To see the other types of publications on this topic, follow the link: Методики аудиту.

Journal articles on the topic 'Методики аудиту'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Методики аудиту.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Кизилов, Г. І., and Н. В. Спіцина. "АУДИТ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ." Підприємництво та інновації, no. 13 (August 31, 2020): 111–14. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/13.21.

Full text
Abstract:
Метою статті є проведення дослідження організації, методики та деяких особливостей аудиту виробничої діяльності. У статті проведено дослідження методики аудиту виробничої діяльності підприємств з урахуванням законодавчо-нормативного регулювання та організації практичної діяльності суб’єктів бізнесу. Визначено напрями, етапи, механізм та особливості аудиту виробничих підприємств. Розглянуто варіанти відповідностей, етапи аудиту та виробничих циклів з урахуванням процедур для перевірки. Проведено умовне групування видів інформації для аудиту виробництва, а також визначено їхню участь у перевірках. Розроблено схему аудиту виробничої діяльності підприємств. Результати статті виділяють шляхи вдосконалення та напрями розвитку аудиту операційної діяльності підприємств виробничої сфери.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Neskorodieva, T. "ПОСТАНОВКА ЗАДАЧ АВТОМАТИЗОВАНОГО АНАЛІЗУ ДАНИХ У ПІДСИСТЕМІ АУДИТУ ПЕРЕДУМОВИ ІНФОРМАЦІЙНІЙ ТЕХНОЛОГІЇ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 3, no. 55 (June 21, 2019): 126–30. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.3.126.

Full text
Abstract:
Виконати постановку задач аудиту автоматизованого аналізу даних в підсистемі аудиту передумови Положень (стандартів) бухгалтерського обліку в ІТ СППР, які інваріантні щодо особливостей підприємства і будуть складовими методики формалізації інформації при проектуванні ІТ. Визначено особливості обліку даних аудиту передумови за період перевірки в підсистемі первинного обліку. Це дозволило визначити, що пряме відображення даних, підпорядковане передумові багатозначно, а зворотне однозначно, а також, що перевірка передумови не декомпозується в автоматичному режимі на рішення елементарних задач по кожному об'єкту обліку та операції. На підставі методики узагальнено-множинного відображення інформації виконана постановка двох видів задач автоматизованого аналізу даних елементарних задач за період перевірки в підсистемі аудиту передумови. Дані постановки задач інваріантні щодо особливостей підприємства і є підставою для створення наступних елементів методики формалізації інформації в ІТ СППР.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Рудницький, В., С. Свірко, Л. Гордієнко, А. Поплюйко, and В. Паршаков. "КОНЦЕПТУАЛІЗАЦІЯ СТРАТЕГІЧНОГО АУДИТУ ДІЯЛЬНОСТІ ЕКОНОМІЧНИХ СУБ'ЄКТІВ." Financial and credit activity problems of theory and practice 4, no. 39 (September 10, 2021): 167–74. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v4i39.241305.

Full text
Abstract:
Анотація. На розбудову тезаурусу стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів запропоновано визначення останнього, під яким пропонуємо розуміти важливий елемент системи їхнього стратегічного управління, що покликаний забезпечити реалізацію загальних стратегічних цілей, стратегічних планів розвитку їхньої економічної діяльності в розрізі її функціональних видів, стратегічних рішень у межах останніх через сукупність специфічних методів і прийомів оціночно-діагностичного та аналітично-підтверджувального характеру. З метою формування концептуальних засад стратегічного аудиту: предметом стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів пропонуємо вважати їхню економічну діяльність у динаміці в часі та просторі в певних умовах, репрезентовану через сукупність планових, прогнозних і фактичних показників у відповідних вимірниках; об’єктами стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів вважати: а) функціонально — види бізнес-процесів у межах діяльності у їхньому стратегічному розвитку; б) процесно- стратегічне планування і прогнозування, стратегічний облік, стратегічний аналіз, стратегічний контроль діяльності вказаних суб’єктів господарювання; в) векторно-стратегічне зовнішнє середовище, стратегія розвитку, стратегічні прогалини; метою стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів пропонуємо обрати опрацювання положень стратегічного економічного розвитку вказаних суб’єктів через застосування сукупності аудиторських методів і процедур задля визначення їхніх слабких сторін та послідовному створенні інформаційного забезпечення ухвалення управлінських рішень щодо усунення або подолання останніх на забезпечення підвищення конкурентоздатності, адаптації до мінливих зовнішніх умов функціонування і довгострокового розвитку. Запропоновано сукупність специфічних функцій і завдань, а також принципів методики та організації стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів. На розбудову базових положень організаційної площини стратегічного аудиту запропоновано систему ранжування ступеня об’єктного охоплення стратегічного аудиту діяльності економічних суб’єктів, а також розроблено інтегрований бальний підхід щодо останнього. Ключові слова: стратегічний аудит, економічні суб’єкти, мета, предмет, об’єкти, функції, принципи. Формул: 1; рис.: 0; табл.: 4; бібл.: 26.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Микитенко, Т. В. "Контроль митної вартості після випуску товарів у вільний обіг." Митна безпека, no. 1(2) (January 11, 2019): 123–36. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5959.1(2).2018.123-136.

Full text
Abstract:
Тема статті – організація та методика постмитного аудиту митної вартості товарів як форми митного контролю після випуску товарів, виявлення проблемних питань та розробка шляхів їх усунення. Метою є розробка методики контролю достовірності заявленої митної вартості після випуску ввезених товарів, що дозволяє виявляти характер порушень митного законодавства і систематично вдосконалювати методику. Визначено мету, завдання, джерела інформації та систематизовано об’єкти постмитного аудиту митної вартості товарів. Проведено групування джерел інформації за напрямами отримання: від митних та податкових органів, спеціалізованих експертних організацій, з органів державної статистики, правоохоронних контролюючих органів, банківських та інших фінансово-кредитних установ, від державних органів, установ та організацій, декларантів, митних органів іноземних держав, інших. Рекомендовано впровадження та удосконалення системи управління якістю у діяльності митних аудиторів, підвищення ефективності управління персоналом та мотивації працівників, проведення регулярної оцінки ефективності роботи структурних підрозділів та формування системи управління якістю їх роботи. Для вибору об’єктів для митного постаудиту рекомендовано посилювати оперативність автоматизованого обміну фінансовою інформацією з митними адміністраціями іноземних держав шляхом підписання угод, впровадження науково обґрунтованого підхо ду, проведення дисперсійного аналізу джерел інформації
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шендригоренко, Марина, and Юлія Ротозєєнко. "ОБЛІК І ВНУТРІШНІЙ АУДИТ РОЗРАХУНКІВ З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ТА ПІДРЯДНИКАМИ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 8 (December 10, 2019): 26–30. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.08.005.

Full text
Abstract:
У статті наведені основні проблеми з організаційно-методичнимаспектом обліку та внутрішнього аудиту розрахунків з постачальникамита підрядниками на вітчизняних підприємствах та запропоновано шляхищодо їх удосконалення. Теоретико - методологічною основою дослідженнявиступають досягнення зарубіжних та вітчизняних вчених в області обліку іконтролю (державного, незалежного). Для визначення сутності кредиторськоїзаборгованості були використані методи групування, порівняння. Методиконкретизації і абстрагування були використані для виявлення ключової ролібухгалтерського обліку розрахунків з постачальниками та підрядниками.Метод класифікації використаний для визначення методів оцінки зобов'язаньв операціях пов'язаних сторін. Метод індукції використаний при виявленніпроблемних питань з організації та методики обліку і аудиту розрахунківз постачальниками та підрядниками. У статті авторами обґрунтованонеобхідність подальшого дослідження системи розрахунків з постачальникамита підрядниками. Наведені пропозиції повинні сприяти вдосконаленнюметодики обліку і аудиту кредиторської заборгованості за товари, роботи,послуги та поліпшення розрахункової дисципліни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рябчук, О. Г. "АНАЛІТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ ТА ЇХ ВИКОНАННЯ У ПРОЦЕСІ ДЕРЖАВНОГО ФІНАНСОВОГО АУДИТУ." Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування, no. 2 (February 27, 2018): 178–83. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5932.2.2018.178-183.

Full text
Abstract:
Основою практичного здійснення державного фінансового аудиту є аудиторські процедури. Тому виникає необхідність ґрунтовного дослідження та вирішення проблем, пов’язаних із їх виконанням на всіх етапах державного фінансового аудиту. У зв’язку з цим у статті досліджено питання пошуку та виконання таких процедур, які б відповідали сучасним вимогам до методики та результатів проведення державного фінансового аудиту в Україні і широко використовуються у практиці економічно розвинених країн світу. Одними з таких процедур є, перш за все, аналітичні процедури. Тому у статті обґрунтовано необхідність виконання аналітичних процедур на всіх етапах державного фінансового аудиту та їх безпосередній вплив на ефективність аудиту в цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Hevlych, L. "Концепція життєвого циклу підприємства як чинник вибору методики аудиту." Фінанси, облік, банки, no. 1 (2019): 17–27. http://dx.doi.org/10.31558/2307-2296.2019.1.2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Письменна, М. "Особливості методики діагностичного обстеження службою внутрішнього аудиту в банках." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Економіка, вип. 130 (2011): 59–62.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kalchenko, V. "АНАЛІЗ ІСНУЮЧОЇ МЕТОДИКИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ БЕЗПЕКИ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ В ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 3, no. 55 (June 21, 2019): 110–14. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.3.110.

Full text
Abstract:
Предметом статті є аналіз існуючих методик проведення аудиту безпеки, які нормативно закріплені в Україні та використовуються посадовими особами Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Результати. Проаналізовано існуючу методику проведення перевірок захищеності інформації в інформаційнотелекомунікаційних системах державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств установ та організацій. Враховуючи недоліки існуючої системи проведення перевірок з захисту інформації та введенням в дію Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» від 05.10.2017 року № 2163-VIII запропоновано підходи до проведення перевірок кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та інформації, вимога щодо захисту якої встановлено законодавством. Висновок. Обґрунтована необхідність розробки методології визначення реального стану захищеності інформаційних систем, в яких циркулює інформація, що потребує захисту згідно вимог законодавства України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Микитенко, Т. В. "РЕФОРМУВАННЯ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ І АУДИТУ В ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ." Митна безпека, no. 3 (January 25, 2021): 44–54. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5959.3.2019.44-54.

Full text
Abstract:
В статті розглянуто систему внутрішнього контролю та аудиту в органах Державної митної служби України, надано оцінку їх нормативному регулюванню порядку організації та проведення в умовах реорганізації. Розглянуто стан розвитку та функціональної спроможності підрозділу внутрішнього аудиту, його мету, завдання, структуру. Досліджено основні проблеми, які на разі виникають у даному реформаційному процесі. Визначено пріоритетні напрями удосконалення внутрішнього контролю й аудиту Державної митної служби України, які включають нормативне забезпечення, принципи діяльності, організаційну структуру, методичне та кадрове забезпечення. За кожним напрямом розроблено відповідні заходи, направлені на підвищення ефективності та дієвості внутрішнього контролю і аудиту. Рекомендовано розширення переліку принципів внутрішнього аудиту й контролю: підконтрольності і підзвітності, єдності, професіоналізму і компетентності, гласності, відповідальності. організаційної моделі внутрішнього контролю територіальних митниць, здатної ефективно виконувати покладені на неї завдання. Запропоновано в Управліннях фінансування, бухгалтерського обліку та звітності територіальних митниць створення відділів внутрішнього контролю, відповідно відкоригувати назву Управління фінансування, обліку, звітності та внутрішнього контролю із використанням європейських і міжнародних стандартів організації діяльності митних адміністрацій. В частині методичного забезпечення – визначити методологію внутрішнього контролю (в тому числі дотримання облікової політики установи, правильності ведення обліку, використання фінансових ресурсів, обумовлених характером діяльності митних органів). Рекомендовано впровадження дистанційної моделі контролю (віддаленого доступу), що дозволить значно скоротити витрати на контрольні заходи і підвищити їх ефективність з подальшою формалізацією процедур і регламентів контрольних заходів, структури і форми документів, що формуються при проведенні перевірок, розробкою єдиних стандартів і методики проведення з урахуванням специфіки органів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Antoniuk, O. R. "РОЗВИТОК МЕТОДИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ НАДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ТА АУДИТОРСЬКИХ ПОСЛУГ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 2, no. 90 (October 2, 2020): 14. http://dx.doi.org/10.31713/ve220202.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено науковій проблематиці формування аудиторських послуг (відмінних від аудиту та завдань з надання впевненості) в Україні, що особливо актуалізується в період кризи, за впливу зовнішніх чинників, таких як пандемія. У статті розглядається надійність та якість роботи аудиторських фірм в умовах кризи для задоволення вимог клієнтів. Розглянуто питання якості надання аудиторських послуг. Дослідженням встановлено наступні проблемні питання у розвитку аудиторських послуг: 1) неоднозначність термінологічного апарату; 2) наявність різних підходів до оцінки результуючих показників аудиторської послуги; 3) наявність можливої необізнаності представника клієнта з результатами виконання послуги, що вимагатиме від аудитора прийняття власних рішень (суджень) та ініціатив з ідентифікації результуючих показників; 4) визначення вимог до аудиторської послуги передбачає участь певних користувачів, що може супроводжуватись низьким рівнем обізнаності та компетентності з боку користувача (замовника); 5) ускладнення процесу ідентифікації предмету аудиторської послуги, що збільшує ймовірність відмови від завдання у зв’язку з підвищеним ризиком її неякісного виконання; 6) значний обсяг застосування професійного судження аудитора в процесі виконання аудиторської послуги.При цьому аудитору потрібно визначати критерії з врахуванням різних точок зору науковців, теоретиків та практиків, особливо при виконанні таких аудиторських послуг, щодо яких відсутні орієнтири у нормативних документах. Посилаючись на матеріали попередніх досліджень, автор робить висновки, що характеристики деяких послуг взаємодіють один з одним, що додатково підтверджує гіпотезу про можливість узагальнення певних характеристик на рівні певних завдань та їх подання в стандартах або інших документах. Пропонується встановити критерії на рівні стандартизації для оцінки надійності та якості виконання аудиторських послуг. Надання гарантій якості супутніх та інших аудиторських послуг має ґрунтуватися на концепції, яка визначатиме теоретичне забезпечення контролю якості роботи аудиторів (аудиторських фірм) при виконанні супутніх та інших послуг професійної аудиторської діяльності для теоретичної підтримку і практичну реалізацію. Матеріал статті допомагає визначити вектори розвитку нормативно-правової бази аудиторських послуг на національному рівні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Васильків, Марта, and Володимир Чубай. "АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ОСНОВНИМИ ЗАСОБАМИ: МЕТОДИКА, ЧИННИКИ, ЯКІ ПОТРІБНО ВРАХОВУВАТИ, ПОМИЛКИ ТА ПОРУШЕННЯ, ЩО ВИЯВЛЯЮТЬСЯ." Молодий вчений, no. 4 (92) (April 30, 2021): 288–96. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-4-92-63.

Full text
Abstract:
У статті досліджено різні аспекти організації та проведення аудиторської перевірки наявності та руху основних засобів на підприємствах, враховуючи основні особливості їх обліку та класифікації відповідно до НП(С)БО, МСБО та МСФЗ. Згруповано джерела аудиторських доказів, необхідних аудитору під час проведення аудиторської перевірки. Також запропоновано етапи проведення аудиту операцій з основними засобами, наведено методичні прийоми, що можуть застосовуватися під час перевірки. Встановлено, які чинники впливають на аудит операцій з основними засобами та на що саме аудитору потрібно звернути найбільшу увагу. Наведено види порушень і помилок, які найчастіше виявляються під час аудиту операцій з основними засобами. Зазначено перевіряючи, які первинні документи, можна виявити ці порушення та розкрито їх вплив на базу оподаткування податком на прибуток та на фінансову звітність підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Борейко Н.М. and Параниця Н.В. "СУЧАСНА ПРАКТИКА ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПОДАТКОВИХ АУДИТОРІВ." Економічний форум 1, no. 3 (July 20, 2020): 118–23. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-3-18.

Full text
Abstract:
Світові тенденції підвищення якості надання послуг державними установами у сфері публічного адміністрування спрямовані на оцінювання результатів їх діяльності. Систематичний моніторинг діяльності державних установ, у тому числі й органів податкової служби, дозволяє підвищити результативність їх діяльності, що в цілому позитивно відобразиться на економічному розвитку країни. У статті поглиблено теоретичні засади щодо здійснення оцінювання ефективності діяльності податкових органів. Зокрема, зосереджено увагу на сучасній практиці оцінювання діяльності податкових аудиторів в Україні, адже саме від ефективності діяльності останніх залежить якість адміністрування податків та наповнення бюджету країни. Оскільки спеціальної методики, якою б регламентувались правові засади контролю повноти та якості проведення аудиту працівниками податкової служби поки не напрацьовано, це підтверджує актуальність проведення подальших досліджень з даної проблематики. Питання оцінювання ефективності діяльності податкових органів в Україні актуалізується також у зв’язку з реформуванням податкової служби. Обґрунтовано, що одним із управлінських інструментів вирішення поставленого завдання є використання системи ключових індикаторів оцінювання результативності (key performance indicators, КРІ), яка дозволяє охоплювати всі рівні діяльності установи. Система КРІ активно застосовується успішними компаніями у країнах з розвиненою економікою. Визначено, що у світовій практиці результативність діяльності податкових служб вимірюється на трьох основних рівнях: стратегічному, операційному та індивідуальному. З’ясовано, що з метою запровадження системи оцінювання якості та повноти проведення аудиту необхідно враховувати такі критерії як навантаження, результативність, дієвість та економічність. Застосування такого підходу дозволяє зробити комплексне й деталізоване оцінювання повноти та якості податкового аудиту на різних рівнях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Panteleiev, Volodymyr. "CONSOLIDATION OF INFORMATION ABOUT AUDIT, AUDIT ORGANIZATION AND AUDITION METHODS IN THE EU COUNTRIES." Economics:time realities 1, no. 47 (January 28, 2020): 91–113. http://dx.doi.org/10.15276/etr.01.2020.11.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Slobodianyk, Stanislav, Pavlo Parkhomenko, Оleksandr Demenev, and Ivan Tkach. "Концептуальні підходи до формування критеріїв оцінювання ефективності системи внутрішнього контролю в Міністерстві оборони України." Journal of Scientific Papers "Social development and Security" 11, no. 3 (June 29, 2021): 162–78. http://dx.doi.org/10.33445/sds.2021.11.3.16.

Full text
Abstract:
В статті розглядаються основні причини уповільнення розвитку системи внутрішнього контролю в державному секторі України, яка виступає інструментом підвищення ефективності функціонування об’єкта контролю в цілому. Метою статті є розробка, на базі системного та процесного підходів, концептуальних підходів до формування критеріїв оцінювання ефективності системи внутрішнього контролю в довгостроковій перспективі та визначення найбільш адаптованого стандарту для даної цілі. В процесі досягнення мети дослідження використовувались наступні методи: аналіз, синтез, індукція, дедукція, системний підхід, аналогія. Світова тенденція до підвищення прозорості функціонування державних установ реалізується шляхом впровадження системи внутрішнього контролю, як елемента системи управління установою. При цьому виникає необхідність в оцінюванні ефективності самої системи. Функціонування належного внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту є обов’язковою умовою вступу нових держав-членів в ЄС. Проведений аналіз вітчизняної нормативно-правової бази в сфері функціонування системи внутрішнього контролю показав відсутність в Україні єдиної методики оцінювання її ефективності в державному секторі та нагальну необхідність в її створенні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Ткач, О. Л. "ОСОБЛИВОСТІ ВИБІРКОВОГО МЕТОДУ В АУДИТІ." Підприємництво і торгівля, no. 26 (July 2, 2020): 98–102. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-26-14.

Full text
Abstract:
В роботі зроблено спробу визначити основні передумови та особливості використання вибіркового методу в аудиті. Акцент було зроблено на аудиті підприємств, що використовують державні ресурси. Визначено першопричину термінологічних проблем в сфері вибіркового методу дослідження. Встановлено, двоїстий характер поняття «аудиторська вибірка». У випадку аудиту підприємств, що використовують державні ресурси, рекомендовано використовувати лише статистичні методи відбору. У випадку, якщо аудитор має намір використовувати нестатистичне вибіркове спостереження, то краще його замінити суцільним спостереженням. Доведено, що такий підхід дозволяє уникнути ризику виникнення «аномальної похибки». Побудовано блок-схему використання аудиторської вибірки в аудиті підприємств, що використовують державні ресурси. Блок-схема може бути використана аудиторами в ході визначення можливості застосування аудиторської вибірки та методу відбору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Карпачова, Ольга. "ЗАСТОСУВАННЯ АНАЛІТИЧНИХ ПРОЦЕДУР ПРИ АУДИТІ МСФЗ ЗВІТНОСТІ." Вісник Університету банківської справи, no. 3(42) (December 23, 2021): 75–80. http://dx.doi.org/10.18371/2221-755x3(42)2021253528.

Full text
Abstract:
Анотація. Метою статті є дослідження практичного застосування аналітичних процедур при аудитіМСФЗ звітності підприємств. Досліджено актуальність застосування аналітичних процедур при аудитіфінансової звітності за вимогами МСФЗ. Сформовано основні джерела отримання інформації для про-ведення аналітичних процедур. Проаналізовано методи здійснення аналітичних процедур. Установлено,що застосування аналітичних процедур доцільно наприкінці аудиту. Виконуються як загальний оглядфінансової звітності наприкінці аудиту, щоб оцінити, чи відповідають вони аудиторському розуміннюпідприємства. Тобто аналітичні процедури на завершальному етапі потрібні аудиторові для остаточ-ного оцінювання суттєвих викривлень і допомагають йому здійснити узагальнювальний «об’єктивнийпогляд» на фінансову звітність. Важливим фактором для виконання аналітичних процедур наприкінціаудиту є те, що під час аудиту аудитор надає рекомендації управлінському персоналові щодо виправлен-ня помилок і викривлень у фінансовій звітності. Тому якщо управлінський персонал виправляє ці по-милки, то фінансова звітність буде вже іншою, тобто матиме правильну фінансову інформацію. Дове-дено, що аналітичні процедури наприкінці аудиту допомагають оцінити заяву управлінського персо-налу щодо здатності здійснювати діяльність свого підприємства на безперервній основі. Застосуванняаналітичних процедур при плануванні допомагає аудитові зрозуміти внутрішнє і зовнішнє середовищепідприємства, оцінити попередні ризики, визначити показники фінансової звітності для аудиторськогопідходу, спланувати бюджет і кількість потрібних ресурсів для здійснення аудиту. Застосування аналі-тичних процедур при виконанні аудиту допомагає аудиторові зібрати обґрунтовану доказову базу. Вониможуть застосовуватись як додатково до тестів деталей, так і як окремі аналітичні процедури по суті.Метою здійснення аналітичних процедур наприкінці аудиту є узагальнення висновків, сформованиху ході проведення аудиту фінансової звітності за МСФЗ.Ключові слова: аудит, аналітичні процедури, МСА, МСФЗ, виконання аудиту, аудиторські процедури,аудит МСФЗ звітності.Формул: 0; рис.: 0; табл.: 0; бібл.: 12.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Кійко, Ю. "Удосконалення методики оцінювання якості діяльності підрозділу внутрішнього аудиту у банках, які спеціалізуються на обслуговуванні аграрного сектору економіки." Аграрна економіка 11, no. 1/2 (2018): 118–30.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Galushchak, I. Ye. "ЗАГАЛЬНА МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ЗАПАСІВ." Actual problems of regional economy development 1, no. 13 (April 25, 2017): 171–75. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.13.171-175.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто організацію і методологію обліку та аудиту товарних запасів на підприємствах. Пропозиції щодо удосконалення обліку дають можливість підняти на якісно вищий рівень обробку та представлення економічної інформації для обґрунтування і прийняття управлінських рішень. Зазначено проблеми теорії та практики аудиту запасів. Окреслено основні напрямки вдосконалення при проведенні аудиту запасів. Аудитор має змогу сформувати думку про стан господарських операцій з обліку товарів, встановити недоліки в його організації та можливі напрямки ліквідації порушень і зловживань. Програма аудиторської перевірки обліку операцій із запасами суб’єкта господарювання повинна включати дослідження стану збереження матеріальних цінностей, нормування витрат та оприбуткування, правильність оцінювання покупних матеріальних цінностей, використання запасів на виробництві. При здійсненні аудиту товарів доцільно застосовувати такі прийоми і способи перевірки, як інвентаризація, контрольне порівняння, зіставлення документальних даних, зустрічна перевірка, арифметична перевірка тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Ніколайчук, Л. Г., В. М. Дурач, І. С. Галик, and Б. Д. Семак. "ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ НАНОТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЗАДАНОГО РІВНЯ ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕЧНОСТІ ОДЯГОВОГО НАНОТЕКСТИЛЮ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ." Herald of Lviv University of Trade and Economics. Technical sciences, no. 26 (August 3, 2021): 95–101. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1221-2021-26-13.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто актуальні проблеми формування асортименту, властивостей, рівня якості та безпечності нанотекстилю одягового призначення. Обґрунтовано потребу поглибле- них товарознавчих і маркетингових досліджень оптимальності структури асортименту, властивос- тей і рівня якості та безпечності одягового нанотекстилю, а також узагальнення результатів цих досліджень. Авторами виявлено та досліджено такі проблеми, як обмеженість використання нано- технологій у галузях вітчизняного текстильного виробництва, що обумовлює деяке відставання Укра- їни у сфері виробництва нанотекстилю одягового, спеціального, медичного та технічного призначення від зарубіжних країн-лідерів у цих галузях; недостатність державної підтримки розвитку нанотех- нологій у сфері виробництва спецодягового нанотекстилю різного цільового призначення порівняно з іншими галузями промисловості; неузгодження темпів розвитку нанонауки та нанотехнологій виробництва нанотекстилю та одягу з темпами розвитку ринку названої нанопродукції; недоскона- лість методики тестування вітчизняного нанотекстилю і спецодягу як нових товарів на товарному ринку України; потреба подальшого вдосконалення методики виявлення конкурентних переваг нано- текстилю та одягу над їх традиційними аналогами; потреба створення більш досконалої системи класифікації та структури цього нанотекстилю і спецодягу та їх введення до державної системи статистичної звітності об’єктів виробництва й реалізації цих товарів; потреба розроблення тео- ретико-методологічних засад формування асортименту, властивостей і рівня якості та безпечності нанотекстилю та одягу різного цільового призначення; обґрунтування створення окремого сегменту вітчизняного ринку нанотекстилю та спецодягу. У результаті проведених досліджень сформульовано критерії товарознавчого та маркетингового аудиту рівня новизни нанотекстилю одягового призна- чення на товарному ринку України. Доведено доцільність їх використання для широкого вдосконалення методики тестування нанотекстилю одягового призначення як нового товару на вітчизняному ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Makarenko, Inna, Olena Kravchenko, Natalia Ovcharova, Natalia Zemliak, and Serhiy Makarenko. "Стандартизація аудиту звітності зі сталого розвитку компаній." Agricultural and Resource Economics: International Scientific E-Journal 6, no. 2 (June 20, 2020): 78–90. http://dx.doi.org/10.51599/are.2020.06.02.05.

Full text
Abstract:
Метою статті є обґрунтування доцільності використання стандартів, що регулюють порядок проведення аудиту звітності зі сталого розвитку, для упорядкування процесу верифікації такої звітності в інтересах стейкхолдерів. Методологія / методика / підхід. Методологічною основою дослідження виступають компаративний і контент-аналіз міжнародно визнаних стандартів аудиту звітності зі сталого розвитку, зокрема Cтандарту із надання впевненості AA1000 (AA1000AS, AccountAbility) та Міжнародного стандарту з надання впевненості МСЗНВ 3000 Ради з надання впевненості (International Standard on Assurance Engagements (ISAE 3000) «Завдання з надання впевненості, що не є аудитом, чи оглядом історичної фінансової інформації» Ради з надання впевненості. Застосування цих аналітичних інструментів дозволило виділити переваги та обмеження кожного з названих стандартів. Результати. Установлено, що забезпечення незалежного аудиторського підтвердження звітності зі сталого розвитку характеризується зростаючим трендом серед найбільших світових компаній. Аудит є однією з умов забезпечення довіри до звітності зі сталого розвитку для стейкхолдерів, відповідно стандартизація аудиту звітності зі сталого розвитку виступає запорукою якості його проведення та надійності отриманих аудитором висновків. Проведено аналіз обсягів подання верифікованої звітності зі сталого розвитку та компаративний аналіз двох основних стандартів у сфері її аудиту за основними критеріями, що охоплюють їх статус, мету, верифікаторів, процеси, вимоги, обсяги та принципи проведення, оформлення результатів та особливості публікації думки аудитора. Оригінальність / наукова новизна. Обґрунтовано важливість і доцільність застосування міжнародно визнаних стандартів AA1000 та ISAE 3000 як бенчмарків для стандартизації звітності зі сталого розвитку на основі визначених їхніх переваг та недоліків. Порівняльна характеристика й оцінка частоти практичного застосування вказаних стандартів аудиту звітності зі сталого розвитку дістала дальшого розвитку. Практична цінність / значущість. З урахуванням вигід та обмежень проаналізованих стандартів на регуляторному рівні, зокрема і в Україні, можуть бути розроблені національні підходи щодо стандартизації аудиту звітності зі сталого розвитку. На рівні окремих компаній, зокрема великих аграрних холдингів, зазначені стандарти можуть використовуватися паралельно в комунікативному полі їхньої взаємодії зі стейкхолдерами залежно від категорій зазначених сторін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

БОБИЛЬ, В. В., and О. А. ТОПОРКОВА. "ГНУЧКЕ ПЛАНУВАННЯ У ВНУТРІШНЬОМУ АУДИТІ ЯК СПОСІБ РЕАГУВАННЯ НА НЕПЕРЕДБАЧУВАНІ РИЗИКИ." REVIEW OF TRANSPORT ECONOMICS AND MANAGEMENT, no. 5 (21) (June 17, 2021): 116–24. http://dx.doi.org/10.15802/rtem2021/243649.

Full text
Abstract:
Мета. Робота присвячена огляду підходів до визначення простору аудиторської перевірки із застосуванням ризик-орієнтованого та ковзного планування. Методика. Для вирішення задач такого класу в роботі запропоновано застосувати системний підхід, узагальнення та порівняння. Результати. У роботі наведено аналіз діючої нормативної бази щодо організації внутрішнього аудиту. Узагальнено досвід вітчизняних та зарубіжних дослідників щодо можливості гнучкого корегування аудиторського завдання та реагування на непередбачувані ризики. Визначено роль внутрішнього аудиту для системи управління суб’єктом господарювання, системи внутрішнього контролю та політики управління ризиками. Встановлено, що наявність постійної комунікації з менеджментом суб’єкта господарювання є запорукою швидкого реагування на виклики. Оцінка ризиків за участю менеджменту дозволить зосередитися на тих бізнес-сегментах (процесах), які потребують нагальних аудиторських перевірок. Наукова новизна. Інтерпретовано цикл управління ризиками, який застосовується в практиці управління проектами, для потреб планування у внутрішньому аудиті. Визначено порядок формування аудиторського периметру на підставі результатів ризик-орієнтованого відбору об’єктів аудиту. Практична значимість. Впровадження циклу управління ризиками в практику внутрішнього аудиту дозволить забезпечити якісне планування аудиторського завдання та включення до аудиторського периметру саме тих об’єктів (напрямів), за якими ідентифіковано найбільші загрози та ризики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Коваль, С. В. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ТОВАРІВ ТА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 4 (December 16, 2020): 169–76. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2020.4.21.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто організаційно-методичні засади здійснення аудиту товарів і то- варних запасів на аграрних підприємствах. Обґрунтовано основні етапи, процедури і ме- тоди його проведення, первинні й звітні облікові документи щодо руху товарів і товарних запасів. Виявлено види ризиків на рівні зловживань та недостатньої фаховості аудиту. Установлено, що методика та організація аудиту товарів здійснюється за загальними методами проведення аудиторської перевірки будь-якого виду діяльності підприємства. Визначено, що програма аудиторської перевірки необхідна для найбільш ефективного розподілу роботи всередині аудиторської групи і для контролю над ходом аудиторської перевірки з боку керівництва аудиторської фірми. Обґрунтовано моменти стосовно дій аудитора з перевірки обліково-фінансової звітності, що несе інформацію про операції з товарами. Перспективи вдосконалення аудиту товарів пов'язані з дотриманням Націо- нальних нормативів, залученням експертів, використанням програмного забезпечення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Шавдинова, Мадина Джалалдиновна, and Нина Гавриловна Борисова. "Разработка математической модели пароструйного эжектора конденсационной установки." Bulletin of Toraighyrov University. Energetics series, no. 1.2021 (March 29, 2021): 307–16. http://dx.doi.org/10.48081/grix5198.

Full text
Abstract:
В Республике Казахстан на данный момент отсутствуют и, следовательно, не используются математические модели эжекторов. В работе представлен анализ уже существующих моделей эжекторов. Кроме того, проанализированы различные методики расчета эжекторов. В работе рассматривались методики КТЗ, ХТЗ, ВТИ, МЭИ, а также уточненная методика. Разработаны математические модели пароструйных эжекторов ЭПО-3-200 и ЭП-3-25-75 на основе уточненной методике Мурманского И. Б. Математические модели апробированы на АлЭС ТЭЦ-2, результаты представлены в таблицах. Разница полученных при моделировании значений и паспортных данных эжектора ЭПО-3-200 не превышает 13 %. Разница полученных при моделировании значений и паспортных данных эжектора ЭП-3-25-75 не превышает 3 %. Построены рабочие характеристики эжекторов. Рабочая и паспортная характеристики первой ступени эжектора ЭПО-3-200 расположены выше характеристик эжектора ЭП-3-25-75. Начальные точки характеристик ЭПО-3-200 выше начальных точек характеристик ЭП-3-25-75 на 2,5 кПа . Математические модели пароструйных эжекторов являются дополнением программного продукта «КТИ». Математические модели пароструйных эжекторов могут быть использованы на других ТЭЦ, при проведении энергетического аудита, разработке способов повышения эффективности, при подготовке теплоэнергетиков.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Семенець, А. "ЯКІСТЬ АУДИТУ: ДО ПРОБЛЕМИ УТОЧНЕННЯ ПОНЯТТЯ." Financial and credit activity problems of theory and practice 4, no. 39 (September 10, 2021): 156–66. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v4i39.241304.

Full text
Abstract:
Анотація. Метою статті є систематизація та узагальнення наявних підходів до трактування поняття якості аудиту і деяких практичних аспектів його застосування. Однією з важливих тенденцій, яка чітко проявилася в останній час, є найсуворіша вимога до високої якості аудиту. Подальший розвиток аудиту на всіх рівнях нерозривно пов’язаний із підвищенням його якості. Аудиторська інформація є першоосновою для ухвалення управлінських рішень, тому підвищення якості аудиторської інформації і як наслідок якості аудиту сприятиме підвищенню якості управлінських рішень, що звичайно позначиться на економічному та фінансовому стані на всіх рівнях управління, а також сприятиме зниженню інформаційного ризику під час ухвалення рішень усіма користувачами фінансової інформації. Розглянуто значення якості аудиторської інформації в сучасних економічних процесах. Вивчено питання впливу аудиту на розвиток економічних процесів на мікро- і макрорівні. Досліджено теоретичні розробки в напрямі визначення якості аудиту, що має визначальне значення на методологію проведення аудиту, оцінку його якості, достовірність аудиторської інформації, її значення для всіх користувачів фінансової інформації. Ці теоретичні розробки мають також суттєвий вплив на практичну аудиторську діяльність, достовірність наданої інформації, її якісні показники та інші фактори, важливі для користувачів аудиторської інформації. Доведено, що основним критерієм якості аудиторської інформації є її достовірність і відповідність фактичному стану об’єкта аудиту. Дослідження причин глобальної економічної кризи, що розгорнулася 2008 року, із усією гостротою виявило спектр проблем, викликаних рішеннями, які ухвалювалися на підставі аудитованої фінансової звітності. Серед основних причин цієї фінансової кризи, крім загальноекономічних, є якість бухгалтерського обліку і якість проведеного аудиту, які визначально вплинули на банкрутство ключових фінансових установ, що згодом призвело до кризи, а також недостатній контроль для запобігання шахрайським діям підприємств, які перевіряють аудиторські фірми, що є наслідком аудиту низької якості. Дано нове визначення якості аудиту, яке істотно відрізняється від більшої частини чинних на нинішній день. Це, у свою чергу, дає можливість більш точно і правильно визначити напрями, методи, принципи та інші складові аудиторських перевірок, суттєво підвищивши їхню якість. У перспективі підвищення якості аудиту має суттєво скоротити ризики кризових явищ у реальному секторі економіки. Ключові слова: якість аудиту, аудит, аудиторські послуги, оцінка, контроль, достовірність, фактичний стан, об’єкт аудиту. Формул: 0; рис.: 0; табл.: 2; бібл.: 31.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Козубцова, Леся, Юрій Хлапонін, and Ігор Козубцов. "Методика оцінювання ефективності виконання заходів забезпечення кібербезпеки об’єктів критичної інформаційної інфраструктури організацій." Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони 41, no. 2 (September 30, 2021): 17–22. http://dx.doi.org/10.33099/2311-7249/2021-41-2-17-22.

Full text
Abstract:
В науковій статті обґрунтовано методику оцінювання ефективності виконання заходів, спрямованих на забезпечення кібернетичної безпеки об’єктів критичної інформаційної інфраструктури організацій. Дана робота є продовженням дослідження з попереднього опису “Майбутнє безпекове середовище 2030”, розширюючи наукові межі щодо реалізації невідкладних заходів державної політики з нейтралізації загроз кібербезпеки організацій. Необхідність статті обумовлена раціональним вибором та застосуванням заходів, спрямованих на забезпечення кібернетичної безпеки об’єктів інформаційної інфраструктури організацій. Встановлено, що на практиці оцінити ефективність виконання заходів, спрямованих на забезпечення кібернетичної безпеки можна через наступні показники (ймовірності): ризик кібернетичної безпеки, кіберзахищеність, функціональна працездатність системи об’єкта критичної інформаційної інфраструктури, кіберстійкість. Для застосування принципу наступності в статті під удосконалену онтологію кібербезпеки обрано показник (ймовірність) ризику кібернетичної безпеки. Методика оцінки ризику кібербезпеки об’єктів критичної інформаційної інфраструктури організацій базується на визначенні ймовірності реалізації кібератак, а також рівнів їх збитку. Методика включає наступні етапи: етап розробки системи показників оцінювання ефективності виконання заходів; етап планування процедур збирання вихідних даних для оцінювання ефективності виконання заходів; етап обчислення значення показника ефективності виконання заходів; етап інтерпретації значення показника ефективності виконання заходів, спрямованих на забезпечення кібербезпеки об’єктів критичної інформаційної інфраструктури організацій. Вихідні значення для розрахунку кіберзахищеності отримують за результатами аудиту об’єктів критичної інформаційної інфраструктури організацій. При розрахунку значень ймовірності кібератак, а також рівня можливого збитку слід скористатися статистичними методами, експертними оцінками або елементами теорії прийняття рішень. Наукова новизна одержаного результату полягає в тому, що вперше запропоновано методику оцінювання ефективності заходів кібербезпеки за показником (ймовірності) ризику кібербезпеки, яка доповнюватиме методику планування заходів кібербезпеки об’єктів критичної інформаційної інфраструктури організацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Мац, Т. П., and З. М. Левченко. "ОРГАНІЗАЦІЯ АУДИТУ В СЕРЕДОВИЩІ УПРАВЛІНСЬКИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 3 (September 25, 2014): 135–38. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2014.03.28.

Full text
Abstract:
Узагальнено й систематизовано підходи вітчизня-них і зарубіжних вчених щодо організації аудиту.Запропоновано визначення організації аудиту на ос-нові аналізу основних складових організаційної діяль-ності, що здійснюється на основі управлінських ін-формаційних систем і технологій. Враховуючи спе-цифічні ознаки аудиту, його види та цілі здійснення,авторами запропоновано складові організації ауди-торського процесу. До того ж внутрішні й зовнішніпроцеси, пов’язані з організацією аудиту, можутьбути реалізовані різними електронними методами. Generalized and systematic approach of localscientists and foreign scientists on the organizationof the audit. The definition of audit based on theanalysis of the main components of organizationalperformance that is based on managementinformation systems and technologies. Taking intoaccount the specific features of the audit, its typesand purposes of implementation, we proposedcomponents of the audit process. In this case, theinternal and external processes related to theorganization of the audit can be implemented byvarious electronic means.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Selishchev, S. V. "Використання математичних моделей при проведенні аудиту дотримання принципу безперервності діяльності підприємств." Scientific Bulletin of the National Academy of Statistics, Accounting and Audit, no. 3 (September 20, 2017): 42–46. http://dx.doi.org/10.31767/nasoa.3.2017.05.

Full text
Abstract:
В статті здійснено огляд та систематизацію найбільш поширених факторних математичних моделей аналізу фінансового стану підприємства, методик їх застосування та оцінки показників. Досліджено можливість адаптації існуючих методик застосування математичних моделей при проведенні аудиту дотримання принципу безперервності діяльності підприємств. В результаті дослідження визначено найбільш оптимальний набір математичних моделей виходячи з вимог поточної практики аудиту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Gorbov, V. V. "Соціологічне дослідження як необхідний елемент освітнього аудиту вищого навчального закладу." Grani 18, no. 5 (April 6, 2015): 23–29. http://dx.doi.org/10.15421/1715093.

Full text
Abstract:
У статті аналізуються передумови та актуальність виникнення освітнього аудиту в Україні. Відзначається обмеженість одержуваної інформації при використанні стандартів якості як єдиної основи аудиту. Внаслідок чого акцентується необхідність удосконалення механізму освітнього аудиту шляхом розширення його методичного базису соціологічним інструментарієм. Наводяться результати емпіричного дослідження якості освітніх послуг у ВНЗ України, На підставі отриманих результатів соціологічного дослідження доводиться доцільність використання соціологічних методик у рамках проведення освітнього аудиту ВНЗ. Акцентується увага на тому, що застосування міжнародних та національних стандартів якості для оцінки та співставлення документації і процесів функціонування організації є невід’ємною складовою аудиту. Однак соціологічні дослідження, як доведено у статті, дозволяють отримати показники, що не входять до стандартів, але постають дуже важливими для отримання комплексної інформації щодо оцінки ефективності функціонування ВНЗ. Таким чином, в рамках роботи, на емпіричному та теоретичному рівнях актуалізована соціологічна складова освітнього аудиту ВНЗ, яка дозволяє суттєво розширити обсяг і якість отриманої інформації, що, у свою чергу, позитивно впливає на ефективність коригувальних дій на основі аудиту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Грицай, Т. Л. "Концептуальні основи та методика проведення аудиту інвестиційних проектів." Економіка та держава, no. 7 (2011): 90–92.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Шавлюк, А. О. "Методика аудиту ефективності ділового партнерства на підприємствах торгівлі." Інноваційна економіка, no. 1 (56) (2015): 239–45.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Демиденко, О. О. "Методика проведення екологічного аудиту на основі геоінформаційних систем." Новітні технології, Вип. № 1 (1) (2016): 102–8.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Петренко, Н. І. "Методика аудиту фінансової звітності та шляхи її удосконалення." Вісник Житомирського державного технологічного університету. Економічні науки, Вип. 1 (51) (2010): 105–11.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Редькина, Н. С. "Методика проведения технологического аудита в библиотеке." Молодые в библиотечном деле, no. 9/10 (2006): 58–67.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Заднепровська, С. "Організація та методика ризик-орієнтованого аудиту операцій казначейства банку." Бухгалтерський облік і аудит, no. 7/8 (2016): 54–64.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Петренко, С. "Методи оцінки ризику при виробленні стратегії аудиту." Бухгалтерський облік і аудит, no. 10 (2001): 49–52.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Піскова, Ж. "Аудиторський висновок: методика вибору в світлі змін міжнародних стандартів аудиту." Бухгалтерський облік і аудит, no. 2 (2010): 32–38.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Шрамко, О. В. "Методика проведення внутрішнього аудиту у війскових частинах Збройних Сил України." Збірник наукових праць Черкаського державного технологічного університету. Серія "Економічні науки", вип. 36, ч. 2, т. 1 (2014): 123–28.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Остапенко, С. Н. "Комплексный аудит предприятий ОАО "Концерн ПВО "Алмаз-Антей". Методический подход и основные результаты." Journal of «Almaz – Antey» Air and Defence Corporation, no. 2 (December 30, 2011): 10–18. http://dx.doi.org/10.38013/2542-0542-2011-2-10-18.

Full text
Abstract:
На основании результатов комплексного аудита формируются Программы реструктуризации и развития промышленных предприятий ОАО "Концерн ПВО "Алмаз – Антей", реализация которых улучшает их производственные и экономические показатели. Методика комплексного аудита обеспечивает мониторинг выполнения программ и формирование предложений для их корректировки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Мех, Я. В. "Методи статистичної вибірки в аудиті." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Економіка, Вип. 53 (2001): 15–18.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Ефремов, А. В., and Г. Е. Панамарев. "Анализ существующих методик оценки средств аудита информационной безопасности." Вестник Военного инновационного технополиса «ЭРА» 2, no. 4 (December 24, 2021): 38–45. http://dx.doi.org/10.1134/s2782375x21040031.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Dorosh, N. I. "Оцінювання ризиків при проведенні аудиту." Scientific Bulletin of the National Academy of Statistics, Accounting and Audit, no. 4 (December 20, 2017): 40–47. http://dx.doi.org/10.31767/nasoa.4.2017.05.

Full text
Abstract:
У статті розкрито сутність підприємницького ризику та методи управління ризиками суб'єкта господарювання. Висвітлено вплив ризиків на достовірність фінансової звітності. Підкреслено взаємозалежність між вказаними ризиками та ризиком взяття зобов 'язань з аудиту й аудиторським ризиком. Визначено чинники, які впливають на аудиторське рішення про прийняття нового або продовження об- слуговування вже існуючого клієнта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Даценко, Г. В., and О. М. Кудирко. "МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ Й ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКОГО КОНТРОЛЮ ТОВАРНИХ ЗАПАСІВ НА ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 12 (May 23, 2022): 84–90. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2022.12.12.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено необхідність проведення внутрішньогосподарського контролю та залучення зовнішнього аудитора у процесі здійснення діяльності у напрямку закупівлі, збереження та реалізації товарних запасів. Вони є найважливішою ланкою обліку торговельних підприємств, оскільки є об’єктом операційної діяльності, на яку припадає найбільший відсоток отриманих доходів та здійснених витрат. Здійснення внутрішньогосподарського контролю допоможе створити підприємству ефективну систему обліку товарних запасів, забезпечить 100-відсоткову реалізацію товарних залишків упродовж терміну їх придатності, сприятиме вчасному знаходженню помилок під час здійснення операцій, що пов’язані із надходженням, внутрішнім переміщенням та реалізацією наявних товарів. Залучення аудитора дозволить виявити зроблені помилки під час складання фінансової звітності, встановити доречність використання того чи іншого шляху складання собівартості, використання обраного методу нарахування амортизації, а також методу списання товарних запасів із складу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Dorosh, N. I., and M. O. Fesai. "Методологічні аспекти оцінки аудитором внутрішнього контролю на підприємстві." Scientific Bulletin of the National Academy of Statistics, Accounting and Audit, no. 1-2 (March 20, 2018): 68–76. http://dx.doi.org/10.31767/nasoa.1-2.2018.07.

Full text
Abstract:
У статті розкрито методологічні аспекти оцінювання аудитором внутрішнього контролю на підприємстві за стадіями аудиторського процесу. Висвітлено методику аудиту та адекватності розробки ефективності функціонування внутрішнього контролю на підприємстві за окремими бізнес-процесами. Розкрито значення внутрішнього контролю окремих бізнес-процесів підприємства. Показано вплив оцінки внутрішнього контролю на підприємстві на планування наступних аудиторських процедур по суті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Safarova, Anna. "Audit Мethodology Current Liabilities." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 1, no. 1 (2015): 59–64. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2015-01-59-64.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Голембиовская, Оксана Михайловна, Кирилл Евгеньевич Шинаков, Екатерина Владимировна Кондрашова, and Алексей Павлович Жолнеров. "METHODOLOGY FOR DETERMINING THE VALUE OF PROTECTED ASSETS FOR THE AUDIT OF PROVIDING THE INFORMATION SECURITY OF A COMMERCIAL ORGANIZATION." ИНФОРМАЦИЯ И БЕЗОПАСНОСТЬ, no. 3(-) (October 19, 2021): 425–30. http://dx.doi.org/10.36622/vstu.2021.24.3.009.

Full text
Abstract:
В статье рассматривается методика, связанная с определением ценности активов для аудита обеспечения информационной безопасности коммерческой организации. Помимо этого, предложен подход для прогнозирования нанесения возможного ущерба рассматриваемым активам. Предлагаемую методику целесообразно применять службам безопасности предприятия с целью выявления недостатков системы защиты и выполнению различных мер по нейтрализации или минимизации вероятности реализации возможных угроз. Определение ценности активов организации является важным этапом аудита. Основными активами коммерческой организации с точки зрения обеспечения информационной безопасности являются: информационная система, сервер, компьютеры и иное оборудование для работы сотрудников, внутренние базы данных. Процедура определения ценности активов описана отдельно для каждого из них. The article discusses the methodology associated with determining the value of assets for auditing information security of a commercial organization. In addition, an approach is proposed to predict the possible damage to the assets under consideration. It is advisable to apply the proposed methodology to the security services of the enterprise in order to identify the shortcomings of the protection system and implement various measures to neutralize or minimize the likelihood of possible threats. Determining the value of an organization's assets is an important stage of the audit. The main assets of a commercial organization from the point of view of ensuring information security are: an information system, a server, computers and other equipment for the work of employees, internal databases. The procedure for determining the value of assets is described separately for each of them.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Стрельникова, Е. В., and И. Т. Назарова. "Построение эффективных взаимоотношений между внутренними аудиторами и проверяемыми подразделениями." ТЕНДЕНЦИИ РАЗВИТИЯ НАУКИ И ОБРАЗОВАНИЯ 81, no. 3 (2022): 110–13. http://dx.doi.org/10.18411/trnio-01-2022-106.

Full text
Abstract:
В статье рассмотрены проблемы проблема правильного выстраивания эффективных взаимоотношений между внутренним аудиторами и сотрудниками проверяемого подразделения. Уделено внимание методике исследования на зрелость всей аудиторской команды. Рассмотрена концепция «доверенный советник» для внутреннего аудита.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

ОСМОЛЯН, В. А. "АУДИТ ЯК НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА КРИМІНАЛІСТИЧНОЇ МЕТОДИКИ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ У СФЕРІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ." Наше право, no. 3 (2020): 92–98. http://dx.doi.org/10.32782/law.2020.3.15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Чубай, Володимир, and Ольга Грицеляк. "ОЦІНЮВАННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОГО КОНТРОЛЮ ПІДПРИЄМСТВА В ПРОЦЕСІ АУДИТУ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ: МЕХАНІЗМ, КРИТЕРІЇ, ПРОБЛЕМИ ТА СПОСОБИ ЇХ УСУНЕННЯ." Молодий вчений, no. 9 (97) (September 30, 2021): 66–72. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-9-97-15.

Full text
Abstract:
У статті розглядається механізм оцінювання системи внутрішнього контролю підприємства під час аудиту його фінансової звітності, а також аналізуються проблеми, пов’язані з процесом оцінювання. Досліджено методи оцінювання системи внутрішнього контролю, які грунтуються на використанні як кількісних, так і якісних показників. Розглянуто переваги та недоліки методів оцінювання системи внутрішнього контролю, а також наведено критерії, які доцільно застосовувати під час оцінювання. Узагальнено етапи оцінювання системи внутрішнього контролю підприємства під час аудиту фінансової звітності, а також структуровано елементи цієї системи для комплексного оцінювання. Крім того досліджено зовнішні та внутрішні чинники, які впливають на оптимальність організування системи внутрішнього контролю підприємства, а також на ефективність та надійність її функціонування. Запропоновано способи усунення низки проблем, що існують на сьогодні в процесі оцінювання системи внутрішнього контролю під час аудиторської перевірки фінансової звітності підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Ісаєва, А. А. "Методи та прийоми дослідження, які використовуються під час аудиту цінних паперів." Формування ринкових відносин в Україні, no. 4 (71) (2007): 3–6.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography