Academic literature on the topic 'Процес інтеграційний'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Процес інтеграційний.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Процес інтеграційний"

1

Zabolotna, M. F. "Роль інтеграційних та дезінтеграційних процесів у сучасному світі." Grani 18, no. 10 (September 17, 2015): 27–31. http://dx.doi.org/10.15421/1715192.

Full text
Abstract:
Сучасні міжнародні відносини є поєднанням відносно автономних видів, у першу чергу політичних (дипломатичних і військових), економічних, культурних та медіа­відносин. Інтеграційні процеси є багатогранним і складним явищем, тому що вони досить складно піддаються аналізу і не мають єдиної та остаточної типології. Питання дослідження інтеграції напряму пов’язані з інтеграційними процесами в реальному світі, спрямовані на виявлення загальних тенденцій, причини, умов та основних рис цього явища. Інтеграція визначає закономірності розвитку сучасного світу, бо під її впливом відбуваються зміни глобальної структури, глобального управління і нова інтеграційна структура має забезпечити активний розвиток людства в цілому. Це основний критерій та принцип сучасного світу і відповідно до цього. Процесу інтеграції протиставляється процес дезінтеграції. Ці процеси тісно пов’язані між собою. Навіть активний інтеграційний розвиток може зупинитись у разі домінуючих дезінтеграційних тенденцій. Роль дезінтеграції полягає не лише в запереченні інтеграції, але вона також створює імпульс для нової конфігурації на регіональному просторі. Процеси інтеграції та дезінтеграції набувають все більшої актуальності у сучасній світовій політичній системі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Литвин, О. Є. "Інтеграційний процес зернових ринків провідних країн СНД." Економіка АПК, no. 5 (199) (2011): 78–86.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гороть, А. "Генезис формування договірної бази регіонального співробітництва України та Республіка Польща." Історико-правовий часопис 15, no. 1 (February 18, 2021): 29–34. http://dx.doi.org/10.32782/2409-4544/2020-1/6.

Full text
Abstract:
Сучасні міжнародні відносини характеризуються інтенсивними інтеграційними процесами, серед яких важливу роль відіграє транскордонне, регіональне та міжрегіональне співробітництво. Україна, завдяки вигідному геополітичному положенню має великі потенційні можливості щодо його розвитку.Але потрібно відмітити, що процес формування цих відносин має ряд особливостей. За часи існування незалежної України регіональне співробітництво формувалося під впливом ряду чинників,як зовнішніх так і внутрішніх, які мали значний вплив на такі процеси. Саме, ретроспективний огляд цих стосунків показує, що їхнє становлення відбувалося як складний і суперечливий процес, хоч в ньому домінували тенденції до порозуміння, взаємозближення двох сусідніх держав. Нормативно-правова база регіональних зв’язків між Україною і Республікою Польща з другої половини 90-х років значно наблизилась до кращих європейських зразків. Хоч в Україні потрібно було багато зробити для завершення формування національної законодавчої бази, яка б у повному обсязі визначила правові засади та регулювала регіональне співробітництво. Зокрема, фактом є те, що й після 1996 р., коли єврорегіони «Карпати» і «Буг» почали функціонувати, жоден закон України не визначав категоріального апарату щодо регіонального співробітництва і особливостей функціонування прикордонного регіону на зовнішньому ринку. З політичної точки зору, підтримка високого рівня транскордонних відносин України і Польщі, а втім України і ЄС, загалом сприяло становленню проринкової, прозахідної орієнтації українського суспільства, що позитивно вплинуло на увесь європейський інтеграційний процес.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ушакова, I. O. "ІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ СИНТЕТИЧНИХ МИСТЕЦТВ У ФОРМУВАННІ КУЛЬТУРИ ОСОБИСТОСТІ НА ЗАНЯТТЯХ З ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 102, no. 3 (December 30, 2021): 333–45. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2021-102-3-333-345.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано доцільність використання синтетичних мистецтв на заняттях гуманітарного циклу для ефективного формування культури особистості студента, розглянуто навчальний процес у контексті дігітальної культури. У дослідженні здійснено теоретичний аналіз культури особистості в контексті становлення ідентичності та ціннісної логосфери студентської молоді; розглянуто вплив синтетичних мистецтв на розвиток естетичної культури особистості, визначено специфіку їх художньо-образної мови; наведено шляхи ефективного використання синтетичних мистецтв на заняттях з гуманітарних дисциплін у закладах вищої освіти. Зафіксувавши тектонічні зсуви в культурно-соціальному устрої нашої цивілізації, зокрема наскрізну цифровізацію життя, мистецтвознавці, методисти визнають необхідність комбінування як різних дисциплін, так і поєднання наук та мистецтв у навчальному процесі. Синтетичні мистецтва, що природно сполучають у собі елементи різних мистецтв, стають підґрунтям для впровадження нових форм і форматів викладання. Дистанційне навчання, з одного боку, даючи можливість отримати освіту в пандемійні часи, ускладнює, а подекуди унеможливлює використання традиційних, класичних методів ̶ з іншого. Залучаючи студентів до виконання завдань, пов’язаних з рецепцією або створенням кіно, музики, живопису, театру в самому широкому значенні слова, викладачі не тільки мотивують, надихають і зацікавлюють студентство своєю дисципліною, а й запрошують здобувачів освіти у співавтори освітнього процесу, розкриваючи творчий потенціал особистості. Синтетичні мистецтва, помножені на технологічні можливості віртуального життя сучасного студента, вирішують новітні виклики, з якими стикнулася педагогіка у ХХІ столітті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Bedeniuk, A. D., T. V. Bodnar, and P. Ya Bodnar. "ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ В МЕДИЧНИХ ВУЗАХ ПОЛЬЩІ." Медична освіта, no. 4 (February 15, 2020): 113–18. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.4.10869.

Full text
Abstract:
Приєднання України до Болонського процесу – це планомірний інтеграційний процес вищої школи до європейського і світового освітнього та наукового простору. Сучасні процеси глобалізації, що зумовлюють кропітку роботу з адаптації основних тенденцій Болонського процесу, викликають і досі суперечки серед працівників освіти та молоді. Для виконання цих зобов’язань досить розумно та доречно було б вивчити та перейняти досвід європейських країн, які вже раніше стали на цей шлях. Саме такою країною є Польща. Маючи довгу історію розвитку вищої освіти, Польща має гарну репутацію в Європі та світі. Усе більше іноземних абітурієнтів звертають на неї увагу. Випускник медичного факультету після завершення університету вміє встановити діагноз та визначити показання до медичних процедур, розпізнати небезпечні для життя ускладнення, що вимагають невідкладної медичної допомоги, визначити план діагностики та інтерпретації їх результатів, впровадити належне і безпечне лікування і спрогнозувати його наслідок. Зваженість та прагматизм в імплементації основних положень Болонського процесу свідчать про те, що Польща йде правильним шляхом, і Україна могла б дещо в неї запозичити. Виходячи з аналізу наукових джерел, можна стверджувати, що складнощі, які Польща мала на шляху інтеграції до європейського освітнього та науко­вого простору, майже подолані. Обмін досвідом допоміг би Україні безболісно і швидко наблизитися до рівня європейських країн.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Malynovska, Nataliia. "Франкофонія як інтеграційний процес зовнішньої політики Франції (на прикладі африканських країн)." Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, no. 1 (May 29, 2017): 22–34. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2017-01-22-34.

Full text
Abstract:
В статті аналізуються історичні та сучасні умови створення руху Франкофонії як частини зовнішньої політики Франції, спрямованої на колишні французькі колонії. Франкофонія розглядається як частина культурної дипломатії, структура якої націлена на поширення французької мови і культури в освітньому, інформаційному, культурному напрямах за кордоном. Актуальність питання полягає у використанні засобів культурної дипломатії для досягнення політичних цілей Франції в ісламізованих країнах Африки, збереження свого впливу, позитивного сприйняття присутності Франції в регіоні. Важливим є питання взаємної співпраці та прагнення колишніх колоній у збереженні відносин з Францією і членства у Міжнародній організації Франкофонія.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Оvdiichuk, Lilia. "ІНТЕГРАЦІЙНИЙ АСПЕКТ ВИВЧЕННЯ ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ B ПРОЦЕСІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ." Mountain School of Ukrainian Carpaty, no. 23 (November 24, 2020): 111–15. http://dx.doi.org/10.15330/msuc.2020.23.111-115.

Full text
Abstract:
У статті акцентовано на важливому аспекті літературознавчої підготовки студентів спеціальності українська мова та літератури – вивченні курсу «Історія української літератури». Мета дослідження – визначити теоретико-методичні засади інтеграційного вивчення історії української літератури та репрезентувати формування на цій основі інтеграційно-літературознавчої компетентності майбутніх учителів української мови та літератури. У процесі роботи було використано теоретичні та емпіричні методи наукового дослідження. Аналітико-синтетичний та порівняльний методи застосовувалися в процесі вивчення наукових джерел. Емпіричний метод було використано під час вивчення питання в реальних умовах навчання. У науковому дослідженні репрезентовано зміст та методичне забезпечення інтеграційного вивчення історії української літератури. Розкрито різні види інтеграції: зовнішньопредметну, внутрішньопредметну, міжмистецьку, які реалізуються на змістовому рівні. Висвітлено взаємозв’язок із суміжними гуманітарними науками. Внутрішньопредметну інтеграцію між розділами літературознавчої науки про художню літературу, біографістику, компаративістику та між літературознавчими дисциплінами проілюстровано на прикладі опрацювання біографії та творчості письменників.Можливості міжмистецької інтеграції розкрито в процесі сприймання і розуміння художньої літератури з іншими видами мистецтв. У статті окреслено інтеграцію на діяльнісному рівні, яка відбувається шляхом упровадження в традиційний навчальний процес інновацій: технології критичного мислення, інформаційно-комунікаційних технологій; поєднання різних форм навчання: аудиторної та позааудиторної; навчальної та науково-дослідницької діяльності. У дослідженні представлено засоби (мультимедійні презентації лекцій, аудіо та відеозаписи), методи (проблемний, евристичний, ілюстрування), які застосовуються під час інтеграційного вивчення курсу «Історія української літератури». Доведено, що в процесі такого навчання формується інтеграційно-літературознавча компетентність, що виявляється через мотиваційно-ціннісний, когнітивно-рефлексивний, креативно-діяльнісний складники.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Якименко, Світлана. "Інтеграційні процеси в сучасній початковій освіті." Освітній вимір 42 (November 13, 2014): 143–50. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v42i0.2814.

Full text
Abstract:
Якименко С. І. Інтеграційні процеси в сучасній початковій освіті. У статті розглянуто питання інтеграційних процесів у сучасній початковій школі: проблеми та перспективи. Проаналізовано головні аспекти, причини і тенденції розвитку інтеграційних процесів, що безпосередньо стосуються змісту початкової освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сойчук, Руслана. "Сучасні вимоги до майбутнього педагога об’єднаної Європи ХХІ століття." New pedagogical thought 107, no. 3 (December 1, 2021): 41–47. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-107-3-41-47.

Full text
Abstract:
У статті актуалізовано та схарактеризовано сучасні вимоги до майбутнього педагога об’єднаної Європи. Розкрито головні завдання освіти й педагогічної діяльності викладача в контексті європейських інтеграційних процесів. Звернено увагу на процес інтеграції вищої школи у європейський освітній простір як якісно новий етап міжнародних відносин у цій галузі, основними ознаками якого є: інтенсифікація традиційних міжнародних зв’язків; уніфікація освітніх систем різних країн; нові форми освіти, що виникли на основі використання інформаційних технологій; виникнення ринку освітніх послуг і зростання конкуренції на ньому; інтеграційні процеси в освіті; світовий освітній простір. Наголошується на основних положеннях Педагогічної Конституції Європи, в якій представлено перелік нових вимог до особистості педагога об’єднаної Європи ХХІ ст., високий професіоналізм і компетенції якого спрямовуються на формування повноформатного суб’єкта європейського процесу. Представлено низку компетентностей і прикметних особливостей особистості майбутнього європейського педагога, а також типи навичок майбутнього фахівця «hard skills» і «soft skills» та їхні складники. Розглянуто формулу «Чотири К» Програми освітнього альянсу «Партнерство з навчання у ХХІ столітті», що передбачає: креативність, кооперацію, критичне мислення та комунікативні навички. З’ясовано, що процеси євроінтеграції посилюють тенденції щодо зростання професійних вимог до майбутнього викладача, де професіоналізм педагога є своєрідними щаблями, етапами його руху до високих показників педагогічної праці з притаманними йому відповідними рівнями й показниками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Деркач, Світлана, and Олег Чистяков. "ІНТЕГРАЦІЙНІ ТА ФОРМОТВОРЧІ ПРОЦЕСИ БРОДВЕЙСЬКОГО МЮЗИКЛУ ХХ СТОЛІТТЯ." ГРААЛЬ НАУКИ, no. 6 (July 7, 2021): 409–14. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.25.06.2021.078.

Full text
Abstract:
Протягом тисячоліть у людей завжди була потреба причетності до художнього процесу осмислення життєвого середовища та явищ, які навколо них відбуваються. Одним із відображень життєвої дійсності є жанр мюзиклу, який протягом довгого часу займає чільне місце серед глядацької аудиторії, оскільки його синтетична природа, яка поєднує майже всі сценічні мистецтва, впливає на естетичні орієнтири кожної людини. Тому доцільним є проаналізувати становлення мюзиклу, його інтеграційні процеси, вплив кіномистецтва на популяризацію мюзиклу та його формотворчі процеси у ХХ столітті. Доведено, що мюзикл пройшов складний процес становлення: від музичної комедії до самостійного оригінального синтетичного жанру з чіткою драматургічною основою. Виявлено, що протягом розвитку, змінювалася та вдосконалювалась тематика мюзиклів, розширювалось застосування інших видів мистецтв, які набували основного значення: музичні та хореографічні номери. Виведено низку ознак, які визначили форму, театральну специфіку та можливості сценічного впливу жанру мюзиклу на розвиток художнього процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Процес інтеграційний"

1

Артеменко, Наталія Вікторівна. "Облік фінансових інвестицій на підприємствах." Thesis, Перспектива, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36765.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ковтонюк, К. І. "Адаптація законодавства України до законодавства ЄС: досягнення і проблеми." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2006. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61145.

Full text
Abstract:
Питання адаптації законодавства України до законодавства ЄС постало перед нашою державою після підписання 14 червня 1994 р. Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та Європейськими спільнотами та їх державами-членами (УПС).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Солоха, Д. В., and О. В. Бєлякова. "Дослідження проблем інтеграційних процесів в освітньому просторі України." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/10320.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шацька, Зорина Ярославівна, and Т. Бабіна. "Напрями інтеграційних процесів в освіті." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16857.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Костенко, Андріана Миколаївна, Андриана Николаевна Костенко, and Andriana Mykolaivna Kostenko. "Аналіз основних парадигм інтеграційних процесів." Thesis, издательство СумДПУ им. А.С.Макаренка, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2685.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Горянська, Т. В. "Ідеї теорії мондеалізму у світових інтеграційних процесах." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47360.

Full text
Abstract:
Особливого розвитку у світовій економіці набуває ідея теорії мондеалізму, яка зводить розвиток інтеграційних процесів до неминучості об’єднання численних інтеграційних об’єднань в єдиний уніфікований глобальний простір. Основою такого гіпотетичного утворення вважається трансконтинентальний простір, який об’єднає країни та регіони, які найбільш інтенсивно інтегруються.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кавценюк, Н. А. "Інтеграційні процеси у країнах з перехідною економікою." Diss. of Candidate of Economic Sciences, Чернівецький націон. ун-т, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Когут, А. Л., and Зорина Ярославівна Шацька. "Інтеграційні форми підприємств у контексті процесу глобалізації." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/15825.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Щербак, Вікторія Володимирівна, Виктория Владимировна Щербак, and Viktoriia Volodymyrivna Shcherbak. "Інтеграційні процеси в паливно-енергетичному комплексі України." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31317.

Full text
Abstract:
Кризові явища, що спостерігаються у паливно-енергетичному комплексі України обумовлені перш за все великим обсягом імпорту енергоносіїв та енергоємністю ВВП. Для забезпечення енергетичної безпеки формуються державні програми щодо пошуку нових нетрадиційних джерел енергоресурсів та вдосконалюються механізми економічного стимулювання енергозбереження підприємств. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31317
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Григорчук, Д. В. "Вплив інтеграційних процесів туризму на формування світогляду." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12505.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Процес інтеграційний"

1

Михайловська, О. В. Спеціальні економічні утворення в системі міжнародних інтеграційних процесів. К.: Кондор, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Європейські інтеграційні процеси і транскордонне співробітництво. Луцьк: Вежа, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Європейські інтеграційні процеси і транскордонне співробітництво. Луцьк: Вежа, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Європейські інтеграційні процеси і транскордонне співробітництво. Луцьк: Вежа, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Інтеграційні процеси в суспільстві та політичний вибір особистості. Київ: Міленіум, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Регіональний розвиток в умовах глобальних інтеграційних процесів (на прикладі Придніпровщини). Київ: НІСД, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Проблеми розвитку прикордонних територій та їх участі в інтеграційних процесах. Луцьк: Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Проблеми розвитку прикордонних територій та їх участі в інтеграційних процесах. Луцьк: Вежа, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Проблеми розвитку прикордонних територій та їх участі в інтеграційних процесах. Vol. 2, Проблеми розвитку прикордонних територій. Луцьк: Вежа, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Європейські інтеграційні процеси і транскордонне співробітництво: міжнародні відносини, економіка, політика, географія, історія, право. Луцьк: Вежа, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Процес інтеграційний"

1

Аверчева, Н. О. "Перспективи розвитку інтеграційних процесів у сфері переробки сільськогосподарської продукції." In ФОРМУВАННЯ НОВОЇ ПАРАДИГМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ В XXI СТОЛІТТІ, 343–73. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-240-4-12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Магрламова, К. Г. "Проблема професійної підготовки майбутніх лікарів у контексті інтеграційних процесів у медичній освіті України з вивченням зарубіжного досвіду на прикладі Великої Британії." In ПЕДАГОГІКА XXI СТОЛІТТЯ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ, 777–803. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-241-1-28.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Процес інтеграційний"

1

Богородицька, Г. Є., and А. А. Манашкіна. "ІНТЕГРАЦІЙНІ ТА ДЕЗІНТЕГРАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В ЄС." In The economic comparative studies: theory, methodology, practice. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-125-1-2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондаренко, Олена. "ТЕНДЕНЦІЇ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР." In INTEGRACIÓN DE LAS CIENCIAS FUNDAMENTALES Y APLICADAS EN EL PARADIGMA DE LA SOCIEDAD POST-INDUSTRIAL. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.04.2020.v3.44.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Богдан, Світлана, and Тетяна Тарасюк. "МІЖНАРОДНІ СТИЛІ ЦИТУВАННЯ – ВЕКТОР ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВИХ ВИДАНЬ." In PARADIGMATIC VIEW ON THE CONCEPT OF WORLD SCIENCE. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.08.2020.v2.43.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Каменська, Ірина. "ЗАСТОСУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ВИЩІЙ ШКОЛІ – ВИМОГА ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ." In INTEGRACIÓN DE LAS CIENCIAS FUNDAMENTALES Y APLICADAS EN EL PARADIGMA DE LA SOCIEDAD POST-INDUSTRIAL. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.04.2020.v4.14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бойко, Валерія. "ІНТЕГРАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ НОВІТНІХ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ В СЦЕНІЧНОМУ МИСТЕЦТВІ ТА ШЛЯХИ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ." In SCIENTIFIC PRACTICE: MODERN AND CLASSICAL RESEARCH METHODS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-26.02.2021.v3.54.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шаргун, Тетяна. "ІНТЕГРАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ У ГУМАНІТАРНИХ ТА ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ СФЕРАХ ОСВІТИ В УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА." In INTEGRACIÓN DE LAS CIENCIAS FUNDAMENTALES Y APLICADAS EN EL PARADIGMA DE LA SOCIEDAD POST-INDUSTRIAL. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.04.2020.v4.18.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Фечко, Іван. "ІНТЕГРАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В ЛАТИНСЬКІЙ АМЕРИЦІ В ПЕРІОД В СТАНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВ РЕГІОНУ (1826-1864 РР.)." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS, chair Наталія Шевченко. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.07.2020.v4.27.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography