Academic literature on the topic 'Потенціал працівників'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Потенціал працівників.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Потенціал працівників"

1

Топчій, О. В. "Педагогічний потенціал професійної діяльності працівників прокуратури." Військова освіта, no. 2 (34) (2016): 234–42.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сакун Л.М., Вєдєніна Ю.Ю., and Ващенко Д.В. "ЗАСТОСУВАННЯ МЕНТОРИНГУ ДЛЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ." Економічний форум 1, no. 3 (July 20, 2020): 84–88. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-3-13.

Full text
Abstract:
В статті окреслюється можливість використання менторингу для стимулювання працівників компанії в процесі їх мотивації, заохочуючи працівників та менеджерів для досягнення особистих і ділових цілей. З цією метою було визначено та вирішено декілька завдань: визначення менторингу в управлінській діяльності на підприємстві як методу навчання та розвитку працівників, під час якого досвідченіший працівник (наставник, ментор) деякий час ділиться знаннями з колегами (менті); уточнено відмінність менторингу та коучінгу, яка полягає у тому, що у процесі менторингу вирішують складніші управлінські завдання та у можливості менторингової діяльності серед коучів; для компаній визначаються переваги (індивідуальне навчання на роботі, нематеріальні стимули, особистісний розвиток працівників, можливість встановлення зворотного зв’язку) та недоліки (суб’єктивність, тривалість, необхідність забезпечення відповідних організаційних умов тощо). Менторинг передбачає партнерство та віру ментора у потенціал та ресурси менті. Надаючи поради, ментор ділиться своїм досвідом і в той же час не приймає готових рішень і не навчає. Завданням ментора є сприйняття менті з увагою до поточної ситуації, минулого і планів на майбутнє. Цей процес вимагає цілісного підходу. Ментори та менті на одному рівні, вони поважають думки один одного, не засуджують їх. Ментор адаптується до потреб менті та зосереджується на важливих питаннях. Ментор не повинен ділитися всіма своїми знаннями та інструментами, він обирає те, що потрібно в даній ситуації. Основними інструментами роботи ментора є методи коучингу, передовсім відкриті питання, а також консультування. У той же час, ментор є значно більшим партнером, ніж коуч, оскільки він використовує потенціал обох сторін. У цьому випадку знання та досвід ментора є важливим джерелом навчання у тих сферах, які ментор визначив як важливі для їх навчання та розвитку. Процес менторингу слід розглядати в довгостроковій перспективі, оскільки він є запорукою всебічного розвитку особистості менті, що вплине на його самореалізацію не лише тут і зараз, а й у майбутньому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Родченкова, Ірина. "Соціально-психологічні особливості взаємозв’язку смисложиттєвих орієнтацій та самоактуалізації працівників сфери управління." Теоретичні і прикладні проблеми психології, no. 3(56)Т2 (2021): 15–25. http://dx.doi.org/10.33216/2219-2654-2021-56-3-2-15-25.

Full text
Abstract:
У статті показано, шо суттєвими аспектами смисложиттєвих орієнтацій працівників управлінської сфери є соціальна взаємодія, ціннісне самоперетворення, взаємопроникнення процесів життєпроектування індивіда в його соціально-психологічний світ. Доведено, що уособлюючими для понять «смисложиттєві орієнтації» й «самоактуалізація» є цінності та цілі. Саме система цінностей визначає життєві цілі особистості й, власне, життєвий стиль опредмечує смисл життєдіяльності, механізмом реалізації смисложиттєвих орієнтацій є життєві плани та стратегії. Розкривається взаємозв’язок зазначених властивостей з самоактуалізацією й спрямованістю до саморозвитку, й виокремлюються соціально-психологічні параметри смисложиттєвих орієнтацій та самоактуалізації, висвітлюється їх змістовно-критеріальні принципи у працівників сфери управління. Смисложиттєві орієнтації розглядаються як складні психологічні утворення, що є підґрунтям міжособистісних взаємовідносин; превалюючи вектори самореалізації особистості; результат узгодження життєвих цілей та системи цінностей. Доведено, що саме система особистісних смислів сприяє самоактуалізації менеджера. Тобто, власне, ресурс, процес та результат є провідними складовими самоактуалізації фахівця управлінської сфери. Так, ресурс розподіляється на: особистісні ресури (особистісно-професйний потенціал: спрямованість, здібності, риси характеру, креативність тощо); управлінські ресурси (компетентність, управлінський досвід, управлінська позиція, задоволеність управлінською діяльністю, стиль управління тощо); організаційні ресурси (сфера діяльності організації, цілі, організаційна культура, психологічний клімат тощо); суспільні ресурси (умови розвитку суспільства, специфіка ринку праці тощо). У структурі процесу виокремлюються етапи від самовизначення й самовираження до особистісної самоактуалізації впритул до «акме». Здобутком самоактуалізації є особистісна й професійна зрілість; ефективність управлінської моделі й соціально-корисний результат організаційної політики компанії. Таким чином, самоактуалізація розглядається, як спрямованість працівника сфери управління щодо вдосконалення, реалізацію власних здібностей в процесі активності та діяльності, сприяє оформленню автентичності й цілісності особистості через її розкриття, усвідомлення та єдність усіх складових власної індивідуальності. Відповідно, процес становлення самоактуалізації особистості працівника сфери управління здійснюється завдяки набутту статусу суб’єкту індивідуального та соціального розвитку впродовж усього життєвого шляху. Ключові слова: життєвий шлях особистості, працівники сфери управління, самоактуалізація, самореалізація, смисложиттєві орієнтації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мух, К. Б. "ДИСЦИПЛІНАРНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Law sciences, no. 10 (November 18, 2021): 89–96. http://dx.doi.org/10.36477/2616-7611-2021-10-12.

Full text
Abstract:
Дисциплінарна відповідальність працівників поліції розвивається динамічно, але досить безсистемно, що не дозволяє в належній мірі використовувати потенціал даного виду юридичної від- повідальності як важливого засобу підтримки службової дисципліни в апараті державних органів, створення адміністративно-правових засобів попередження та припинення правопорушень як пра- цівників, так і роботодавців, забезпечення прав і законних інтересів працівників Національної поліції тощо. Аналіз чинного законодавства України дозволяє зробити висновок, що існуюча модель дисциплінар- ної відповідальності поліцейських знаходиться під сильним впливом трудового права з притаманною йому диспозитивністю, що суперечить адміністративно-правовій концепції побудови дисциплінар- ного законодавства і передбачає широке застосування методу імперативного регулювання державно- службових відносин. Це, на наш погляд, і зумовлює вкрай низький ефект від застосування до поліцей- ських заходів дисциплінарної відповідальності та не дозволяє забезпечити належний рівень виконання дисципліни в державному апараті. На відміну від інших видів юридичної відповідальності, де санкція за вчинене правопорушення є невідворотною, вирішення питання про невідворотність покарання за вчинення дисциплінарного про- ступку знаходиться у відомстві посадової особи, наділеної дисциплінарно-юрисдикційними повнова- женнями. При цьому, як показують дані правозастосовної практики, надане йому «право-обов’язок» застосувати дисциплінарне стягнення часто залишається нереалізованим. У статті ставиться завдання розглянути та проаналізувати поняття, зміст та сутність дис- циплінарної відповідальності поліцейського, а також визначити її функції, за допомогою яких здій- снюється правомірний характер виконання заходів покарання за вчинення проступку працівником. Висновки цієї статті дозволять у найбільшій мірі розібратися в понятійному апараті дисциплінарної відповідальності саме такого специфічного суб’єкту трудових правовідносин, як працівники Націо- нальної поліції України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Черкасова, С. В. "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ СТРАХОВОГО СЕКТОРА УКРАЇНИ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 65 (January 28, 2022): 59–64. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-65-08.

Full text
Abstract:
В статті розглянута сутність інвестиційного потенціалу страхового сектора країни та визначені джерела його формування. Зазначено повільні темпи нарощування загальних активів вітчизняних страхових компаній та залучених ними страхових премій, що обмежує можливості реалізації інвестиційної діяльності. На основі дослідження основних показників страхової діяльності в Україні у 2013-2020 рр. відзначено, що компанії зі страхування життя здійснюють більш активний вплив на процеси нарощування інвестиційного потенціалу страхового сектора за рахунок залучених премій та сформованих страхових резервів. Дослідження структури інвестиційного портфеля вітчизняних страховиків виявило зростання їх інтересу до вкладень у державні цінні папери. Запропоновано заходи щодо прискорення процесів нарощування інвестиційного потенціалу страхового сектора країни. Серед них: більш активний розвиток довгострокових видів страхування, зменшення обсягів перестрахування, розробка ефективних інвестиційних стратегій із застосуванням механізмів обмеження ризиків. На рівні держави пропонується впровадження заходів інституційного, економічного та організаційно-правового характеру, що будуть сприяти розвитку накопичувальних видів страхування, більш активному залученню роботодавців і працівників до механізмів страхування життя. Важливими є й заходи для розширення інвестиційних можливостей страховиків щодо вибору об’єктів вкладень, зокрема й за кордоном.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kazak, Oksana, and Maxim Zhiltsov. "КЛЮЧОВІ ЕЛЕМЕНТИ ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВИХ ДЖЕРЕЛ РОЗВИТКУ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ ЯК СКЛАДОВОЇ ЙОГО РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій, no. 1 (October 24, 2018): 44–50. http://dx.doi.org/10.32750/2018-0105.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено та проаналізовано підходи різних вчених щодо формування фінансових джерел розвитку страхової компанії, розглянута структура капіталу страховика, порядок та принципи його формування. Проаналізовано склад капіталу страхової компанії, а також завдання, які виконуються за допомогою формування окремих його структурних компонентів. Проведене дослідження дало змогу прийти до висновку, що найбільш важливою складовою ресурсного потенціалу страховка виступає його фінансовий потенціал – сукупність грошових коштів та надходжень, які є в розпорядженні підприємства для виконання фінансових зобов'язань, здійснення витрат на відтворення підприємства та стимулювання працівників. А фінансові ресурси страхової організації, як елемент її потенціалу – це сукупність тимчасово вільних коштів, що знаходяться в обігу у страхової компанії та використовуються для здійснення страхової, інвестиційної, фінансової діяльності. Страхова організація володіє певними фінансовими ресурсами, інвестування яких є джерелом інвестиційного доходу. За рахунок фінансових ресурсів страховик виконує свої зобов'язання перед страхувальниками, може стабілізувати власний фінансовий стан, зменшити інфляційний тиск, пропонувати на страховому ринку менш прибуткові види страхових послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Біла, Ганна. "НАПРЯМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ФОРМУВАННЯ ПЕРСОНАЛУ В БЮДЖЕТНІЙ УСТАНОВІ." Young Scientist, no. 12 (88) (December 30, 2020): 101–5. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2020-12-88-21.

Full text
Abstract:
Розглянуто управління процесом формування та ефективного використання персоналу в бюджетній установі. Наведено сучасний стан оплати праці, види мотивацій та їхня роль для працівників бюджетних установ. Запропоновано впроваджувати ефективну соціальну політику, щоб покращувати процес формування персоналу бюджетної установи. Рекомендується удосконалювати системи оплати праці, а також державне керування ними. Розглянуто вигоди від заходів щодо підвищення рівня охорони праці та техніки безпеки. Одним з найважливіших елементів управління стає мотивація, що визначає спонукальний вибір працівниками бюджетних установ і організацій різних типів поведінки. Щоб раціонально використовувати трудові ресурси, треба впроваджувати метод моделювання компетенцій. Для створення інформаційної бази, необхідної для розроблення ефективної стратегії формування персоналу бюджетної установи, доцільно постійно проводити опитування працівників. Перераховано методи, що дозволять сформувати та поглиблювати інтелектуальний потенціал працюючих.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Etenko, M. P. "Е-лансери як категорія нестандартно зайнятих працівників." Grani 18, no. 6 (April 14, 2015): 87–91. http://dx.doi.org/10.15421/1715125.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються підстави щодо вивчення нової категорії нестандартно занятих, а саме: е­лансерів, надається грунтовний опис цієї категорії. Наводяться результати масштабного міжнародного соціологічного дослідження, яке розкриває сутнісні ознаки категорії е­лансерів. Е­лансери як нова категорія зайнятих надзвичайно вирізняється за своїми характеристиками у порівнянні з традиційно зайнятими працівниками. Такі їх відмінності є частково викликом на вимоги нового ринку праці, сформованого новою інформаційною епохою. Проте ці зсуви є куди потужнішими, ніж виглядають на перший погляд. Так, для е­лансерів провідну роль мають не ринкові, а ціннісні причини вибору такого типу зайнятості. Крім того, характерними є високий рівень незалежності та автономії у трудовій діяльності, що досягається завдяки роботі з широким колом клієнтів (замовників). Е­лансери набагато сильніше прагнуть до трудових досягнень і ініціативи, впливати на прийняття рішень, пов’язаних з плануванням робочого часу та робочого навантаження. Разом з цим, е­лансери через специфіку своєї зайнятості є куди більш соціально захищеними елементами, ніж робітники, що перебувають у сфері традиційної зайнятості. Мотивація е­лансерів є не тільки запитом на досягнення, але й запитом на гедонізм і, по суті, новим ставленням до праці як явища в цілому. Такий підхід має у собі надзвичайно потужний трансформаційний потенціал і неминуче призведе до глибинних перетворень у сфері зайнятості загалом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Komarnytskyi, I. М., and O. М. Hurman. "Potential of non-monetary incentives of service economy employees." Entrepreneurship and Trade, no. 25 (2019): 60–69. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2019-25-08.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

ХІЛЯ, Анна, and Ірина САРАНЧА. "ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ДО ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ З РІЗНИХ ФОРМ СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ." Humanitas, no. 4 (November 25, 2021): 51–56. http://dx.doi.org/10.32782/humanitas/2021.4.8.

Full text
Abstract:
У статті ми звертаємося до питання підготовки педагогічних працівників. Зокрема, розкриваємо сучасний стан підготовки вчителів до організації співпраці із сім’ями учнів молодшого шкільного віку. На основі теми досліджуємо останні наукові пошуки молодих науковців та коротко розглядаємо мінуси освітніх програм у цьому напрямі. Окрему увагу приділяємо питанню доопрацювання алгоритму підготовки до взаємодії з родинами через тре- нінгові форми навчання та законодавство для фахівців соціальної сфери. Розкриваємо вплив розуміння сімейних інституцій на організації супроводу дитини в початковій школі. Для цього окреслюємо форми сім’ї, які існують відповідно до законодавства (сім’я, або подружжя; особи, які проживають однією сім’єю; усиновлення; опіка, піклування; сім’я патронатного вихователя; прийомна сім’я; дитячий будинок сімейного типу). Презентуємо основні елементи, за якими відбувається оцінка потреб дитини соціальними працівниками (потреби для розви- тку дитини; батьківський потенціал сім’ї; фактори сім’ї та середовища) і які лише частково мають можли- вість опрацювати вчителі в своїй щоденній практиці. Окрім того, зазначаємо особливості сімей, які дозволя- ють соціальному працівнику оцінити функціональність цієї сім’ї відповідно до оцінки потреб дитини та її сім’ї, визначити пріоритетні напрями роботи відповідно до визначених потреб. Характеризуємо вплив відсутності або незнання вчителем інформації відповідно до сімейного становища учня на надання освітніх послуг та забезпечення якісного та ефективного психолого-педагогічного супроводу дитини. Як пропозицію за текстом уводимо ті аспекти підготовки педагогічних працівників, які варто було б включити в освітні програми, (зокрема, в навчальні та робочі програми дисциплін, пов’язаних з організацією вза- ємодії з родиною чи вивчення історико-культурних витоків сімейного виховання).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Потенціал працівників"

1

Гармаш, Сергій Володимирович, and Олег Ігорович Бойченко. "Рівень професійної підготовки кадрів як фактор підвищення конкурентоспроможності підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/29581.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бендус, І. М. "Удосконалення стимулювання праці працівників підприємства з метою підвищення її ефективності." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12555.

Full text
Abstract:
Розглянута соціально-економічна сутність стимулювання праці працівників. З’ясовані основні види стимулювання праці працівників підприємства. Охарактеризовані методи оцінки ефективності стимулювання праці працівників підприємства. Проведений аналіз трудового потенціалу підприємства, а також аналіз системи стимулювання праці працівників підприємства. Здійснена оцінка рівня задоволеності працівниками підприємства системою стимулювання праці. На науковому рівні обґрунтувані можливості використання зарубіжного досвіду стимулювання праці персоналу на підприємстві. Розроблені конкретні рекомендації щодо оптимізації системи стимулювання праці працівників підприємства. Визначена ефективність розроблених заходів щодо підвищення ефективності стимулювання праці працівників підприємства.
The socio-economic essence of stimulating the work of employees is considered. The main types of incentives for employees of the enterprise are clarified. Methods for assessing the effectiveness of incentives for employees of the enterprise are described. The analysis of labor potential of the enterprise, and also the analysis of system of stimulation of work of employees of the enterprise is carried out. An assessment of the level of satisfaction of employees with the system of labor incentives. At the scientific level, the possibilities of using foreign experience in stimulating the work of staff at the enterprise are substantiated. Specific recommendations for optimizing the system of incentives for employees of the enterprise have been developed. The efficiency of the developed measures on increase of efficiency of stimulation of work of employees of the enterprise is defined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Полубєдова, А. О. "Розвиток колективного потенціалу творчих працівників через діяльнісне навчання." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14100.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Геращенко, Ірина Олексіївна, С. В. Сорокіна, and А. А. Пиркіна. "Кадровий потенціал підприємства." Thesis, Львівський інститут МАУП, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36424.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Пустовіт, М. В. "Забезпечення конкурентоспроможності трудового потенціалу підприємства." Thesis, ЧДТУ, 2009. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3667.

Full text
Abstract:
Розглянуті різноманітні підходи до вивчення проблеми конкурентоспроможності трудового потенціалу підприємства. На основі різних підходів вітчизняних вчених запропоноване визначення категорії «трудовий потенціал підприємства». Системно визначена сутність конкурентних переваг трудового потенціалу, їх вагомість і для підприємства, і для працівника.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Стеблянко-Авраменко, Марина Сергіївна. "ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ПРАЦІВНИКІВ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ЯКІСНОГО КАДРОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОРГАНІЗАЦІЙ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ." Thesis, Полтавський університет економіки і торгівлі, 2012. http://dspace.uccu.org.ua/handle/123456789/737.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Пустовіт, М. В. "Визначення трудового потенціалу в контексті сучасних світових економічних трансформацій." Thesis, АРИАЛ, 2009. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3670.

Full text
Abstract:
Розкрито сутність поняття «трудовий потенціал» на макро-, мезо-, мікроекономічному та особистісному рівнях. Проведене дослідження визначення трудового потенціалу в контексті сучасних світових економічних трансформацій та його місця у низці економічних категорій та понять.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бахтінова, Н. А., and Раїса Федорівна Смоловик. "Деякі напрямки удосконалення методів розподілу прибутку в сучасних умовах." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2503.

Full text
Abstract:
В статті розглянуті питання удосконалювання напрямків розподілу прибутку як результату господарської фінансової діяльності підприємства, тому що у сучасних умовах значна роль прибутку та рівня рентабельності для процесу розвитку підприємства, забезпечення інтересів його власників, робітників, а також держави визначають необхідність дослідження шляхів вдосконалення методів формування, розподілу та використання прибутку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Тубальцева, Н. П., К. С. Трунін, А. М. Тубальцев, K. Trunin, N. Tubaltseva, and A. Tubaltsev. "Проблеми створення системи мотивації на суднобудівних підприємствах." Thesis, 2019. http://eir.nuos.edu.ua/xmlui/handle/123456789/2789.

Full text
Abstract:
Тубальцева, Н. П. Проблеми створення системи мотивації на суднобудівних підприємствах / Н. П. Тубальцева, К. С. Трунін, А. М. Тубальцев // Матеріали всеукр. наук. екон. читань з міжнар. участю «Трансформація економічних процесів у морегосподарському комплексі України», 17–18 груд. 2019 р. – Миколаїв : Вид. Торубара В. В., 2019. – С. 30–33.
Визначено сутність складових потенціалу суднобудівного підприємства. Розглянуто зовнішні та внутрішні обставини, які впливають на світосприйняття та потреби працівника.
The essence of components of the potential of the shipbuilding enterprise is determined. External and internal circumstances that influence the employee's worldview and needs are considered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кудієвська, Катерина Костянтинівна. "Моделювання оцінки трудового потенціалу працівника аптечної мережі." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/4237.

Full text
Abstract:
Кудієвська К. К. Моделювання оцінки трудового потенціалу працівника аптечної мережі : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 051 "Економіка" / наук. керівник О. І. Макаренко. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 104 с.
EN : The concept of labor potential is investigated in the work. The factors influencing the labor potential of the employee are determined. A step-by-step procedure for assessing the labor potential of the employee at the microeconomic level has been developed. The proposed procedure is used to assess the labor potential of employees of the pharmacy network. A cognitive model of the influence of factors on the labor potential of an employee of the pharmacy network is built. Strategies for increasing the level of labor potential of pharmacy network employees have been developed. The scenarios were implemented using a dynamic cognitive model. The economic effect from the implementation of scenarios is determined. The proposed procedure for assessing the labor potential of the employee is used in the process of decision support to stimulate employees of the pharmacy network.
UA : У роботі досліджено поняття трудового потенціалу. Визначено фактори, що впливають на трудовий потенціал працівника. Розроблено поетапну процедуру оцінювання трудового потенціалу працівника на мікроекономічному рівні. Запропоновану процедуру засостосовано для оцінювання трудового потенціалу працівників аптечної мережі. Побудовано когнітивну модель впливу факторів на трудовий потенціал працівника аптечної мережі. Розроблено стратегії підвищення рівня трудового потенціалу працівників аптечної мережі. Реалізацію сценаріїв здійснено за допомогою динамічної когнітивної моделі. Визначено економічний ефект від реалізації сценаріїв. Запропоновану процедуру оцінки трудового потенціалу працівника застосовано в процесі підтримки прийняття рішень шодо стимулювання працівників аптечної мережі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Потенціал працівників"

1

Жабенко, Олександр, Вікторія Муромець, Ірина Регейло, Юрій Скиба, Ганна Чорнойван, and Ольга Ярошенко. Теоретичні основи розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України у контексті розширення інституційної автономії. Edited by Юрій Скиба. Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, 2020. http://dx.doi.org/10.31874/978-617-7486-40-3-2020.

Full text
Abstract:
Аналітичні матеріали (препринт) присвячено проблемі розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України в контексті розширення інституційної автономії. Авторами на основі аналізу вітчизняних і зарубіжних наукових праць визначено й обґрунтовано теоретичні основи (гіпотези, закономірності, тенденцій, принцип) розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України. Запропоновано розвиток науково-педагогічного потенціалу здійснювати за рівнями (інституційний, особистісний) та компонентами (інтелектуальний, емоційний, духовний). Обґрунтовано інноваційні педагогічні технології (супервізія, теленаставництво, ситуативне навчання та ін.) розвитку науково-педагогічних працівників. Уточнено підходи до оцінювання наукової активності науково-педагогічних працівників відповідно до концепції бібліометрики та концепції досконалості у вищій освіті та дослідженнях. Упровадження аналітичних матеріалів (препринту) сприятиме залученню розробників освітньої політики, керівників закладів вищої освіти, науковців, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти до теоретичних основ розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України з метою розроблення стратегій розвитку університетів, підвищення їх рейтингу та конкурентоспроможності в Європейському просторі вищої освіти. Для розробників освітньої політики, науковців, керівників закладів вищої освіти, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Скиба, Юрій, Ганна Чорнойван, Олександр Жабенко, Ольга Ярошенко, Олена Отич, and Сергій Мельник. Аналіз провідного вітчизняного та зарубіжного досвіду з розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів. Edited by Юрій Скиба. Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, 2021. http://dx.doi.org/10.31874/978-617-7644-51-3-2021.

Full text
Abstract:
Аналітичні матеріали (препринт) присвячено проблемі розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України в контексті розширення інституційної автономії. Авторами на основі аналізу вітчизняної та зарубіжної практики розкрито вітчизняні здобутки і проблеми, також окреслено прогресивні ідеї зарубіжного досвіду в розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів. Упровадження аналітичних матеріалів (препринту) сприятиме залученню розробників освітньої політики, керівників закладів вищої освіти, науковців, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти до теоретичних основ розвитку науково-педагогічного потенціалу університетів України з метою розроблення стратегій розвитку університетів, підвищення їх рейтингу та конкурентоспроможності в Європейському просторі вищої освіти. Для розробників освітньої політики, науковців, керівників закладів вищої освіти, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Потенціал працівників"

1

Mykytiuk, Oksana, Tetiana Onysenko, Tetiana Kravchenko, Alina Magomedova, and Kateryna Petrenko. "ІННОВАЦІЙНІ ЧИННИКИ ФОРМУВАННЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУЧАСНОГО ПРАЦІВНИКА." In Trends in scientific thought in economics and management, 206–14. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.econ.iii.4.3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Потенціал працівників"

1

Григоренко, Світлана. "МЕХАНІЗМИ МОТИВУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ЗАСОБИ ПОКРАЩЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЙОГО ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ." In TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA, chair О. Ємельянов. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v1.23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography