Academic literature on the topic 'Пропускної здатності'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Пропускної здатності.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Пропускної здатності"

1

Телятник, Б. А., К. А. Здихальський, В. О. Стрельбицький, and А. Є. Бородій. "Оцінка фактору безпеки повітряного руху, який впливaє на пропускну здатність і організацію польотів." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 3(65), (October 1, 2020): 61–65. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2020.65.09.

Full text
Abstract:
В статті розглянуто метод розрахунку пропускної здатності робочого місця диспетчера, процеси управління повітряним рухом та їх кількісні характеристики, тісно пов’язані з характеристиками повітряного середовища, системами відліку координат, принципами поділу повітряного простору, динамічними характеристиками повітряних суден, регламентом, що визначає правила польотів і управління повітряним рухом, характеристиками операторів в найпростішому контурі управління повітряним рухом і ще багатьма іншими факторами. Разом з тим враховується ефективність функціонування системи організації повітряного руху, яка характеризується великою кількістю важливих критеріїв, одним з яких являється пропускна здатність самої системи. Метою статті є проведення оцінки фактору безпеки повітряного руху, що впливає на пропускну здатність та організацію польотів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kuchuk, N., N. Lukova-Chuiko, and V. Sobchuk. "ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОПУСКНИХ ЗДАТНОСТЕЙ КАНАЛІВ ЗВ'ЯЗКУ ГІПЕРКОНВЕРГЕНТНОЇ СИСТЕМИ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 3, no. 55 (June 21, 2019): 120–25. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.3.120.

Full text
Abstract:
Завдання оптимізації пропускних здатностей каналів зв'язку гіперконвергентної системи потребує застосування сучасних математичних і комп'ютерних методів та засобів. Предметом дослідження є ресурси для передачі даних у гіперконвергентній системі. Мета дослідження – отримання аналітичного рішення задачі оптимізації пропускних здатностей каналів зв'язку гіперконвергентної системи при обмежених вузлових ресурсах. Результати та висновки. Для вирішення завдання оптимізації пропускних здатностей каналів зв'язку гіперконвергентної системи в якості функціоналу оптимізації був обраний середній час затримки при обмеженнях на вартість оренди каналів зв'язку. Оптимізаційна задача сформульована таким чином: визначити оптимальні значення щільності інформаційного потоку, що мінімізують середню затримку при обмеженні на вартість передачі сумарної кількості інформації, що припадає на одиницю пропускної здатності ліній зв'язку. Для її вирішення застосований метод невизначених множників Лагранжа. В результаті отримані аналітичні вирази, які дозволяють при заданій вартості передачі одиниці інформації здійснити вибір кількості елементів буферної пам'яті і оптимального значення щільності потоку інформації, що забезпечує мінімальну середню затримку передачі транзакцій гіперконвергентної комп’ютерної системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Denisenko, O. "НОВИЙ ПІДХІД ДО ВИЗНАЧЕННЯ ПРОПУСКНОЇ ЗДАТНОСТІ НЕРЕГУЛЬОВАНИХ ПЕРЕХРЕСТЬ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 59 (February 26, 2020): 45–49. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2020.1.045.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є новий підхід визначення параметрів руху транспортних засобів і осості визначення пропускної здатності (ПС) нерегульованих перехресть різного типу. Метою є розробка способу визначення ПС міських нерегульованих перетинів, який дозволяє отримати і Дольний комплекс критеріальних оцінок якості функціонування таких перехресть. Завдання дослідження: аналіз су-суспільством і розробка нових підходів, методів і алгоритмів визначення ПС нерегульованих перехресть, які враховують у новій пропозиції позитивних якостей відомих рішень; розширення функціональних віз-можностей відомих рішень для отримання широкого комплексу критеріїв оцінки якості функціонування перехресть; пропозиція і розробка такого способу, який відповідав би вимогам універсальної адаптивної системи, що дозволяє ефективно в динаміці реагувати на всілякі зміни умов руху транс-кравців потоків (ТП) на перехресті. Отримані наступні результати. Розкрито деякі особливості сучас-менной організації моніторингу ТП на локальних об'єктах, а також проаналізовано їх основні переваги та недоліки. Представлений новий підхід визначення ПС нерегульованих перехресть в умовах динамічного изме-нения параметрів руху ТП і адаптивного реагування системи на дорожню ситуацію. Показано особливості реалізації алгоритмів визначення ПС для різного типу перетинів. Висновки. Запропонована технологія изме ренію комплексу параметрів руху ТП одночасно позволяє здійснювати оцінку якості функціонування нерегульованих перетинів за критерієм ПС і в динаміці контролювати цей параметр. Визначення ПС таким способом з високой частотою сканування і за реальними значеннями часу роз'їзду на перехресті різних типів транспортних засобів, дає можливість істотно підвищити точність вимірювання кінцевих параметрів. Пропозиція і розробка способу визначення ПС нерегульованих перехресть за такою технологією відповідає вимогам універсальних адаптивних систем, які еффективно в динаміці реагують на всілякі зміни умов руху ТП на перехресті і УДС міста
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

СОЛОДКИЙ, Сергій, Юрій РОЙКО, and Владислав ДАВОСИР. "ВИЗНАЧЕННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПРОПУСКНОЇ ЗДАТНОСТІ СМУГ РУХУ НА РЕГУЛЬОВАНИХ ПЕРЕХРЕСТЯХ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 12 (November 27, 2019): 154–60. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i12.68.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто результати експериментальних вимірювань черг транспортних засобів тапрактичної пропускної здатності смуг руху, які обслуговують прямі транспортні потоки на регульованих перехрестях. Визначено основні чинники, які визначають закономірності формування черг та їх роз’їзду залежно від часових параметрів світлофорного регулювання та ступеня однорідності (за складом руху) транспортних потоків.Ключові слова: транспортний потік, склад транспортного потоку, інтенсивність руху, практичнапропускна здатність, регульоване перехрестя, світлофорна сигналізація.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ковальова, Юлія. "МОДЕЛЮВАННЯ ТОПОЛОГІЇ БЕЗДРОТОВИХ СЕНСОРНИХ МЕРЕЖ." System technologies 1, no. 132 (March 27, 2021): 92–98. http://dx.doi.org/10.34185/1562-9945-1-132-2021-07.

Full text
Abstract:
До числа основних проблем досліджень бездротових сенсорних мереж (БСМ) відносяться моделювання та управління топологією мережі з метою підвищення її зв'язності, а також маршрутизація з мінімальними часовими і енергетичними затратами. В роботі здійснено порівняння можливих топологій БСМ між собою та розглянуто статистику кінцевої затримки, пропускної здатності, завантаження. Ре-зультати вказують на те, що деревоподібна мережа має більшу пропускну здатність і кінцеву затримку. Крім того, згасання погіршує продуктивність мережі та накладні витрати на маршрутизацію. Зроблено висновок, що продуктивність мережі з топо-логією зірки прийнятна для малих мереж, тоді як на основі сітки найкраще підходить для мереж з великою кількістю мобільних вузлів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Василенко, Є. В. "Проблема заростання і зменшення пропускної здатності русел річок правобережжя Прип"яті." Гідрологія, гідрохімія і гідроекологія 14 (2008): 74–79.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Mohilatenko, A. S., D. N. Obidin, O. P. Kondratenko, and V. M. Rudenko. "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РАДІОЛОКАЦІЙНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМ РУХОМ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 47 (February 8, 2018): 21–27. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.1.021.

Full text
Abstract:
Необхідність практичного вирішення завдання забезпечення регіонального центру повітряного руху радіолокаційною інформацією з необхідною повнотою і точністю та недостатня розвиненість теоретичної бази для її вирішення, зумовлюють актуальність наукової задачі розробки методу формування та видачі повідомлень про повітряні об'єкти від джерел радіолокаційної інформації на регіональний центр управління повітряним рухом, адаптивного до змін продуктивності джерел радіолокаційної інформації і пропускної здатності каналів передачі даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Pridatko, A. V., I. V. Pasnak, and M. V. Grechka. "ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ РЕГРЕСІЙНОГО АНАЛІЗУ ДЛЯ ПРОГНОЗУВАННЯ АВАРІЙНОСТІ НА РЕГУЛЬОВАНИХ ПЕРЕХРЕСТЯХ ЛЬВОВА." Scientific Bulletin of UNFU 25, no. 9 (November 25, 2015): 239–46. http://dx.doi.org/10.15421/40250938.

Full text
Abstract:
Обґрунтовані основні вихідні параметри для прогнозування аварійності на регульованих перехрестях та встановлено величину їх граничних значень. Отримано математичну модель прогнозування показника аварійності перехресть за прикладом Львова, яка враховує параметри інтенсивності та пропускної здатності. Регресійне співвідношення представлено у вигляді логарифмічної та лінійної функцій відгуку з метою перевірки достовірності прогнозованих результатів. Доведено висунуту гіпотезу щодо можливості застосування методів регресійного аналізу з метою прогнозування аварійності на регульованих перехрестях різних категорій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Онищук, В. В. "ТЕОРЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ПРОПУСКНОЇ ЗДАТНОСТІ НАПІРНОГО ТРУБОПРОВОДУ НА ОСНОВІ РОЗВ’ЯЗУВАННЯ СИСТЕМИ РІВНЯНЬ НАВ’Є − СТОКСА." POWER ENGINEERING: economics, technique, ecology, no. 4 (December 30, 2017): 158–70. http://dx.doi.org/10.20535/1813-5420.4.2017.127563.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Shmatkov, S. I., N. G. Kuchuk, and V. V. Donets. "МОДЕЛЬ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ГІПЕРКОНВЕРГЕНТНОЇ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ЕЛЕКТРОННИХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ РЕСУРСІВ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ Е-LEARNING." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 48 (April 11, 2018): 97–100. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.2.097.

Full text
Abstract:
В статті наведено результати розробки математичної моделі інформаційної структури гіперконвергентної системи підтримки електронних обчислювальних ресурсів університетської e-learning. Модель враховує особливості університетської e-learning, дозволяє встановити інформаційні взаємозвязки між складовими системи та провести аналіз гіперконвергентної базової мережі. На базі розробленої моделі можна провести моделювання процесу функціонування e-learning, результатами якого повинні стати чисельні значення пропускної здатності мережі: навантаження на канали зв'язку і структуроутворююче обладнання, інтенсивності потоків даних і запитів, що надходять на вузли мережі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Пропускної здатності"

1

Цопа, О. І. "Оцінка пропускної здатності телекомунікаційних джерел." Thesis, НТУ «ХПІ», 2015. http://openarchive.nure.ua/handle/document/3843.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Обод, І. І., and О. С. Мальцев. "Підвищення пропускної здатності кооперативних систем спостереження." Thesis, НТУ «ХПІ», 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/9380.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Козирєв, С. Р., and І. І. Обод. "Підвищення пропускної здатності кооперативних систем спостереження." Thesis, НТУ «ХПІ», 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/10369.

Full text
Abstract:
В докладі розглянута можливість використання сучасних методів модуляції, які використовуються у телекомунікаційних системах, у запитальних каналах передачі інформації без зміни приймально-передавальних трактів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Глущенко, А. О., and І. І. Обод. "Підвищення пропускної здатності кооперативних систем спостереження." Thesis, ХНУВС, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/11756.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Глущенко, А. О., and І. І. Обод. "Оцінка пропускної здатності вторинних систем спостереження." Thesis, ХНУВС, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/16043.

Full text
Abstract:
У роботі на підставі короткої характеристики інформаційних потоків сигналів вторинних оглядових систем спостереження в каналах запиту і відповіді проведена оцінка відносної пропускної здатності як літакового відповідача при дії внутрісистемних і навмисних корельованих і некоррельованих завад в каналі запиту, так і дана оцінка ймовірності прийому неспотворених даних в каналі відповіді при дії завад, що в загальному випадку і представляє пропускну здатність вторинних оглядових систем спостереження у цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Обод, І. І., and Жажі Редуан. "Просторовий метод підвищення пропускної здатності мереж радіодоступу." Thesis, НТУ «ХПІ», 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/3845.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Обод, І. І., Д. Р. Корж, and В. В. Фокін. "Підвищення пропускної здатності запитальних систем передачі даних." Thesis, НТУ «ХПІ», 2018. http://openarchive.nure.ua/handle/document/5530.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Обод, І. І., and Ж. Редуан. "Просторовий метод підвищення пропускної здатності мереж радіодоступу." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. https://openarchive.nure.ua/handle/document/16032.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Польнов, Олексій Олегович. "Метод максимізації пропускної здатності мережі заданої топології." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9680.

Full text
Abstract:
В роботі виконано дослідження сучасних програмних засобів моделювання телекомунікаційних мереж при сталому розміщенні вузлів в просторі та можливості визначення варіантів підключення між собою на прикладі бездротових мереж.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Обод, Іван Іванович, and Жажі Редуан. "Просторовий метод підвищення пропускної здатності мереж радіодоступу." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43067.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Пропускної здатності"

1

Бойко, Наталія. "ЗАСТОСУВАННЯ ЗАДАЧІ БАГАТОРУКОГО БАНДИТА ДЛЯ МАКСИМІЗАЦІЇ ПРОПУСКНОЇ ЗДАТНОСТІ МЕРЕЖІ." In Scientific foundations of solving engineering tasks and problems, 292–99. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.tech.ii-292-299.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography