Academic literature on the topic 'Правила продукції'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Правила продукції.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Правила продукції"

1

Нerasymenko, Yuliіa, Roman Ostapenko, and Viktoriya Velieva. "ПРАВИЛА І ВИМОГИ ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій 2, no. 6 (December 23, 2020): 194–204. http://dx.doi.org/10.32750/2020-0218.

Full text
Abstract:
В статті досліджуються особливості виробництва органічної продукції. Авторами визначено поняття органічного виробництва. Виявлено, що органічна продукція підлягає сертифікації, бо без цього документу продукт не буде визнаним як «органічний». Підкреслюється, що зміни передбачають окреме положення стосовно підтримки виробників органічної продукції за трьома напрямками: виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь або одну голову ВРХ, відшкодування до 30% вартості витрат на проведення сертифікації органічного виробництва і відшкодування до 30% вартості витрат на придбання, дозволене на використання придбання добрив, насіння, кормів. Сприяння розвитку органічного виробництва в Україні – один із пріоритетів діяльності уряду. Спільно з громадськими організаціями, міжнародними проектами, уряд України буде працювати над вдосконаленням законодавчої нормативно-правової бази. В найближчих планах Міністерства – робота щодо запровадження державної підтримки виробників органічної продукції. Проаналізовано, що органічна продукція, що вводиться в обіг та реалізується, повинна маркуватися державним логотипом для органічної продукції. Державний логотип для органічної продукції наноситься виключно на продукцію, вироблену відповідно до законодавства України у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, що підтверджено сертифікатом, що засвідчує відповідність процесу виробництва продукції та її обігу вимогам законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. З’ясовано, що органічне виробництво є пріоритетним напрямом розвитку сільського господарства, дозволяє реалізувати концепцію збалансованого розвитку агросфери за рахунок соціально-економічної і природно-ресурсної збалансованості і має на меті забезпечення суспільства безпечними та якісними продуктами харчування, а також збереження та покращення стану навколишнього природного середовища. Отже, органічне виробництво забезпечує вихід екологічно безпечної продукції, яка є результатом органічного виробництва – процесу, що забезпечує вирощування сільськогосподарської продукції, використовуючи лише біологічні ресурси та не завдаючи шкоду навколишньому середовищу. Переваги органічної продукції в тому, що вона корисна для здоров’я та екологічно безпечна.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Боснюк-Григор’єва, Ю. "Нові правила виробництва, маркування та обігу органічної продукції." Історико-правовий часопис 14, no. 2 (February 18, 2021): 126–31. http://dx.doi.org/10.32782/2409-4544/2019-2/22.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано основні положення Закону України «Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обороту і маркування органічної продукції», визначені вимоги до виробництва, контролю за виробництвом (сертифікації) та відповідальність за недотримання відповідних вимог. Наведено вимоги до найбільш поширених видів маркувань «біо», «еко», «органік». Відзначено переваги необхідності дотримання високих стандартів якості органічної продукції, що призводить до необхідності впровадження світових тенденцій звернення органічної продукції на законодавчому рівні в Україні. Новий закон не тільки підвищує стандарти виробництва органічної продукції, що є позитивним явищем, однак і підвищує навантаження на національного виробника. Зроблено висновок, що дотримання норм, встановлених Законом України «Про основні засади та вимоги до органічного виробництва, обороту і маркування органічної продукції», розширює для виробника ринок збуту сільськогосподарської продукції і спрощує процедури її експорту в інші країни. Зростання рівня гігієнічних вимог та стандартів безпечності харчових продуктів на світовому ринку зумовлює необхідність впровадження світових стандартів обігу органічної продукції на законодавчому рівні в Україні. Впровадження в Україні реєстрів операторів, органів сертифікації, органічних насіння і садивного матеріалу дасть можливість громадянам, суб'єктам ринку органічної продукції, учасникам ринку, іншим зацікавленим особам отримувати актуальну, перевірену інформацію щодо операторів органічного ринку, органів сертифікації, які мають право на проведення сертифікації органічного виробництва або обігу органічної продукції, а також наявності на ринку України органічних насіння і садивного матеріалу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мамченко, Ю. А. "ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ ЯК ІСТОТНА УМОВА ГОСПОДАРСЬКОГО ДОГОВОРУ ПОСТАВКИ." Juridical science, no. 2(104) (July 15, 2021): 342–50. http://dx.doi.org/10.32844/2222-5374-2020-104-2.38.

Full text
Abstract:
Актуальність статті полягає в тому, що однією з умов договору, яка характеризує предмет купівлі-продажу з точки зору придатності його до використання за цільовим призначенням, є умова щодо якості продукції. Якість продукції – це сукупність властивостей і характеристик, які відображають рівень новизни, надійність, довговічність, економічність продукції (товарів) і зумовлюють її здатність задовольнити відповідно до свого призначення потреби споживачів. Якість речей, що продаються, повинна відповідати стандарту, технічним регламентам або зразкам, встановленим для речей такого роду. Вимоги до певних видів товарів встановлюються нормативними актами зі стандартизації: національними стандартами України, галузевими стандартами, технічними регламентами тощо. З метою запобігання реалізації продукції, небезпечної для життя, здоров’я та майна громадян і навколишнього середовища, сприяння споживачеві у компетентному виборі продукції проводиться обов’язкова (щодо окремих видів товарів) або добровільна сертифікація. Якщо у договорі відсутні умови про якість проданої речі, то вона за якістю повинна відповідати вимогам, що звичайно пред’являються, тобто бути придатною для звичайного використання за своїм призначенням або для цілей, передбачених договором. Наголошено, що визначення якості товару за стандартом припускає, що якість товару, що поставляється, точно відповідає визначеному стандарту – документу, розробленого на основі консенсусу та затверджений уповноваженим органом, що встановлює призначені для загального і багаторазового використання правила, інструкції або характеристики, які стосуються діяльності чи її результатів, включаючи продукцію, процеси або послуги, дотримання яких є необов’язковим. Стандарт може містити вимоги до термінології, позначок, пакування, маркування чи етикетування, які застосовуються до певної продукції, процесу чи послуги. Зроблено висновок, що різниця між гарантійним строком і строком придатності полягає в тому, що якщо зі спливом гарантійного терміну товар може не втратити своїх властивостей і може використовуватися в майбутньому впродовж невизначеного часу, то зі спливом терміну придатності товар, як правило, втрачає свої властивості, що робить неможливим його використання за призначенням. Окрім того, при виявленні в товарі недоліків у період дії гарантійного терміну можливе їх усунення шляхом ремонту, однак, як правило, неможливе виправлення недоліків, які виявилися у товарах після спливу терміну придатності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тимченко, Руслана, and Алла Овсієнко. "СТАНДАРТИЗАЦІЯ: ІСТОРИЧНІ ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ В УКРАЇНІ." Society. Document. Communication, no. 10 (January 9, 2021): 128–48. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2020-10-128-148.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз літературних джерел, досліджено історичні передумови розвитку системи стандартизації в Україні та світі. Розглянуто особливості виникнення та розвитку стандартизації. Багатовікова історія стандартизації дуже цікава та корисна для суспільства, адже діяльність в галузі стандартизації прослідковується ще з древніх часів. Елементи стандартизації з’явилися тоді, коли ще не існувало поняття про цей термін. Подано визначення основної термінології, яка розкриває суть проблеми: «стандартизація», «стандарти» тощо. З’ясовано, що стандарт встановлює призначені для загального та багаторазового використання правил, інструкції або характеристики, що стосуються діяльності чи їх результатів, включаючи продукцію, процеси або послуги, дотримання яких є необов'язковим. Стандарт може містити вимоги до термінології, позначення, пакування, маркування чи етикетування, які застосовуються до певної продукції, процесу чи послуги. Стандартизація акумулює найсучасніші досягнення у сфері науки і техніки, легко поєднує в собі фундаментальну і прикладну науку, сприяючи швидкому впровадженню цих наукових досягнень в практику, допомагає визначити найбільш перспективні напрямки економічного і технічного прогресу і стан економіки. Стандартизація є одним з найбільш результативних шляхів удосконалювання виробничих і торгівельних відносин, зниження витрат, підвищення якості та конкурентоспроможності продукції на всіх стадіях її життєвого циклу. Вона встановлює правила, загальні принципи чи характеристики стосовно різних видів діяльності або її результатів. Досліджено види стандартизації та особливості виникнення міжнародної та національної стандартизації, створення організацій зі стандартизації, розвиток стандартизації в Україні. З’ясовано, що перші результати національної і міжнародної стандартизації мали велике практичне значення для розвитку продуктивних сил і призвели до створення національних організацій зі стандартизації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Фомішина, В. М. "ІНСТИТУЦІОНАЛЬНІ ОБМЕЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО ЕКСПОРТООРІЄНТОВАНОГО РОЗВИТКУ АПК УКРАЇНИ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 60 (July 3, 2020): 5–11. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-60-01.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено роль та значення АПК для економіки України, який поступово стає важ-ливим суб’єктом на світовому ринку сільськогосподарських продуктів. Показано, що успішному експорту за інших рівних умов має сприяти розробка і впровадження інновацій, перехід галузей та підприємств АПК на якісно новий рівень виробничого процесу. Водночас встановлено, що і малі фермерські господарства, і крупні агрохолдинги з обережністю впроваджують інноваційні рішення через недосконалу структуру і низьку якість елементів інституціонального середовища, що, в свою чергу, значною мірою обумовлює сировинну структуру вітчизняного експорту. Показано, що нові можливості експорту продукції, які відкрилися з асоційованим член-ством України в ЄС, використовуються не повністю через наявність невирішених питань та бар’єрів в аграр-ному секторі. Велика кількість проблем, пов’язаних з експортом продукції АПК України, виникає через значні розбіжності в економічних, політичних, соціальних та інших інститутах нашої держави та країн-учасників міжнародної торгівлі. Висвітлено основні інституціональні проблеми, що створюють додаткові бар’єри та перешкоди виходу вітчизняних експортерів інноваційної продукції на іноземні ринки: 1. Інститут власності в АПК України, що перебуває в стані трансформації і створює ситуацію невизначеності; 2. Інститути держа-вної влади, які створюють формальні правила гри на ринку, генерують недосконале законодавство, суперечли-вість окремих законодавчо-правових актів; 3. Інститути забезпечення інноваційних перетворень, які продуку-ють наукові знання та інновації, забезпечують їх комерціалізацію і використання, – формально наявні в країні, проте функціонально малоспроможні; 4. Фінансові інститути, ресурси яких є основним джерелом фінансу-вання інновацій, обмежують можливості залучення ресурсів потенційними експортерами; 5. Інститути адмі-ністрування зовнішньоекономічної діяльності - продукують бюрократію та тривале отримання документів; 6. Інститути освіти, інформації, взаємодії економічних агентів недосконалі. 7. Інститути, що забезпечують відповідність якості та безпеки умовам ЄС, неефективні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Dorosh–Kizym, M., O. Dadak, and T. Gachek. "Перспективи розвитку агропромислового комплексу України в умовах євроінтеграції." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 19, no. 76 (March 5, 2017): 47–55. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet7610.

Full text
Abstract:
Сьогодні агропромисловий комплекс є одним із найбільших і найважливіших секторів економіки України, адже саме тут формується основна частина продовольчих ресурсів та майже три чверті роздрібного товарообігу. Крім того, що агропромислові підприємства роблять значний внесок у розвиток галузі і економіки країни в цілому, агропромисловий сектор України є також одним із найважливіших елементів економічних систем більшості країн світу з ринковою економікою. Протягом останніх трьох років Україна остаточно закріпила за собою статус світового лідера з виробництва та експорту аграрної продукції. І як визнають експерти, попереду ще великий потенціал. Проте, одним із найголовніших досягнень останніх декількох років стало завоювання продовольчого ринку Європейського Союзу. Слідом за українськими зерновими на європейському ринку, на полицях європейських супермаркетів з’являються продукти харчування з позначкою «Зроблено в Україні». Європа зацікавлена у нашій продукції, але тут існують свої невід'ємні «правила гри». Проблеми міжнародної економічної інтеграції тісно пов’язані з міжнародною торгівлею, яка є невід’ємною частиною світової глобалізації, оскільки можуть суттєво впливати на географічну та товарну структури експорту й імпорту. Внаслідок зростання показників відкритості ринків з’являються нові вимоги до якості товарів і послуг національних виробників, особливо виробників сільськогосподарської продукції. Розвиток експортного потенціалу сільськогосподарської продукції стає запорукою зростання економіки в цілому, що передбачає, у тому числі, підвищення кваліфікації персоналу та якісну зміну системи маркетингу. Україні необхідно щонайменше 2–3 роки напруженої роботи, аби отримати вихід на європейський ринок по всіх видах продукції сільського господарства. І ця напружена робота включає як прийняття необхідних законодавчих актів, так і, насамперед, вдосконалення вже існуючих бізнес-практик.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

О.І.ПЕРЕДРІЙ. "РЕГЛАМЕНТАЦІЯ БЕЗПЕКИ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ В КРАЇНАХ ЄС ТА УКРАЇНІ." Товарознавчий вісник 1, no. 15 (February 19, 2022): 252–63. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2022-15-22.

Full text
Abstract:
Метою статті вивчення основних вимог щодо експорту косметичних засобів в країни Європи з метою забезпечення просування вітчизняних виробників на світовому ринку. Методика. Використано методи теоретичного пошуку, системного підходу та логічного узагальнення. Результати. У зв’язку з можливостями виходу вітчизняних виробників на європейські ринки постає питання широкого розгляду процедури технічного регулювання експорту в ці країни та внесення змін в процедури оцінювання якості косметичних засобів відповідно до вимог регламентів різних держав. У статті проаналізовано основні вимоги нормативних документів країн Європи, США та Канади щодо експорту даної товарної групи,на прикладі губних помад. Встановлено, що стандарти сертифікації косметичних засобів значно різняться залежно від регіону. Найбільш жорсткими є стандарти США та Великобританії. Контроль ЄС за безпекою декоративної косметики, в основному, стосується регуляторної бази для доступу до ринку, міжнародних торговельних відносин та регуляторної конвергенції. До найбільш суттєвих регламентацій цього регламенту відносять такі положення: посилені вимоги безпеки до косметичної продукції; введення поняття «відповідальна особа»; централізоване повідомлення про всі косметичні продукти, розміщені на ринку ЄС (CPNP); введення повідомлень про серйозні небажані ефекти (SUE); нові правила використання наноматеріалів у косметичних продуктах. Для виконання своїх зобов’язань, передбачених Регламентом ЄС про косметику, компанії повинні виконувати конкретні обов'язки перед тим, як розміщувати товар на ринку, включаючи: оцінка безпеки; надання інформації про товар; відповідність інгредієнтів; достовірність товарної інформації. Крім європейських стандартів виробники часто звертаються до американських стандартів безпечності FDA, який проводить велику кількість досліджень щодо безпечності певного виду косметичних засобів. Українська косметична галузь не лише не відповідає вимогам європейських директив щодо якості та безпеки косметичної продукції та викликає недовіру споживачів, а й не має сучасного нормативно-технічного забезпечення, що провокує відсутність належного контролю та застій розвитку виробництва. Рівень розвитку українського ринку і непрозорість правил торгівлі у парфумерно-косметичній галузі сприяють хаотичному поширенню будь-яких брендів та фальсифікованої продукції. Це, зокрема, зумовлено і застарілими нормами та вимогами чинного законодавства. Практична значимість. Визначено основні вимоги щодо якості, безпечності та маркування косметичних засобів відповідно до вимог європейських нормативних документів. Виокремлення таких вимог значно спростить процедуру підготовки товаросупровідних документів при експортів даної товарної групи вітчизняними виробниками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Смерницький, Д. "ПРАВОВІ ОСНОВИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СФЕРИ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ." Юридичний вісник, no. 4 (October 6, 2021): 30–36. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i4.2211.

Full text
Abstract:
У статті досліджено націо-нальне законодавство України проінформаційне забезпечення сферитехнічного регулювання. Визна-чено, що інформаційне забезпе-чення – це та відправна точка, зякої розпочинається наукове дослі-дження, яке завжди базуєтьсяна існуючому фундаменті науки,тобто на тих здобутках у відповід-ній сфері, які вже були досягнуті впопередніх наукових дослідженнях.Спочатку вивчається та оціню-ється наявна наукова інформація,а тільки потім розпочинаютьсядослідження з удосконалення від-повідного наукового та науково-технічного напряму. Технічне регу-лювання можна віднести загаломдо виду науково-технічної діяльно-сті, в межах якої розробляютьсявідповідні нормативно-правовіакти та нормативні документи,що регулюють відносини у сферівизначення і виконання обов’язко-вих вимог до характеристик про-дукції або пов’язаних з ними про-цесів та методів виробництва, атакож перевірки їх додержанняшляхом оцінки відповідності та/або державного ринкового наглядуй контролю нехарчової продукціїчи інших видів державного нагляду(контролю).Встановлено, що у сфері тех-нічного регулювання інформаційнезабезпечення можна поділити надва види. До першого виду ми від-носимо вхідну науково-технічнуінформацію, яку використовуютьпід час підготовки нормативно-правових актів і нормативнихдокументів щодо визначення харак-теристики продукції або пов’язаніз ними процеси й методи виробни-цтва, включаючи відповідні адміні-стративні положення, додержанняяких є обов’язковим. Іншим видомінформації є вихідна інформація:розроблені та введені в дію норма-тивно-правові акти й нормативнідокументи, правила їх розповсю-дження та інформація про суб’єк-тів, відповідальних за наданнязазначеної інформації. Окрім того,вхідна та вихідна інформація єключовими складниками в побудовісистеми управління якістю на базіпроцесного підходу згідно з національними стандартами серії ISO увідповідній сфері суспільних відно-син, зокрема у сферах науково-тех-нічної діяльності, технічногорегулювання та інформаційногозабезпечення науково-технічнихдосліджень і розробок, а такожрозроблення нормативно-правовихактів і нормативних документівстосовно якості та безпечностіпромислової продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бондарчук, А. М. "Особливості предмета біржової торгівлі сільськогосподарською продукцією." Прикарпатський юридичний вісник, no. 4(33) (November 18, 2020): 21–25. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v0i4.617.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню особливостей предмету біржової торгівлі сільськогосподарською продукцією в Україні. Аргументовано, що предметом біржової торгівлі сільськогосподарською продукцією виступає не власне продукція, а біржові угоди трьох видів: купівля-продаж, міна та поставка, а також товарні деривативи, базовим активом яких є сільськогосподарська продукція (на аграрній біржі). Автором доведено, що сільськогосподарська продукція, яка є предметом договорів ку-півлі-продажу, обміну та поставки, має бути допущена до обігу на біржі, тобто відповідати встановленим бір-жою вимогам до якості відповідної продукції. Виявлено, що законодавством України не визначено вимог, відповідність яким є підставою для допуску сільськогосподарської продукції до обігу на біржі, а тому такі вимоги встановлюються кожною біржою самостійно у правилах біржової торгівлі. Проведено порівняльний аналіз національного та європейського підходів до визначення поняття «сільськогосподарська продукція» та з'ясовано, що національним законодавцем застосовано більш широкий підхід, що не цілком відповідає європейським актам. Визначено, що основними характеристиками, яким має відповідати сільськогосподарська продукція за законодавством України, є якість та безпечність. Встановлено, що наразі в Україні триває процес імплементації європейських стандартів якості сільсько-господарської продукції відповідно до зобов'язань, прийнятих Україною у зв'язку із підписанням Угоди про асоціацію з ЄС. Автором з'ясовано, що на виконання Угоди про асоціацію України з ЄС в Україні прийнято ряд законів та інших актів, однак залишаються невпровадженими деякі європейські стандарти у сфері забезпечення якості сільськогосподарської продукції, найбільш важливим з яких є Міжнародна система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Подцерковний, О. "Про проблеми застосування податкового законодавства до конкурентних відносин за аналогією." Юридичний вісник, no. 3 (February 4, 2020): 78–84. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i3.944.

Full text
Abstract:
У статті досліджена можливість застосування податкового законодавства до конкурентних відносин за аналогією. Аналізуються суперечливі судові рішення, які припускають застосування понять, які закріплені у податковому законодавстві, для визначення природи конкуренних відносин у сфері господарюван- ня. Ця практика називається неправильною з погляду букви закону та засадничих теоретичних положень щодо аналогії закону, яка вимагає встановлення однотипного правового режиму у подібних відносинах. Такий однотипний режим має винятковий характер для міжгалузевих відносин. Вказується на пря- мі приписи Податкового кодексу України, що передбачають виключне застосуванння його положень для цілей оподаткування, а також аналізується змістовна відмінність правил оподаткування та результатів об'єктивних господарських операцій на прикладі бонусу, який надається імпортером у формі безповоротної фінансової допомоги усім своїм дистриб’юторам за реалізацію імпортованої продукції за кошти державного бюджету через систему публічних закупівель. Зроблено висновок, що визначен- ня правил оподаткування та дефініцій у податковому законодавстві, яке має виняткову публічно-правову природу, не може переноситися на сферу змішаних приватно-публічних відносин економічної конкуренції, що ґрунтуються на особливих норма- тивно-правових джерелах, ділових звичаях та спеціальній методології оцінки результатів господарських операцій. Результати оподаткування самі становлять економічний результат, але податкові правила не можуть формально «призначати» наявність чи відсутність економічного результату. Податкові відносини є формалізованими та вторинними на відміну від об’єктивних господарських конкуренційних відносин. Не випадково, Господарський кодекс України чітко розділяє державну антимонопольно-конкурентну політику та державну податкову політику. На цій підставі зроблено висновок про розбіжність типу правового режиму податкових і господарських відносин та неприпустимість застосування податкового закону до відносин економічної конкуренції за аналогією.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Правила продукції"

1

Ковальчук, Олексій Володимирович. "Інформаційна технологія автоматизованої генерації тестових завдань до навчальних матеріалів." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9413.

Full text
Abstract:
Дипломна робота магістра присвячена розробці інформаційної технології для автоматизованої генерації тестових завдань із їх розподілом по семантичній структурі інформаційного навчального матеріалу. Семантична структура інформаційного навчального матеріалу містить систему рубрикації, множини ключових термінів до кожної із рубрик та тестові завдання для перевірки ключових термінів у межах рубрик навчальних матеріалів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хайло, Інна Ігорівна. "Особливості обліку готової продукції за правилами МСФЗ." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27451.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Золота, Л. В. "Правова охорона трансгенних харчових продуктів." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66514.

Full text
Abstract:
Найбільш перспективним напрямком розвитку харчової промисловості на сучасному етапі є широке застосування біотехнології, що забезпечує створення генетично модифікованих рослин. Вони більш високопродуктивні та врожайні, більш стійкі до захворювань, шкідників, низьких температур, посухи та інших несприятливих природних факторів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Зайцев, Є. О. "Захист права споживача на належну якість продукції." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76182.

Full text
Abstract:
В умовах жорсткої конкуренції при одноманітності продукції належна якість грає величезну, а в деяких випадках і вирішальну роль. Проблеми правового забезпечення населення якісними життєвими благами, безпечними товарами, здійснення ефективного захисту прав споживачів входить в число найважливіших стратегічних проблем соціально-економічного та правового розвитку будь-якої держави. Актуальність даного дослідження зумовлена: підвищенням потреб громадян нашої країни у високоякісних товарах; посиленням цивільно-правової охорони життя та здоров'я споживачів; посиленням ролі держави, політика якої покликана забезпечити гідне життя і вільний розвиток людини; появою на сучасному ринку нових товарів і послуг, здатних створювати не тільки позитивний ефект, але і серйозну небезпеку для життя і здоров'я громадян, навколишнього середовища. Викладені обставини зумовили вибір теми цього дослідження, його структуру та зміст, теоретичні та практичні висновки.
В условиях жесткой конкуренции при однообразии продукции надлежащее качество играет огромную, а в некоторых случаях и решающую роль. Проблемы правового обеспечения населения качественными жизненными благами, безопасными товарами, осуществление эффективной защиты прав потребителей входит в число важнейших стратегических проблем социально-экономического и правового развития любого государства. Актуальность данного исследования предопределена: повышением потребностей граждан нашей страны в высококачественных товарах; усилением гражданско-правовой охраны жизни и здоровья потребителей; усилением роли государства, политика которого призвана обеспечить достойную жизнь и свободное развитие человека; появлением на современном рынке новых товаров и услуг, способных создавать не только позитивный эффект, но и серьезную опасность для жизни и здоровья граждан, окружающей среды. Изложенные обстоятельства обусловили выбор темы этого исследования, его структуру и содержание, теоретические и практические выводы.
In the conditions of hard competition at monotony of products the proper quality plays enormous, and on occasion and decision role. Problems of the legal providing of population the quality vital blessing, by safe commodities, realization of effective protection of consumers is included in the number of major strategic problems of socio-economic and legal development of any state. Actuality of this research is predefined: by the increase of necessities of citizens of our country in high-quality commodities; strengthening of civil legal guard of life and health of consumers; strengthening of role of the state, politics of that is called to provide deserving life and free development of man; by appearance at the modern market of new commodities and services, able to create not only a positive effect but also serious danger for life and health of citizens, environment. The expounded circumstances stipulated the choice of theme of this research, his structure and maintenance, theoretical and practical conclusions.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ткачов, Максим Михайлович. "Правові засади контрафактної продукції та методи визначення збитків правовласників." Thesis, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43578.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ільченко, Катерина Романівна. "Порядок та підстави переміщення через митний кордон України продуктів морського та річкового промислу." Thesis, Одеса, 2016. http://hdl.handle.net/11300/4993.

Full text
Abstract:
Ільченко К.Р. Порядок та підстави переміщення через митний кордон України продуктів морського та річкового промислу : дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Ільченко Катерина Романівна. - Одеса, 2016. - 210 с.
Ільченко К.Р. Порядок та підстави переміщення через митний кордон України продуктів морського та річкового промислу. – Рукопис. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право. – Національний університет «Одеська юридична академія», Одеса, 2016. Дисертація є науковим дослідженням порядку та підстав переміщення через митний кордон України продуктів морського та річкового промислу. Охарактеризовано поняття продуктів морського та річкового промислу як митно-правову категорію. Визначено еволюцію законодавчого регулювання морського та річкового промислу, стан наукових досліджень переміщення через митний кордон України продуктів морського та річкового промислу. Установлено специфіку митних формальностей при переміщенні продуктів морського та річкового промислу. Визначено особливості підстав та принципів переміщення. Встановлено відмінність митного оформлення продукції промислу українського та іноземного походження і митного контролю за нею. Виокремлено особливості відповідальності за вчинення порушень митних правил при переміщенні продуктів морського та річкового промислу. Визначено види міжнародно-правового співробітництва та вплив міжнародно-правових актів на удосконалення правового регулювання переміщення через митний кордон України продуктів морського та річкового промислу. Ключові слова: продукти морського та річкового промислу, митне регулювання, митні формальності, переміщення, продукти українського походження, продукти іноземного походження, митні правила.
Ильченко К.Р. Порядок и основания перемещения через таможенную границу Украины продуктов морского и речного промысла. – Рукопись. Диссертация на соискание научной степени кандидата юридических наук по специальности 12.00.07 – административное право и процесс; финансовое право; информационное право. – Национальный университет «Одесская юридическая академия», Одесса, 2016. Диссертация является научным исследованием порядка и оснований перемещения через таможенную границу Украины продуктов морского и речного промысла. Охарактеризовано понятие продуктов морского и речного промысла как таможенно-правовая категория. Осуществленное исследование эволюции правового регулирования перемещения продуктов морского и речного промысла позволяет сделать вывод о существовании двух этапов развития – советского и современного. Проанализировано состояние научных исследований перемещения через таможенную границу Украины товаров морского и речного промысла. Установлено, что под перемещением через таможенную границу Украины товаров морского и речного промысла следует понимать совокупность таможенных формальностей, связанных с фактическим вывозом с таможенной территории Украины на таможенную территорию другого государства, или фактическим ввозом с таможенной территории другого государства на таможенную территорию Украинского государства продуктов морского и речного промысла любым способом, любыми средствами и любыми видами транспорта. Определена специфика таможенных формальностей при перемещении продуктов морского и речного промысла. Выделены основания перемещения продуктов морского и речного промысла. Определены и исследованы основополагающие принципы перемещения продуктов морского и речного промысла, особенности порядка и принципов перемещения. Проанализированы определения «перемещение через таможенную границу» в таможенных кодексах Республики Беларусь, Российской Федерации и Европейского Сообщества и установлена необходимость закрепления указанного понятия и в законодательстве Украины. Выделены основания перемещения продуктов морского и речного промысла: а) для продуктов морского и речного промысла украинского происхождения такими основаниями являются получение лимитов вылова и специального разрешения субъектами хозяйствования от органов государственной власти; б) для продуктов морского и речного промысла иностранного происхождения такими основаниями перемещения являются таможенная декларация и другие, предусмотренные законом, разрешительные документы (сертификат соответствия, аттестат производства и т.п.). Установлен перечень товаров, какие следует относить к продуктам морского и речного промысла украинского происхождения, а какие – к продуктам иностранного происхождения.Установлены отличия таможенного оформления и таможенного контроля за продукцией промысла украинского и иностранного происхождения. Указана специфика ответственности за нарушение таможенных правил при перемещении продуктов морского и речного промысла. Определены виды международно-правового сотрудничества и влияние международно-правовых актов на совершенствование правового регулирования перемещения через таможенную границу Украины товаров морского и речного промысла. Установлена необходимость в ратификации международных документов (конвенцій, соглашений), которые имеют стратегическое значение как для таможенного, так и для международного законодательства.
Ilchenko K.R. Procedure and grounds across the customs border of Ukraine of products of sea and river fishing. – Manuscript. The dissertation on the scientific degree of the candidate of the law sciences, the speciality 12.00.07 – administrative law and process; finance law; information law. – National University «Odessa Law Academy», Odessa, 2016. The dissertation is devoted procedure and grounds across the customs border of Ukraine of products of sea and river fishing. Сoncept products of sea and river fishing, as customs and legal category. Determined the evolution of legal regulation of sea and river fishing. The state of research across the customs border of Ukraine products of sea and river fishing. Established the specific customs formalities when moving products of sea and river fishing. The features of the procedure and principles of the movement. Established distinction customs clearance and customs control of fishery products Ukrainian and foreign origin and responsibility for committing customs offenses. The types of international legal cooperation and the impact of international instruments on improving the legal regulation of cross-border products Ukraine sea and river fishing.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гербиш, В. Г. "Перспективи розвитку сільськогосподарської галузі в регіоні (на прикладі Одеської області)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12426.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретико-методологічні засади управління розвитком сільськогосподарської галузі: розглянуто місце та роль галузі в економіці держави; досліджуються основні методи та моделі аналізу галузі; розглядаються норми й методи регулятивної діяльності державних органів у даній сфері. Проаналізовано тенденції та особливості розвитку сільськогосподарської галузі Одеського регіону і визначено фактори та умови формування сприятливого середовища для розвитку. Визначено проблеми та перспективні напрями розвитку сільськогосподарської галузі Одеської області; запропоновано головні стратегічні завдання з підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарської галузі регіону та визначені очікувані результати від запровадження цих заходів. Побудовано модель розвитку галузі на найближчі два роки та подано основні шляхи підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарської галузі в регіоні.
The work deals with the theoretical aspects of development of the agricultural sector: the essence and peculiarities of the branch are considered; the basic methods and models of industry analysis are investigated; the norms and methods of regulatory activity of state bodies of Ukraine in this area are considered. The tendencies and peculiarities of the development of the agricultural sector of the Odessa region are analyzed and the factors and the conditions for the formation of a favorable environment for development are determined. The problems and perspective directions of development of the agricultural sector of the Odessa region are determined; the main strategic tasks for improving the competitiveness of the agricultural sector of the region are proposed and a positive changes from the implementation of these measures are identified. A model of industry development for the next two years is built and the main ways to increase the competitiveness of the agricultural sector in the region are presented.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шатов, Д. О. "Дослідження та прогнозування кон’юнктури ринку сільськогосподарської продукції в Україні." Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11277.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретико-методологічні аспекти розвитку ринку сільськогосподарської продукції, використано графічний матеріал для аналізу стану ринку сільськогосподарської продукції в Україні, здійснено аналіз кожної підгалузі та виявлено сильні та слабкі сторони, запропоновані шляхи покращення розвитку ринку сільськогосподарської продукції. Використовуючи економічні показники розраховано динаміку та здійснено прогноз запропонованих методів розвитку ринку сільськогосподарської продукції в Україні.
Diploma thesis deals with theoretical and methodological aspects of agricultural market development, uses graphic material to analyze the state of the the state of the agricultural market in Ukraine, analyzes each sub-sector and identifies strengths and weaknesses, and suggests ways to improve development of the agricultural market. Using the economic indicators, the dynamics and forecast of the proposed methods of agricultural market development in Ukraine have been calculated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ананьєва, Олена Леонідівна. "Адаптація європейського досвіду в публічному управлінні з питань продовольчої безпеки в Україні." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5062.

Full text
Abstract:
Ананьєва О. Л. Адаптація європейського досвіду в публічному управлінні з питань продовольчої безпеки в Україні : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" / наук. керівник О. В. Заїка. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 126 с.
UA : Магістерська робота присвячена дослідженню діяльності Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в умовах її реформування. З цією метою проаналізовано передумови створення служби та етапи її інституціоналізації, розглянуто сучасний стан інституціонального забезпечення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, досліджено зарубіжний досвід у реформуванні системи контролю безпечності харчової продукції та забезпечення продовольчої безпеки, проведено аналіз основних нормативно-правових джерел та надані практичні рекомендації щодо вдосконалення діяльності Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в умовах її реформування.
EN : The master's thesis is devoted to the study of the activities of the State Service of Ukraine for Food Safety and Consumer Protection in the context of its reform. To this end, the preconditions for the establishment of the service and the stages of its institutionalization are analyzed, the current state of institutional support of the State Service of Ukraine for Food Safety and Consumer Protection is considered, foreign experience in reforming the food safety control system and food security is analyzed. sources and practical recommendations for improving the activities of the State Service of Ukraine for Food Safety and Consumer Protection in terms of its reform.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Правила продукції"

1

Anikienko, T. I., K. V. Mikhaylova, and S. V. Kuptsova. Regulations for production compliance assessment. Publishing house of the Russian state agrarian University UN-TA im. K. A. Timiryazeva, 2021. http://dx.doi.org/10.26897/978-5-00166-624-0-2021-83.

Full text
Abstract:
В учебном пособии представлены новые правила обязательного подтверждения соответствия продукции, которые устанавливают порядок обязательного подтверждения соответствия продукции, включенной в единый перечень продукции, подлежащей обязательной сертификации, и единый перечень продукции, подлежащей декларированию соответствия. Предназначено для студентов, обучающихся по направлению 19.03.03 Продукты питания животного происхождения, 19.04.03 Продукты питания животного происхождения, 35.03.07 Технология производства и переработки сельскохозяйственной продукции, 15.03.02 Технологические машины и оборудование, 19.03.02 Продукты питания из растительного сырья.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Балабанов, И. П., В. Д. Пономарева, and А. О. Романова. ИСКУССТВЕННЫЙ ИНТЕЛЛЕКТ В СИСТЕМАХ АВТОМАТИЗИРОВАННОГО ПРОИЗВОДСТВА: НА ПРИМЕРАХ ОБЬЕКТОВ МАШИНОСТРОЕНИЯ. Closed Joint Stock Company "University Book", 2021. http://dx.doi.org/10.47581/2021/balabanov.01.

Full text
Abstract:
Представлена интеллектуальная автоматизированная система выбора вспомогательного инструмента, представлена структура базы знаний интеллектуальной автоматизированной системы, представлена структура многоагентной интеллектуальной системы автоматизированного подбора вспомогательного инструмента, представлена методика классификации вспомогательного инструмента, представлена математическая модель процесса подбора вспомогательного инструмента, сформированы правила для ведения базы знаний интеллектуальной системы, представлен алгоритм работы интеллектуальной системы, разработана экспертная система (программа) для автоматизированного подбора оснастки под инструмент и оборудование. Произведена разработка модуля создания альтернативных маршрутных карт на основе искусственного интеллекта, предложено решение проблемы написания технологических маршрутных карт при отсутствии практики на производстве, незнание последовательности той или иной технологической операции, представлена структура базы знаний интеллектуальной автоматизированной системы, представлена структура аппарата нечеткой логики, представле системный анализ и разработаны правила формирования конструкторских элементов и технологических операций обработки, сформированы правила для ведения базы знаний интеллектуальной системы, представлен алгоритм работы экспертной систе-мы.Формализованы требования к управлению точностью в современном производстве на основе ИИ. Определены характеристики идеальной продукции и указаны условия их получения. Предложена схема процесса формообразования, оптимизированная под компьютерное моделирование формируемых показателей точности.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дмитришин, В. С. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо створення та функціонування репозитарію академічних текстів наукового закладу охорони здоров’я. ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС, 2022. http://dx.doi.org/10.31612/guidelines-2022-2.

Full text
Abstract:
Методичні рекомендації призначені для використання керівниками та співробітниками наукових і практичних закладів охорони здоров’я, з метою допомоги у створенні та функціонування в таких закладах репозитарію академічних текстів. Результатом застосування методичних рекомендацій може бути прийняття управлінських та технічних рішень щодо нормативного, організаційного, матеріально-технічного, кадрового та методичного забезпечення створення і діяльності Репозитарію в науковій установі охорони здоров’я та його інтеграцію в вітчизняну та міжнародну мережу аналогічних сховищ інформації, а також забезпечити контроль за дотриманням в наукові установі правил і норм академічної доброчесності та підвищення якості наукової продукції установи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Воронцова, Е. В., and А. Л. Воронцов. Качество и безопасность продукции как фактор национальной безо-пасности России: вопросы правового обеспечения в условиях политики импортозамещения. Closed Joint Stock Company "University Book", 2021. http://dx.doi.org/10.47581/2021/voroncova.01.

Full text
Abstract:
В монографии исследуются вопросы правового обеспечения качества и безопасности пищевой продукции с позиций значимости данной проблемы для обеспечения продовольственной и национальной безопасности российского государства. Указанные вопросы анализируются с учетом геополитических реалий современного мира и необходимости для России противостоять санкционному давлению. В работе подвергнуты изучению общетеоретические и практические проблемы обеспечения продовольственной безопасности, а также концептуальные подходы законодателя к их решению. Характеризуются организационно-правовые аспекты обеспечения национальной безопасности в продовольственной сфере в условиях глобализации пищевого рынка и политики импортозамещения. Особое внимание уделено вопросам правового обеспечения качества и безопасности продуктов питания в контексте реализации основных прав потребителей, в том числе конституционного права на охрану здоровья. Авторами выявляются недостатки действующего правого механизма обеспечения качества и безопасности пищевой продукции, а также проблемы, осложняющие формирование более эффективного механизма в данной области. Исследуются основные направления контрольно-надзорной деятельности государственных органов в сфере обеспечения качества и безопасности пищевой продукции. На основе проведенного исследования предлагаются рекомендации по совершенствованию организационно-правовых механизмов обеспечения качества и безопасности продуктов питания. Материалы, изложенные в монографии, предназначены для специалистов в сфере контрольно-надзорной деятельности по обеспечению качества и безопасности продовольствия; ученых, занимающихся данными вопросами; представителей государственных и общественных организаций по защите прав потребителей. Исследование выполнено при финансовой поддержке РФФИ в рамках научного проекта №19-011-00926.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Правила продукції"

1

Балтрашевич, В. Э. "Разработка АОС программного блока вывода." In Наука России: Цели и задачи. НЦ "LJournal", 2021. http://dx.doi.org/10.18411/sr-10-04-2021-38.

Full text
Abstract:
Рассматривается пример разработки автоматизированной обучающей системы (АОС) программного блока логического вывода экспертной системы. Блок вывода описан на языке эксперта, использующего правила продукций. АОС же строится на базе списка атрибутов без использования правил продукции. Таким образом, при разработке использовались две базы знаний с разными структурами. Приводится пример использования АОС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Балтрашевич, В. Э. "Анализ комбинации блоков ввода и логического вывода ЭС." In Наука России: Цели и задачи. НИЦ "LJournal", 2021. http://dx.doi.org/10.18411/sr-10-08-2021-24.

Full text
Abstract:
Рассматривается разработка программных моделей блоков ввода знаний и логического вывода для ЭС на правилах продукций и для ЭС на списке атрибутов для автономного и сетевого режимов работы. Предлагаются различные варианты АОС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Константий, О. В. "ДО ПИТАННЯ ДОПУСТИМОСТІ ЗАКОНОДАВЧОГО ОБМЕЖЕННЯ ПРАВА ОСОБИ НА ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ, ПЕРЕГЛЯД АУДІОВІЗУАЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ (З МІРКУВАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНТЕРЕСІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ)." In LEGAL SCIENCE, LEGISLATION AND LAW ENFORCEMENT PRACTICE: REGULARITIES AND DEVELOPMENT TRENDS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-92-1-24.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Куцева, Е. А. "THE BOOK CULTURE IN ENGLAND IN XVIIIth CENTURY." In Конференция памяти профессора С.Б. Семёнова ИССЛЕДОВАНИЯ ЗАРУБЕЖНОЙ ИСТОРИИ. Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.55000/mcu.2021.90.39.009.

Full text
Abstract:
В XVIII веке Англия становится одной из самых читающих стран в Европе, количество публикаций растет, как в Лондоне, так и в провинции. Развитие книжной торговли было связано с повышением грамотности населения, что стимулировало рост спроса на печатную продукцию. Периодические издания активно развивались, появлялись новые их виды и жанры (обзоры, еже-дневные издания). Повышению спроса также способствовало развитие рекламы и обострение по-литической борьбы в стране. Отмена предварительной цензуры 1695 г. и Статут королевы Анны 1710 г. сыграли важную роль в формировании английской книжной культуры XVIII века, послед-ний заложил основу авторского права в Англии. В статье исследуется организация книжного рын-ка в Англии XVIII века, анализируется развитие авторского права, особенности книгоиздания, проблема пиратства или нарушения авторских прав, создание системы библиотек. In the XVIIIth century England becomes one of the most reading countries in Europe, the number of publications is growing, both in London and in the provinces. The development of the book trade was due to an increase in literacy of the population, which stimulated an increase in demand for printed products. Periodicals are actively developing, new types of printed publications and new genres (reviews, daily editions) appear. The rise in demand also contributed to the development of advertising and intensification of political strife in the country. The abolition of preliminary censorship in 1695 and the Statute of Queen Anne of 1710 were significant for the formation of English book culture in the XVIIIth century, the latter laid the foundation for copyright in England. The article examines the organization of the book market in England in the XVIIIth century, analyzes the development of copyright, features of book publishing, the problem of piracy or copyright infringement, the creation of a system of libraries.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography