Academic literature on the topic 'Мобільний Android-додаток'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Мобільний Android-додаток.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Мобільний Android-додаток"

1

Гринюк, С., K. Бортник, and М. Поліщук. "Мобільний додаток для роботи куратора групи засобами Android Studio." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 40 (September 23, 2020): 116–22. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2020-40-18.

Full text
Abstract:
Для створення програмної системи у роботі було пройдено усі етапи розробки клієнт-серверного додатку, а саме: розглянуто декілька додатків-аналогів, що реалізують схожий функціона, на етапі проектування програмної системи розроблено архітектуру клієнта, сервера та додатку в цілому, складено загальну структури діаграму таблиць в базі даних, на етапі програмної реалізації, з використанням об’єктноорієнтованого підходу в інтегрованому середовищі розробки програмного забезпечення Android Studio, реалізовано функції клієнтської системи, які написані на мові програмування Kotlin.В середовищі веб-програмування PHPStorm було розроблено набір серверного функціоналу, який спростив та покращив роботу додатку з базами даних. Розроблено інтерфейс програми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Nikitenko, Ye V., and Ye V. Ryndych. "The mobile Android app of the travel tracking system." Mathematical machines and systems 1 (2020): 53–60. http://dx.doi.org/10.34121/1028-9763-2020-1-53-60.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Горбатюк, Лариса Василівна, Наталія Володимирівна Кравченко, Ганна Миколаївна Алєксєєва, and Тетяна Сергіївна Розумна. "МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ЯК ЗАСОБИ ФОРМУВАННЯ ІНШОМОВНОЇ ЛЕКСИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СТУДЕНТІВ НЕФІЛОЛОГІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ." Information Technologies and Learning Tools 74, no. 6 (December 30, 2019): 150–64. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v74i6.2529.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблему формування іншомовної лексичної компетентності студентів нефілологічних спеціальностей. Встановлено, що іншомовна лексична компетентність є основою іншомовної комунікативної компетентності, що, своєю чергою, є обов’язковим компонентом підготовки майбутнього фахівця. Обґрунтовано актуальність використання мобільних технологій у процесі навчання іноземної мови студентів з метою підвищення якісного рівня лексичної компетентності. Встановлено, що мобільне навчання як інноваційний напрямок електронного навчання має значну перевагу перед традиційними методами навчання внаслідок інтенсифікації самостійної діяльності, індивідуалізації навчання, підвищення пізнавальної активності й мотивації навчання. Використання мобільних пристроїв сприяє поєднанню праці, навчання і вільного часу, дає змогу в будь-який час і в будь-якому місці вчитися в реальному контексті. Розглянуто теоретико-методичні умови формування іншомовної лексичної компетентності студентів засобами мобільних додатків. Проведено аналіз мобільних додатків для вивчення іноземної мови. Встановлено, що немає однозначного підходу до розроблення та впровадження спеціалізованих мобільних додатків для вивчення іноземної мови, орієнтованих на специфіку майбутньої професійної діяльності студентів. У результаті дослідження були розроблені структура, функціонал і дизайн мобільного додатка для вивчення англійської мови студентами комп’ютерних спеціальностей. Розроблено мобільний додаток для формування англомовної лексичної компетентності для операційної системи Android за допомогою інтегрованого середовища розробки мобільних додатків Android Studio. Здійснено експериментальну перевірку результативності застосування на заняттях з іноземної мови мобільних додатків, орієнтованих на специфіку майбутньої професійної діяльності студентів. Підтверджено позитивний вплив спеціалізованих мобільних додатків на рівень володіння студентами іншомовною професійною лексикою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Корнієнко, Ю. К., and В. В. Франциан. "ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОЗРОБКИ ДОДАТКУ-ПОМІЧНИКА ДЛЯ СМАРТФОНІВ." Automation of technological and business processes 13, no. 2 (August 2, 2021): 28–36. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i2.2054.

Full text
Abstract:
У перехідних умовах реформації інноваційно-інформаційної економіки, глобальної гіперконкуренції на аграрних ринках, зростання обізнаності й очікувань споживачів щодо асортименту та якості продукції, особливо актуальним є використання українськими фермерами комплексу доступних інформаційних технологій та новацій. Одним з найбільш перспективних на сьогодні є ринок мобільних додатків, який характеризується активним розвитком. У поєднанні з бездротовими мережами вони мають значний потенціал розширення часу, місця і ефективності виконання робіт аграріями. Разом з тим мобільні технології відкривають нові канали зв'язку і можливості для введення аграрного бізнесу, потенційно пропонуючи більш широкий доступ до суспільної інформації і основних послуг. Метою дослідження є створення програмного продукту, який допоможе в майбутньому у вирішенні проблем, пов’язаних з надлишковою витратою часу на відстеження виконаних завдань та спрощенні цього процесу, а також проведення аналізу ефективності виконання роботи після впровадження ПП. Об’єктом дослідження є удосконалення бізнес-процесів і оптимізація стандартних дій. Методами дослідження було обрано аналіз - оцінювання та вибір потрібної інформації виходячи з переглянутого та порівняння - порівняння двох або більше аналогічних підходів або тільки їх окремих складових для отримання потрібної інформації. В результаті проведених досліджень було створено мобільний додаток з голосовим асистентом для двох операційних систем: Android та iOS, що дозволяє вести облік виконаних завдань для великих та малих компаній та фізичних осіб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Глущенко, О., and О. Шикула. "РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКА – ГРИ НА ПЛАТФОРМІ ANDROID." Vodnij transport, no. 2(30) (February 27, 2020): 96–103. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553/2020.2.30.11.

Full text
Abstract:
Було розглянуто один з найбільших сегментів ринку програмних продуктів – відеоігри. Досліджено алгоритм створення мобільної гри. Висвітлено розробку під обрану платформу із використанням Android Studio, Cocos Studio, роботу об’єктного менеджера, обробку грою дій гравця. В ході розробки відеогри було показано її складові, а саме написання коду, створення контенту, розробка механік гри та тестування. Запропоновано алгоритм генерування об’єктів та результат зіткнення гравця з ними. Розкривається процес розробки відеоігри та розділення його на етапи. Описано алгоритм оптимізації зберігання та використання зображень. Досліджена якісна робота з пам’яттю, насамперед, на мобільних пристроях. Детально описані поняття сцени та спрайту, встановлено правила роботи зі сценами та зображеннями на екрані мобільного пристрою. Розглянуто два схожих за своїм підходом і в той же час принципово різних по результату алгоритми виявлення зіткнень об’єктів. Описаний програмний продукт включає в себе власноруч написаний рушій – рендерер. За теоретичну основу реалізації рендерингу було взято спрощений варіант рейтрейсингу – рейкастинг. Метод рейкастингу вибрано як оптимальний через його високу швидкодію при достатній якості відео. Було обрано крос-платформовий фреймворк, який використовується для розробки інтерактивних додатків та ігор. Розглянуто використання вбудованих в ігровий движок візуального редактора, готових модулів рендеринга, анімації спрайтів і обробки зіткнень, що дуже спрощує процес розробки. Описано структуру програмного продукту та ігрові класи сутностей, такі як персонаж, предмети. Наведено алгоритм реалізації методу рейкастингу і проведено відповідні математичні розрахунки для побудови променя. Змодельовано дизайн оформлення простору гри на основі карти, що задається, з додаванням текстур. Додатково розроблена можливість самостійної генерації рівнів. Ключові слова: розробка ігор, мобільний додаток, операційна система Android, алгоритм розробки мобільного додатку, рендерер, метод рейкастингу, крос-платформовий фреймворк
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Midak, Lilia, Yurii Pakhomov, Olha Kuzyshyn, Lilia Baziuk, and Khrystyna Buzhdyhan. "ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ПРИРОДНИЧИХ ТЕМ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ." Освітні обрії 49, no. 2 (December 27, 2019): 25–30. http://dx.doi.org/10.15330/obrii.49.2.25-30.

Full text
Abstract:
У роботі створено мобільний додаток (на платформі Android) для візуалізації хімічної будови води та відтворення відеоматеріалів лабораторних дослідів, які можна використати вчителю та учням для ефективної підготовки до вивчення тем природничого циклу та проведення лабораторних дослідів в початковій школі з використанням лепбуку. Використання об’єктів доповненої реальності дає можливість вчителю швидко та доступно пояснити великий об’єм теоретичного матеріалу з якісним демонстраційним матеріалом, а учням ефективно його засвоїти, розвиває у них творче мислення та підвищує мотивацію до навчання. Використання даної технології є особливо ефективним у поєднанні з лепбуком, оскільки сприяє розвитку творчості, уяви, може використовуватись одночасно групою дітей (в тому числі за участю дорослого як партнера), має дидактичні властивості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ревякін, О. О., and Д. М. Попков. "Концепція мобільного додатка підтримки бездротової передачі даних за допомогою WI-FI." Automation of technological and business processes 13, no. 4 (February 3, 2022): 8–12. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i4.2203.

Full text
Abstract:
Робота присвячена розробці мобільного додатку для підтримки бездротової передачі даних за допомогою Wi-Fi. Предметом дослідження є спосіб передачі даних за допомогою бездротової технології Wi-Fi. Завданням проектування є розробка мобільного додатку для бездротової передачі даних у локальній мережі, яка допоможе користувачеві в швидкої і якісної передачі даних засобами бездротових технологій за допомогою Wi-Fi. При дослідженні основних проблем предметної області, аналізі аналогів та засобів розробки було створено базу даних із використанням реляційної системи управління бази даних SQLite, використані мови програмування Kotlin, Groovy та Java, середовище розробки Android Studio та система автоматичного складання додатку Gradle. Робота була спрямована на розробку мобільного додатку, завдяки якому люди зможуть швидко та якісно передавати файли та обмінюватись буферами обміну на різних пристроях за допомогою бездротових технологій з використанням Wi-Fi у локальній мережі. Система являє собою мобільний додаток, який допомагає людям передавати інформацію бездротовим способом у локальній мережі. Даний програмний продукт не є вибагливим до апаратного забезпечення, що дозволяє користуватися системою кожній бажаючій людині, яка має доступ в Інтернет.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Наку, К., and О. Шикула. "РОЗРОБКА МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ «СИСТЕМА ЛОГІЧНОГО РОЗВИТКУ НА ОСНОВІ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР “EVOLVE YOUR BRAIN”»." Vodnij transport, no. 2(30) (March 27, 2020): 128–35. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2020.2.30.15.

Full text
Abstract:
Індустрія відеоігор развивається швидкими темпами, зоокрема напрямок відеоігор для мобільних платформ. Деякі ігри на мобільному телефоні можуть розвивати особистість. Це логічні ігри. Більшість додатків для розвитку логічного мишлення містять в собі лише одну гру з безліччю рівнів. Майже немає додатків, які б досліджували рівень розвитку інтелекту людини, у користувачів не має можливості відслідковувати свій прогрес, який безперечно існує, адже у будь-якій грі рівень складності підвищується залежно від проходження локацій. Вони також не мають рекомендацій щодо вибору рівня складності у головоломках Тому актуальною є розробка мобільного застосунку, в якому була б представлена можливість не лише розвивати логічне мислення, але й фіксувати прогрес та визначати рівень логічного мислення людини. Застосунок повинен мати зручний інтерфейс та містити тести і відомі логічні ігри. Для реалізації програмного продукту використана мова програмування Java та одне з найпопулярніших середовищ для розробки мобільних застосунків – Android Studio. Оскільки додаток має працювати на мобільній платформі Android, то вибране середовище є найкращим рішення для розробки. Для створення можливості грати у гру вдвох була вибрана технологія Bluetooth. Ця технологія є стандартизованою, отже, проблеми несумісності пристроїв від конкуруючих фірм майже не має. Для реалізації програмного продукту використовувалась мова програмування PHP, яка містить ряд готових бібліотек для роботи із популярними базами даних. Програмний продукт складається з тестів для визначення ступеня логічного розвитку користувача та двох логічних ігор для покращення різних психічних процесів людини – «Судоку» та «Тетріс». Описано функціонування користувацької частини додатку. Застосунок дає змогу користувачеві не лише визначити свій рівень логічного мислення, але й на основі результату тестування дає рекомендації, щодо його покращення за допомогою логічних ігор. Було вибрано дві логічні гри різних типів, щоб користувачі обрали собі те, що потрібно саме їм. Також ігри мають по три рівні складності, що допоможе не лише просто грати, а й удосконалювати свої вміння та навички, покращуючи свій рівень розвитку та інтелекту. Ключові слова: програмний додаток, логічний розвиток, Android, Android Studio, Java, «Судоку», «Тетріс», головоломка, користувацька частина
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бурдаєв, В. П. "Розробка мобільного додатку “Каркас” для платформ Android та IOS." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 2(68) (April 21, 2021): 93–101. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2021.68.12.

Full text
Abstract:
Одна з сучасних тенденцій розвитку ринку мобільних додатків ‒ це розробка і адаптація мобільних додатків, що виконують функції експертних систем. Мобільний додаток ‒ це програмне забезпечення, призначене для роботи на планшетах, смартфонах та інших мобільних пристроях. Експертна система ‒ це набір компонент, які дозволяють системі приймати рішення на рівні компетентного фахівця (експерта). У роботі розглядається концепція побудови моделей баз знань на основі ієрархічної функціональної системи та її використання в онлайн консультації для мобільних експертних систем. Аналізуються структури моделей баз знань в інформаційно-комунікаційних технологіях для вибору: пакета оператора мобільного зв'язку, провайдера, хостера та інтернет-магазина. Модель бази знань предметної області в системі “КАРКАС” складається з ієрархії класів предметної області, зв'язків між ними (правил), які діють в рамках цієї моделі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Мобільний Android-додаток"

1

Климчук, Ірина Олегівна. "Додаток на базі Android «Мобільний гід по університету»." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/35021.

Full text
Abstract:
Метою даного дипломного проекту є розроблення застосунку для платформи Android, який забезпечує користувача інформацією про територію національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». У процесі дипломного проектування було розроблено мобільний застосунок. Для визначення поточного розташування користувача використано систему позиціонування GPS. Для визначення найближчого об’єкту території університету (корпусу) розроблено модуль пошуку напряму пристрою по відношенню до півночі. В якості основного компоненту модулю використовується сервіс розрахунку зміни геодезичних координат залежно від азимуту телефону зі зміщенням на певну кількість метрів. Система складається з двох частин: блок обрахунку та інтерфейсний блок. Блок обрахунку включає в себе модуль пошуку напряму а також сервіси для зчитування даних про локацію, сервіс визначення поточної позиції, сервіс визначення поточної адреси за геодезичними координатами, сервіс зберігання даних. Інтерфейсний блок складається з трьох сторінок, кожна з яких призначена для відображення певної інформації про поточну локацію. Головна сторінка представляє собою форму, на якій відображається карта з поточним положенням користувача. Також на формі розміщена кнопка, яка дозволяє почати роботу модулю пошуку найближчого об’єкту. Також є перемикач, який дозволяє поставити на карті позначку і вивести інформацію про локацію на позначці. Друга сторінка призначена для відображення інформації про локацію. Складається з поля для назви, фотографії або декількох фотографій, зроблених у різний час а також короткої довідки про місце. Має вертикальну смугу прокрутки. Третя сторінка призначена для відображення загальної інформації про університет.
The purpose of this diploma project is to develop an application for the Android platform, which provides the user with information about the territory of the National Technical University of Ukraine «Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute». In the process of diploma design, a mobile application was developed. A GPS positioning system is used to determine the current location of the user. To determine the nearest object of the university (building), a module for searching the direction of the device relative to the north has been developed. The main component of the module is the service of calculating the change of geodetic coordinates depending on the azimuth of the phone with an offset of a certain number of meters. The system consists of two parts: the processing unit and the interface unit. The calculation unit includes a direct search module as well as services for reading location data, a service for determining the current position, a service for determining the current address by geodetic coordinates, a data storage service. The interface block consists of three pages, each of which is designed to display certain information about the current location. The main page is a form that displays a map with the current position of the user. There is also a button on the form that allows you to start the search module for the nearest object. At least, there is a switch that allows you to put a mark on the map and display location information about the mark. The second page is for displaying location information. It consists of a field for the name, photo or several photos taken at different times and a brief reference to the place. Has a vertical scroll bar. The third page is intended to display general information about the university.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кислий, В. В. "Крос-платформенний мобільний додаток користувача інтернет-магазину "Техно++"." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23462.

Full text
Abstract:
Кислий, В. В. Крос-платформенний мобільний додаток користувача інтернет-магазину "Техно++" : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / В. В. Кислий ; керівник роботи О. В. Красножон ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 63 с.
Було виконано реалізацію мобільного додатку. Тема роботи є досить актуальною у зв’язку з потребою та популярністю використання інтернет магазинів у повсякденному житті. Програмний продукт являє собою клієнтський додаток, створений на мові програмування JavaScript використанням системи автоматизованої збірки Gradle на базі програмної платформи Android. Метою роботи є розробка мобільного додатку для взаємодії з користувачами. Для досягнення поставленної мети були сформовані наступні задачі: 1.Проаналізувати технології створення додатків під операційну систему Android. 2.Дослідити методи розробки мобільного додатку. 3.Розробити клієнтський додаток на базі програмної платформи Android. Об’єкт дослідження:взаємодія web-технологій у сфері продажу. Предмет дослідження: мобільний додаток інтернет-магазину “Техно ++”.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Паляниця, Б. О. "Мобільний додаток "Розумний будильник"." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75637.

Full text
Abstract:
Дипломний проект присвячений розробці мобільного додатку розумного будильнику. Програмний продукт орієнтований на користувачів, що зацікавлені у полегшенні процесу планування розпорядку дня. В роботі проведено аналіз предметної області, визначено актуальність проекту та досліджено додатки-аналоги. Також визначено мету проекту, засоби реалізації, функціональні вимоги, планування та проектування роботи. Розроблено макети мобільного додатку, створено базу даних для будильників та їх налаштувань, розроблено дизайн вікон додатку та основний функціонал. Після розробки додатку було проведено його тестування та виправлено помилки. Результатом проведеної роботи є готовий працюючий мобільний додаток для планування власного розпорядку дня.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Люта, М. В., and І. І. Бєлов. "Актуальність розробки мобільного додатку розрахунку витрат та заощадження коштів." Thesis, Видавництво "Молодий вчений", 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/17738.

Full text
Abstract:
Для ефективного розподілу своїх доходів і витрат, обліку своїх активів та накопичень, кожна людина повинна володіти хоча б мінімальними навичками бухгалтерії. Тим, хто прагне до оптимізації цих процесів і одержання максимальної вигоди, потрібно постійно підвищувати рівень своєї фінансової грамотності. В 2019 році необхідність контролю власних коштів одне із найважливіших умінь, особливо враховуючи вплив економічної кризи, проблема фінансової стійкості країни є досить актуальною. Проте, на перший погляд, питання фінансової стійкості вже досить давно не є чимось новим і недослідженим.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Пархоменко, С. В. "Мобільний ігровий додаток "Space Invasion"." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81427.

Full text
Abstract:
Дипломний проект присвячений розробці мобільного ігрового додатку «Space Invasion». В роботі проведено аналіз предметної області та аналогів мобільних ігрових додатків, визначення мети проекту, засобів реалізації, планування та проектування роботи. Представлена поетапна розробка додатку, моделей ігрового оточення та їх налаштування, показані конфігурації та призначення матеріалів та тексту, налаштування фінальної збірки додатку. Після реалізації проекту проведено тестування додатку на відповідність функціональним вимогам. Результатом проведеної роботи є мобільний ігровий додаток «Space Invasion»
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Торканевська, А. М. "Мобільний додаток аналізу контингенту молодших класів школи." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71875.

Full text
Abstract:
Кожна українська школа зобов’язана зібрати інформацію по мікрорайону та сформувати списки дітей та підлітків шкільного віку, що проживають на території мікрорайону даної школи. Метою цього процесу є виявлення різниці між кількістю дітей, які за віком мають ходити до школи, і тими, хто її дійсно відвідує, після чого спробувати залучити (у тому числі за сприяння правоохоронних органів) до навчання усіх «не ходячих». Для збору інформації про дітей назначаються відповідальні вчителі, що складають списки з даними про дітей, передають списки завучу для занесення у базу даних вручну і подальшого формування звіту. Розроблений мобільний додаток для більш швидкого та якісного заповнення інформації шляхом автоматизації фільтрування та сортування даних про учня на відповідні розділи та миттєве перенесення запису до бази даних, з якої вже формуватиметься звіт, а також для аналізу контингенту занесених до бази даних учнів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Онищенко, С. В. "Мобільний ігровий додаток "Heroes of Eternal"." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81426.

Full text
Abstract:
Дипломний проект присвячений розробці мобільного ігрового додатку "Heroes of Eternal" з файлами подальшого представлення. В роботі проведено аналіз предметної області з дослідженням існуючих аналогів, визначення мети та задач проекту, обрані методи та засоби реалізації, виконане планування та проектування роботи. Виконано поетапну розробку ігрового додатка, реалізовані базові механіки, процедурна генерація рівнів, мета гра, створені 3D-моделі та анімації, візуальні ефекти, інтерфейс, локалізація, звук, та ігрові предмети. Результатом проведеної роботи є готовий ігровий додаток "Heroes of Eternal" з файлами подальшого представлення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лисиця, В. О. "Мобільний додаток для дистанційного керування освітленням приміщення на базі платформи Android." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23652.

Full text
Abstract:
Лисиця, В. О. Мобільний додаток для дистанційного керування освітленням приміщення на базі платформи Android : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / В. О. Лисиця ; керівник роботи О. В. Красножон ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 95 с.
Проект містить аналітичний огляд джерел, опис схеми електричної структурної, опис схеми електричної принципової, розрахунок всіх застосованих елементів схеми пристрою, конструкторську частину, програмну частину, в якій описуються ключові етапи написання та виконання програми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Татаренко, В. С. "Мобільний додаток для сортування продуктів в мережах торгівлі." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23078.

Full text
Abstract:
Татаренко, В. С. Мобільний додаток для сортування продуктів в мережах торгівлі : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / В. С. Татаренко ; керівник роботи С. В. Зайцев ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 65 с.
Об’єктом розробки був мобільний застосунок, а саме мобільний додаток для сортування продуктів в мережах торгівлі. Додаток розроблявся для операційної системи Android, з використанням мови програмування Java та технологій Android SDK. Розробка проводилася в середовищі розробки Android Studio 4.1.0.0. Метою цього за стосунку було створити додаток, який допоможе завжди знати, які продукти є, а які потрібно купити. Додаток дозволяє створити певний список продуктів з уточненням назви, калорійності та кількості продуктів. Продукти можно рознести по певним категоріям. Також додаток дозволяє створити оповіщення у календарі, які продукти треба купити. Результатом роботи є реалізація таких можливостей додатку: - Реєстрація користувача, та збір інформації про нього; - Надання повного списку продуктів; - Розподіл продуктів на категорії; - Створення оповіщення у календарі; Створений додаток буде корисний для будь-якого типу людей, віку. Для покращення зручності та функціонування, можна додати функцію створення та перегляду рецептів, щоб вони завжди були під рукою. Розширення функціональних можливостей та покращення інтерфейсу
The object of development was a mobile application, namely a mobile application for sorting products in retail chains. The application was developed for the Android operating system, using the Java programming language and Android SDK technologies. The development was carried out in the development environment of Android Studio 4.1.0.0. The purpose of this relationship was to create an application that will help you always know which products are available and which ones to buy. The application allows you to create a specific list of products with the specification of the name, caloric content and quantity of products. Products can be divided into certain categories. The application also allows you to create alerts in the calendar, which products you need to buy. The result is the implementation of the following features of the application: - User registration and collection of information about him; - Providing a complete list of products; - Division of products into categories; - Create alerts in the calendar; The created application will be useful for any type of people, age. To improve convenience and functionality, you can add the function of creating and viewing recipes so that they are always at hand. Enhanced functionality and improved interface The work has practical value. The calculation of economic value is not performed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Коренева, А. С. "Мобільний додаток супроводження індивідуальних фітнес–тренувань." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81406.

Full text
Abstract:
Дипломний проект присвячений розробці мобільного додатку для супроводження індивідуальних фітнес –тренувань. В роботі проведено аналіз предметної області з аналізом існуючих мобільних додатків, визначення мети проекту, постановка задачі та вибір засобів реалізації, планування та проектування роботи. Представлена структура мобільного додатку супроводження індивідуальних фітнес-тренувань, його поетапна розробка, показані налаштування та призначення розділів додатку. Після реалізації проекту тестування додатку. Результатом проведеної роботи є мобільний додаток для супроводження індивідуальних фітнес –тренувань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography