Journal articles on the topic 'Паковання'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Паковання.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 35 journal articles for your research on the topic 'Паковання.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Оліферчук, Олена Юріївна. "Analysys of the Current State and Trends in the Development of Printing Packaging after the Results of the Exhibition Virtual DRUPA 2021." Технологія і техніка друкарства, no. 2(72) (June 29, 2021): 29–35. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.2(72).2021.239910.

Full text
Abstract:
Актуальність даної статті полягає в тому, що екологічна упаковка є дуже актуальним питанням до обговорення. З кожним роком потреби споживачів зростають, тому компанії шукають альтернативні методи для вирішення даного питання. Не зважаючи на це, паковання залишається тим видом поліграфічної продукції, який має дуже короткий життєвий цикл. Споживачі купують товар, приносять його додому, а потім переймаються тим, що робити з пакованням. Головним запитом покупців є наразі виробництво екологічно чистих матеріалів, оскільки вони відчувають провину, що пов’язана з утворенням великої кількості відходів після використання товарів. Це буде дуже важливою темою для обговорення, допоки триватиме розвиток виробництва паковання. Незважаючи на дизайн паковання, це не має нічого спільного з його експлуатаційними характеристиками. Основним завданням цієї статті є оцінка сучасного стану пакувальної галузі за результатами міжнародної конференції Drupa 2021. В ній описані результати виставки Drupa 2021 як основної події поліграфічної галузі, яка проходила в Дюссельдорфі (Німеччина) з 20 по 23 квітня 2021 року. Дана виставка формує ключові тенденції світової поліграфічної галузі на декілька років вперед. Оскільки на Drupa представлені дуже багато експонентів, вона займає своє ключове місце як найголовніший майданчик для світової індустрії друкування. Приблизно 212 експонентів з 35 країн світу, а також учасники команд з глобальних дочірніх компаній представили свої матеріали та інновації в онлайн презентаціях та провели більш ніж 125 онлайн сесій та нарахували 140 учасників. Майже 20 % заходів, які проводилися протягом кількох днів, були пов’язані з виготовленням паковань. Виробництво паковання продовжує залишатися напрямом із значним потенціалом. Провідні компанії пропонують безліч інноваційних рішень. Усі вони можуть зробити ключовий позитивний вплив на екологічну складову при виготовленні пакувальної продукції, оскільки потреби у біорозкладаному та здатному до переробки пакованні сьогодні досить великі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гавенко, Світлана Федорівна, Володимир Владиславович Бернацек, and Марта Тарасівна Лабецька. "Дослідження впливу технологічних режимів друкування на якість офсетних відбитків." Технологія і техніка друкарства, no. 3(69) (November 10, 2020): 16–24. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(69).2020.208871.

Full text
Abstract:
Світовий та зокрема український ринки диктують поступовий розвиток промисловості в напрямі створення товарів у якісному та надійному пакованні, тому сучасне ефективне та привабливе паковання трансформувалось в активний ринковий інструмент. Офсетний друк як домінуюча світова технологія репродукування через низьку вартість та високу якість готових видань найчастіше використовується і у виробництві пакувальної продукції. Постійні вдосконалення техніки та технології офсетного друку, поява нових витратних матеріалів вимагають посилення контролю на всіх стадіях виробничого процесу. В роботі проведено експериментальні дослідження впливу зміни технологічних режимів друкування різними фарбами на якість тоновідтворення відбитків шляхом встановлення їх репродукційно-графічних показників. В результаті проведеного аналізу побудованих графічних залежностей зміни градаційної передачі фарб досліджуваних взірців і кольоропроби встановлено оптимальну швидкість друкування паковань офсетним способом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

RECHUN, O., and O. PEREDRIY. "АКТИВНЕ ТА РОЗУМНЕ ПАКОВАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ." Товарознавчий вісник 1, no. 14 (March 11, 2021): 65–77. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2021-14-7.

Full text
Abstract:
Мета. Метою статті є розгляд основних видів активного та розумного паковання харчових продуктів, аналіз їх переваг і недоліків, зокрема, їх випливу на якість і безпечність продуктів та інформативність упаковки, огляд ключових технологій, які можуть бути використані в активних і розумних системах, а також аналіз існуючого законодавства, що регулює використання активного та розумного паковання, та визначення основних перешкод на шляху поширення використання інноваційних видів паковання в Україні. Методика. Використано методи теоретичного пошуку, системного підходу та логічного узагальнення. Результати. У статті подано класифікацію активного і розумного паковання, а також коротко розглянуто основні технології, що використовують у розумних і активних системах. Наведено приклади активного та розумного паковання для різних видів харчових продуктів,обґрунтовано переваги його використання для продуктів харчування. Розглянуто проблему безпечності активного та розумного паковання та регулювання його використання на прикладі законодавства ЄС, США та України. Визначено перешкоди на шляху поширення інноваційних технологій пакування в Україні та світі, а також перспективи їх подальшого розвитку. Наукова новизна. На сьогодні активне та розумне паковання майже не доступне для українського споживача. Досі не було повністю розглянуто та структуровано перешкоди та перспективи розвитку цих видів паковання в умовах України. Практична значимість. Суспільство постійно розвивається, а інноваційне паковання є результатом попиту споживачів на упаковку, яка є більш досконалою та креативною. Активне та розумне паковання – це результат інноваційного мислення в упаковці. Воно здатне покращити якість і безпечність харчових продуктів, а також повідомити споживачу актуальну інформацію про стан продукту, що змінюється в часі. Поширення нових технологій паковання є необхідним етапом розвитку торгівлі, що здатен задовольнити дедалі складніші вимоги споживача, зменшити кількість харчових відходів і зробити паковання якіснішим, безпечнішим і зручнішим.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Палюх, Олександр, Анна Храпко, and Ірина Стратійчук. "Дослідження вибіркового флокування в оздобленні картонних паковань." Технологія і техніка друкарства, no. 3(73) (October 25, 2021): 42–58. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(73).2021.251056.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості технології нанесення коротко нарізаних волокон заданої довжини на клейову поверхню з високими адгезійними властивостями в технологічному процесі флокування поверхонь подарункових паковань, яка змінюється залежно до видів паковань. Досліджено умови забезпечення міцного закріплення ворсу до основи та отримання композитного матеріалу високої еластичності. Встановлено чинники впливу на якісні показники формування флокованих зображень подарункових паковань, які визначаються змінними факторами, зокрема, видом паперу, фізико-механічними властивостями клеїв і ворсу та принципами їх нанесення. За результатами аналізу проведених досліджень сформульовано рекомендації з виготовлення паковальної продукції із застосуванням технології флокування. Встановлено, що флоковані поверхні паковань волокнами довжиною 1,3 мм мають однорідне заповнення без пробілів чи скупчення ворсу, що сприяє досягненню максимальних показників збіжності для утворення композитної структури матеріал +клей + флок, виявлені при застосуванні дисперсійного клею Papermax CR (Польша), з яким щільність та рівномірність розташування флоку на поверхні паковання відповідає вищим якісним показникам. Визначено, що флоковані поверхні волокнами довжиною 0,8 мм більш стійкі до експериментальних випробувань — ледь помітний осип волокон свідчить про переваги застосування флоку дрібного мелення для утворення оздоблюваних поверхонь обмежених за розмірами подарункових паковань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ткаченко, А. С., and Л. М. Губа. "БІОДЕГРАДАБЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ЯК ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПАКУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ОРГАНІЧНИХ КЕКСІВ." Herald of Lviv University of Trade and Economics. Technical sciences, no. 23 (May 4, 2020): 221–27. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1221-2020-23-31.

Full text
Abstract:
В роботі наведено результати досліджень змін органолептичних та мікробоілогічних показників, а також пероксидного числа розроблених органічних кексів «Гречаник» та «Житниця» протягом 7 днів зберігання. Зразки були упаковані у біорозкладну упаковку для харчових продуктів (паперовий пакет для борошняних виробів з віконцем) Shantou Weiyi Packaging Co., Ltd та індивідуальну біоразкладну РЕТ упаковку для харчових продуктів Stand Up Pouch. Кекси зберігали за температури (18±2) °С і відносної вологості повітря 75%. Для дослідження використані стандартні методи і методики. Органолептичну експертизу зразків здійснювали методами сенсорного аналізу на основі дегустаційної оцінки. Пероксидне число у ліпідній фракції кексів було досліджено йодометричним методом. Мезофільні аеробні та факультативно-анаеробні мікроорганізми визначали за допомогою обчислення колоній, які зростають на твердому живильному середовищі після інкубації за температури 30 °С. Бактерії групи кишкових паличок визначали методом, який базується на здатності розщеплювати глюкозу та лактозу. Патогенні мікроорганізми, в т.ч. бактерії роду Сальмонела визначали методом, який базується на виявленні характерного росту колоній на агаризованих диференційно-діагностичних середовищах. Встановлено, що після 7 діб зберігання кексів органолептичні показники погіршилися не суттєво. Проте кращі оцінки мали зразки, упаковані в індивідуальному біорозкладному РЕТ пакованні. Зростання пероксидного числа під час зберігання найбільш суттєвим було у виробах, які зберігалися у паперовому пакеті. Пероксидне число ліпідної основи кексу «Гречаник» збільшилося у 4 рази, а ліпідної основи кексу «Житниця» – у 3 рази. У зразках, що зберігалися у РЕТ-пакованні пероксидне число ліпідів кексу «Гречаник» збільшилося у 3,5 раза, а кексу «Житниця» – у 2,7 раза. Після 7 діб зберігання у жодному зразку не було перевищено значення вмісту МАФАМ, проте найменший вміст МАФАМ було зафіксовано у обох зразках, які зберігалися в індивідуальному РЕТ пакованні. Бактерій групи кишкової палички та патогенних мікроорганізмів, у тому числі бактерій групи Salmonella у зразках не виявлено. В цілому вміст мікробіологічних показник не перевищував допустимих меж у обох зразках, не залежно від типу паковання. Подальші дослідження планується присвятити дослідженню збереженості показників якості та безпечності кексів у інших пакувальних матеріалах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Степанець, Валентина Василівна, and Богдан Ростиславович Кушлик. "Вплив технологічних факторів на кольоровідтворення при опорядженні картонного паковання." Технологія і техніка друкарства, no. 2(20) (June 20, 2008): 34–42. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.2(20).2008.59142.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Korotka, V. O. "«Smart packaging» in the world packaging industry." Book Qualilogy 1, no. 35 (2019): 46–53. http://dx.doi.org/10.32403/2411-3611-2019-1-35-46-53.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Kadyliak, M. S., L. Yo Kulik, and N. S. Snihur. "Development of design and research of the quality of packaging for candies." Book Qualilogy 2, no. 36 (2019): 115–26. http://dx.doi.org/10.32403/2411-3611-2019-2-36-115-126.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kalinina, Olena, and Roman Baitsar. "Impact of technical and aesthetic parameters of the quality of package on the product demand." Measuring Equipment and Metrology 77 (2016): 143–47. http://dx.doi.org/10.23939/istcmtm2016.77.143.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Kadyliak, M. S., L. Yo Kulik, and N. S. Snihur. "Development of design and research of packaging quality for new year presents." Book Qualilogy 2, no. 38 (2020): 70–80. http://dx.doi.org/10.32403/2411-3611-2020-2-38-70-80.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Киричок, Петро Олексійович, and Олександр Павлович Шостачук. "Дослідження впливу технологічних та експлуатаційних властивостей гофрованого картону на процес друку на флексографічних аркушевих машинах." Технологія і техніка друкарства, no. 3(69) (November 10, 2020): 43–51. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(69).2020.218077.

Full text
Abstract:
Представлено перелік технічних та експлуатаційних властивостей гофрованого картону. У дослідженні розглядаються функціональні показники першої групи, що стосуються, насамперед, вимог до жорсткості паковання. Крім того, проводиться систематизація факторів, що впливають на функціональні характеристики та параметри друкарського апарату за типовими явищами, що відбуваються в процесі друку. Аналізуючи фактори та властивості, що впливають на якість друку, було встановлено, що техніко-експлуатаційні властивості гофрованого картону є одними з найважливіших характеристик. Вплив конструкції гофрованого картону та форми гофрів обумовлює вибір оптимальних значень технологічного процесу та якості його проходження. Проведений аналіз дозволяє більш точно передбачити навантаження, що виникають у друкарському апараті флексографічних аркушевих машин при друці на гофрованому картоні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Гавенко, Світлана Федорівна, Олена Георгіївна Котмальова, and Марта Тарасівна Лабецька. "System-Technical Analysis of Technologies of Shrink Labels Manufacture." Технологія і техніка друкарства, no. 3(73) (October 25, 2021): 4–9. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(73).2021.243739.

Full text
Abstract:
Термозбіжна етикетка на сьогоднішній день є одним із передових інноваційних рішень в галузі маркування паковань. Термозбіжна плівка має механічну міцність, еластичність і вологозахисні властивості, легко змінює лінійні розміри під впливом температури, що дозволяє їй набувати форми запаковуваної продукції, запобігає від несанкціонованого відкриття і підробки, а також привертає увагу покупців за рахунок оригінальних дизайнерських рішень. Технологія термозбіжного етикетування продукції використовується в фармацевтиці, косметології, харчовій, молочній, кондитерській промисловості. Для збереження продукцією свого належного товарного вигляду до закінчення терміну експлуатації, а також для можливості її декорування, друкування на термозбіжній етикетці виконується на внутрішній її стороні. Для нанесення зображення на термозбіжні етикетки в основному використовують технології глибокого і флексографічного друку. Специфіка технологічного процесу виготовлення термозбіжної етикетки обумовлює використання матеріалів з різними фізичними властивостями: прозорістю, блиском, товщиною, міцністю, коефіцієнтами тертя і розтягування, температурою, відсотком і часом усадки, що суттєво позначається на її кінцевій вартості. Найбільш широке застосування отримали ПЕТ і ПВХ-плівки. ПВХ-плівка деформується при більш низьких температурах і відрізняється більшою стійкістю до дії зовнішнього середовища, тоді як використання ПЕТ плівок дозволяє досягти кращих показників термоусадження і відповідно забезпечити вищу якість друкування. При нанесенні інформації на термозбіжну плівку можна використовувати фарби на водній основі, але тоді виникає ймовірність розмивання зображення при проходженні паковання через піч парового типу. Як альтернативу для друку на таких плівках застосовують фарби УФ закріплення, що дозволяє наносити багатоколірні складні зображення на будь-які види матеріалів, однак такий метод є досить дорогим, через високу вартість фарб та друкарського обладнання. Тому важливим є проведення системо-технічного, економічного аналізу та визначення найбільш рентабельної і ефективної технології виготовлення термозбіжних етикеток.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Самойленко, А. А., and О. П. Юдічева. "ЯКІСТЬ ЗЕФІРУ БІЛО-РОЖЕВОГО УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА." Herald of Lviv University of Trade and Economics Technical sciences, no. 24 (July 3, 2020): 66–74. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1221-2020-24-09.

Full text
Abstract:
Корисні властивості зефіру повною мірою можуть проявлятися тільки у високоякісних виробах, одержаних з відповідної сировини з дотриманням рецептури та технології виготовлення, а також умов транспортування, зберігання і реалізації. За цих умов роль моніторингу, за якого якість відіграє надзвичайно важливу роль для задоволення потреб українських споживачів, є завжди акту- альною. Мета роботи – дослідження якості зефіру біло-рожевого, виробленого в Україні, та особли- востей застосування виробниками чинного законодавства щодо інформації для споживачів про хар- чові продукти на його прикладі. Для досліджень відібрано зразки семи торгових марок: Рошен, Жако, Богуславна, ARO, CLEVER, Своя лінія і Перший ряд. Під час оцінки зовнішнього вигляду паковання розривів не виявлено, воно було цілим, чистим, естетичним. Найбільш яскравим виявилося паковання зефіру ТМ Рошен, Жако та Богуславна, інші 4 зразки упаковані в прозорий матеріал з нанесенням на нього інформації. Інформація на маркованні зефіру всіх торгових марок була повною і достатньо чіткою та відповідала вимогам стандарту і Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Більшість зразків мали додаткову інформацію щодо особливих умов зберігання (крім ТМ Рошен і Богуславна). Проведений аналіз показав, що за своїм сировинним складом зразки зефіру мають деякі відмінності, але майже на 90 % він ідентичний і містить: цукор, патоку, яблучне пюре, білок яєчний драглеутворювач – переважно пектин (для ТМ Рошен драглеутворювачем висту- пав агар). Регулятором кислотності для всіх зразків слугувала молочна кислота, але в деяких торгових марках додатково добавлені цитрат або лактат натрію, різноманітні ароматизатори та барвник натуральний «Кармін». Усі зразки мали позначення – без ГМО. Біло-рожевий зефір відрізнявся власти- вим найменуванню та зазначеним ароматизаторам смаком і запахом (дещо негармонійним був запах зефіру ТМ Перший ряд, Своя лінія та Clever); колір – відповідав вимогам стандарту (найбільш прива- бливим, на думку дегустаторів, був у продукції ТМ Рошен), кількість зефіру різного кольору в упаковці однакова. Вироби цілі, надламаних зразків та грубого затвердіння у виробах не виявлено. Консистенція пухка тільки в зефірі ТМ Рошен, дещо затяжиста у ТМ Жако та дуже затяжиста у решти зразків, а у виробах ТМ Перший ряд навіть злегка волога всередині. Необхідно відмітити, що максимально високих оцінок за смак і запах не отримав жоден досліджуваний зразок зефіру і тільки одна ТМ Рошен отримала найвищий бал за консистенцію. Усі фізико-хімічні показники були на допустимому рівні або не перевищували встановлених норм і відповідали стандарту. Подальші дослідження спрямовувати- муться на дослідження мікробіологічних показників і показників безпеки зефіру.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Іванко, Андрій Іванович, and Ольга Підвишенна. "Usage of a Two-Chamber Pneumatic Module for Cutting Contours in Cardboard Scans." Технологія і техніка друкарства, no. 3(73) (October 25, 2021): 71–81. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(73).2021.245418.

Full text
Abstract:
Наукова робота присвячена дослідженню нового пристрою для прорізування контурів у картонних розгортках. Поставлена мета створити спосіб та пристрій для безмарзанного прорізування контурів у картоні. Започаткувати технологію безконтактного способу висікання. Тобто висікання без опорних контактуючих елементів типу: контрплита, марзан, протиніж та ін. Для виконання технологічного процесу висікання пропонується окремий двокамерний пневматичний модуль пристрою для прорізування контурів у картонних розгортках. Як протиніж використовується робочий стіл з контурними пазами у робочій зоні для створення опору стисненим повітрям. Після проходження зони дії інструментального вузла на контурах картонної розгортки утворюються прорізи, які сприяють якісному їх подальшому загинанню та формуванню об’ємних конструктивних елементів картонного паковання. Прорізування контурів і підготовка картонної розгортки до подальших технологічних процесів відбувається за один кінематичний цикл інструментального вузла без використання опорних елементів. Для аналітичних досліджень двокамерний пневматичний модуль ділиться на умовні три технологічні зони. Перша зона відповідає верхній пневматичній камері, друга — нижній, а третя відноситься до робочої зони поршня. Тиск на початку ходу поршня найменший і зростає по мірі його переміщення до максимальної верхньої координати. Відповідно сила тиску корегується пропорційно із збільшенням ходу поршня. Оскільки опір стисненого повітря, що генерується у пазах робочого стола верхньої пневматичної камери повинен бути рівнодійним зусиллям висікання, то його також потрібно коригувати під конкретно визначені розрахункові величини. Створення опору стисненим повітрям дозволить здійснити безмарзанне прорізування контурів у картонній розгортці. Механіка технологічного процесу прорізування контурів сприяє зменшенню трудомісткості виготовлення півфабрикату без залучення додаткових опорних елементів контрножів та марзанів. І як висновок — зниженню необхідної сумарної потужності споживання привода та усунення явища прискореного затуплення висікальних ножів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Editor, Editor. "СПОЖИВЧА ОЦІНКА АСОРТИМЕНТУ ТА ЯКОСТІ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ЕНТЕРАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ." Товарознавчий вісник 1, no. 12 (November 22, 2019): 29–36. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2019-12-03.

Full text
Abstract:
Мета. Проведення споживчої оцінки асортименту та якості продуктів дляентерального харчування із застосуванням методології товарознавства для розробленнянових видів продуктів з урахуванням специфіки метаболізму хворих.Методика. В основу методологічної бази дослідження покладено методи науковогопізнання, системного підходу та узагальнення. Для виявлення потреб та вимог споживачівдо продуктів для ентерального харчування використовували результати попередньогоопитування. Індекс задоволеності потреб споживачів визначали розрахунковим методом.Результати. Розроблено модель вимог споживачів до продуктів для ентеральногохарчування. Модель базується на вимогах до їх функціонального призначення, щовизначається направленістю продуктів Ергономічні вимоги визначаються розширеннямасортименту продуктів за рахунок використання різних товарних форм продуктів,сучасних видів паковання різної місткості, легкістю приготування, зручністю споживанняпродуктів; економічні - ціною, наявністю альтернативи існуючим продуктам дляможливості раціонального вибору за співвідношенням “ціна-якість”). Вимоги доінформативності є надбудовою моделі, які без базових вимог не створюють умов для їїефективного функціонування.На основі даних щодо рейтингу задоволеності та рейтингу важливості, розрахованоіндекс задоволеності потреб, за допомогою якого виявлено певні проблемні питання, якіпотребують вирішення задля максимізації задоволення потреб споживачів. Встановлено,що нагальним нині є питання зниження вартості продуктів, що може бути досягнутошляхом налагодження їх виробництва в Україні із використанням потенціалу вітчизняноїсировинної бази; розширення асортименту продуктів із урахуванням специфічних потребпевних категорій споживачів та використання різних товарних форм і паковальнихматеріалів.Наукова новизна. Запропоновано підходи до споживчої оцінки асортименту таякості продуктів для ентерального харчування із застосуванням методології товарознавства, які дали можливість визначити критерії їх споживних властивостей для розроблення нових видів продуктів з урахуванням специфіки метаболізму хворих.Практична значимість. Одержані результати були використані при розробцінових продуктів для ентерального харчування вітчизняного виробництва. Розробленіузагальнена модель вимог споживачів забезпечує виконання одного із базових принципівсистеми управління якістю – орієнтацію на споживача при формуванні асортиментупродуктів для ентерального харчування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

PEREDRIY, О., and Т. YAROSHEVICH. "ТЕХНІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКСПОРТУ БОРОШНЯНИХ СУМІШЕЙ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ." Товарознавчий вісник 1, no. 14 (March 11, 2021): 44–57. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2021-14-5.

Full text
Abstract:
Метою статті вивчення основних вимог щодо експорту борошняних сумішей в країни Європи з метою забезпечення просування вітчизняних виробників на світовому ринку. Методика. При виконанні дослідження були використанні сучасні методи збору та аналізу інформації, основним джерелом для отримання інформації є нормативна електронна база Єврокомісії. Результати. Європейська споживча політика спрямована на захист споживачів, одночасно гарантуючи безперебійне функціонування єдиного ринку. Варто зауважити, що в країнах Євросоюзу проблематика якості продукту та його безпечності розмежовані. На державному рівні нормуються виключно вимоги до пакування та маркування, вимоги до підприємства в цілому та виробничих процесів, що відбуваються на ньому. Основні вимоги до безпечності регулюються як на державному національному рівні кожної країни, так і на рівні ЄС. В цьому напрямку політика зосереджується на концепції простежуваності як сировини, так і готової продукції. Для харчових продуктів, які експортуються з третіх країн, в тому числі і з України, ЄС встановив 53 заходи щодо технічного регулювання. В основному вони стосуються вимог щодо безпечності складу продукту, паковання та маркування продукції. До борошняних сухих сумішей для приготування кондитерських виробів основними вимогами є: заборона до споживання необроблених сумішей, до складу яких входять сухе молоко, борошно, подрібнені горіхи; обмежене використання або повна заборона використання бромату калію та азодикарбонаміду, окремі вимоги стосуються наявності в сумішах засобів для вибілювання борошна – хлору та діоксид хлору, консервантів – аскорбінової кислоти, регуляторів кислотності – фосфатів алюмінію. Дозволено імпорт виключно з офіційно зареєстрованих підприємств, в діяльності яких використовується система НАССР. Європейські митні органи можуть призупинити імпорт із усієї або частини України або вжити тимчасових захисних заходів, якщо продукція може становити будь-який ризик для здоров'я населення. Контроль, що здійснюється Україною, повинен давати гарантії з ефектом, еквівалентним ефекту, встановленому Директивами та Регламентами Євросоюзу. Практична значимість. Визначено основні вимоги щодо якості, безпечності та маркування борошняних сумішей товарної підпозиції 190120 відповідно до вимог європейських нормативних документів. Виокремлення таких вимог значно спростить процедуру підготовки товаросупровідних документів при експортів харчових продуктів вітчизняними виробниками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Конюхова, Іванна Іванівна, and Раїса Володимирівна Рибка. "Маркетингові дослідження виготовлення сувенірних паковань." Технологія і техніка друкарства, no. 4(54) (December 26, 2016): 67–73. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.4(54).2016.99450.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Хохлова, Розалія Анатоліївна. "Сучасний стан розвитку флексографічних фарб для паковань." Технологія і техніка друкарства, no. 1(35) (March 26, 2012): 156–63. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.1(35).2012.32799.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Назар, Ірина Михайлівна, and Марта Тарасівна Лабецька. "Систематизація показників якості захисного маркування паковань фармпрепаратів." Технологія і техніка друкарства, no. 1(55) (May 31, 2017): 30–37. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.1(55).2017.95686.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Зоренко, Оксана Володимирівна, Ольга Борисівна Стефанишена, Розалія Анатоліївна Хохлова, and Євгеній Васильович Штефан. "Трибологічний аналіз системи «друкарська форма глибокого методу друку—відбиток»." Технологія і техніка друкарства, no. 1(71) (April 5, 2021): 37–50. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.1(71).2021.228973.

Full text
Abstract:
Розглянуто тенденції розвитку глибокого друку, зокрема, на гнучкому пакованні (найбільш використовувані методи друку, витратні матеріали, види та структура друкарських форм, формне устаткування). Здійснено трибологічний аналіз зони друкарського контакту та розроблено модель взаємодії основних триботехнічних елементів системи «Друкарська форма—відбиток». Увиразнено чинники впливу на тиражостійкість ДФ глибокого друку та розроблено їх класифікацію. Визначено ступінь впливу зношування друкарської форми на якість друку (якість нанесення гальванопокриття при виготовленні ДФ, друкарсько-експлуатаційні характеристики друкарських фарб, задруковуваного матеріалу, ракеля, режимні параметри формного та друкарського процесу). Розроблено класифікаційні схеми ДФ, формного обладнання глибокого друку, алгоритм оптимального процесу виготовлення ДФ з використанням лазерного гравіювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Мотика, М. Т. "Сучасні вимоги до паковань харчової продукції: аналітичний огляд." Технологія і техніка друкарства, no. 1(31) (March 30, 2011): 33–37. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.1(31).2011.53225.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Zatserkovna, R. S., and L. S. Slotska. "Augmented reality technologies for packaging manufacturing." Book Qualilogy 1, no. 37 (2020): 48–53. http://dx.doi.org/10.32403/2411-3611-2020-1-37-48-53.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Сарапулова, Ольга Олександрівна, and Валентин Петрович Шерстюк. "Проблеми поліграфічного виготовлення новітніх паковань з нанорозмірними фотоактивними елементами." Технологія і техніка друкарства, no. 2(40) (June 20, 2013): 46–57. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.2(40).2013.30734.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Сарапулова, Ольга Олександрівна, and Валентин Петрович Шерстюк. "Технологічні особливості нанесення нанофотонних елементів паковань трафаретним способом друку." Технологія і техніка друкарства, no. 3(41) (September 30, 2013): 18–26. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(41).2013.23515.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Koniukhova, I. I., O. Yu Bratakh, and Yu F. Petiak. "Analysis of methods of separation and processing of metal-plastic packaging waste." Book Qualilogy 2, no. 38 (2020): 81–87. http://dx.doi.org/10.32403/2411-3611-2020-2-38-81-87.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Ульченко, С. О., А. О. Макаренко, and Іван Трохимович Гетьман. "Вплив геометричних параметрів клейового шва на якість склеювання картонних паковань." Технологія і техніка друкарства, no. 2(20) (June 20, 2008): 26–33. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.2(20).2008.59130.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Гавенко, Світлана Федорівна, and Олександр Дмитрович Конюхов. "Дослідження відповідності розмірів елементів штрих-кодового знаку та структури коду EAN-13 на картонних пакованнях." Технологія і техніка друкарства, no. 4(54) (December 26, 2016): 29–38. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.4(54).2016.99447.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Ohirko, M. O. "Influence of temperature on the migration of contaminants to food products from printed images on packaging." Book Qualilogy 2, no. 36 (2019): 99–106. http://dx.doi.org/10.32403/2411-3611-2019-2-36-99-106.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Прийменко, О. А., and Ольга Іларіонівна Хмілярчук. "Комплексний показник якості паковань та рекламної продукції, що виготовлені вакуумним формуванням." Технологія і техніка друкарства, no. 1(39) (April 3, 2013): 54–63. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.1(39).2013.31060.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Паламар, Олег Орестович, Тарас Володимирович Слобода, and Назар Мирославович Кандяк. "Експериментальні дослідження зусиль виготовлення контурів розгорток картонних паковань методом ножичного різання." Технологія і техніка друкарства, no. 1(43) (March 31, 2014): 82–88. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.1(43).2014.31428.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Havenko, S., V. Bernatsek, M. Labetska, and P. Ryvak. "Research of graduation characteristics of packaging printing for food industry." Book Qualilogy 2, no. 36 (2019): 58–67. http://dx.doi.org/10.32403/2411-3611-2019-2-36-58-67.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Гавенко, Світлана Федорівна, Володимир Владиславович Бернацек, and Марта Тарасівна Лабецька. "Дослідження впливу способів нанесення зображень на якість паковань, виготовлених з кашированого мікрогофрокартону." Технологія і техніка друкарства, no. 1-2(67-68) (June 30, 2020): 4–13. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.1-2(67-68).2020.208870.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Хохлова, Розалія Анатоліївна, and Кароліна Олександрівна Мокрецова. "Тенденції у розвитку плівкових матеріалів, що біорозкладаються, для задруковування і виготовлення паковань." Технологія і техніка друкарства, no. 2(32) (June 30, 2011): 88–93. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.2(32).2011.52796.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Морозов, Андрій Сергійович, Ольга Олександрівна Гриценко, Віталій Васильович Швалагін, and Галина Ярославівна Гродзюк. "Виготовлення маркувань розумних паковань з використанням нанофотонних фарбових композицій на алюмінієвій фользі трафаретним способом друку." Технологія і техніка друкарства, no. 3(53) (November 26, 2016): 49–60. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(53).2016.81692.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Киричок, Петро Олексійович, Юрій Петрович Мамонов, and Світлана Миколаївна Серега. "Відкриття в НТУУ «КПІ» підготовки магістрів за спеціальністю 8.05150105 «Технологія розробки, виготовлення та оформлення паковань»." Технологія і техніка друкарства, no. 4(30) (December 30, 2010): 4–9. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.4(30).2010.55524.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography