Academic literature on the topic 'Підвищення ефективності діяльності'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Підвищення ефективності діяльності.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Підвищення ефективності діяльності"

1

Довгань, Ж. "Підвищення ефективності діяльності банківських установ." Світ фінансів, Вип. 3 (56) (2018): 92–103.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ГОЛОВКОВА, Л. С., Н. О. КРИСАНОВА, and Л. О. ДОБРИК. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКУ ШЛЯХОМ УПРАВЛІННЯ ВИТРАТАМИ." REVIEW OF TRANSPORT ECONOMICS AND MANAGEMENT, no. 5 (21) (June 17, 2021): 134–42. http://dx.doi.org/10.15802/rtem2021/241874.

Full text
Abstract:
Мета. Метою роботи є огляд та порівняння основних показники ефективності діяльності банків, визначення факторів, що на них впливають, виявлення ключових факторів ефективності найбільших за рівнем рентабельності активів банків України, визначення ролі управління витратами в управлінні ефективністю діяльності банку, а також надання практичних рекомендацій з управління та оптимізації витрат банку. Методика. Ефективність в загальному розумінні визначається як співвідношення результату до витрат на його отримання. Тому в роботі була проаналізована структура доходів та витрат банківської системи України за період з 2008 р. по жовтень 2020 р. Також для визначення впливу доходів чи витрат на ефективність діяльності банку були розраховані показники прибутковості та інші фінансові коефіцієнти сорока п’яти найбільших за розміром активів банків України. Виходячи з отриманих результатів, був проведений аналіз впливу окремих факторів на ефективність діяльності обраних банків. Результати. В роботі визначені тенденції зміни структури доходів та витрат банківської системи України, розраховані та проаналізовані два показника ефективності ROA та CIR за даними діяльності сорока п’яти банків України за 2019 рік, визначені ключові фактори ефективності та зазначений основний спосіб підвищення ефективності діяльності банку на даному етапі розвитку банківської системи України. Також в роботі запропоновані рекомендації з побудови витратного менеджменту для підвищення ефективності діяльності банку. Вказані результати мають практичне значення для використання в діяльності банків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ковалевська, К. А. "Підвищення ефективності планування діяльності холдингових компаній." Формування ринкових відносин в Україні, no. 5 (96) (2009): 32–35.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Shyrko, B. F., and I. I. Hrytsiuk. "СТАН ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЛІСОГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 3, no. 91 (December 20, 2020): 189. http://dx.doi.org/10.31713/ve3202017.

Full text
Abstract:
В статті викладено аспекти стану лісогосподарської галузі України, досліджено земельний фонд та продуктивність лісів, висвітлено негативну тенденцію значного збільшення вирубки лісів та подано рекомендації щодо підвищення ефективності сісогосподарської діяльності та покращення ведення лісової галузі в цілому. Зокрема, досліджено поділ лісів за категоріями, функції, що ці ліси виконують у природі, а також належність лісів до лісокористувачів. Досліджено забезпеченість лісом, запасом деревини і землями, покритим лісом, що припадає на одного жителя України, порівняно з іншими країнами Європи. Проведено дослідження значного вирубування кращих лісів, які не досягли стиглого віку. В порівнянні з 80-ми роками минулого століття кількість перероблюваної деревини (на бруси, дошки й інші пиломатеріали) в 2020 році зросла в десятки разів. Коли на початку 90-х років в селах Полісся України та Закарпаття було по 1-2 пилорами для розпилювання деревини на село, то на кінець 2020 року їх чисельність зросла до 30-40 штук в кожному населеному пункті. Це призвело до несанкціонованого використання деревини, крадіжок, тобто знищення державних лісових ресурсів. Відтворення лісу значно відстає від рубок головного користування, що негативно впливає на лісистість земель України. В статті, на основі досліджень, дано рекомендації щодо покращення відновлення лісу і лісових ресурсів на землях колишніх сільськогосподарських підприємств.Поряд з цим проведено дослідження фінансування лісової галузі, намічено шляхи подолання цієї проблеми. Достатньо уваги в дослідженнях приділено сертифікації та моніторингу лісів, визначеноїхнє значення для покращення ведення лісового господарства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Мікуліна, М., О. Соларьов, and О. Таценко. "Роль складської інфраструктури в транспортних технологіях для аграрного виробництва." Науковий журнал «Інженерія природокористування», no. 4(18) (February 10, 2021): 29–34. http://dx.doi.org/10.37700/enm.2020.4(18).29-34.

Full text
Abstract:
Для виробничої діяльності підприємств однією з головних проблем сьогодення є розподільча логістика, яка виконує невід'ємну частину оптимізації та підвищення ефективності транспортних процесів аграрного виробництва. Однією із важливих складових логістичної системи автомобільних перевезень в аграрному виробництві являється складська інфраструктура, яка використовується для рівномірного завантаження транспортного парку підприємства, підвищення ритмічності і організованості транспортних перевезень та роботи транспортних засобів, зменшення простоїв автомобільних транспортних засобів, зменшення транспортних витрат, збереження та підвищення якості продукції, що підлягає транспортуванню, вивільнення працівників підприємства для задіяння в основному виробництві.Використання складської інфраструктури в транспортних технологіях набуває все більш широкого поширення та системного і ефективного використання у виробничій діяльності підприємств, що знаходить своє впровадження у розробці форм та методів управління, а також у постійному розширенні до розробки логістичного підходу при плануванні транспортних перевезень та маршрутів.В науковій статті вирішувалися питання аналізу та дослідження по підвищенню ефективності транспортних технологій в аграрному виробництві через впровадження та оптимізацію використання складської інфраструктури при транспортуванні продукції аграрного виробництва, що забезпечує мінімізацію матеріальних, трудових, енергетичних ресурсів та підвищення якості і ефективності транспортного обслуговування основного виробництва аграрних підприємств.Елементи наукової новизни включають в себе розробку рекомендацій по використанню складської інфраструктури в транспортних технологіях для аграрного виробництва та оцінку ефективності транспортування продукції з використанням складської інфраструктури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гусак, І. В. "Шляхи до підвищення ефективності діяльності державної служби." Наукові записки Інституту журналістики 49, жовтень - грудень (2012): 159–62.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Волкова, Н. І. "Деякі аспекти підвищення ефективності кредитної діяльності банку." Економіка і регіон, no. 2 (57) (2016): 101–7.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кравчук, В. М. "Інформатизація як засіб підвищення ефективності діяльності прокуратури." Публічне право, no. 1 (2011): 103–7.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Матвієнко, П. В. "Мотивація як фактор підвищення ефективності банківської діяльності." Статистика України, no. 4 (2006): 83–88.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Пащук, Л. "Маркетингові засади підвищення ефективності діяльності бізнес-асоціацій." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Економіка, вип. 12 (153) (2013): 80–84.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Підвищення ефективності діяльності"

1

Рєзнік, О. Д. "Підвищення ефективності діяльності підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82744.

Full text
Abstract:
В першому розділі роботи "Теоретичні проблеми управління ефективністю в умовах ринкових відносин" розглянуто суть, критерії і показники в економічній ефективності, удосконалення організації управління економічною ефективністю діяльності підприємств . В другому розділі роботи "Економічний аналіз виробничо-господарської та фінансової діяльності підприємства" представлена організаційно-господарська характеристика підприємства; проведений економічний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства, аналіз впливу факторів на формування фінансових результатів діяльності ПрАТ "ЕКОТЕКСТИЛЬ". В третьому розділі роботи „Розробка заходів по підвищенню управління ефективності на ПрАТ "ЕКОТЕКСТИЛЬ" запропоновано заходи по підвищенню ефективності прийняття управлінських рішень і удосконаленню управління ефективністю на ПрАТ "ЕКОТЕКСТИЛЬ".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кизя, А. А. "Підвищення ефективності діяльності підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71183.

Full text
Abstract:
Мета дипломної роботи – проведення дослідження методичних підходів щодо управління ефективністю підприємства, розробка та обґрунтування заходів щодо підвищення ефективності діяльності фірми КП ШКЗ «Зірка». Предметом дослідження в роботі виступає – оцінка ефективності фірми КПШКЗ «Зірка». Об’єктом дослідження є показники діяльності виступає КП ШКЗ «Зірка» Методи дослідження – в процесі роботи над дипломною роботою було використано аналітичний, економіко-математичний і статистичний методи дослідження. Фактологічну основу роботи складають матеріали періодичних видань, методичні рекомендації Агентства з питань запобігання банкрутству підприємств, матеріали фінансової звітності підприємства (форми фінансової звітності №1 „Баланс” та №2 “Звіт про фінансові результати” за 2017рік).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Нісфоян, С. С., and В. С. Волощук. "Напрями підвищення ефективності діяльності підприємства." Thesis, КОД, 2015. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3198.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Орехович, І. О. "Шляхи підвищення ефективності діяльності підприємства." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22768.

Full text
Abstract:
Орехович, І. О. Шляхи підвищення ефективності діяльності підприємства : дипломна робота : 073 "Менеджмент" / І. О. Орехович ; керівник роботи С. І. Пономаренко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра публічного управління та менеджменту організацій. – Чернігів, 2021. – 77 с.
Робота складається з трьох розділів, вступу і висновків. У першому розділі роботи розглядаються теоретичні аспекти стосовно поняття «ефективність діяльності підприємства», досліджується сутність даної категорії, значна увага приділяється методам підвищення рентабельності підприємств та економічній ефективності. Другий розділ включає детальний аналіз діяльності ДП «Пластмас» ТОВ ТД «Пластмас-Прилуки», його фінансових показників, ділової активності, виробничої діяльності, при цьому виділяються слабкі місця підприємства та обґрунтовується необхідність застосування певних заходів щодо підвищення ефективності діяльності підприємства. У третьому розділі пропонуються конкретні заходи підвищення ефективності діяльності підприємства шляхом придбання нового обладнання, зниження собівартості продукції, що виготовляється та економічно обґрунтовується доцільність пропозицій.
The work consists of three sections, introduction and conclusions. In the first section of the work the theoretical aspects concerning the concept of "efficiency of the enterprise" are considered, the essence of this category is investigated, considerable attention is paid to methods of increase of profitability of the enterprises and economic efficiency. The second section includes a detailed analysis of the activities of SE "Plastmas" LLC TH "Plastmas-Pryluky", its financial performance, business activity, production activities, while highlighting the weaknesses of the enterprise and justifies the need for certain measures to improve the efficiency of the enterprise. The third section offers specific measures to increase the efficiency of the enterprise by purchasing new equipment, reducing the cost of manufactured products and economically justified the feasibility of the proposals.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Волошенко, О. О., and К. С. Щербина. "Підвищення ефективності діяльності малих підприємств." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7156.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Горбач, Сергій Вячеславович. "Шляхи підвищення ефективності діяльності підприємства." Магістерська робота, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19228.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячено аналізу ефективності діяльності підприємства-автодилера на прикладі ТОВ "ВіДі Армада" та наданню пропозицій щодо її підвищення. В роботі було розглянуто сутність ефективності діяльності, визначено чинники впливу на ефективність діяльності підприємства, розкрито методичні підходи до оцінки ефективності функціонування підприємства, проведено аналіз рівня ефективності діяльності ТОВ "ВіДі Армада". З метою підвищення рівня ефективності діяльності ТОВ "ВіДі Армада" запропоновано низку заходів.
The study is devoted to the analysis of the effectiveness of the car dealer on the example of LLC "Vidi Armada" and provide suggestions for its improvement. The essence of efficiency of activity is considered in work, factors of influence on efficiency of activity of the enterprise are defined, methodical approaches to an estimation of efficiency of functioning of the enterprise are opened, the analysis of level of efficiency of activity of Open Company "Vidi Armada" is carried out. In order to increase the level of efficiency of Vidi Armada LLC, a number of measures have been proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Николаїшин, Наталія Петрівна. "Підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності підприємства." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/38528.

Full text
Abstract:
Магістерська дисертація на тему: «Підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності підприємства» містить 102 сторінок, 31 таблиць, 19 рисунків, 17 формул. Перелік посилань нараховує 65 найменувань. Актуальність теми полягає в підвищенні ефективності зовнішньоекономічної діяльності підприємництва як головної форми господарювання в сучасних умовах трансформації економіки пов’язане з активізацією та удосконаленням організаційного, фінансового менеджменту, господарського механізму загалом. Теоретичні і методологічні аспекти визначення ефективності діяльності підприємств знайшли відображення в працях таких вітчизняних вченихекономістів, як Т.В. Якимчук, Л.В. Фролова, А.М. Турило, Є.М. Сич, І.А. Маркіна, Т.С. Голубєва, В.В. Прядко, О.О. Канцуров, О.І. Макаренко, Т.Ф. Касянчук. Основною метою дослідження є систематизація теоретико-методичних засад та розроблення практичних рекомендацій щодо підвищення ефективності діяльності підприємства ТОВ «Фарадей Електронікс». Задачі даної роботи: дослідити та проаналізувати зовнішнє середовище підприємства та фінансовоекономічний стан ТОВ «Фарадей Електронікс і розробити рекомендації . Об’єктом дослідження є розвиток зовнішньоекономічної діяльності підприємства. Предметом дослідження є напрями підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності підприємства ТОВ «Фарадей Електронікс». Практична значущість магістерської дисертації полягає у виявленні можливостей для підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Фарадей Електронікс». Апробація результатів дослідження: Николаїшин Н.П. Оцінка ефективності зовнішньоекономічної діяльності підприємства. «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки» ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції. 25.11.2020. м. Київ. Николаїшин Н.П. Кузнєцова К.О. Шляхи підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності транспортного підприємства, «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контроль в умовах глобалізації економіки» ХІІ Міжнародної науково-практичній конференції. 05.12.2020. м. Луцьк. У висновках та пропозиціях узагальнено результати дослідження.
Master's dissertation on the topic: "Improving the efficiency of foreign economic activity of the enterprise" contains 102 pages, 31 tables, 19 figures, 17 formulas. The list of links includes 65 items. The urgency of the topic is to increase the efficiency of foreign economic activity of entrepreneurship as the main form of management in modern economic transformation is associated with the activation and improvement of organizational, financial management, economic mechanism in general. Theoretical and methodological aspects of determining the efficiency of enterprises are reflected in the works of such domestic economists as T.V. Yakimchuk, LV Фролова, А.М. Turilo, E.M. Сич, І.А. Markina, T.S. Golubeva, VV Прядко, О.О. Kantsurov, OI Makarenko, TF Kasyanchuk. The main purpose of the study is to systematize the theoretical and methodological principles and develop practical recommendations for improving the efficiency of the company LLC "Faraday Electronics". Objectives of this work: to investigate and analyze the external environment of the enterprise and the financial and economic condition of Faraday Electronics LLC and develop recommendations. The object of research is the development of foreign economic activity of the enterprise. The subject of the research is the directions of increasing the efficiency of foreign economic activity of the enterprise LLC "Faraday Electronics". The practical significance of the master's dissertation is to identify opportunities to increase the efficiency of foreign economic activity of Faraday Electronics LLC. Approbation of research results: Nykolaishyn N.P. Evaluation of the effectiveness of foreign economic activity of the enterprise. "Development of Entrepreneurship as a Factor of National Economy Growth" of the XIX International Scientific and Practical Conference. 11/25/2020 m. Kyiv. Nуkolaishyn N.P. Kuznetsova K.O. Ways to increase the efficiency of foreign economic activity of the transport enterprise, "Modern problems and prospects for the development of accounting, analysis and control in the context of economic globalization" XII International Scientific and Practical Conference. 12/05/2020 Lutsk city. The conclusions and proposals summarize the results of the study.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кульбачний, А. П. "Підвищення ефективності діяльності бізнес-структур." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81727.

Full text
Abstract:
В першому розділі роботи „ Засади ефективності діяльності підприємства” розглянуто сутність та значення ефективності підприємства, доходи і витрати підприємства, як основа показників економічної ефективності та сучасні підходи формування організаційно-економічного механізму. В другому розділі роботи „ Основи та заходи підвищення ефективності діяльності ” представлені напрями та заходи підвищення ефективності, реалізація внутрішніх та зовнішніх чинників підвищення ефективності та економічний ефект й питання ціноутворення. В третьому розділі роботи „ Підвищення ефективності підприємства ТM ‘Amrit’” було досліджено сильні та слабкі сторони підприємства на прикладі розроблення SWOT аналізу, проаналізовано експлуатаційні витрати автопарку мережі ‘Amrit’ та зроблено оптимізацію логістичних витрат закупівлею електрокарів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Андрєєва, Євгенія Леонідівна, Максим Анатолійович Усов, and В. О. Воробйова. "Підвищення ефективності маркетингової діяльності підприємства." Thesis, Національної академії Національної гвардії України, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35223.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Карінцева, Олександра Іванівна, Александра Ивановна Каринцева, Oleksandra Ivanivna Karintseva, and К. С. Фалько. "Можливі методи підвищення ефективності логістичної діяльності." Thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87576.

Full text
Abstract:
Будь-яке підприємство можна розглядати як відкриту систему, що безпосередньо взаємодіє з оточуючим середовищем. Саме логістична діяльність підприємства відповідає за гармонізацію відношень між виробником, постачальниками та споживачами.
Any enterprise can be considered as an open system that interacts directly with the environment. It is the logistics activities of the company that are responsible for harmonizing the relationship between producers, suppliers and consumers.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Підвищення ефективності діяльності"

1

Гадзевич, О. І. Основи економічного аналізу і діагностики фінансово-господарської діяльності підприємств. Київ: Кондор, 2007.

Find full text
Abstract:
Розглядаються питання проведення комплексного економічного аналізу і діагностики фінансово-господарської діяльності підприємств з метою подальшої розробки заходів щодо підвищення ефективності виробництва
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дмитришин, В. С. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо покращення мотивації співробітників наукових закладів охорони здоров’я до створення та впровадження об’єктів інтелектуальної власності. ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС, 2022. http://dx.doi.org/10.31612/guidelines-2022-3.

Full text
Abstract:
Методичні рекомендації призначені для використання керівними кадрами наукових закладів з метою допомоги у створення сприятливих організаційних і психологічних умов, матеріальних та моральних стимулів до підвищення ефективності творчої діяльності наукового персоналу. Результатом їх застосування може бути прийняття управлінських рішень з побудови організаційної структури, нормативно-правового та фінансового забезпечення процесу створення у наукових закладах психологічного клімату, адміністративних та міжособистісних відносин, які сприятимуть підвищенню рівня винахідницької, раціоналізаторської та авторської роботи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Собкевич, О. В., А. В. Шевченко, В. М. Русан, Є. В. Бєлашов, Л. А. Жураковська, and Я. А. Жаліло. Реальний сектор економіки України в умовах системних викликів. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.11.

Full text
Abstract:
В аналітичній доповіді досліджено потенціал і сучасні умови функціонування реального сектору економіки України. Описано стан і тенденції розвитку реального сектору економіки у розрізі його складових – промисловості, аграрного сектору та транспортної галузі. Досліджено аспекти прояву коронакризи в реальному секторі економіки, у т.ч. здійснено оцінку негативних ефектів внаслідок пандемії COVID-19, окреслено наслідки коронакризи для реального сектору. Охарактеризовано стан реального сектору економіки в умовах агресії РФ щодо України, обґрунтовано напрями державної політики щодо убезпечення української економіки від загроз, спричинених агресивною політикою РФ. Проаналізовано системні проблеми розвитку реального сектору економіки, оновлено підходи державної політики до стимулювання модернізаційних перетворень на основі підвищення ефективності виробничих процесів шляхом техніко-технологічної модернізації та інноваційної діяльності, з акцентом на розбудову секторів з високою доданою вартістю, забезпечення рівного доступу до ринків і ресурсів для різних учасників економічних відносин, вироблення нових підходів до споживання обмежених ресурсів – з метою забезпечення інклюзивного економічного зростання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Підвищення ефективності діяльності"

1

Габрелян, Андрій. "НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЩОДО ПРОТИДІЇ ЕКОНОМІЧНІЙ ЗЛОЧИННОСТІ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття. 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.01.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена визначенню й аналізу напрямів підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів щодо протидії економічній злочинності. Встановлено, що недоліки, які супроводжують діяльність вітчизняних правоохоронних органів щодо протидії економічній злочинності, зумовлюють наступні основні напрями підвищення її ефективності: створення єдиної державної політики, спрямованої на боротьбу з економічною злочинністю; розробка дієвої системи заходів протидії тіньовій економіці; посилення взаємодії між правоохоронними органами; вдосконалення правової бази; вдосконалення ресурсного забезпечення правоохоронних органів; боротьба з корупцією в правоохоронних органах. В результаті реалізації на практиці запропонованих заходів передбачається стабілізація, а в подальшому – й суттєве зменшення рівня економічної злочинності, зниження загального рівня криміналізації економіки, оздоровлення суспільної обстановки в країні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Виноградова, Н. Л. "Доброчесна поведінка посадовця як засіб підвищення ефективності діяльності митної системи." In МОДЕРНІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН СВІТОВОГО ПРОСТОРУ, 1–26. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-246-6-1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Оleynikova, Lyudmila. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФІСКАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ НА ЗАСАДАХ НОРМАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇХ ДІЯЛЬНОСТІ." In Modern trends in science and practice. Volume 1, 34–39. GS publishing service, 2021. http://dx.doi.org/10.51587/9781-7364-13302-2021-005-34-39.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гаврилюк, Світлана. "FEATURES OF FINANCIAL SUPPORT OF TOURIST ENTREPRENEURSHIP IN UKRAINE." In SOCIETY DEVELOPMENT: SOCIAL, ECONOMIC AND PSYCHOLOGICAL ASPECTS, 22–43. KROK Univerdity, 2019. http://dx.doi.org/10.31732/sd-22.

Full text
Abstract:
Реалізація стратегічної мети розвитку туризму в Україні, пов‘язаної із забезпеченням конкурентоспроможної на світовому ринку туристичної галузі на основі максимально повного задоволення попиту споживачів, можлива лише за умов стійкого розвитку туристичного бізнесу, що в свою чергу забезпечується його фінансовим потенціалом. Являючись об‘єктивною основою здійснення ефективної виробничо-продуктової діяльності, фінансові ресурси трансформуються в інші фактори розвитку туристичного підприємництва, представляючи собою одну із важливих системних складових.Для створення сприятливих умов реалізації програм підвищення ефективності та конкурентоспроможності туристичним підприємствам необхідно вміти ефективно використовувати фінансовий потенціал, прагнути до зростання прибутку, що можливо досягнути на основі глибоких знань законів і закономірностей ринкової економіки, особливостей фінансового забезпечення туристичної галузі. В наукових дослідженнях провідних зарубіжних та вітчизняних вчених відсутній комплексний підхід до вирішення проблеми управління фінансовим забезпеченням туристичних підприємств. В публікаціях вітчизняних науковців відображені проблеми фінансування туристичної галузі, формування фінансового механізму, організації та планування фінансової діяльності туристичних підприємств в ринкових умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гурін, Олександр, and Володимир Старцев. "УДОСКОНАЛЕННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО АПАРАТУ ОБГРУНТУВАННЯ НАПРЯМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОСТАВКИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ В СИСТЕМІ ЛОГІСТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.05.

Full text
Abstract:
У монографії надані пропозиції щодо удосконалення науково-методичного апарату обґрунтування напрямів підвищення якості доставки матеріально-технічних засобів в системі логістичного забезпечення яка стає невід'ємною частиною діяльності Повітряних Сил Збройних Сил України. Зауважено, що для досягнення високої ефективності застосування військових частин потрібно постійно підтримувати озброєння, військову і спеціальну техніку та здійснювати забезпечення життєдіяльності особового складу в умовах ведення бойових дій. Для вирішення цього завдання існує система логістичного забезпечення, де однім з головних складових є доставка матеріально-технічних засобів з метою своєчасного поповнення запасів та підвезення до споживачів. Враховано досвід ведення бойових дій під час виконання завдань у складі сил антитерористичної операції і операції об’єднаних сил на сході України та збройного конфлікту на Близькому Сході. Наведені основні фактори, які впливають на організацію і здійснення доставки матеріально-технічних засобів. Проведено аналіз існуючих способів і підходів до оцінювання ефективності доставки матеріально-технічних засобів та аналіз існуючого науково-методичного апарату визначення доцільних варіантів доставки. Надано алгоритми щодо оцінювання ефективності доставки матеріально - технічних засобів та визначення раціональної транспортної мережі в системі логістичного забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Хмара, Марина. "УДОСКОНАЛЕННЯ ЗМІСТУ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ В ПЕРІОД 2002-2022 РОКІВ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.08.

Full text
Abstract:
В статті проаналізовано зміст експериментальних навчальних програм з фізичного виховання в Україні в період 2002-2022 років. Встановлено їх основні напрями освітньої діяльності, а саме: збереження та зміцнення здоров’я учнів; підвищення рівня рухової активності, розвитку рухових здібностей, фізичної працездатності та фізичного розвитку школярів; ціннісно орієнтоване навчання на уроках фізичної культури та створення ефективної фізкультурно-оздоровчої системи в загальноосвітньому навчальному закладі як при традиційному навчанні, так і при дистанційному або гібридному (змішаному). Представлені результати теоретичного аналізу ефективності даних програм, загальні тенденції і особливості їх впровадження та встановлено, що впровадження нових форм, засобів та методів навчання з фізичного виховання в освітній процес українських шкіл відбувалося з чіткім дотриманням принципів фізичного виховання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Нечипорук, Л. В. "ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ТА ФІНАНСОВИЙ КОНСАЛТИНГ У КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-17.

Full text
Abstract:
Доведено, що забезпечення фінансової грамотності населення є досить актуальним завданням в Україні, що пояснюється: інверсійністстю економічної трансформації (протилежністю переходів від загального одержавлення власності до розвитку різноманіття її форм, від державної монополії до включення конкурентних принципів, від директивно-планових цін до вільного ціноутворення і т. ін.) та поширенням глобалізації як складного, багатогранного процесу, який охоплює усі боки суспільного розвитку і втілюється у зростаючій взаємозалежності країн світу в результаті формування єдиного всесвітнього господарського організму. Визначено, що у процесі розгортання фінансової глобалізації посилюються ознаки фінансової нестабільності: зміна валютних режимів; зростання обсягів міжнародних потоків капіталу, обсягів ризикових операцій, збільшення швидкості поширення інформації; якісні зміни у структурі міжнародних потоків капіталу, що спричинили мобільність капіталів; приналежність суб’єктів фінансового ринку до різних національних економічних систем, що збільшує рівень ризику фінансових операцій та зумовлює зростання нестабільності глобального фінансового простору. Доведено посилення ролі фінансового консалтингу в контексті розвитку ринку фінансових послуг та уточнено, що під фінансовим консалтингом розуміють комплекс заходів, спрямованих на підвищення ефективності фінансового управління та вирішення таких основних завдань: формування фінансової політики; проведення фінансової експертизи; пошук джерел фінансових ресурсів; аналіз і підвищення поточної фінансової ефективності діяльності суб’єктів господарювання; зміцнення фінансового становища, досягнення фінансової стійкості і незалежності суб’єктів господарювання; оптимізація управління капіталом організації; оптимізація фінансових відносин з клієнтами і кредиторами, з господарюючими суб’єктами, державними органами; оптимізація управління податками, бухгалтерського та управлінського обліку; упровадження передових методів фінансового менеджменту в умовах невизначеності та ризиків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дяченко, Анна, and Ірина Райтаровська. "АНАЛІТИЧНО-СТАТИСТИЧНИЙ АНАЛІЗ ТЕХНІКО-ТАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ДЗЮДОЇСТОК ВИСОКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА ПІДСУМКАМИ «ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР – 2020»." In Імплементація нововведень до правових та воєнних наук та підвищення ролі спорту на державному рівні (1st ed.). Європейська наукова платформа, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/indpvnprsdr.ed-1.06.

Full text
Abstract:
В результаті теоретичного дослідження розглянуто актуальну проблему визначення ефективного техніко-тактичного арсеналу спортсменок високої кваліфікації, які спеціалізуються в боротьбі дзюдо. Відповідно до результатів моніторингу Інтернет-ресурсів, а також аналізу науково-методичної, спеціальної (довідкової) літератури встановлено, що питанням аналітико-статистичного огляду техніко-тактичної підготовленості дзюдоїсток, учасниць «ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор – 2020» у м. Токіо, Японія – присвячено недостатню кількість науково-методичних праць, що потребує подальших наукових розвідок та підкреслює актуальність і практичну складову обраного напряму дослідження. Головною метою дослідження є – аналіз техніко-тактичного арсеналу дзюдоїсток високої кваліфікації («Топ – 3» у своїх вагових категоріях), чемпіонок та призерок «ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор – 2020 у м. Токіо, Японія». Під час вирішення поставлених перед нами завдань були використані наступні методи теоретичного дослідження: аксіоматичні, ідеалізації, історичні і логічні, сходження від конкретного, формалізації тощо. Крім цього були використані методи експертного оцінювання, а також власний досвід організації системи багаторічної підготовки спортсменок, які спеціалізуються в одноборствах. Відповідно до результатів низки наукових досліджень, членами науково-дослідної групи встановлено, що інтегральними показниками всебічної підготовленості спортсменок, які спеціалізуються в дзюдо є: показники активності та ефективності змагальних дій, техніко-тактична підготовленість та показники підсистеми біологічного контролю. У динаміці другого етапу дослідження членами науково-дослідної групи проведено аналіз техніко-тактичного арсеналу спортсменок, які спеціалізуються в дзюдо (чемпіонок та призерок «ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор – 2020 у м. Токіо, Японія»). Відповідно до результатів теоретичного дослідження, вважаємо за необхідне зосередження уваги «тренерських штабів» на розроблення відповідних тренувальних програм (педагогічних моделей, методик тощо), які забезпечують: раціональну побудову змагальної сутички із урахуванням індивідуально-типологічних (психофізичних) особливостей суперниць; розвиток «вибухової сили», вивчення дзюдоїстками теоретичних аспектів діючих правил дзюдо; збільшення кількості та різноманіття атакуючих і захисних прийомів; підвищення коефіцієнту надійності техніко-тактичних дій (комбінацій); підвищення інтенсивності тренувального навантаження; збільшення кількості техніко-тактичних дій (комбінацій) за одиницю часу тощо); розвиток тактильної чутливості та координації; формування високої психофізичної готовності до тривалої змагальної діяльності (високих тренувальних навантажень); розвиток та удосконалення спеціальної фізичної підготовленості тощо, що сприятиме підвищенню показників змагальної діяльності українських спортсменок, які спеціалізуються в дзюдо на різних етапах їхньої багаторічної підготовки. Перспективи подальших досліджень у обраному напрямі наукової розвідки передбачають проведення порівняльного аналітико-статистичного аналізу техніко-тактичного арсеналу жінок та чоловіків, які спеціалізуються в дзюдо високої кваліфікації (учасників та учасниць «ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор-2020, м. Токіо, Японія».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Підвищення ефективності діяльності"

1

Зіньцьо, Ю. В. "ОСОБЛИВОСТІ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ УКРАЇНИ." In From the Baltic to the Black Sea: the formation of modern economic area. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-123-7-3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Заволока, Юлія, Марина Сідненко, and Андрій Івко. "ТЕХНОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ ЯК РЕЗЕРВ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА." In СУЧАСНИЙ СТАН ТА ТРЕНДИ РОЗВИТКУ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН НА МІКРО- ТА МАКРОРІВНЯХ, МАРКЕТИНГОВІ ТА ЛОГІСТИЧНІ СТРАТЕГІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-19.03.2021.economics.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дубов, С. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ У СФЕРІ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." In DO DESENVOLVIMENTO MUNDIAL COMO RESULTADO DE REALIZAÇÕES EM CIÊNCIA E INVESTIGAÇÃO CIENTÍFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/09.10.2020.v4.13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Підвищення ефективності діяльності"

1

Шишкіна, Марія Павлівна, Світлана Вікторівна Шокалюк, and Майя Володимирівна Попель. Використання сервісів SageMathCloud для організації і підтримування спільної роботи студентів. ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1071.

Full text
Abstract:
Висвітлено актуальні питання застосування хмаро орієнтованих систем для організації і інформаційно-технологічного підтримування спільної діяльності студентів у процесі опанування математичних дисциплін, що є суттєвою умовою підвищення ефективності навчальної взаємодії. Обґрунтовано доцільність запровадження методики використання SageMathCloud у навчанні наукових і науково-педагогічних кадрів з метою більш активного поширення інноваційних підходів, форм і методів навчання у сучасному інформаційно-освітньому середовищі вищого навчального закладу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шутько, Віктор Васильович, and Олександр Миколайович Письменний. Практичне застосування мотивації у підвищенні ефективності фізичного виховання школярів. НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1946.

Full text
Abstract:
У роботі зроблена спроба показати на прикладі педагогічного експерименту, проведеного на уроках фізичної культури в 6-х класах, результативність виконання індивідуально-напружених зусиль (спеціальних вправ) в умовах змагальної діяльності створеної за рахунок індивідуальної та групової мотивації. Наведено дані про результати експерименту по застосуванню на уроках мотиваційно - стимулюючих умов. На уроках фізичної культури в 6-х класах, застосовувалось виконання індивідуально-напружених зусиль (спеціальних вправ) в умовах змагальної діяльності створеної за рахунок індивідуальної та групової мотивації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шутько, Віктор Васильович, Віктор Іванович Карпов, and Л. М. Світка. Застосування ігрового та змагального методу на уроках фізичної культури з волейболу. КПІ ДВНЗ «КНУ», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1971.

Full text
Abstract:
У зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я і малорухливим способом життя школярів потрібно шукати нові методи заохочення до занять фізичної культури. Використання цих методів на уроках з волейболу не є випадковим, так як волейбол – це один з найпопулярніших видів спорту, який отримав всесвітнє визнання. Багаточисленний інтерес до цього виду спорту пояснюється його доступністю, великим спектром емоцій, отриманих під час гри, і можливістю використовувати його для різних вікових груп. Дослідження ефективності застосування ігрового і змагального методів сприятиме підвищенню мотивації і інтересу до занять фізичними вправами. 1. Ігрова та змагальна діяльність, як форма і метод навчання школярів, є найбільш продуктивним напрямком у навчально-виховному процесі в сучасній методиці фізичного виховання. Ігровий і змагальний метод завжди приваблює і радує дитину. 2. Ігровий і змагальний методи використовуються в процесі фізичного виховання для комплексного вдосконалення фізичних якостей, тому що в ігровому і змагальному методі присутні сприятливі передумови для розвитку спритності, сили, швидкості, витривалості. 3. Ігровий і змагальний метод необов'язково повинні бути пов'язані з загальноприйнятими спортивними іграми, наприклад футболом, волейболом або рухливими іграми. Вони можуть бути застосовані на базі будь-яких фізичних вправ. 4. Ігровий і змагальний методи в силу всіх притаманних їм особливостей використовуються в процесі фізичного виховання не стільки для початкового навчання рухам або виборчого впливу на окремі фізичні здібності, скільки для комплексного вдосконалення рухової діяльності в ускладнених умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography