Academic literature on the topic 'Організація та маркетинг'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Організація та маркетинг.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Організація та маркетинг"

1

Афанасьєва, О. М., С. О. Родіонов, and В. В. Кошарна. "Інтернет-комунікації в системі маркетингу." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6(262) (December 23, 2020): 7–12. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-262-6-7-12.

Full text
Abstract:
У статті досліджено сутність та значення маркетингових комунікацій в діяльності організацій; визначено сутність і запропонована модель інтегрованих маркетингових комунікацій; визначені фактори, що сприяють і перешкоджають їх використання; виділені переваги інтернет-реклами в порівнянні з традиційним видом реклами; визначено місце інтернет-реклами в системі маркетингових комунікацій, визначені принципи розробки маркетингової стратегії в Інтернет. Ресурси Інтернет при проведенні маркетингових досліджень можуть застосовуватися в наступних напрямках: використання пошукових засобів і каталогів Інтернет, проведення опитувань відвідувачів власного сервера, дослідження результатів телеконференцій, використання даних опитувань, проведених на інших серверах. Вивчення конкурентів може здійснюватися шляхом відвідування їх серверів, отримання інформації про зв'язки з їх партнерами. Інтернет-реклама, є частиною маркетингової діяльності організації, дозволяє рекламодавцеві впливати на цільову аудиторію, отримувати зворотний зв'язок від споживачів, а використання інтернет-технологій дозволяє більш ефек тивно управляти системою маркетингових комунікацій. Маркетингові можливості Інтернет можна позначити на кожному етапі виробничого циклу організації: вивчення ринку - виробництво товарів - реалізація - сервіс і післяпродажне обслуговування. На кожному з цих етапів Інтернет надає організаціям додаткові можливості щодо поліпшення маркетингової діяльності і додаткові переваги перед конкурентами. У зв'язку з цим актуальною проблемою є розробка маркетингової стратегії в Інтернет.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Робул, Ю. В. "ДИНАМІКА РОЗВИТКУ МАРКЕТИНГОВИХ СИСТЕМ, РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙ І ЗАВДАННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ПОЛІТИКИ." Підприємництво та інновації, no. 9 (December 30, 2019): 43–48. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/9.6.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено аналізу цілей маркетингової політики комерційної організації залежно від стану маркетингової системи, зумовленого виробництвом та впровадженням і подальшим розвитком інновацій. Функція цілепокладання в маркетингу є сполучною ланкою, яка з’єднує, з одного боку, макрорівень, представлений маркетинговою системою вищого ступеня охоплення, а з іншого – мікрорівень, маркетинг-менеджмент на рівні окремої фірми. Разом із тим правильне цілепокладання забезпечує зв’язок між виробництвом інновацій, маркетинговою політикою та результативністю торгівлі. З використанням концепту ринку як мережевої взаємодії, маркетингової системи як середовища реалізації маркетингової політики та багаторівневого продукту запропоновано систематизацію цілей маркетингу залежно від динамічного становища маркетингової системи, зумовленого співвідношенням попиту і пропозиції та рівнем інновації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Lomonosova, Oksana, and Anatoliy Lomonosov. "ДИВЕРГЕНЦІЯ НОРМ ЧАСУ ЯК НАСЛІДОК АДАПТАЦІЇ ЗВО УКРАЇНИ ДО НОВИХ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ТА ІНСТИТУЦІЙНИХ УМОВ ФУНКЦІОНУВАННЯ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 3 (19) (2019): 60–80. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-3(19)-60-80.

Full text
Abstract:
Законом України «Про вищу освіту», прийнятим у 2014 році, було встановлено, що заклади вищої освіти (ЗВО), яким надано статус національних, мають право самостійно визначати норми часу навчальної та інших видів роботи педагогічних і науково-педагогічних працівників. До цього для ЗВО було обов’язковим використання норм часу для планування та обліку навчальної роботи, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України 21.08.2002 р. № 450. Після отримання дозволу на самостійне формування норм, багато які ЗВО з різних причин, передусім, у зв’язку з фінансовими труднощами, стали вносити зміни до норм часу, офіційно затверджених Міністерством освіти і науки України. Внаслідок цього у них стали з’являтися свої власні видозмінені похідні системи норм часу. Таким чином, крім офіційно затверджених норм часу, у вищій освіті виникла ціла сукупність систем норм часу на виконання навчальної роботи, які мають загальне походження, загальну «материнську» систему норм часу. У своєму розвитку вони дедалі більше віддаляються від «материнської» системи й одна від одної, що дає змогу говорити про їх дивергенцію. Метою цієї статті є дослідження процесів дивергенції норм часу на виконання навчальної роботи та визначення її основних напрямів. Дивергенція норм часу є адаптивним процесом, який полягає у пристосуванні систем норм часу ЗВО до нових умов функціонування. Як необхідні передумови для дивергенція норм часу у вищій освіті України виступають законодавчі зміни, які дозволяють ЗВО в межах університетської автономії самим встановлювати норми часу на виконання навчальної роботи науково-педагогічними працівниками; різні умови функціонування ЗВО; їх відносна відособленість. Основними чинниками дивергенції виступають хронічне недофінансування вищої освіти, необхідність суттєвого підвищення якості підготовки фахівців, суттєве скорочення випускників середніх шкіл внаслідок демографічної кризи в Україні. У процесі дослідження виявлено п’ять основних напрямів дивергенції, які об’єднують відповідні первинні зміни систем норм часу. Трансформація норм часу дає змогу ЗВО адаптуватися до змін зовнішнього середовища та особливостей елементів внутрішнього середовища (організація навчального та наукового процесів, персонал, організація управління, маркетинг тощо). Подальші дослідження дивергенції норм часу на виконання навчальної роботи мають полягати у визначенні ступеня змін норм протягом певного часу в окремих ЗВО або їх групах, а також у встановленні рівнів дивергенції в різних системах норм часу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Корнієнко, Г. "Структурний поділ агробізнесу: правовий аспект." Юридичний вісник, no. 2 (August 26, 2020): 188–94. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i2.1722.

Full text
Abstract:
У статті розглядається проблема визначення структури агробізнесу, який розуміється як окреме еко-номіко-правове явище, яке не можна ототожнювати з АПК. Відмінними ознаками, притаманними агробізнесу, є такі: 1) це різновид бізнесу/ підприємницької діяльності; 2) він має самостійний предмет правового регулювання; 3) здійснюється спеціальними суб'єктами; 4) між суб'єктами агробізнесу виникають стійкі правовідносини, які зумовлені дією ланцюга агробізнесу; 5) основна мета агробізнесу полягає в отриманні прибутку; 6) існує специфічне організаційне та матеріально-технічне забезпечення агробізнесу. Встановлено, що структура агробізнесу - це така організація його внутрішньої системи, за якої цілісність та ефективність функціонування агробізнесу забезпечуються оптимально поєднаними за певними принципами елементами, логічно взаємопов'язаними та взаємозалежними. З'ясування особливостей багаторівневої внутрішньої структури об'єкта, що вказує на його складну природу, дає змогу глибше його осмислити й надати цілісну, всебічну характеристику. Агробізнес будь-якої держави має власну структуру, яка визначається станом економіки, соціальними чинниками, кліматичними та географічними умовами, рівнем розвитку сільськогосподарської галузі. Зважаючи на особливості, характерні для вітчизняного агробізнесу, вбачається за доцільне виокремлювати структуру аграрного бізнесу залежно від: 1) виду підприємницької діяльності в аграрній сфері (інноваційна діяльність у сфері селекції та технології виробництва, контролю сільськогосподарської продукції, новітніх моделей управління сільськогосподарським підприємством; діяльність із виробництва, збереження та переробки сільськогосподарської продукції; логістика агробізнесу; забезпечення матеріально-технічним обладнанням (постачання сільськогосподарської техніки, агросервісне обслуговування тощо); реалізація (маркетинг) сільськогосподарської продукції; діяльність щодо поводження з відходами сільськогосподарського виробництва); 2) галузі сільськогосподарського виробництва (аграрні інновації; виробництво сільськогосподарської продукції; логіс-тична галузь агробізнесу; галузь реалізації сільськогосподарської продукції); 3) території здійснення агробізнесу; 4) організаційно-правової форми діяльності сільськогосподарських товаровиробників; 5) сільськогосподарських кластерів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Птащенко, О. В., and К. І. Куценко. "Використання стратегічного маркетингового інструментарію в межах торговельного співробітництва." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 3 (267) (April 10, 2021): 141–44. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-267-3-141-144.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто стратегічний маркетинговий інструментарій, який використовують підприємства в межах здійснення торговельного співробітництва. Визначено, міжнародний маркетинг є самостійною галуззю діяльності підприємства за умови виходу на зовнішні ринки, яка є системою планування, реалізації, контролю та аналізу заходів по впливу на багатонаціональне ринкове середовище і пристосування до її умов на підприємстві, яке здійснює свою діяльність більш ніж в одній країні. Представлено розгляд основного інструментарію міжнародного маркетингу. Відтворювальна відкритість країни при використанні міжнародного маркетингу залежить від наявності в державі природних багатств – енергетичних ресурсів, сировини для промисловості, продовольства для населення. Рівень відтворювальної відкритості держави тим вищий, чим вищий рівень її техніко-економічного розвитку та чим менша величина її ВВП і забезпеченість власними природними ресурсами. Тому за таких умов розвитку світової економіки залучення технологій розглядають як один з головних чинників зростання економіки як трансформаційних країн, так і розвинутих. Вивчення міжнародного ринку сучасних технологій, зокрема процесів еволюції, формування елементів та їх структури, є актуальним питанням сьогодення. Активна участь на міжнародному ринку й є запорукою доступу до передових знань, стимулювання внутрішньої інноваційної діяльності, підвищення продуктивності економічних процесів. З огляду на зазначене, можна стверджувати, що міжнародний маркетинг – це така система організації діяльності суб'єктів виробничої сфери, яка сприяє оптимізації функціонального поєднання виробничих цілей і поточних потреб різних груп споживачів, координації приватних інтересів у всіх сферах економічного життя – виробничої, посередницької, споживчої по відношенню – до глобального міжнародного ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Божкова, Вікторія Вікторівна, and Сергій Олександрович Линник. "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ: МАРКЕТИНГОВИЙ АСПЕКТ." Науковий вісник: Державне управління 3, no. 5 (September 14, 2020): 49–59. http://dx.doi.org/10.32689/2618-0065-2020-3(5)-49-59.

Full text
Abstract:
У статті, на основі аналізу вітчизняної законодавчої бази, наукових праць та досвіду з поширених практик діяльності регіональних органів управління окреслено проблему недостатньої уваги органів державної влади і місцевого самоврядування до впровадження концепції маркетингу територій. Визначено особливі характеристики маркетингу територій як філософії територіального розвитку з використанням сучасного інструментарію. Окреслено суб’єктів просування територій, до яких віднесено: центральні органи державної влади; органи місцевого самоврядування і місцеві державні адміністрації; громадських і публічних діячів (національних й іноземних), посадових осіб міжнародних організацій, політиків, діячів науки і освіти, культури і мистецтва; суб’єктів економічної діяльності всіх видів і галузей (підприємства, установи і організації, центральні офіси і представництва корпорацій, холдингів, туристичні оператори і агентства, заклади сфери гостинності (готелі, заклади харчування, розваг), торговельні мережі тощо); представників інфраструктури бізнесу і ринку (територіальні економічні асоціації розвитку, торгові доми, підприємства транспорту, зв'язку, ЗМІ, фінансові установи тощо); громадські організації і осередки політичних партій; спортивні клуби, комітети і федерації; заклади освіти; діаспору; інших. Запропоновано визначати три рівні впровадження заходів маркетингу територій, а саме: макрорівень – рівень центральних органів державної влади; мезорівень – рівень органів місцевого самоврядування і місцевих державних адміністрацій; мікрорівень – рівень окремих суб’єктів господарювання. Це, на відміну від існуючих підходів дозволяє розмежовувати повноваження між суб’єктами маркетингу територій. Окреслено окремі види заходів та виконавців, відповідно запропонованих рівнів управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Борисова, Т. "Маркетинг благодійних і волонтерських організацій." Галицький економічний вісник, no. 2 (49) (2015): 177–87.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Борисова, Т. "Маркетинг благодійних і волонтерських організацій." Галицький економічний вісник, no. 2 (49) (2015): 177–87.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Dudaryov, V. V. "PR у закладах соціального захисту населення: постановка проблеми." Grani 18, no. 3 (February 23, 2015): 79–83. http://dx.doi.org/10.15421/1715063.

Full text
Abstract:
Метою статті є визначення можливостей реалізації PR­технологій і функціонування служб по зв’язках із громадськістю в закладах соціального захисту населення. Паблік рілейшнз – це адресне управління станом громадської думки у певній сфері для презентації інтересів організації, створення її позитивного іміджу. Метою PR є формування ефективної системи зв’язків соціального суб’єкта з громадськістю на основі оптимізації його взаємодії з цільовими групами громадськості. Заклади соціального захисту населення не можуть ігнорувати паблік рілейшнз, розуміючи його вплив на ефективність їхньої діяльності. У цьому зв’язку робота із громадськістю повинна займати важливе місце в маркетингу соціальних послуг. Основними напрямами підвищення ефективності PR у закладах соціального захисту і соціального обслуговування населення є: вдосконалення нормативно­правової бази; врегулювання фінансування PR­діяльності в закладах соціального захисту населення; кадрове забезпечення паблік рілейшнз (підготовка кваліфікованих спеціалістів на рівні вищого навчального закладу); підвищення ефективності соціальної реклами як PR­технології в системі соціального захисту населення. Таким чином, ефективний PR, зокрема з використанням комунікаційних можливостей соціальної реклами, дозволить популяризувати соціальні програми і послуги соціальних служб і організацій, розширювати контакти з громадськістю і аналогічними організаціями, успішно виконувати соціальні замовлення і проекти, здійснювати освіту населення, надання інформації про соціальні проблеми тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Борисова, Ольга, and Ші Шенін. "Національні тренувальні центри в системі підготовки професійних тенісистів Китаю." Теорія і методика фізичного виховання і спорту, no. 3 (February 2, 2022): 8–13. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2021.3.8-13.

Full text
Abstract:
Анотація. Розробка стратегії і конкретних заходів з розвитку виду спорту з урахуванням соціально-економічних можливостей країни, організаційно-методичних основ розвитку тенісу у світі сприятиме не тільки підвищенню ефективності функціонування організаційно-управлінської системи тенісу в Китаї, а й сталому розвитку тенісу як соціально значущого виду спорту. Мета. Комплексний аналіз досвіду провідних світових центрів підготовки тенісистів-професіоналів, обґрунтування на цій основі системного підходу до формування національних тенісних центрів з урахуванням специфіки організації спортивної підготовки в Китаї. Методи. Аналіз літературних джерел, нормативно-правових та регламентуючих документів, синтез, порівняння, конкретизація, систематизація, узагальнення, структурно-функціональний аналіз, прогнозування і моделювання, опитування, бесіда, евристичне моделювання; історичний метод; методи математичної статистики. Результати. Центри підготовки тенісистів-професіоналів у системі організації та управління спортом в КНР дозволяють найбільш раціонально використовувати державні, громадські та приватні ресурси для ефективного розвитку виду спорту відповідно до темпів зростання соціально-економічного рівня сучасного Китаю, відповідають соціальному запиту на спорт і потреби громадян країни. Модель розвитку тенісу в Китаї передбачає три складові: методологічний базис – науково-методичні засади розвитку виду спорту, регулювання державного, громадського управління та приватних структур; систему забезпечення – формування нормативно-правових засад, що стимулює розвиток інфраструктури, розширення географії, створення системи маркетингу, інтеграція до міжнародної системи змагань з урахуванням принципової ролі Китаю в ній шляхом проведення престижних міжнародних турнірів; систему реалізації – впровадження сучасних технологій в організацію й проведення міжнародних та національних спортивних змагань, систему підготовки спортсменів різного рівня, удосконалення тренувального процесу та, що принципово важливо, розвиток дитячо-юнацького тенісу. Ключові слова: теніс, тенісисти-професіонали, центри підготовки, організація і функціонування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Організація та маркетинг"

1

Нейман, Ю. О. "Організація служби маркетингу банківських установ." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62159.

Full text
Abstract:
Одним із визначальних чинників активізації інвестиційних процесів в Україні є розвиток банківського сектора, тому необхідно зробити його адекватним сучасним вимогам і критеріям конкурентоспроможності глобального інвестиційного середовища.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Калініченко, З. Д. "Організація стратегічного маркетингу та планування на підприємстві." Thesis, ТОВ «ДД «Папірус», 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37363.

Full text
Abstract:
Актуальною проблемою стратегічного маркетингу на вітчизняних промислових підприємствах є ефективне інформаційне забезпечення маркетингових рішень. Від вибору й оцінки критеріїв маркетингових та стратегічних планів залежить якість управлінського процесу на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сугай, Дар'я Володимирівна. "Організація діяльності підприємства на засадах екологічного маркетингу за матеріалами ТОВ «Граланд», м.Хмельницький." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11512.

Full text
Abstract:
У першому розділі роботи розглянуті теоретичні аспекти використання екологічного маркетингу у діяльності підприємств, а саме: сутність та завдання екологічного маркетингу та впровадження стратегії екологічного маркетингу у діяльність підприємства. У другому розділі проаналізована діяльность ТОВ «Граланд» на ринку поліетиленової продукції. Проведений аналіз товарного асортименту ТОВ «Граланд» за методикою Бостонської Консалтингової Групи. У третьому розділі розроблені пропозиції щодо впровадження концепції екологічного маркетингу в діяльність підприємства: дослідження вимог екологічного маркетингу до упаковки товарів та впровадження ековиробництва на ТОВ «Граланд».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Триголосова, О. О. "Організація та ефективність служби маркетингу на підприємстві (на матеріалах АТ КБ «ПриватБанк»)." Thesis, Чернігів, 2019. http://ir.stu.cn.ua/123456789/19569.

Full text
Abstract:
Триголосова, О. О. Організація та ефективність служби маркетингу на підприємстві (на матеріалах АТ КБ «ПриватБанк») : магістерська робота : 075 Маркетинг / О. О. Триголосова ; керівник роботи Рябов І. Б. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики. – Чернігів, 2019. – 78 с.
У випускній кваліфікаційній роботі розглянуто питання організація та ефективність служби маркетингової діяльності банку. Випускна кваліфікаційна робота містить такі розділи: –теоретичні аспекти організації маркетингової діяльності; –аналіз на оцінку діяльності АТ КБ «ПриватБанк»; –ефективні рішення щодо розвитку АТ КБ «ПриватБанк» шляхомвдосконалення діяльності служби маркетингу. У процесі роботи зроблено висновки та внесені пропозиції щодо покращення маркетингової діяльності АТ КБ «ПриватБанк».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шон, Фам Хонг. "Організація ефективного просування і продажу туристичного продукту." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20199.

Full text
Abstract:
Фам Хонг Шон Організація ефективного просування і продажу туристичного продукту: дипломна робота : 242 Туризм / Фам Хонг Шон ; керівник роботи Роговий А.В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра туризму. – Чернігів, 2020. – 82 с.
Предметом дослідження випускної кваліфікаційної роботи є теоретичні основи, методичні положення та практичні аспекти організації просування та продажу туристичного продукту. Об’єктом даного дослідження є процес організації просування та продажу туристичного продукту. Мета випускної кваліфікаційної роботи полягає в дослідженні теоретичних та практичних аспектів організації просування та продажу туристичного продукту. Завданнями випускної кваліфікаційної роботи є: розкрити сутність та складові туристичного продукту; розглянути особливості просування і продажу туристичного продукту туристичними підприємствами; проаналізувати світовий досвід просування і продажу турпродукту туристичних підприємств; дати загальну характеристику діяльності туристичного підприємства; проаналізувати ефективність просування і продажу туристичного продукту; надати оцінку потенціалу збільшення обсягів продажу туристичного продукту туроператора "АЛЬТА"; розкрити шляхи ефективного просування і збільшення продажу туристичного продукту; охарактеризувати напрямки розширення діяльності туристичного підприємства. За результатами дослідження сформульовані пропозиції щодо впровадження заходів, що дадуть змогу підвищити організації просування та продажу туристичного продукту, які сприяють успішному виконанню планів з надання та реалізації послуг, підвищенню рентабельності і зміцненню фінансового стану підприємства.
The subject of the final qualification work is the theoretical foundations, methodological provisions and practical aspects of the organization of promotion and sale of tourist products. The object of this study is the process of organizing the promotion and sale of a tourist product. The purpose of the final qualifying work is to study the theoretical and practical aspects of the organization of promotion and sale of tourist products. The objectives of the final qualifying work are: to reveal the essence and components of the tourist product; to consider features of advancement and sale of a tourist product by the tourist enterprises; to analyze the world experience of promotion and sale of tourist products of tourist enterprises; to give the general characteristic of activity of the tourist enterprise; analyze the effectiveness of promotion and sale of tourism products; to assess the potential for increasing sales of the tourist product of the tour operator "ALTA"; to reveal ways of effective promotion and increase of sale of a tourist product; to characterize the directions of expansion of activity of the tourist enterprise. According to the results of the study, proposals are formulated for the implementation of measures that will increase the organization of promotion and sale of tourism products, which contribute to the successful implementation of plans for the provision and sale of services, increase profitability and strengthen the financial condition of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чжан, Мейсюй. "Маркетинг інновацій як умова забезпечення конкурентоспроможності організації." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9574.

Full text
Abstract:
У статті наведені теоретичні засади застосування маркетингу інновацій для забезпечення конкурентоспроможності організації на зовнішньому або внутрішньому ринках.
В статье приведены теоретические основы применения маркетинга инноваций для обеспечения конкурентоспособности организации на внешнем или внутреннем рынках.
In the article the theoretical principles of application of marketing of innovations for providing of competitiveness of the organization on the external or internal markets are resulted.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Горбачова, Є. О. "Формування та організація соціально орієнтованого маркетингу (на матеріалах творчої майстерні «АртКрила»)." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/21655.

Full text
Abstract:
Горбачова, Є. О. Формування та організація соціально орієнтованого маркетингу (на матеріалах творчої майстерні «АртКрила») : магістерська робота : 075 Маркетинг / Є. О. Горбачова ; керівник роботи Рябов І. Б. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра маркетингу, PR-технологій та логістики. – Чернігів, 2021. – 80 с.
У випускній кваліфікаційній роботі розглянуто питання організації та уп-равління маркетинговою діяльністю творчої майстерні при Національному уні-верситеті «Чернігівська політехніка» Випускна кваліфікаційна робота містить такі розділи: -теоретичні засади сутності, змісту, функції та принципи соціальноорієнтованого маркетингу, а також дослідження інструментів маркетингових ко-мунікацій; -характеристика, напрямки та особливості організаціїї роботи творчоїмайстерні «АртКрила»; -шляхи удосконалення інструментів маркетингових комунікацій; У процесі роботи зроблено висновки та внесені пропозиції щодо удоскона-лення маркетингової діяльності творчої майстерні «АртКрила».
In the final qualifying work the issues of organization and management of mar-keting activity of the creative workshop at the National University "Chernihiv Poly-technic" are considered. The final qualifying work contains the following sections: - theoretical principles of essence, content, functions and principles of sociallyoriented marketing, as well as research of marketing communication tools; - characteristics, directions and features of the organization of work of the cre-ative workshop "ArtKryla"; - ways to improve marketing communication tools; In the course of the work conclusions were made and proposals were made toimprove the marketing activities of the creative workshop "ArtKrila".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Копань, М. С. "Організація та управління маркетинговою діяльністю підприємства (на матеріалах ТОВ «КОНСТАНТА-Д»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Kopan.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти організації та управління маркетингової діяльності на підприємстві та методи оцінювання ефективності управління даною діяльністю. Проаналізовано економічно-фінансову діяльність ТОВ «КОНСТАНТА-Д» та організацію маркетингової діяльності на підприємстві, розраховано економічну ефективність управління маркетинговою діяльністю на ТОВ «КОНСТАНТА-Д». Запропоновано на ТОВ «КОНСТАНТА-Д» ввести посаду маркетинг- менеджера, знизити витрати на рекламу та розробити власний Інтернет-сайт.
The work deals with the theoretical aspects of the organization and management of marketing activities at the company and methods of evaluating the effectiveness of management of this activity. Author analyzed the economic and financial activities of LLC "KONSTANTA-D" and the organization of marketing activities at the company, calculated the economic efficiency of management of marketing activities at LLC "KONSTANTA-D". It is proposed to introduce the position of marketing manager at LLC "KONSTANTA-D", reduce advertising costs and develop its own website.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кузь, Родіон Олександрович. "Ефективне управління маркетинговою діяльністю підприємства на ринку торговельного обладнання за матеріалами ПНВП «Таір-Ексклюзив»." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11491.

Full text
Abstract:
У першому розділі роботи розкрито теоретичні основи управління та діагностики маркетингової діяльності на підприємстві. У другому розділі проаналізовано сучасний стан, особливості і тенденції розвитку вітчизняного ринку та асортименту торговельного обладнання, наведено загальну характеристику та проаналізовано основні показники діяльності ПНВП «Таір-Ексклюзив». Здійснено аналіз структури асортименту продукції ПНВП «Таір-Ексклюзив». У третьому розділі досліджено збутовий потенціал ПНВП «Таір-Ексклюзив» на ринку продуктового рітейлу України та м. Хмельницький та ефективність маркетингової діяльності на ПНВП «Таір-Ексклюзив», запропоновано напрями підвищення ефективності управління маркетинговою діяльністю ПНВП «Таір-Ексклюзив». Отримані результати у вигляді пропозицій є можливість реалізувати в маркетинговій діяльності ПНВП «Таір-Ексклюзив».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гуц, Вікторія Вікторівна. "Управління маркетинговим потенціалом підприємства і шляхи його підвищення (на прикладі ТзОВ «САПО Україна ЕНЕРГІЯ», м. Хмельницький)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11854.

Full text
Abstract:
Досліджено теоретичні основи управління маркетинговим потенціалом підприємства. Розглянуто питання визначення понять «потенціал» і «маркетинговий потенціал підприємства», проведений аналіз і систематизація існуючих в науковій літературі визначень поняття «маркетинговий потенціал підприємства», його структури та чинників формування маркетингового потенціалу. Досліджено методичні аспекти оцінки, а також обґрунтовуються напрямки удосконалення управління маркетинговим потенціалом підприємства в умовах конкурентного економічного середовища. Представлено загальну характеристику та аналіз техніко-економічних показників фінансово-господарської діяльності підприємства. Проведено дослідження маркетингового потенціалу ТзОВ «САПО Україна ЕНЕРГІЯ» за його основними структурними елементами: організаційного, кадрового, фінансового потенціалу, а також програмного забезпечення маркетингу підприємства та застосування маркетингового інструментарію. Проведено кількісну оцінку рівня маркетингового потенціалу підприємства за елементами внутрішнього маркетингового середовища компанії. Проаналізовано потенціал зовнішнього маркетингового середовища фірми, виконано SWOT-аналіз підприємства. Обґрунтовано шляхи підвищення маркетингового потенціалу ТзОВ «САПО Україна ЕНЕРГІЯ». Розроблено напрямки вдосконалення стратегічного управління маркетинговим потенціалом підприємства. Для підвищення рівня організаційної складової маркетингового потенціалу компанії обґрунтований напрям посилення службу маркетингу та збуту в напрямку рекламної діяльності та вдосконалення політики просування продукції. Представлено пропозиції щодо підвищення ефективності використання інструментів маркетингових комунікацій. Для обґрунтування ефективності розробленої програми просування визначено ефективність розроблених заходів з урахуванням трьох прогнозних сценаріїв
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Організація та маркетинг"

1

Алькема, Віктор. Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку. KROK University, 2021. http://dx.doi.org/10.31732/man.

Full text
Abstract:
Збірник наукових матеріалів конференції "Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку" містить результати наукових досліджень науковопедагогічних працівників, докторантів, аспірантів та здобувачів різних рівнів підготовки Університету "КРОК" та інших ЗВО України. У цьому збірнику представлено матеріали пленарного та чотирьох секційних засідань. Матеріали пленарного засідання спрямовано на розгляд результатів сучасних наукових досліджень із новітніх напрямків розвитку менеджменту сучасних організацій. Більшість публікацій присвячено проблемним питанням управління сучасних організацій. Окремі публікації висвітлюють перспективи розвитку сучасного менеджменту. Демонструють вплив інноваційних підходів в управлінні на ефективність діяльності підприємств та компаній. Матеріали конференції будуть корисні науковцям та практикам які цікавляться питаннями менеджменту сучасних організацій. Крім того збірник буде корисний здобувачам освітніх програм з менеджменту та маркетингу бакалаврського та магістерського рівнів підготовки та широкому колу осіб які цікавляться ґенезою сучасного менеджменту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Організація та маркетинг"

1

Ороховська, Л. А., and У. П. Кошетар. "СПЕЦИФІКА МАРКЕТИНГОВИХ СТРАТЕГІЙ КОРПОРАЦІЙ У ГЛОКАЛІЗОВАНОМУ СУСПІЛЬСТВІ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-10.

Full text
Abstract:
Зростання впливу транснаціональних корпорацій на світову економіку актуалізує проблему аналізу стратегій їхньої поведінки на світовому ринку та визначення основних інструментів підвищення їхньої конкурентоспроможності. Проблема поєднання глобального і локального в маркетингових стратегіях корпорацій, яка актуалізувалася після реалізації сценарію «зіткнення цивілізацій» та етнофікації «плавильного тиглю народів» – США, вимагає осмислення особливостей застосування глобальних та локальних стратегій. Організація міжнародного маркетингу на сучасному етапі відбувається в умовах глокалізації, яка є тенденцією поєднання як глобального, так і регіонального, локального, тому корпорації, застосовуючи глобальні стратегії у маркетингу, зіштовхуються з плюралізмом культур, культурних стандартів, мультикультультуризацією. У багатьох сферах ця тенденція актуалізує звернення до мультилокальних стратегій. Завдяки ним уможливлюється адаптування глобальних стратегій до специфіки культури певних регіонів, звичаїв, традицій, релігії представників різних цивілізацій. Мультилокальні стратегії спираються на врахування умов ведення бізнесу в країнах, на які поширюють свою діяльність, та потреб її національного ринку, які сформувалися під впливом релігії, звичаїв, традицій, клімату, географічного середовища тощо. Урахування специфіки регіонального бізнес-середовища дає змогу ТНК вибудовати успішні маркетингові стратегії, особливо у сфері харчування та індустрії моди. Для економічного середовища України притаманний вплив як глобальних, так і локальних чинників, які зумовлюють необхідність формування когорти підприємств конкурентного лідерства, які б успішно вели змагання в регіональних, міжнародних та глобальних масштабах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography