Journal articles on the topic 'Напруга живлення'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Напруга живлення.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 38 journal articles for your research on the topic 'Напруга живлення.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Михайленко, В., Г. Міхненко, and В. Бачинський. "Математична модель перетворювача трифазної напруги у постійну з чоти- ризонним регулюванням напруги і активно-індуктивним навантаженням." Адаптивні системи автоматичного управління 1, no. 38 (May 31, 2021): 57–61. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.38.2021.233187.

Full text
Abstract:
У статті проведено аналіз електромагнітних процесів в електричних колах з напівпровідниковими комутаторами. Створено математичну модель напівпровідникового перетворювача з чотиризонним регулюванням вихідної напруги для аналізу електромагнітних процесів у напівпровідникових перетворювачах з широтно-імпульсним регулюванням. Наведено графіки, що відображають електромагнітні процеси у електричних колах. Математична модель напівпровідникового перетворювача також використовується для дослідження перехідних процесів у напівпровідникових перетворювачах з активно-індуктивним навантаженням. Розвинуто метод багатопараметричнихфункцій, які входять до алгоритмічних рівнянь аналізу усталених і перехідних процесів у розгалужених електричних колах з напівпровідниковими комутаторами і реактивними елементами, в напрямку урахування особливостей використання фазних і лінійних напруг мережі електроживлення. Розроблено нову математичну модель усталених іперехідних процесів у електричних колах напівпровідникових перетворювачів модуляційного типу з багатоканальним зонним використанням фазних напруг трифазної мережі живлення без урахування втрат електроенергії у комутаторах для швидкої оцінки впливу параметрів навантаження на характеристики регульованих синусоїдних і постійних напруг. Результати цієї роботи можна використати для розвитку методу багатопараметричних модулюючих функцій для спрощення аналізу перехідних процесів у електричних колах без врахуванням втрат у ключових елементах. Бібл. 4, іл. 3
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шевченко, І. С., Д. І. Морозов, and Г. С. Бєлоха. "«Пряме» векторне управління асинхронною машиною подвійного живлення." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 8(264) (January 12, 2021): 62–65. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-264-8-62-65.

Full text
Abstract:
Побудова регульованого електропривода на базі асинхронної машини подвійного живлення є досить актуальною задачею, оскільки дозволяє управляти великими потоками електроенергії при високих енергетичних показниках. У таких відомих системах електропривода є досить складна система управління ними, оскільки передбачає використовування перетворювачів координат (прямі-зворотні) та наявність нелінійних зв’язків між каналами управління, це погіршує надійність таких систем. У роботі пропонується«пряме» векторне керування асинхронною машиною подвійного живлення без використання перетворювачів координат. Струми ротора запропоновано примусово формувати повністю керованим перетворювачем частоти, щоб зробити його активним та синфазним фазній е.р.с ротора. Перетворювач включається у роторне коло. Для схемної реалізації у якості перетворювачаобраний перетворювач частоти з ланкою постійної напруги з релейним керуванням. Вхідний випрямляч якого є активний випрямляч. Крім того перетворювач забезпечує електромагнітну сумісність з мережею живлення, та задовольняє вимогам, які зазначені в стандартах, на якість струму мережі. Представлена модель асинхронної машини подвійного живлення з традиційною системою керуванням з використанням перетворювачів координат «прямі-зворотні».Проведено порівняння математичної моделі при традиційному векторному керуванні та моделі з «прямим» векторним керуванням за допомогою Matlab. Отримані осцилограми роботи з запропонованим керуванням, вони демонструють наростання швидкості в машині подвійного живлення, при цьому струми з мережі синусоїдальні та співпадають за фазою зі своїми напругами, а пуск електропривода супроводжується віддачою енергії ротора через перетворювач до мережі.Результати показують, що електропривод формує раціональну динаміку без перерегулювання координат.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Tytelmaier, Kostiantyn, Oleksandr Husev, and Oleksandr Veligorskyi. "ОГЛЯД НЕІЗОЛЬОВАНИХ ДВОНАПРАВЛЕНИХ ТОПОЛОГІЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ДЛЯ ПОРТАТИВНИХ ЗАСТОСУВАНЬ НА БАЗІ ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOG IES, no. 2 (12) (2018): 176–88. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2018-2(12)-176-188.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Сучасні тенденції розвитку систем електроживлення на базі відновлювальних джерел висувають усе більші вимоги до ефективності перетворювачів, які в них використовуються. Тому є потреба в огляді наявних типів неізольованих перетворювачів для подальшого виявлення і застосування найбільш оптимальних. Постановка проблеми. У процесі розроблення портативних систем живлення на базі відновлювальних джерел, розробникам доводиться вирішувати завдання побудови високоефективних двонаправлених перетворювачів постійної напруги, для зв’язку загальної шини постійної напруги з накопичувачем енергії. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Були розглянуті останні публікації у відкритому доступі та в базі IEEE Xplore, які стосуються двонаправлених перетворювачів постійної напруги. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Класифікація та огляд основних топологій неізольованих двонаправлених перетворювачів. Постановка завдання. Провести огляд та аналіз особливостей роботи основних топологій неізольованих двонаправлених перетворювачів постійної напруги. Виклад основного матеріалу. Показана структура типового портативного джерела живлення на базі фотоелектричних перетворювачів. Така спрощена класифікація двонаправлених перетворювачів. Проведено огляд основних топологій неізольованих двонаправлених перетворювачів постійної напруги, виділено їхні особливості та принципи роботи. Висновки відповідно до статті. Результати огляду дозволяють обрати оптимальну топологію неізольованого двонаправленого перетворювача для портативних застосувань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Башинський, В. Г., О. І. Денисов, and О. О. Бурсала. "Частотно-регульований електропривід для системи запуску газотурбінного двигуна військово-транспортного літака." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 4(41), (October 25, 2020): 44–53. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2020.41.05.

Full text
Abstract:
З урахуванням специфіки режиму запуску військово-транспортного літака запропоновано його стартер-генератор виконувати на основі асинхронного двигуна змінного струму з модульним принципом регулювання частоти обертання. Система управління, що пропонується, має канали регулювання частоти та напруги живлення електродвигуна. Це дозволяє досягти оптимального співвідношення між динамічними та енергетичними характеристиками системи електроприводу. В результаті аналізу процесів в замкнених контурах напруги та частоти знайдені умови, які за допомогою функціонального перетворювача дозволяють підтримувати рівність між відносними значеннями частоти та напруги при постійному моменті навантаження, що забезпечує мінімальні втрати потужності в електродвигуні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kononov, B., O. Kononova, and N. Kuravska. "АНАЛІЗ СПОСОБІВ РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ВІЙСЬКОВИХ ОБ`ЄКТІВ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 5, no. 51 (October 30, 2018): 38–43. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.5.038.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються способи регулювання напруги в електричних мережах, засновані на зміні параметрів мережі, зміні реактивної потужності, використанні регулюємих силових трансформаторів, у яких можливо змінювати кількість витків їх обмоток та перерозподіляти магнітний потік й змінювати додаткові електрорушійні сили та кут їх вмикання. В електричній мережі можна здійснювати як централізоване (загальне), так і децентралізоване (місцеве) регулювання напруги. Загальне регулювання напруги здійснюється в центрах живлення і призводить до зміни напруги у всій електричної мережі і може бути використано для груп споживачів електричної енергії, що знаходяться в приблизно однакових умовах і мають збігаючись у часі графіки навантажень. Місцеве регулювання напруги використовується тоді, коли електрична мережа має багато ліній електропередачі, які мають значну довжину і істотно розрізняються графіками навантажень і режимів роботи споживачів електричної енергії. Як правило, місцеве регулювання напруги використовується у випадках забезпечення харчування електричною енергією споживачів першої категорії, до яких слід віднести споживачів військових об'єктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Денисов, Ю. О., А. С. Ревко, and О. О. Бурсала. "Компенсація пульсацій напруги та струму в системах електроприводів гвинтів квадрокоптеру." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 2(39), (May 7, 2020): 47–53. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2020.39.05.

Full text
Abstract:
Запропоновано засіб компенсації пульсацій струму, напруги живлення та проти-е.р.с. безколекторного двигуна постійного струму для систем електроприводів гвинтів квадрокоптеру. Отримано умову компенсації пульсацій за результатами контролю їх похідних, що призводить до зниження втрат потужності в електродвигуні та підвищує час використання енергетичного ресурсу акумулятора. Знайдено умови субгармонійної стійкості контуру струму системи електроприводу з ланцюгами компенсації пульсацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бєлоха, Г. С., and І. С. Шевченко. "Способи регулювання струму мережі в системах керування електроприводом з активним фільтром." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 4(268) (June 10, 2021): 21–25. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-268-4-21-25.

Full text
Abstract:
Сучасний регульований електропривод як постійного так і змінного струмів має у своєму складі перетворювачі, які є нелінійним, вони спотворюють криву вхідного струму, що є неприпустимим з точку зору якості електроенергії. Застосування силових активних фільтрів дозволяє формувати в мережі живлення струм синусоїдальної форми, при цьому не має потреби змінювати існуючу систему електропривода. Силовий активний фільтр під’єднаний до мережі та навантаження паралельно. Схема запропонованого фільтру складається з трифазного моста на повністю керованих транзисторах з зворотними діодами. На його виході конденсатор. Система керування вентилями фільтру релейна. У статті розглянуто систему керування активним фільтром незалежно від навантаження та принципи формування струму споживаного з мережі: регулювання за відхиленням, таке регулювання найбільш бажане в тих системах керування електроприводом в яких неможливо або важко технічно здійснювати вимірювання струму та напруги якірної обмотки двигунів постійного струму або статорної обмотки асинхронних двигунів; регулювання за збуренням, для більш точного регулювання, та комбіноване регулювання. За допомогою цифрового моделювання в програмі Matlab проведено дослідження принципів формування завдання на струм мережі живлення та виконаний аналіз струмів на вміст гармонік струму споживаного з мережі та струму споживаного нелінійним навантаженням. Отримані осцилограми підтверджують працездатність силового активного фільтру, струм споживаний з мережі синусоїдальний та синфазний напруги живлення. Гармонійний аналіз для різних значень потужності показав, що запропонований силовий активний фільтр гармонік забезпечує високу якість споживаного струму мережі, показники якості задовольняють умовам представлених у міжнародних стандартах на якість електроенергії (THD<5%).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Bodnar, G. J., O. V. Shapovalov, J. I. Fedyshyn, and T. V. Hembara. "МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ В ЕЛЕКТРОПРИВОДІ ВОДЯНОГО НАСОСА З АКУМУЛЯТОРНИМИ БАТАРЕЯМИ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 9, 2016): 11–20. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6803.

Full text
Abstract:
Розглядається схема електроживлення електроприводу водяного насоса підвищувача тиску води системи внутрішнього протипожежного водопроводу від резервного джерела з акумуляторними батареями і автономними інверторами напруги, її математична модель та результати моделювання електромагнітних і електромеханічних процесів в двигуні під час пуску і роботи насоса у випадку відсутності основного електроживлення від мережі, що забезпечує використання внутрішнього протипожежного водопроводу при надзвичайних ситуаціях протягом розрахункового часу. Така резервна система може використовуватись також для підтримки неперервності технологічних процесів. Загальна математична модель електроприводу формувалась з математичних моделей окремих елементів схеми, які представлені багатополюсниками, а процеси в них описуються замкненою системою рівнянь, – диференційних, алгебраїчних та логічних. Розрахункову схему моделі електроприводу сформовано шляхом з’єднання між собою зовнішніх віток окремих елементів-багатополюсників, а саме: джерела живлення з акумуляторною батареєю, інверторів напруги(катодні та анодні вентильні групи), трансформаторів та асинхронного двигуна. Спосіб з’єднання між собою зовнішніх віток багатополюсників математично описується матрицями з’єднань, які складаються для кожного елемента за принципом: кількість рядків матриці рівна кількості незалежних вузлів схеми, а кількість стовпців рівна кількості зовнішніх віток елемента. Обчислення реалізовано мовою FORTRAN. Загальні підпрограми призначені для виконання математичних операцій над матрицями; чисельного інтегрування систем диференційних рівнянь методом Рунге-Кутта 2-го порядку; розв’язування систем алгебраїчних рівнянь методом Гауса; визначення моментів природного закривання вентилів. Отримано результати моделювання при прямому пуску асинхронного двигуна від мережі, встановлено струм статора; кутову швидкість обертання ротора та електромагнітний момент і момент навантаження. Результати обчислень підтверджені даними експериментальних досліджень, практично співпадають криві струму і напруги живлення асинхронного двигуна від мережі і автономного джерела з акумуляторною батареєю при пуску і роботі насоса, форма вихідної напруги джерела і тиску насоса, впродовж тривалої роботи електроприводу насоса.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Popko, S. M., I. M. Rusniak, and S. T. Dremov. "Особливості схемотехніки стабілізаторів постійної напруги для живлення високо чутливої апаратури ОЕС та РЛС." Озброєння та військова техніка 1, no. 1 (March 25, 2014): 14–18. http://dx.doi.org/10.34169/2414-0651.2014.1(1).14-18.

Full text
Abstract:
Представлена структурная схема базового стабилизатора постоянного напряжения, рассмотрены способы ее совершенствования. Отмечено, что стабилизаторы постоянного напряжения, разработанные в соответствии со структурной базовой схемой, успешно применяются в современных оптико-электрических и радиолокационных системах. Приведены сравнительные характеристики применяемых стабилизаторов постоянного напряжения, которые подтверждают существенные преимущества предложенных способов их совершенствования.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

BARYLO, HRYHORII, IGOR HELZHYNSKYY, ROMAN HOLYAKA, TETIANA MARUSENKOVA, and MYKOLA KHILCHUK. "EMBEDDED SYSTEM FOR SUPPLY VOLTAGE CONVERTER OF ORGANIC LIGHT-EMITTING DIODE." HERALD OF KHMELNYTSKYI NATIONAL UNIVERSITY 295, no. 2 (May 2021): 151–55. http://dx.doi.org/10.31891/2307-5732-2021-295-2-151-155.

Full text
Abstract:
The work is dealing with the problem of developing an embedded system for supply voltage converter of Organic Light-Emitting Diode (OLED) with advanced built-in ability to measure the volt-ampere (I – V) characteristics of structures directly during their operation. This feature is crucial in the development of a new generation of intelligent OLED controllers, which in relation to known solutions, are characterized by reduced power consumption and increased speed of periodic or continuous measurement of the I – V characteristics of OLED structures. On the basis of such measurement the drift of characteristics of OLED structures in the course of their operation is carried out, and therefore, the possibility of operative correction of their power modes is provided. The measurement of I – V characteristics of OLED structures is performed on the transients of voltage generation in the boost circuits of the drivers. To meet the requirements for such measurements, the parameters of the transient pulses must meet certain criteria. The pulse amplitude should be sufficient to scan the I – V characteristics of OLED structures in the whole range of their possible operation, and the shape and rise time should be optimal from the point of view of further detection of these I – V patterns, in particular, regarding their drift in temperature modulation or OLED structure degradation. In a number of tasks scanning and measurement of I – V characteristics should be fast enough to prevent heating, but acceptable for high-precision analog-to-digital conversion. The parameters of the pulses provide the ability to measure the thermal parameters of thermal resistance and its dependence on the duration of heating. The controller is implemented on the basis of programmable systems on the chip, namely on the PSoC 5LP.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Бондаренко, Д. В. "ДИНАМІЧНЕ З’ЄДНАННЯ ФОТОЕЛЕМЕНТІВ В СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЯХ." Vidnovluvana energetika, no. 3(66) (September 30, 2021): 45–51. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2021.3(66).45-51.

Full text
Abstract:
Метою даної роботи є дослідження принципів динамічного з’єднання фотоелементів в сонячних панелях. У роботі показано переваги використання таких з’єднань, оскільки розвиток техніки потребує живлення пристроїв з різними напругами та струмами. Відмічено, що динамічні з’єднання можуть формувати довільну топологію ланцюгів генерування електричної енергії шляхом зміни з’єднань з послідовних на паралельні і навпаки. Також відмічено, що є можливість динамічної зміни параметрів безпосередньо при експлуатації системи. Відзначено, що для динамічної коммутації паралельних і послідовних з’єднань потрібно три елементи електричного кола, показно елементарне коло динамічних з’єднань, та коло для динамічної зміни полярності вихідної напруги сонячної панелі. Побудована базова схема динамічної комутації фотоелементів в сонячній панелі з використанням польових транзисторів. Запропоновано шляхи вирішення проблем, які пов’язані з паралельним з’єднанням та паразитними елементами. Розглянуто використання двох, з‘єднаних на зустріч, MOSFET-транзисторів для динамічної комутації. Відмічено, що для керування таким колом доцільно використовувати програмовані логічні контролери, які можуть керувати коммутацією з використанням зазделегідь завантаженої мікропрограми та є гнучкими в оперативному керуванні і мають додаткові функції моніторингу та зв’язку з віддаленими пристроями. На прикладі чотирьох фотоелементів показана конструкція сонячної панелі з динамічними з’єднаннями фотоелементів і використанням SMD-транзисторів та керуванням за допомогою контролера. Відмічено, що в такій конструкції всі елементи можуть бути максимально інтегрованими. Наголошено, що застосування динамічної комутації також є кроком до формування змінного струму різної форми. Відмічено певні обмеження запропонованої системи, зокрема кратність кількості фотоелементів в панелях, та намічено її подальший розвиток. Бібл. 14, рис. 5.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Башинський, В. Г., О. І. Денисов, Ю. О. Денисов, А. М. Березняк, and О. О. Бурсала. "Оптимальне за швидкодією адаптивне регулювання процесів в контурі струму лінійного електроприводу бортової авіаційної техніки." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 4(45) (November 25, 2021): 32–42. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2021.45.04.

Full text
Abstract:
Для точного виконання команд бортового комп’ютера на лінійне переміщення робочого органу відповідного механізму літального апарату запропоновано адаптувати параметри налаштування регулятора контуру струму в залежності від глибини широтно-імпульсної модуляції напруги живлення електродвигуна з збереженням оптимальної швидкодії. З цією метою розроблений визначник номеру зон широтно-імпульсної модуляції, який подає команди на перебудову параметрів регулятора контуру струму залежно від глибини модуляції. З урахуванням специфіки широтно-імпульсної модуляції першого і другого роду виконано аналіз процесів в контурі струму лінійного електроприводу, надані рекомендації щодо структури регулятора контуру струму і його налаштування на процес кінцевої тривалості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Денисов, О. І., О. Л. Бурсала, О. О. Бурсала, О. Л. Шаповалов, and К. В. Башинський. "Система запуску двигуна вертольота з цифровим широтно-імпульсним модулятором напруги живлення безколекторного двигуна постійного струму." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 2(35) (April 25, 2019): 71–78. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2019.35.09.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Mysak, T. V. "THE FORMATION OF THE OUTPUT VOLTAGE OF THE THREE-PHASE POWER SUPPLY UNIT IN THE SLIDING MODE." Tekhnichna Elektrodynamika 2016, no. 3 (April 18, 2016): 36–38. http://dx.doi.org/10.15407/techned2016.03.036.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Tytelmaier, Kostiantyn, and Maksym Khomenko. "ПОРІВНЯННЯ МЕТОДІВ КЕРУВАННЯ ДВОФАЗНИМ ДВОНАПРАВЛЕНИМ ПЕРЕТВОРЮВАЧЕМ ПОСТІЙНОЇ НАПРУГИ З ЧЕРГУВАННЯМ ФАЗ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOG IES, no. 3(13) (2018): 196–208. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2018-3(13)-196-208.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Останніми роками спостерігається різке збільшення використання поновлювальних джерел електроенергії. Основні топології перетворювачів добре розглянуті та досліджені. Проте мало уваги приділяється методам керування двонаправлених перетворювачів для малої потужності. Тому є потреба в аналізі та порівнянні методів керування неізольованих перетворювачів для подальшого виявлення і застосування найбільш оптимальних. Постановка проблеми. У процесі розроблення портативних систем живлення на базі відновлювальних джерел, розробникам доводиться вирішувати завдання побудови високоефективних та швидкодійних систем керування. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Були розглянуті останні публікації у відкритому доступі та в базі IEEE Xplore, які стосуються методів керування двонаправленими перетворювачами постійної напруги. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Аналіз та вибір оптимального методу керування неізольованих двонаправлених перетворювачів. Постановка завдання. Провести огляд та аналіз методів керування неізольованих двонаправлених перетворювачів постійної напруги. Виклад основного матеріалу. Показана малосигнальна модель двофазного двонаправленого перетворювача та виведена динамічна модель його станів. Проведено огляд основних методів керування, а саме класичний метод із використання ПІД-регулятора та метод із передбаченням по моделі. Порівняно результати моделювання цих методів для двонаправленого перетворювача. Висновки відповідно до статті. Результати порівняння показують, що метод передбачення по моделі показує кращі динамічні характеристики, однак вимагає більших затрат на розрахунки, що варто враховувати при проектуванні системи загалом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Mysak, T. V. "THE FORMATION OF THE SINUSOIDAL OUTPUT VOLTAGE OF THE POWER SUPPLY UNIT WITH AN NONLINEAR OUTPUT TRANSFORMER." Praci Institutu elektrodinamiki Nacionalanoi akademii nauk Ukraini 2017, no. 46 (April 28, 2017): 60–70. http://dx.doi.org/10.15407/publishing2017.46.060.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Кожушко, Ю. В., О. Ф. Бондаренко, Yu V. Kozhushko, and O. F. Bondarenko. "Voltage balancing in modular energy storage of power supply for micro resistance welding." Технология и конструирование в электронной аппаратуре, no. 4-5 (October 2017): 15–23. http://dx.doi.org/10.15222/tkea2017.4-5.15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Mykhalskyi, V. М., V. M. Sobolev, V. V. Chopyk, I. А. Shapoval, and M. Yu Artemenko. "THE MATRIX CONVERTER INPUT CURRENT FORMATION IN THE CASE OF INPUT VOLTAGE DISTORTIONS." Tekhnichna Elektrodynamika 2016, no. 3 (April 18, 2016): 33–35. http://dx.doi.org/10.15407/techned2016.03.033.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Peresunko, І. І., D. C. Kravchenko, A. S. Braslavsky, and Yu V. Sherstnyv. "Effect of changing the voltage and frequency of the power network on the operation of synchronous motors." Mining Journal of Kryvyi Rih National University, no. 103 (2018): 177–81. http://dx.doi.org/10.31721/2306-5435-2018-1-103-177-181.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Бєлоха, Г. С. "Перетворювач частоти в системі генерування енергії вітроенергетичних установок." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 7 (263) (December 10, 2020): 35–39. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-263-7-35-39.

Full text
Abstract:
В останній час системи перетворення енергії вітру збільшують своє проникнення в електричні мережі в майже усі країни світу. Інтеграція енергії вітру в енергетичні системи спричиняє проблему з точки зору якості електроенергії. У статті розглянуто електричну систему у складі вітрогенераторних установок зі змінною швидкістю обертання ротора, щоб отримати максимальну потужність із вітру. Показано основні задачі керування вітрогенераторних установок то зони роботи вітряків. Приведено огляд перетворювачів частоти. Запропоновано перетворювач частоти (AC-DC-AC) з ланкою постійного струму. До його складу входять вхідний AC/DC перетворювач, система управління якого та регулятор швидкості генератора забезпечують оптимальну передачу енергії від вітрогенератора, і вихідний DC/AC перетворювача, виконаного на базі активного випрямляча. Між вхідним інвертором і активним випрямлячем знаходиться ланка постійної напруги (конденсатор). Система керування такого перетворювача релейна. Таке керування забезпечує з релейним керування, дозволяє забезпечити практично миттєву реакцію на відхилення від завдання. Точність відтворення (відстеження) сигналу завдання буде визначатися шириною петлі гістерезису релейних регуляторів. Таким чином забезпечується електромагнітна сумісність з мережею живлення. Представлено математичний опис електромагнітних процесів в активному випрямлячі та інверторі, які входять до складу перетворювача. За допомогою цифрового моделювання в програмі Matlab проведено дослідження режимів роботи (змінення напруги генератора, частоти струму генератора) та виконан аналіз струмів на вміст гармонік. Гармонійний аналіз показав, що запропонований перетворювач забезпечує хорошу якість споживаної енергії THD істотно менше 5% що задовольняє міжнародним стандартам на якість електроенергії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Golodnyi, I., and A. Sanchenko. "Spectral analysis of the supply current of the rl load with a voltage regulator based on a pulse-line converter." Energy and automation, no. 4(56) (August 30, 2021): 146–52. http://dx.doi.org/10.31548/energiya2021.04.146.

Full text
Abstract:
Pulse-width voltage regulators are gaining increasing use in industry, especially in variable speed drives. At the same time, little research has been done in the field of electromagnetic compatibility (spectral composition of current consumption). The aim of the study is to determine, using computer simulation, the nonsinusoidality of the current consumption with an RL-load from a voltage regulator based on a pulse-width conversion. The study of the spectral composition of the supply current of an active-inductive load with a pulse-width voltage regulator was carried out using the provisions of the theory of electrical circuits of sinusoidal and non-sinusoidal periodic current using computer simulation. To analyze the spectral composition of the supply current of the RL-load with the selected voltage regulator, a simulation computer model was created, which consisted of a three-phase power supply and an RL-load, a rectifier with a transistor switch. The regulation of the applied voltage to the consumer was carried out according to the principle of a pulse-width voltage converter. As a result of studying a model of a regulated power supply based on a pulse-width converter and working on an active-inductive load, it was found that even with an initial voltage of the fundamental harmonic regulator of 34 V, the nonsinusoidality of the consumption current is 0.19%, which corresponds to the quality standard for electricity. It is advisable to use this regulator for a controlled electric drive of ventilation systems with an increased slip motor, for example, in "Climate-4M" units. Key words: semiconductor voltage converter, pulse-width converter, higher harmonics, RL-load
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Goryslavets, Yu M., O. I. Glukhenky, and O. I. Bondar. "CIRCULATION OF THE METAL MELT IN THE INDUCTION CHANNEL FURNACE AT A PHASE CONTROL OF SUPPLY VOLTAGE." Tekhnichna Elektrodynamika 2020, no. 3 (May 5, 2020): 79–82. http://dx.doi.org/10.15407/techned2020.03.079.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Romaniuk, Yu F., O. V. Solomchak, B. L. Grabchuk, and O. I. Savchyn. "Determination of Power Supply System for Low Voltage Single Phase Electric Consumers of Overhead Power Lines 220/380 V." Visnyk of Vinnytsia Politechnical Institute 155, no. 2 (2021): 45–53. http://dx.doi.org/10.31649/1997-9266-2021-155-2-45-53.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Mysak, T. V. "STABILITY OF CONVERTER CONTROL AT FORMATION OF SINUSOID OUTPUT VOLTAGE OF AN ALTERNATIVE POWER SOURCE WITH NONLINEAR TRANSFORMER." Praci Institutu elektrodinamiki Nacionalanoi akademii nauk Ukraini 2019, no. 52 (March 13, 2019): 69–79. http://dx.doi.org/10.15407/publishing2019.52.069.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Biletskyi, O. O., and V. I. Kotovskyi. "Energy processes in circuits with supercapacitors and nonideal sources of constant voltage in the combined power supply systems of electric vehicles." Ecological Sciences 4 (2018): 63–66. http://dx.doi.org/10.32846/2306-9716-2018-4-23-14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Mysak, T. V. "CONSTRUCTION OF OUTPUT VOLTAGE MODULATION FOR POWER SUPPLY WITH NON-LINEAR OUTPUT TRANSFORMER BY THE REDUCED ORDER MATHEMATICAL MODEL." Praci Institutu elektrodinamiki Nacionalanoi akademii nauk Ukraini 2017, no. 47 (July 18, 2017): 57–67. http://dx.doi.org/10.15407/publishing2017.47.057.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Denysov, Yu O., and O. O. Bursala. "INFLUENCE OF THE SUPPLY VOLTAGE RIPPLE OF THE LINEAR ELECTRIC MOTOR ON THE PARAMETERS OF THE TRANSIENT RESPONSE OF THE CURRENT LOOP OF THE ON-BOARD AVIATION POSITIONING SYSTEM." Tekhnichna Elektrodynamika 2021, no. 6 (October 21, 2021): 20–28. http://dx.doi.org/10.15407/techned2021.06.020.

Full text
Abstract:
A comparison of the parameters of the transient characteristics of the module-optimized closed-loop transfer current of the positioning system without taking into account and taking into account the deep pulse-width modulation of the supply voltage of the linear motor. Their essential difference on speed, overregulation, static error is established. A method of optimization according to the criterion of current circuit speed is proposed, which allows to realize its transient characteristic during a finite number of switching intervals of the pulse-width converter. The synthesis of a digital current loop controller is performed, it allows to realize its transient characteristic without over-regulation during a finite number of switching intervals. The results obtained are based on the transfer function of a pulse-width converter, which is a link in the current loop. It is obtained for the case of deep pulse-width modulation based on the statistical linearization of piecewise-linear modulation characteristics of the channels of the pulse-width converter model. The modulation characteristics are obtained as a result of the expansion of the latitude-modular voltage for multiple values of the control coordinate in the Walsh-Fourier series. The number of Walsh functions taken into account depends on the approximation error and the cutoff frequency of the system. References 11, figures 3.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Verbovij, А. "МОДЕЛЮВАННЯ РОБОТИ ГІДРОАКУМУЛЮВАЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ В НАСОСНОМУ РЕЖИМІ ПРИ ЖИВЛЕНІ ВІД ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ З АСИНХРОННИМ ГЕНЕРАТОРОМ." Vidnovluvana energetika, no. 4(59) (December 27, 2019): 56–63. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2019.4(59).56-63.

Full text
Abstract:
По мірі збільшення встановлених потужностей відновлюваних джерел енергії на основі сонячних та вітроелектростанцій – збільшується необхідність у резервних джерелах потужності. До серйозних недоліків відновлюваних джерел енергії, які обмежують їх широке застосування, відносяться невисока щільність енергетичних потоків і їх мінливість у часі. Особливо цей фактор впливає на виробництво електроенергії вітро– і фото електростанціями: графік виробництва енергії має імовірнісний характер. Джерелом маневрової потужності може бути гідроакумулювальна електростанція. Гідроакумулювальні електростанції за досить тривалий час зарекомендували себе як відносно прості і надійні станції, що володіють максимальними маневреними можливостями – швидким набором та скиданням навантаження, великим діапазоном регулювання. Розроблена імітаційна модель гідроакумулювальної електростанції при живленні асинхронного двигуна відцентрового насосу від вітротурбіни з асинхронним генератором. За основу взята відома модель вітротурбіна з асинхронним генератором в складі вітродизельної системи в ізольованій електричній мережі, яка була доповнена асинхронним двигуном, перемикачами, відцентровим насосом, з'єднувальними трубопроводами, резервуарами, сенсорами і приладами для відображення необхідних характеристик. Модель реалізована у сучасному математичному пакеті MATLAB. Визначено основні переваги і недоліки асинхронного генератора. За допомогою створеної моделі були проведені теоретичні дослідження роботи вітротурбіни з асинхронним генератором при застосуванні стохастичної складової швидкості вітру. При цьому було проаналізовано вплив стохастичної складової швидкості вітру на вихідні параметри асинхронного генератора, такі як, швидкість, частота, напруга, струм. Також були проведені дослідження асинхронного двигуна з навантаженням від відцентрового насосу в динамічних і квазістатичних режимах роботи. Бібл. 25, рис. 6.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Mykhalskyi, V. М., V. M. Sobolev, V. V. Chopyk, and I. А. Shapoval. "IMPROVEMENT OF THE INPUT CURRENT WAVEFORMS OF A MATRIX CONVERTER IN THE CASE OF BALANCED SINUSOIDAL POWER SUPPLY VOLTAGES AND UNBALANCED LOAD." Tekhnichna Elektrodynamika 2016, no. 2 (March 10, 2016): 29–34. http://dx.doi.org/10.15407/techned2016.02.029.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Mykhalskyi, V. M., V. M. Sobolev, V. V. Chopyk, and I. A. Shapoval. "IMPROVEMENT OF THE INPUT CURRENT WAVEFORMS OF A MATRIX CONVERTER IN THE CASE OF UNBALANCED POWER SUPPLY VOLTAGES AND UNBALANCED LOAD." Tekhnichna Elektrodynamika 2017, no. 1 (January 15, 2017): 35–43. http://dx.doi.org/10.15407/techned2017.01.035.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

KARDASH, D., and N. TIUTIUNNYK. "Analysis of the effect of higher harmonics on the power supply of the induction motor from the autonomous voltage inverter in simulink." Journal of Electrical and power engineering 14, no. 1 (February 27, 2020): 70–73. http://dx.doi.org/10.31474/2074-2630-2020-1-70-73.

Full text
Abstract:
Autonomous voltage inverters(AVI) of three-level and two-level topologies power supplying an induction motor are considered in this article. The influence of the carrier frequency and the structure of the AVI on the shape of the current sine wave is analyzed. A comparison of the values of the coefficient of nonlinear distortions under the same conditions is made. The results are obtained using FFT Analysis in Simulink. The parameters of the induction motor have been calculated, the transient torque, velocity, and current transients of the motor stator and rotor have been obtained and compared. During operation, the engine, besides useful work, releases heat. This effect accompanies it throughout its operation, but overheating shortens the overall life of the machine. The presence of harmonics in the applied voltage can lead to excessive heating. Therefore, the purpose of this article was to compare the topologies of autonomous voltage inverters and to evaluate the effect on electrical and electromechanical motor performance in transients. Three-level AVI diagram of operation is considered. Technique from the aricle by Moshchinsky et al. was used to obtain unknown engine parameters based on passport data. The transients in the asynchronous motor make it clear that the autonomous inverters of both topologies at the tested frequencies make Simulink motor model to speed up to a nominal speed with about equal efficiency, which does not eliminate the fact that the shape of the currents and the electromagnetic torque is significantly distorted. The state of the machine and the losses in the transitional as well as the steady modes require further, more detailed study in the context of other articles.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

NIEMTSEV, E. "SMathematical model for analysis of operating modes of asynchronous motor symmetric and asymmetric supply voltage." Journal of Electrical and power engineering, no. 1 (2019): 21–26. http://dx.doi.org/10.31474/2074-2630-2019-1-21-26.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Рожков, А. О., and В. К. Пузік. "Динаміка формування піґментних речовин у листках рослин пшениці твердої ярої за дії різних варіантів ценотичної напруги між рослинами в посівах." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 3 (September 27, 2013): 7–12. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2013.03.01.

Full text
Abstract:
Представлені результати трирічних досліджень(2008–2010 рр.) щодо визначення динаміки форму-вання піґментів фотосинтезу в рослинах пшеницітвердої ярої сорту Харківська 41 за дії різних ва-ріантів способу сівби та норм висіву насіння.Встановлено значний вплив досліджуваних елементівтехнології на вміст хлорофілів і каротиноїдів улистках рослин. Більших змін вміст пігментів фо-тосинтезу зазнавав за дії фактора норми висіву.Загальною закономірністю було зменшення вмістухлорофілів і каротиноїдів у листках рослин за умо-ви зменшення норми висіву та оптимізації розпо-ділу рослин за площею живлення. Виявлено, щопроведення сівби смуговим способом дає змогупроводити її в більш широкому діапазоні норм ви-сіву без істотного зменшення вмісту піґментівфотосинтезу в листовій масі рослин. У ході дослі-джень визначено пряму кореляційну залежністьміж вмістом піґментів і зерновою продуктивніс-тю колоса головного пагона рослин. The results of the three-year study (2008–2010) to determine the dynamics of the formation of photosynthetic pigments in plants of durum spring wheat varieties Kharkiv 41, depending on the different ways of planting and seeding rate are given in the article. A significant effect of the studied elements of the technology on the content of chlorophyll and carotenoids in the leaves of plants was found. The content of photosynthetic pigments was changed to a large extent at the impact factor of the seeding rate. The general regularity was to reduce the content of chlorophyll and carotenoids in the leaves of plants at effective seeding rate and optimization of the distribution of plants over the area of ​​nutrition. The studies identified a direct correlation between the content of pigments and grain productivity of the ear of the main shoot of the plant.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Shurub, Yu V., and Yu L. Tsitsyurskiy. "ANALYTICAL METHOD FOR DETERMINING OPTIMAL PARAMETERS AND SCHEMES FOR VOLTAGE-REGULATED INDUCTION MOTORS WITH SINGLE-PHASE POWER SUPPLY." Praci Institutu elektrodinamiki Nacionalanoi akademii nauk Ukraini 2021, no. 59 (September 20, 2021): 56–63. http://dx.doi.org/10.15407/publishing2021.59.056.

Full text
Abstract:
On the basis of the method of symmetric components, an analytical method is proposed for calculating the coefficients that determine the relationship between the components of the positive and negative sequences of the parameters of the operating mode of an induction motor and the parameters of its power supply for some circuits for the inclusion of voltage-controlled three-phase induction motors with phase-shifting capacitors powered by a single-phase network. On the basis of this technique, the optimal parameters of phase-shifting capacitors can be determined and rational schemes for connecting three-phase induction motors to a single-phase network can be selected. Ref. 7, fig. 3, tables 2.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Дмитрев, Василий. "Система експрес-діагностики якості паливо-мастильних матеріалів." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 22 (December 7, 2020): 27–36. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.22.27-36.

Full text
Abstract:
Вологість паливо-мастильних матеріалів є одним з визначальних показників їх якості. Присутність вологи в матеріалі впливає на їх фізико-хімічні і електричні властивості. Вода характеризується високою діелектричною проникністю і здатністю легко взаємодіяти з іншими речовинами. Розроблення системи контролю вологості паливо-мастильних матеріалів у процесі експлуатації машини є невід’ємною частиною інформаційно-вимірювальних і керувальних систем сучасної мобільної техніки, і зокрема техніки спеціального призначення. Ємнісні сенсори вологості є розприділеними структурами і у вимірювальних системах параметрами вимірювання є як ємність, так і опір й індуктивність. Для реалізації ємнісного вимірювача з лінійною калібрувальною характеристикою, враховано що вимірювальне середовище є з великими змінними активними втратами, якими є оливи і палива двигунів внутрішнього згоряння. Для компенсування активних втрат застосовано схему з окремим вимірюванням реактивної складової повного опору діелькометричного первинного перетворювача на основі модуляції параметрів вимірювального резонансного контуру. Параметри такої схеми обирано так, щоб при вимкненій модуляційній ємності повна провідність схеми мала індуктивний характер. За міру якості перетворення вимірювальної схеми сенсора прийнято диференціальну чутливість, яка характеризує відношення відносних приростів вихідного (повної провідності) й вхідного (реактивної провідності) параметрів. Розроблений автоматичний одночастотний вимірювач з ємнісним сенсором, виконаним у вигляді електродів розсіяного поля, покритих шаром ізоляції, в якому використано метод модуляції параметрів вимірювального резонансного контуру. Для перевірки теоретичних досліджень проведений повний факторний експеримент на трьох рівнях при двох факторах – вологості досліджуваного середовища і частота напруги живлення вимірювального контуру. Працездатність вимірювальної схеми ємнісного перетворювача зберігається у всьому діапазоні вимірювань, якщо добротність ємнісного вимірювального перетворювача в матеріалі більша одиниці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Овчаренко, Г. Р., and Ю. В. Паламарчук. "СХЕМА БЕЗПРОВІДНОГО ДАТЧИКА УЛЬТРАЗВУКОВОЇ БІОМІКРОСКОПІЇ З УРАХУВАННЯМ АКУСТИЧНОГО ТРАКТУ." Біомедична інженерія і технологія, no. 6 (November 17, 2021): 46–53. http://dx.doi.org/10.20535/2617-8974.2021.6.232451.

Full text
Abstract:
Реферат – У випадках виявлення проблем із передньою частиною ока людини необхідно проводити досить інформативну діагностику для розуміння шляхів її вирішення. При цьому найкраще застосувати ультразвукові дослідження, а саме біомікроскопічні. Ультразвукова біомікроскопія вважається основним методом діагностики патологій переднього сегменту ока, яка дозволяє провести кількісну і якісну оцінку його структури в нормі та при пошкодженнях. Відповідно при запальних та інфекційних захворюваннях, виразках, ерозіях рогівки і поранень очного яблука проведення ультразвукової біомікроскопії є не можливим. Дослідження проводять для одержання інформації про дефекти ока. Датчик, який використовується при будь-яких методах ультразвукової візуалізації, є однією з головних частин будь-якого ультразвукового приладу, що торкається поверхні тіла пацієнта. З його допомогою електрична енергія перетворюється в енергію ультразвукової хвилі, а також відбиті хвилі приймаються і знову перетворюються в електричну енергію. У даній статті запропоновано створення електричної схеми бездротового датчика для ультразвукової біомікроскопії, яка, у свою чергу, враховує акустичний тракт ока людини. Використання дистанційного модуля передачі інформації розширює можливості проведення огляду не залежно від місця розташування пацієнта, значно зменшує габарити датчика, а також полегшує його функціональність. Обґрунтовано вибір Bluetooth модуля відповідно до його робочої частоти, що не співставляється з іншим медичним обладнанням при застосуванні датчика, і покоління. Визначено основні складові блоку живлення датчика: літій-іонний акумулятор, модуль зарядки із захистом та перетворювач напруги. Виконано розрахунок головного параметра ультразвукового перетворювача. У роботі представлено електричну схему датчика для ультразвукової біомікроскопії, підключення модуля безпровідності до мікроконтролера Arduino Uno і залежність коефіцієнта загасання акустичного тракту від глибини проникнення біологічного середовища людського ока. Ключові слова: ультразвукові дослідження, офтальмоскопічні дослідження, УЗ датчик, діагностика переднього відділу ока, ультразвукова біомікроскопія.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Куриленко, О. Я. "ВИЗНАЧЕННЯ ЧАСУ ВІДПУСКАННЯ АВАРІЙНИХ РЕЛЕ ПРИ РІЗНИХ РІВНЯХ НАПРУГИ ЖИВЛЕННЯ." Collected scientific works of Ukrainian State University of Railway Transport, no. 140 (June 25, 2013). http://dx.doi.org/10.18664/1994-7852.140.2013.93058.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

СОЛДАТЕНКО, Л. С. "АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ОБЛІКУ ПРОДУКТІВ ПЕРЕРОБКИ КОМБІНАТУ ХЛІБОПРОДУКТІВ." ЗЕРНОВІ ПРОДУКТИ І КОМБІКОРМИ 17, no. 4 (December 25, 2017). http://dx.doi.org/10.15673/gpmf.v17i4.767.

Full text
Abstract:
Автоматизовану систему обліку продуктів переробки комбінату хлібопродуктів розроблено НВУ «ТОМ», м. Одеса, Україна. Система здійснює поточний контроль маси зерна, борошна, побічних продуктів і відходів, а також забезпечує оперативне надання результатів обліку виробничим і фінансовим службам підприємства. Для цього вона вміщує: пункти зважування автотранспорту і залізничних вагонів; вагову дільницю комбінату хлібопродуктів; пункти збирання і обробки інформації на складі готової продукції і у бухгалтерії заводоуправління. Система передбачає застосування електронно-тензометричних ваг: платформних автомобільних і вагонних, а також бункерних для зважування зерна, відходів, борошна і висівок. Принцип дії електронно-тензометричних ваг базується на перетворенні сили ваги вантажу у аналоговий сигнал ваговимірювальних тензорезисторних датчиків з подальшим аналого-цифровим перетворенням сигналу вторинним перетворювачем – ваговим терміналом і видачею результату на табло індикації. Описані принципи функціонування системи і її програмне забезпечення. Наведені технічні характеристики платформних і бункерних ваг системи обліку, а також особливості їх конструкції. Бункерні автоматичні ваги НВФ «СВЕДА LTD», м. Запоріжжя, Україна, описані більш детально, бо сучасні довідники, підручники і навчальні посібники цієї інформації ще не вміщують, а вона може бути корисною як фахівцям промисловості, так і студентам відповідних навчальних закладів. Як походить зі схеми (рис. 1), автоматизована система вміщує тензометричні аналого-цифрові перетворювачі (АЦП), які перетворюють аналогові сигнали тензодатчиків у відповідний цифровий код. Відмінність тензо-АЦП від будьяких інших АЦП в тому, що вони вміщують також стабілізоване джерело живлення, яке живить тензодатчики, виробляє опорну напругу для перетворювача і перетворюють код, отриманий від вторинного перетворювача, в значення маси, здійснюють її індикацію і передачу інформації про визначену масу в систему обліку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography