Academic literature on the topic 'Необоротні активи підприємства'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Необоротні активи підприємства.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Необоротні активи підприємства"

1

Борисюк, О. С. "Необоротні активи в системі кругообігу капіталу підприємства." Вісник Житомирського державного технологічного університету. Економічні науки, Вип. 4 (50) (2009): 15–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Зелікман, В. Д., Р. Б. Сокольська, and В. О. Огородник. "СИСТЕМА ДОКУМЕНТІВ АНАЛІТИЧНОГО ОБЛІКУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», no. 2(56) (March 22, 2021): 138–44. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2020.2(56).138-144.

Full text
Abstract:
На основі виділення видів об’єктів інвестиційної діяльності (нематеріальні активи, основні засоби, інші необоротні активи, фінансові інвестиції, що обліковуються за методом участі в капіталі, та інші довгострокові фінансові інвестиції) та типів інвестиційних результатів (складові економічного ефекту, соціального ефекту, екологічного ефекту) сформована комплексна система аналітичних відомостей і звітів, яка має забезпечити підвищення якості здійснення аналітичного обліку інвестиційної діяльності в умовах вітчизняного підприємства з належним рівнем деталізації інформації та можливістю її агрегованого аналізу. Розроблена система документів аналітичного обліку має дозволити керівництву підприємства оцінити ефективність інвестиційної діяльності за окремими напрямами та визначити найбільш доцільні з них на майбутнє в умовах обмеження наявних ресурсів підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Susidenko, Valentin, and Julia Susidenko. "РЕАЛІЇ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій 2, no. 6 (December 23, 2020): 183–93. http://dx.doi.org/10.32750/2020-0217.

Full text
Abstract:
Розглянуто основні засади формування принципів та методів управління інноваційним розвитком підприємств України на стадії науково-технічної підготовки виробництва. Доведено, що провідні підприємства інвестують у необоротні активи для подальшого вдосконалення інноваційного рівня свого виробництва. Розкрито реалії інноваційної діяльності сучасних підприємств та виокремлено її основні проблеми і принципи функціонування, які полягають у створенні умов для збереження, піднесення і використання науково-технічного та інноваційного потенціалу, забезпечення підприємництвом розвитку науково-виробничої сфери тощо. Визначено перспективи інноваційної діяльності шляхом реалізації інноваційних проектів суб’єктів господарювання різних форм власності. В статті розглянуті проблемні питання впливу системних внутрішніх та зовнішніх факторів на інноваційний розвиток підприємства і управління сучасними організаціями на засадах інноваційного підходу в умовах ринкової економіки. Запропоновані деякі рекомендації щодо впровадження комплексного механізму стимулювання інноваційного розвитку з урахуванням дії загальнонаукових діалектичних закономірностей еволюційного розвитку. Розвиток сучасного підприємства – це процес систематичних динамічних перетворень, трансформацій його підсистем в межах встановлених підприємством стратегічних цілей для забезпечення сталого інноваційного розвитку. Тому нагальною проблемою інноваційного розвитку є раціоналізація та інтеграція всіх процесів в системі управління підприємством. Проаналізовано множиною багаторівневих цілей об’єктів і суб’єктів управління, які повинні мати високий рівень узгодженості, а з іншого, – складністю їх гармонізації. Визначено сучасні умови ведення інноваційної діяльності ставлять перед її ініціаторами завдання організації безперервного процесу нарощування конкурентних переваг у всіх напрямках ресурсного забезпечення впровадження нововведень. Їх головним джерелом на сьогодні є так звані нематеріальні активи і, перш за все, людські ресурси, професіоналізм і знання, як упорядкована специфічна сфера, яка націлена на вирішення певних завдань впровадження інновацій. Встановлено, що людські ресурси, професіоналізм, знання стають першочерговим ресурсом, який є важливою вартістю підприємств та забезпечує їх економічний розвиток.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шушкова, Юлія, Аміна Шутко, and Юлія Баськова. "АНАЛІЗ СТАНУ ТА СТРУКТУРИ АКТИВІВ ВІТЧИЗНЯНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Молодий вчений, no. 11 (99) (November 30, 2021): 415–21. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-11-99-89.

Full text
Abstract:
В статті наведено економічну сутність терміну «активи», виділено основну класифікацію активів, що дає можливість оцінити характер участі усіх засобів у господарському обороті. Визначено особливості управління оборотними та необоротними активами підприємств України в умовах зовнішніх загроз, таких як спад виробництва, посилення фінансової нестабільності, пандемії коронавірусу, військових дій на сході країни тощо. Визначено основні завдання аналізу активів підприємства. Здійснено структурно-динамічний аналіз активів підприємств України за 2015-2019 роки. Доведено, що розмір, склад та структура активів підприємства зумовлює обсяг його виробництва та рівень ефективності цього виробництва. Проаналізовано динаміку темпу зростання оборотних та необоротних активів підприємств України за 2015-2019 роки. У дослідженні розглянуто показники обсягу оборотних та необоротних активів з розподілом на великі, середні, малі та мікропідприємства за 2019 рік. Оцінено галузеву структуру активів підприємств України. Встановлено тенденції зміни обсягів оборотних та необоротних активів усіх галузей економіки України у 2018-2019 роках. Проаналізовано ефективність використання оборотних та необоротних активів за коефіцієнтами постійності та мобільності, а також визначено тенденції зміни співвідношення оборотних і необоротних активів підприємств України. Відзначено, що в сучасних умовах коефіцієнт співвідношення оборотних та необоротних активів зростає і це є позитивним явищем, оскільки підприємства України можуть швидко погашати свою заборгованість. Отримані результати дослідження можуть знайти впровадження у діяльність підприємств різних форм власності в частині здійснення заходів формування, розпорядження та управління активами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Lebedevich, S. I., and V. O. Tsitsiala. "Актуальні проблеми організації обліку необоротних активів екологічного спрямування лісогосподарського підприємства." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 9 (October 25, 2018): 65–67. http://dx.doi.org/10.15421/40280913.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах виникає необхідність перегляду та уточнення принципів формування необоротних активів підприємства. Ресурси підприємства трансформуються в активи (відповідно – відображаються в балансі), лише після дотримання умов визнання, зокрема оцінки та ідентифікації, можна очікувати від них економічної вигоди (прибутку), це свідчить про актуальність і важливість цієї теми. Перше, на що потрібно звернути увагу, це організація первинного і зведеного обліку основних засобів екологічного призначення. Операцією, яка потребує окремих форм документів для її відображення в бухгалтерському обліку, є переоцінка основних засобів екологічного призначення, проблемним питанням обліку необоротних активів і ОЗ екологічного призначення є облік екологічних витрат на їх поліпшення. Практична проблема, пов'язана з оцінкою необоротних активів, часто виникає під час проведення їх інвентаризації та виявлення таких, що не відображені на балансі підприємства. Розглянуто актуальні проблеми організації обліку необоротних активів екологічного спрямування лісогосподарського підприємства. Для цілей переоцінки потрібно поділити групи основних засобів екологічного призначення (враховуючи специфіку діяльності) на певні підгрупи, щоб зробити їх однорідними. Для покращення організації обліку запропоновано деталізований план рахунків необоротних активів екологічного призначення, з урахуванням діяльності лісового підприємства. Розроблено прикладні пропозиції вирішення проблем організації обліку необоротних активів екологічного спрямування лісогосподарського підприємства, які допоможуть підприємству чітко організувати облік необоротних активів, спрямованих на екологічну політику лісогосподарства. Основою управління є інформація про екологічні витрати, отримана шляхом дослідження необоротних активів екологічного призначення діяльності підприємства, побудови механізму раціональної організації та методики обліку необоротних активів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kafka, S. M. "ПРОБЛЕМИ КЛАСИФІКАЦІЇ НЕОБОРОТНИХ АКТИВІВ В ОБЛІКУ." Actual problems of regional economy development 2, no. 12 (April 26, 2016): 178–85. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.12.178-185.

Full text
Abstract:
Досліджено підходи науковців України до обліку необоротних активів та критичний аналіз проблемних питань, вирішення яких ними розроблено, визначено ті, які й сьогодні вимагають додаткового доопрацювання: класифікація необоротних активів для цілей обліку. Запропоновано уніфікований підхід до класифікації необоротних активів з метою відображення інформації про них у системі бухгалтерського обліку для задоволення інформаційних потреб користувачів фінансових звітів щодо управління необоротними активами підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Морозова, Г. С. "Лізинг як перспективне джерело фінансування необоротних активів підприємства." Інвестиції: практика та досвід, no. 9, травень (2014): 21–25.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Морозова, Г. С. "Лізинг як перспективне джерело фінансування необоротних активів підприємства." Інвестиції: практика та досвід, no. 9, травень (2014): 21–25.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kafka, S. M. "ФОРМУВАННЯ ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКОЇ ЗВІТНОСТІ ЩОДО ПОДАЛЬШИХ ВИТРАТ НА ОСНОВНІ ЗАСОБИ ПІДПРИЄМСТВ НАФТОГАЗОВОГО КОМПЛЕКСУ." Actual problems of regional economy development 1, no. 15 (November 4, 2019): 68–79. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.15.68-79.

Full text
Abstract:
Стаття спрямована на дослідження чинних підходів до обліку подальших витрат на основні засоби, оскільки вони не є однозначними і постійно змінюються внаслідок процесів, які відбувалися у правовому та економічному середовищі, але мають значний вплив на формування облікової інформації про основні засоби суб’єкта господарювання, його витрати, а в кінцевому результаті і на прибуток підприємства звітного періоду. Для підприємств нафтогазового комплексу питання організації бухгалтерського обліку операцій, пов’язаних з ремонтом та модернізацією необоротних матеріальних активів, актуальне з огляду на необхідність виконання робіт з їх поліпшення через значний знос та втрату початкових технічних характеристик в умовах конкурентного середовища. При існуючому порядку обліку навіть усунення незначних пошкоджень шляхом заміни дорого вартісних деталей може вплинути на фінансовий результат періоду, у якому воно здійснювалося, що спотворює інформацію про результати діяльності підприємства. Удосконалено процеси збору, реєстрації та нагромадження оперативної інформації щодо подальших витрат на основні засоби в єдиному управлінському регістрі, що дає змогу отримати необхідний обсяг інформації для аналізу і ухвалення ефективних рішень щодо доцільності подальшої експлуатації окремих об’єктів основних засобів, або їх заміни чи модернізації, організації ремонтних робіт господарським способом, чи із залученням спеціалізованих сторонніх організацій та інше. Отримані результати дослідження спрямовані на підвищення достовірності, оперативності та аналітичності обліку витрат на експлуатацію, утримання і відновлення роботи основних засобів та дають змогу виявляти та використовувати внутрішньогосподарські резерви покращення діяльності підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Івануса, Н. "Завдання та джерела аналізу і аудиту необоротних матеріальних активів на підприємстві." Наука молода, Вип. 8 (2007): 167–71.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Необоротні активи підприємства"

1

Сиром'ятникова, Оксана Валеріївна, and Г. В. Федорченко. "Необоротні активи підприємства: ефективність їх формування та використання." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34511.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Когут, Ірина Ігорівна. "Моделювання системи управління активами підприємства, на прикладі ТОВ «Ліском-Шпон»." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19274.

Full text
Abstract:
Захист відбудеться 23 лютого 2017 р. о 11:30 год. на засіданні екзаменаційної комісії № 60 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя
У даному дослідженні представлено теоретико-наукові концепції управління активами підприємства та методичні аспекти оцінки ефективності управління ними. Здійснено оцінку фінансового стану ТОВ «Ліском-Шпон» та ефективності управління активами досліджуваного підприємства. Запропоновано заходи щодо підвищення ефективності управління необоротними та оборотними активами підприємства, а також подано пропозиції щодо оптимізація структури активів ТОВ «Ліском-Шпон».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Байдалова, І. В. "Активи підприємства та ефективність управління ними." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71153.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено сутність та класифікацію активів підприємства, політика управління активами підприємства. Проаналізовано найважливіші аспекти методики аналізу і оцінки ефективності управління активами підприємства та проведений аналіз та оцінка ефективності активів ТОВ «Алькор». Виявлені фактори впливу на структуру оборотних та необоротних активів, зроблені висновки та запропоновані рекомендації щодо шляхів поліпшення управління активами підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шкумат, К. В. "Управління формуванням і відтворенням необоротних активів підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/70662.

Full text
Abstract:
У першому розділі даної роботи розглянуто теоретичні основи управління необоротними активами підприємства: їх сутність та класифікацію, управління відновленням та фінансуванням необоротних активів, показники, що характеризують стан та ефективність використання необоротних активів, а також оцінку вартості і зносу необоротних активів підприємства. У другому розділі поданий аналіз якості управління необоротними активами на ПАТ «Сумський завод «Насосенергомаш», а саме загальна характеристика фінансово-економічного цього підприємства, аналіз складу і структури динаміки необоротних активів підприємства, ефективність використання необоротних активів на підприємстві. У третьому розділі розглянуто шляхи вдосконалення управління відтворенням необоротних активів: оптимізацію амортизаційного фонду, та економічну доцільність його створення на підприємстві; оцінено ефективність різних способів відтворення основних засобів підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гаврись, Микола Олександрович, and Ольга Олександрівна Гаврись. "Особливості обліку малоцінних необоротних матеріальних активів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36251.

Full text
Abstract:
Малоцінні необоротні матеріальні активи (МНМА) не є окремою групою активів, хоча є невід’ємною і важливою частиною активів більшості підприємств. Вони згадуються у двох ключових нормативних документах, що регулюють бухгалтерський і податковий облік основних засобів (ОЗ): П(С)БО №7 "Основні засоби" і Податковому кодексі України (ПКУ).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Легка, М. О. "Управління необоротними активами підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71172.

Full text
Abstract:
В роботі розглядаються теоретичні і практичні аспекти управління необоротними активами. Визначені напрями удосконалення управління необоротними активами підприємства.
В работе рассматриваются теоретические и практические аспекты управления необоротными активами. Определены направления совершенствования управления необоротными активами предприятия.
The paper considers theoretical and practical aspects of management of non-negotiable assets. The directions of improvement of management of non-negotiable assets of the enterprise are determined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Пут, Андрій Вікторович. "Формування ефективної системи управління активами підприємства (на прикладі ПрАТ «Козятинхліб»)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11309.

Full text
Abstract:
У кваліфікаційній роботі висвітлено такі аспекти. РОЗДІЛ 1 Теоретичні основи і сутність управління активами підприємств. РОЗДІЛ 2 Аналіз управління активами на підприємстві ПрАТ «Козятинхліб». РОЗДІЛ 3 Пропозиції щодо підвищення ефективності управління активами на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Булько, Галина Федорівна. "Модернізація підходів щодо оцінювання результатів фінансово-господарської діяльності підприємства та формування його фінансової стратегії, на прикладі ПП «Галіт»." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19329.

Full text
Abstract:
Захист відбудеться 24 лютого 2017 р. о 1000 год. на засіданні екзаменаційної комісії № 60 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Білогірська, 2, навчальний корпус № 10, ауд. 143.
В даному дослідженні представлено концептуальні засади оцінювання результатів фінансово-господарської діяльності та необхідність формування фінансової стратегії підприємств, а саме: особливості оцінювання результатів фінансово-господарської діяльності підприємства; відображено економічну сутність фінансової стратегії діяльності підприємства; описано методи та механізми фінансової стратегії. Здійснено дослідження результатів фінансово-господарської діяльності ПП «Галіт», а саме: проведено техніко-економічну оцінку діяльності підприємства; здійснено оцінку формування капіталу підприємства та оцінку співвідношення активів підприємства та джерел їх фінансування; проведено оцінку наявності фінансових ресурсів підприємства. Запропоновано підходи щодо оцінювання фінансово-господарських результатів та формування фінансової стратегії ПП «Галіт», а саме: представлено планування фінансових результатів підприємства як процес ефективності управління фінансовою стабільністю підприємства; описано фінансову стратегію, як інструмент впливу на фінансові результати підприємства; відображено фінансову рівновагу як елемент системи антикризового управління на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Остапенко, Олексій Анатолійович, and Oleksii Anatoliiovych Ostapenko. "Покращення фінансового стану підприємства шляхом управління капіталом." Master's thesis, СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2021. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/12068.

Full text
Abstract:
Об’єкт дослідження – результати фінансової діяльності ТОВ «Медтехніка-Суми». Предметом дослідження є взаємозв’язки та залежності фінансових явищ і процесів, формуючих фінансовий стан підприємства. Мета магістерської роботи – проведення аналізу фінансового стану підприємства та розробка заходів щодо його покращення на основі управління капіталом. У магістерській роботі розглянуто теоретичні та методичні аспекти проведення аналізу фінансового стану підприємства; проведено комплексний аналіз фінансового стану ТОВ «Медтехніка-Суми»»; досліджено можливості покращенні фінансового стану підприємства шляхом управління його капіталом.
The object of research - the results of financial activities LLC "Medtekhnika-Sumy". The subject of the study is the relationship and dependence of financial phenomena and processes that shape the financial condition of the enterprise. The purpose of the master's thesis is to analyze the financial condition enterprises and development of measures to improve it on the basis of capital management. Theoretical and methodological aspects are considered in the master 's thesis analysis of the financial condition of the enterprise; conducted a comprehensive analysis of the financial condition of Medtekhnika-Sumy LLC; possibilities are investigated improving the financial condition of the enterprise by managing it capital.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Фененко, А. В. "Управління активами підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75920.

Full text
Abstract:
В роботі досліджуються теоретичні та практичні аспекти управління активами підприємства та розроблені рекомендацї щодо його удосконалення.
В работе исследуются теоретические и практические аспекты управления активами предприятия и разработаны рекомендации по его совершенствованию.
The theoretical and practical aspects of enterprise asset management are investigated. Recommendations for improving the asset management of the enterprise have been developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Необоротні активи підприємства"

1

Костишин, Наталія. "ОСОБЛИВОСТІ ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ МАЛОЦІННИХ НЕОБОРОТНИХ МАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВ НА ПРИКЛАДІ ПІДПРИЄМСТВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ." In DO DESENVOLVIMENTO MUNDIAL COMO RESULTADO DE REALIZAÇÕES EM CIÊNCIA E INVESTIGAÇÃO CIENTÍFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/09.10.2020.v1.20.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography