021-2(340)-1-65-73.

Full text
Abstract:
The article investigates the problem of incorporation of inclusive competencies into vocational preparation of future teachers of PE for work in inclusive education environment. The purpose of the article is a theoretical foundation of inclusive competencies implementation into vocational preparation of future teachers of PE for work in inclusive education environment. Appropriate staffing is of particular importance for inclusive education environment. There is no doubt that inclusive education environment is fostered by teachers, including by the teachers of PE. On our opinion, today not enough attention is paid to the staff preparation capable to work in inclusive education environment. In order to implement inclusive education in secondary education institutions, at first it is required to make changes in the organization of educational process at the level of higher education with an aim to develop inclusive competency of future teachers of PE. We have included inclusive competency into the system of professional competencies components that future teachers of PE must master during their training course and that of importance for work with children with special needs.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Dedeliuk, Nina, Nadiya Kovalchuk, Elena Tomashchuk, Tetyana Gnitetska, and Lyudmila Vashchuk. "Професійна адаптація студентів з різними типами нервової системи в умовах педагогічної практики." Physical education, sport and health culture in modern society, no. 4(48) (December 30, 2019): 46–50. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2019-04-46-50.

Full text
Abstract:
Актуальність. У статті висвітлено актуальну проблему професійної адаптації студентів в умовах педа­гогічної практики у закладах загальної середньої освіти. Зосереджено увагу на індивідуальних типологічних особливостях студентів. На основі аналізу наукових праць визначено, що адаптація визначається характе­ристиками, обумовленими специфікою творчої, навчальної та професійної діяльності, набутих студентами у процесі навчання. Мета дослідження передбачає дослідження адаптаційних можливостей студентів з урахуванням різних типів нервової системи в умовах педагогічної практики. Методи дослідження – аналіз психолого-педагогічної літератури, психологічні методи дослідження, анкетування, опитування, методи якісно-кількісного аналізу. Результати дослідження. На основі вивчення наукових праць ми встановили, що студентам із сильною інертною та слабкою нервовою системою притаманне домінування конструктивного компонента на початку їх самостійної педагогічної практики. Характерною ознакою діяльності студентів-практикантів із сильною активною нервовою системою є здатність імпровізації та максимальної мобілізації своїх набутих умінь та навичок, творче оперативне вирішення поставлених освітніх завдань. Аналіз практичної діяльності обох груп показав, що пристосування до умов бази практики вимагають від студентів мобілізації адаптаційних можливостей. Процес підвищення адаптаційних можливостей майбутніх учителів фізичної культури, з урахуванням різних типів нервової системи а саме: рівня сили процесів збудження, рівня сили процесів гальмування, рівня рухливості нервових процесів, у професійній діяльності має індивідуальні особливості. Висновки. В умовах педагогічної практики у студентів з різними типологічними особливостями нервової системи виявлено фактори впливу на професійну адаптацію. Вона залежить і від характеру самих факторів, і від професійної, психологічної, фізичної підготовки молодих людей до самостійної роботи, і від їхнього відношення до праці. Швидкість процесів професійної адаптації є одним з показників росту якості підготовки у закладах вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Shchekotylina, Natalia. "The model of training future physical culture teachers in individual work with schoolchildren under conditions of inclusion." Scientific bulletin of South Ukrainian National Pedagogical University named after K. D. Ushynsky 2019, no. 2 (127) (August 29, 2019): 114–19. http://dx.doi.org/10.24195/2617-6688-2019-2-17.

Full text
Abstract:
The article deals with the problem of training future Physical Culture teachers to work within an inclusive education environment. The purpose of the study is to describe the specificity of training future Physical Culture teachers to work individually with schoolchildren within the inclusive environment of the general educational institution; to substantiate scientifically and develop a model facilitating the training of the future Physical Culture teachers in individual work with schoolchildren under conditions of inclusion. The research was carried out using the scientific methods as follows: theoretical (analysis and systematization of information from scientific sources; content analysis of training programs aimed at future Physical Culture teachers in higher education institutions; pedagogical modelling); empirical (specially designed questionnaires, validity test methods developed by the author). The author presents a three-stage (information-orientated, motivation-actualizing and practical-modelling) model of training future Physical Culture teachers in individual work with schoolchildren under conditions of inclusion, the pedagogical conditions for training future Physical Culture teachers in individual work with schoolchildren under conditions of inclusion being the core of the model (reflection of the essence of the phenomenon “inclusion” in the content of comprehensive disciplines; concentration of schoolchildren’s research attention on the health-saving segment of the individual work with schoolchildren under conditions of inclusion; involvement of future Physical Culture teachers to develop variable models of individual work with schoolchildren under conditions of inclusion). The efficiency of the implementation of the designated model has been proved. Some positive shifts in the levels of the students’ readiness for individual work with schoolchildren under conditions of inclusion were recorded. Let us specify them: the optimal (high) level was demonstrated by 13% of the students (at the ascertaining stage ‒ by 10.3%), the basic (satisfactory) level was demonstrated by 57.6% of the respondents (at the ascertainment stage – by 11.8%), the elementary (low) level was characteristic of only 29.4% of the future teachers of Physical Culture (prior to 77.9%). Keywords: inclusion, individual work, readiness, future teachers of Physical Culture, model.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Rybalko, P. "The Problem of Preparation of Future Physical Education Teachers for Organizing a Physical Culture and Health Environment in a Secondary Education Institution." Science and Education a New Dimension VIII(220), no. 88 (February 22, 2020): 38–41. http://dx.doi.org/10.31174/send-pp2020-220viii88-10.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Romanchuk, Olha. "Peculiarities of professional training of future sports and physical education teachers in Austria during post war period." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University. Series: Pedagogical sciences 3 (December 28, 2018): 275–81. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2018-1-3-275-281.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Kotova, Olena, and Olena Sopotnytska. "Theoretical and Methodical Foundations of the System of Professional Training of Future Teachers of Physical Culture to Pedagogical Activity." Bulletin of Luhansk Taras Shevchenko National University, no. 1 (332) (2020): 237–47. http://dx.doi.org/10.12958/2227-2844-2020-1(332)-237-247.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Gordienko, Pavlo. "The Problem of Professional Training of Future Physical Education Teachers for Innovative Activities in the Conditions of Inclusive Education." Bulletin of Luhansk Taras Shevchenko National University 1, no. 2 (340) (2021): 55–64. http://dx.doi.org/10.12958/2227-2844-2021-2(340)-1-55-64.

Full text
Abstract:
The article considers the problem of preparing physical education specialists for inclusive education. We investigated the legislative base of inclusive education, scientific and methodical literature on the topic. We came to the conclusion that "inclusive physical education" is a flexible, individualized system of physical education of children with special needs in the conditions of mass education. Physical education teachers are poorly informed about inclusive education, don't understand how they organize physical education work with children with special needs and most believe that inclusive children belong in special schools. The reasons for this attitude are: insufficient training in higher education institutions; imperfect system of forms of work with children with special needs; insufficient information about inclusive education in physical education classes by the administration of the educational institution. The main idea of modernization of the professional training process of physical education and sport specialists is to at least create conditions, allowing students in the educational process of higher education institution to develop innovative ideas in the conditions of inclusion. To develop creative thinking on the implementation of innovative physical education technologies. But at most, the creation of a viable pedagogical system of inclusive education, based on innovative technologies, which would provide a modern quality of training a new type of specialists, who have the knowledge, skills and abilities of an innovative teacher, a teacher-scientist.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Konovalska, Liudmyla. "Some aspects of professional training of future physical training teachers to physical and wellness work at senior school." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University. Series: Pedagogical sciences 3 (December 28, 2018): 193–202. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2018-1-3-193-202.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Samsutina, Natalia. "Peculiarities of the training of future Physical Culture teachers for realization of the Educational Program within the conditions of New Ukrainian School." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University. Series: Pedagogical sciences 1 (April 20, 2019): 330–36. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2019-1-1-330-336.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Alieksieiev, О. О. "Normative-legal basis of vocational training of future teachers of physical culture to organization of individual work with pupils." This bulletin of the Kamianets-Podilskyi National Ivan Ohiienko University. Physical education, Sport and Human Health, no. 15 (December 26, 2019): 5–10. http://dx.doi.org/10.32626/2309-8082.2019-15.5-10.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Alieksieiev, О. О. "Normative-legal basis of vocational training of future teachers of physical culture to organization of individual work with pupils." This bulletin of the Kamianets-Podilskyi National Ivan Ohiienko University. Physical education, Sport and Human Health, no. 15 (December 26, 2019): 5–9. http://dx.doi.org/10.32626/2309-8082.2019-15.5-9.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Babich, Viacheslav. "Some Aspects of Professional Training of Future Teachers of Physical Culture for the Formation of Social Health of Primary School Students." Bulletin of Luhansk Taras Shevchenko National University 1, no. 1 (339) (2021): 42–51. http://dx.doi.org/10.12958/2227-2844-2021-1(339)-1-42-51.

Full text
Abstract:
The article is devoted to the problem of professional training of future physical education teachers to the formation of social health of primary school students. It is noted, that today the concept of «social health of primary school students» remains almost unexplored, needs to develop the content and structure of social health of students of this age period. It is revealed, that the formation of social health involves the mastery of the student's knowledge, skills and necessary experiencein the context of interaction with the micro-, meso- and macro-environment, leading a healthy lifestyle, etc. It is noted, that the formation of social health should begin with the first grades in general secondary education. Significant potentialin the above contexthas an educational subject «Physical culture». It is emphasized, that at present the modernization of the process of training future physical education teachers is a particularly important problem, in particular on the mastery of the latter necessary arsenal, knowledge, skills, abilities and the minimum necessary in the context of the formation of social health of primary school students. It is determined that in the conditions of education reform there is an urgent need to develop pedagogical conditions for professional training of future physical education teachers for the formation of social health of primary school students, correction of the content of professional disciplines, as well as improving the forms, methods and technologies of training future physical education teachers in the above context.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

ogly Abdullaev, A. K., O. S. Nesterov, and I. V. Rebar. "THE PLACE AND VALUE OF THE COURSE “WRESTLING WITH THE TEACHING METHODS” IN TRAINING OF FUTURE TEACHERS OF PHYSICAL CULTURE." Scientific Bulletin Melitopol State Pedagogical 2, no. 21 (April 13, 2018): 98–103. http://dx.doi.org/10.33842/2219-5203-2018-2-21-98-103.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography