Academic literature on the topic 'Мультифункціональний зал'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Мультифункціональний зал.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Мультифункціональний зал"

1

Писаренко, П. В., and М. С. Самойлік. "МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ТВЕРДИМИ ВІДХОДАМИ З УРАХУВАННЯМ СИНЕРГІЧНОГО ЕФЕКТУ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 1-2 (June 29, 2017): 78–87. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2017.1-2.15.

Full text
Abstract:
У статті сформульовано балансову схему життєвого циклу твердих відходів регіону, що дало змогу розробити еколого-економічну модель оптимального управління сферою поводження з відходами та визначити оптимізаційні сценарії управління даною сферою за теоретично оптимальних значень параметрів. На основі моделі управління сферою поводження з твердими відходами сформовано алгоритм визначення оптимальних управлінських стратегій і механізмів їх реалізації, який дає змогу вирішувати поставлені задачі оптимізації розвитку сфери поводження з відходами в разі заданої множини змінних і параметрів стану системи для конкретного типу життєвого циклу даної сфери. Розроблена модель має множину допустимих рішень і, відповідно, пропонує вибір найкращого з них з урахуванням цільових функцій. Обґрунтовано практичне використання даної моделі на прикладі Полтавської області на основі оптимізації трьох цільових функцій: екологічного ризику здоров’ю населення від сфери поводження з твердими відходами; максимамізації прибутку за мінімальних вкладень у дану сферу; енергоємності системи поводження з відходами. The article formulates the balance scheme of the solid waste of life cycle in the region, which allowed the ecological and economic model development of waste management optimal control and to determine the scope of the management scenarios optimization at the theoretically optimal values ​​of the parameters. Based on the model management area solid waste management offered algorithm for determining the optimal management strategies and mechanisms for their implementation, which allows you to solve the problem of optimizing the development of waste circulation of the sphere for a given set of variables and system state parameters for a particular type of the life cycle sphere. The developed model has a set of feasible solutions and, therefore, offers a selection of the best of them, taking into account the objective functions. Reasonably practical application of this model on the example of Poltava region based on the optimization of three objective functions: environmental risks for public health from the scope of solid waste management; maximization profits with minimum investment in this sphere; power consumption of the waste management system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

АРТЮХ, Т. М., С. В. ЯГЕЛЮК, and В. В. АРХІПОВ. "УПРАВЛІННЯ АСОРТИМЕНТОМ ТА ПРОДАЖЕМ КОПІЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ." Товарознавчий вісник 1, no. 15 (February 18, 2022): 21–30. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2022-15-2.

Full text
Abstract:
Метою статті є визначення напрямків забезпечення конкурентоспроможності торгівельних підприємств з продажу сучасної копіювальної техніки з врахуванням її властивостей та потреб споживачів. Методика. Під час виконанні дослідження були використанні сучасні методи аналізу, синтезу, наукової абстракції та комплексного підходу. Це дозволило встановити основні засади управління асортиментом та продажем, а також ідентифікаційні характеристики досліджуваної техніки. Результати. Копіювальна техніка є невід ’ємною частиною сучасного життя. Вона використовується вдома, офісі, академічній установі, виробництві, видавництві, у дизайнерських фірмах. Широке коло потенційних споживачів формує вимоги до властивостей та показників якості, яким повинні відповідати принтери, сканери, ксерокси, а також цінову політику торговельного підприємства. На жаль вітчизняна класифікація асортименту та нормативно-технічна документація не відповідають сучасним тенденціям на ринку копіювальної техніки та ускладнюють споживачам і торговельними організаціям підбір необхідних пристроїв. В статті запропонована удосконалена класифікація асортименту копіювальної техніки, яка ґрунтується на групуванні за основними ознаками пропозицій сучасних виробників. Вона включає такі групи: портативні та малопродуктивні пристрої, копіювальні апарати середньої продуктивності, високопродуктивні (промислові) апарати, пристрої для широкоформатного друку, мультифункціональні та 3D принтери. Основна відмінність запропонованої класифікації полягає у спрощенні (об ’єднанні окремих груп) та введенні таких сучасних груп копіювальної техніки, як мультифункціональні апарати, пристрої для широкоформатного друку, 3D принтери. Також визначена необхідність удосконалення нормативно-технічної документації, що регламентує показники якості копіювальної техніки. За результатами досліджень сформовані практичні рекомендації. Практична значимість. Отримані результати досліджень можуть бути використані торговельними підприємствами під час формування конкурентоспроможного асортименту, митними органами для ідентифікації товарних партій копіювальної техніки, а також студентами спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність під час навчання та підготовки наукових робіт.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Артеменко, М. "ПРИНЦИП ПРИХОВАННЯ ЯК ФІЛОСОФСЬКА МОВА МАНІХЕЙСТВА." Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка. Філософські науки, no. 1(89) (September 3, 2021): 67–75. http://dx.doi.org/10.35433/philosophicalsciences.1(89).2021.67-75.

Full text
Abstract:
У статті розглядається концепт маніхейського фармакону як окремої філософської концепції. Маніхейське вчення в сучасній академічній традиції розглядається виключно з позиції релігієзнавчого вивчення. Проте символічна структура маніхейських трактатів, простір метафори, принципово відрізняється від європейської метафізики. Основним принципом існування маніхейства як системи знань є образність і гра смислів. У європейській метафізиці ці поняття позбавлені філософського авторитету, тоді як для східної традиції це основний маркер філософського дискурсу. Це навмисна "втеча від грецького логосу", представлена в інших формах філософування і конструювання реальності. У статті проаналізовано сферу розбіжностей між класичною філософською традицією епохи еллінізму та принципом формування "етичної фізики" у маніхейській традиції. Головною особливістю цієї системи є принцип мерехтливої реальності, прихованої за системою дуальних опозицій. Таким чином, вся філософська система являє собою простір гри і фармакону, спрямованого на зняття стану дифферансу і набуття початкової цілісності. Контакт зі світом істини – маніхейська фармакологія. Вона є лікувальною для тих, хто звертається до неї через вчителя, і руйнівною для тих, хто контактує до неї особисто. Взаємодія зі світом розсіювання – це гра, поняття, дискредитоване у європейській метафізиці. Сприйняття чи несприйняття фармакону, слідування за вчителем чи отримання "радості від життя" – це мультифункціональна гра. Це "розгадування" або розпізнавання справжньої сутності буття схоже на читання маніхейських трактатів, коли читач змушений розгадувати стромати автора.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Годованець, О. І., А. В. Котельбан, and І. М. Марусей. "ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ЯК ШЛЯХ ДО ПОЛІПШЕННЯ ГІГІЄНІЧНИХ НАВИЧОК У ДІТЕЙ." Scientific and practical journal "Stomatological Bulletin" 113, no. 4 (May 28, 2021): 84–87. http://dx.doi.org/10.35220/2078-8916-2020-38-4-84-87.

Full text
Abstract:
У час стрімкої гаджетизації дітей, в тому числі і дошкільного віку, мотиваційним кроком є залучення мобільних додатків для поліпшення кратності та якості гігієнічних навичок. На ринку представлені рі-зновікові, мультифункціональні мобільні додатки, такі як: Dental Care APP, Oral-B APP, CavityFree 3D, Sonicare for kids. Вони не тільки мають просвітниць-ку функцію, а й надають рекомендації при введені не-обхідних даних.Мета дослідження. Оцінити рівень гігієни ротової порожнини дітей та поліпшити її шляхом застосу-вання спеціалізованих мобільних додатків.Матеріали і методи дослідження. Нами проведено огляд різних мобільних додатків для операційних сис-тем Android та IOS, із функцією навчання санітарної стоматологічної грамотності, та вибрано найбільш ефективні. Задля визначення ефективності викорис-тання мобільних додатків із метою поліпшення гігіє-ни ротової порожнини ми визначали рівень гігієни за індексами Грін-Верміліона та Podshadley, Haley при першому візиті, через 1, 3 та 6 місяців у 73 дітей ві-ком 6 років, що проживають на Буковині. Ми сфор-мували 2 групи: основну – діти, які під час чищення зубів використовували мобільні додатки, та порівня-льну – діти, які під час чищення зубів не використову-вали мобільні додатки. Дітям обох груп дано рекоме-ндації щодо вибору засобів та предметів гігієни, про-ведено навчання гігієні.Результати. Результати опитування вказують на недостатню увагу дітей до гігієни ротової порожни-ни: двічі на добу чистять зуби тільки половина рес-пондентів, зранку – кожна п’ята дитина обох груп. Перед сном доглядає за ротовою порожниною майже кожна третя дитина.Аналіз гігієни ротової порожнини на момент обстеження показав низький рівень гігієни ротової порожнини. За отриманими нами даними індекса Грін-Верміліона в дітей основної та порівняльної груп виявлена задовільна гігієна ротової порожнини. Се-реднє значення гігієнічного індекса в дітей основної підгрупи через місяць застосування мобільних додат-ків під час чищення зубів становило 0,54±0,03 бали, що на 56,80 % нижче показників групи порівняння (p1˂0,05). Отримані результати вказують на добру гігієну ротової порожнини і утримуються на такому ж рівні і у віддалені терміни. У динаміці спостере-ження через 1 місяць за індексом Podshadley, Haley стан гігієни ротової порожнини в дітей основної групи був добрий і становив 0,47±0,03 балів. Вірогідна відмінність порівняно з вихідним станом та добрий рівень гігієни спостерігалися також у віддалені тер-міни.Висновки. Упровадження в практику щоденного чи-щення зубів у дітей мотивуючих чинників, таких як мобільні додатки з функцією санітарного стомато-логічного навчання, дає можливість суттєво поліп-шити гігієну ротової порожнини, що підтверджу-ється вірогідно нижчими показниками гігієнічного ін-дексу у віддалені терміни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Dorosh, N. V., K. I. Ilkanych, O. I. Dorosh, and I. R. Boyko. "МОБІЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ МОНІТОРИНГУ ПОКАЗНИКІВ СТАНУ ЗДОРОВ’Я." Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України, no. 3 (January 11, 2018). http://dx.doi.org/10.11603/1681-2786.2017.3.8267.

Full text
Abstract:
РЕЗЮМЕ. Вступ. Своєчасна діагностика стану організму людини у режимі віддаленого доступу без відвідування спеціалізованих медичних закладів, автоматизований моніторинг стану здоров'я людини на всіх етапах лікування, реабілітації та профілактики захворювань, отримання професійних медичних консультацій за допомогою спеціальних WEB-порталів є актуальними питаннями охорони здоров’я, розв’язання яких можливе лише при використанні сучасних інформаційних технологій.Мета. Аналіз існуючих систем та розроблення нових методів та мобільних програмних засобів, що дозволять оперативно визначати, аналізувати та контролювати психоемоційний та фізичний стан здоров'я людини.Матеріали та методи. Розроблено концепцію створення модульної багатопараметричної мультифункціональної мобільної системи із сервісною платформою, яка призначена для моніторингу, тривалого спостереження та контролю основних психофізіологічних показників, що характеризують стан організму людини.Результати. Експериментальні дослідження роботи основних модулів системи були практично проведені під час аналізу частоти серцевого ритму у 5 діапазонах за допомогою медичного гаджету MioFuse та розробленого мобільного додатку MioGo.Висновки. Використання інформаційних та мобільних технологій дозволяє організувати роботу із системою у режимі віддаленого доступу, реалізувати персоналізований підхід до пацієнтів з відображенням даних на екрані смартфона користувача.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Мультифункціональний зал"

1

Касянчик, Юрій Олександрович. "Мультифункціональний зал з адаптивною акустикою." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/30467.

Full text
Abstract:
Дипломна робота містить основну частину на 75 аркушах, 63 ілюстрацій. Метою роботи є аналіз існуючої літератури, засвоєння теоретичних знань і реалізація їх на проектованому прикладі. А саме система адаптивної акустики в поєднанні з системою Wave Field Synthesis(WFS) в мультифункціональному залі. Головною функцією якого є відтворення різних програм, від мовних і музичних до відтворення звуку за стандартом Dolby. Після підбору всіх вхідних данних, розмірів приміщення і вибору акустичної системи проведено аналіз в програмному пакеті Matlab з використанням змодельованих графіків і масивів данних. По всій роботі, з врахуванням всіх результатів зроблені висновки.
The thesis contains the main part of 75 sheets, 63 illustrations. The purpose of the work is to analyze the existing literature, assimilate theoretical knowledge and implement it on a projected example. Namely, the system of adaptive acoustics in combination with the Wave Field Synthesis (WFS) in the multifunctional room. The main function of which is the playback of various programs, from speech and music to Dolby sound. After selecting all of the input data, the size of the premises and the choice of the speaker system, the analysis was performed in the Matlab software package using simulated graphs and arrays. Throughout the work, all the conclusions are drawn.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сав’як, Валерія Вікторівна, and Valeriia Saviak. "Дизайн інтер’єру науково–технічної бібліотеки." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50951.

Full text
Abstract:
1. Архітектурне проектування громадських будівель і споруд, Лінда С.М., 2010. 2. ДБН В.2.2-9;2018 Громадські будинки та споруди. Основні положення. 3. Нойферт Э. Строительное проектирование / Пер. с нем. К.Ш.Фельдмана, Ю.М. Кузьминой; Под ред. З.И. Эстрова и Е.С. Раевой. - 2-е изд. - Москва: Стройиздат, 1991. – 392 с.
Новітній тенденції проникають в усі сфери діяльності людини у тому числі і у інтер’єр і формують естетичне сприйняття. З часом воно може змінюватись і потребує реконструкції. Метою роботи є привернення уваги до проблеми занедбаної пам’ятки модернізму, а саме науково-технічної бібліотеки. Будівля має унікальну конструкцію, завдяки якій приміщення концертного залу має неповторювані акустичні властивості і дозволяють почути увесь голосовий діапазон голосів людей та музичних інструментів. Цю проблеми можна вирішити засобами редизайну. Надати простору бібліотеки проектні пропозиції, що покращать експлуатаційні якості даної будівлі, естетичні показники, додати додаткові функції, такі як кафе і виставочний простір. Пропонується зробити освітньо-пізнавальний простір, який допомагав привернути увагу молоді до науки.
The latest trends penetrate into all spheres of human activity, including the interior and form an aesthetic perception. It may change over time and needs to be reconstructed. The aim of the work is to draw attention to the problem of an abandoned monument of modernism, namely the scientific and technical library. The building has a unique design, thanks to which the concert hall has unique acoustic properties and allows you to hear the full range of voices of people and musical instruments. This problem can be solved by means of redesign. Provide the library space with design proposals that will improve the performance of the building, aesthetic performance, add additional features such as a cafe and exhibition space. It is proposed to create an educational and cognitive space that helped draw young people's attention to science.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography