Academic literature on the topic 'Поліпшення якості'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Поліпшення якості.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Поліпшення якості"

1

Ткачова, Н. О., and А. С. Ткачов. "СИСТЕМА ЦІННІСНИХ ІНДИКАТОРІВ ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Педагогіка та психологія, no. 61 (March 2019): 180–92. http://dx.doi.org/10.34142/2312-2471.2019.61.19.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено визначенню системи ціннісних індикаторів поліпшення якості вищої освіти. Доведено, що сьогодні вища освіта є важливим фактором реформування суспільства, тому визначення науково обґрунтованої системи ціннісних індикаторів поліпшення її якості є важливою передумовою успішної реалізації місії освіти. Установлено, що окремі аспекти досліджуваної проблеми розкрито в публікаціях І. Беха, О. Вишневського, А. Кірьякової та інших авторів, однак існує потреба в продовженні наукового пошуку в окресленому напрямі. Мета статті – визначити систему ціннісних індикаторів поліпшення якості вищої освіти. Завдання дослідження: розкрити суть поняття «ціннісний індикатор», висвітлити точки зору зарубіжних учених про визначення ціннісних пріоритетів сучасної вищої освіти, проаналізувати позиції вітчизняних українських дослідників щодо основних показників якості вищої освіти, запропонувати авторську систему ціннісних індикаторів поліпшення якості вищої освіти. У дослідженні використовувався комплекс таких методів: теоретичних (аналіз, зіставлення, узагальнення думок науковців щодо визначення основних показників (індикаторів) поліпшення якості вищої освіти); емпіричних (бесіди, анкетування, експертне оцінювання для систематизації висновків фахівців з порушеного питання). На основі аналізу наукової літератури визначено, що ціннісні індикатори в системі освіти являють собою певні аксіологічні імперативи, базові цінності, які, з одного боку, детермінуються наявною соціокультурною ситуацію на конкретному етапі розвитку суспільства, а з іншого боку, – значною мірою визначають подальші тенденції розвитку освіти зокрема та людства загалом. На основі врахування різних точок зору науковців та представленої в раніше опублікованих авторських наукових працях сукупності основних освітніх цінностей зроблено загальний висновок про те, що система ціннісних індикаторів поліпшення якості вищої освіти в Україні має включати такі складники: загальнолюдські цінності, демократичні цінності, академічні цінності, сімейні цінності й особистісні цінності. У публікації також визначено, що тільки системне використання зазначених ціннісних індикаторів поліпшення якості вищої освіти дозволить успішно виконати її місію
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kupnovytska-Sabadosh, M. Yu, V. A. Hryb, R. D. Herasymchuk, and L. T. Maksymchuk. "Можливості поліпшення якості життя після інсульту." INTERNATIONAL NEUROLOGICAL JOURNAL, no. 8.70 (January 23, 2015): 41–44. http://dx.doi.org/10.22141/2224-0713.8.70.2014.80968.

Full text
Abstract:
У статті наведено досвід лікування ішемічних інсультів в Івано-Франківській області. Особливу увагу присвячено аналізу проведеної тромболітичної терапії пацієнтам з ішемічним інсультом. Запропонований до розгляду клінічний випадок лікування хворого з ішемічним інсультом та одночасною гострою тромбоемболією гомілкових артерій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Терещенко, В. Л. "Пошук резервів поліпшення якості фінансового менеджменту страховика." Академічний огляд. Економіка та підприємництво, no. 1 (34) (2011): 57–62.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Медвідь, Л. Г., Н. Г. Міценко, and С. В. Черкасова. "КЛАСИФІКАЦІЯ ВИТРАТ НА ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ОБЛІКУ ТА КОНТРОЛЮ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 66 (April 15, 2022): 10–21. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2022-66-02.

Full text
Abstract:
Розглянуто основні компоненти системи управління якістю виробничого підприємства відповідно до ДСТУ EN ISO 9001:2018 “Системи управління якістю. Вимоги.” (EN ISO 9001:2015,IDT; ISO 9001:2015, IDT). Встановлено, що в умовах запровадження та функціонування системи управління якістю витрати на якість продукції формуються з: витрат на проведення маркетингових досліджень; витрат на забезпечення якості процесу розробки та поліпшення продукції; витрат на матеріально-технічне забезпечення; витрат на розробку та поліпшення виробничих процесів; витрат на забезпечення якості процесу виробництва та його поліпшення; витрат на забезпечення якості процесу пакування та зберігання готової продукції; витрат на забезпечення якості процесу реалізації готової продукції; витрат на проведення контролю якості продукції у всіх фазах діяльності підприємства тощо. Розглянуто трактування поняття “витрати на якість” у працях вітчизняних і зарубіжних науковців. Досліджено склад витрат на якість продукції та підходи науковців до класифікації цих витрат. Розкрито складові виробничих і невиробничих витрат на якість продукції. Розроблено узагальнену схему формування витрат на якість продукції підприємства та їх складових, а саме: витрат на якість у процесі постачання, витрат на якість у процесі виробництва, витрат на якість у процесі реалізації, витрат на підтвердження та постійне поліпшення якості продукції, витрат на контроль якості сировини, готової продукції в процесі виробництва і реалізації. Визначено напрями подальших наукових досліджень, спрямованих на розроблення методичних засад обліку витрат на якість продукції з відображенням у внутрішніх нормативних документах підприємства; порядок прогнозування цих витрат шляхом їх бюджетування з формуванням бюджетів прямих, загальновиробничих, адміністративних, збутових, інших операційних у частині витрат на якість та застосування внутрішньої звітності щодо цих витрат.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Васильців, Тарас, Мар’яна Біль, and Марія Бачинська. "РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В КОНТЕКСТІ ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ." Вісник Університету банківської справи, no. 2(41) (September 2, 2021): 73–80. http://dx.doi.org/10.18371/2221-755x2(41)2021249993.

Full text
Abstract:
Анотація. Розглянуто базові характеристики якості життя населення. Узагальнено аспекти розвиткусоціальної інфраструктури регіону. Визначено пріоритети соціальної інфраструктури та особливостіфункціонування її елементів у Карпатському регіоні. Відповідно до особливостей соціальної інфра-структури саме в Карпатському регіоні встановлено, що організація соціальної інфраструктури маєсвою територіальну специфіку та повинна охоплювати збалансованість і взаємозв’язок функціонуван-ня її елементів у системі господарського комплексу регіону; забезпечувати свою комплексність на дер-жавному, регіональному і місцевому рівнях, потрібну кількість та оптимальність розмірів об’єктів длязабезпечення населення соціальними послугами, відповідність наявного стану та технічного оснащенняоб’єктів до потреб населення. Сформовано напрями та інструменти регіональної політики розвиткусоціальної інфраструктури в контексті поліпшення якості життя населення, які мають вагомий впливна задіяння екологічних і соціальних детермінант її поліпшення, оскільки безпосереднє завдання со-ціальної інфраструктури — це створення середовища якісної життєдіяльності людей, що охоплює такісфери, як освіта, охорона здоров’я, культура, транспорт, житлове і комунальне господарство. Визначе-но очікувані результати реалізації інструментів розвитку соціальної інфраструктури в контексті поліп-шення якості життя населення Карпатського регіону в розрізі таких напрямів: ефективне використанняоздоровчо-рекреаційного потенціалу Українських Карпат; розвиток транскордонного співробітництвау сфері поліпшення соціальної інфраструктури і захисту довкілля; перехід до смарт-орієнтованого роз-витку житлово-комунального господарства; поліпшення транзитного потенціалу територій Карпатськогорегіону; збереження і поліпшення культурного середовища.Ключові слова: соціальна інфраструктура, якість життя населення, Карпатський регіон України,напрями та інструменти регіональної політики, соціо-екологічні детермінанти.Формул: 0; рис.: 1; табл.: 1; бібл.: 10.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бабенко, Б. І. "Підвищення компетентності валідатора – шлях до поліпшення якості постмитного контролю." Митна безпека, no. 1(2) (January 11, 2019): 20–34. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5959.1(2).2018.20-34.

Full text
Abstract:
У статті досліджено аспекти, що сприяють митним відомствам (митницям) у сфері полегшення торгівлі й забезпечення безпеки ланцюга товаропотоку від імпортера до споживача; формування ключових компетенцій, притаманних валідаторам, здійснюючим документальні перевірки результатів постмитного контролю, маючих досвід роботи в цій сфері, відповідні компетентності і повноваження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Lysenko, Yurii, Bohdan Mytskan, and Serhii Popel. "Моніторинг параметрів якості життя у хворих на розсіяний склероз з міо-фасціальним больовим синдромом при впровадженні програми фізичної реабілітації." Physical education, sports and health culture in modern society, no. 3 (43) (September 29, 2018): 126–30. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2018-03-126-130.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Розсіяний склероз супроводжується суттєвими відхиленнями психо-емоційної, духовної та соціальної сфери. Кріотерапія – новий ефективний метод, який застосовується в програмах для хворих із міофасціальним больовим синдромом. У цій публікації представлені результати вивчення якості життя хворих на розсіяний склероз до та в різні терміни після локальної й комплексної кріотерапії, а також дається характеристика відповідей, пов’язаних із якістю життя після комбінованої фізичної реабілітації. Мета статті – обгрунтувати включення кріотерапії в базові програми фізичної реабілітації для пацієнтів із розсіяним склерозом, ускладненого міофасціальним больовим синдромом. Методи дослідження. У дослідження включено 105 пацієнтів у віці від 25 до 54 років із верифікованим діагнозом «розсіяний склероз, ускладнений міофасціальним больовим синдромом». Для оцінки якості життя використано загальний опитувальник SF-36. Результати роботи. Установлено, що показники якості життя хворих на розсіяний склероз до впровадження програми фізичної реабілітації істотно знижені за більшістю шкал фізичного, психічного та соціального функціонування; профіль якості життя хворих характеризується компресією й деформацією. Проведення кріотерапії з голкотерапією супроводжується вираженим поліпшенням показників якості життя хворих на розсіяний склероз. Відповіді пов’язані з якістю життя, у вигляді поліпшення або стабілізації, зареєстровані в більшості хворих на ускладнений міофасціальний больовий синдром після комплексної кріотерапії – у 96 % хворих після комбінованої фізичної реабілітації і у 87% хворих після локальної кріотерапії. Висновки. Профіль якості життя хворих на розсіяний склероз указує на його компресією та деформацією, що зумовлено суттєвим зниженням показників, які характеризують фізичну, психічну й соціальну шкали функціонування. Моніторинг таких хворих у віддалені терміни після впровадження авторської програми фізичної реабілітації вказує на стабілізацію якості життя, що проявляється вираженим поліпшенням профілю в 96 % хворих після комплексних й у 87 % хворих після локальних процедур.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Піскурська, Г. В. "ТЕХНОЛОГІЯ ОНЛАЙН-ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІН." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 94, no. 1 (March 4, 2020): 192–201. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2020-94-1-192-201.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено актуальне питання залучення студентів до оцінювання якості діяльності викладача, оскільки саме зараз ЗВО запроваджують технології систематичного вивчення думки студентів про якість викладання і розробляє механізми прийняття управлінських рішень на цій основі. Автором представлено технологію моніторингу якості викладання дисциплін у ЗВО на основі онлайн-анкетування студентів. Надано детальну характеристику етапів, які необхідно пройти для її реалізації на внутрішньоуніверситетському рівні: уточнення суб’єктів оцінювання, визначення змісту моніторингу, вибір діагностичного інструментарію, планування термінів проведення анкетування, його організація, обробка результатів і прийняття управлінських рішень щодо поліпшення якості викладання в університеті. В якості діагностичного інструментарію моніторингу запропоновано використовувати такий метод опитування, як онлайн-анкетування за допомогою сервісу GoogleForms. Описано специфіку розробки анкети з метою вивчення рівня задоволеності студентів якістю викладання у ЗВО, визначені її структурні елементи: звернення до респондента, інформація про організаторів опитування, мета моніторингу, інструкція, об’єкти моніторингу, пропозиції респондента щодо поліпшення якості викладання в університеті. Параметрами оцінки об’єктів моніторингу обрані закриті висловлювання з якісно-кількісними оціночними шкалами, що виражають різний ступінь згоди, а також відкриті питання, які надають можливість студенту висловити свою точку зору. Зроблено висновок, що онлайн-анкетування є дієвим інструментом внутрішнього моніторингу якості освіти в ЗВО в контексті подальшого прийняття більш ефективних управлінських рішень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Костиря, Іван, Петро Іванович Любенко, Олександр Артеменко, and Дмитро Аулін. "ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДИЗЕЛЬНОГО ПАЛИВА ДЛЯ ДИЗЕЛІВ ТЯГОВОГО РУХОМОГО СКЛАДУ." Collected scientific works of Ukrainian State University of Railway Transport, no. 194 (October 5, 2021): 68–74. http://dx.doi.org/10.18664/1994-7852.194.2020.230407.

Full text
Abstract:
Найбільш важливими показниками транспортних дизелів є надійність, ефективність функціонування і токсичність газів, що відробили. В статті розглянутопитання підвищення ефективності функціонування тепловозних дизелів впровадженнямтехнічних та технологічних засобів енергозбереження. На залізничному транспортітяговий рухомий склад в основному має високий ступінь зношеності і недостатньо коштівдля його поновлення. У цих умовах існують два шляхи поліпшення техніко-економічнихпоказників локомотивів: модернізація та застосування технічної діагностики; застосування хімотологічних заходів. Перший напрям пов'язаний зі значними капітальнимивкладеннями і додатковими витратами часу. Поряд з гострою необхідністю його розвитку ізастосування другий напрямок, за наявності ефективних і прийнятних за вартістю способівобробки і хімічних добавок до дизельних нафтопродуктів, окупається значно швидше. Поліпшення будь-яких експлуатаційних властивостей дизельного палива через зміну їхньогохімічного складу вимагає величезних витрат, у той же час зміна тих або іншихвластивостей дизельного палива можлива внаслідок введення у нього присадок, що даютьтакий же або більший ефект, ніж зміна технології виробництва або впровадженняфізичних методів обробки із застосуванням спеціального бортового або стаціонарногообладнання. Умовно ці заходи можна поділити на два типи: 1) для доведення якостідизельних палив до вимог стандарту; до них належать протизносні, цетанопідвищувальні ідепресорно-диспергувальні; 2) для поліпшення експлуатаційних властивостей палив понадвимоги специфікації і надання паливу особливої якості. В результаті дослідженнясформульовано технічні вимоги до комплексного заходу щодо підвищення якості дизельногопалива для дизелів тепловозів, запропонована методика визначення ефективностізапропонованих заходів при експлуатаційних випробуваннях в умовах депо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Рацлав В.В. "ОЦІНКА ЯКОСТІ З ПРОБЛЕМАМИ ЕКОЛОГІЧНОГО ТА ЕКОНОМІЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПОВЕРХНЕВИХ ВОД БАСЕЙНУ РІЧКИ СІВЕРСЬКИЙ ДІНЕЦЬ." Економічний форум 1, no. 3 (December 16, 2019): 96–105. http://dx.doi.org/10.36910/6765-2308-8559-2019-3-15.

Full text
Abstract:
Здійснено статистичний аналіз проблем екологічного й економічного використання водних ресурсів Донбасу з метою поліпшення екологічної ситуації, зроблено спробу визначити можливість інтегрованого планування управління басейном річки Сіверський Дінець, що сприятиме прийняттю екологічних та економічних зважених оперативних і стратегічних рішень, які призведуть до поліпшення екологічної ситуації в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Поліпшення якості"

1

Панасюк, А. С., and Н. П. Борецька. "Шляхи поліпшення якості ресторанного бізнесу в Україні." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18825.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Приходько, О. М., and В. М. Ванько. "Застосування FMEA - аналізу для поліпшення якості продукції." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62385.

Full text
Abstract:
Проаналізувавши досвід закордонних виробників, можна зробити висновок, що сучасні тенденції розвитку провідних машинобудівних компаній (МК) направлені на поліпшення якості продукції ще на етапі її проектування. Саме виключення ризиків відмов на етапі проектування продукції і є найголовнішою актуальною проблемою для вітчизняних підприємств МК. Одним із найефективніших методів аналізу потенційних відмов та ризиків у світі є FMEA-аналіз.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ткаченко, В. С. "Поліпшення якості диференційної діагностики затримки зросту у дітей." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48164.

Full text
Abstract:
Частота звернень пацієнтів до ендокринологів у зв'язку з низькорослістю займає третє місце після патології щитовидної залози та ожиріння. Серед дітей, які відстають у зрості від однолітків, близько 20% мають затримку росту ендокринного генезу. Низькорослість часто призводить до порушення психологічної адаптації та соціальної депривації дитини. Мета роботи - поліпшення якості діагностики затримки зросту у дітей з метою розробки ефективних заходів щодо їх ведення та лікування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Зеленкова, Г. Ф. "Можливості поліпшення якості бітумних конгломератів для будівництва автомобільних доріг та аеродромів." Thesis, ТОВ "ЦК "КОМПРИНТ", 2014. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52542.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Зеленкова, Г. Ф. "Можливості поліпшення якості бітумних конгломератів для будівництва автомобільних доріг та аеродромів." Thesis, ТОВ "ЦК "КОМПРИНТ", 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19145.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Афукова, Н. О. "Поліпшення якості вивчення дисципліни "Технічні засоби митного контролю" під час запровадження Болонського процесу." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/19848.

Full text
Abstract:
Відповідно до сучасної державної політики України, яка спрямована на захист економічного суверенітету країни, активізації зв'язків української економіки зі світовим товариством, налагодженні прикордонної торгівлі, зростає роль професійної підготровки майбутніх спеціалістів у галузі митної справи. Запровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу набуває у цих умовах важливого значення. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/19848
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Марчук, В. П. "До питання взаємодії банків з колекторськими компаніями." Thesis, Українська академія банківської справи, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/57115.

Full text
Abstract:
Збільшення простроченої заборгованості банків України у кризовий період 2008-2009 рр. спонукало банки продавати частину проблемних кредитів колекторським компаніям за ціною 10-15 % вартості кредитного портфеля.Колекторські компанії діють м'якими і жорсткими методами. Аутсорсінг дозволяє банкам поліпшити якість кредитного портфеля, але в подальшому веде до погіршення репутації банку.
The increase in bad debts of banks of Ukraine in the crisis period 2008-2009, has prompted some banks to sell NPLs collection companies at a price 10-15% of the cost of credit portfolio.Kolektorski are soft and hard methods. Outsourcing allows banks to improve the quality of credit portfolio, but subsequently leads to deterioration of the bank's reputation.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Аксьонова, Людмила Іванівна. "Удосконалення методів оцінювання результативності процесів системи управління якістю (на прикладі підприємств машинобудівної галузі)." Doctoral thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/24476.

Full text
Abstract:
Дисертація спрямована на вирішення питань забезпечення стабільного виконання вимог замовників продукції підприємств машинобудівної галузі шляхом удосконалення методів оцінювання результативності системи управління якістю (СУЯ) за рахунок введення кількісних статистичних показників її процесів. Для цього розроблено комплексний підхід до послідовного оцінювання процесів СУЯ, який відрізняється поступовим забезпеченням їх стабільності та зменшенням розсіювання значень їх показників. Запропоновано використовувати число скарг від замовників продукції для оцінки рівня виконання контрактних зобов’язань підприємства. Досліджено можливості методики внутрішнього аудиту (ВА) забезпечувати зменшення числа скарг від замовників та встановлено відмінність у оцінювані результативності процесів життєвого циклу продукції (ЖЦП) та допоміжних. Досліджено фізичну модель статистичного оцінювання результативності процесів ЖЦП, на основі якої розроблено методику їх кількісної оцінки. Удосконалено метод оцінки результативності коригувальних дій. Розроблено методику «Внутрішній аудит СУЯ», яка відрізняється спрощеною процедурою оцінювання при одночасному збереженні високої статистичної надійності висновків аудиту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дернова, Ірина Анатоліївна. "Формування механізму оптимізації структури активів комерційного банку та поліпшення їх якості." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2362.

Full text
Abstract:
Дернова І. А. Формування механізму оптимізації структури активів комерційного банку та поліпшення їх якості : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / наук. керівник В. В.Фатюха. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 98 с.
UA : В кваліфікаційній роботі узагальнено теоретично –методичні аспекти функціонування механізму оптимізації активів комерційного банку. Проведено оцінювання та коефіцієнтний аналіз якості активівПАТ «ОЩАДБАНК». Наведено основні напрямки формування механізму оптимізації структури якості активів ПАТ «ОЩАДБАНК»
EN : The qualification work summarizes the theoretical and methodological aspects of the functioning of a commercial bank asset optimization mechanism. An evaluation and coefficient analysis of the quality of the assets of PАТ “Oshadbank” were carried out. The basic directions of formation of the mechanism of optimization of the structure of quality of assets of PАТ " Oshadbank” are given
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Назаренко, Сергій Романович. "Аналіз та вдосконалення технології лиття сталі з метою поліпшення якості злитків." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3162.

Full text
Abstract:
Назаренко С. Р. Аналіз та вдосконалення технології лиття сталі з метою поліпшення якості злитків : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 136 "Металургія" / наук. керівник С. В. Башлій. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 73 с.
UA : Розглянута характеристика виробничого підприємства, його історія, екологія та сучасні технології які плануються до реалізації або вже реалізовані на даному підприємстві. Описаний процес розливання сталі, обладнання яке використовується для цього та проблеми які виникають в процесі роботи. Показані основні шляхи удосконалення технології лиття сталі на підприємстві та їх аналітичне і економічне обґрунтування. Описані шкідливі та небезпечні фактори в мартенівському цеху, заходи з охорони праці під час роботи а також в цілому по цеху.
EN : The characteristics of the production enterprise, its history, ecology and modern technologies that are planned for sale or already implemented at the given enterprise are considered. The process of casting steel, the equipment used for it, and the problems encountered during operation are described. The basic ways of improvement of steel casting technology at the enterprise and their analytical and economic substantiation are shown. The hazardous and dangerous factors in the open-hearth shop, the occupational health and safety measures in the shop are described.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Поліпшення якості"

1

Дудар, Т. Г. Економічні проблеми поліпшення якості сільськогосподарської продукції. Львів, 1991.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дудар, Т. Г. Економічні проблеми поліпшення якості сільськогосподарської продукції. Львів, 1991.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дудар, Т. Г. Економічні проблеми поліпшення якості сільськогосподарської продукції. Львів, 1991.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дудар, Т. Г. Економічні проблеми поліпшення якості сільськогосподарської продукції. Львів, 1991.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Поліпшення якості"

1

Кучерган, Єлизавета Валеріївна. Питання освіти у мережевому середовищі: до питання про громадські впливи. СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1374.

Full text
Abstract:
Метою статті є аналіз громадських впливів у системі формування наукових змістів освіти та основних якостей їх взаємодії на сучасному етапі розвитку суспільства. Основними методами дослідження були загальнонаукові методи (аналіз джерельного матеріалу дослідження, узагальнення й інтерпретація отриманих результатів), що дали можливість визначити механізми впливів на формування змісту освіти вчителів. А також систему каналів соціальних мереж, за якими відбувається вплив громадськості на поліпшення якості взаємодії освіти й суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Марчик, Валентина Іванівна, Ірина Леонідівна Мінжоріна, and Вадим Євстафійович Андріанов. Приоритетные мотивации спортивной деятельности студентов-спортсменов. Донбаський державний педагогічний університет, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/273.

Full text
Abstract:
Дослідження мотивацій спортивної діяльності майбутніх фахівців з фізичного виховання і спорту встановило пріоритетність таких мотивацій як «прагнення до фізичної досконалості», «формування характеру і розвиток психічних якостей», «колективістська спрямованість», «поліпшення самопочуття і здоров’я». В роботі використана методика "Вивчення мотивів занять спортом" розроблена В. І. Тропніковим. Респонденти склали три групи: І курс "Технологічна освіта" з додатковою спеціалізацією "Фізична культура", V курс "Початкова освіта" з додатковою спеціалізацією "Фізична культура" та студенти з різних факультетів та курсів, які відвідують секцію баскетболу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography