Academic literature on the topic 'Оптимізація додатку'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Оптимізація додатку.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Оптимізація додатку"

1

Чернящук, Н., Н. Багнюк, М. Бойко, М. Чикірда, and Н. Савонюк. "Оптимізація процесу розгортання кластерного додатку в системі Kubernetes." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 45 (December 24, 2021): 103–10. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2021-45-15.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано деякі можливості що забезпечуються хмарними технологіями. Порівняно підхід для реалізації однієї з таких систем Kubernetes – найбільшими постачальниками хмарних послуг. Розглянуто механізм розгортання додатку на платформі оркестрації контейнерів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

П’ятикоп, O., and Є. Пучков. "Оптимізація навантаження мобільного додатку відстеження об’єкту при використанні датчиків місцезнаходження." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 41 (December 18, 2020): 89–95. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2019-41-15.

Full text
Abstract:
Робота присвячена вирішенню питання оптимізації навантаження мобільного додатку з використанням датчиків мобільного пристрою. В статті наведено аналіз сучасного стану вирішення проблеми виявлення місцезнаходження об’єкту. Оскільки використання GPS суттєво впливає на ресурси мобільного пристрою, то запропоновано підхід з використанням Wi-Fi та стільникових веж. Проведено дослідження на прикладі системи відстеження школярів. Наведено опис процесів роботи системи та результати порівняння навантаження
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Прочухан, Д. В. "Нейромережеве моделювання в реалізації системи визначення правильності носіння медичної маски." Системи обробки інформації, no. 1(164) (March 17, 2021): 65–72. http://dx.doi.org/10.30748/soi.2021.164.07.

Full text
Abstract:
Розглянуто актуальну проблему визначення правильності одягнення медичної маски у людини. Для її вирішення запропоновано побудування моделі з використанням штучного інтелекту. Розглянуто механізм класифікації та обробки вхідних даних. Розроблено структуру згорткової нейронної мережі у вигляді моделі послідовної реалізації шарів згортки, агрегування, повного зв’язку. Обґрунтовано доцільність використання функції ReLU для активації вузлів. Застосовано метод Dropout для запобігання перенавчанню нейронної мережі. Вихідний шар реалізовано у вигляді одного нейрону з використанням функції активації сигмоїда. Оптимізація згорткової нейронної мережі здійснена методом стохастичного градієнтного спуску. Використано метод зворотного поширення помилки для навчання нейронної мережі. Розроблено програмний додаток на мові програмування Python. Використано бібліотеку Keras для забезпечення точності, правильності, повноти побудованої моделі. Проведено компіляцію з використанням бінарної перехресної ентропії в якості цільової функції. За допомогою розробленого додатку проведено ефективне навчання згорткової нейронної мережі на тестових вхідних зображеннях. Зважаючи на значні вимоги до апаратного забезпечення і програмних ресурсів, цей процес було здійснено під керуванням операційної системи Linux. Обмежена кількість періодів навчання забезпечила зменшення підсумкового часу навчання. Здійснено перевірку побудованої системи на контрольній множині. Отримано високі показники розпізнавання зображень. Працездатність програмного додатку перевірена з використанням різної апаратної і програмної конфігурації. Розроблена система може бути використані у галузях, які потребують контролю виконання правил безпеки під час пандемії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мельник, К., С. Костючко, and Д. Мельник. "Оптимізація ведення та аналітики фінансів за допомогою мобільного додатку на основі ОС Android." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 39 (May 21, 2020): 157–61. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2020-39-27.

Full text
Abstract:
Фінансова грамотність один з найнеобхідніших навиків для сучасної людини. Зростання матеріальних статків у значній мірі залежить від того, на скільки розумно людина використовує ресурси та розпоряджається грошима. Ведення та аналітика доходів і витрат перший крок до успіху у керуванні фінансами. У даній статті розглядається розробка додатку в IDE Android Studio для ведення та аналітики фінансів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Анищенко, О. "Щодо питання передачі та збереження масивів графічних даних у глобальних і локальних мережах." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 44 (October 29, 2021): 87–93. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2021-44-14.

Full text
Abstract:
У статті розкрито питання передачі та збереження масивів графічних даних у глобальних і локальних мережах. Описано структуру сучасних комп’ютерних мереж, визначено основні проблеми, які виникають при передачі даних всередині мережі. Окреслено складність моделювання глобальних і локальних мереж. Зазначається, що побудова логічної системи управління передачею графічних даних у мережах дозволить підвищити швидкість передачі та знизити можливості втрати інформації. Описано вплив моделі Гілберта на лінію передачі даних та відокремлено механізм впливу прихованого харківського процесу на передачу даних. Деталізовано метод ідентифікації характеристик лінії передачі та вибору оптимального методу кодування сигналу, узгодженого з поточною частотною характеристикою лінії передачі. Розкрито стохастичну теорію управління в системах із прихованими марківськими процесами та обґрунтовано її вплив на задачі управління системами передачі даних. Підкреслено, що основною проблемою в організації локальних та глобальних мереж є розподіл потоків даних за найкоротшими шляхами. До такої проблеми належать способи передачі даних, які вимагають мінімального часу, або шляхи з мінімальними перешкодами. Таким чином, на основі цього визначення, наголошено, що оптимізація шляху має здійснюватися за будь-якими технічними та економічними критеріями, а обрані шляхи мають гарантувати ефективне використання ліній та вершин зв'язку. Детально описано алгоритм Дейкстри та визначено напрямки його реалізації та впливу на процес передачі графічних даних у глобальних та локальних мережах. Сформовано підгрунття реалізації алгоритму Джексона та доведено, що дискретний марківський процес, що описує роботу мережі Джексона зі змінною структурою, ергодичний. Здійснено порівняльний аналіз описаних підходів з детальним порівнянням алгоритмів та визначення найбільш дієвого. Відокремлено фактори, які впливають на оптимізацію передачі пакетів графічних даних у локальних та глобальних мережах. Наголошено, що оптимізація мереж передачі даних призводить до кешування та стиснення переданих даних, оптимізації трафіку, зміни транспортного протоколу TSP, які збільшують інтерактивність продуктивності мережевого додатку та зменшують обсяг переданих даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Velyka, O. T., S. E. Liaskovska, and V. I. Todavchych. "Оптимізація етапів моделювання та візуалізації виробів машинобудування." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 10 (November 29, 2018): 124–28. http://dx.doi.org/10.15421/40281024.

Full text
Abstract:
Проаналізовано етапи моделювання та візуалізації виробів машинобудування. Створено тривимірну модель деталі типу "Диск" та досліджено особливості її рендерінгу. Описано процес створення максимально наближеного до реалістичного зображення моделі деталі машинобудування, яку побудовано у системі автоматизованого проектування Solid Works в додатку Photo View 360. Складено факторну математичну модель Mv, аналізом якої встановлено, що якість комп'ютерного моделювання та візуалізації просторових деталей прямо залежить від взаємозв'язків визначальних функціональних параметрів, а саме множини вхідних даних, які необхідні для розроблення технічного завдання проекту, графічної складової, що містить результати каркасного та 3D-моделювання, компоненти часу опрацювання даних для подальшої візуалізації тощо. Використовуючи розроблену факторну математичну модель, а також основу рендерінгу, розв'язок рівняння, що описує розповсюдження світла у тривимірній сцені, складено схему послідовності створення рендеру об'єктів машинобудування. У пропонованій схемі подано основні етапи обробки зображення, а також представлені методи зафарбовування примітив. Розглянуто приклади рендерінгу деталі типу "Диск" із використанням різних ефектів, зокрема: з відлитої міді, з оцинкованого металу, з великого пластику. Окреслено переваги використання різних ефектів для візуалізації об'єктів у галузі машинобудування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Корнієнко, Ю. К., and В. В. Франциан. "ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОЗРОБКИ ДОДАТКУ-ПОМІЧНИКА ДЛЯ СМАРТФОНІВ." Automation of technological and business processes 13, no. 2 (August 2, 2021): 28–36. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i2.2054.

Full text
Abstract:
У перехідних умовах реформації інноваційно-інформаційної економіки, глобальної гіперконкуренції на аграрних ринках, зростання обізнаності й очікувань споживачів щодо асортименту та якості продукції, особливо актуальним є використання українськими фермерами комплексу доступних інформаційних технологій та новацій. Одним з найбільш перспективних на сьогодні є ринок мобільних додатків, який характеризується активним розвитком. У поєднанні з бездротовими мережами вони мають значний потенціал розширення часу, місця і ефективності виконання робіт аграріями. Разом з тим мобільні технології відкривають нові канали зв'язку і можливості для введення аграрного бізнесу, потенційно пропонуючи більш широкий доступ до суспільної інформації і основних послуг. Метою дослідження є створення програмного продукту, який допоможе в майбутньому у вирішенні проблем, пов’язаних з надлишковою витратою часу на відстеження виконаних завдань та спрощенні цього процесу, а також проведення аналізу ефективності виконання роботи після впровадження ПП. Об’єктом дослідження є удосконалення бізнес-процесів і оптимізація стандартних дій. Методами дослідження було обрано аналіз - оцінювання та вибір потрібної інформації виходячи з переглянутого та порівняння - порівняння двох або більше аналогічних підходів або тільки їх окремих складових для отримання потрібної інформації. В результаті проведених досліджень було створено мобільний додаток з голосовим асистентом для двох операційних систем: Android та iOS, що дозволяє вести облік виконаних завдань для великих та малих компаній та фізичних осіб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ашанін, Володимир, Людмила Філенко, Андрій Казмірчук, and Ігор Філенко. "ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ЮНИХ ПЛАВЦІВ ЗАСОБАМИ РОЗРОБКИ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ." Слобожанський науково-спортивний вісник 76, no. 2 (April 6, 2020): 153–73. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2020-2.010.

Full text
Abstract:
Мета: обґрунтування розробки мобільного додатку для контролю тренувальних навантажень при підготовці юних плавців. Матеріал і методи: теоретичний аналіз та узагальнення літературних джерел; педагогічне спостереження, методи інформаційного моделювання та програмування, анкетування, методи математичної статистики. Результати: створено мобільний додаток «SwimmDiary», який спрямований на оптимізацію контролю та планування об’єму фізичних навантажень у юних плавців. Розробка дозволяє створювати та відкоригувати особистий профіль спортсмена, реєструвати індивідуальні показники, встановлювати програму щоденних тренувань у календарі, переглянути існуючі нормативи та порівняти власні результати з ними, статистичні дані виконаних фізичних навантажень за обраний період тренувань. У програму вносяться такі показники: назви фізичної вправи, час її виконання, кілометраж виконання підготовчих вправ для проходження основної дистанції. До мобільного додатку включені основні такі стилі плавання: батерфляй, брас, кроль на спині, вільний стиль та комплексний стиль плавання. Проведено анкетування, основною метою якого було виявлення ставлення респондентів до мобільного додатку. Найбільш сподобалась розробка юним спортсменам (11,2±0,07), а їхні батьки виставили найнижчі оцінки (8,3±0,08) за 12-ти бальною шкалою. Висновки: встановлено, що використання сучасних інформаційних технологій у навчально-тренувальному процесі юних плавців доцільно проводити засобами мобільних додатків, анкетування респондентів виявило високий рівень ставлення до розробки юних плавців, тренерів та фахівців-науковців з плавання. Анкетування виявило високий рівень оцінювання респондентів мобільного додатку SwimmDiary (48%) та вказало на найбільш сильні компоненти програми (дизайнерське рішення та представлення мобільного додатку) і слабкі (візуалізація даних). Ключові слова юні плавці, тренування, мобільні додатки, програмування, інформаційні технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Козуб, Г. О., Ю. Г. Козуб, Г. А. Могильний, and А. В. Жуков. "Розробка мобільного Аndroid-додатку з застосуванням принципів Сlean Аrchitecture." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 5 (269) (September 10, 2021): 5–10. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-269-5-5-10.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуто існуючі методи розробки мобільного Android-додатку із застосуванням принципів CLean Architectureз метою оптимізації архітектури програмних продуктів на старті їх створення. Досліджено концептуальні підходи та принципи Clean Architecture, розглянуто можливість побудови Android-додатків згідно пошарової схеми, згідно з якою шари зв’язуються правилом залежності Dependency Rule. Для розробки Android-додатку “Lucky Days - Lunar Calendar” використаносередовищеAndroid Studioна базі вихідного коду продукту IntelliJ IDEA Community Edition та мови програмування Kotlin, яка працює поверх JVM та компілюється в JavaScript. Показано коди додаткудля потоку вводу-виведення, який демонструє використання співпрограми.Крім можливостей, що існують в IntelliJ IDEA, в Android Studio реалізовано нову уніфіковану підсистему складання, тестування і розгортання застосунків, яка базується на інструментарії Gradle і підтримує використання засобів безперервної інтеграції. Наведено описання інтерфейсу програми, наведено фрагменти кодів, що відповідають за найбільш важливі функції. До складу також включені пристосовані під особливості платформи Android розширені інструменти рефакторингу, перевірки сумісності з минулими випусками, виявлення проблем з продуктивністю, моніторингу споживання пам'яті та оцінки зручності використання. У редактор також додано режим швидкого внесення правок.Для спрощення проектування додатку використано бібліотеку Android Navigation з набору Jetpack та створено граф зв’язків між вікнами додатку. Для роботи мобільного додатку сформовано та запаковано у архів бази даних SQLite, а для організації комунікації між не пов’язаними частинами додатку реалізовано EventBus з набором функцій. Наведено приклади кодів Event-класів та State-класів, які використовуються у розробленому додатку. Запропоновану методику, що відповідає принципам Clean Architecture, а саме відокремлення бізнес-логіки від відображення елементів списку впроваджено для розробки Android-додатку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Semchenko, G. "Розробка моделі захищеного інтерфейсу передачі даних при роботі з хмарними сервісами." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 43 (June 18, 2021): 139–44. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2021-43-23.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості організації автоматизованих систем захисту даних при застосуванні програмних додатків та інформаційних сховищ хмарних сервісів у військовій сфері. Узагальнено модель захищеного інтерфейсу взаємодії програмного додатку і апаратної платформи мережевого ресурсу, що дозволяє приховати послідовність виконання процедур зчитування та запису даних на фізичному рівні роботи з оперативною пам’яттю серверу. Зазначено, що пріоритет у розвитку сучасних схем ORAM полягає не тільки у забезпеченні надійної передачі «чутливих даних», але і в оптимізації алгоритмів їх захисту за умови збереженнявеликих обсягів даних у середовищі хмарного сервісу. Запропонована схема організації інтерфейсу на базі ORAM показує високий рівень захищеності зберігання даних на стороні сервера при прийнятному рівні захисту і ефективності виконання відповідних процедур на етапі передачі даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Оптимізація додатку"

1

Чеснюк, Максим Валерійович. "Розробка мобільного додатку «Smart Clock»." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9526.

Full text
Abstract:
Метою роботи є розробка мобільного додатку для платформи Android, що базується на алгоритмі визначення пробудження людини. Дана дипломна робота присвячена розробці програмного продукту для визначення у людини проблем зі сном. Було розглянуто існуючі методи розробки алгоритмів, та створено унікальний алгоритм, що допоможе людям виявити проблеми зі сном та вчасно звернутись до лікаря. Розроблено мобільний додаток «Smart Clock». Додаток-будильник, який аналізує протягом ночі, скільки разів людина прокидалась. Це відбувається завдяки унікальному алгоритму визначення пробудження людини. Це відбувається завдяки сенсорам вбудованим у будь який нині смартфон.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бойко, Г. О. "Аналіз технологій контейнеризації та оптимізація розгортання масштабованого додатку на платформі Kubernetes." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82123.

Full text
Abstract:
Проаналізовано деякі можливості що забезпечуються хмарними технологіями; Порівняно підхід для реалізації однієї з таких систем Kubernetes – найбільшими постачальниками хмарних послуг; Розроблено оптимізовану схему роботи з контейнерними додатками, та розглянути механізм розгортання одатку на платформі оркестрації контейнерів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Катаєва, Є. Ю., С. М. Одокієнко, and В. В. Решетило. "Актуальність розробки web-орієнтованого додатку оптимізації та конвертації зображень." Thesis, Видавництво "Молодий вчений", 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/17739.

Full text
Abstract:
В часи, коли активно ведуться дослідження по розробці носіїв для покращення передачі різного типу інформації, не має виникати проблем пов’язаних із стисненням даних. Проте зі збільшенням обсягів передачі інформації, вимоги користувачів почали зростати і як наслідок стиснення даних стало не аби як актуальним і потребує удосконалення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Яхно, В. М., and М. С. Місра. "Розробка web-додатку для обслуговування блокчейн транзакцій." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19361.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Колєсніков, О. А., and М. В. Плотнікова. "Податок на додану вартість: проблематика та шляхи оптимізації." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/24319.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лялічев, В. Д., and Д. В. Бондар. "Дослідження особливостей оптимізації та надійності взаємодії серверної і клієнтської частин мережних WEB-додатків." Thesis, ХНУРЕ, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/16488.

Full text
Abstract:
The spread of information systems is constantly increasing, but they are becoming more complex. Over time, computer resources began to evolve rapidly into ideas and mechanisms that began to grow and evolve. It was to ensure the maximum benefit and performance of information systems that the client-server architecture was invented, which helped solve many problems at the time. As the number of these systems continues to grow, so do their requirements. The complexity of designing and developing such systems requires a lot of time and effort, and the methods and tools used to implement such projects differ from the development of standard systems.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Артеменко, Наталія Вікторівна, and Катерина Сергіївна Євсіна. "Розробка заходів щодо удосконалення обліку і аудиту податків та зборів та оптимізації оподаткування підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27788.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Яковчук, Микола Вікторович. "Система прийняття рішень у виробничих процесах сільськогосподарського підприємства." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10867.

Full text
Abstract:
В кваліфікаційній роботі магістра розроблено систему децентралізованого управління аграрним підприємством з використанням технології блокчейн. Сплановано і реалізовано процес розробки комп'ютерної системи та програмного забезпечення, проведено тестування та порівняльний аналіз. Проаналізовано, оцінено та порівняно різні технології виробничих процесів з метою встановлення пріоритетів у відповідності з критеріями продуктивності та якості, що визначені завданням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мусійченко, Олена Георгіївна. "Удосконалення оподаткування, обліку та аудиту розрахунків з бюджетом з податку на додану вартість та їх податкова оптимізація на ТОВ «ТК «ДОБРА ХАТА»." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/6336.

Full text
Abstract:
Мусійченко О. Г. Удосконалення оподаткування, обліку та аудиту розрахунків з бюджетом з податку на додану вартість та їх податкова оптимізація на ТОВ «ТК «ДОБРА ХАТА» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник А. П. Макаренко. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 120 с.
UA : Досліджено методологічні основи оподаткування, обліку та аудиту розрахунків з бюджетом з податку на додану вартість та їх податкове навантаження. Показано облік податку на додану вартість на ТОВ «ТК «ДОБРА ХАТА». Проаналізовано фінансово-економічний стан ТОВ «ТК «ДОБРА ХАТА». Проведено аудит податку на додану вартість на ТОВ «ТК «ДОБРА ХАТА». Надані шляхи оптимізації податку на додану вартість на ТОВ «ТК «ДОБРА ХАТА». Надані шляхи удосконалення аудиту податку на додану вартість на ТОВ «ТК «ДОБРА ХАТА».
EN : The methodological basis of taxation, accounting and audit of settlements with the budget from the value added tax and their tax burden is investigated. The accounting of the value added tax at LLC "TK "Dobrya Khata" is shown. The financial and economic condition of Open Company "TC "Dobrya Khata" was analyzed. The audit of the value added tax at LLC "TC "Dobrya Khata" was made. Provided ways to optimize the value added tax on LLC "TC "Dobrya Khata". The ways of improving the audit of value added tax on LLC "TH "Dobraya Khata".
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Бондаренко, Ірина Олександрівна. "Розробка програмного забезпечення для автоматизації роботи користувача on-line видання." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/1401.

Full text
Abstract:
Бондаренко І. О. Розробка програмного забезпечення для автоматизації роботи користувача on-line видання : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 122 "Комп'ютерні науки" / наук. керівник Н. В. Матвіїшина. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 54 с.
UA : Робота викладена на 54 сторінках друкованого тексту, містить 1 таблицю, 34 рисунка,12 додатків,17 джерел. Об’єкт дослідження – періодичні он-лайн видання. Мета роботи: проектування програмного забезпечення для автоматизації роботи користувачів on-line видання та його реалізація. Метод дослідження – аналітичний, оглядовий. Задачі кваліфікаційної роботи: − розглянути принципи автоматизації та оптимізації роботи користувачів інформаційних систем; − розглянути технології та засоби розробки програмного забезпечення для автоматизації роботи користувачів інформаційної системи; − розробка програмного забезпечення для автоматизації (спрощення та прискорення роботи користувача) та оптимізації роботи онлайн видання. Результатом роботи є додаткове програмне забезпечення, що автоматизує роботу користувача щоденного он-лайн видання (інтернет-журналу).
EN : The work is presented on 54 pages of printed text, contains 1 table, 34 figures, 12 applications, 17 references. The object of the study is periodical online edition. The aim of the study is designing and implementing a daily on-line edition with the ability to administer, write, edit and comment on articles. Designing and implementing software to automate the online edition users’ work. The methods of research are analytical, overview. Tasks of the master’s qualification work: − to consider principles of automation and optimization of information system users’ work; − to consider technologies and tools for creating software for automation information system users’ work; − to consider software development issues; − software development for automation (simplification and acceleration of users’ work), and optimization of online magazine work. The result of the work is an additional software that allows to automates the work of daily online edition (online magazine) users’.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography