Academic literature on the topic 'Працівники міліції'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Працівники міліції.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Працівники міліції"

1

Кирбят’єв, О. О. "ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ТА ПЕРЕВИЩЕННЯ НИМИ ВЛАДИ: КРИМІНОЛОГІЧНИЙ ВИМІР." Прикарпатський юридичний вісник 2, no. 3(28) (March 25, 2020): 147–51. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v2i3(28).377.

Full text
Abstract:
У статті розглянуті види правоохоронних органів, працівники яких є суб’єктом перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу. Визначені ознаки кримінологічної характеристики його особи. Серед цих ознак виділені найпоширеніші у цьому злочині ознаки особи злочинця. Стаття 365 КК України передбачає кримінальну відповідальність за перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу. Констатовано, що ознаки спеціального суб’єкта злочину, передбаченого ст. 365 КК України, визначені у диспозиції цієї статті словосполученням «працівник правоохоронного органу». Це визначення не містить усіх ознак суб’єкта аналізованого злочину. Для їх з’ясування необхідно звертатись до інших нормативно-правових актів. Тобто диспозиція ст. 365 КК України є бланкетною. Вивчені статистичні дані щодо кримінальних проваджень, відкритих за ст. 365 КК України з 2014 р., свідчать про майже нульовий відсоток таких проваджень, направлених до суду з обвинувальним актом, після внесених у 2014 р. змін до КК України щодо по-нять істотної шкоди та тяжких наслідків, передбачених приміткою до ст. 364 КК України. Для особи злочинця – працівника правоохоронного органу, який перевищує владу або службові повноваження, основною ознакою є приналежність до того чи іншого правоохоронного органу. Матеріали вивчених кримінальних справ та проваджень свідчать, що у 86% випадків перевищення влади або службових повноважень вчиняли працівники колишньої міліції або чинної Національної поліції. Попередження та усунення професійної деформації як загального феномену передбачає зусилля на рівні держави, правоохоронних органів у цілому, їх служб та підрозділів, які за своїми функціями покликані здійснювати контроль за станом дисципліни та законності, психологічним станом працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ярмиш, Олександр Назарович, and Володимир Анатолійович Греченко. "СЛУЖБОВІ ЗЛОЧИНИ В МІЛІЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ РАДЯНСЬКОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ У 1937 РОЦІ ТА ПРОТИДІЯ ЇМ." Історико-правовий часопис 17, no. 2 (March 30, 2022): 33–41. http://dx.doi.org/10.32782/2409-4544/2021-2/5.

Full text
Abstract:
У статті вперше в історико-правовій літературі досліджуються службові злочини, які вчинялися працівниками міліції в 1937 році, що надає цій темі особливого значення. Згідно з Положенням про робітничо-селянську міліцію (1931 рік), злочини, учинені співробітниками міліції проти встановленого порядку несення служби, визнавалися військовими злочинами і були підсудні військовим трибуналам. Більш поширено та конкретно службові правовідносини регулювалися в Дисциплінарному статуті робітничо-селянської міліції (1931 рік). У Кримінальному кодексі Української Соціалістичної Радянської Республіки 1927 року кримінальна відповідальність за службові злочини визначалася як зловживання владою або службовим становищем. Автори статті розділили ці злочини на 3 групи: 1) зловживання владою, яке спричинило порушення громадського порядку або охоронюваних законами прав та інтересів окремих громадян; 2) зловживання службовим становищем із корисливих міркувань; 3) недбале ставлення до виконання службових обов’язків. Злочинність в міліції в 1937 році виявлялася й у зловживанні владою, що призводило до порушення громадського порядку або охоронюваних законами прав та інтересів окремих громадян, було пов’язане також зі зловживанням службовим становищем із корисливих міркувань та недбалим ставленням до виконання службових обов’язків. Були злочини, але була і певна протидія їм. За злочини міліціонерів віддавали до суду військового трибуналу, проте страждали в основному представники нижчої ланки. Прагнення партійно-державного і міліцейського начальства до демонстрації успішних звітних показників, різноманітні кампанії боротьби проти різних видів злочинів підштовхували працівників міліції на місцях до фальсифікацій, застосування фізичного насильства до громадян. Істотно впливало на ситуацію форсоване посилення в державі тоталітарного режиму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Головко, О., and В. Греченко. "1938 рік в організації та діяльності міліції України." Вісник Пенітенціарної асоціації України, no. 1 (May 27, 2020): 124–33. http://dx.doi.org/10.34015/2523-4552.2020.1.13.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються питання, пов’язані зі зміною структури НКВС та основними аспектами діяльності міліції у 1938 р. Висвітлено питання про організаційне зміцнення діяльності ДАІ, ідейно-політичне виховання працівників міліції у дусі «відданості ідеям соціалізму і безпощадної боротьби з ворогами народу». Показано, як здійснювалася протидія деяким видам злочинів, зокрема грабежам, крадіжкам. Аналізуються основні недоліки в роботі міліції. Цей аспект діяльності міліції політизувався, що було характерним для того часу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Васильченко, Р., and Д. Морквін. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ МЕДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ РАДЯНСЬКОЇ МІЛІЦІЇ." Юридичний вісник, no. 6 (February 16, 2022): 33–40. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i6.2264.

Full text
Abstract:
Актуальність статті полягає в тому, що гідний рівень матеріально-технічного забезпечення, продумана система заходів соціального захисту, була важливими умовами формування кадрового корпусу міліції, здатного виконувати всі ускладнюються завдання по забезпеченню безпеки, боротьбі зі злочинністю. Тільки при таких умовах, можливо, виробляти більш ретельний відбір кандидатів на службу в органи правопорядку, які відповідають всім вимогам, що пред’являються, організувати їх навчання на рівні, що забезпечує професійне зростання кадрів, що, в кінцевому рахунку, підвищить ефективність роботи поліції. Завдання вдосконалення і зміцнення системи органів охорони правопорядку і боротьби зі злочинністю актуалізують як позитивний, так і негативний досвід її попередніх перетворень, зокрема, обумовлюють потребу в об’єктивному і комплексному дослідженні минулого чергової служби міліції. Мета статті полягає у комплексному історико-правовому аналізі фактичного матеріалу, нормативно-правових актів, що характеризують процес формування медичного забезпечення працівників радянської міліції, які розкривають її місце і роль в системі правоохоронних органів на досліджуваному історичному етапі. З’ясовано, що право на медичну допомогу та санаторно-курортне лікування надавалося звільненим у запас (відставку) по обмеженому станом здоров’я, скорочення штатів: особам начскладу в званні полковника міліції (внутрішньої служби) з вислугою 25 років і більше (в пільговому обчисленні), які досягли до дня звільнення 50-річного віку, та членам їхніх сімей; особам вищого начскладу, незалежно від вислуги літ та віку, та членам їх сімей. Зроблено висновок, що за період існування СРСР виконана величезна планова робота по відомчому медичному забезпеченню працівників міліції за рахунок лікувальних установ Міністерства внутрішніх справ СРСР та Міністерства охорони здоров’я СРСР, що включає:лікувально-профілактичну допомогу; організацію позалікарняної,швидкої, невідкладної та стаціонарної медичної допомоги і санаторно-курортного лікування співробітників міліції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Алексійчук, М. М. "Аспекти адміністративно-правового статусу працівника міліції." Науковий вісник Київського національного університету внутрішніх справ, no. 2 (69) (2010): 163–70.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лазаренко, Я. "Формування еколого - правової свідомості працівників міліції." Право України, no. 8 (2002): 82–86.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сербин, Р. "Становлення фахової правової культури працівників міліції." Підприємництво, господарство і право, no. 1 (157) (2009): 64–67.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кузнєцов, В. О. "Проблеми відповідальності працівників податкової міліції України." Часопис Київського університету права, no. 1 (2003): 24–29.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Пелих, Н. "Верховенство права-вихідний принцип у діяльності працівників міліції." Право України, no. 4 (2001): 88–91.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лапка, О. "Правовий та соціальний захист працівників міліції: його механізм." Право України, no. 8 (2001): 57–61.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Працівники міліції"

1

Сливка, Степан Степанович. "Професійна етика працівника міліції: теоретико-правовий аналіз." Diss. of Candidate of Legal Sciences, Мін-во освіти України. Львівський держ. ун-тет ім. І.Франка, 1994.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Тимченко, Анатолій Павлович. "Охорона тилу діючої армії в надзвичайних умовах війни - одне із завдань працівників української міліції." Thesis, Людина, суспільство, держава: правовий вимір в сучасному світі: [Матеріали ІV Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, Національний авіаційний університет, 27 лютого 2014 р.] - К.: Видавець ТОВ МП ЛЕСЯ, 2014. - 711 с, 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18554.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Тимченко, Анатолій Павлович. "ОХОРОНА ТИЛУ ДІЮЧОЇ АРМІЇ В НАДЗВИЧАЙНИХ УМОВАХ ВІЙНИ – ОДНЕ ІЗ ЗАВДАНЬ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНСЬКОЇ МІЛІЦІЇ." Thesis, К:ТОВ МП ЛЕСЯ, 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10971.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тимченко, Анатолій Павлович. "Заходи працівників української міліції по попередженню аварійності автомобільного транспорту у воєнні роки 1941-1945 рр." Thesis, Транспортне право в ХХІ столітті: [Матеріали ІІІ Міжнародної наукової конференції, Київ, Національний авіаційний університет, 21 лютого 2013 р.] - К. : Комп'ютерпрес, 2013. - 608 с, 2013. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18647.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Тимченко, Анатолій Павлович. "Правова основа діяльності працівників міліції в Україні по боротьбі з дитячою безпритульністю, бездоглядністю і злочинністю в 1941-1945 рр." Thesis, Національні та міжнародні стандарти сучасного державотворення: тенденції та перспективи розвитку :[Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, Національний авіаційний університет, 24 лютого 2011 р.] - Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2011. - 460 с, 2011. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18531.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Тимченко, Анатолій Павлович. "Діяльність працівників української міліції по евакуації промислових підприємств, організацій, установ і громадян в початковий період війни з гітлерівською Німеччиною." Thesis, Аеро-2011. Повітряне і космічне право: [Матеріали II Міжнародної наукової конференції «Становлення держави в умовах глобалізації: теоретичний та практичний аспект», Київ, Національний авіаційний університет, 24 лютого 2012 року] – Ніжин: Видавець ПП Лисенко М.М., 2012. – 452 с, 2012. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18673.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лесь, І. О. "Становлення та розвиток дисциплінарних правовідносин в органах міліції УСРР-УРСР (1919–1991 рр.)." Thesis, 2017. http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/13326.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень. – Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, м. Харків, 2017. На підставі вивчення наукової літератури, законодавчих та інших нормативно-правових актів, архівних джерел у роботі здійснено комплексний аналіз процесу становлення та розвитку дисциплінарних правовідносин в органах міліції УСРР-УРСР (1919–1991 рр.). У результаті проведеного історико-юридичного дослідження встановлено та охарактеризовано основні принципи, умови та правові механізми забезпечення дисциплінарних правовідносин при проходженні служби працівниками міліції, проведено аналіз дисциплінарної практики в різні історичні періоди розвитку радянської України та показано ефективність застосування тих або інших заходів дисциплінарного впливу на зміцнення службової дисципліни, визначено місце і роль апаратів з політико-виховної роботи та товариських судів (судів честі) щодо зміцнення службової дисципліни в органах міліції УСРР-УРСР. Виявлено основні причини порушення службової дисципліни працівниками міліції в різні історичні періоди розвитку радянської України та запропоновано шляхи забезпечення дисципліни в органах (підрозділах) Національної поліції України та у державних воєнізованих структурах у цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Валентинович, Корнєєв Юрій. "Психологія забезпечення особистої безпеки працівників податкової міліції в конфліктних ситуаціях." Thesis, 2000. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46787.

Full text
Abstract:
Складність підготовки спеціалістів податкової міліції у відповідності з потребами сучасної економіки та життя, що об’єктивно ставлять вимоги до їх професійно-психологічної кваліфікації є важливим завданням у підготовці співробітника податкової міліції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Валентинович, Корнєєв Юрій. "Психологія забезпечення особистої безпеки працівників податкової міліції в конфліктних ситуаціях." Thesis, 2000. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/24164.

Full text
Abstract:
Складність підготовки спеціалістів податкової міліції у відповідності з потребами сучасної економіки та життя, що об’єктивно ставлять вимоги до їх професійно-психологічної кваліфікації є важливим завданням у підготовці співробітника податкової міліції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Валентинович, Корнєєв Юрій. "Гарантії особистої безпеки працівників податкової міліції при використанні заходів фізичного впливу, спеціальних засобів та вогнепальної зброї." Thesis, 2001. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/24177.

Full text
Abstract:
Одним із важливих факторів забезпечення особистої безпеки працівників податкової міліції є удосконалення їх діяльності в різних ситуаціях та сферах службово-професійної діяльності. В жодному виді діяльності неможливо досягнути гарантій та ідеальної безпеки, будь-яка діяльність, а особливо співробітника податкової міліції небезпечна.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Працівники міліції"

1

Сливка, С. С. Професійна культура працівника міліції. Львів, 1995.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Умови проходження служби та соціальний захист працівників міліції. Київ: Вікар, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Умови проходження служби та соціальний захист працівників міліції. Київ: Вікар, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography