Academic literature on the topic 'Метод анкетування'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Метод анкетування.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Метод анкетування"

1

Мельничук, Л. Б. "Анкетування викладачів як метод моніторингу якості освіти." Психолого-педагогічні основи гуманізації навчально-виховного процесу в школі та ВНЗ, Вип. 2 (22) (2019): 109–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мельничук, Л. Б. "Анкетування викладачів як метод моніторингу якості освіти." Психолого-педагогічні основи гуманізації навчально-виховного процесу в школі та ВНЗ, Вип. 2 (22) (2019): 109–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дутчак, М. В., О. В. Андрєєва, О. Б. Лазарєва, О. Л. Благій, and І. В. Хрипко. "Базові положення побудови профілактично-оздоровчих програм для працівників атомних електростанцій." Спортивна медицина, фізична терапія та ерготерапія, no. 1 (May 21, 2019): 81–85. http://dx.doi.org/10.32652/spmed.2019.1.81-85.

Full text
Abstract:
Мета. Дослідити особливості професійної діяльності, рівня захворюваності, мотивації працівників атомної електростанції як базових складових розробки профілактичнооздоровчих, рекреаційних та реабілітаційних програм. Методи. Аналіз і систематизація науково-методичної літератури та документальних матеріалів; компаративний метод; абстрагування, логіко-теоретичний аналіз, системний підхід; аналіз і синтез, спостереження, опитування, експертна оцінка, анкетування, моделювання, методи математичної статистики. Висновки. На основі принципів системного підходу і всебічного ретельного вивчення професійної діяльності фахівців атомної галузі, програмно-нормативних джерел, професіографічних досліджень, даних анкетування фахівців, освітньо-кваліфікаційних характеристик, довідників професій, наявних захворювань, скарг працівників було складено експериментальні програми фізичної реабілітації, профілактично-оздоровчих та рекреаційних занять. Перспективи подальших досліджень полягають в оцінці ефективності розроблених профілактично-оздоровчих, рекреаційних та реабілітаційних заходів для працівників атомних електростанцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Сукало, А. "Анкетування як метод дослідження інноваційних технологій в архівній справі." Спеціальні історичні дисципліни: питання теорії та методики, Числ. 11, ч. 2 (2004): 27–42.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сукало, А. "Анкетування як метод дослідження інноваційних технологій в архівній справі." Спеціальні історичні дисципліни: питання теорії та методики, Числ. 11, ч. 2 (2004): 27–42.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мартиненко, О., and Я. Чкана. "ПРОЄКТНІ МЕТОДИ ПРИ НАВЧАННІ МАТЕМАТИЧНОГО АНАЛІЗУ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ." Physical and Mathematical Education 28, no. 2 (April 27, 2021): 57–62. http://dx.doi.org/10.31110/2413-1571-2021-028-2-010.

Full text
Abstract:
спеціальностей, підвищення рівня їх конкурентоздатності на ринку праці доцільно вирішувати шляхом формування у студентів математичної компетентності при різних формах організації навчальної діяльності. Метою статті є обґрунтування доцільності використання методу проєктів при вивченні математичного аналізу, описання різних проектів, зокрема, й особливостей проєктної діяльності студентів з робочим зошитом. Матеріали і методи. Теоретичні методи: системний аналіз наукової, психолого-педагогічної, методичної літератури; узагальнення та систематизація. Емпіричні методи: анкетування. Результати. На початку дослідження були визначені труднощі, які виникають у студентів фізико-математичних факультетів педагогічних університетів при вивченні математичного аналізу, і з’ясовані причини, що їх зумовлюють. Для подолання виявлених проблем було запропоновано упровадження у навчальну діяльність студентів метод проектів, зокрема, довгостроковий навчальний проект «Робочий зошит», розрахований на вивчення окремого розділу математичного аналізу. Блоки робочого зошиту виступають навчальними завданнями проєктного типу, а послідовне їх виконання направлене на вивчення відповідної теми та курсу в цілому. Метою втілення такого проєкту є організація самостійної роботи студентів та створення умов для засвоєння й поглиблення математичних знань, оволодіння математичними методами та розуміння їх прикладної значущості. Опитування, проведене по завершенню роботи з проектом показало його доцільність та ефективність як для аудиторної навчальної діяльності студентів, так і під час дистанційного навчання. Висновки. Підтверджена доцільність та ефективність методу проектів при формуванні математичної компетентності майбутніх учителів фізико-математичних спеціальностей. Запропоновані навчальні проєкти, зокрема, проект «Робочий зошит», відповідають рівню інтелектуальних здібностей та творчого мислення студентів, умінню самостійно конструювати свої знання з використанням інформаційних ресурсів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Варченко, О. М., І. В. Свиноус, and Т. В. Понедільчук. "РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА НА БАЗІ ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ, ЯК ЗАСІБ ПОКРАЩЕННЯ ЯКІСНОЇ СКЛАДОВОЇ ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ." Actual problems of regional economy development 2, no. 16 (November 25, 2020): 114–26. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.16.114-126.

Full text
Abstract:
Стаття спрямована на дослідження проблем розвитку на базі особистих селянських господарств, як засіб покращення якісної складової людського капіталу сільських територій. Метою проведеного дослідження є розрахунок прогнозних значень наявності високотоварних особистих селянських господарств на розробка практичних рекомендацій заходів державної та регіональної підтримки що створення на їх базі малих суб’єктів підприємницької діяльності в сфері агро бізнесу, як якісної складової людського капіталу сільських територій. За теоретичну і методологічну основу дослідження слугували: діалектичний метод пізнання соціально-економічних явищ, фундаментальні дослідження вітчизняних і зарубіжних науковців щодо функціонування особистих селянських господарств, сільського співтовариства, У процесі виконання досліджень використовувалися загальноприйняті методи і прийоми: сукупність наукових прийомів абстрактно-логічного методу (індукція й дедукція, аналіз та синтез, аналогії і зіставлення, формалізації та моделювання) – для опрацювання теоретичних положень організаційно-економічних засад функціонування особистих селянських господарств та малих суб’єктів підприємницької діяльності в сфері агробізнесу; монографічний – для з'ясування проблем трансформування ОСГ у фермерські господарства, метод анкетування – для визначення намір голів особистих селянських господарств, що розвитку на їх базі малих суб’єктів підприємницької діяльності в сфері агробізнесу, метод спостережень – для з'ясування окремих моментів діяльності ОСГ. Розкриті теоретичні та прикладні аспекти щодо перетворення особистих селянських господарств у формування підприємницького типу в сфері агробізнесу шляхом створення сприятливих соціально-економічних умов для їх розвитку. Встановлено, що відсутність дієвої підтримки з боку державних і місцевих органів влади відносно розвитку та функціонування дрібнотоварного виробництва на базі особистих селянських господарств призводить до негативних процесів, які виявляються у трансформації фермерських господарств в особисті селянські господарства. Обґрунтовано напрями посилення державної підтримки розвитку ОСГ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Mukan, Nataliya, Oksana Shyika, and Julia Shyika. "СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ОСВІТИ В АВСТРІЇ." Mountain School of Ukrainian Carpaty, no. 23 (November 24, 2020): 26–31. http://dx.doi.org/10.15330/msuc.2020.23.26-31.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу специфіки сучасної системи забезпечення якості університетської освіти в Австрії на основі виконання історико-педагогічного дослідження. Відповідно до мети та завдань дослідження автори використали теоретичні та прикладні методи дослідження (описовий, статистичний, порівняльний, аналітичний метод, метод узагальнення, інтерпретації даних, логічний, структурний, системний метод, а також методи індукції і дедукції; інтерв’ю, опитування, анкетування). У статті представлена методологія аналізу забезпечення якості освіти в австрійських університетах. Автори висвітлюють теоретичні та методологічні основи процесу забезпечення якості університетської освіти в досліджуваній країні. Проаналізовано забезпечення якості університетської освіти в Австрії відповідно до структурно-функціональної моделі. Ця модель охоплює концептуальний, цільовий, операційний та оцінювальний компоненти. Представлено класифікацію та характеристику ресурсів дослідження якості університетської освіти в Австрії. Охарактеризовано сучасні тенденції розвитку системи забезпечення якості університетської освіти,а також виконано аналіз та порівняння європейських та австрійських стандартів кваліфікації. Автори представляють висновки з виконаного дослідження та обґрунтовують необхідність проведення подальших досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Піскурська, Г. В. "ТЕХНОЛОГІЯ ОНЛАЙН-ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІН." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 94, no. 1 (March 4, 2020): 192–201. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2020-94-1-192-201.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено актуальне питання залучення студентів до оцінювання якості діяльності викладача, оскільки саме зараз ЗВО запроваджують технології систематичного вивчення думки студентів про якість викладання і розробляє механізми прийняття управлінських рішень на цій основі. Автором представлено технологію моніторингу якості викладання дисциплін у ЗВО на основі онлайн-анкетування студентів. Надано детальну характеристику етапів, які необхідно пройти для її реалізації на внутрішньоуніверситетському рівні: уточнення суб’єктів оцінювання, визначення змісту моніторингу, вибір діагностичного інструментарію, планування термінів проведення анкетування, його організація, обробка результатів і прийняття управлінських рішень щодо поліпшення якості викладання в університеті. В якості діагностичного інструментарію моніторингу запропоновано використовувати такий метод опитування, як онлайн-анкетування за допомогою сервісу GoogleForms. Описано специфіку розробки анкети з метою вивчення рівня задоволеності студентів якістю викладання у ЗВО, визначені її структурні елементи: звернення до респондента, інформація про організаторів опитування, мета моніторингу, інструкція, об’єкти моніторингу, пропозиції респондента щодо поліпшення якості викладання в університеті. Параметрами оцінки об’єктів моніторингу обрані закриті висловлювання з якісно-кількісними оціночними шкалами, що виражають різний ступінь згоди, а також відкриті питання, які надають можливість студенту висловити свою точку зору. Зроблено висновок, що онлайн-анкетування є дієвим інструментом внутрішнього моніторингу якості освіти в ЗВО в контексті подальшого прийняття більш ефективних управлінських рішень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Aliushyna, Nataliia. "Булінг в державній службі: соціально–психологічний аспект." Public Administration and Regional Development, no. 12 (May 24, 2021): 310–35. http://dx.doi.org/10.34132/pard2021.12.01.

Full text
Abstract:
У науковій статті подано результати соціально–психологічного дослідження щодо проявів булінгу на державній службі в Україні. Виявлено, із застосуванням методу соціологічного опитування, випадки застосування булінгу, досліджено особливості прояву такого явища та шляхи захисту прав державних службовців у зв’язку з булінгом. В опитуванні взяло участь 1042 держаних службовців. Опитування проведено методом анкетування. При обробці результатів опитування використано метод кореляційного аналізу (коефіцієнт кореляції Пірсона). Визначення кореляційних зв’язків здійснено за допомогою використання програмного забезпечення IBM SPSS Statistic 21.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Метод анкетування"

1

Ніфтілін, В. В., and Наталя Володимирівна Борисова. "Автоматизоване створення електронного словника." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38109.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Архипов, Я. В. "Розробка плану маркетингу для підприємства ТОВ «Рекар»." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Arhipov.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі визначено поняття маркетингового планування, підходів до нього та видів маркетингових планів. Проведено дослідження процесу маркетингового планування: його етапів, методів, технологій та видів аналізу. Розглянуто ринок підприємств, що надають послуги call-центрів та контакт центрів та визначено їх мету та цілі маркетингового планування. У практичній частині роботи досліджено маркетингове середовище ТОВ «Рекар», визначено рівень вдоволення клієнтів підприємства надаваними послугами. Також розроблено ключову продукцію для підприємства, сформульовано мету та цілі маркетингової діяльності. У роботі розроблено детальний план маркетингу із ефективним маркетинговим бюджетом на майбутні 18 місяців та обґрунтовано контроль за впровадженням плану. Автор дає практичні поради та рекомендації щодо вдосконалення маркетингової діяльності на підприємстві.
The paper defines the concept of marketing planning, approaches to it and types of marketing plans. The marketing planning process is studied: its stages, methods, technologies and types of analysis. The market of enterprises providing call-center and contact center services is considered and their purpose and goals of marketing planning are determined. In the practical part of the work the marketing environment of Reсar LLC is investigated, the level of satisfaction of clients of the enterprise with the rendered services is defined. Also developed key products for the company, formulated the purpose and objectives of marketing activities. The paper develops a detailed marketing plan with an effective marketing budget for the next 18 months and substantiates the control over the implementation of the plan. The author gives practical advice and recommendations for improving marketing activities in the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Метод анкетування"

1

Бутенко, Олена, and Наталія Опікунова. "РОЛЬ СИСТЕМИ ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ У ПРОЦЕСІ СТУДЕНТОЦЕНТРОВАНОГО НАВЧАННЯ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.06.

Full text
Abstract:
Зворотний зв'язок у студоцентрованому навчанні має свої особливості, він потребує зміну підходів до його опису через посилення усіх видів взаємозв’язків на всіх рівнях та змінення акцентів на ролі які вони виконують. Увага науковців підтверджує думку про важливість значення зворотного зв’язку для забезпечення якісного використання особистісно-орієнтованого підходу у підготовці здобувачів вищої освіти. Метою дослідження є встановлення основних завдань зворотного зв'язку у студоцентрованому навчанні, визначення критеріїв для забезпечення його якості. Виконано та проаналізовано інтерактивний вид зворотного зв’язку у вигляді анкетування здобувачів вищої освіти. Установлено, що такий засіб сприяє підвищенню якості зворотного зв’язку і надає оцінку якості освітнього процесу та якості комунікаційного зв’язку освітніх послуг. Результати аналізу анкетування були використані при складанні освітніх компетентностей та переліку дисциплін освітньої програми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Метод анкетування"

1

Князевич-Чорна, Тетяна, Ганна Ерстенюк, and Ельвіра Кіндратів. "АНКЕТУВАННЯ СТУДЕНТІВ ЯК НЕВІД’ЄМНИЙ МЕТОД МОНІТОРИНГУ ОЦІНКИ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОГО ТА ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ У ВИЩОМУ МЕДИЧНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ." In TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v3.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гордієнко, Поліна, and Марія Колесник. "ВИЗНАЧЕННЯ РЕПРОДУКТИВНОЇ ПОВЕДІНКИ У СТУДЕНТОК СТАРШИХ КУРСІВ МЕДИЧНОГО ВНЗУ ЗА ДОПОМОГОЮ АНКЕТУВАННЯ ЯК МЕТОД ДОНОЗОЛОГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ПОРУШЕНЬ ЖІНОЧОЇ РЕПРОДУКТИВНОЇ СИСТЕМИ." In SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES, chair Олексій Демиденко. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/11.12.2020.v3.33.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Метод анкетування"

1

Шутько, Віктор Васильович, and Валерія Юрієвна Отріщенко. Формування дослідницьких здібностей майбутніх вчителів під час проходження педагогічної практики. ДДМА, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1960.

Full text
Abstract:
У статті розглядається питання практичного впровадження можливостей формування дослідницьких здібностей майбутнього вчителя під час проходження педагогічної практики. Студенти самостійно обрали метод досліджень - анкетування; склали перелік питань; провели опитування старшокласників, з метою визначення мотивів до занять фізичною культурою і спортом. Застосований педагогічний підхід роботи, виходячи з її цілей, дав позитивний результат в дослідженнях мотивації школярів до занять фізичними вправами; визначені фактори, які заважають займатися спортом; з'ясовані причини небажання учнів відвідувати уроки фізкультури; встановлений інтерес сім'ї та роль батьків у фізичному розвитку дітей. Студенти, на підставі аналізу анкетних даних зробили для себе ряд важливих висновків і розробили певні рекомендації для використання у своїй подальшій професійній діяльності. Для покращення шкільного фізичного виховання студентами були розроблені певні рекомендації: 1. Необхідно активізувати інтерес учнів безпосередньо на уроках фізичної культури. 2. Вчителі мають аналізувати і коригувати негативні особливості у викладанні. 3. Покращувати матеріальну базу. 4. Активізувати і збільшувати можливість додаткових занять з учнями старшого шкільного віку. 5. Актуалізувати мотивацію занять фізичною культурою і спортом. 6. Акцентувати увагу учнів на значущості самовдосконалення фізичних і вольових якостей і їх необхідності в майбутній професійній діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мінжоріна, І. Л., and В. І. Марчик. Реалізація пріоритетних мотивів до занять оздоровчими фізичними вправами. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка ; КОЛО, 2005. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1937.

Full text
Abstract:
Вивчали ступень зацікавленості у красі своєї тілобудови та виконання практичних дій, спрямованих на її вдосконалення. В дослідженні (методи анкетування, педагогічних спостережень та опитування) взяли участь 160 студенток І-IV курсів віком 17-21 рік Криворізького державного педагогічного університету. Визначено, що майже кожна студентка (за винятком 9%) визначила мотив до занять, як «прагнення до вдосконалення тілобудови», але тільки четверта студентка, з загального числа досліджених, найбільш ефективно спрямовує свою діяльність на досягнення мети.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пипенко, І. С., and Ю. Б. Мельник. Факторно-критеріальна модель оцінки життєздатності криптоактивів. KRPOCH, 2021. http://dx.doi.org/10.26697/preprint.pypenko.melnyk.1.2021.

Full text
Abstract:
Вступ: Відсутність теоретично обґрунтованої системи факторів і критеріїв криптоактивів не дозволяє здійснити системну оцінку життєздатності ринків криптоактивів та розробити механізми їх ефективного управління. Мета дослідження: визначити систему факторів і критеріїв, а також показників криптоактивів, на основі яких розробити факторно-критеріальну модель оцінки життєздатності криптоактивів. Матеріали і Методи: Методологія дослідження базується на системному підході до визначення основних факторів, критеріїв і показників криптоактивів. Використано кваліметричний підхід для розробки факторно-критеріальної моделі оцінки життєздатності криптоактивів. Проведено анкетування 57 фахівців-експертів для визначення вагомості (значущості) факторів і критеріїв у розробленій моделі. Для оброблення даних моделі використовується кваліметричний інструментарій. Результати: Дослідження криптоактивів методами факторно-критеріального аналізу дозволило схарактеризувати систему з 7 факторів і 30 критеріїв, а також 60 показників. Ці фактори, критерії та показники покладено в основу розробленої моделі оцінки життєздатності криптоактивів. Застосування факторно-критеріальної моделі надає можливість порівняти всі компоненти системи критеріїв, навіть, якщо вони вимірюються в різних одиницях, й визначити загальний рівень життєздатності криптоактивів на основі інтегральної оцінки. Висновки: Факторно-критеріальна модель оцінки життєздатності криптоактивів є унікальним інструментом вимірювання рівня як кожної складової криптоактиву в цій моделі, так і в інтегрованій цілісності. Для оцінки та розуміння життєздатності криптоактиву слід вивчати не тільки показники окремих критеріїв, а й їх взаємовідношення та взаємодію. Координація комплексу вибірково залучених критеріїв забезпечуватиме отримання реального результату – підвищення рівня життєздатності криптоактиву. Ця модель може бути рекомендована для емітентів, інвесторів та користувачів криптоактивів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography