Academic literature on the topic 'Медійна організація'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Медійна організація.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Медійна організація"

1

Iaremchuk, S. S. "Стан і динаміка релігійної мережі незалежної України." Науково-теоретичний альманах "Грані" 19, no. 9(137) (August 17, 2016): 52. http://dx.doi.org/10.15421/171678.

Full text
Abstract:
У статті досліджено організаційну складову релігії в Україні, а саме: величину і динаміку зростання релігійної мережі. З’ясовано класифікацію релігійних організацій, яка застосовується в Україні. Зокрема, різновидами релігійних організацій є: релігійні громади, управління, центри, монастирі, релігійні братства, місіонерські товариства (місії), духовні навчальні заклади. Виявлено специфіку сучасного ведення статистичного обліку релігійної мережі України, яка обумовлена зовнішньополітичними факторами. Проаналізовано відомості загальної кількості (без конфесійної деталізації) релігійних організацій та динаміку їх розвитку в Україні протягом останніх трьох десятиліть. Вказано на перехід організаційної структури релігії в Україні з 2000-х рр. від екстенсивного до інтенсивного розвитку. Розглянуто стан та особливості розвитку різновидів релігійних організацій України станом на 1 січня 2016 р. Охарактеризовано інші складові релігійної мережі України, які юридично не відносяться під категорію релігійних організацій (священнослужителі; будівлі релігійного призначення; школи, засновані релігійними організаціями; релігійні мас-медіа тощо). Оцінено вплив регіональної специфіки на релігійну карту України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Баула О.В. and Саржан Ю.О. "ОСОБЛИВОСТІ СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СВІТОВОГО ТА НАЦІОНАЛЬНИХ РИНКІВ ІНДУСТРІЇ МЕДІА ТА ЕНТЕРТЕЙМЕНТУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ." Економічний форум 1, no. 1 (February 24, 2021): 12–21. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-1-2.

Full text
Abstract:
В сучасному світі поняття медіа та ентертейменту є широковідомими та часто вживаними термінами. Найчастіше, зсилаючись на них, ми апелюємо до виробництва музики, ТБ або кінематографу. Проте над фактичним змістом цих понять пересічний споживач не замислюється. В контексті ринкового виробництва, поняття ентертейменту, як людської діяльності, поєднують з медіа індустрією, утворюючи комплексну індустрію медіа та ентертейменту (ІМЕ), яка є явищем, що постійно зростає та розвивається. Перспективність ІМЕ, як галузі національного виробництва з високим інноваційним, інвестиційним та споживчим потенціалом, «притягує погляди» не лише власників великих світових компаній, але і урядів. Природні особливості галузі обумовлені високим ступенем інтегрованості понять «медіа» та «ентертейменту», які виступають водночас взаємними доповненнями та елементами одне одного. Критичним аспектом, що відрізняє сучасну ІМЕ, як індустрію, від її історичних попередників, є критерій комерційної спрямованості. У статті досліджено особливості формування та трактування внутрішньої структури індустрії медіа та ентертейменту (ІМЕ). Проаналізовано особливості послуг ІМЕ, як продукту, що реалізується спеціалізованому ринку. Досліджено передумови кластеризації ІМЕ в межах національного ринку, зокрема виділено об’єктивні та іманентні для даної галузи виробництва фактори. А також проаналізовано приклад кластеризованого національного ринку ІМЕ, виділено слабкі та сильні сторони подібної форми організації даної галузі. У статті обґрунтовано доцільність кластерної організації виробництва послуг ІМЕ в межах національного ринку, а також запропоновано комплексне трактування дефініції «індустрії медіа та ентертейменту», зважаючи на особливості поведінки споживача та організації виробничого процесу в умовах даного ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Житарюк, Марʼян. "Закриття телеканалів News One, ZIK та «112 Україна»: медійний і політичний складник." Український інформаційний простір, no. 1(7) (May 20, 2021): 94–104. http://dx.doi.org/10.31866/2616-7948.1(7).2021.233880.

Full text
Abstract:
У статті М. Житарюка проаналізовано тему санкцій Ради Національної безпеки України (РНБО), запроваджених Указом Президента України 2 лютого 2021 р., виявлено глибину прірви в оцінці внутрішньої й зовнішньої політики не тільки пересічними громадянами, а і представниками українського політикуму, громадських організацій, медійного середовища. Актуальність піднятої в статті проблеми зумовлена потребою переосмислення сучасних медійних практик в Україні (часом нейтральних, тільки в нас зареєстрованих, а часом відверто ворожих до титульної нації), пошуку в них патріотичного та національного складників як запоруки їхньої трансформації і створення нових контентів та ЗМІ, які можна було б вважати не медіа «обслугою» (партій, організацій, корпорацій), а власне українською журналістикою. Джерельною базою обрано журналістські матеріали на інформаційних ресурсах в інтернеті, які допомагають зʼясувати суть цього складного питання. Наукова методологія дослідження – це осмислення й науковий аналіз інформаційного та політичного контенту, порівняння й узагальнення, досягнуті з допомогою цитатної та графічної візуалізації. У процесі дослідження використано широку палітру думок щодо усвідомлення / неусвідомлення морально-етичного, професійного, фахового складників в утвердженні національної української журналістики в Україні. Виявлено й низку проблем, що випливають із пасивності та соціальної байдужості сучасних журналістів. Осмислення піднятої проблеми показало низку негативних системних явищ в інформаційному просторі України, що є результатом політичної маргіналізації та світоглядного релятивізму; цьому сприяли культурна, ментальна, історична спадщини, що постали внаслідок тривалого колоніального становища й численних катастроф. Підмічено й те, що нерідко домінує жага вислужитися перед політичними силами-спонсорами, перед медіавласниками-олігархами. Зроблено й основний висновок: допоки в професійному журналістському середовищі триватиме дискусія у форматі «Хто кращий? Кого слід покарати?», а не «Треба обʼєднатися задля збереження й розбудови України», доти й наша держава, і наша журналістика будуть у небезпеці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Волікова, Марина, Тетяна Армаш, Юлія Єчкало, and Володимир Засельский. "Практичне використання хмарних сервісів для організації професійної підготовки майбутніх фахівців." Педагогіка вищої та середньої школи 52 (December 19, 2019): 235–52. http://dx.doi.org/10.31812/pedag.v52i0.3805.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена особливостям практичного використання хмарних сервісів для організації якісної професійної підготовки майбутніх фахівців. Встановлено, що для реалізації державної політики існує суттєва потреба у використанні різних ІКТ, зокрема хмарних сервісів, які є не лише економічно прийнятними у новому освітньому середовищі, а й потужними інструментами отримання нових знань, умінь та навичок. Обґрунтовано переваги та недоліки використання хмарних сервісів у навчальному процесі вищої освіти; на прикладах обговорюються методи використання хмарних сервісів у процесі вивчення фундаментальних дисциплін. Об’єктом дослідження є професійна підготовка студентів у закладах вищої освіти. Предметом дослідження є процес організація професійної підготовки майбутніх фахівців із використанням хмарних сервісів. Для досягнення поставлених цілей був використаний набір загальнонаукових (аналіз, синтез, порівняння) та специфічних наукових (бібліографічний, проблемний). Спостереження та маніпуляція розмовами дозволили виділити переваги та недоліки використання хмарних сервісів та зробити висновки з досліджуваної проблеми. Досліджено зарубіжний досвід використання хмарних сервісів та визначено особливості застосування традиційних та дистанційних технологій навчання за кордоном. У ньому описано використання блогу як медіа-освітньої технології під час появи педагогічної практики. Розглянуто методи використання гучних послуг на прикладі створення дистанційного курсу "Лінійна алгебра та аналітична геометрія". Визначено перспективи дослідження, які полягають у ознайомленні з хмарними технологіями майбутніх фахівців гуманітарного профілю другої вищої освіти. Встановлено, що практичне застосування хмарних технологій у навчальному процесі сприятиме більш якісному та прогресивному навчанню; формування тісної взаємодії викладача і учня; розвиток професійних навичок та вмінь самостійної роботи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ichanska, N. "ОПТИМАЛЬНИЙ ВИБІР МЕТОДІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 3, no. 55 (June 21, 2019): 104–9. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.3.104.

Full text
Abstract:
Предметом дослідження є вивчення існуючих методів та засобів для створення та організації власного інтернет ресурсу та аналіз необхідних користувачеві ресурсів та знань. Організація інтернет ресурсу є сукупністю програмних, інформаційних, а також медійних засобів, які логічно пов’язані між собою та при правильному поєднанні дають можливість якісно та ефективно доносити до потенційних користувачів необхідну інформацію. Існує безліч шляхів і методів для створення сайту та обрати оптимальні з них, саме ті, що максимально реалізують поставлені перед розробником задачі, є досить складне та актуальне завдання, що потребує детального розбору та планування. Результати - сформовано перелік оптимальних засобів відповідно до кожної з існуючих категорій інтернет-ресурсів. Розглянуто найбільш поширені та популярні засоби для роботи з сайтами, проаналізовано перелік переваг та недоліків кожного з них. Проведено широку дослідницьку роботу з вивченням найпоширеніших і найпопулярніших категорій інтернет-ресурсів, інформаційних порталів, веб-сторінок, та сучасних засобів для їх створення. На прикладі розробки сайту кафедри університету показано якісний набір засобів для створення сайту . Надано оптимальний перелік методів та програмних засобів для створення різноманітних інтернетресурсів. Аналізуючи проведене в роботі дослідження, користувач може самостійно спробувати створити власний інтернет-ресурс. Висновок – систематизація всіх результатів дослідницької роботи, запропонованої автором, дозволить читачеві краще орієнтуватися в сфері розробки інтернет-ресурсів та обрати оптимальний набір інструментів відповідно до своїх потреб, визначитися з переліком питань які потребують подальшого розбору та поглибленого вивчення. Опираючись на проведений в роботі аналіз, читач зможе з легкістю визначити, які саме потрібно застосовувати засоби для створення власного інтернет-ресурсу та успішно створити його, бо правильний вибір засобів – це основа для успішного створення сайту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Protsiv, O. R. "Організація рибальського господарства у Східній Галичині на початку ХХ ст.: політико-етнічний аспект." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 3 (April 21, 2017): 84–90. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2017.03.13.

Full text
Abstract:
У праці розглядаються особливості правового регулювання ведення рибальського господарства у Галичині та особливості його правозастосування у східній її частині. Виявлено вплив звичаєвих норм на правозастосування у галузі рибальства. Встановлено, що намагання державної влади Галичини на практиці реалізувати вимоги Рибальського закону викликало обурення серед селян Східної Галичини. Описано протистояння у селі Чернихові на Тернопільщині між селянами-українцями та жандармерією під час вилову риби у річці Серет та на річці Стир у селах Петрикові, Буцневі, Березовиці Великій. Проаналізовано реакцію на конфлікт галицьких медіа, зокрема часописів: польськомовних («Слово Польське», «Газета Львівська»), україномовного («Діло»), франкомовного («Neue Fr. Presse») та німецькомовного («Die Zeit»). Описано політичні тиски при вирішенні конфлікту у селі Чернихові.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Стельмахова, Олександра. "МЕДІА УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ." Public management 17, no. 2 (February 27, 2019): 264–80. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-17-2-264-280.

Full text
Abstract:
Динаміка сучасних інформаційних трансформацій, впро- вадження новітніх інноваційних технологій та євроінтеграційний вектор розвитку держави як ніколи сприяють удосконаленню вітчизняних медіа. Однак, дослідження характеристик окресленої галузі у контексті соціаль- но-комунікаційної парадигми підтверджують наявність та подальший роз- виток негативних тенденцій, а саме: 1) фрагментарність та низьку якість журналістської освіти; 2) надзвичайно велику кількість медіа (перенаси- ченість) та низький поріг входу на ринок; 3) управлінську несамостійність команд; 4) тренд “фаст-фуд” журналістики; 5) наявність системи мовних елементів залякування у середині новин та інформаційних текстах; 6) недо- сконалість медіа досліджень; 7) щоденне оприлюднення “фейкових новин”; 8) відсутність відповідальності за неякісний медіа-контент; 9) неготовність ЗМІ до внутрішнього впровадження ефективних маркетингових закордон- них концептів та практик; 10) архаїчність нормативно-правового регулю- вання медіа-галузі та ін. З огляду на актуалізацію тематики розглянуто правові основи органі- заційної роботи сучасних медіа та підтверджено основні проблемні пи- тання, проаналізовано інтенсифікацію поширення “фейкового” контенту та феномен “media catching”, схарактеризовано вплив концепції VUCA на покращення медіа-поля на території України в умовах сьогодення. За ре- зультатами проведеного дослідження сформульовано теоретичні висновки та розроблено авторські пропозиції, які б мали переконувати у конкуренто- спроможності держави, а саме: ефективно організовувати внутрішню роботу ЗМІ з використанням маркетингових розробок та новітніх інноваційних технологій; посилити контроль за якістю контенту з боку редакцій; проводити якісний “факт-чекінг” та боротьбу з “фейковими новинами”; зробити “media catching” невід’ємною складовою організації внутрішніх процесів медіа; приймати активну участь у розробці законопроектів та посилити спів- робітництво з європейськими експертами у медіа-галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ВЄДЄНЄЄВ, Дмитро, and Андрій СЛЮСАРЕНКО. "ФОРМУВАННЯ КОНЦЕПТУАЛЬНИХ ЗАСАД І АРСЕНАЛУ АСИМЕТРИЧНОГО (“ГІБРИДНОГО”) ПРОТИБОРСТВА У ПЕРІОД МІЖБЛОКОВОГО ВОЄННО-ПОЛІТИЧНОГО ПРОТИСТОЯННЯ У СВІТІ (1946–1990)." Східноєвропейський історичний вісник, no. 21 (December 24, 2021): 172–87. http://dx.doi.org/10.24919/2519-058x.21.246908.

Full text
Abstract:
Мета статті полягає у виявленні формування в період “холодної війни”, глобального протистояння у світі та розпаду світової колоніальної системи комплексу концептуальних засад, відповідних воєнно-політичних структур, а також специфічної стратегії, форм і методів військової та спеціальної діяльності, що лягли в основу доктрин й арсеналу сучасної асиметричної (“гібридної”, неконвенційної) конфліктності. Методологічну основу праці становлять методи класифікації, типології, структурно-системний, історико-порівняльний, історико-типологічний, історико-генетичний, методи військово-спеціальної науки, безпекознавства, політичної конфліктології. Наукова новизна полягає у спробі авторів впорядковано дослідити на історичному матеріалі часів “холодної війни” формування доктринальних передумов й стратегії, комплексу спеціальних структур та методів деструктивної діяльності, котрі знайшли своє структуроване втілення у “гібридних” конфліктах початку ХХІ ст. Висновки. У період “ІІІ світової”, або “холодної війни” (1946–1990) нечуваного розвитку сягнули парадигми, форми і методи гібридного протиборства, його доктринальні й концептуальні засади, відповідні теоретико-методологічні, науково-практичні та технологічні засади. Спеціальні служби, афільовані з ними “неурядові організації” та парамілітарні (іррегулярні) структури, профільні аналітико-прогностичні та науково-дослідні центри, медіа-структури стали здатні цілеспрямовано впливати на зміну політичної реальності в національному, міждержавному і транснаціональному вимірах. Відбулося якісне удосконалення військ спеціального призначення, котрі перетворилися на важливий (інколи – вирішальний) фактор ведення локальних війн і збройних конфліктів, участі у комплексних спеціальних операціях, розгортання керованих іррегулярних збройних формувань. Розпочинається новий якісний етап в організації “елітних військ” – їх реорганізація в сили спеціальних операцій як автономний компонент збройних сил. У складі ССО подальшого серйозного розвитку набули підрозділи (структури) інформаційно-психологічної боротьби та роботи із цивільним населенням. У період міжблокового протистояння у повоєнному світі, стрижнем якого виступала саме війна психологічна, суттєвого й зростаючого значення набули методи (механізми) впливу на сферу управління колективною діяльністю людей, переформатування масової свідомості та світогляду за рахунок маніпулювання свідомістю людини і створення віртуальної реальності через застосування сучасних інформаційних та соціально-культурних технологій. На основі потужної спадщини планетарного протистояння суспільних систем та міжблокової конфронтації 1946–1990 рр. склалися численні стратегічні, тактико-технологічні й інформаційно-когнітивні передумови для формування нового якісного типу конфліктності – “гібридної”, у розумінні синтезування різноманітних новітніх форм і методів деструктивної діяльності та їх комплексного, скоординованого застосування. Набули розвитку такі сутнісні ознаки “гібридного” протистояння, як відсутність оформлення відповідно до міжнародного права війни, використання антиурядових організацій та рухів, незаконних збройних формувань, течій сепаратистського характеру, екстремістських угруповань, деструктивних спільнот тощо, пріоритетна роль спеціальних служб, сил спецоперацій, застосування інших методів невійськового тиску на державу-жертву, включаючи дипломатичні, фінансово-економічні, гуманітарні та інші. Основними рушійними силами асиметричної стратегії ставали неурядові організації, повстанські й “опозиційні” рухи, сили спецоперацій, сили і засоби психологічних операцій, а наголос у стратегії змішувався на користь спецоперацій та конфліктів малої інтенсивності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Pidmohylna, N., and О. Terhanova. "Освітні вектори у сфері видавничої справи та редагування." Communications and Communicative Technologies, no. 20 (February 20, 2020): 67–72. http://dx.doi.org/10.15421/292010.

Full text
Abstract:
У статті здійснено спробу проаналізувати організацію та результати проведення навчальної практики, що є важливою складовою у процесі підготовки майбутніх фахівців із видавничої справи та редагування, для студентів, які навчаються за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Європейська спрямованість освіти в Україні передбачає не лише приведення до єдиного стандарту освітніх програм, а й належну професійну підготовку спеціалістів, які могли б згодом реалізувати набуті знання та навички у будь-якій європейській країні. Попри існуючі відмінності в технічному оснащенні видавничих підприємств у Європі та в Україні, особливо розташованих в провінції, є певний комплекс знань та умінь, які дозволять майбутнім фахівцям у сфері видавничої справи адаптуватися до новітнього друкарського устаткування, зреалізувати набуті навички у подальшій практичній роботі.Викладачі, які працюють на факультеті систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, докладають чималі зусилля для того, щоб подати студентам об’ємні знання як про історію соціальних комунікацій – причому не лише в межах української парадигми, а й світової, – так і про сучасні тенденції розвитку засобів мас-медіа, включаючи всі їхні форми та виявлення.У фокусі уваги викладачів знаходиться і такий важливий елемент освітнього процесу, як практика студентів, яку можна визначити як одну з форм або один із методів навчання, орієнтованих не лише на засвоєння певної суми знань, а й на здобуття відповідних умінь та навичок. Саме питання організації та результатів практичної підготовки майбутніх спеціалістів ми спробуємо актуалізувати у пропонованій роботі. Як приклад реалізації навчально-методичних пошуків в організації навчального процесу та заохочення студентів до самостійної роботи у царині видавничої справи, її історії та розвитку в Україні розглядається бібліографічний словник-довідник «Видавнича справа Придніпров’я в іменах: історія та сучасність», укладений викладачами факультету разом зі студентами за результатами проходження навчальної практики.Зазвичай знання з історії видавничої справи студенти одержують в університетських аудиторіях та студіюючи відповідні вишівські підручники, але зміст підручників формує загальне уявлення про розвиток видавництв та друкарень на різних історичних етапах, і ці знання залишаються у теоретичному підґрунті професії, тобто інформацією зі спеціальної навчальної літератури. Зовсім інша справа, коли студенти збирають матеріали з історії видавництв, видань та видавців, яка стосується того регіону, в якому вони живуть. Власноручно зібрана та впорядкована інформація міцно закарбовується у пам’яті, а також суттєво розширює уявлення про культурні та історичні процеси, що відбувалися в одній з українських культурних провінцій – на Придніпров’ї.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ісайкіна, Олена, and Алла Зленко. "ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДІАПРОСТОРУ." Society. Document. Communication, no. 8 (February 6, 2020): 134–55. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2019-8-134-155.

Full text
Abstract:
Публікація присвячена дослідженню інформаційної безпеки як передумови захисту вітчизняного інформаційного контенту, оскільки інформаційний фактор відіграє важливу роль у державотворенні та відстоюванні інтересів держави. Глобалізація масмедійних процесів, поширення і набуття популярності так званих цифрових медіа зумовили значне посилення впливу засобів масової комунікації на формування в суспільстві не тільки уявлень, установок, ціннісних орієнтацій та загальної картини світу, але й суспільної та індивідуальної свідомості в цілому. Особливе місце в цьому спектрі суспільних відносин займають проблеми забезпечення інформаційної безпеки. У статті за підсумками теоретичного аналізу наукових поглядів сучасних дослідників, зроблено висновок, що сьогодні під інформаційною безпекою розуміється кілька принципово різних за своєю природою завдань, а саме: захист ІТ-інфраструктури країни (так званого кіберпростору); протидія спеціальним операціям (провокаціям, диверсіям), здійснюваним за допомогою масмедіа; протидія ворожому (цілеспрямованому і деструктивному) ідеологічному впливу; протидія деструктивним впливам, які здійснюються за допомогою масмедіа (різного роду «токсичний» контент на зразок реклами деструктивних культів, жорстокості, девіантної поведінки) (ІБУ, 2014). Кожне з цих завдань характеризується різним співвідношенням об'єктивних і суб'єктивних факторів. Інформаційна безпека – стан захищеності інформаційного середовища суспільства, що забезпечує його формування, використання і розвиток в інтересах громадян, організацій, держави. Загрози інформаційної безпеки – це зворотний бік використання інформаційних технологій. Джерелами таких загроз та викликів можуть бути міжнародні злочинні групи хакерів, окремі підготовлені у сфері ІТ злочинці, іноземні державні органи, терористичні угрупування, недержавні організації, політичні структури та неформальні об’єднання екстремістського спрямування, транснаціональні корпорації та фінансово-промислові групи тощо. Сучасна нормативно-правова база не охоплює всі основні елементи, необхідні для ефективної протидії інформаційним загрозам в Україні. У той же час, враховуючи, багатогранність та комплексність означеної проблеми, варто обумовити подальшу необхідність наукових досліджень механізмів забезпечення інформаційної безпеки в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Медійна організація"

1

Ларіна, К. С., and Тарас Володимирович Данько. "Сучасні підходи до управління міжнародними медійними засобами." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44952.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гузенко, В. Ю. "Організація управління рекламною діяльністю ТОВ «Меркурій – К»." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71829.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто теоретичні та практичні основи щодо планування та організації рекламної кампанії для підприємства, що функціонує у сфері торгівельної діяльності. На основі використання наукових літературних та періодичних видань було визначено поняття реклами та рекламної діяльності, встановлено зміст рекламної кампанії та визначено основні напрямки організації рекламних послуг. Проведено характеристику основних носіїв рекламної інформації, якими можуть скористатися торгові підприємства для купівельної активізації споживачів. Проведено аналіз роботи ТОВ «Меркурій – К» по організації та виготовленню рекламної інформації. Визначено зміст рекламних програм та проведено оцінку ефективності рекламної кампанії. Розраховано кошторис рекламної кампанії щодо стимулювання придбання певного виду товару через конкретну торгівельну мережу. Проаналізовано статті затрат на організацію рекламної діяльності та проведено порівняння затратної частини з отриманим результатом. Визначено основні напрямки удосконалення системи розрахунку та оцінки ефективності рекламної кампанії. Виявлено напрямки підвищення ефективності рекламного звернення з урахуванням життєвого циклу товару, який реалізується через визначену торгову мережу.
В работе рассмотрены теоретические и практические основы по планированию и организации рекламной кампании для предприятия, функционирующего в сфере торговой деятельности. На основе использования научных литературных и периодических изданий было определено понятие рекламы и рекламной деятельности, установлено содержание рекламной кампании и определены основные направления организации рекламных услуг. Проведено характеристику основных носителей рекламной информации, которыми могут воспользоваться торговые предприятия для активизации покупательной способности потребителей. Проведен анализ работы ООО «Меркурий - К» по организации и изготовлению рекламной информации. Определено содержание рекламных программ и проведена оценка эффективности рекламной кампании. Рассчитано смету рекламной кампании по стимулированию приобретения определенного вида товара через конкретную торговую сеть. Проанализированы статьи затрат на организацию рекламной деятельности и проведено сравнение затратной части с полученным результатом. Определены основные направления совершенствования системы расчета и оценки эффективности рекламной кампании. Выявлено направления повышения эффективности рекламного обращения с учетом жизненного цикла товара, который реализуется через определенную торговую сеть.
The theoretical and practical bases for planning and organizing an advertising campaign for an enterprise operating in the field of trade activity are considered in the paper. Based on the use of scientific literary and periodicals, the concept of advertising was defined, the content of the advertising campaign was determined and the main directions of the organization of advertising services were determined. The characteristics of the main carriers of advertising information, which can be used by trading enterprises for consumer purchasing activation of consumers, are carried out. The work of LLC "Mercury - K" on the organization and production of advertising information is carried out. The content of advertising programs is determined and the effectiveness of the advertising campaign is evaluated. Estimated advertising campaign to stimulate the purchase of a particular type of goods through a specific trading network. The article analyzes the costs of organizing advertising activity and compares the cost section with the result. The basic directions of perfection of the system of calculation and estimation of efficiency of advertising campaign are determined. The directions of increase of efficiency of advertising appeal with the account of a life cycle of a product which is realized through a certain trading network are revealed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бубняк, Тетяна Володимирівна, and Tetiana Bybnyak. "Планування маркетингу в організації, на прикладі ТОВ “АВЕРС”." Bachelor's thesis, ТНТУ імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35505.

Full text
Abstract:
Розроблені пропозиції по реалізації планування маркетингу ТОВ “АВЕРС”, обґрунтовано заходи щодо покращення рекламної кампанії товариства та застосування проєктних рішень в контексті параметрів медіа-планування фірми.
Предмет дослідження - теоретико-прикладні контексти розроблення плану маркетингу ТОВ “АВЕРС”. Об'єкт дослідження – ТОВ “АВЕРС”. Метою роботи є обґрунтування теоретико-прикладних досліджень формування плану маркетингу на фірмі.
The subject of investigation is theoretical and applied contexts of development of the marketing plan of Open Joint-Stock Company “AVERS”. The object of investigation is the Open Joint-Stock Company “AVERS”. The aim of the work is to substantiate the theoretical and applied research of formation a marketing plan at the firm.
Вступ. Розділ 1. Теретичні контексти планування маркетингової діяльності підприємств. 1.1 Сутністно-змістовні контексти плану маркетингу підприємств. 1.2 Маркетингові бізнес-процеси як визначальний вектор формування підприємницьких структур. 1.3 Планування маркетингових моделей підприємств. Розділ 2. Комплексне дослідження маркетингової діяльності організації в сучасних умовах. 2.1 Загальна характеристика функціонування ТОВ “АВЕРС”. 2.2 Аналіз маркетингової діяльності досліджуваного товариства. Розділ 3. Розроблення рекомендацій щодо планування маркетингу. 3.1 Вдосконалення рекламної кампанії як основної компоненти покращення маркетингової діяльності підприємства 3.2 Розробка пропозицій по покращенню комунікаційної політики ТОВ “АВЕРС” Розділ 4. Безпека життєдіяльності та основи охорони праці. 4.1 Ризик як кількісна оцінка небезпек. 4.2 Організація безпечної роботи електроустановок. Висновки. Бібліографія. Додатки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Капітанець, Степан Олександрович. "Мобільний додаток для організації медіа-файлів та їх автоматичного резервного копіювання у хмару з використанням API Telegram." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10372.

Full text
Abstract:
Метою дипломного проекту є розробка мобільної галереї для ОС Android, яка дозволятиме її користувачам в автоматичному та ручному режимі вивантажувати медіа-файли у хмарне сховище Telegram, а також організовувати свою галерею шляхом додавання до них тегів, за якими потім можна буде виконувати пошук. У дипломному проекті проаналізована предметна область, з’ясовані причини частого виникнення проблеми нестачі пам’яті у користувачів смартфонів, проведено аналіз схожого програмного забезпечення. Також були порівняні архітектурні стилі для розробки мобільних додатків, визначені модулі системи та здійснена їх програмна реалізація. Для розробки мобільного додатку використана мова програмування C#, фреймворк Xamarin та база даних SQLite. В результаті було розроблено мобільний додаток для для організації медіа-файлів та їх автоматичного резервного копіювання медіа-файлів у Telegram.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кударевко, Олег Володимирович, and Oleg Kudarevko. "Організація проведення маркетингових досліджень на підприємстві, на прикладі ТОВ “Західхімпостач”." Master's thesis, ТНТУ імені Івана Пулюя, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30185.

Full text
Abstract:
Об’єктом дослідження виступає – організація маркетингових досліджень ТзОВ “Західхімпостач” у сучасному мінливому середовищі. Метою дипломної магістерської роботи є дослідження теоретичних та практичних засад організації проведення маркетингових досліджень ТзОВ “Західхімпостач”. Методи дослідження – загальнонаукові методи, наукового пізнання, аналіз і синтез, ситуаційний аналіз, комплексні дослідження, економіко-статистичні, математичні, кількісного аналізу й експертних оцінок, порівняння, групування, графічний, табличний. Розроблено проектні рішення щодо комплексу заходів організації маркетингових досліджень ТзОВ “Західхімпостач”, вдосконалення рекламної діяльності на підприємстві, а також впровадження проектних рішень на основі параметрів медіа-планування. Результати впроваджено у діяльність ТзОВ “Західхімпостач”. Ключові слова: маркетингові дослідження, політика розподілу, система збуту, планування маркетингу, рекламна кампанія, комунікаційні процеси, медіа-планування.
The Object of Investigation – is the organization of marketing research of the LLC “Zahidhimpostach” in today’s changing environment. The Aim of the Work is to study the theoretical and practical foundations of the organization of marketing research of LLC “Zahidhimpostach”. Research methods – general scientific methods, scientific knowledge, analysis and synthesis, situational analysis, complex studies, economic-statistical, mathematical, quantitative analysis and expert evaluations, comparison, grouping, graphical, tabular. The project decisions on the complex of measures organization of marketing researches at LLC “Zahidhimpostach” are developed, perfection of advertising activity at the enterprise, and also introduction of design decisions on the basis of parameters at media planning is substantiated. The results are implemented in the activity of LLC “Zahidhimpostach”. Key words: marketing research, distribution policy, marketing system, marketing planning, advertising campaign, communication processes, media planning.
ВСТУП РОЗДІЛ 1. УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОВИМИ ЗУСИЛЛЯМИ 1.1. Маркетингові дослідження як основа планування маркетингових стратегій 1.2. Управління маркетинговою діяльністю на підприємствах 1.3. Розвиток та організація маркетингових досліджень в умовах глобалізації бізнесу Висновки до розділу 1 РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТзОВ “Західхімпостач” 2.1. Аналіз ринкової позиції ТзОВ “Західхімпостач” 2.2. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства з використанням програми ЕОМ 2.3. Оцінка впливу факторів маркетингового середовища на діяльність товариства 2.4. Дослідження потреб і типології споживачів продукції ТзОВ “Західхімпостач”: маркетинговий підхід Висновки до розділу 2 РОЗДІЛ З. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ОРГАНІЗАЦІЇ МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТзОВ “ЗАХІДХІМПОСТАЧ” 3.1. Розробка комплексу заходів щодо організації маркетингових досліджень 3.2. Вдосконалення рекламної діяльності на ТзОВ “Західхімпостач” як основний вектор організації маркетингових досліджень 3.3. Розрахунок економічної ефективності внаслідок впровадження проектних рішень на основі параметрів медіа-планування за допомогою MS-Exсel Висновки до розділу 3 РОЗДІЛ 4. СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА 4.1. Сучасний стан розвитку виробництва мармурової плитки 4.2. Нормативно-правове забезпечення ТзОВ “Західхімпостач” в сучасних ринкових умовах господарювання РОЗДІЛ 5. ОБҐРУНТУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ 5.1. Розробка комплексу заходів щодо організації маркетингових досліджень 5.2.Вдосконалення рекламної діяльності на ТзОВ “Західхімпостач” як основний вектор організації маркетингових досліджень 5.3.Розрахунок економічної ефективності внаслідок впровадження проектних рішень РОЗДІЛ 6. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ 6.1. Організація цивільного захисту об’єктів торгівлі та бізнесу, ліквідація наслідків можливих надзвичайних ситуацій 6.2. Виявлення характеру нанесених збитків та завчасного проведення необхідних заходів на об’єктах економіки від впливу вторинних уражаючих факторів ядерного вибуху. 6.3. Охорона праці на ТзОВ “Західхімпостач” РОЗДІЛ 7. ЕКОЛОГІЯ 7.1. Маркетинговий механізм управління охороною навколишнього середовища 7.2. Основні маркетингові підходи в галузі екології ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дмитрів, Діана Дмитрівна. "Методи і засоби просування підприємств та організацій в соціальних медіа та мережах." Master's thesis, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/26978.

Full text
Abstract:
Дипломна робота присвячена дослідженню методів і засобів просування підприємств та організацій в соціальних медіа та мережах. В першому розділі дипломної роботи розглянуто види соціальних медіа, потребу залучення соціальних медіа для розвитку промислового бренду або компанії. Описано етапи роботи з соціальними медіа, які необхідні для продуктивного розвитку рекламної кампанії в Інтернеті. Висвітлено мету присутності компанії в соціальних медіа. В другому розділі дипломної роботи розглянуто план для ефективної стратегії просування в соціальних медіа. Наведено рекомендації як оптимізувати контент і правильно оцінити результати. Запропоновані рішення для того, щоб забезпечити кращі форми повідомень. Розроблений план для ефективної контент-компанії та висвітлено основні принципи контент-планування. В третьому розділі дипломної роботи розглянуто етапи SEO-просування веб-сайту. Наведено рекомендації щодо аналізу сайту, тематики та конкурентів. Досліджено формування первинного ядра пошукових запитів та широкої структури сайту. Також подано принципи формування завдання на внутрішню оптимізацію. Розглянута організація внутрішньої перелінковки. Наведено поради для оптимізації контенту та покращення юзабіліті сайту. Висвітлено принципи роботи з краулінговим бюджетом. Проаналізовано яким типам бізнесу необхідна зовнішня оптимізація сайту. Запропоновані рішення для збільшення конверсії «Відвідувач – Клієнт». Розроблено поетапну оптимізацію сторінок. В четвертому розділі дипломної роботи розглянуто інструкцію створення бота без навичок програмування та розроблено бот для отримання інформації про криптовалютний гаманець Dogecoin.
Об’єкт дослідження: соціальні медіа ресурси та мережі. Предмет дослідження: інформаційні ресурси підприємств та організацій. Мета роботи: дослідити ключові етапи рекламної кампанії в соціальних мережах та засоби для їх реалізації. Основні результати: створення боту інтерактивного месенджера.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Медійна організація"

1

Оксана Семида, Оксана Семида, and Тетяна Кравченко Тетяна Кравченко. "КОМУНІКАТИВНИЙ ПІДХІД У НАВЧАННІ ГРАМАТИКИ СТУДЕНТІВ ТЕХНІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (1st. ed), 96–105. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-1.09.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена особливостям реалізації комунікативного підходу у навчанні граматики студентів технічних спеціальностей. У статті розкрито поняття граматичної компетентності та визначено її компоненти. Розглянуто різні підходи до навчання граматики, їхні переваги та недоліки. Охарактеризовано особливості комунікативного підходу у вивченні іноземних мов та принципи його реалізації при навчанні граматики студентів технічних спеціальностей, наведено етапи ефективної презентації граматичних конструкцій. Розглянуто види вправ та завдань при комунікативному навчанні граматики з урахуванням принципу професійно-комунікативної спрямованості. Визначено роль та функції викладача при організації комунікативного навчання, а також охарактеризовано комунікативну форму контролю засвоєння граматичного матеріалу. Наведено приклади завдань для засвоєння граматичних структур з урахуванням принципу комунікативності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Медійна організація"

1

Дрешпак, В. М. "Організація функціонування корпоративного медіа за принципами «бірюзових» компаній." In JOURNALISM, ADVERTISING AND PR: EUROPEAN DEVELOPMENT DIRECTION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-118-3-2.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography