Academic literature on the topic 'Операція банківська'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Операція банківська.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Операція банківська"

1

Рудевська, В. І. "ТЕОРЕТИЧНІ ПІДХОДИ ДО ВИЗНАЧЕННЯ СУТНОСТІ БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Підприємництво та інновації, no. 12 (July 3, 2020): 194–99. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/12.34.

Full text
Abstract:
У статті досліджено наукові підходи до визначення сутності банківсь-кої діяльності. У процесі аналізу виявлено, що в науковому середовищі є плюралізм у трактуванні сутності банківської діяльності, проте є можливість їх згрупувати за концептуальними підходами до визначення змісту банківської діяльності. У статті розглянуто історичний розвиток банківської діяльності, що свідчить про позитивну динаміку зростання ролі банків в економіці. Важливо, щоб банківський сектор економіки розвивався синхронно з національним господарством. З часом класична банківська діяльність доповнилася новими видами банківських операцій та банківських послуг, що свідчить про початок процесу трансформації банківського бізнесу. Діяльність банків набуває нових рис у класичних операціях та розширює сферу послуг у контексті технологічного прогресу, що не змінює сутності банківської діяльності. У дослідженні обґрунтовано власне трактування банківської діяльності, яке дає можливість врахувати функціональні особливості банківської діяльності, наявність яких дає змогу її чітко ідентифікувати та підкреслити соціальний та економічний ефекти від неї.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Loiko, Valeryia, and Tatiana Bashkyrtseva. "ІННОВАЦІЇ ЯК РУШІЙНА СИЛА БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій, no. 1 (October 29, 2018): 67–76. http://dx.doi.org/10.32750/2018-0108.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання розробки та впровадження банківський інновацій, зокрема у банках України. Банківськими інноваціями можна вважати як окремі впровадження так і цілі системи організаційних, економічних, управлінських, інституціональних нововведень в будь-якій сфері діяльності банку. Впровадження банківських інновацій у роботу банку супроводжується як економічним так і соціальним ефектами. Розробкою банківських інновацій займаються як самі банки так і сім професійних світових банківських лабораторій більшість з яких розташована у США. Банківська інновація перестає бути інновацією при масовому її використанні і переходить до стану банківської операції. Термін життя банківської операції значно довший, ніж банківської інновації. До основних банківських інновацій сучасності відносяться наступні: продуктові: платежі в реальному часі, мобільні, безкарткові, безконтактні платежі; дистанційне кредитування, платіжний мінітермінал, онлайн-продукти); процесні (технологічні): хмарні сховища даних, хмарні обчислення - обробка Віg Data, відкритий банкінг - API, інтелектуальний аналіз даних, BaaS - банкінг як послуга, технологія блокчейн; ринкові: everyday banking, цифрове банківське обслуговування у форматі 24/7, безпека банківської діяльності, маркетингові інновації. Багато експертів стверджують, що попри технологічні інновації, домінантну роль у майбутньому все ж будуть відігравати інновації соціальні. І українським банкам доведеться також вчитися ставити своїх клієнтів на перше місце в пріоритетності своїх цілей і налагоджувати тісніші взаємозв'язки. Основними напрямами українських банківських інновацій в останні роки стали: Інтернет та мобільний банкінг та значне розширення банківських операцій, які доступні через ці системи; безкарткові розрахунки через мобільний телефон; режим роботи «24/7»; доступність терміналів самообслуговування; перерахування електронної решти на поповнення мобільного телефону клієнта; активізація присутності в соціальних мережах; індивідуалізація потреб клієнтів (застосовується переважно для VIP-клієнтів банку). Значна питома вага банківських інновацій впроваджується у сегменті комерційних банків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Володимирівна, Хижняк Анастасія. "МІСЦЕ БАНКІВСЬКОЇ ТАЄМНИЦІ В ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ ВІДНОСИНАХ." Часопис цивілістики, no. 42 (October 6, 2021): 14–17. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i42.429.

Full text
Abstract:
Хижняк Анастасія ВолодимирівнаМІСЦЕ БАНКІВСЬКОЇ ТАЄМНИЦІ В ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ ВІДНОСИНАХСтаттю присвячено питанням визначення банківської таємниці на основі підходів, запропонованих у чин-ному законодавстві, правозастосовній практиці та юридичній доктрині. Визначено, що банківську таємницю най-частіше визначають як вид інформації, інститут права, принцип банківського права або банківської діяльності,обов’язок банку та його співробітників. На підставі аналізу законодавства й фахової літератури з’ясовано, щосемантичне співвідношення інформації та банківської таємниці ґрунтується на різних підходах, а на позначенняїх співвідношення використовуються лексичні формули «містить банківську таємницю», «є банківською таємни-цею», «становить банківську таємницю», «складає банківську таємницю», «вважається банківською таємницею»тощо.Виокремлено перелік дій, які можуть застосовуватися щодо банківської таємниці, серед яких – зберігання,захист, використання й розкриття, гарантування, правове регулювання та зняття. Доведено, що природа такихдій є різною, що свідчить про відсутність єдності у визначенні категорії «банківська таємниця».Зроблено висновок, що найчастіше банківська таємниця визначається як особливий вид інформації, тобтовідомості, що становлять цінність у юридичному сенсі, – об’єкт права. Зауважено, що більшість даних про особута її фінансові операції існують у реальному світі й поза відносинами з банками, а отже, не мають статусу банків-ської таємниці до отримання таких даних банківською установою. Аргументовано, що такі відомості поза волеювласника не мають і статусу конфіденційної інформації, а отже, не є об’єктами права як такі, що не мають юри-дичної цінності й необхідності в захисті.Доведено, що категорія «банківська таємниця» може розглядатися в цивільно-правовому аспекті; інформація,що відноситься до банківської таємниці, може бути об’єктом цивільних правовідносин, щодо неї можуть виникативзаємні права й обов’язки суб’єктів цивільного права, а відносини щодо набуття та здійснення таких прав таобов’язків регулюються нормами цивільного права як такі, що формуються на договірній основі за умови рівно-сті суб’єктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дзера, Олександр Васильович, and Маріанна Сергіївна Біленко. "КАТЕГОРІЯ «БАНКІВСЬКА ПОСЛУГА»: ВИЗНАЧЕННЯ І ОСОБЛИВОСТІ." New Ukrainian Law, no. 1 (March 30, 2022): 29–34. http://dx.doi.org/10.51989/nul.2022.1.4.

Full text
Abstract:
У статті розглядається розгалуженість сегментів фінансового ринку, взаємодія між якими відбувається щодо надання фінансових послуг. Розглядаються такі поняття, як «фінансова послуга» та «платіжна послуга». Проаналізовано, що банківська діяльність є одним з елементів фінансової діяльності в державі. Нині банківські послуги є монопольними і намагаються не допустити появи нових суб’єктів із передовими технологіями. Коротко досліджується генеза виникнення банків. Розкривається сутність основних понять у сфері банківської діяльності. Зазначається, що банківська діяльність за своєю суттєвою належністю є економічною, але вона потребує детального та послідовного правового регулювання і захисту з боку держави, оскільки є сукупністю певних правовідносин. Банк є юридичною особою, яка на підставі ліцензії має виключне право надавати банківські послуги. Досліджено поняття «банківські послуги» через дефініцію поняття «послуга» та властиві банківським послугам характеристики. Послуга є самостійною правовою категорією, яка має комплексний характер із притаманними формою та змістом. В економічній літературі послуги розуміються і як вид діяльності, і як вид економічного блага, що виступає в нематеріальній формі. У юридичній літературі домінує думка, що послуга є дією або сукупністю дій (діяльність), об’єднаних однією метою – створенням корисного ефекту. Автором зазначено, що складність розробки поняття «послуга» полягає у відсутності єдиного розуміння суті цього явища. Використаний у статті аналіз основних доктринальних підходів дозволив установити, що банківські послуги – це діяльність банку, направлена на супроводження та оптимальне виконання банківських операцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Берегуля, О. "Іпотечне кредитування як банківська операція: теоретичні основи й умови проведення." Вісник Національного банку України, no. 10 (2007): 46–48.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Dolinskyi, Leonid, and Maksym Zabashtanskyi. "ФІНАНСОВІ ВАЖЕЛІ АКТИВІЗАЦІЇ КРЕДИТНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ В УКРАЇНІ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 3 (19) (2019): 321–29. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-3(19)-321-329.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано сучасний стан та перспективи розвитку кредитно-інвестиційної діяльності банківських установ в Україні. Проведено статистичний та кореляційний аналіз впливу динаміки показників банківської кредитно-інвестиційної діяльності на темпи зростання валового внутрішнього продукту країни. Визначено, що ключовими проблемами, що заважають активізації банківських кредитно-інвестиційних операцій, є проблемна заборгованість та дефолти за борговими зобов’язаннями. З метою ефективного розвитку банківської діяльності запропоновано запровадження механізмів управління дохідністю та ризиком кредитно-інвестиційних операцій у межах комплексної системи ризик-менеджменту банківських установ. Показано, що ефективно функціонуюча система ризикменеджменту кредитно-інвестиційної діяльності має максимально точно класифікувати потенційні об’єкти капіталовкладень таким чином, щоб банківська установа якнайменше наражалася на прямі фінансові збитки та при цьому якнайменше втрачала потенційні прибутки. Стверджується, що активізація кредитно-інвестиційної діяльності – це глобальне завдання, що має вирішуватися на рівні державної політики, а отже, потребує розробки відповідного фінансового механізму. Стосовно фінансових важелів цього механізму, ключовим в активізації кредитно-інвестиційної діяльності має стати підвищення ефективності кредитно-інвестиційних операцій за рахунок оптимізації процесів аналізу, оцінювання та управління дохідністю та ризиком боргових інструментів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Подолян, Ю. О. "Правочини у сфері банківської діяльності: історико-правовий аналіз (на прикладі ХІХ–ХХ ст.)." Law and Safety 78, no. 3 (September 30, 2020): 127–31. http://dx.doi.org/10.32631/pb.2020.3.17.

Full text
Abstract:
Досліджено особливості та правову природу правочинів у сфері здійснення банківської діяльності з точки зору історико-правового осмислення. Зроблено висновок, що правове регулювання банківських операцій забезпечувало правомочності для кожного виду банківських установ лише окремими правочинами та сукупністю операцій, зміст яких визначався, перш за все, функціями того чи іншого виду банківських установ. Визначено основоположні засади державної політики у сфері здійснення банківської діяльності й банківських операцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Туролєв Г.О. "ГЛОБАЛІЗАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ОФШОРНОГО БАНКІНГУ." Економічний форум 1, no. 4 (October 13, 2020): 153–60. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-4-20.

Full text
Abstract:
Глобальні умови функціонування світової банківської системи закладають якісно нові умови акумулювання і перерозподілу фінансового капіталу за різними регіонами і секторами світової економіки, а також трансформації сукупних заощаджень економічних агентів різних країн у глобальний інвестиційний капітал. Особливе місце у світовій банківській архітектурі посідає офшорне банківництво, яке в останні десятиліття перетворилось на усталений й невід’ємний компонент глобального фінансового ринку. Охоплюючи операції банківських установ, що локалізовані в офшорних юрисдикціях, офшорний банкінг забезпечує підприємницьким структурам значне послаблення податкового навантаження, високу конфіденційність комерційних угод та надійне збереження капіталу. У той самий час поглиблення міжнародної спеціалізації і виробничого кооперування, фрагментація глобальних потоків товарів і капітальних ресурсів забезпечують економічним суб’єктам широкі можливості щодо застосування послуг офшорного банківського бізнесу у цілях використання особливих систем корпоративного законодавства. У статті розкрито масштаби і структурну динаміку офшорного банківництва в останні десятиліття. Комплексно охарактеризовано сучасні тенденції розвитку офшорних банків з акцентуванням дослідницького інтересу на процесах системної технологізації і динамічному поширенні фінтеху і штучного інтелекту, проникнення у даний сектор технологій електронної комерції, його переведення на технології блокчейну, посилення клієнт-орієнтованості і персоніфікованості офшорних банківських операцій, глибокої конвергенції діяльності офшорних банків й міжнародних інвестиційних компаній, активізації злиттів трастових офшорних компаній та ін. Доведено, що дані тенденції відбивають глобальний характер діяльності офшорних банків, високий рівень інноваційності їх сервісів, неухильну диверсифікацію банківських послуг та підвищення рівня стійкості банківської системи до дії чинників світової економічної нерівноваги. Особливу увагу приділено питанню щодо реалізації блокчейн-стартапів та організації бірж з торгівлі цифровими валютами, що справляють вагомий вплив на механізми функціонування офшорного банківництва. Обґрунтовано, що клієнтам офшорних банків надається на сьогодні широкий спектр послуг, що виходить далеко за рамки власне банківського обслуговування, й охоплює також консалтингові сервіси з питань податкового законодавства, оптимізації податкових витрат, заснування офшорного бізнесу тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Чернадчук, В. "Щодо визначення понять "банківські операції" та "банківська діяльність"." Підприємництво, господарство і право, no. 8 (2001): 71–74.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Стащук О.В. and Мартинюк Р. "СПЕЦИФІКА ЗАСТОСУВАННЯ КОГНІТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В СУЧАСНІЙ БАНКІВСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ." Економічний форум 1, no. 3 (September 25, 2021): 134–38. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-3-19.

Full text
Abstract:
Інтенсивний технологічний розвиток суспільства справляє суттєвий вплив не лише на зміну структури виробничих відносин, але й істотно впливає на трансформацію фінансової і, зокрема, банківської системи. При цьому внаслідок ускладнення мережевих технологій, які вже давно використовуються для забезпечення функціонування онлайн-банкінгу, виникають можливості переведення усього комплексу обслуговування клієнтів банку у сферу дистанційного обслуговування. Інновації, пов’язані з використанням когнітивних технологій та штучного інтелекту, дають змогу трансформації традиційних автоматизованих систем дистанційного банківського обслуговування клієнтів в новий технологічний та інформаційний вимір, наслідком чого є формування цифрового банкінгу. При цьому, поточні тенденції свідчать, що переорієнтація банківських послуг в цифрові технології відбувається достатньо швидкими темпами, наслідком чого є скорочення мереж банківських відділень – обслуговування клієнтів відбувається онлайн та за допомогою спеціалізованих терміналів, кожен з яких за своїм функціоналом здатен замінити до десяти працівників. В статті розглянуто сучасну специфіку формування нової системи банківського обслуговування, котре пов’язане із застосуванням когнітивних технологій та штучного інтелекту і має своїм наслідком формування нових принципів взаємодії та трансформації систем «клієнт – банк» в цифровий банкінг. Визначено, що впровадження таких технологій у банківську діяльність дозволяє банкам суттєво економити на утриманні окремих відділень та скорочувати чисельність персоналу, задіяного в обслуговування клієнтів. Досліджено, що перехід до цифрового банкінгу значно збільшує потребу в забезпеченні інформаційної безпеки клієнтів банку, оскільки більшість їхніх операцій з рахунками відбувається через мережу і є потенційно вразливими до недоброчесних дій. Відтак, можна зробити висновок, що інтенсивне впровадження цифрових технологій в банківську діяльність є неможливим без забезпечення належної системи інформаційної безпеки з боку банківських установ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Операція банківська"

1

Петренко, А. С. "Конкуренція на банківському ринку України." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Petrenko.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглянуті теоретичні аспекти та сутність банківської конкуренції як економічної категорії. Наукові засади дослідження поняття «конкурентоспроможність банківських послуг». Сучасні підходи до оцінки конкурентоспроможності банківської установи. Оцінка фінансової дільності АТ «Південний». Аналіз конкурентних позицій АТ «Південний». Порівняльна характеристика конкурентоспроможності банківських послуг та продуктів АТ «Південний». Зарубіжний досвід щодо підвищення конкурентоспроможності банків. Напрями підвищення конкурентоспроможності банку АТ «Південний». Проаналізовано загальні та специфічні функції конкуренції. Порівняльна характеристика методів оцінки конкурентоспроможності банку. Оцінка стратегії діяльності банку АТ «Південний». Основні сервіси, які підтримують ІТ-проекти українських банків. Порівняльна характеристика показників банків. Пропозиції для впровадження українськими банками стратегій покращення конкурентоспроможності. The paper considers the theoretical aspects and the essence of banking competition as an economic category.
Scientific principles of research on the concept of "competitiveness of banking services". Modern approaches to assessing the competitiveness of a banking institution. Estimation of financial activity of JSC " Pivdenny". Analysis of competitive positions of JSC "Southern". Comparative characteristics of the competitiveness of banking services and products of JSC "Southern". Foreign experience in increasing the competitiveness of banks. Directions for increasing the competitiveness of the bank JSC "Pivdenny". General and specific functions of competition are analyzed. Comparative characteristics of methods for assessing the competitiveness of the bank. Evaluation of the strategy of the bank JSC " Pivdenny". The main services that support IT projects of Ukrainian banks. Proposals for Ukrainian banks to implement strategies to improve competitiveness.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кондраков, А. В. "Розробка автоматизованого рішення для виявлення шахрайських операцій клієнтів банку." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/69351.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено об’єкт та інструменти для здійснення шахрайських операцій клієнтів банку. Проведений аналіз основних критеріїв оцінювання банківської операції як шахрайської. Розроблено прототип системи електронних платежів з реалізацією алгоритму перешкоджання здійсненню шахрайських операцій клієнтів банку. Основаною метою цього дослідження є розробка алгоритму для перешкоджання здійснення шахрайських операцій клієнтів банку.
The paper investigates the object and tools for carrying out fraudulent operations of bank's clients. An analysis of the main criteria for assessing a banking transaction as fraudulent was conducted. A prototype of the electronic payment system was developed based on the implementation of the algorithm of interfering with carrying out fraudulent operations of bank's clients. The purpose of this study is to develop an algorithm for preventing fraudulent operations of bank's clients.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Марков, Р. Г., and Олександр Євгенович Голоскоков. "Розробка та дослідження математичного забезпечення та програмної компоненти інформаційної системи оцінки кредитоспроможності клієнта банка." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38145.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дубницький, В. Ю., and А. М. Кобилін. "Визначення ефективності банківських операцій в умовах нестохастичної і стохастичної невизначеності." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2005. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62298.

Full text
Abstract:
В умовах швидкозмінних факторів, які впливають на хід фінансових процесів, використання традиційних стохастичних методів прогнозування не завжди дає задовільний результат. Це пов’язано з тим, що багато факторів мають невизначеність нестохастичної природи. Адекватним математичним апаратом, який на наш погляд, найбільш пристосований для роботи у цих умовах, є апарат інтервальних обчислень, застосований нами для оцінки ефективності банківських операцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Криворучко, Т. І. "Основні проблеми методичного забезпечення аудиту банківських операцій." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62353.

Full text
Abstract:
В умовах економічної кризи для підвищення ефективності управління банківською діяльністю велике значення набуває організація надійної та ефективної системи внутрішнього аудиту. Необхідність підвищення ефективності служби внутрішнього аудиту банків викликана зростанням кількості проблемних банків і пов’язана з дією негативних чинників, які виникають внаслідок некваліфікованого управління, відсутності стратегічного планування, ненадійної та недієвої системи внутрішнього аудиту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гузь, М. М. "Діагностика стану банківської системи України як фактору впливу на маркетингові комунікації банківських операцій." Thesis, Донецький державний університет управління, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51999.

Full text
Abstract:
У статті проводиться аналіз сучасного стану банківської системи України та визначаються основні тенденції банківських маркетингових комунікацій в умовах, що склалися. Розглядається питання витрат на меркетингові комунікації різних груп банків за останні роки та їх ефективність.
The modern state of the Ukrainian bank system is analysed in the article. The basic tendencies of bank marketings communications are determined in terms which was folded. The question of charges on marketings communication of different groups of banks in the last few years and their efficiency is examined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Білик, Ю. Л. "Податковий контроль трансфертного ціноутворення у банках України." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81557.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено сутність трансфертного ціноутворення в аспекті банківської діяльності та його регулювання податковим законодавством.Проведений аналіз основних факторів, які впливають на виникнення потенційних ризиків використання трансфертних цін з метою мінімізації податків. Основною метою дослідження є висвітлення сучасних проблем регулювання трансфертного ціноутворення в Україні та обґрунтування шляхів покращення податкового контролю за трансфертними цінами у банках.
The essence of transfer pricing in the aspect of banking activity and its regulation by tax legislation is investigated. The main factors influencing the emergence of potential risks of using transfer prices in order to minimize taxes were analyzed. The main purpose of the study is to highlight the current problems of transfer pricing regulation in Ukraine and substantiate ways to improve tax control over transfer pricing in banks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мирославський, Сергій Володимирович, Сергей Владимирович Мирославский, and Serhii Volodymyrovych Myroslavskyi. "Окремі питання авалювання векселів у сучасній банківській практиці в контексті розвитку банківської системи України." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63466.

Full text
Abstract:
На сучасному етапі розвитку банківської системи України після відчутного спаду в банківській практиці знову намітилися тенденції збільшення питомої ваги операцій з цінними паперами, у тому числі з векселями. Проте, на відміну від банківських систем інших країн, зокрема Німеччини та Франції, окремі види операцій банків з векселями Україні є недостатньо розвиненими та малодослідженими юридичною наукою. Серед таких операцій слід виділити операції з авалювання векселів у сучасній банківській практиці.
At the current stage of Ukraine's banking system after a noticeable decline in banking practice newly emerging trends of increasing the share of securities transactions, including bills. However, unlike the banking systems of other countries, including Germany and France, certain types of banking transactions in bills Ukraine is underdeveloped and scarcely explored legal science. Among such operations should emphasize operations availing of bills in modern banking practice.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Чижевська, Марина Борисівна. "Банківські гарантії як забезпечення виконання платіжних зобов’язань за експортно-імпортними операціями." Thesis, Суми: ВВП «Мрія-1» ЛТД, УАБС, 2003. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/2734.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гузь, М. М. "Управління маркетинговими комунікаціями банківських операцій." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51349.

Full text
Abstract:
Дисертацію присвячено дослідженню теоретичних, методичних та практичних питань щодо управління маркетинговими комунікаціями банківськими установами України для просування банківських послуг на ринку. В роботі набули подальшого розвитку поняття «маркетингові комунікації» та «маркетингові комунікації банківських операцій». Систематизовано інструменти маркетингових комунікацій, розширено їх перелік та обґрунтовано доцільність їх використання в банківській діяльності. Визначено концептуальні засади побудови системи управління МК банку на основі аналізу впливу факторів зовнішнього та внутрішнього середовища, виокремлення основних підсистем, що ототожнюються з функціями управління та системи забезпечення. З урахуванням використання програмно-цільового підходу у процесі планування маркетингових комунікацій банківських операцій поглиблено розуміння сутності поняття «цільова комплексна програма», що є основою формування ефективних маркетингових комунікацій. Зазначена необхідність створення бюджетних центрів банку та визначені функції бюджетного центру відділу маркетингу. Запропоновано ієрархію соціально-психологічного стану споживача, що формується під впливом цільових комплексних програм та формалізовано процедуру визначення оптимального розподілу коштів на комунікаційні інструменти відповідно до етапів ієрархічної моделі. В процедуру розрахунку рівня поінформованості споживачів введено поняття «інформаційні агенти» і «лояльні агенти». Формалізовані методичні підходи до визначення структури витратної частини бюджету маркетингових комунікацій банку на основі диференціації ефективності впливу комунікаційних інструментів та груп клієнтів.
The dissertation examines the theoretical, methodological and practical issues concerning the management of marketing communications banking institutions of Ukraine to promote banking services in the market. The further development of the concept of marketing communications and marketing communications of banking operations was presented in this work. Systematized marketing communications tools, expanded their list and expediency of their use in banking activity. The conceptual basis for building management systems of bank marketing communications was defined, based on the analysis of influence of factors external and internal environment, selected major subsystems that are identified with the management functions and maintenance systems. With the use of program-target approach in marketing communications planning process banking operations, developed the understanding of concepts - the target complex program, which is the basis for creating effective marketing communications. Specified the need for creating budgetary centres of the bank and defined budgetary centre functions of the marketing department. The hierarchy of social and psychological condition of the consumer was proposed, which is formed under the influence of the target complex programs and formalized procedure for determining optimal allocation of funds for communication tools according to the stages of the hierarchical model. In the procedure for calculating consumer awareness led concept of «information agents» and «loyal agents». Formalized approaches to determining the structure of expenditures bank marketing communications based on differentiation efficiency impact of communication tools and customer groups.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Операція банківська"

1

Скоморович, І. Г. Банківські операції. Львів: Львівський національний університет ім. Івана Франка, 2010.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Петрук, О. М. Банківська справа. Київ: Кондор, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Банківські операції. Київ: Знання, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Банківські операції. Київ: КНЕУ, 2000.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography