Academic literature on the topic 'Нелінійна регресія'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Нелінійна регресія.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Нелінійна регресія"

1

Кулаковська, І. "Нелінійне множинне регресійне рівняння для оцінювання розміру програмного забезпечення з відкритим кодом типу mp3players на JAVA." КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ОСВІТА, НАУКА, ВИРОБНИЦТВО, no. 37 (December 28, 2019): 72–80. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2019-37-11.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються різні підходи до оцінки трудомісткості розробки програмного забезпечення (ПЗ). Аналізується залежність оцінки трудомісткості розробки ПЗ від розміру проекту. Описуються основні види існуючих метрик і можливість їх застосування. Пропонуються показники для порівняння метрик. Нелінійна регресійна модель для оцінювання розміру програмного забезпечення з відкритим кодом типу mp3players на JAVA побудована на основі нормалізації шестивимірного негаусового набору даних (фактичний розмір програми в тисячах рядків коду, загальна кількість класів, загальна кількість зв'язків та інші) в концептуальній моделі даних з 32 програм за допомогою нелінійного регресійного рівняння. Модель, що побудована, в порівнянні з іншими регресійними моделями (як лінійними, так і нелінійними), має більший множинний коефіцієнт детермінації, менше значення середньої величини відносної похибки. Для отриманого рівняння досліджено нормальне розподілення остач, обчислені ширини довірчого інтервалу для нелінійної регресії
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Савкіна, М. Ю. "Алгоритм перевірки на коректність моделі двофазної нелінійної регресії." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія "Фізико-математичні науки", вип. № 3 (2015): 115–20.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Королюк, Д. В. "Бінарні статистичні експерименти з наполегливою нелінійною регресією." Теорія ймовірностей та математична статистика, no. 91 (2014): 64–73.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Савкіна, М. Ю. "Уточнення меж для зсунення оцінки точки переходу в моделі нелінійної сплайнової регресії." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія "Фізико-математичні науки", вип. 3 (2008): 165–72.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Савкіна, М. Ю. "Уточнення меж для зсунення оцінки точки переходу в моделі нелінійної сплайнової регресії." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія "Фізико-математичні науки", вип. 3 (2008): 165–72.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Marchenko, V. A., I. V. Korh, V. S. Petrash, and A. V. Tkachоv. "ОБҐРУНТУВАННЯ МЕХАНІЗМІВ ОПТИМІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ МОЛОЧНИХ ФЕРМ І КОМПЛЕКСІВ РІЗНОЇ ВИРОБНИЧОЇ ПОТУЖНОСТІ." Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Livestock, no. 1-2(36-37) (July 1, 2019): 82–86. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.lvst.2019.1-2.12.

Full text
Abstract:
В матеріалах статті наголошено про необхідність розвитку тваринництва в умовах його деградації, наведено фактичні статистичні дані, які ілюструють негативні тенденції розвитку всієї галузі за останній період. Матеріали статті розкривають основні моменти проблеми, що пов’язана зі змінами технологічних параметрів підприємств різної виробничої потужності. Ці зміни стосуються, у першу чергу, нерівномірного варіювання усіх видів витрат ресурсів у грошовому виразі навіть у межах групувань підприємств відносно однакових показників виробництва. Складність проблеми поглиблюється і тим, що за різних технологічних переоснащень зміни витрат носять складний характер кореляційних зв’язків між собою. Визначеними факторами-лідерами впливу на загальні витрати стали продуктивність, поголів’я корів та сума змінних витрат, основна значущість серед яких належить витратам на корми. На матеріалах фактичних даних виробників молока Харківської області за розробленою авторами методикою оптимізації технолого-економічних параметрів підприємств різної виробничої потужності визначені і наведені функціональні залежності загальних витрат від продуктивності корів, чисельності поголів’я і змінних витрат. Механізм оптимізації технолого-економічних параметрів полягає у наведених рівняннях множинної нелінійної регресії для підприємств з виробництвом до 20 тис. ц молока в рік (мала виробнича потужність), від 20 до 60 тис. ц (середня) і підприємств великої потужності – від 60 до 100 тис. ц. молока в рік, які дають можливість універсально оцінювати і обчислювати закономірності взаємодії впливових чинників, отримувати їх кількісні характеристики у межах градації відповідної потужності підприємств. Коефіцієнт множинної кореляції між впливовими ознаками (продуктивність, чисельність поголів’я і змінні витрати) відповідно становить Rмн.=0,784404; Rмн.=0,966271 та Rмн.=0,56011. Середня відносна помилка апроксимації дорівнює 10,1 %; 10,5 % і 13,9 % відповідно. Наведений методичний підхід розкриває принципи механізмів щодо вирішення проблем оптимізації технологічних параметрів через багатофакторні нелінійні функціональні залежності шляхом створення адекватних моделей прогнозування з подальшою мінімізацією змінних витрат за необхідної встановленої потужності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Moskvychova, K. K. "Large deviations of a correlogram estimator of the random noise covariance function in a nonlinear regression model." Reports of the National Academy of Sciences of Ukraine, no. 9 (October 2, 2016): 23–28. http://dx.doi.org/10.15407/dopovidi2016.09.023.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Koroliouk, D. V. "Diffusion approximation of statistical experiments with persistent non-linear regression and equilibrium." Reports of the National Academy of Sciences of Ukraine, no. 8 (August 25, 2014): 28–34. http://dx.doi.org/10.15407/dopovidi2014.08.028.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бурлєєв, Олег, Олег Василенко, and Ростислав Іваненко. "ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНИХ НЕЙРОННИХ МЕРЕЖ В ЕКОНОМІЦІ." Економіка та суспільство, no. 31 (September 28, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-31-27.

Full text
Abstract:
В статті досліджено особливості створення штучних нейронних мереж, їх навчання, застосування в економічній сфері та порівняння їх ефективності з статистичними методами. Встановлено, що наукові роботи стосовно нейронних мереж є лише загальними та не відображають особливості використання різних архітектур. Проведене дослідження особливостей різних ядер нейромереж на основі методу опорних векторів та порівняння їх ефективності між собою для класифікації даних. Завдяки дослідженню показано, що метод опорних векторів дозволяє нам ефективно класифікувати дані, в тому числі з нелінійною структурою. З’ясовано, що нейронні мережі дійсно ефективні для аналізу економічних показників і вже значно випереджають класичні методи аналізу. Встановлено, що нейромережі використовуються для вирішення трьох основних типів задач: прогнозування, класифікація та моделювання. Представлено платформи та бібліотеки, що допомагають при створенні нейронної мережі та мають готові зразки використання та детальну документацію. Підтверджено, що основні переваги нейронних мереж – це здатність до навчання, можливість працювати з неповними даними, можливість автоматизувати аналіз, висока точність результатів. З’ясовано, що основні недоліки нейромереж – це технічні вимоги, необхідність великої кількості зібраних і оброблених даних для навчання та складність реалізації в кожному окремому випадку. Представлено найбільш поширені типи нейромереж та алгоритми навчання, а також в задачах яких типів будуть ефективними різні нейронні мережі. Запропоновано порівняння ефективності перцептрона та логістичної регресії при вирішенні однакової задачі класифікації. Отже, штучні нейронні мережі дійсно переважають класичні методи аналізу даних, а розмір цієї переваги буде залежати від кількості факторів, що впливають на результат та складності взаємозв’язків між ними.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Нелінійна регресія"

1

Бабак, С. В., В. С. Єременко, and О. О. Редько. "ПРОГНОЗУВАННЯ СТАНУ ОБ’ЄКТУ ДІАГНОСТИКИ НА ОСНОВІ НЕЛІНІЙНОЇ РОБАСТНОЇ РЕГРЕСІЇ." Thesis, Институт технической теплофизики (ИТТФ НАНУ), 2015. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/26394.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Приходько, С. Б., Т. А. Фаріонова, S. B. Prykhodko, and T. A. Farionova. "Нелінійні регресійні рівняння для оцінювання тривалості розробки java-застосунків для платформи midrange." Thesis, 2021. http://eir.nuos.edu.ua/xmlui/handle/123456789/4982.

Full text
Abstract:
Приходько, С. Б. Нелінійні регресійні рівняння для оцінювання тривалості розробки java-застосунків для платформи midrange = Nonlinear regression equations for estimating the duration of Java-applications development for the midrange platform / С. Б. Приходько, Т. А. Фаріонова // Матеріали II всеукр. наук.-практ. інтернет конф. "Інформаційні технології : моделі, алгоритми, системи (ITMAS – 2021)". – Миколаїв : НУК, 2021. – С. 20–21.
Проведено оцінку існуючої моделі ISBSG для оцінювання часу розробки програмних проєктів в залежності від трудомісткості їх розробки для платформи midrange. Побудовано нелінійні регресійні рівняння тривалості розробки Java-застосунків для платформи midrange з урахуванням типів ПЗ. Також порівняно значення оефіцієнту детермінації R2, сeредньої величини відносної похибки MMRE та рівня прогнозування PRED(0,25) для трьох побудованих нелінійних регресійних рівнянь.
An evaluation of the existing ISBSG model for estimating the time of software project development depending on the effort of their development for the midrange platform. Nonlinear regression equations of duration of development of Java-applications for the midrange platform taking into account software types are constructed. The values of the coefficient of determination R2, the average value of the relative error MMRE and the prediction level PRED (0.25) for the three constructed nonlinear regression equations were also compared.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography