Journal articles on the topic 'Організація та методика обліку товарів'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Організація та методика обліку товарів.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 15 journal articles for your research on the topic 'Організація та методика обліку товарів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Galushchak, I. Ye. "ЗАГАЛЬНА МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ЗАПАСІВ." Actual problems of regional economy development 1, no. 13 (April 25, 2017): 171–75. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.13.171-175.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто організацію і методологію обліку та аудиту товарних запасів на підприємствах. Пропозиції щодо удосконалення обліку дають можливість підняти на якісно вищий рівень обробку та представлення економічної інформації для обґрунтування і прийняття управлінських рішень. Зазначено проблеми теорії та практики аудиту запасів. Окреслено основні напрямки вдосконалення при проведенні аудиту запасів. Аудитор має змогу сформувати думку про стан господарських операцій з обліку товарів, встановити недоліки в його організації та можливі напрямки ліквідації порушень і зловживань. Програма аудиторської перевірки обліку операцій із запасами суб’єкта господарювання повинна включати дослідження стану збереження матеріальних цінностей, нормування витрат та оприбуткування, правильність оцінювання покупних матеріальних цінностей, використання запасів на виробництві. При здійсненні аудиту товарів доцільно застосовувати такі прийоми і способи перевірки, як інвентаризація, контрольне порівняння, зіставлення документальних даних, зустрічна перевірка, арифметична перевірка тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шендригоренко, Марина, and Юлія Ротозєєнко. "ОБЛІК І ВНУТРІШНІЙ АУДИТ РОЗРАХУНКІВ З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ТА ПІДРЯДНИКАМИ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 8 (December 10, 2019): 26–30. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.08.005.

Full text
Abstract:
У статті наведені основні проблеми з організаційно-методичнимаспектом обліку та внутрішнього аудиту розрахунків з постачальникамита підрядниками на вітчизняних підприємствах та запропоновано шляхищодо їх удосконалення. Теоретико - методологічною основою дослідженнявиступають досягнення зарубіжних та вітчизняних вчених в області обліку іконтролю (державного, незалежного). Для визначення сутності кредиторськоїзаборгованості були використані методи групування, порівняння. Методиконкретизації і абстрагування були використані для виявлення ключової ролібухгалтерського обліку розрахунків з постачальниками та підрядниками.Метод класифікації використаний для визначення методів оцінки зобов'язаньв операціях пов'язаних сторін. Метод індукції використаний при виявленніпроблемних питань з організації та методики обліку і аудиту розрахунківз постачальниками та підрядниками. У статті авторами обґрунтованонеобхідність подальшого дослідження системи розрахунків з постачальникамита підрядниками. Наведені пропозиції повинні сприяти вдосконаленнюметодики обліку і аудиту кредиторської заборгованості за товари, роботи,послуги та поліпшення розрахункової дисципліни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Скоп, Х. "Організація та методика бухгалтерського обліку нематеріальних активів на сучасних підприємствах." Бухгалтерський облік і аудит, no. 5 (2014): 29–40.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Скоп, Х. "Організація і методика бухгалтерського обліку нематеріальних активів на сучасних підприємствах." Бухгалтерський облік і аудит, no. 6 (2014): 24–34.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Коваль, С. В. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ТОВАРІВ ТА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 4 (December 16, 2020): 169–76. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2020.4.21.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто організаційно-методичні засади здійснення аудиту товарів і то- варних запасів на аграрних підприємствах. Обґрунтовано основні етапи, процедури і ме- тоди його проведення, первинні й звітні облікові документи щодо руху товарів і товарних запасів. Виявлено види ризиків на рівні зловживань та недостатньої фаховості аудиту. Установлено, що методика та організація аудиту товарів здійснюється за загальними методами проведення аудиторської перевірки будь-якого виду діяльності підприємства. Визначено, що програма аудиторської перевірки необхідна для найбільш ефективного розподілу роботи всередині аудиторської групи і для контролю над ходом аудиторської перевірки з боку керівництва аудиторської фірми. Обґрунтовано моменти стосовно дій аудитора з перевірки обліково-фінансової звітності, що несе інформацію про операції з товарами. Перспективи вдосконалення аудиту товарів пов'язані з дотриманням Націо- нальних нормативів, залученням експертів, використанням програмного забезпечення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Даценко, Г. В., and О. М. Кудирко. "МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ Й ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКОГО КОНТРОЛЮ ТОВАРНИХ ЗАПАСІВ НА ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 12 (May 23, 2022): 84–90. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2022.12.12.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено необхідність проведення внутрішньогосподарського контролю та залучення зовнішнього аудитора у процесі здійснення діяльності у напрямку закупівлі, збереження та реалізації товарних запасів. Вони є найважливішою ланкою обліку торговельних підприємств, оскільки є об’єктом операційної діяльності, на яку припадає найбільший відсоток отриманих доходів та здійснених витрат. Здійснення внутрішньогосподарського контролю допоможе створити підприємству ефективну систему обліку товарних запасів, забезпечить 100-відсоткову реалізацію товарних залишків упродовж терміну їх придатності, сприятиме вчасному знаходженню помилок під час здійснення операцій, що пов’язані із надходженням, внутрішнім переміщенням та реалізацією наявних товарів. Залучення аудитора дозволить виявити зроблені помилки під час складання фінансової звітності, встановити доречність використання того чи іншого шляху складання собівартості, використання обраного методу нарахування амортизації, а також методу списання товарних запасів із складу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Матейко, С. В. "Методика й організація обліку доходів та витрат на підприємствах малого бізнесу." Держава та регіони. Економіка та підприємництво, no. 4 (2007): 156–62.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Микитенко, Т. В. "Контроль митної вартості після випуску товарів у вільний обіг." Митна безпека, no. 1(2) (January 11, 2019): 123–36. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5959.1(2).2018.123-136.

Full text
Abstract:
Тема статті – організація та методика постмитного аудиту митної вартості товарів як форми митного контролю після випуску товарів, виявлення проблемних питань та розробка шляхів їх усунення. Метою є розробка методики контролю достовірності заявленої митної вартості після випуску ввезених товарів, що дозволяє виявляти характер порушень митного законодавства і систематично вдосконалювати методику. Визначено мету, завдання, джерела інформації та систематизовано об’єкти постмитного аудиту митної вартості товарів. Проведено групування джерел інформації за напрямами отримання: від митних та податкових органів, спеціалізованих експертних організацій, з органів державної статистики, правоохоронних контролюючих органів, банківських та інших фінансово-кредитних установ, від державних органів, установ та організацій, декларантів, митних органів іноземних держав, інших. Рекомендовано впровадження та удосконалення системи управління якістю у діяльності митних аудиторів, підвищення ефективності управління персоналом та мотивації працівників, проведення регулярної оцінки ефективності роботи структурних підрозділів та формування системи управління якістю їх роботи. Для вибору об’єктів для митного постаудиту рекомендовано посилювати оперативність автоматизованого обміну фінансовою інформацією з митними адміністраціями іноземних держав шляхом підписання угод, впровадження науково обґрунтованого підхо ду, проведення дисперсійного аналізу джерел інформації
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Коваль, С. В. "Організація й методика обліку розрахункових операцій аграрних підприємств та напрями їх удосконалення." Вісник Бердянського університету менеджменту і бізнесу, no. 2 (46) (2019): 130–33.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кoблянськa, O. I. "Methodology and Organization of Accounting of Income and Expenses in Commercial Banks." Modern Economics 13, no. 1 (February 26, 2019): 130–34. http://dx.doi.org/10.31521/modecon.v13(2019)-21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Pylypenko, Lyubomyr, and Yuliya Demska. "Organization and Methods for Assessing the Capital Reserves in Accounting." Accounting and Finance, no. 1(83) (2019): 63–70. http://dx.doi.org/10.33146/2307-9878-2019-1(83)-63-70.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Koval, S. V. "Organization and methodology of accounting of settlement operations of agricultural enterprises and directions of their improvement." Vìsnik Berdânsʹkogo unìversitetu menedžmentu ì bìznesu 46, no. 2 (2019): 130–33. http://dx.doi.org/10.33783/1977-4167-2019-46-2-130-133.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Проскуріна, Неля, and Анна Конєва. "ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ: ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ." Економіка та суспільство, no. 34 (December 28, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-34-95.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано вже існуючі трактування поняття «електронна комерція» та запропоновано власне визначення, окреслено вплив даної форми ведення господарської діяльності на зміну організації системи бухгалтерського обліку на підприємстві. Детально досліджено організацію та методики ведення обліку в сфері електронної комерції пов’язаних з витратами на розробку та обслуговування інтернет - магазину, форм здійснення розрахункових операцій та відображення їх в обліковій системі. Окреслено особливості створення та діяльності інтернет – магазинів, спираючись на ЗУ «Про електронну комерцію», ПКУ, ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Систематизовано порядок бухгалтерського обліку розрахункових операцій зі споживачами залежно від форм оплати замовлення та способу їх доставки. Визначено, що суб’єкти господарської діяльності, що здійснюють реалізацію своїх товарів (послуг) через мережу Інтернет, мають бути зареєстровані як платник податку на додану вартість та сплачувати податки за загальною системою оподаткування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Сілівончик, Олена, and Маргарита Скрипник. "ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ТА МЕТОДИКА АУДИТУ ГРОШОВИХ КОШТІВ НА ПІДПРИЄМСТВІ." Економіка та суспільство, no. 29 (July 27, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-29-42.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню теоретичних аспектів організації та забезпечення обліку, а також методики планування етапів аудиторської перевірки грошових коштів на підприємстві. В статті розглянуто різні підходи науковців, до визначення поняття організації обліку та методів аудиту грошових коштів, також розглянуто підходи до суті поняття «грошові кошти». Визначено суть недосконалості та проблематику існуючих підходів при застосуванні у поточній господарській діяльності підприємства та зазначено головний недолік, що не дає можливості їх ефективного застосування. Наведено зразок тесту внутрішнього контролю готівково-розрахункових операцій, програми аудиту готівково-розрахункових операцій з (виділенням методичних прийомів проведення і організації), визначено типову класифікацію коштів підприємства та головні джерела інформації під час їх обліку та аудиту, запропоновано типові для використання робочі документи аудитора, що максимально враховують всі можливі аспекти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Melen, Olena, and Yelyzaveta Demiantseva. "ORGANIZATION AND METHODS OF ACCOUNTING IN SMALL BUSINESS ENTERPRISES." Black Sea Economic Studies, no. 73 (2022). http://dx.doi.org/10.32843/bses.73-19.

Full text
Abstract:
The article considers the issue of rational organization and methods of accounting of business entities in accordance with the requirements of the enterprise management system. According to the legislation of Ukraine, all enterprises, regardless of their organizational and legal form and form of ownership, including small ones, must keep accounts and prepare financial statements. Accounting is a complex mechanism. Its purpose is to provide the management system of any business entity with information to make effective decisions. The set of accounting information about the state and changes in the economic assets and liabilities of the enterprise allows you to make informed management decisions, provides an opportunity to monitor their implementation, and hence the correctness and completeness of the use of all available resources, the clarity of the enterprise as a whole. Given the importance of accounting for effective economic activity of the enterprise, it is necessary to establish and rational functioning of the accounting system in small enterprises. That is why the organization of accounting and methods of its conduct are one of the most important areas of development and effective small business. The organization of accounting acts as a stage in the process of forming a system of accounting and management. Its structure helps to identify the essence and content of the accounting system, determines the creation of this system and is implemented in it. Accounting and financial reporting of small businesses have their own characteristics. The application of the traditional system of accounting and reporting by small enterprises in modern economic conditions is not appropriate, as this system is too cumbersome and time-consuming, and with a small number of business transactions and limited functional services inefficient. The organization and maintenance of accounting in small businesses depends on the chosen system of taxation. Depending on the scope of activities and the requirements of the law, small businesses can independently choose the form of accounting and prepare financial statements on this basis. The choice of form depends on what requirements are set for accounting in the business management system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography