To see the other types of publications on this topic, follow the link: Перетворювач імпульсний.

Journal articles on the topic 'Перетворювач імпульсний'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 17 journal articles for your research on the topic 'Перетворювач імпульсний.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Михайленко, В., Г. Міхненко, and В. Бачинський. "Математична модель перетворювача трифазної напруги у постійну з чоти- ризонним регулюванням напруги і активно-індуктивним навантаженням." Адаптивні системи автоматичного управління 1, no. 38 (May 31, 2021): 57–61. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.38.2021.233187.

Full text
Abstract:
У статті проведено аналіз електромагнітних процесів в електричних колах з напівпровідниковими комутаторами. Створено математичну модель напівпровідникового перетворювача з чотиризонним регулюванням вихідної напруги для аналізу електромагнітних процесів у напівпровідникових перетворювачах з широтно-імпульсним регулюванням. Наведено графіки, що відображають електромагнітні процеси у електричних колах. Математична модель напівпровідникового перетворювача також використовується для дослідження перехідних процесів у напівпровідникових перетворювачах з активно-індуктивним навантаженням. Розвинуто метод багатопараметричнихфункцій, які входять до алгоритмічних рівнянь аналізу усталених і перехідних процесів у розгалужених електричних колах з напівпровідниковими комутаторами і реактивними елементами, в напрямку урахування особливостей використання фазних і лінійних напруг мережі електроживлення. Розроблено нову математичну модель усталених іперехідних процесів у електричних колах напівпровідникових перетворювачів модуляційного типу з багатоканальним зонним використанням фазних напруг трифазної мережі живлення без урахування втрат електроенергії у комутаторах для швидкої оцінки впливу параметрів навантаження на характеристики регульованих синусоїдних і постійних напруг. Результати цієї роботи можна використати для розвитку методу багатопараметричних модулюючих функцій для спрощення аналізу перехідних процесів у електричних колах без врахуванням втрат у ключових елементах. Бібл. 4, іл. 3
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Yershov, Roman, and Volodymyr Voytenko. "ЧАСТОТНО-ІМПУЛЬСНИЙ МОДУЛЯТОР З АДАПТИВНОЮ КОРЕКЦІЄЮ ТРИВАЛОСТІ ІМПУЛЬСУ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOGIES, no. 1(19) (2020): 177–90. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2020-1(19)-177-190.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Вирішення ряду таких актуальних проблем імпульсних напівпровідникових перетворювачів енергії (ІНПП) для бортових систем, що входять до складу рухомих платформ і безпілотних літальних апаратів (БПЛА), як підвищення точності стабілізації цільового параметру (кута, швидкості, напруги, струму), а також покращення динаміки систем автоматичного керування, масо-габаритних та теплових характеристик можливо шляхом розробки нових структур ІНПП та алгоритмів керування ними. Постановка проблеми. Зміна періоду та форми резонансної кривої (РК) напруги/струму в квазірезонансних імпульсних перетворювачах (КРІП) в залежності від імпедансу навантаження призводить до неузгодженості сигналу закриття силового транзисторного ключа (СТК) з моментом переходу РК через нульове значення, а отже, – до різкого зниження ККД системи. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Типові реалізації частотно-імпульсних модуляторів (ЧІМ) містять у своєму складі керований напругою генератор та одновібратор, а повністю керовані рішення виконують на основі реверсивних лічильників та керуючого автомату. В якості новітніх ланок ЧІМ для задач керування ІНПП вводяться спостерігачі імпедансу навантаження та модулятори, побудовані на кільцевих зсувних регістрах та лініях затримки. Швидкодія ЧІМ підвищується за рахунок каскадування та використання табличного синтезу сигналу. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Існуючі рішення не корегують тривалість імпульсу керування СТК для забезпечення його комутації при нульових значеннях напруги/струму, що нівелює можливість практичного втілення КРІП з широким діапазоном навантажень. Постановка завдання. Стаття присвячена розробці структури цифрового частотно-імпульсного модулятора з адаптивною корекцією тривалості імпульсу (ЦЧІМ-АКТІ) та метода автоматичного слідкування за РК з метою прогнозування її переходу через нуль. Викладення основного матеріалу. Запропонована схемотехнічна структура та алгоритм функціонування модулятора у складі блоків ЦЧІМ та АКТІ на основі декількох цифрових автоматів, набору лічильників та арифметико-логічних пристроїв. Пара зовнішніх гістерезисних компараторів детектує перехід резонансної кривої через порогові рівні, розміщені симетрично відносно нульового рівня. Висновки відповідно до статті. Створено новий завершений цифровий блок, який реалізований на основі програмованої логічної інтегрованої схеми (ПЛІС) з використанням мови VHDL. Введення цього блоку до складу стабілізатора напруги ланки постійного струму (ЛПС) на основі КРІП в електроприводі точного позиціювання рухомої платформи з безколекторним двигуном постійного струму (БДПС) дозволяє стабілізувати напругу ЛПС з точністю до 1%. Роздільна здатність за часом ширини імпульсу та паузи не перевищує 5нс.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лишук, В., М. Євсюк, Й. Селепина, С. Мороз, and С. Літковець. "Імпульсно-фазове керування в електротехнічних пристроях." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 42 (March 26, 2021): 65–71. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2021-42-10.

Full text
Abstract:
У статті запропонований імпульсно-фазовий спосіб регулювання напруги в електротехнічних пристроях. Запропонована синхронна система імпульсно-фазового керування з вертикальним керуванням дає змогу підвищити швидкодію при регулюванні напруги в електротехнічних пристроях та формувати необхідні кути керування тиристорами. Запропонований генератор пилкоподібної напруги як опорної щодо формування імпульсів дає змогу добитися лінійності регулювальних характеристик вентильних перетворювачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Denisov, Y. "ВПЛИВ ПУЛЬСАЦІЙ НА ПОСТІЙНУ ІНТЕГРУВАННЯ РЕГУЛЯТОРА КОНТУРА СТРУМУ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ КВАДРОКОПТЕРА." Наукові праці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, no. 2 (December 23, 2019): 62–67. http://dx.doi.org/10.37701/dndivsovt.2.2019.09.

Full text
Abstract:
Виконано аналіз рівня пульсацій напруги на вході системи управління квазірезонансним імпульсним перетворювачем що перемикається при нульовому струмі (КРІП-ПНС). Він регулює напругу на вході автономного інвертора напруги (АІН) в системі електроприводу безпілотного літального апарату (БпЛА). Отримано співвідношення між постійною інтегрування регулятора контура струму та нескомпенсованою постійною, при якому пульсації на вході системи управління КРІП-ПНС мінімальні. З умові налагодження регулятора контура струму на процес кінцевой тривалості встановлено оптимальне значення цього співвідношення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Новосядлий, С. П., В. М. Грига, Р. В. Мельник, and А. В. Павлишин. "МІКРОКОНВЕРТОРИ – ОСНОВА СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ." PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, no. 16(60) (October 22, 2021): 47–68. http://dx.doi.org/10.31471/2304-7399-2021-16(60)-47-68.

Full text
Abstract:
В цій статті розглядаються пристрої які здійснюють обробку аналогових сигналів в цифровому вигляді – мікроконвертори. В таких пристроях вхідний аналоговий сигнал спочатку надходить на аналого-цифровий перетворювач після цього на мікроконтролер в цифровому вигляді, мікроконтролер здійснює обробку значень відповідно до програми і передає дані на цифро-аналоговий перетворювач який відтворює оброблений аналоговий сигнал. Таким чином, сигнал, пройшовши “наскрізно”, зазнає обробки. Проведено огляд пристроїв високої швидкодії та розроблено ряд програмно-схемотехнічних реалізацій для конструювання мікро-конверторів в сучасних інформаційно-телекомунікаційних системах. Проведено огляд та аналіз мікроконтролерів їхньої архітектури, периферії, характеристик. Ці параметри розглядались у контексті їхнього використання для обробки сигналів у складі мікроконверторів. Наведені способи реалізації аналого-цифрового перетворення за допомогою вбудованої периферії мікроконтролерів, зовнішніх пристроїв аналого-цифрового перетворення. Також описаний процес аналого-цифрового перетворення послідовного наближення. Наведено спосіб цифро-аналогового перетворення за допомогою широтно-імпульсної модуляції від мікроконтролера та з використанням фільтра Батерворта другого порядку. Проведено якісний аналіз операцій обробки аналогових сигналів у цифровому вигляді за допомогою мікроконтролера.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рисаков, М. Д., О. П. Кулик, І. Л. Костенко, І. С. Мельніков, and О. В. Беспалько. "Обґрунтування варіанту побудови збудника привідної радіостанції." Системи озброєння і військова техніка, no. 2(66) (May 21, 2021): 104–10. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2021.66.13.

Full text
Abstract:
У роботі розглядається один з можливих підходів до побудови збудника привідної радіостанції у складі цифрового синтезатора частот діапазону високих частот і перетворювача частот синтезатора у діапазон робочих частот радіостанції. Запропонована оптимальна схема побудови синтезатора частот на основі фазового автоматичного підстроювання частоти генератора, що управляється напругою, під частоту кварцового опорного генератора. Обґрунтовуються алгоритм отримання дробово-змінного коефіцієнту ділення частоти і схема побудови імпульсно-фазового детектора в кільці фазового автоматичного підстроювання частоти генератора, що управляється напругою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Gorodniy, О. М. "FEATURES OF CONTROLLING ELECTRONIC SWITCHES IN QUASI-RESONANT PULSE CONVERTERS." Praci Institutu elektrodinamiki Nacionalanoi akademii nauk Ukraini 2018, no. 51 (October 24, 2018): 94–98. http://dx.doi.org/10.15407/publishing2018.51.094.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

КРАСНОВ, О. О., В. Г. ЯГУП, and В. В. БОЖКО. "Активний тяговий перетворювач з широтно-імпульсною модуляцією для електровоза змінного струму з колекторними тяговими двигунами." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті, no. 4 (June 26, 2018): 11–20. http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v0i4.141715.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Bolyukh, V. F., A. A. Kocherga, and I. S. Shchukin. "COMPARATIVE ANALYSIS OF CONSTRUCTIVE TYPES OF COMBINED LINEAR PULSE ELECTROMECHANICAL CONVERTERS." Tekhnichna Elektrodynamika 2018, no. 4 (May 15, 2018): 84–88. http://dx.doi.org/10.15407/techned2018.04.084.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Gotra, Z. Yu, R. L. Golyaka, G. I. Barilo, and V. V. Virt. "Modeling of photovoltaic transducers on the basis of pulse-width modulation." Optoelectronic Information-Power Technologies 1, no. 35 (2019): 24–29. http://dx.doi.org/10.31649/1681-7893-2018-35-1-24-29.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Gotra, Z. Yu, R. L. Golyak, G. I. Barilo, and V. V. Virt. "Modeling of photovoltaic transducers on the basis of pulse-width modulation." Optoelectronic Information-Power Technologies 35, no. 1 (2019): 24–29. http://dx.doi.org/10.31649/1681-7893-2019-35-1-24-29.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Bondarenko, O. F., T. O. Ryzhakova, and Yu V. Kozhushko. "Improved method of evaluating power losses in pulse converters of micro resistance welding machines." Технология и конструирование в электронной аппаратуре, no. 3 (2018): 38–42. http://dx.doi.org/10.15222/tkea2018.3.38.

Full text
Abstract:
The paper represents resistance welding characteristics and construction features of power supplies for resistance welding. The authors give an overview of circuit topologies of converters for resistance welding and distinguish the most promising one — the transistor buck converter with a synchronous transistor. It is shown that in order to ensure acceptable energy efficiency of power supply for resistance welding machines, while maintaining sufficient accuracy of current regulation in a welding contact, special modes of pulse transistor converters are used. The analysis of resistance welding features — high currents, low voltages — makes it possible to presume that the evaluation of the power losses in semiconductor elements only is insufficient and needs to be complemented by taking into account the losses on the inductive element of the converter circuit. In this work, the authors propose the method of estimating the power losses in the pulse buck converter of the power supply of resistance welding machine, which allows for more accurate calculations at the design stage due to consideration of the power losses on the inductive element of the circuit. The methodology is to calculate the total power losses as the sum of power losses on all individual elements of the circuit. Power losses on inductance is calculated using the Steinmetz equation. The calculations carried out with this technique proved the advisability of taking into account the power losses on the inductive element, especially in the region of high frequencies. The obtained diagrams demonstrated the dependency of the power losses in the converter on the frequency at different values of current and voltage.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Golodnyi, I., and O. Sanchenko. "Study of the mechanical characteristics of a three-phase asynchronous electric drive axial ventilator with a wide-pulse voltage converter." Energy and automation, no. 3 (September 25, 2019): 38–46. http://dx.doi.org/10.31548/energiya2019.03.038.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Denysov, Yu О., О. М. Gorodniy, V. V. Gordienko, L. V. Vershniak, and A. V. Dymerets. "ESTIMATION OF PARAMETERS AND CHARACTERISTICS OF POWER FACTOR CORRECTOR BASED ON PULSED AND QUASI-RESONANT CONVERTERS." Tekhnichna Elektrodynamika 2018, no. 6 (October 25, 2018): 38–41. http://dx.doi.org/10.15407/techned2018.06.038.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Salam, Bussi, G. M. Suchkov, and S. Yu Plesnetsov. "Electromagnetoacoustic transducer with pulsed sources of polarizing magnetic field for quality control of ferromagnetic products." Tehničeskaâ diagnostika i nerazrušaûŝij kontrolʹ 2020, no. 1 (March 28, 2020): 51–56. http://dx.doi.org/10.37434/tdnk2020.01.06.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Rogoza, M., Yu Papaika, A. Lysenko, and S. Yakimets. "PECULIARITIES OF USING THE PULSE DC CONVERTERS IN THE CONTROL SYSTEMS OF THE TRACTION DRIVE OF TRANSPORT WITH INDUCTIVE TRANSFER OF ENERGY." Electromechanical and energy saving systems 3, no. 43 (September 30, 2018): 38–44. http://dx.doi.org/10.30929/2072-2052.2018.3.43.38-44.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Ананьєва, О. М., М. М. Бабаєв, М. Г. Давиденко, and В. В. Панченко. "Оптимальне приймання інформаційних сигналів в умовах дії п’ятикомпонентної завади." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті 26, no. 1 (July 7, 2021). http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v26i1.229062.

Full text
Abstract:
Тональні рейкові кола (ТРК) є важливим засобом підтримки безпеки залізничного руху. В складній електромагнітній обстановці інформаційні сигнали ТРК зазнають сильних спотворень від завад різного типу та походження. Це знижує безпеку руху. Розглянуто випадок, коли інформаційний сигнал спостерігають на фоні суми імпульсної завади, завади від тягового перетворювача локомотива, завади від тягового струму та лінії електропередач промислової частоти, завади від суміжного ТРК та широкосмугового гаусівського шуму. Визначено критерій оптимальності завадостійкого приймання інформаційного сигналу. Сформовано цільову функцію відповідно до цього критерію. Вигляд сформованої цільової функції оптимізовано шляхом виключення з неї доданків, які відповідають слабким кореляційним зв’язком як між інформаційним сигналом і завадами, так і завад між собою. В результаті отримано базову обчислювальну структуру, яка має забезпечити завадостійке приймання шляхом сумісної оцінки параметрів інформаційного сигналу та структурно-детермінованих завад
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography