Academic literature on the topic 'Оглядова система'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Оглядова система.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Оглядова система"

1

Ліщенко, В. М. "Метод обробки когерентних сигналів в мультирадарній системі однотипних двокоординатних оглядових радіолокаційних станцій з механічним обертанням." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 2(39), (May 7, 2020): 93–98. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2020.39.11.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є задача розробки методу обробки когерентних сигналів в мультирадарній системі однотипних двокоординатних оглядових радіолокаційних станцій з механічним обертанням. Метою є підвищення ефективності виявлення повітряних об’єктів за рахунок об’єднання однотипних двокоординатних радіолокаційних станцій в мультирадарну систему. Запропоновано об’єднати існуючі оглядові радіолокаційні станції у просторово-рознесену когерентну мультирадарну систему. Проведено синтез оптимального виявлювача когерентних сигналів. Проведено оцінку характеристик виявлення повітряних об’єктів в мультирадарній системі з взаємно когерентними сигналами. Отримані результати: найбільшу ефективність і виграш у відношенні сигнал/шум показало додавання другої радіолокаційної станції, оптимальна кількість радіолокаційних станцій у складі мультирадарної системи не більше чотирьох. Очікуємий виграш у пороговому відношенні сигнал/шум може складати до вісімнадцяти децибел. Використання більше чотирьох РЛС недоцільно.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Карадобрій, Т. А., Олександр Бойко, Олена Анатоліївна Дакі, and Олена Миколаївна Тимощук. "АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД АДАПТИВНИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ СУДНОМ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОБУДОВИ." Vodnij transport, no. 3(31) (December 10, 2020): 120–25. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2020.3.31.13.

Full text
Abstract:
В статті відображаються основні результати аналізу джерел інформації що стосується побудови адаптивних систем щодо управління судном. На ряду з аналітичним оглядом технічних рішень систем керування судном висвітлюються позитивні та негативні властивості при побудові адаптивних систем автоматизації судном. Також в праці розкриваються особливістю побудови адаптації авторульових систем судна та можливості покращення якості судноводіння в складних умовах. Пропонується розглядати судноводіння як єдиний процес керування судном з врахуванням всіх підсистем що впливають на управління в цілому за рахунок підвищення достовірності інформації від різних енерготехнічних систем та навігаційних пристроїв що надають додаткові дані в систему керування судном. Ключові слова: адаптивні системи, судноводіння, керування судном, автоматизована система керування
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Kravchenko, O. V. "Modern probiotic system Florica: the possibility of using in obstetrics and gynecology (Review article)." HEALTH OF WOMAN, no. 10(136) (December 30, 2018): 38–43. http://dx.doi.org/10.15574/hw.2018.136.38.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Василишин, В. І., В. О. Лєбєдєв, О. В. Висоцький, and В. П. Коцюба. "Вторинна радіолокація як основа сучасних систем спостереження за повітряною обстановкою." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 2(43), (May 11, 2021): 94–103. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2021.43.13.

Full text
Abstract:
У статті проводиться аналіз сучасних систем спостереження за польотами повітряних суден, що використовують відповідачі, які встановлені на літаку. Розглядаються системи залежного і незалежного спостереження, особливості побудови і використання вторинних оглядових радіолокаторів, дискретно-адресних систем вторинної радіолокації режиму S, систем спостереження з використанням більш тривалого самогенеруємого сигналу режиму S, систем автоматичного залежного спостереження, систем гібридного спостереження, мультилатераційних систем і системи посадки TLS. Визначаються переваги, недоліки і перспективи використання даних систем спостереження за повітряними суднами в сучасній системі спостереження за повітряною обстановкою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Качур, О. Ю. "Задачі системи громадського здоров’я по формуванню у населення відповідального ставлення до особистого здоров’я." Україна. Здоров’я нації 1, no. 1 (February 8, 2022): 37–41. http://dx.doi.org/10.24144/2077-6594.1.1.2022.254634.

Full text
Abstract:
Матеріали та методи. Бібліосемантичний, структурно-логічного аналізу, соціологічний, статистичний. Соціологічним дослідженням охоплено 195 організаторів охорони здоров’я, 89 сімейних лікарів та 265 респондентів із числа дорослого населення. Статистичне опрацювання результатів опитування проводилося з використанням загальноприйнятих методів медичної статистики.Результати. Визначено зміст діяльності системи громадського здоров’я з формування у населення відповідального ставлення до особистого здоров’я. Найвищий рівень підтримки респондентів отримали наступні його складові: інформування населення про загрозливі для здоров’я та життя стани та такти дій при них; інформування населення про систему профілактичних оглядів; інформування населення про принципи первинної та вторинної профілактики захворювань; інформування населення про економічні переваги профілактики захворювань над лікуванням.Висновки. Використовуючи сучасні форми та методи діяльності система громадського здоров’я має можливість забезпечити формування у населення відповідального ставлення до особистого здоров’я.Ключові слова: населення, відповідальне ставлення, формування, система громадського здоров’я, задачі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Zavolodko, G., and D. Pavlova. "МІЖЕТАПНА ОПТИМІЗАЦІЯ ОБРОБКИ ДАНИХ ОГЛЯДОВИХ РАДІОЛОКАЦІЙНИХ СИСТЕМ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ПОВІТРЯНОГО ПРОСТОРУ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 63 (February 26, 2021): 23–26. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2021.1.023.

Full text
Abstract:
В роботі проведено синтез та аналіз оптимальної структури обробки даних оглядових радіолокаційних систем спостереження, який показуэ що завдяки створенню тимчасової інформаційної бази сигнальних даних на потрібну кількість оглядів радіолокаційної системи спостереження, в кожному елементі якої зберігаються сигнальні дані з показниками якості та параметри їх отримання, вдається здійснити міжетапну наскрізну оптимізацію обробки сигналів, первинної та вторинної обробки даних систем спостереження повітряного простору на основі критерія Неймана-Пірсона та з’являється можливість швидше формулювати підготовку інформаційних повідомлень у межах поточного інформування, що істотно впливає на якість прийнятого рішення. Наведені розрахунки показали, які є переваги в якості обробки даних первинних радіолокаторів в порівнянні з варіантом поєднання даних, який здійснюється на рівні прийняття рішень про виявлення провітряного об’єкта в кожному каналі обробки сигнальних дани, та показує неодноманітність якісті прийняття рішення, що визначається як якістю, так і складом інформації, на основі якої приймаються рішення. Таким чином наведена структура призведе до якіснішого аналізу інформації про повітряний простор, який значною мірою забезпечує як безпеку країни, так і безпеку повітряного руху
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Lishchenko, V. "МЕТОД ОБРОБКИ НЕКОГЕРЕНТНИХ СИГНАЛІВ В МУЛЬТИРАДАРНІЙ СИСТЕМІ ОДНОТИПНИХ ДВОКООРДИНАТНИХ ОГЛЯДОВИХ РАДІОЛОКАЦІЙНИХ СТАНЦІЙ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 60 (May 28, 2020): 160–63. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2020.2.160.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є метод обробки некогерентних сигналів в мультирадарній системі. Метою є підвищення ефективності виявлення повітряних об’єктів за рахунок об’єднання некогерентних сигналів однотипних двокоординатних радіолокаційних станцій в мультирадарній системі. Завдання: аналіз тенденцій розвитку повітряних об’єктів, аналіз ефективності виявлення малопомітних повітряних об’єктів, розробка методу обробки некогерентних сигналів в мультирадарній системі оглядових радіолокаційних станцій. Використовуваними методами є: методи системного аналізу, теорії ймовірності, математичної статистики, математичний апарат теорії матриць, теорії статистичної радіотехніки, теорії радіолокації. Отримані такі результати. Розроблений метод обробки некогерентних сигналів в мультирадарній системі. Встановлено, що при некогерентній обробці сигналів ефективність у виграші у відношенні сигнал/шум дорівнює 11 дБ для мультирадарної системи з чотирьох радіолокаційних станцій у порівнянні з автономною радіолокаційною станцією. Висновки. Найбільшу ефективність у виграш у відношенні сигнал/шум показало додавання другої радіолокаційної станції. Встановлено, що оптимальна кількість радіолокаційних станцій у складі мультирадарної системи не більше чотирьох. Подальше збільшення кількості радіолокаційних станцій погіршує практичну значущість та економічну доцільність створення системи
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Канцедал, В. М., and А. А. Могила. "Структура автоматизованої системи управління інформаційною стійкістю наземної оглядової радіолокаційної станції в умовах активних завад." Системи озброєння і військова техніка, no. 1(61), (May 14, 2020): 82–96. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2020.61.10.

Full text
Abstract:
Надано інформаційний опис структури системи управління для пошуку і реалізації на різних рівнях та етапах управління закону управління інформаційною стійкістю режимів зондування РЛС при загрозах і впливах активних завад прикриття і самоприкриття, який узагальнює результати комплексного аналізу впливу на її побудову ряду системо утворюючих чинників. При цьому реалізується повна функція ситуаційного управління із застосуванням різних форм управління для когнітивного пошуку обґрунтованого і оперативного управлінського рішення з урахуванням поставлених цілей і ресурсних обмежень. Вона передбачає цілеспрямоване проведення на вході і виході режимів зондування кожної проблемної області аналіз і прогноз розвитку станів і динамік складових і в цілому конфліктної ситуації, а також умов прийняття рішень. Розглянута багатоконтурна структура управління дозволяє раціонально використовувати ресурсні можливості РЛС щодо забезпечення завадозахищеності її режимів зондування проблемних областей зони огляду і компонент їх систем управління з урахуванням традиційних і нових інформаційних загроз стратегії РЕП.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гарапко, Віталія. "СУЧАСНА СИСТЕМА ЕЛЕКТРОНОГО ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ – TeSLA." ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ТЕОРІЯ, ДОСВІД, ПЕРСПЕКТИВИ 20, no. 2 (November 23, 2021): 197–203. http://dx.doi.org/10.35387/od.2(20).2021.197-203.

Full text
Abstract:
Автором оглядової статті наголошено на тому, що, незважаючи на важливість онлайн-освіти як елемента формального, неформального та інформального навчання, навчальні заклади все ще неохоче працюють над створенням системної онлайн-моделі навчання. Обґрунтовано, що існує певна залежність від особистої оцінки індивідуума, оскільки альтернативи онлайн оцінювання не мають очікуваного суспільного визнання та надійності. Наголошено, що створення системи електронного оцінювання, яка зможе забезпечити ефективне підтвердження особистості здобувача освіти, його авторство через інтеграцію сучасної технології у поточну навчальну діяльність у масштабованому та економічно ефективному порядку, є актуальним питанням. Зазначено, що система ідентифікації особи під час електронного оцінювання навчання (TeSLA – An Adaptive Trust-based e-assessment system for learning) дає можливість навчальним закладам забезпечити прозорий та зрозумілий користувачам процес електронного оцінювання у процесі онлайн-навчання та під час змішаного навчання на базі різних навчальних середовищ та платформ. Зазначена система забезпечує підтримку як поточного, так і семестрового оцінювання та покликана підвищити рівень довіри до такого типу оцінювання серед здобувачів освіти, викладачів і закладів освіти у цілому. Окрім того, використання інноваційних технологій у навчальному процесі дозволяє підвищити впевненість у собі, мотивацію до вивчення дисциплін та більш ефективної організації самостійної пізнавальної діяльності студентів, створити сприятливе освітнє середовище для дослідницької діяльності, спонукати до проведення дослідницької роботи. Автором наголошено, що якщо брати до уваги сучасну систему онлайн-освіти, яка забезпечується, переважно, віртуальним навчальним середовищем, то доступ до матеріалів в мережі може бути досить простим і здаватися надійним, але рівень захисту результатів оцінювання від шахрайства – ні. Підкреслено, що запобігаючи плагіату та шахрайству, система TeSLA сприяє впровадженню академічної доброчесності, розвиткові індивідуально орієнованого навчання, розширенню полікультурного європейського сектору вищої освіти, створюючи нові можливості для гнучкого навчання упродовж усього життя.Ключові слова: електронне/онлайн оцінювання; здобувач освіти; проєкти ЄС; ідентифікація авторства; плагіат; самоплагіат.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Фомін, О. В., А. О. Ловська, Д. І. Скуріхін, and В. В. Бондаренко. "Багатофункціональний пристрій для контролю технічного стану ходових частин вагонів в експлуатації." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 1(265) (March 16, 2021): 128–32. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-265-1-128-132.

Full text
Abstract:
В публікації подані результати дослідження впливу засобів контролю технічного стану та технічної діагностики на експлуатаційну готовність залізничного рухомого складу. В результаті показано, що для збільшення коефіцієнта готовності потрібно прагнути не тільки до збільшення напрацювання на відмову вузлів вагона, але й до скорочення часу змушеного простою вагона на операціях технічного обслуговування і ремонту. Застосування сучасних засобів контролю технічного стану ходових частин вагонів дозволяє значно скоротити час змушеного простою вагонів. З’ясовано, що важливим напрямком вдосконалення системи технічного обслуговування і ремонту вагонів є широке впровадження об'єктивних методів і автоматизованих засобів технічної діагностики і контролю. Зазначено, що під час зупинок поїздів на станціях технічне обслуговування носить суб’єктивний характер, а якість суб'єктивного діагностування або контролю технічного стану має дуже великий розкид, так як залежить від стану і досвіду оглядача, змінюється від умов погоди і пори доби, тощо. Для удосконалення технології технічного обслуговування, автоматизації та переважного виключення суб'єктивних методів контролю технічного стану запропоновано застосування багатофункціонального пристрою оглядача вагонів на основі технологій автоматизованого контролю технічного стану та ідентифікації рухомого складу залізниць під час зупинок поїздів на станціях. Відмічено, що впровадження на залізницях систем автоматичної ідентифікації рухомого складу сприяє оперативному доступу до інформації про параметри вагонів в реальному режимі часу, тому очікується, що завдяки поєднанню систем контролю технічного стану та автоматичної ідентифікації стане можливим впровадження нових концепцій системи технічного обслуговування та ремонту, підвищення експлуатаційної готовності рухомого складу залізниць.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Оглядова система"

1

Обод, А. І., І. А. Штих, and І. В. Свид. "Сумісна оптимізація обробки даних оглядових систем спостереження повітряного простору." Thesis, ОНАЗ, 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/5673.

Full text
Abstract:
Наводиться аналіз відомих методів поєднання даних оглядових систем спостереження повітряного простору на етапі третинної обробки та пропонується здійснювати поєднання даних в мережі систем спостереження на етапі сигнальних даних чи на етапі первинної обробки даних. Показано, що реалізація централізованої обробки сигнальних рішень та первинної обробки даних дозволяє здійснити сумісну оптимізацію обробки даних та підвищити показники якості інформаційного забезпечення користувачів системи контролю повітряного простору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Чужа, Олексій Олександрович. "АВТОМАТИЧНА ОГЛЯДОВО-ПОРІВНЯЛЬНА НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА." Thesis, Національний авіаційний університет, 2012. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/11457.

Full text
Abstract:
Today appear one of most perspective survey-comparative methods of navigation. The basic element of such systems is a man which executes an eventual position-fix aircraft. Automatic navigationals on the basis of survey-comparative methods of navigation appear perspective for application in pilotage-navigation complexes of modern air ships Одними із найбільш перспективних сьогодні являються оглядово-порівняльні методи навігації. Основним елементом таких систем є людина, яка виконує кінцеве визначення місцеположення літального апарата. Автоматичні навігаційні системи на основі оглядово-порівняльних методів навігації являються перспективними для застосування в пілотажно-навігаційних комплексах сучасних повітряних суден.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кікоть, В. М. "Оглядовий аналіз інформаційної системи конкурсного відбору кадрів." Thesis, КОД, 2013. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3964.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Старокожев, С. В. "Аналіз якісних показників обробки даних оглядових радіолокаційних систем спостереження." Thesis, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2022. https://openarchive.nure.ua/handle/document/20131.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Старокожев, С. В. "Аналіз якісних показників обробки даних оглядових радіолокаційних систем спостереження." Thesis, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2022. https://openarchive.nure.ua/handle/document/20228.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Глущенко, А. О. "Синтез оптимальної структури обробки даних оглядових радіолокаційних систем спостереження." Thesis, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2022. https://openarchive.nure.ua/handle/document/20132.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Глущенко, А. О. "Синтез оптимальної структури обробки даних оглядових радіолокаційних систем спостереження." Thesis, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2022. https://openarchive.nure.ua/handle/document/20227.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Чернишов, М. В., С. Р. Козирєв, and І. І. Обод. "Обробка інформації у мережі оглядових радіолокаційних систем спостереження повітряного простору." Thesis, ХНУВС, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/16042.

Full text
Abstract:
В роботі показано, що використання розподіленої обробки даних у зазначеній синхронній мережі систем спостереження з урахуванням можливості використання рівноцінності факту виявлення повітряних об’єктів первинною та вторинною систем спостереження більш доцільно у порівнянні з існуючою структурою інформаційного забезпечення системи контролю повітряного простору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сторожук, Б. В. "Система розпізнавання об‘єктів на ділянках автошляху за допомогою оглядових камер відеоспостережень." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23420.

Full text
Abstract:
Сторожук, Б. В. Система розпізнавання об‘єктів на ділянках автошляху за допомогою оглядових камер відеоспостережень : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / Б. В. Сторожук ; керівник роботи Є. В. Нікітенко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних і комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 106 с.
Об'єктом розробки була інтелектуальна система розпізнавання об‘єктів на ділянках автошляху за допомогою оглядових камер відеоспостережень. Метою кваліфікаційної роботи є створення системи, яка зможе прийняти, обробити та розпізнати об’єкти на зображенні. Під час розробки та проектування, були розглянуті ШНМтрументи для створення системи та їх недоліки. Результати даної роботи можуть бути використанні для отримання статистичних даних по кількості та типу транспорту на ділянці автошляху. Можливе подальше вдосконалення системи шляхом покращення методів розпізнавання об’єктів на зображеннях використовуючи нейронну мережу характерно новітньої архітектури, що дозволяє у свою чергу покращити метод класифікації та підвищити показник точності розпізнавання об‘єктів на ділянках автошляху
The object of the development was an intelligent system for recognition of objects on the road sections with the help of overview cameras of video surveillance. The purpose of qualifying work is to create a system that can receive, process and recognize objects in an image. During development and design, the tools for creating the system and their disadvantages were considered. The results of this work can be used for obtaining statistics on the amount and type of transport on the road section. Possible further Improvement of the system by improving the methods for recognizing objects to be saved using the neural venter is characteristic of the latest architecture, which allows it to improve its classification method in its queue and improve the accuracy of the object recognition on the road sections.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Юріівна, Жовнер Валентина, Жовнер Валентина Юрьевна, Jovner V, Агєєва Галина Миколаївна, Агеева Галина Николаевна, and Agieieva Galyna. "Кришки люків оглядових колодязів – складові дизайну міського средовища." Thesis, Київський національний університет будівництва та архітектури, 2019. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40697.

Full text
Abstract:
[1] Искусство канализационного барельефа. – URL: http://www.lookatme.ru/flow/posts/design-radar/53721-iskusstvo-kanalizatsionnogo-barelefa [2] Комунальники Кам'янця б'ють на сполох: у місті щодня крадуть каналізаційні люки. – URL: https://khm.depo.ua/ukr/khm/komunalniki-kamyantsya-byut-na-spolokh-u-misti-shchodnya-kradut-knalizatsiyni-lyuki-20190404942700 [3] Коллекция киевских люков просто прекрасна – надо лишь внимательнее смотреть под ноги. – URL: https://www.instazu.com/media/1997937132741455327 [4] Красота под. ногами. – URL: https://mysocialmate.co/media/2125366476940001749/B1-0YzTiEHV [5] Люки оглядових колодязів і дощоприймачі зливостічних колодязів. Технічні умови: ДСТУ Б В.2.5-26:2005 (ГОСТ 3634-99). – Чинний від 2006-01-0. – Держбуд України, 2005. – 14 с. [6] Крышки люков как новый жанр японского прикладного искусства. – URL: https://www.nippon.com/ru/views/b06304/
Представлені результати дослідження можливості використання складових інженерних систем міста у якості засобів дизайну міського середовища. Об’єкт дослідження – кришки люків оглядових колодязів підземних інженерних комунікацій міста. Виявлені характерні особливості форми, матеріалу, наявність рельєфних зображень (графічних, текстових). Простежені динаміка змін в оформленні та маркуванні поверхні кришок впродовж двох століть; сучасні тенденції використання кришок як своєрідних об’єктів дизайну міського середовища.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Оглядова система"

1

Соловйов, Володимир Миколайович. Економічна кібернетика: з досвіду моделювання складних фінансово-економічних систем. КЕІ КНЕУ, 2005. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1052.

Full text
Abstract:
Складні системи різної природи – фізичні, біологічні, соціальні, економічні - проявляють універсальні властивості, дослідження яких вимагає розробки принципово нових моделей і методів досліджень. Поряд з класичними економетричними підходами все ширше використовуються моделі і методи теорії складних систем, яка, являючись по суті міждисциплінарною наукою, використовує як відомі моделі, так і принципово нові. У даній оглядовій статті ми демонструємо деякі можливості такого підходу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Афонін, А. П., В. М. Барабаш, А. А. Баутіна, В. І. Марчик, and А. П. Терещенко. Динаміка показників захворюваності школярів м. Кривого Рога протягом 2008-2011 рр. Херсонський державний університет, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1881.

Full text
Abstract:
В роботі, якій досліджували характер коливання показників захворюваності школярів з 2008 року до 2011 року, використано показники планових поглиблених медичних оглядів, що організовуються в поліклініках за місцем проживання школярів. Протягом досліджуваного періоду в школярів загальноосвітніх закладів місто Кривого Рогу відмічається збільшення показників загальної частоти захворюваності на 20% та стійка тенденція зменшення показників в порушеннях постави на 30%, а також органів зору, серцево-судинної системи, нирок, ЦНС та ендокринної системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography