Academic literature on the topic 'Мережа електрична'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Мережа електрична.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Мережа електрична"

1

Kononov, B., O. Kononova, and N. Kuravska. "АНАЛІЗ СПОСОБІВ РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ВІЙСЬКОВИХ ОБ`ЄКТІВ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 5, no. 51 (October 30, 2018): 38–43. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.5.038.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються способи регулювання напруги в електричних мережах, засновані на зміні параметрів мережі, зміні реактивної потужності, використанні регулюємих силових трансформаторів, у яких можливо змінювати кількість витків їх обмоток та перерозподіляти магнітний потік й змінювати додаткові електрорушійні сили та кут їх вмикання. В електричній мережі можна здійснювати як централізоване (загальне), так і децентралізоване (місцеве) регулювання напруги. Загальне регулювання напруги здійснюється в центрах живлення і призводить до зміни напруги у всій електричної мережі і може бути використано для груп споживачів електричної енергії, що знаходяться в приблизно однакових умовах і мають збігаючись у часі графіки навантажень. Місцеве регулювання напруги використовується тоді, коли електрична мережа має багато ліній електропередачі, які мають значну довжину і істотно розрізняються графіками навантажень і режимів роботи споживачів електричної енергії. Як правило, місцеве регулювання напруги використовується у випадках забезпечення харчування електричною енергією споживачів першої категорії, до яких слід віднести споживачів військових об'єктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Зайцев, Є., В. Кучанський, and І. Гунько. "ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ НАДІЙНОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ТА ЕЛЕКТРОУСТАКОВАННЯ." ГРААЛЬ НАУКИ, no. 5 (June 13, 2021): 144–52. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.04.06.2021.027.

Full text
Abstract:
Дедалі частіше в літературі зустрічаються поняття локальних електричних мереж або microgrid. Сучасні локальні електричні системи (ЛЕС) України є складовою частиною розподільних електричних мереж енергопостачальних компаній. Локальна електрична мережа являться розподільною електричною мережею або її частиною, в якій в якості джерел енергії використовуються джерела розосередженого генерування, що використовують нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії. Дослідженням показників якості електричної енергії в ЛЕС присвячені роботи як багатьох вітчизняних, так і іноземних вчених. Всі вони акцентують увагу на тому, що напруга у вузлах мережі з ВДЕ під час експлуатації може бути меншою або більшою граничних допустимих значень. Так само гармонійні складові струмів і напруг – можуть мати понаднормовані відхилення. Відомо, що в електричних мережах 3–35 кВ з ізольованою нейтраллю відбуваються процеси, які негативно позначаються на роботі електромагнітних пристроїв. Наприклад, середній термін служби трансформаторів напруги (ТН) часто не перевищує 3–5 років. До причин, які викликають пошкодження електрообладнання, можна віднести ферорезонансні перенапруги, комутаційні перенапруги, перехідні процеси, зміщення нейтралі, наявність постійної складової магнітного потоку в ТН при автоколивальних процесах в мережі. Значна кількість пошкоджень обладнання в мережах з ізольованою нейтраллю викликана ферорезонансом. Це явище викликає перенапруги або надструми, на вплив яких обладнання не розраховане і від яких воно не захищене. Крім того, ферорезонанс виникає частіше, ніж інші види впливів. Він особливо небезпечний тим, що може тривати довго. Показано, що підвищення надійності енергетичного обладнання є засобом підвищення надійності електропостачання споживачів. Це потребує розбудову та розвиток гібридних мереж з одночасним забезпеченням реконструкції і модернізації вже існуючого електроенергетичного устаткування ОЕС України та використання в його структурі відповідних засобів контролю основних контрольно-діагностичних параметрів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Pavlenko, Olha. "Професійна підготовка фахівців з електроніки у США: організація та мережа закладів вищої освіти." Педагогічний дискурс, no. 27 (November 21, 2019): 84–95. http://dx.doi.org/10.31475/ped.dys.2019.27.10.

Full text
Abstract:
Стаття висвітлює питання організації закладів вищої освіти (далі – ЗВО) США та окреслює особливості мережі закладів, які здійснюють професійну підготовку фахівців з електроніки на освітніх рівнях «бакалавр» та «магістр». Розглянуто особливості підходів до класифікації ЗВО США. Наведено кількісні показники контингенту студентів в залежності від типу ЗВО та визначено три найпопулярніші типи американських ЗВО серед студентів. На основі порівняльного аналізу бази «Електрична та електронна інженерія» трьох світових систем ранжування закладів освіти з’ясовано кількісну та територіальну характеристику ЗВО, визначено заклади-лідери з підготовки фахівців з електроніки та охарактеризовано типи та структурні особливості ЗВО США. Встановлено, що серед досліджуваних закладів, половина знаходиться у державній власності, що зумовлене основним призначенням державних закладів – забезпечувати масовість освіти, а певна структурна неоднорідність підрозділів ЗВО США зумовлена їх високим рівнем інституційної автономії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Роспопчук, Михаил, and Валерий Кирик. "ОПТИМАЛЬНЫЙ ПОТОК МОЩНОСТИ В РАЙОННЫХ ЭЛЕКТРИЧЕСКИХ СЕТЯХ 110 КВ." SWorldJournal, no. 04-01 (June 30, 2018): 12–20. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2020-04-01-010.

Full text
Abstract:
Запропоновано алгоритм пошуку оптимального потоку потужності в електричній мережі. Виконано розрахунок та аналізу замкненої електричні мережі 110 кВ. Представлено модифікований алгоритм на основі нейронних мережах, для пошуку оптимального потоку потужност
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Роспопчук, Михаил, and Валерий Кирик. "ОПТИМАЛЬНЫЙ ПОТОК МОЩНОСТИ В РАЙОННЫХ ЭЛЕКТРИЧЕСКИХ СЕТЯХ 110 КВ." SWorldJournal, no. 04-01 (June 30, 2018): 12–20. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-04-01-010.

Full text
Abstract:
Запропоновано алгоритм пошуку оптимального потоку потужності в електричній мережі. Виконано розрахунок та аналізу замкненої електричні мережі 110 кВ. Представлено модифікований алгоритм на основі нейронних мережах, для пошуку оптимального потоку потужност
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Liubyi, Ye, and D. Larin. "ПІДХІД ЩОДО ФОРМУВАННЯ МЕРЕЖІ ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ У НАПРЯМКУ ХАРКІВ-БЕРДЯНСЬК." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 60 (May 28, 2020): 44–50. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2020.2.044.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є мережа електричних зарядних станцій у напрямку Харків - Бердянськ. Метою дослідження є розробка підходу по визначення місць розташування швидких електричних зарядних станцій. Завдання дослідження: проаналізувати сучасний український парк електромобілів і існуючу мережу зарядних станцій; проаналізувати існуючі підходи щодо формування ефективних мереж електричних зарядних станцій; розробити підхід щодо формування мережі зарядних станцій при русі в міжміському сполученні, який буде враховувати можливості переважної більшості парку електромобілів в Україні; разробити практичні рекомендації щодо вибору місць розташування швидких електричних зарядних станцій при русі в напрямку Харків – Бердянськ. Отримані наступні результати: розроблено підхід до вибору місць розташування швидких електричних зарядних станцій в напрямку Харків - Бердянськ, який заснований на визначенні граничної відстані, що долається електромобілем на одному повному заряді акумулятора; запропоновані місця для розміщення швидких зарядних станцій
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Niemyj, S. V., and V. M. Brytkowskyi. "Проблеми оптимізації напруги у бортовій мережі електрообладнання автотранспортних засобів." Scientific Bulletin of UNFU 29, no. 8 (October 31, 2019): 106–9. http://dx.doi.org/10.36930/40290819.

Full text
Abstract:
Проаналізовано вплив рівня напруги у бортовій мережі автотранспортних засобів на ефективність системи електрообладнання, зокрема на енергетичні витрати і безпеку експлуатації та технічного обслуговування. Доведено, що підвищення напруги у бортовій мережі автотранспортних засобів є вигідним в аспекті покращення енергетичних характеристик електричних машин, однак у класичних системах електрообладнання цього досягнути практично неможливо через необхідність збільшення ваги акумуляторних батарей. Однією із важливих проблем, яка пов'язана із підвищенням напруги у системах електрообладнання автотранспортних засобів, є безпека через ймовірність ураження водіїв і обслуговуючого персоналу електричним струмом високої напруги. Встановлено, що допустиме, за умовою безпеки, значення номінальної напруги у бортовій мережі системи електрообладнання автотранспортних засобів практично не повинна перевищувати 60 В. Підвищення рівня напруги у бортовій мережі сучасних автотранспортних засобів із традиційними системами електростартерного пуску двигунів зі свинцево-кислотними акумуляторними батареями практично вичерпується значенням 24 В, оскільки надалі вага акумуляторних батарей стає неприпустимо великою. Проблема збільшення величини бортової напруги автотранспортних засобів можна радикально вирішити лише під час переходу на електричні джерела стартерного пуску двигунів інших типів, наприклад ємнісні нагромаджувачі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Вербовий, А. П. "МОДЕЛЮВАННЯ РОБОТИ ГІДРОАКУМУЛЮВАЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ В ГЕНЕРАТОРНОМУРЕЖИМІ ПАРАЛЕЛЬНО З ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЄЮ НА АВТОНОМНУ МЕРЕЖУ." Vidnovluvana energetika, no. 4(67) (December 25, 2021): 69–76. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2021.4(67).69-76.

Full text
Abstract:
У міру збільшення встановлених потужностей відновлюваних джерел енергії на основі сонячних та вітроелектростанцій збільшується необхідність у резервних джерелах потужності. Серед недоліків відновлюваних джерел енергії, які обмежують їх широке застосування, –невисока щільність енергетичних потоків і їх мінливість у часі. Особливо цей фактор впливає на виробництво електроенергії вітро- і фотоелектростанціями: графік виробництва енергії має імовірнісний характер. Джерелом маневрової потужності може бути гідроакумулювальна електростанція. Гідроакумулювальні електростанції за досить тривалий час зарекомендували себе як відносно прості й надійні станції, що володіють максимальними маневреними можливостями – швидким набором та скиданням навантаження, великим діапазоном регулювання. Стаття присвячена розробленню імітаційної моделі гідроакумулювальної електростанції в генераторному режимі роботи паралельно з вітроелектростанцією на автономну мережу. За основу взята відома модель –вітротурбіназ асинхронним генератором у складі вітродизельної системи в ізольованій електричній мережі, яка була доповнена блоками гідравлічної турбіни з регулятором та синхронним генератором. Модель реалізована у сучасному математичному пакеті MATLAB. За допомогою створеної моделі були проведені теоретичні дослідження роботи вітротурбіни з асинхронним генератором при застосуванні стохастичної складової швидкості вітру. При цьому було проаналізовано вплив стохастичної складової швидкості вітру на вихідні параметри асинхронного генератора, як-от швидкість, частота, напруга, струм. Також були проведені дослідження гідравлічної турбіни та синхронного генератора в динамічних і квазістатичних режимах роботи. Розроблена імітаційна модель роботи гідроакумулювальної електростанції паралельно з вітроелектростанцією на автономну мережу дозволяє досліджувати параметри електричної енергії як в стаціонарних, перехідних режимах роботи, так і в аварійних. В роботі доведено, що стохастична складова швидкості вітру суттєво впливає на частоту обертання й частоту мережі, що зумовлює зміну вихідних електричних параметрів, які впливають на всю електромеханічну систему. Бібл. 21, рис. 7.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kulbovskyi, I. I., H. M. Holub, and O. S. Haydenko. "МОДЕЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТОКІВ КОМП’ЮТЕРНОГО МОНІТОРИНГУ МЕРЕЖ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ТРАНСПОРТУ." Metallurgicheskaya i gornorudnaya promyshlennost, №4, 2018, no. 4 (August 2018): 94–98. http://dx.doi.org/10.33101/s04-4757684.

Full text
Abstract:
Мета. Розробка моделі інформаційних потоків комп'ютерного моніторингу та управління як невід'ємних складових єдиного інформаційного простору господарства електропостачання залізниці; вдосконалення математичних методів організації безперервного моніторингу параметрів функціонування мереж залізниці в процесі постачання електроенергії на тягу поїздів для проведення, контролю роботи електричних мереж і обладнання, ідентифікації аварійних і нормальних режимів роботи електричних мереж в режимі реального часу. Методика. Розробка і моделювання інформаційної системи комп'ютерного моніторингу та поліпшення контролю роботи електричних мереж і обладнання, ідентифікації аварійних і нормальних режимів роботи електричних мереж в режимі реального часу. Результати. Розроблено модель систем моніторингу та управління режимами роботи мережі електропостачання, показує інформаційні зв'язки між компонентами систем і їх об'єктом, а також і способи організації синхронно зареєстрованих первинних даних, формування їх у вигляді єдиного інформаційного Наукова новизна. Для проведення, контролю роботи електричних мереж і обладнання, ідентифікації аварійних і нормальних режимів роботи електричних мереж в режимі реального часу, запропонована математична модель організації змінного моніторингу параметрів режимів мережі електропостачання залізниць та способи організації синхронно зареєстрованих первинних даних і способи формування їх в вигляді єдиного інформаційного простору з загальносистемних позицій як основи оптимізації енергопостачання, поліпшення Безпека, ти руху і реалізації енергозберігаючі їх технологій. Практична значущість. Рішення проблеми оптимізації енергопостачання, поліпшення безпеки руху та реалізації енергозберігаючих технологій. Ключові слова: системний аналіз, енергозбереження, автоматизована система управління, модель, комп'ютерний моніторинг, інформаційні потоки, ідентифікації.Іл. 1. Бібліогр.: 7 назв.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Матеєнко, Ю. П., and Р. В. Вожаков. "АНАЛІЗ БАЛАНСОВОЇ НАДІЙНОСТІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ З ВІДНОВЛЮВАНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ЕНЕРГІЇ." Vidnovluvana energetika, no. 4(67) (December 25, 2021): 18–24. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2021.4(67).18-24.

Full text
Abstract:
Впровадження альтернативних джерел енергії в енергосистеми дозволяє знизити шкідливий вплив на довкілля від традиційних джерел генерації, але має і ряд недоліків. Насамперед це нестабільне генерування відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) через залежність від погодних умов, що породжує для електричних мереж і енергосистеми в цілому ряд нетипових проблем. Отже, виникає необхідність вдосконалення засобів системної автоматики з метою узгодження електропостачання від ВДЕ та мережевих підстанцій енергосистеми. Вплив ВДЕ на режими районних електричних мереж залежить від значення сумарного розосередженого генерування в ній, від одиничної встановленої потужності ВДЕ, а також від їх місця приєднання до електричної мережи. Традиційний підхід до оцінки оптимальної конфігурації полягає у забезпеченні балансової надійності або адекватності системи генерації. При цьому на перший план виходять показники забезпечення попиту. Однак при оцінці економічних показників енергосистеми, що використовують ВДЕ, треба зважати також на раціональне використання виробленої електроенергії. В статті розглянуто базові показники (індекси) відповідності генерування стосовно споживання, такі як очікування втрати навантаження, імовірність втрати навантаження, частота втрати навантаження, тривалість втрати навантаження. Значення показника балансової надійності повинно вибиратися на основі визначення того рівня надійності забезпечення потреб споживачів в електроенергії, при якому додаткові витрати на його підвищення для енергосистеми стануть вище, ніж компенсація імовірнісного рівня збитків споживачів. Бібл. 6.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Мережа електрична"

1

Васильченко, Артур Володимирович. "Районна електрична мережа 110/35/10 кВ." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/43776.

Full text
Abstract:
Обсяг – 65 сторінок машинописного тексту. Ілюстрацій – 11. Таблиць – 38. В даному бакалаврському проекті розглянуто варіант побудови та розрахунок режимів роботи районної електричної мережі напругою 110 кВ за наявності в ній пункту генерації. Бакалаврський проект включає в себе наступні розділи: вибір числа, потужності та типу трансформаторів на підстанціях, вибір оптимальних перерізів ліній електропередачі. Був проведений розрахунок максимального та аварійного режимів роботи електричної мережі, а також були розглянуті варіанти регулювання напруги на сторонах середньої і низької напруги. Бакалаврський проект містить пояснювальну записку та графічну частину, яка складається з 3 креслень.
Size – 65 pages of typewritten text. Illustrations – 11. Tables – 38. In this bachelor project was considered the variant of construction and calculation of operation modes of regional electric power network of the voltage of 110 kV with the presence of generation point in it. The bachelor project includes the following parts: the choice of the number, power and type of transformers at the substations, the choice of optimal cross sections of the transmission lines. The calculation of the maximum and emergency operation modes of the electrical network was carried out, as well as variants of voltage regulation on the sides of medium and low voltage were considered. The bachelor project includes an explanatory note and a graphic part consisting of 3 drawings.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мироненко, Олексій Васильович. "Електрична мережа напругою 110 кВ та реконструкція повітряної лінії 110 кВ." Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/25645.

Full text
Abstract:
Магістерська дисертація складається з пояснювальної записки та графічної частини. Пояснювальна записка виконана на 157 сторінках формату А4, я ка включає в себе 79 таблиць, 49 рисунків та 24 джерела використаної літератури. Графічна частина містить 8 аркушів технічних креслень форматом А1. В дисертації розглянуто моделювання чотириколової повітряної лінії електропередавання та розподілу напруженості електричного поля навколо її проводів враховуючи їхнє розташування в просторі, визначення особливостей застосування багатоколових опор.
The master's dissertation consists of an explanatory note and a graphic part. The explanatory note is made on 157 pages of A4 format, which includes 79 tables, 49 figures and 24 sources of used literature. The graphic part contains 8 sheets of A1 technical drawings. In the dissertation the simulation of the four circuits line and the distribution of the electric field intensity around its wires is considered, taking into account their location in space, the determination of the features of the use of multi circuits line
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Безпрозванних, Ганна Вікторівна, and Ільченко К. В. "Волоконно-оптичні системи захисту від електричної дуги в комплектних розподільних пристроях електричних підстанцій." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інчтитут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45416.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лук’яненко, А. І., and Галина Вікторівна Омеляненко. "Розвиток електричної мережі сучасного міста." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46419.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Романовський, Володимир Ігоревич, Владимир Игоревич Романовский, Volodymyr Ihorevych Romanovskyi, and Д. М. Овчаренко. "Моделювання інтелектуальних електричних мереж." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14524.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бушинський, А. В. "Система моніторингу та керування параметрами електричної мережі." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13734.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Астаф'єв, А. О. "Підвищення ефективності діючої системи електропостачання підприємства "ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА"." Thesis, Чернігів, 2019. http://ir.stu.cn.ua/123456789/19582.

Full text
Abstract:
Астаф'єв, А. О. Підвищення ефективності діючої системи електропостачання підприємства "ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА" : магістерська робота : 141 Електроенергетика, електротехніка та електрмеханіка / А. О. Астаф'єв ; керівник роботи Діхтярук І. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра електричних систем і мереж. – Чернігів, 2019. – 91 с.
У магістерській роботі запропоновані технічні заходи, пов'язані зі зменшенням електроспоживання, зміною параметрів діючої електричної мережі та зміною технічних умов приєднання ТОВ "ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА" до енергосистеми, що забезпечить підвищення ефективності діючої системи електропостачання підприємства вцілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Федченко, Н. А. "Техніко-економічні умови приєднання СЕС "Світловодська СЕС-1" до електроенергетичної системи." Thesis, Чернігів, 2019. http://ir.stu.cn.ua/123456789/19652.

Full text
Abstract:
Федченко, Н. А. Техніко-економічні умови приєднання СЕС "Світловодська СЕС-1" до електроенергетичної системи : магістерська робота : 141 Електроенергетика, електротехніка та електрмеханіка / Н. А. федченко ; керівник роботи Бодунов В. М. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра електричних систем і мереж. – Чернігів, 2019. – 95 с.
Мета дипломного проекту: обгрунтування способу приєднання СЕС "Світловодська СЕС-1" до електроенергетичної системи. Основні задачіроботи: загальна характиристика об'єкту; формування варіантів приєднання СЕС до електроенергетичної системи; техніко-економічне обгрунтування вибору варіанту приєднання СЕС; аналіз нормальних та післяаварійних режимів роботи за приєднання СЕС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гриб, Олег Герасимович, Ігор Тимофійович Карпалюк, and С. В. Швець. "Майбутнє сучасної енергетики - перехід до єдиного цифрового середовища енергетичних комплексів." Thesis, Мадрид, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41069.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Свірена, Діана Вячеславівна. "Районна мережа напругою 110 кВ та методи визначення технологічних втрат електричної енергії." Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/25728.

Full text
Abstract:
Магістерська дисертація складається з пояснювальної записки та графічного матеріалу. Пояснювальна записка містить у своєму складі 150 сторінок машинописного тексту формату А4, 65 рисунків та 57 таблиць, 15 джерел використаної літератури. Графічна частина складається з 8 аркушів технічних креслень у форматі А1. В дисертації розглянуто розрахунок районної електричної мережі 110 кВ та проаналізовано методи розрахунку втрат електроенергії.
The master's dissertation consists of an explanatory note and a graphic part. The explanatory note contains 150 pages of typewritten A4 text, 65 figures and 57 tables, 15 sources of used literature. Graphic part consists of 8 sheets of technical drawings in the format A1. The dissertation considers the calculation of the district electric network 110 kV and analyzed the methods of calculation of electricity losses.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Мережа електрична"

1

Романюк, Ю. Ф. Електричні системи та мережі. Київ: Знання, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Романюк, Ю. Ф. Електричні системи та мережі. Київ: Знання, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Романюк, Ю. Ф. Електричні системи та мережі. Київ: Знання, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Романюк, Ю. Ф. Електричні системи та мережі. Київ: Знання, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дячкін, О. П. Кримінальна відповідальність за посягання на електричні мережі, кабельні лінії зв"язку та їх обладнання. Дніпропетровськ: Ліра ЛТД, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чингоски, Влатко. Електрични мерења - збирка задачи и проблеми. Универзитет "Гоце Делчев"-Штип, 2020. http://dx.doi.org/10.46763/9786082447650.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Мережа електрична"

1

Кучанський, В., П. Шиманюк, and В. Шкарупило. "РОЗРОБЛЕННЯ ШТУЧНОЇ НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ ДЛЯ ПРОГНОЗУ ХАРАКТЕРИСТИК ПЕРЕНАПРУГ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ." In PROBLEMAS Y PERSPECTIVAS DE LA APLICACIÓN DE LA INVESTIGACIÓN CIENTÍFICA INNOVADORA. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-11.06.2021.v1.30.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Д. Самсонов, Д. Самсонов. "РЕЗОНАНСНІ ЯВИЩА В МАГІСТРАЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ." In ТРАНСФОРМАЦІЯ СУСПІЛЬНИХ НАУК: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ, ЛІНГВІСТИЧНИЙ, ПОЛІТИЧНИЙ ТА IT-ВИМІРИ, chair В. Кучанський В. Кучанський. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/11.09.2020.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Савченко, Наталя, and Андрій Трет’як. "ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ГІБРІДНИХ НАКОПИЧУВАЧІВ ЕНЕРГІЇ У ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ." In DO DESENVOLVIMENTO MUNDIAL COMO RESULTADO DE REALIZAÇÕES EM CIÊNCIA E INVESTIGAÇÃO CIENTÍFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/09.10.2020.v2.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кучанський, В. "ПІДВИЩЕННЯ КЕРОВАНОСТІ НЕПОВНОФАЗНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ МАГІСТРАЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ." In МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕНДЕНЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/04.12.2020.v2.14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Павлюк, Любов. "МЕТОДИКА НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ТЕХНОЛОГІЙ «ВИМІРЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ»." In ТРАДИЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/10.04.2020.v3.09.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Пізнак, В. "ВПЛИВ КОРОНУВАННЯ ПРОВОДІВ НА РЕЖИМИ РОБОТИ МАГІСТРАЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ." In KORSZERŰ MŰSZEREK ÉS ALGORITMUSA TAPASZTALATI ÉS ELMÉLETI TUDOMÁNYOS KUTATÁSI, chair В. Кучанський. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/18.09.2020.v1.29.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Савченко, Наталя, Андрій Трет’як, and Євген Лебеденко. "ПЕРСПЕКТИВИ ШИРОКОГО ЗАСТОСУВАННЯ ТВЕРДОТІЛЬНИХ ГРАВІТАЦІЙНИХ НАКОПИЧУВАЧІВ ЕНЕРГІЇ У ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ." In TENDANCES SCIENTIFIQUES DE LA RECHERCHE FONDAMENTALE ET APPLIQUÉE. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/30.10.2020.v1.33.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кучанський, В. "ОПТИМІЗАЦІЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ МАГІСТРАЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ КОМПЕНСУВАЛЬНИМИ ПРИСТРОЯМИ РЕАКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ." In DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-05.02.2021.v3.23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кучанський, В., and Д. Малахатка. "КЕРУВАННЯ АВАРІЙНИМИ РЕЖИМАМИ РОБОТИ МАГІСТРАЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗАСОБАМИ КОМПЕНСАЦІЇ РЕАКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ." In PARADIGMATIC VIEW ON THE CONCEPT OF WORLD SCIENCE. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.08.2020.v1.36.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кучанський, В., and Д. Малахатка. "ОПТИМІЗАЦІЯ РЕЖИМІВ РОБОТИ НЕОДНОРІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ КЕРОВАНИМИ ПРИСТРОЯМИ КОМПЕНСАЦІЇ РЕАКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.07.2020.v2.13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography