Academic literature on the topic 'Мережа опалення'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Мережа опалення.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Мережа опалення"

1

Deshko, Valerii, Inna Bilous, and Aleksandra Maksimenko. "СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOGIES, no. 1 (15) (2019): 267–77. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2019-1(15)-267-277.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Сучасний стан багатоквартирних житлових будинків (ЖБ), побудованих до кінця 90-х років, потребує повної або часткової модернізації та значного підвищення енергоефективності. Крім заходів з енергозбереження, які активно впроваджуються як для будинку загалом, так і окремими власниками квартир, є проблема з розподілом теплоти між квартирами системами теплопостачання ЖБ. Постановка проблеми. Для умов централізованого теплопостачання в Україні типовим є недотримання температурного графіка подачі теплоносія, який відповідає проектним вимогам, і спроби забезпечення умов комфортності мешканцями індивідуально, без урахування системних зв’язків у центральному опаленні будівлі. Зважаючи на це, у роботі проведено аналіз показників роботи однотрубної проточної системи опалення та дотримання умов комфортності при експлуатації типової багатоквартирної 12-поверхової будівлі. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Враховуючи, що для підвищення рівня енергоефективності ЖБ значна увага приділяється питанням термосанації, питання розподілу теплоти в інженерних мережах будівлі лишаються недостатньо висвітленими та проаналізованими. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Недотримання температурних графіків систем опалення в багатоквартирних будинках із частковою заміною опалювальних приладів. Постановка завдання. Визначення відхилень в умовах експлуатації системи опалення будівель та створення математичної моделі розрахунку, яка дозволяє визначити та аналізувати тепловий стан приміщень багатоквартиних житлових будинків. Виклад основного матеріалу. Метою цієї роботи є аналіз показників роботи системи однотрубної проточної системи опалення та дотримання умов комфортності типових багатоквартирних житлових будинків. Висновки відповідно до статті. У роботі проведено аналіз показників роботи однотрубної проточної системи опалення та дотримання умов комфортності при експлуатації типової багатоквартирної будівлі. Для системного аналізу цих впливів за різних умов експлуатації в програмному середовищі Mathcad розроблено математичну модель для визначення теплового стану приміщень будівлі на прикладі одного стояка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Hanieiev, Timur, Мarina Barbash, Gennady Bolotov, and Maksym Bolotov. "ПРОЄКТУВАННЯ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOGIES, no. 2(24) (2021): 244–50. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2021-2(24)-244-250.

Full text
Abstract:
Уроботіпроаналізованозастосування BIM-технологійучастиніпроєктуваннясистемжиттєзабезпеченняжи-тловогокомплексувпрограмномупродукті Renga. Розроблено алгоритм проведення автотрасування системи опалення та систем водопостачання та водовідведення. Визначено переваги та недоліки використання прикладних бібліотек обраного програмного продукту та професійних бібліотек обладнання від виробників та продемонстровано їх практичне використання для побудови інженерних мереж типового поверху. Запропонований метод дозволяє значно скоротити час проєктування трубопровідних систем, підготовки документації та внесенні коригувань при розробці проєкту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ющенко, Н. Л. "ВИЗНАЧЕННЯ КРИВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ ВИТРАТ ВІД ТРИВАЛОСТІ ПРОЄКТУ З МОДЕРНІЗАЦІЇ РОЗПОДІЛЬЧИХ ТРУБОПРОВОДІВ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ І ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ." Підприємництво та інновації, no. 16 (February 26, 2021): 106–10. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/16.18.

Full text
Abstract:
Коли в Україні разом зі зростанням рівня бідності населення піднімаються тарифи підприємств, що виробляють, транспортують і постачають теплову енергію, надаючи послуги з опалення житлових будинків та гарячого водопостачання, а комунальна інфраструктура зношена та малоефективна, що призводить до низької якості обслуговування, значних утрат енергії та витрат на утримання, практично значущим є й потребує розроблення завдання моделювання на базі методів теорії планування і управління мережами, що вже підтвердили свою ефективність в інших видах економічної діяльності, системи централізованого теплопостачання. Статтю присвячено огляду методів математичного програмування та інших систематичних методів обчислень для випадків лінійного і нелінійного співвідношення між часом і витратами, що дають змогу визначати криву мінімальних витрат за будь-якого можливого значення тривалості проєкту з модернізації системи теплопостачання з метою підвищення її енергоефективності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Fialko, N. M., R. O. Navrodska, S. I. Shevchuk, G. O. Gnedash, and O. Yu Glushak. "Зменшення вологовмісту димових газів у конденсаційних теплоутилізаторах котельних установок." Scientific Bulletin of UNFU 29, no. 8 (October 31, 2019): 116–19. http://dx.doi.org/10.36930/40290821.

Full text
Abstract:
Викладено результати розрахункових досліджень щодо тепловологісного стану відхідних димових газів газоспоживальних котельних установок під час використання сучасних теплоутилізаційних технологій з глибоким охолодженням газів. Застосування зазначених технологій розглянуто як захід, що відповідає осушуванню димових газів внаслідок теплоутилізації завдяки зменшенню їхнього вологовмісту (абсолютної вологості), а відтак і зниженню точки роси водяної пари, що міститься в газах. Наведено дані досліджень стосовно зменшення вологовмісту димових газів у теплоутилізаційних системах котельних установок під час виробництва теплової енергії для опалення, технологічних потреб, потреб систем гарячого водопостачання тощо. Визначено рівні зменшення цього вологовмісту в теплоутилізаційному устаткуванні зазначених систем. У цьому устаткуванні, в так названих конденсаційних теплоутилізаторах, реалізується глибоке охолодження димових газів під час конденсації з них водяної пари. Встановлено залежності від режимних параметрів котлоагрегатів та теплоутилізаційного устаткування відносної величини β, яка характеризує рівень осушування димових газів у цьому устаткуванні і є відношенням абсолютної величини зменшення вологовмісту до його початкового значення. Показано, що за умов глибокої утилізації теплоти димових газів опалювальних котелень, зокрема внаслідок нагрівання зворотної води теплових мереж, абсолютна вологість газів за невисоких відносних навантажень котла може зменшуватися у 3-4 рази, що відповідає зниженню їхньої точки роси від 58-54 ºС до 35 ºС. Показано також, що під час використання утилізованої теплоти для технологічних потреб та гарячого водопостачання рівень зменшення абсолютної вологості димових газів істотно підвищується завдяки зниженню температури нагріваної в теплоутилізаторі води tв. Так, під час нагрівання холодної води з початковою температурою tв < 5 ºС зневоднення димових газів є досить значним і може досягати 90 %, що відповідає зниженню точки роси газів до 22 ºС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Sinchuk, Oleg, Serhii Boiko, Oleksiy Gorodny, Andrey Nekrasov, Andrey Onishchenko, and Maryna Nozhnova. "АСПЕКТИ ВПРОВАДЖЕННЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ В УМОВАХ ГІРНИЧОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOGIES, no. 1(19) (2020): 168–76. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2020-1(19)-168-176.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Перспектива розвитку залізорудної галузі зумовлюється перспективою розвитку металургійного виробництва й експорту сировини. Нині проведено реформування гірничо-металургійного комплексу. У зв’язку із загостренням енергетичних проблем та необхідністю енергозбереження, останніми роками дедалі більше уваги у світі приділяється використанню відновлюваної енергії. Серед лідерів є використання сонячної енергії. Сонячну енергію використовують для отримання гарячої води, тепла та електроенергії. Завдяки впровадженню сонячних колекторів з’явились значні можливості енергозабезпечення будівель для систем гарячого водопостачання та опалення. Сонячні установки екологічно чисті, за їх допомогою можна отримувати енергію, що не шкодить навколишньому середовищу. Постановка проблеми. Проблемою цієї роботи є визначення основних аспектів впровадження сонячних електростанцій в умовах гірничорудних підприємств. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Багато авторів досліджували питання експлуатації та проєктування сонячних електростанцій. Обґрунтовано позитивний ефект від впровадження системи очищення сонячних панелей від пилу та від впровадження системи нахилу сонячної панелі. Дослідження, які були проведені раніше, вказують на те, що енергетичні характеристики сонячних панелей при роботі в умовах гірничих підприємств будуть на достатньо ефективному рівні, враховуючи природні вентиляційні потоки, що будуть їх охолоджувати. Між тим, залишаються недослідженими питання впровадження сонячних електростанцій в умовах гірничорудних підприємств. У попередніх дослідженнях нами обґрунтовано позитивний ефект від впровадження сонячних електростанцій в умовах гірничорудних підприємств, а саме модульність, надійність, зменшення негативного впливу на екологію. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Враховуючи нові, раніше не досліджені фактори, що у мовах гірничорудних підприємств впливають на енергетичні характеристики сонячних електростанцій, актуальним науково-практичним завданням є дослідження потенціалу сонячної енергії в умовах цих підприємств, та особливості експлуатації сонячних електростанцій. Постановка завдання. Отже, актуальним науково-практичним завданням є дослідження потенціалу сонячної енергії в умовах цих підприємств та особливості експлуатації сонячних електростанцій, враховуючи фактори, що впливають на їхні енергетичні показники. Виклад основного матеріалу. Гірничорудні підприємства України розташовані на території, що сприятлива для впровадження сонячної енергетики. Використання системи очистки та системи нахилу панелі генерована потужність становила 2000 кВт, при використанні системи очистки генерована потужність зросла на 300 кВт. Тобто можна зробити висновок і зазначити що застосування системи очистки та нахилу сонячних панелей має кращий ефект на роботу сонячної електростанції. Висновки відповідно до статті. На гірничорудних підприємствах актуальним та можливим є впровадження в загальну структуру систем електроживлення сонячних електростанцій, враховуючи специфіку їх експлуатації. Сонячні панелі при експлуатації в умовах гірничорудних підприємств, повинні мати систему очищення та орієнтації з метою підвищення ефективності їх функціонування в розподільчих мережах цих підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ющенко, Надія. "ЕКОНОМІЧНА ДОЦІЛЬНІСТЬ РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ ПОМІРНО ЛІБЕРАЛІЗОВАНОГО РИНКУ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ." Економіка та суспільство, no. 23 (January 26, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-23-21.

Full text
Abstract:
Громади, чиєю власністю є комунальні підприємства в Україні, потерпають від неякісних послуг та високих тарифів через її неефективне використання. Дана стаття присвячена аналізу динаміки тарифів підприємств, що виробляють, транспортують і постачають теплову енергію, надаючи послуги з опалення житлових будинків та гарячого водопостачання в Україні, та дослідженню функціонування моделі конкурентного ринку виробників теплової енергії в країнах ЄС і поширенню їх позитивного досвіду в Україні з метою захисту економічних інтересів споживачів, збереження системи теплопостачання, недопущення поділу теплової мережі на групи об’єктів, що опалюються окремими невеликими котельнями, шляхом забезпечення конкурентних тарифів порівняно з індивідуальними та автономними системами опалення. Було отримано, що для умов України може бути прийнятним помірно лібералізований ринок теплової енергії, який передбачає помірний захист основних виробників – комунальних підприємств теплопостачання та створює ринкові умови для незалежних виробників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Peretiaka, S. "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НОРМ МІКРОКЛІМАТУ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ." Аграрний вісник Причорномор'я, no. 96 (July 21, 2020). http://dx.doi.org/10.37000/abbsl.2020.96.22.

Full text
Abstract:
Людина 80 % часу проводить у приміщеннях різного призначення, з яких 40 % – це робоче місце працівника. У вищих навчальних закладах це аудиторії. Викладання і сприймання навчальної інформації потребує підвищення рівня працездатності та психоемоційної активності. Під час засвоєння матеріалу студентам доводиться «включати» сприйняття, мислення, пам'ять, уяву, уважність, зацікавленість, зосередженість, що викликає внутрішнє напруження організму та, як наслідок, – стомлення.У зв’язку з цим необхідно вміти регулювати мікроклімат навчальних приміщень, знати стан особливості теплообміну організму при розумовому напруженні, а від так – стан систем вентиляції і опалення. Недотримання гігієнічних вимог до повітряного режиму погіршує сприйняття та засвоєння навчального матеріалу, а також призводить до погіршення стану здоров’я і студентів, і викладачів. Томустворення комфортного та безпечного повітряного середовища в аудиторіях є пріоритетним завданням керівництва навчальних закладів. На даний час Україна відстає від розвинених країн Європи у вирішенні питання забезпечення норм мікроклімату в аудиторіях. Для забезпечення нормативних метеорологічних умов необхідна енергія, яка буде застосовуватися для роботи систем опалення, вентиляції та кондиціювання. Необхідно зазначити, що Україна належить до країн з дефіцитом енергії, оскільки за рахунок власних джерел первинних енергетичних ресурсів потреби покриваються менш на 50 %. За рахунок власного видобутку покривається 15 % потреб у нафті та 20-25 % – у природному газі. Найскладнішою щодо ефективності використання енергії залишається ситуація справ у житлово-комунальному комплексі, де старі теплові та водопостачальні станції працюють з низьким ККД і здійснюють постачання через такі ж зношені мережі. Внаслідок цього втрати енергії сягають 45-50 %. Крім того, будівлі, у яких розташована більшість навчальних закладів України, були побудовані у часи колишнього СРСР. Термічний опір огорож будівель не відповідає діючим нормам, системи вентиляції архаїчні, а системи охолодження та зволоження повітря непередбачені. Ситуація з метеорологічними умовами у навчальних закладах та варіанти її виправлення розглядається на прикладі Одеського національного морського університету
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Мережа опалення"

1

Продеус, Максим Сергійович. "Система на програмованій логіці для керування опаленням в будівлі." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10402.

Full text
Abstract:
Під час виконання кваліфікаційної роботи, було створено алгоритм який призначений для керування опалювальними пристроями, а також базуючись на ньому відповідну структура з підключених пристроїв. Новизна даної роботи полягає у оптимізації системи яка буде керувати опаленням в будинку, базуючись на програмованій логіці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Васюнін, Д. Г. "Підвищення енергоефективності функціонування системи теплозабезпечення будівель, приєднаних до котельні по вул. Санаторна, 3 м. Суми." Master's thesis, Сумський державний університет, 2022. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87116.

Full text
Abstract:
Пояснювальна записка: містить 70 сторінок, 12 рисунків, 16 таблиць, 4 додатки, 34 літературних джерела. Метою роботи: розробка заходів з підвищення енергоефективності системи теплозабезпечення будівель підключених до котельні вул. Санаторна,3 та розрахунок економічної доцільності їх впровадження. Відповідно до поставленої мети були вирішені такі задачі: - проведення дослідження та аналізу стану системи теплозабезпечення будівель приєднаних до котельні по вул. Санаторна, 3 м. Суми; - розрахунок теплових втрат теплової мережі від котельні по вул. Санаторна,3; - визначення основних напрямків можливої модернізації системи теплозабезпечення будівель приєднаних до котельні по вул. Санаторна, 3 м. Суми; - проведення необхідних інженерно-економічних розрахунків за обраними напрямками модернізації; - визначення основних техніко-економічних показників розроблених енергозберігаючих заходів. Об’єктом дослідження в роботі є система теплозабезпечення будівель, приєднаних до котельні по вул. Санаторна, 3 м. Суми. Предметом дослідження в роботі є енергетичні процеси, які відбуваються в системі теплозабезпечення будівель.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Алексахін, Олександр Олексійович, О. В. Бобловський, and Світлана Василівна Єна. "Аналіз теплових витрат трубопроводами мережі опалення при утепленні будівель мікрорайону." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40415.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Герасименко, А. О., and Ілля Абрамович Немировський. "Аналіз економічної ефективності використання електронагріву в системах центральних теплових мереж." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/19553.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Савицький, Сергій Михайлович. "Удосконалення енергоефективності електричних мереж за рахунок управління електроспоживанням для опалення в адміністративних будівлях." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22728.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук за спеціальністю 05.14.02 – електричні станції, мережі і системи – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, Харків, 2016 р. Дисертація присвячена науковому обґрунтуванню та вирішенню завдання щодо створення і розробці методів управління електричним навантаженням в системах електроопалення для вирівнювання ГЕН, а також синтезу енергозберігаючої автоматизованої системи управління енергоспоживанням споживача-регулятора з упередженням. У дисертаційній роботі досліджені методи синтезу автоматизованої системи управління електроспоживанням в адміністративних будівлях з електрообігрівом з метою підвищення енергоефективності процесів генерації і споживання електричної енергії за рахунок зменшення загальних витрат. В основу методу управління електричного навантаження покладено імпульсний режим включення, який зміщує спектр графіка електроспоживання в область наднизьких частот, що покриваються за рахунок АЕС, а також на прогнозуванні надходження енергії і тепловтрат. Розроблено методи та алгоритми управління електричним навантаженням для споживачів регуляторів, що дозволяють компенсувати їх велику інерційність за рахунок передбачення стану об'єкта управління і вироблення компенсуючого впливу. Запропоновано метод управління споживачами-регуляторами з використанням керуючого впливу виду ступінчастої функції як без урахування теплових втрат, так і з їх урахуванням, а також обґрунтований метод управління споживачами регуляторами з розподіленими параметрами з використанням широтно-імпульсного регулювання. Досліджений і показаний метод визначення тривалості перехідних процесів систем управління і стійкості розподілених систем. У роботі проведена оцінка потенційного економічного ефекту від вирівнювання графіка електричного навантаження за рахунок впровадження системи регулювання навантаження споживача-регулятора у вигляді теплопостачання в адміністративних будівлях.
The dissertation for degree of technical sciences candidate by specialty 05.14.02 – power plants, networks and system. – National Technical University "Kharkіv Polytechnic Institute", Kharkіv 2016. The thesis is devoted to scientific substantiation and scientific problem solving for the creation and development of electric load management in electric heating systems for alignment of the LEG, as well as the synthesis of energy-saving automatic power management system of the consumer-regulator with the prediction. The thesis discussed the methods of synthesis of the automated energy management systems in administrative buildings with electrical heating to improve the energy efficiency of generation and consumption of electric energy processes by reducing the overall costs. The basis of the electrical load control method is based on the pulse input mode which shifts the spectrum of power consumption schedule at ultralow frequencies covered by nuclear power plants, as well as predicting the energy input and heat loss. The methods and algorithms for electrical load management controllers for consumers to compensate for their greater inertia by predicting the state of the control object and generate the compensating effects. A consumer-regulator control method using the control action of the form as a step function without taking into account the heat losses and taking into account the heat loss, as well as substantiated by consumers control method controls with distributed parameters with the use of pulse-width control. Studied and shown the method of determining the duration of the transient stability control systems and distributed systems. The paper has been sown the potential economic effect of leveling the schedule of electric load due to the introduction of load control system of the consumer-regulator in the form of heat in the administrative building.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шпунт, Мар’яна Петрівна, and Mariana Shpunt. "Забезпечення ефективності системи електропостачання ДНЗ №13, м. Черкаси." Master's thesis, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33217.

Full text
Abstract:
Проведено вибір схеми електропостачання дитячого закладу та визначені місця розташування розподільчих пристроїв, щитків силових та освітлення електромережі закладу. Проведений розрахунок електричних навантажень силової мережі закладу: електрообладнання харчоблоку, пральні, котлів електродних котельні, матів нагрівних для електрообігріву підлоги, а також трансформатора. Проведений розрахунок електричного освітлення приміщень закладу. Для деяких приміщень врахований підвищений ступінь захисту світильників. Сформована світлотехнічна відомість дитсадка-ясел. Досліджена концепція виробництва біогазу з газомісткої органічної сировини та визначені найбільш перспективні відходи сільськогосподарських культур щодо отримання з них біогазу.
У кваліфікаційній роботі магістра проведено модернізацію системи електропостачання дитячого навчального закладу для вирішення завдання забезпечення комфортності перебування дітей у приміщеннях закладу, а також підвищення ефективності та надійності електропостачання споживачів. Проведений аналіз облаштування електротехнічних пристроїв в приміщеннях закладу та заходів щодо дотримання вимог до електроосвітлення приміщень, яке передбачено робочим, аварійним, евакуаційним і черговим. Досліджена експериментальна модель виходу біогазу з харчових відходів типу відходів господарчої діяльності закладу, що робить можливим впровадження подібних замкнених технологій для утилізації харчових відходів та часткової компенсації витрат електроенергії завдяки наявності відновлюваного джерела енергії. Виконаний розрахунок електричних навантажень силової та освітлювальної мережі, впроваджені заходи зміни діючої електричної схеми живлення електроспоживачів, вибрані ефективні січення проводів та кабелів, виконаний розрахунок струмів короткого замикання.
In the qualification work of the master the modernization of the power supply system of the children's educational institution was carried out to solve the problem of ensuring the comfort of the children's stay in the premises of the institution, as well as to increase the efficiency and reliability of electricity supply to consumers. The analysis of the arrangement of electrical devices in the premises of the institution and measures to comply with the requirements for electric lighting of the premises, which is provided for working, emergency, evacuation and duty. An experimental model of biogas output from food waste such as business waste, which makes it possible to implement such closed technologies for food waste disposal and partial compensation of electricity costs due to the presence of a renewable energy source. The calculation of electrical loads of the power and lighting network, implemented measures to change the current electrical circuit of power consumers, selected effective cross-sections of wires and cables, performed the calculation of short-circuit currents.
ЗМІСТ ВСТУП ...6 1 АНАЛІТИЧНИЙ РОЗДІЛ ...9 1.1 Принципи організації предметного середовища для дітей ...9 1.2 Облаштування електротехнічних пристроїв в приміщеннях ДНЗ ...9 1.3 Загальна характеристика дитсадка–ясел ДНЗ №13 ...11 1.4 Визначення категорії надійності і вибір схеми силової мережі ...13 1.5 Загальна характеристика електроспоживання дитсадка ...15 1.6 Аналіз вихідних даних на проектування та загальна характеристика електроприймачів ...16 1.7 Особливості використання електричної кабельної системи опалення ... 20 1.8 Висновки до розділу ...23 2 РОЗРАХУНКОВО–ДОСЛІДНИЦЬКИЙ РОЗДІЛ ...25 РОЗРАХУНОК ЕЛЕКТРИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ ДНЗ ТА ЕКОЛОГО-ЕНЕРГЕТИЧНА МОДЕЛЬ ВИКОРИСТАННЯ ЙОГО БІОЛОГІЧНИХ ВІДХОДІВ ...24 2.1 Вибір схеми електропостачання дошкільного навчального закладу ...24 2.2 Розрахунок електричних навантажень силової мережі дитсадка ...27 2.3 Визначення розрахункових навантажень обладнання дитсадка ...29 2.4 Розрахунок електричного освітлення приміщень закладу ...31 2.5 Розрахунок навантаження силового трансформатора ...38 2.6 Дослідження концепції виробництва біогазу з газомісткої органічної сировини ...39 2.7 Дослідження моделі екологічної оптимізації маловідходної технології переробки органічної сировини ...40 2.8 Дослідження моделі ефективності біоустановок для комплексної переробки органічних відходів ...42 2.9 Висновки до розділу ...45 3 ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКИЙ РОЗДІЛ ...46 3.1 Вибір захисної апаратури електромережі дитячого закладу ...46 3.2 Вибір площі перерізу проводів і жил кабелів ...54 3.3 Кабельний журнал ...59 3.4 Розрахунок максимальних струмів кіл навантаження силового трансформатора ...59 3.5 Вибір компенсувальних пристроїв реактивної потужності ...64 3.6 Висновки до розділу ...66 4 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ...67 4.1 Заходи з електробезпеки в приміщеннях дитячих закладів ...67 4.2 Заходи протипожежної безпеки в дошкільних навчальних закладах ...70 4.3 Підвищення стійкості функціонування дитячого закладу в умовах можливих надзвичайних ситуацій ...72 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ ...75 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ ...77
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography