Academic literature on the topic 'Організація відпочинку'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Організація відпочинку.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Організація відпочинку"

1

Бенецький, С. "Щодо особливостей договору про надання туристичних послуг за цивільним законодавством України." Юридичний вісник, no. 1 (August 7, 2020): 274–79. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i1.1633.

Full text
Abstract:
У статті визначається, що туристична галузь є третьою за прибутковістю галуззю серед усіх інших галузей світової економіки. Крім того, для економіки багатьох інших держав вона є базовою. Кількість туристичних компаній постійно збільшується. Договір надання туристичних послуг посідає одне із центральних місць у туризмі, у тому числі міжнародному. На відміну від неорганізованої туристської поїздки, регламентованої безліччю різноманітних цивільно-правових договорів, що укладаються туристом із виконавцями окремих послуг, для здійснення організованої туристської поїздки досить укладення одного договору з туристського обслуговування з особою, яка перебирає на себе зобов'язання щодо надання туристичного обслуговування. Основними сегментами ринку туристичних послуг є корпоративний туризм, під яким розуміють організацію ділових поїздок і відпочинку співробітників різних компаній. Він почав розвиватися водночас із появою в Україні великих іноземних і спільних підприємств; індивідуальний туризм - організація відпочинку за індивідуальною програмою, а також організація VIP перевезень; масовий туризм - туристичні поїздки за кордон, а також усередині країни за стандартними турпаке-тами. Усе більш популярні такі нові категорії, як екологічний та екстремальний туризм, а також упевнено розвивається сектор молодіжного і студентського туризму. Для задоволення попиту на перерахованих сегментах туристичного ринку найдоцільніше використовувати повітряний транспорт, оскільки швидкість доставки пасажирів і протяжність маршрутів відіграють тут визначальну роль.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Докашенко, В. М. "Профспілки та організація літнього відпочинку школярів. До характеристики політичних граней "відлиги"." Гуманітарний вісник Черкаського державного технологічного університету. Серія: Історичні науки, Число 28 (2018): 22–37.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Чубукіна, Олена. "Організація діяльності клубних об’єднань вищих педагогічних навчальних закладів України." Professional Art Education 2, no. 1 (April 15, 2021): 60–66. http://dx.doi.org/10.34142/27091805.2021.2.01.08.

Full text
Abstract:
У статті розглядається питання організації діяльності клубних об’єднань вищих педагогічних навчальних закладів України у другій половині ХХ століття. Надається оцінка такої діяльності. Охарактеризовано поняття клуб, клубна діяльність, клубні об’єднання тощо. Встановлено, що проблему молодіжного дозвілля вивчали багато науковців минулого та сучасності. Доведено, що дозвілля є специфічним та соціальним засобом регенерації потенціалу людини, та водночас є важливою сферою розвитку особистості студента, що сприяє формуванню наукового світогляду, політичної та моральної культури, естетичному погляду й смаку, моральним ідеалам й духовних цінностей. Визначено мету клубних об’єднань вищих педагогічних закладів України – виховання та самовиховання студентів на основі ініціативи, творчого прояву здібностей кожного. Завдання спрямовувались на організацію суспільно корисного дозвілля молоді, пошук нових форм та засобів культурно-масової роботи відповідно до інтересів та потреб молоді, залучення до культурно-масової дозвіллєвої діяльності, розвиток соціально-культурної творчості, забезпечення спілкування молоді в результаті спільної діяльності та культурного відпочинку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Kucherenko, Lilia, Igor Babij, and Katerina Boyko. "ARCHITECTURAL AND SPACE ORGANIZATION OF OBJECTS OF REST AND TOURISM." Modern technology, materials and design in construction 26, no. 1 (August 21, 2019): 103–8. http://dx.doi.org/10.31649/2311-1429-2019-1-103-108.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Matviichuk, O. M. "Organizing Recreation and Leisure for Children: International Practice." Research Notes, no. 1 (November 26, 2018): 207–11. http://dx.doi.org/10.31654/2663-4902-2018-pp-3-207-211.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Moskalenko, Nataliya, Antonina Polyakova, and Olga Mykytchyk. "Методичні основи організації рухової діяльності дітей молодшого дошкільного віку залежно від рівня фізичного стану." Physical education, sports and health culture in modern society, no. 2(46) (June 30, 2019): 28–34. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2019-02-28-34.

Full text
Abstract:
Вступ. Останнім часом особливе занепокоєння викликає факт зниження здоров’я дітей дошкільного віку. Підвищення рівня фізичного стану дітей молодшого шкільного віку значною мірою залежить від оптимального рухового режиму в закладах дошкільної освіти. Його змістом є комплекс організаційних форм фізичного виховання (фізкультурні заняття, фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня, активний відпочинок, самостійна рухова діяльність дитини), який використовується в педагогічному процесі закладів дошкільної освіти. Мета статті – науково обґрунтувати організаційно-методичні підходи до організації рухової діяльності дітей молодшого дошкільного віку в умовах закладів дошкільної освіти різного типу для підвищення рівня їхнього фізичного стану. Дослідження проводили протягом 2013–2014 років у закладах дошкільної освіти комбінованого типу, санаторного типу, компенсуючого типу та загального розвитку. Розроблені організаційно-методичні підходи реалізовували в таких формах організації роботи з фізичного виховання в умовах роботи закладів дошкільної освіти: фізкультурних заняттях, фізкультурно-оздоровчих заходах у режимі дня, активному відпочинку, самостійній руховій діяльності дітей у режимі дня. Методи дослідження – теоретичні (аналіз й узагальнення науково-методичної літератури та інтернет-джерел); педагогічні (спостереження, експеримент). Результати. Визначено форми роботи та види рухової діяльності для оптимізації фізичного стану дітей 3–4 років у закладів дошкільної освіти різного типу. Організація процесу рухової активності дітей в умовах закладів дошкільної освіти передбачає такі компоненти: організовані форми рухової активності дітей, комплексний підхід до методів регулювання рухової активності, різноманітність рухів в організованих формах рухової діяльності, самостійна рухова активність, міжвікова ігрова взаємодія. Висновки. Обґрунтовані організаційно-методичні підходи до організації раціонального рухового режиму дітей 3– 4 років у закладів дошкільної освіти різного типу. Запропонована модель оптимізації рухової активності дітей молодшого дошкільного віку не замінює й не виключає обов’язкових занять фізичними вправами відповідно до державних програм виховання та розвитку дитини.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ganskiy, V. "The organization of public leisure in interwar Poland (1918-1939)." Scholarly Works of the Faculty of History, Zaporizhzhia National University 49 (2017): 171–75. http://dx.doi.org/10.26661/swfh-2017-49-032.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Стеблюк, С. В. "ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У КЛАСІ З ІНКЛЮЗИВНИМ НАВЧАННЯМ." Visnik Zaporiz kogo naciohai nogo universitetu Pedagogicni nauki 1, no. 1 (September 7, 2021): 116–21. http://dx.doi.org/10.26661/2522-4360-2021-1-1-18.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто особливості організації освітнього процесу у класі з інклюзивним навчанням. Акцентовано увагу на тому, що запровадження інклюзії передбачає розроблення ефективних навчальних стратегій, адаптацію навчальних програм та планів, добірку методів та форм навчання, що враховуватимуть можливості дітей з особливими освітніми потребами. Указано, що першочерговим завданням є створення атмосфери взаєморозуміння та взаємодопомоги, щоб забезпечити учневі можливості самоствердитися, набути навичок соціальної поведінки. Мета статті – з’ясувати сучасні підходи до організації навчання, виховання і розвитку дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному освітньому середовищі закладу загальної середньої освіти. Зʼясовано, що учні займаються за адаптивними та модифікованими програмами, освітня й розвивальна діяльність яких повинна бути спрямована на корекцію певних порушень. Зазначено, що створення осередків у навчальній кімнаті за Концепцією нової української школи дає можливість реалізувати завдання інклюзивної освіти, а кожному учневі знайти своє місце для когнітивної діяльності та відпочинку. Наголошено на дотриманні принципів корекційної роботи та добірці методів та прийомів навчання, що комфортні для розвитку когнітивних умінь школярів. Виокремлено основні принципи корекційно-розвивальної роботи: ґрунтування корекційно-розвивальної роботи на результатах психодіагностики; нормативності; роботи в «зоні найближчого розвитку» дитини; урахування індивідуально-психологічних та особистісних відмінностей дитини; системності; діяльності. Розкрито традиційні методи навчання (рольові ігри, мультипрезентації, парна та групова робота), що спрямовані на розвиток особистості, її позитивних основ, та інноваційні («кубування», «асоціативний кущ», «щоденні 5», «щоденні 3», «6 цеглинок» (робота з лего-конструктором)), які, як правило, реалізуються спільно всіма дітьми інклюзивного класу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

МЕЛЬНИЧУК, Ірина. "ПОНЯТТЄВО-ТЕРМІНОЛОГІЧНА ОСНОВА ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У ВИЩІЙ ШКОЛІ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 20, no. 1 (August 17, 2020): 179–90. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v20i1.407.

Full text
Abstract:
Усвідомлене ставлення до збереження власного здоров’я сприяє всім аспектам особистісного розвитку (фізичного, морального, розумового та ін.). Розуміння майбутніми фахівцями сутності здоров’я, здорового способу життя, способів здоров’язбереження свідчить про сформованість у них здоров’язбережувальної компетентності. Особливу увагу доцільно приділяти розумінню студентами сутності здорового способу життя, що має такі ознаки: відсутність шкідливих звичок, збалансоване раціональне харчування, здоровий сексуальний спосіб життя, систематична й достатня фізична активність, уміння вирішувати психологічні проблеми, відповідальність за власне здоров’я, усвідомлення переваг здорового способу життя в особистому, соціальному та економічному сенсі. До здоров’язбережувальних чинників відносяться раціональна організація життєдіяльності; адекватна рухова активність; соціальний та психологічний комфорт; повноцінне і раціональне харчування; відсутність шкідливих звичок; валеологічна освіта та ін. Позаяк сформованість здоров’язбережувальної компетентності майбутніх фахівців значною мірою залежить від здорового способу життя, відтак доцільно спрямовувати увагу студентів на дотримання в повсякденному житті таких правил: організація оптимальної рухової активності; забезпечення психічного здоров’я; чіткий режим життя: будь-яке навантаження (фізичне, розумове, психічне) необхідно чергувати з періодом відпочинку, щоб відновити резерви організму; відмова від шкідливих звичок; дотримання гігієнічних норм життєдіяльності; вміння попереджати небезпечні ситуації та правильно поводити себе при їх виникненні, щоб уникнути найменшої шкоди здоров’ю. У роботі зі студентами необхідно акцентувати увагу на таких ключових положеннях: кожна людина як суб’єкт власної життєдіяльності є носієм здорового способу життя; в реалізації здорового способу життя поєднується розуміння сутності здоров’я та важливості його збереження на основі використання валеологічних знань, фізичних, психічних і соціальних можливостей; основою здорового способу життя є розвиток у студентів мотиваційної сфери до організації ефективної життєдіяльності; здоровий спосіб життя є оптимальним шляхом для забезпечення індивідуального здоров’я, що свідчить про сформованість здоров’язбережувальної компетентності особистості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

РАСТОРГУЄВА, Ірина, and Анастасія ЄФІМОВА. "ВИКОРИСТАННЯ САМОСТІЙНИХ ЗАНЯТЬ ОЗДОРОВЧОЇ СПРЯМОВАНОСТІ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 3 (December 2020): 388–94. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-3-388-394.

Full text
Abstract:
АНОТАЦІЯ У статті проаналізовані позитивні аспекти використання самостійних занять фізичними вправами здобувачами вищої освіти. Висвітлено вагомість їхньої рухової активності у фізкультурно-оздоровчій діяльності не тільки на обов’язкових заняттях фізичною культурою, але і при застосуванні самостійних занять фізичними вправами. Рухова активність є необхідною умовою гармонійного розвитку студентської молоді, що має безпосередній вплив на організм молодої людини, виходячи з його потреб. Організація та структура самостійних занять фізичними вправами передбачає комплексний розвиток провідних функціональних систем і фізичних якостей організму. На практиці доведено, що досягнути оздоровчого ефекту в процесі самостійного виконання фізичних вправ можна лише при дотриманні основних принципів: поступовості, систематичності, адекватності й різнобічної спрямованості тренувань. Сучасні складні умови життя диктують більш високі вимоги до біологічних і соціальних можливостей людини. Всебічний розвиток фізичних здібностей здобувачів вищої освіти за допомогою організованої рухової активності (фізичного тренування) допомагає покращити працездатність, зміцнити здоров’я, мати підвищену стійкість до стресових навантажень. Залучення молоді до самостійних занять фізичними вправами передбачає засвоєння знань про ефективний вплив фізичних вправ на організм, можливість самовдосконалення, організацію свого активного відпочинку. Доцільно розробляти зміст програм занять оздоровчого спрямування для студентів в залежності від їхніх інтересів та потреб. Ключові слова: фізичні вправи, студенти, здобувачі вищої освіти, самостійні заняття, фізична підготовка, здоров'я.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Організація відпочинку"

1

Крамаров, Юрій Володимирович, and Yuriy Kramarov. "Організація мультифункціональної платформи для організації відпочинку." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33426.

Full text
Abstract:
Мета роботи полягає у дослідженні методів та розробка мобільного застосунку для планування відпочинку, дослідження мобільних застосунків, теорії їх розробки, інструментів для розробки мобільних застосунків, створення макету застосунку та вибір операційної системи і розроблення для неї застосунку. У дипломній роботі було розроблено мобільний застосунок для пошуку та вибору фільмів, а також найближчих кінотеатрів. Проведено аналіз особливості розробки мобільних застосунків. Здійснено порівняння з існуючими застосунками. Деталізовано функціональність системи за допомогою різних діаграм. Було створено та протестовано робочу версію системи, яка створює користувацький список, показує ТОП-250 фільмів з сайту IMDB та відображає на карті найближчі до користувача кінотеатри.
The aim of the work is to examine the methods and develop the mobile applications for recreation planning, to research the mobile applications, theories of their development, tools for mobile application development, to create an application layout and select an operating system, developing an application for it. The diploma thesis deals with a mobile application for searching and selecting movies, as well as the nearest cinemas. The analysis of features of development of mobile applications was carried out. Comparison with existing applications was made. The functionality of the system was detailed with the help of various diagrams. A working version of the system was built and tested, which creates a custom list, shows the TOP-250 movies from the IMDB site and displays the nearest cinemas on the map.
ВСТУП 1. АНАЛІЗ СУЧАСНОГО ЕТАПУ ДОСЛІДЖЕННЯ В ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДПОЧИНКУ. 2. МЕТОДИ ПОБУДОВИ РЕКОМЕНДАЦІЙНИХ СЕРВІСІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДПОЧИНКУ 3. РЕАЛІЗАЦІЯ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ ВІДПОЧИНКУ 4. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ. Висновки
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Володько, Ольга Василівна, and Ярослава Анатоліївна Куян. "Організація дитячого відпочинку у курортних засобах розміщення." Thesis, РВВ ПУЕТ, 2021. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11290.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Коробко, Катерина Валеріївна, and Марина Самуїлівна Авдєєва. "Підхід до формування малої архітектурної форми паркових зон для відпочинку студентів." Thesis, Національній авіаційний університет, 2019. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41145.

Full text
Abstract:
Розглядається підхід до формування архітектурно-планувальних рішень малої архітектурної форми у паркових зонах, можливість застосування прийомів об’ємно-пластичних рішень та впровадження новітніх технологій для релаксації студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Коробко, Катерина Валеріївна, and Марина Самуїлівна Авдєєва. "Підхід до формування малої архітектурної форми паркових зон для відпочинку студентів." Thesis, Національній авіаційний університет, 2019. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52728.

Full text
Abstract:
Розглядається підхід до формування архітектурно-планувальних рішень малої архітектурної форми у паркових зонах, можливість застосування прийомів об’ємно-пластичних рішень та впровадження новітніх технологій для релаксації студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Жадан, Людмила Василівна, Вікторія Юріївна Верютіна, and І. С. Локтіонова. "Психофізіологічні підходи в управлінні персоналом." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27309.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ілляшенко, Сергій Миколайович. "Напрями екологічно-орієнтованого інноваційного розвитку малого і середнього бізнесу у Сумській області." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45846.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дементов, Р. Ю. "Розвиток дитячого туризму в Україні." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22712.

Full text
Abstract:
Дементов, Р. Ю. Розвиток дитячого туризму в Україні : дипломна робота : 242 «Туризм» / Р. Ю. Дементов ; керівник роботи О. І. Гонта ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра туризму. – Чернігів, 2021. – 79 с.
Об’єктом дослідження є аналіз розвитку дитячого туризму в Україні та на Чернігівщині. Предметом дослідження методичні та прикладні аспекти організації дитячого туризму в Україні. Метою дослідження є аналіз специфіки і принципів організації дитячого туризму в Україні. Узагальнено наукові підходи до визначення сутності дитячого туризму, його класифікації та соціально-економічні функції. Вивчено передовий зарубіжний досвід організації такої сфери туристичної діяльності. На основі даних Державної служби статистики, офіційних сайтів міжнародних регулюючих структур (ЮНВТО), місцевих органів влади, окремих закладів, що курують процеси оздоровлення та відпочинку дітей здійснено оцінку сучасного стану розвитку дитячого туризму в Україні та у Чернігівській області. Проведено компаративний аналіз розвитку дитячого туризму в Україні та окремих країнах Європи. Визначені напрями і принципи вдосконалення організації дитячого туризму в Україні. Конкретизовано критерії оцінки соціально-економічної ефективності розвитку дитячого туризму в Україні.
The object of the study is the analysis of the development of children's tourism in Ukraine and Chernihiv region. The subject of research is methodical and applied aspects of the organization of children's tourism in Ukraine. The purpose of the study is to analyze the features and principles of children's tourism in Ukraine. Scientific approaches to defining the essence of children's tourism, its classification and socio-economic functions are systemized. The advanced foreign experience of the organization of such sphere of tourist activity is studied. Based on data from the State Statistics Service, official websites of international regulatory bodies (UNWTO), local authorities, and individual institutions in charge of children's health and recreation, the current state of children's tourism development in Ukraine and the Chernihiv region are assessed. A comparative analysis of the development of children's tourism in Ukraine and some European countries is conducted. The directions and principles of improvement of the organization of children's tourism in Ukraine are identified. The criteria for assessing the socioeconomic efficiency of children's tourism development in Ukraine are specified.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Вертебна, І. М. "Розвиток сільського туризму в Україні." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22700.

Full text
Abstract:
Вертебна, І. М. Розвиток сільського туризму в Україні : дипломна робота : 242 «Туризм» / І. М. Вертебна ; керівник роботи І. О. Гонта ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра туризму. – Чернігів, 2021. – 101 с.
Об’єктом дослідження є розвиток сільського туризму в Україні. Предметοм дοслідження є вивчення теоретико-методичних засад розвитку сільського туризму, а також основних напрямків організації сільських турів та перспектив розвитку сільського туризму у Закарпатській області. Мета кваліфікаційнοї рοбοти пοлягає в узагальненні теοретикοметοдичних та практичних засад дοслідження рοзвитку сільського туризму та рοзрοбці практичних рекοмендацій щοдο йοгο активізації. Мета дοслідження передбачає викοнання наступних завдань: - рοзглянути значення пοняття «сільський зелений туризм»; - прοаналізувати різновиди сільського зеленого туризму; - виявити складові привабливості сільської місцевості; - дати характеристику найвідοмішим οб’єктам сільськοгο зеленοгο туризму в Україні; - рοзкрити особливості світοвого дοсвіду рοзвитку сільськοгο (зеленοгο) туризму на ринку туристичних пοслуг; - проаналізувати рекреаційний пοтенціал сільськοгο зеленοгο туризму у Закарпатській області; - подати характеристику туристичнοї інфраструктури у Закарпатській області; - розробити автοбусний тур «На бринзу дο Рахοва»; - проаналізувати напрями підвищення пοпиту на прοдукт сільськοгο (зеленοгο) туризму; - рοзкрити прοблемні аспекти рοзвитку сільського туризму; - дοслідити перспективи рοзвитку сільського туризму; - запропонувати напрямки вдοскοналення οрганізації турів сільськοгο (зеленοгο) туризму. При підготовці цієї кваліфікаційнοї рοбοти викοристοвувалися різні інформаційні джерела: підручники з туризму, геοграфії та турοперейтингу, публікації з наукοвих журналів, закοрдοнні видання. Такοж були οпрацьοвані джерела інфοрмації з глοбальнοї мережі Іnternet.
The object of research is the development of rural tourism in Ukraine. The purpose is the study of theoretical and methodological principles of rural tourism development, as well as the main directions of the organization of rural tours and prospects for the development of rural tourism in the Transcarpathian region. Based on data The qualification work consists in generalization of theoretical-methodical and practical bases of research of development of rural tourism and development of practical recommendations concerning its activization. The purpose of the study involves the following tasks: consider the meaning of the concept of "rural green tourism"; to analyze the types of rural green tourism; identify components of rural attractiveness; to characterize the most famous objects of rural green tourism in Ukraine; to reveal the peculiarities of the world experience of rural (green) tourism development in the market of tourist services; to analyze the recreational potential of rural green tourism in the Transcarpathian region; give a description of the tourist infrastructure in the Transcarpathian region; to develop a bus tour "On the cheese to Rakhiv"; to analyze the directions of increasing the demand for the product of rural (green) tourism; to reveal problematic aspects of rural tourism development; explore the prospects for the development of rural tourism; to suggest directions of improvement of the organization of rounds of rural (green) tourism. In preparing this qualifying work, various information sources were used: textbooks on tourism, geography and tour rewriting, publications from scientific journals, foreign publications. Sources of information from the global Internet were also developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Парницька, Оксана Ігорівна. "Організація активного відпочинку дітей старшого дошкільного віку в закладі дошкільної освіти." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/1885.

Full text
Abstract:
Парницька О. І. Організація активного відпочинку дітей старшого дошкільного віку взакладі дошкільної освіти : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 231 "Соціальна робота: соціальна педагогіка" / наук. керівник О. О. Самсонова. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 105 с.
UA : Кваліфікаційна робота: 105 с., 92 джерела, 8 таблиць, 5 додатків. Об’єкт роботи: процес організації активного відпочинку дітей старшого дошкільного віку в закладі дошкільної освіти. Предмет роботи: зміст, форми та методи організації активного відпочинку дітей старшого дошкільного віку в закладі дошкільної освіти. Мета роботи: теоретично обґрунтувати та експериментально перевірити ефективність програми організації активного відпочинку дітей старшого дошкільного віку в закладі дошкільної освіти. Теоретичне значення роботи полягає в обґрунтуванні та визначенні сутності та змісту організації активного відпочинку дітей старшого дошкільного віку у закладі дошкільної освіти. Практичне значення роботи полягає у розробці програми організації активного відпочинку дітей старшого дошкільного віку у закладі дошкільної освіти. Галузь використання: дошкільні заклади освіти, центри розвитку дитини.
EN : The qualifying work consists of introduction, 2 parts, findings, list of literature (92 items), 5 addenda on 14 pages. The qualifying work volume is 127 pages long, 105 of them – main text. There are 8 tables. The qualifying work gives theoretical survey and describes the experimental research of the organization of leisure activities for senior preschool aged children in the preschool education institutions. The research object: the process of the organization of leisure activities for senior preschool aged children in the preschool education institutions. The research subject: the content, forms and methods of the organization of active leisure for senior preschool aged children in the preschool education institutions. The research purpose: theoretical background and experimental verification of the effectiveness of program implementation of the leisure activities organization for senior preschool aged children in the preschool education institutions. The research tasks are: 1. to define of active rest for children in the preschool education institutions; 2. to analyze the foreign experience of organization of active rest for senior preschool aged children in the preschool education institutions; 3. to define the peculiarities of development children of the senior preschool age; 4. to reveal the essence of social pedagogue’s activity of the organization of active rest for senior preschool aged children in the preschool education institutions; 5. to verify and implement the program of the organization of active rest for senior preschool aged children in the preschool education institutions.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Читак, Ю. А. "Організація, методологія бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту основних засобів на прикладі ДП «Будинок відпочинку «Кооператор»." Thesis, 2016. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/6220.

Full text
Abstract:
Метою даної роботи є розкриття організації та методики бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту основних засобів та розробці рекомендації щодо їх удосконалення.
Целью данной работы является раскрытие организации и методики бухгалтерского учета, анализа и аудита основных средств и разработке рекомендации по их усовершенствованию.
The purpose of this work is to open the organization and methods of accounting, analysis and audit of fixed assets and to develop recommendations for their improvement.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Організація відпочинку"

1

Організація відпочинку та оздоровлення дітей в Україні. Київ, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Волкова, Наталія Валентинівна, Наталія Іванівна Зеленкова, Анатолій Костянтинович Зичков, and Світлана Миколаївна Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення літньої педагогічної практики студентів ІІІ курсу в дитячих оздоровчих закладах. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3067.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення літньої педагогічної практики. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок студентів. Висунуто основні вимоги до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці, до оформлення звітної документації студентів. Висвітлено зміст нормативно-правових документів з організації діяльності в дитячих оздоровчих закладах різних типів. Розкрито зміст, форми, методи виховної роботи з дітьми і підлітками та особливості її планування в літньому оздоровчому таборі. Подано практичний матеріал, який можна використати у роботі з дітьми різного віку влітку в таборі відпочинку. Рекомендовано студентам ІІІ курсу та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Організація відпочинку"

1

Поплавська, Оксана, Наталія Данилевич, and Дарія Пасічніченко. "СИСТЕМА РЕГЛАМЕНТУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН В БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.05.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено практики та критичний аналіз регламентів організації трудової діяльності, зокрема у банківській сфері в умовах пандемії, що формують основу системи регламентування соціально-трудових відносин. Обґрунтовано, що під системою регламентування соціально-трудових відносин розуміється сукупність правил, стандартів, домовленостей щодо залучення, використання, реалізації праці, що дозволяє не лише ефективно реалізовувати такі відносини, але й досягати достатнього рівня якості, що сприяє формуванню позитивного бренду, іміджу компанії як роботодавця, забезпечує синергетичний ефект у реалізації цілей сталого розвитку. Авторські дослідження у банківській сфері дозволили узагальнити досвід та розробити рекомендації щодо формування системи регламентів соціально-трудової сфери, зокрема з організації трудової діяльності: унормування режиму праці та відпочинку, комунікацій, створення безпечних умов праці, організації робочих місць, тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Організація відпочинку"

1

Буряк, В. К. Організація навчальної праці учнів у процесі виконання домашніх завдань. КДПУ, 2000. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4755.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано оптимальну систему заходів у процесі виконання домашніх завдань, яка залежить від правильної організації в часі й черговості виконання завдань, а також чергування періодів роботи й відпочинку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Волкова, Н. В., Н. І. Зеленкова, А. К. Зичков, and С. М. Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення літньої педагогічної практики студентів ІІІ курсу в дитячих оздоровчих закладах. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4263.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення літньої педагогічної практики. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок студентів. Висунуто основні вимоги до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці, до оформлення звітної документації студентів. Висвітлено зміст нормативно-правових документів з організації діяльності в дитячих оздоровчих закладах різних типів. Розкрито зміст, форми, методи виховної роботи з дітьми і підлітками та особливості її планування в літньому оздоровчому таборі. Подано практичний матеріал, який можна використати у роботі з дітьми різного віку влітку в таборі відпочинку. Рекомендовано студентам ІІІ курсу та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Волкова, Н. В., Н. І. Зеленкова, А. К. Зичков, and С. М. Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення літньої педагогічної практики студентів ІІІ курсу в дитячих оздоровчих закладах. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4248.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення літньої педагогічної практики. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок студентів. Висунуто основні вимоги до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці, до оформлення звітної документації студентів. Висвітлено зміст нормативно-правових документів з організації діяльності в дитячих оздоровчих закладах різних типів. Розкрито зміст, форми, методи виховної роботи з дітьми і підлітками та особливості її планування в літньому оздоровчому таборі. Подано практичний матеріал, який можна використати у роботі з дітьми різного віку влітку в таборі відпочинку. Рекомендовано студентам ІІІ курсу та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography