To see the other types of publications on this topic, follow the link: Педагогічні завдання.

Books on the topic 'Педагогічні завдання'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 18 books for your research on the topic 'Педагогічні завдання.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse books on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Педагогічні задачі і завдання для батьків. Київ, 1989.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дороніна, Тетяна Олексіївна, and вітлана Миколаївна Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення педагогічної (переддипломної) практики магістрантів (спеціальність: 011 Освітні, педагогічні науки). Криворізький державний педагогічний університет, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3000.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення педагогічної (переддипломної) практики магістрантів. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок магістрантів, розкрито особливості оцінювання різних видів діяльності студентів під час проходження педагогічної практики; подано зміст, форми, методи виховної роботи зі студентами закріпленої студентської групи; наведено орієнтовну тематику виховних заходів з основних напрямів виховання; окреслено основні вимоги до оформлення звітної документації магістрантів. Рекомендовано магістрантам, які здобувають освіту за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Халік, Олена Олександрівна. Практика в педагогічному ВНЗ: завдання з психології. КПІ ДВНЗ «КНУ», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/304.

Full text
Abstract:
У посібнику представлені завдання з психології, передбачені програмою навчальної психолого-педагогічної практики та виробничої педагогічної практики студентів у школі й вузі для 2-го, 4-го та 5-го курсів за освітньокваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр». Запропоновані завдання спираються на систему знань, отриману студентами при вивченні базових психологічних курсів, враховують сучасні вимоги до психологічної підготовки вчителя. В посібнику описано критерії оцінки результатів діяльності студентів - практикантів, запропоновано інструктивно-методичні матеріали та зразки звітних документів. Посібник призначений для студентів педагогічних вузів різних спеціальностей, викладачів, вчителів, шкільних психологів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лов'янова, Ірина Василівна, and Людмила Романівна Корольська. Вища математика. Криворізький державний педагогічний університет, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2500.

Full text
Abstract:
Навчальний посібник містить довідково-теоретичний матеріал у вигляді формул, таблиць, схем, який доповнює зміст лекцій курсу і допомагає у виконанні вправ для самостійної роботи; завдання для самостійного виконання, які можуть бути використані на практичних заняттях, у домашніх завданнях, для організації самостійної роботи студентів. Для викладачів і студентів педагогічних університетів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Мельник, Ю. Б. Педагогічна майстерність: силабус. KRPOCH, 2018. http://dx.doi.org/10.26697/sri.krpoch/melnyk.yu.1.2018.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник “Педагогічна майстерність: силабус” розкриває основні положення вивчення навчальної дисципліни “Педагогічна майстерність”. Посібник містить інформацію, яка дозволяє здобувачам ознайомитися з вимогами до вивчення цього курсу, метою та завданнями навчальної дисципліни, змістом і календарно-тематичним планом вивчення, переліком тем для самостійної роботи, політикою та критеріями оцінювання, літературними посиланнями. Посібник може використовуватись для підготовки магістрів, студентів первинної спеціалізації, слухачів післядипломної освіти, перепідготовки та підвищення кваліфікації в системі педагогічної освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Токарева, Наталя Миколаївна. Основи педагогічної психології. Тов ВНП "Інтерсервіс", 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1758.

Full text
Abstract:
У посібнику викладено основні теоретичні положення педагогічної психології як навчальної дисципліни: психологічні особливості учбової діяльності, навчання, виховання та педагогічної діяльності. Теоретико-інформаційний блок посібника доповнюють методичні рекомендації, які носять практико-орієнтовний характер: вони містять плани практично-семінарських занять до вивчення тем із педагогічної психології (питання для підготовки та дискусії), психологічні завдання, тести для самоперевірки, що сприяє систематизації знань при підготовці студентів до занять, полегшує пошук матеріалу і визначає структуру семінарських занять при вивченні педагогічної психології. Структура посібника відповідає вимогам до викладання у вищих навчальних закладах у контексті кредитно-модульної системи організації навчального процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мельник, Ю. Б. Педагогічна практика в ЗНЗ. KRPOCH, 2014. http://dx.doi.org/10.26697/sri.krpoch/melnyk.yu.1.2014.

Full text
Abstract:
Навчально-методичні матеріали „Педагогічна практика в ЗНЗ” призначено для визначення завдань на практику, проведення поточних записів набутих вмінь при виконанні роботи, оцінки результатів практики. Складено для студентів первинної спеціалізації, слухачів післядипломної освіти, перепідготовки та підвищення кваліфікації в системі освіти за фахом „Соціальна робота”, „Соціальна педагогіка”, „Психологія” та інших суміжних спеціальностей, які проходять практику в ЗНЗ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Волкова, Наталія Валентинівна, Наталія Іванівна Зеленкова, Анатолій Костянтинович Зичков, and Світлана Миколаївна Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення літньої педагогічної практики студентів ІІІ курсу в дитячих оздоровчих закладах. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3067.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення літньої педагогічної практики. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок студентів. Висунуто основні вимоги до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці, до оформлення звітної документації студентів. Висвітлено зміст нормативно-правових документів з організації діяльності в дитячих оздоровчих закладах різних типів. Розкрито зміст, форми, методи виховної роботи з дітьми і підлітками та особливості її планування в літньому оздоровчому таборі. Подано практичний матеріал, який можна використати у роботі з дітьми різного віку влітку в таборі відпочинку. Рекомендовано студентам ІІІ курсу та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шимко, Ія Миколаївна, Інна Олександрівна Талаш, Іванна Вікторівна Размолодчикова, Ілля Олександрович Лисоконь, and Анатолій Костянтинович Зичков. Збірник тестових завдань з педагогічних фахових дисциплін для самостійної роботи здобувачів вищої освіти. КДПУ, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4308.

Full text
Abstract:
У посібнику зібрано та логічно структуровано тестові завдання для самостійного виконання та самоперевірки знань з педагогічних дисциплін, а саме: педагогіка, історія педагогіки, теорія і методика виховання, школознавство, соціалізація особистості, соціальна педагогіка. Навчальний матеріал орієнтований на самостійну підготовку здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр», «магістр».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Зеленкова, Н. І. Класний керівник як менеджер навчально-виховного процесу. ТОВ ВНП «Інтерсервіс», 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3063.

Full text
Abstract:
Виокремлено принципи управлінської педагогічної діяльності. Розкрито права й обов’язки, основні завдання, головні функції та особистісні якості класного керівника. Проаналізовано організацію навчально-виховної діяльності класного керівника, що є основою високих результатів у вихованні особистості учнів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Коновал, Олександр Андрійович, Тетяна Іванівна Туркот, and Артем Олександрович Соломенко. Методика розвитку критичного мислення здобувачів освіти (на прикладах вивчення спеціальної теорії відносності та електродинаміки). КДПУ, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3562.

Full text
Abstract:
У посібнику запропоновано методику розвитку критичного мислення (МРКМ) здобувачів освіти в процесі вивчення спеціальної теорії відносності й електродинаміки у закладах вищої освіти та в закладах загальної середньої освіти. Обґрунтовано теоретичну модель МРКМ. Конкретними прикладами продемонстровано дидактичні можливості використання цієї методики під час вивчення основ релятивістської механіки та електродинаміки на засадах вимог програм з фізики для профільних класів закладів загальної середньої освіти. Значну увагу приділено обґрунтуванню та поясненню суперечностей, що мають місце в електродинаміці та методиці її навчання. Окреслено способи спростування суперечностей в електродинаміці та методиці її навчання, основу яких становлять принцип фундаменталізації та критично-конструктивний аналіз електромагнітних явищ на послідовно релятивістських засадах. Моделі розв’язання задач, що пропонуються, будуть корисними як для здобувачів вищої освіти, так і для учнів закладів загальної середньої освіти. Задачі охоплюють, в основному, релятивістську кінематику. А завдання для контролю та самоконтролю знань орієнтовані на розвиток критичного мислення суб’єктів навчальної діяльності. Адресовано студентам фізичних спеціальностей педагогічних університетів, магістрантам, викладачам, слухачам закладів післядипломної педагогічної освіти, аспірантам і докторантам, які досліджують проблеми розвитку критичного мислення особистості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Лов'янова, Ірина Василівна. Діагностика математичної підготовки учнів основної школи у до профільному навчанні. Видавець Чабаненко Ю. А., 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2498.

Full text
Abstract:
Посібник містить матеріали для проведення окремих процедур моніторингу математичної підготовки та готовності до профільного навчання в учнів основної школи. У посібнику наведено завдання для оцінки якості математичної освіти учнів 9-х класів, рекомендації до вивчення індивідуальних особливостей математичного мислення школярів, методики дослідження профільної готовності учнів 8-9 класів за групами психологічних параметрів. Посібник призначений для вчителів математики ЗОШ, студентів вищих педагогічних навчальних закладів, аспірантів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Коновал, Олександр Андрійович, А. О. Соломенко, Микола Анатолійович Слюсаренко, and Тетяна Іванівна Туркот. Критично-конструктивний підхід до вивчення спеціальної теорії відносності в профільних класах закладів загальної середньої освіти. КДПУ, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3482.

Full text
Abstract:
У посібнику обґрунтовано теоретичну модель і схарактеризовано методику розвитку критичного мислення здобувачів освіти в процесі вивчення спеціальної теорії відносності у вищій та середній школах. На конкретних прикладах розглянуто дидактичні можливості використання цієї методики під час вивчення основ релятивістської механіки на засадах вимог програм з фізики для профільних класів закладів загальної середньої освіти. Запропоновано моделі розв’язання задач, завдання для контролю та самоконтролю знань, що орієнтовані на розвиток критичного мислення суб’єктів навчальної діяльності. Посібник призначений для студентів фізичних спеціальностей університетів, викладачів закладів вищої педагогічної освіти, слухачів інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителів-практиків, аспірантів і докторантів, які досліджують проблеми розвитку критичного мислення особистості в теоретичному та праксеологічному аспектах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Крамаренко, Тетяна Григорівна. Уроки математики з комп'ютером. Видавничий дім, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/570.

Full text
Abstract:
У посібнику подаються методичні рекомендації щодо формування особистісних якостей учнів у процесі комп’ютерно-орієнтованого навчання математики. Дібрано зміст навчального матеріалу, комп’ютерно-орієнтовані методи і форми навчання, пропонуються добірки завдань, для розв’язування яких застосовують педагогічні програмні засоби GRAN1, GRAN-2D, GRAN-3D, DG та інші. Додається компакт-диск з бібліотекою наочностей у вигляді файлів з введеними функціями, динамічними кресленнями, про які йде мова на сторінках посібника. Для вчителів математики загальноосвітніх шкіл, викладачів професійних навчально-виховних закладів, студентів навчальних закладів спеціальності „Педагогіка і методика середньої освіти. Математика”. Може бути корисним старшокласникам, які самостійно опановують педагогічні програмні засоби навчання математики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Комарова, Олена Володимирівна. Методика навчання біології. Практичний курс. Частина 1 : методичні інструкції до проведення практичних занять з дисципліни «Методика навчання біології». Криворізький державний педагогічний університет, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3034.

Full text
Abstract:
Видання містить інструкції до проведення практичних занять з дисципліни «Методика навчання біології», а саме першої частини практичного курсу – «Мета, завдання та структура навчального предмета «Біологія». Програми та підручники з біології. Планування роботи вчителя. Дидактичний матеріал з біології. Методика вивчення навчального предмета «Природознавство, 5 клас». Видання розраховане на студентів спеціальності «Біологія*» вищих педагогічних навчальних закладів для опанування ними практичної частини дисципліни «Методика навчання біології» в умовах кредитно-модульного навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Технології навчання хімії у школі та ЗВО. Кривий Ріг: КДПУ, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/2872.

Full text
Abstract:
У збірнику тез доповідей висвітлено реалізацію завдань сучасної хімічної освіти у школі та ЗВО при використанні новітніх технологій навчання та впровадженні компетентнісного підходу до організації процесу вивчення хімії. Розглянуто теоретико- практичні проблеми підготовки вчителя хімії з урахуванням сучасних педагогічних інновацій організації навчального процесу у школі та ЗВО.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Мельник, Ю. Б. Педагогіка вищої школи: силабус. KRPOCH, 2018. http://dx.doi.org/10.26697/sri.krpoch/melnyk.yu.2.2018.

Full text
Abstract:
Навчально-методичний посібник “Педагогіка вищої школи: силабус” розкриває основні положення вивчення навчальної дисципліни “Педагогіка вищої школи”. Посібник містить інформацію, яка дозволяє здобувачам ознайомитися з вимогами до вивчення цього курсу, метою та завданнями навчальної дисципліни, змістом і календарно-тематичним планом вивчення, переліком тем для самостійної роботи, політикою та критеріями оцінювання, літературними посиланнями. Посібник може використовуватись для підготовки магістрів, студентів первинної спеціалізації, слухачів післядипломної освіти, перепідготовки та підвищення кваліфікації в системі педагогічної освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Комарова, Ірина Олександрівна. Генетика. Криворізький державний педагогічний університет, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4164.

Full text
Abstract:
У навчально-методичному посібнику узагальнені сучасні уявлення про механізми спадковості та мінливості. Теоретичне обґрунтування теми супроводжується розв’язанням задач. Наведені в посібнику завдання включають елементи проблемних ситуацій, питання для самостійного опрацювання, що допомагає сформувати у студентів систему фундаментальних знань про матеріальні та молекулярні основи спадковості, надати поняття про закономірності і механізми успадкування ознак, з’ясувати типи мінливості і причини її виникнення, виробити навички застосування сучасних методів генетичних досліджень для покращення продуктивності та стійкості рослин до хвороб на основі управління їх спадковістю та спадковою мінливістю. Наведено словник основних спеціальних термінів. Навчально-методичний посібник рекомендовано для студентів та педагогічних працівників природничих факультетів закладів освіти, які готують фахівців з галузі знань 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини), а також для вчителів біології та учнів старших класів шкіл і ліцеїв.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography