Academic literature on the topic 'Організаційне знання'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Організаційне знання.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Організаційне знання"

1

Сизоненко, А. С. "ПОНЯТТЯ ТА РОЛЬ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В РЕАЛІЗАЦІЇ ЮВЕНАЛЬНОЇ АНТИДЕВІАНТНОЇ КРИМІНОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ." Знання європейського права, no. 5 (December 22, 2021): 71–76. http://dx.doi.org/10.32837/chern.v0i5.284.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено організаційним питанням запобігання ювенальній злочинності як проблемі загальнодер жавного характеру. Очікувати позитивної динаміки у зниженні рівня цього негативного явища у країні можна лише за умови практичного втілення конкретних заходів відповідної політики. Кримінологічні знання про харак терні риси й особливості деморалізації та криміналізації дітей зумовлюють проведення в державі не лише анти кримінальної, а й цілеспрямованої та ефективної ювенальної антидевіантної кримінологічної політики, необхід ною умовою якої є належне організаційне забезпечення діяльності державних органів і громадських об’єднань у сфері запобігання ювенальній злочинності. Емпіричною базою дослідження стали наукові праці вчених у галузі кримінології та адміністративного права. Завдяки поєднанню загальнонаукових і спеціальних методів пізнання, зокрема діалектичного, формально юри дичного, порівняльного аналізу й синтезу, авторові вдалося опрацювати наявний у правовій науці емпіричний матеріал та отримати власні наукові висновки, що корелюються з метою і завданнями статті. Зазначено, що розпорошеність (за численними напрямами та рівнями профілактики) завдань у сфері запобі гання ювенальній злочинності вимагає неабияких організаційних зусиль щодо забезпечення системної та ефек тивної діяльності різних за правовим статусом і набором повноважень суб’єктів та інших учасників цього процесу. Пропонується авторське визначення організаційного забезпечення діяльності державних органів і громад ських об’єднань у зазначеній сфері правовідносин. Наголошується на тому, що організаційне забезпечення має додатковий (допоміжний) характер стосовно безпосередньо кримінологічної (запобіжної) діяльності суб’єктів запобігання ювенальній злочинності, проте є обов’язковою та необхідною умовою для ефективної реалізації юве нальної антидевіантної (кримінологічної) політики в державі. Ключові слова: дитина, правопорушення, ювенальна злочинність, запобігання, організаційне забезпечення, державна політика.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Федоришин, Галина, and Роман Фучко. "Вплив конкурентної взаємодії підприємців на організаційну культуру." Збірник наукових праць: психологія, no. 24 (December 23, 2019): 120–29. http://dx.doi.org/10.15330/psp.24.120-129.

Full text
Abstract:
Сьогодні організаційна культура є визначальним чинником стратегії поведінки підприємця на ринку, вектору його підприємницької діяльності. Організаційна культура проявляється в організаційній структурі, статусних відмінностях, цінностях, міфах і символах, ритуалах і церемоніях, традиціях, у діловому спілкуванні та способах вирішення суперечливих ситуацій, у психологічному кліматі. Вимоги до професійних знань, навичок і якостей підприємців, як й інших працівників, формуються саме на основі прийнятої на підприємстві філософії організаційної культури. У статті проаналізовано результати емпіричного дослідження впливу конкурентної взаємодії між суб’єктами підприємницької діяльності на організаційну культуру їхніх підприємств, зокрема на стратегії поведінки працівників у конфліктній взаємодії, на психологічний клімат та цінності в колективі. Висвітлено рекомендації щодо оптимізації організаційної культури в умовах конкурентного середовища.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Захарчин, Г. М., Н. П. Любомудрова, and Я. В. Панас. "ОСНОВНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ЗНАННЯМИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ." Підприємництво та інновації, no. 12 (July 3, 2020): 108–12. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/12.18.

Full text
Abstract:
Охарактеризовано основні аспекти управління знаннями в умовах су-часної реальності, до яких віднесено: ідеологічний, організаційний, технологічний, культурологічний, інституційний. В окрему групу виділено методологічний аспект для систематизації основних понять і впорядкування категоріального апарату, а також для чіткого окреслення предмета вивчення як окремої галузі знань. Акцентовано на факторах, які підсилюють увагу до необхідності активного використання знань для інноваційного поступу суспільства. Підкреслено важливість системного поєднання теоретичних аспектів дослідження із практикою, оскільки таким чином досягається трансформація знання в інтелектуальний потенціал організації та підвищується її інноваційна спроможність. Виділено особливості управління знаннями на всіх стадіях його життєвого циклу із зазначенням домінуючих методів і моделей управління знаннями. Наголошено на необхідності активізації процесів створення інтелектуальних організацій, здатних примножувати і створювати нові знання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

БОРЕЙЧУК, Денис. "КРИТЕРІЇ, ПОКАЗНИКИ ТА РІВНІ СФОРМОВАНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ КУЛЬТУРИ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 20, no. 1 (August 17, 2020): 16–26. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v20i1.396.

Full text
Abstract:
У статті охарактеризовано критерії та показники сформованості організаційної культури майбутніх офіцерів-прикордонників. Щодо ціннісного критерію враховано значення цінностей Української держави, патріотизму, почуття професійного обов’язку, професійної честі та професійної гідності. Йому відповідають такі показники, як розуміння соціальної значущості організаційної культури, її ролі і місця в професійній діяльності; прийняття цінностей організаційної культури та місії прикордонного відомства; умотивованість до вивчення особливостей організаційної культури, готовність до самоосвіти з питань організаційної культури; організованість, раціональна організація своєї праці, відповідальність. З’ясовано, що когнітивний критерій сформованості організаційної культури майбутніх офіцерів-прикордонників характеризує сукупність знань про її специфіку, вимоги до діяльності офіцера-прикордонника. Відповідно основними показниками когнітивного критерію сформованості організаційної культури майбутніх офіцерів-прикордонників визначено: знання сутності організаційної культури та специфіки її прояву в органах охорони державного кордону; знання вимог організаційної культури щодо ефективного управління персоналом; знання про формальні та неформальні правила і норми діяльності, зразки поведінки у прикордонному колективі; знання теорії професійної етики та етичних вимог до професійної діяльності захисників кордону. Діяльнісний критерій стосується вмінь офіцерів-прикордонників використовувати набуті знання щодо сутності організаційної культури, організовувати свою діяльність відповідно до її вимог. Для діяльнісного критерію сформованості організаційної культури майбутніх офіцерів-прикордонників обрано такі показники: лідерський потенціал, здатність до організації виконання завдань з охорони кордону; здатність аналізували та розв’язувати проблемні управлінські або професійні ситуації, приймати управлінське рішення відповідно до вимог організаційної культури; вміння вибирати оптимальний стиль спілкування в різних ситуаціях відповідно до вимог організаційної культури; готовність до командної роботи, навички та вміння міжособистісної, внутрішньогрупової та командної взаємодії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Мельник, Марина, and Ю. О. Нікітін. "МОЖЛИВОСТІ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ВІДКРИТИХ ІННОВАЦІЙ НАУКОВИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ НАН УКРАЇНИ." Science and Innovation 17, no. 3 (June 17, 2021): 96–103. http://dx.doi.org/10.15407/scine17.03.096.

Full text
Abstract:
Вступ. Здатність наукових організацій НАН України швидко створювати й впроваджувати інноваційні науково-технічні розробки має вирішальне значення для прискореного економічного розвитку та є важливим фактором підвищення конкурентоспроможності України.Проблематика. Створення та впровадження інноваційних науково-технологічних розробок може здійснюватися шляхом використання концепції закритих чи відкритих інновацій. Останнім часом посилився негативний вплив низки чинників використання концепції закритих інновацій в діяльності наукових організацій НАН України.Мета. Розробка та апробація удосконалених теоретико-методологічних засад технологічного аудиту науковотехнологічних розробок, оцінки організаційної зрілості та готовності наукових організацій НАН України до застосування відкритих інновацій.Матеріали й методи. Використано підходи теоретичного узагальнення; економічного аналізу та синтезу, математичної статистики, експертного та анкетного дослідження.Результати. Встановлено, що значна частка науково-технологічних розробок наукових організацій НАН Українимає низьку готовність до самостійної та спільної комерціалізації, що характеризує застосування концепції закритих інновацій. Лише частина наукових організацій України має середній рівень організаційної зрілості, а переважна більшість має низький та дуже низький рівень організаційної зрілості та готовності до застосування відкритих інновацій. Натомість застосування зазначеної концепції може сприяти прискореному інноваційному розвитку наукових організацій НАН України. Розроблено теоретико-методологічний підхід технологічного аудиту науково-технологічних розробок та оцінки організаційної зрілості та готовності наукових організацій НАН України до застосування відкритих інновацій.Висновки. Запропонований метод дозволить науковим організаціям НАН України пришвидшити виведення їх на ринки інноваційних науково-технічних розробок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Тутова, А. С. "Особливості стимулювання менеджерів вищої ланки в сучасних організаційних умовах." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 3 (267) (April 10, 2021): 94–97. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-267-3-94-97.

Full text
Abstract:
В сучасних умовах мистецтво управління людським потенціалом стає вирішальною умовою, що забезпечує конкурентоспроможність підприємства і стабільність підприємницького успіху. Саме тому останнім часом так виріс інтерес до менеджменту, як сфери мотивації персоналу. Саме область стимулювання становить значну частину концепції цієї управлінської науки. Знання мотиваційних установок працівника, вміння їх формувати і направляти відповідно до особистих цілей і завдань підприємства є одним з найважливіших питань в управлінні сучасного підприємства. В умовах сучасних економічних відносин стимулювання трудової діяльності співробітників організацій займає найважливіше місце в управлінні персоналом підприємства, так як є безпосередньою причиною їх трудової діяльності. Мобілізація співробітників на активну, ініціативну і якісне виконання своїх обов'язків по суті є головним завданням керівництва. Внаслідок зміни змісту праці в умовах науково-технічного прогресу, широкої автоматизації та інформатизації виробничої діяльності, в умовах підвищення рівня професійної освіти і соціальних очікувань співробітників значення стимулювання в керівництві персоналом ще більше зросла, значно розширився й ускладнився зміст цього роду управлінської діяльності. У дослідженні обґрунтовано необхідність аналізу особливостей стимулювання менеджерів стратегічного рівня управління. Надано тлумачення поняття "стимулювання", що дозволяє розкрити повну сутність і розуміння цього терміну. Визначено зміст стимуляційного профілю, що являє собою актуальні для співробітника мотиваційні чинники або потреби. Обґрунтовано, що у сучасних організаційних умовах успішний процес стимулювання менеджерів вищої ланки перш за все базується безпосередньо на вірно обраному керівником напряму стимулювання. Шлях до ефективного управління трудовою діяльністю менеджерів вищої ланки в сучасних організаційних умовах лежить через розуміння їх мотивації і стимулювання праці. При цьому існують істотні відмінності в мотиваційній структурі менеджерів різних рівнів управління підприємств. Це необхідно враховувати при розробці системи стимулювання праці в конкретних виробничих умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Козак, О. М. "ЕВОЛЮЦІЯ УПРАВЛІННЯ ЗНАННЯМИ У ПУБЛІЧНОМУ СЕКТОРІ." Таврійський науковий вісник. Серія: Публічне управління та адміністрування, no. 3 (February 18, 2022): 37–46. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-pub.2021.3.6.

Full text
Abstract:
У статті досліджено процес формування та становлення управління знаннями. Описано еволюцію наукових підходів до застосування управління знаннями у публічному секторі й узагальнено основні визначення цього поняття. Представлено інструменти з управління знаннями, які дозволили забезпечити трансформацію неформалізованих знань, досвіду та навичок публічних службовців у формалізовані знання публічних органів влади. Встановлено, що поштовхом до активного застосування теорії управління знаннями у системі публічних відносин стала поява у 80-х рр. минулого сторіччя управлінської концепції Нового публічного менеджменту. Доведено, що іншим стимулюючим фактором активного застосування управління знань у системі публічного управління став розвиток сучасного суспільного стану як постіндустріального інформаційного суспільства, у якому провідну роль відіграють науково-технічні досягнення. Стосовно значення управління знаннями в електронному уряді зазначено, що управління знаннями забезпечують загальну стратегію управління змістом електронного врядування, надаючи інструменти та методи організації знань, відстежуючи актуальність змісту знань і надаючи громадянам усю необхідну інформацію. Установлено переваги у застосуванні управління знаннями в електронному урядуванні, які сприяють підвищенню компетентності урядів, підвищенню якості публічних послуг і здоровому розвитку електронного врядування. Визначено, що управління знаннями у публічних органах влади є надзвичайно складним процесом багаторазової взаємодії формалізованих і неформальних знань, який супроводжується формуванням нової організаційної культури, створенням команди однодумців, котрі спільно працюють над вирішенням конкретних проблем. Обґрунтовано те, що у системі публічної влади знаннями необхідно керувати ефективно у часі та з огляду на витрати, щоб поєднувати громадян із громадянами та громадян із владою і, навпаки, для прийняття державних політик і рішень за участю громадськості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Фаєр, Ігор Васильович. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТАКТИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ СЛІДЧИХ (РОЗШУКОВИХ) ДІЙ ПІД ЧАС РОЗСЛІДУВАННЯ КОРИСЛИВО-НАСИЛЬНИЦЬКИХ ЗЛОЧИНІВ, ВЧИНЕНИХ ЩОДО ІНОЗЕМЦІВ." New Ukrainian Law, no. 6 (December 27, 2021): 230–35. http://dx.doi.org/10.51989/nul.2021.6.34.

Full text
Abstract:
Під час розслідування корисливо-насильницьких злочинів, учинених щодо іноземців, слідчий проводить слідчі (розшукові) дії як головний засіб збирання доказів у кримінальному провадженні відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства та згідно з розробленими криміналістичними рекомендаціями. Однак за такої слідчої ситуації варто враховувати і низку організаційно-тактичних особливостей. На їх висвітлення і спрямована наукова публікація. По-перше, під час проведення слідчих (розшукових) дій щодо іноземців треба брати до уваги їхній правовий статус і зумовлені цією обставиною особливі вимоги до проведення слідчих (розшукових) дій. По-друге, під час підготовки до проведення слідчих (розшукових) дій слідчому необхідно виконати такі організаційні завдання: забезпечити реалізацію права потерпілого іноземця на представника, перекладача та захисника; забезпечити можливість застосування технічних засобів тощо. Також слідчий повинен застосувати організаційні заходи для забезпечення участі спеціаліста, понятих, законного представника тощо. Запорукою успішного проведення слідчої (розшукової) дії є ретельне вивчення особи іноземця. По-четверте, необхідно застосувати комплекс організаційних заходів для виконання тактичного завдання – установлення психологічного контакту. Велике значення за даних умов мають низка чинників: комфортне приміщення для проведення слідчих (розшукових) дій, доброзичливе ставлення слідчого, інших учасників кримінального провадження. Зазвичай іноземець, який став жертвою злочину, перебуває у стані тривоги, роздратування, недовіри. Нерідко особі важко зрозуміти особливості вітчизняного кримінального провадження, що може спричинити негативне ставлення до правоохоронців. Слідчий повинен проявити тактичну майстерність за такої слідчої ситуації, застосувати тактичні прийоми роз’яснення, переконання. Слідчий може скористатися допомогою спеціаліста – знавця певного народу, етносу, нації. Він допоможе роз’яснити культурні та релігійні особливості, зважання на які може стати запорукою встановлення психологічного контакту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Moldovan, A. "ДО ПИТАННЯ ПРО ПІДГОТОВКУ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ ДО ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В РЕАЛІЯХ ПОСТІНДУСТРІАЛЬНОГО СУСПІЛЬСТВА." Вісник Прикарпатського університету. Серія: Фізична культура, no. 33 (January 3, 2020): 56–62. http://dx.doi.org/10.15330/fcult.33.56-62.

Full text
Abstract:
Особливою рисою постіндустріального суспільства є важливість інформації для економічного і соціального прогресу. Саме це дозволяє говорити про інтелектуалізацію економіки, про економіку, що базується на знаннях. У зв’язку з цим уряди, підприємці, громадськість більшості країн світу все більше усвідомлюють, як важливо мати якісну інформацію з широкого кола питань. Це дозволяє забезпечити раціональне прогнозування та керування економічними і соціальними процесами для прийняття науково обґрунтованих рішень з різноманітних і складних проблем суспільного розвитку. У статті розглянуто теоретичні основи підприємництва, тенденції та проблеми розвитку фізичної культури та спорту, передумови розвитку підприємницької діяльності у сфері фізичної культури та спорту. Проаналізовано функції підприємництва у галузі фізичної культури і спорту. Охарактеризовано відмінні риси різних організаційно-правових форм спортивних комерційних організацій. На цій основі обґрунтовано значення сфери фізичної культури і спорту як соціальної системи, розкрито організаційну структуру управління вітчизняним фізкультурно-спортивним рухом, охарактеризовано особливості функціонування цієї системи на сучасному етапі. Професійна підготовка майбутніх фахівців у сфері фізичної культури і спорту до підприємницької діяльності була зумовлена швидкими змінами в соціально-економічному, політичному житті країни, викликами глобалізації, об’єктивними потребами підвищення якості зростанням рівня вимог до навчально-методичного, науково-методичного та інформаційного забезпечення професійної компетентності цих фахівців з урахуванням їхніх особистісно-професійних запитів і потреб, професійного досвіду. Тому все актуальнішими стають проблеми підвищення якості підготовки майбутніх фахівців у сфері фізичної культури до підприємницької діяльності в реаліях сьогоднішнього постіндустріального суспільства
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Вартанова, О. В. "ІДЕНТИФІКАЦІЯ РЕСУРСІВ ЗНАНЬ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ОСНОВІ ІНФОРМАЦІЙНО-КОГНІТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." Підприємництво та інновації, no. 11-1 (May 29, 2020): 136–41. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/11.19.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано необхідність ідентифікації ресурсів знань закладів вищої освіти, а саме визначення носіїв, форм, локалізації та напрямів руху знань. Наголошено на тому, що рух знань закладу вищої освіти відбувається впорядковано та утворює цикл знань. Розглянуто структуру простору руху знань, згідно з чим знання класифікуються за рівнем кодифікації та дифузії. Обґрунтовано необхідність застосування інформаційно-когнітивних технологій в управлінні знаннями закладів вищої освіти, організації стратегічних (експертних) сесій. Запропоновано процедуру ідентифікації ресурсів знань закладу вищої освіти, яка ґрунтується на виявленні джерел знань, які спроможні забезпечити конкурентні переваги закладу вищої освіти; запропоновано методичний інструментарій такої ідентифікації. Побудовано матрицю ресурсів знань закладу вищої освіти на основі комбінування регуляторних, позиційних, функціональних та організаційних спроможностей, а також визначено прогалини знань закладу вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Організаційне знання"

1

Гаджук, М. О. "Розвиток організаційного знання в стратегічному управлінні діяльністю підприємства (на прикладі ДП «НОВАТОР»)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9869.

Full text
Abstract:
Метою дипломної роботи є формування теоретико-методичних основ управління розвитком організаційного знання та розроблення практичних рекомендацій для удосконалення цього процесу в контексті стратегічного управління діяльністю промислового підприємства. Методологічною основою дослідження є: концепція стратегічного управління, ресурсний і цілеорієнтований підходи до управління економічними процесами. При виконанні дослідження застосовувались методи: ретроспективного і гносеологічного аналізу, порівняння, систематизації та узагальнення (пп.1.1; 1.2;1.3), економіко-статистичного аналізу (пп.1.2; 2.1-2.3), методи індукції, дедукції та системного підходу (пп. 2.1, 2.2), економіко-математичного моделювання (п.3.2), SWOT-аналізу (п.3.1); експертного оцінювання (п.3.2 і 3.3); синтезу та наукового узагальнення (формулювання висновків за результатами досліджень). Запропоновані заходи з удосконалення управління розвитком організаційного знання в розрізі цілей стратегічного управління ДП «Новатор»сприятимуть підвищенню ефективності використання інтелектуального потенціалу працівників, гнучкості і конкурентоспроможності підприємства та уможливлять відновлення позитивної динаміки його економічних показників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Петрушенко, Микола Миколайович, Николай Николаевич Петрушенко, Mykola Mykolaiovych Petrushenko, Жан Володимирович Деркач, Жан Владимирович Деркач, and Zhan Volodymyrovych Derkach. "Організаційна модель управління екологічними знаннями." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/11225.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Котопатник, М. М. "Діяльність організацій товариства "Знання" України (1976-1985 рр)." Diss. of Candidate of Historical Sciences, КУ ім Т.Шевченка, 1995.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мартиненко, М. В. "Особливості організаційних знань як основа сталого розвитку підприємств і суспільства." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34582.

Full text
Abstract:
В сучасних умовах масштабних соціально-економічних перетворень, які відбуваються у світі, Україна постає перед необхідністю вибору подальшого напряму розвитку. Слід зазначити, що такий вибір був задекларований ще у 1992 році на конференції ООН з навколишнього середовища і розвитку у Ріо-де-Жанейро, де було підписано Програму дій «Порядок денний на 21 століття». Таким чином, основний акцент був зроблений на необхідності «сталого розвитку», що передбачає задоволення потреб нинішнього покоління без збитку для можливостей майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/34582
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Павлюк, А. "Значення міжнародних фінансових організацій для подальшого розвитку України." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/38729.

Full text
Abstract:
На сьогоднішній день економічна діяльність України неможлива без залучення міжнародних фінансів. Діяльність міжнародних фінансових організацій набуває вагомішого значення для України. Україна бере участь у діяльності провідних міжнародних валютно-кредитних та фінансових організацій (МВФ – Міжнародний валютний фонд, МБРР – Міжнародний банк реконструкції та розвитку, ЄБРР – Європейський банк реконструкції та розвитку). Співпраця Украйни з даними організаціями є важливим джерелом залучення додаткових фінансів до національної економіки, а саме міжнародних фінансів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лисенко, Марія Олексіївна. "Мета, функції, завдання управління знаннями організацій споживчої кооперації України." Thesis, Полтава: ПУЕТ, 2012. http://dspace.uccu.org.ua/handle/123456789/705.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шапочка, Микола Костянтинович, Николай Константинович Шапочка, Mykola Kostiantynovych Shapochka, and А. О. Патютько. "Роль та значення міжнародних організацій у вирішенні екологічних проблем." Thesis, Видавництво СумДУ, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18606.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Істратов, Д. А. "Значення часового ресурсу у забезпеченні економічної стабільності сучасних організацій." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59970.

Full text
Abstract:
Податки є одним з найважливіших способів мобілізації фінансових ресурсів, необхідних для вирішення основних завдань і функцій держави. Відповідно до вимог Податкового кодексу України банки самостійно обчислюють та сплачують до відповідних бюджетів за своїм місцезнаходженням загальнодержавні податки і збори, місцеві податки та подають податкові декларації до податкових органів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гузанова, Ю. В. "Економічне значення соціального ефекту некомерційних організацій у забезпеченні сталого розвитку." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/26034.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дубініна, Оксана Миколаївна. "Урахування закономірностей формування математичної культури учнів і студентів у процесі розвитку їх творчих здібностей." Thesis, Видавничо-виробниче підприємство "Мрія", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47415.

Full text
Abstract:
Обґрунтовано особливість розвитку творчих здібностей суб'єкта навчання у царині математики стосовно попереднього привласнення особистістю математичної культури відповідно до рівню розвитку науки на сучасному етапі, що потребує наукового забезпечення по урахуванню функціональних, параметричних і процесуальних закономірностей успадкування названої культури.
Peculiarity of creative abilities development of the subject of study in mathematics is justified with regards to person’s previous assignment of mathematical culture in accordance with the level of science at the present stage, which requires a scientific support to integrate functional, parametric and procedural laws of inheritance called culture.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Організаційне знання"

1

Шутько, Віктор Васильович. Аспекти формування компетентності майбутнього учителя фізичної культури за висновками студентів. ТОВ «Планер», 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1956.

Full text
Abstract:
Визначено негативне ставлення студентів до проведення сучасних шкільних уроків фізичної культури. В процесі навчання у них змінюється бачення майбутньої професії, що обумовило пріоритетні практичні, теоретичні та організаційні напрямки в формуванні компетентності і удосконаленні педагогічної майстерності учителя фізичної культури. Застосований нами аналітичний метод опитування з виділенням пріоритетів знань дають поштовх майбутнім вчителям обумовити свої цілі та виділити напрямки для нарощування освітнього потенціалу в обраній професії. Об’єм розуміння студентами основних складових педагогічної діяльності учителя фізичного виховання обумовлює їх рівень професійної зрілості. Визначені студентами значущі для них додаткові знання вимагають певних змін і доповнень в програмних предметах вищого навчального закладу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лов'янова, І. В. Проблеми використання інформаційно-комунікаційних технологій навчання в процесі математичної освіти старшокласників. [б. в.], 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2346.

Full text
Abstract:
У статті розкривається загальноосвітнє значення математики, формулюються завдання математичної освіти. Нові інформаційні технології навчання можуть стати дійовим засобом управління пізнавальною діяльністю за умов врахування вікових та індивідуальних особливостей учнів, спільної творчості, підтримки і розуміння між вчителем і учнем. Виділено три групи проблем: організаційні, дидактичні, психологічні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Яшин, Вадим Олександрович. Кадровий склад Східного відділу "VINETA": персоналії та біографічні розвідки (до постановки питання). Ужгородський національний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5777.

Full text
Abstract:
У статті досліджено деякі етапи життєвого шляху співробітників Східного спецвідділу «VINETA» міністерства освіти і пропаганди нацистського Райху та факти їхньої біографії. До роботи у відділі було залучено дуже різних і непростих, з огляду на їхні біографії, людей. Це й письменники, відомі учасники революційних подій 1917-1920 років в Україні, Грузії, Білорусі, Прибалтиці тощо, учасники національних еміграційних організацій, офіцери національних збройних формувань в складі Вермахту. Значна частина колишніх співробітників спецвідділу продовжила свою діяльність і після війни в галузі політики, економіки та культури. З огляду на такий неординарний кадровий склад, організатори спецвідділу, вочевидь, ставили перед ним також й інші, значно більші завдання перспективно-політичного характеру. Пропоноване дослідження здійснювалося, у тому числі, на основі нових, розсекречених документів радянських секретних служб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Комарова, Олена Володимирівна. Методи мікробіологічних досліджень у курсі біології, 11 клас. Київ. Біологія і хімія в школі., 2009. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1854.

Full text
Abstract:
Під час виконання лабораторних робіт в 11 класі школярі ознайомлюються з такими методами мікробіологічних досліджень як культивування мікроорганізмів та седиментаційний метод мікробіологічного дослідження повітряного середовища. У статті виділено спільність та відмінність між двома роботами мікробіологічного змісту і розглянуто деякі практичні аспекти формування методологічних знань учнів в 11 класі. Перспективи подальшої розробки проблеми вбачаємо у визначенні структури методологічних знань школярів з біології, їх класифікації, з’ясуванні можливостей різних організаційних форм вивчення біології для засвоєння учнями нормативних знань і подальшій розробці методики їх формування на лабораторному практикумі з біології в основній та старшій школі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дороніна, Т. О. Військова підготовка учнівської молоді у Другій Речі Посполитій у 1920-х рр. на території західноукраїнських земель. КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/2996.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто історичні та педагогічні аспекти проблеми розвитку військової підготовки учнівської молоді у Другій Речі Посполитій у 20-ті роки ХХ століття на території західноукраїнських земель. Аналізуються погляди сучасних вітчизняних та польських науковців з дослідженої проблематики та виділяються недоліки проблемно-тематичного підходу у працях польських науковців. У статті висвітлено деякі методи та форми військової підготовки учнівської молоді, зокрема табори військової підготовки, створені польськими парамілітарними організаціями, що функціонували на території західноукраїнських земель. Показано роль співпраці та координації діяльності між Міністерством військових справ та Міністерством віросповідань і публічної освіти у процесі військової підготовки учнівської молоді. Схарактеризовано особливості деяких напрямків військової підготовки учнівської молоді в діяльності польських закладів середньої освіти та польських громадських парамілітарних організацій, які розподілено на дві основні групи. Продемонстровано позитивний історико-педагогічний досвід військової підготовки молоді польських парамілітарних організацій та можливості його використання у процесі реформування сучасної військово-патріотичної роботи з учнівською молоддю. У процесі дослідження враховано особливості територіальних меж дослідження – західноукраїнські землі (Східна Галичина та Західна Волинь), що перебували під окупацією Другої Речі Посполитої у міжвоєнний період. Автор дійшла висновку, що у ході військової підготовки польська учнівська молодь здобула глибокі знання у галузі військової справи, спеціальні уміння та навички, що допомогли пристосуватися до складних оточуючих умов життя в ході Другої світової війни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography