Academic literature on the topic 'Медіа-компанії'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Медіа-компанії.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Медіа-компанії"

1

Прудник, М. "Діяльність мас-медіа в період виборчої компанії." Публіцистика і політика, Вип. 1 (4) (2007): 84–91.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ярмолюк, О. Я., Ю. В. Фісун, and А. А. Шаповалова. "СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ЯК СУЧАСНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПРОСУВАННЯ." Підприємництво та інновації, no. 11-2 (May 29, 2020): 62–65. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/11.28.

Full text
Abstract:
Соціальні мережі вже досить давно належать до числа найбільш популярних платформ в Інтернеті. Подібні майданчики збирають величезну кількість людей і для багатьох є альтернативою радіо, телебаченню, друкованим виданням. Їх щодня відвідують мільйони користувачів, які шукають спілкування, розваг та інформації. Це величезна аудиторія, яка, до того ж, зазвичай є зацікавленою у нових товарах та послугах. Не використовувати маркетологам цю аудиторію для розвитку бізнесу просто неможливо. Тому сьогодні величезною популярністю користується просування в соціальних мережах. Соціальні медіа надають широкі можливості для просування брендів, слугують ефективним каналом цільового трафіку. Але щоб використовувати величезний потенціал SMM повною мірою, потрібно розробити чітку стратегію присутності компанії на медіамайданчиках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ісайкіна, Олена. "МЕДІАКОМУНІКАЦІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ МАРКЕТИНГУ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ." Society. Document. Communication, no. 7 (August 11, 2019): 123–40. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2019-7-123-140.

Full text
Abstract:
У масштабах всього людства продовжується розвиток нової комунікативної системи (нових медіа), які розглядають найчастіше як союз інтерактивних комунікативних технологій і цифрових засобів трансляції, в яких головним посередником стає мережа Інтернет. Як наслідок, активний розвиток Інтернет-технологій дедалі швидше змінює медіа-простір, ставлячи перед суспільством нові виклики та окреслюючи нові перспективи, які доводиться брати до уваги. Результати досліджень компанії GfK Ukraine продемонстрували стрімке зростання аудиторії українського Інтернету, чисельність якої в 2017 р. становила 21,6 млн. користувачів. Нерозривно пов’язані з Інтернетом соціальні мережі, які зуміли підкорити користувачів всього світу. На поточний момент найбільше користувачів налічується в Facebook (62,18%), друге місце займає Pinterst (16,12%), третій рядок у YouTube (8,71%), а на на 4-му місці Twitter (8,17%) Розвиток соціальних мереж активно модифікує комунікацію, окреслюючи нові форми контакту виробників контенту зі споживачами, особливо у системі маркетингових комунікацій. Маркетинг соціальних мереж (Social Media Marketing ‒ SMM) є порівняно новою сферою діяльності для сучасних підприємств, яку вони активно опановують незалежно від масштабу та специфіки їх діяльності. Унікальність соціальних медіа полягає в тому, що вони дають можливість підприємству взаємодіяти безпосередньо зі споживачами, без нав’язливої дії традиційних маркетингових технологій. До переваг SMM слід віднести низьку вартість просування; наявність широкої аудиторії; можливість ретельно відбирати користувачів, які побачать рекламу (ранжування цільової аудиторії за соціальними параметрами: віком, місцем проживання, інтересам); поступове напрацювання іміджу, який збережеться на тривалий період.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Bondarenko, Viktoriia, Oleksandr Khadartsev, and Olesia Hryhorieva. "The Effectiveness of Product and Brand Promotion: the Role of Marketing Communications." ЕКОНОМІКА І РЕГІОН Науковий вісник, no. 1(80) (March 25, 2021): 75–81. http://dx.doi.org/10.26906/eir.2021.1(80).2240.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості й роль маркетингових комунікацій, зокрема в аспекті впливу та взаємодії між категоріями «бренд» та «клієнт-споживач продуктів бренду». Досліджено специфіку діяльності компаній у сфері комунікацій, визначено ключові чинники, що забезпечують спроможність віднайти ефективні засоби й інструменти маркетингових комунікацій. Розглянуто завдання та елементи формування маркетингової політики комунікацій. Дано характеристику основних засобів комплексу просування як програми маркетингової комунікації підприємства. Розглянуто складові рекламних ефектів як точок комунікативної взаємодії між споживачем і товаром. Виокремлено значущість бренду як комплексної інтеграції ціннісних пропозицій виробника і споживчих очікувань клієнта. На підставі аналізу сучасних особливостей ринку обґрунтовано, що аватар клієнта є основою формування маркетингових комунікацій як відображення цільового сегмента. Досліджено розподіл прихильності до певних брендів у розрізі відповідних аватарів клієнтів. Охарактеризовано вплив соціальних медіа на формування ефективності комунікаційних каналів, зокрема для сектора товарів повсякденного вжитку. За результатами проведених досліджень, зроблено відповідні висновки щодо подальшого вдосконалення маркетингових комунікацій на підприємстві з метою зростання іміджу компанії та її конкурентоспроможності, консолідації іміджу бренду або організації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Олтаржевський, Д. О. "Соціокомунікативна ефективність внутрішнього корпоративного мас-медіа як один із чинників розвитку бізнесу (на прикладі корпоративного видання компанії IDS Group "Акваторія")." Інформаційне суспільство, Вип. 8, липень - грудень (2008): 22–25.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Афанасьєва, О. М. "Особливості використання медіа для просування бренда." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 3 (267) (April 10, 2021): 137–40. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-267-3-137-140.

Full text
Abstract:
У статті досліджено питання просування бренда підприємства в соціальних мережах. Основна мета брендингу – задовольняти клієнтів, щоб більше людей купували більше товарів протягом довшого часу за вищою ціною. Бренд – частина екосистема, кожен клієнти якої робить свій внесок, натомість отримуючи користь від вашого продукту чи послуги. Клієнти взаємодіють із брендом у певних точках дотику. Брендинг є невід'ємним компонентом вибудовування довгострокових відносин між фірмою і клієнтом. Бренд є плодом цього процесу. Він асоціюється у свідомості клієнтів і споживачів з цією фірмою. Всі позитивні сторони відображаються в цьому бренді. Бренд, торгова марка або маркетингове рішення для тієї, чи іншої компанії означає якість, впізнаваність та зарекомендованність. А з боку клієнтів визначається як гарант якості. Торгова марка відображає всі основні моменти, ідею та вичерпує всі питання стосовно професіоналізму пропонованих ними послуг, товарів або устаткування. Бренд повинен відображати головні цінності споживачів та, безпосередньо, самої фірми. Аби споживач мав змогу завжди зробити правильний вибір. Тому, важливим завданням має бути визначення таких точок і впливу на те, що в них відображається. Лояльність клієнтів не можливо запрограмувати. Усе починається з лояльності компанії до клієнтів, а не навпаки. Лояльність стає взаємною тільки після того, як клієнти починають відчувати, що компанія заслуговує на лояльність у відповідь. Коли компанії потрібно вирватись з ринку, що занепадає, опанувати новий, слід скористатися принципом двоступеневої моделі бренду. Компанія використовує перший перший ступінь – наявний бренд – для запуску другого ступеня – нового бренда. “Закон Воргола” нерозривно пов’язаний із великим прискоренням, адже постійні зміни вимагають постійних новинок. Ринок рухається швидше за будь-яку окрему компанію. Саме тому, можемо сміливо заявити, що розробка бренда – це цілісна система, яка складається з інакшості, співпраці, інновацій і розвитку. У комплексі вони забезпечують надійні конкурентні переваги бренда.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гарматюк, Олена. "ВИКОРИСТАННЯ ДІДЖИТАЛ-МАРКЕТИНГУ У КОМПЛЕКСІ ПРОСУВАННЯ." Економіка та суспільство, no. 25 (March 30, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-25-3.

Full text
Abstract:
У статті актуалізовано питання digital-маркетингу. Розкрите питання щодо сутності поняття «digital-маркетинг». Обґрунтована відповідь щодо відмінностей «цифрового маркетингу» та «маркетингу в інтернеті». Присутня розгорнута відповідь, на питання: «що є основними інструментами digital-маркетингу та каналами його розподілу». Наведені приклади реалізації декількох з перелічених каналів. Обґрунтована принципова відмінність сучасних засобів digital-маркетингу від минулих, які наразі не мають такої високої ефективності, як раніше. До інструментів digital-маркетингу відносяться заходи, які дозволяють оповістити велика кількість людей або привернути увагу цільової аудиторії до продукції або послуг компанії, організації. дається характеристика основних ефективних інтегрованих інструментів digital-маркетингу. Особливу увагу відведено ефективності соціальних медіа каналів. Автором проведено SWOT-аналіз, який допоміг визначити сильні та слабкі сторони використання digital-маркетингу. На основі отриманої інформації зроблені аргументовані висновки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Filina, Olga. "SOCIAL MEDIA MARKETING AS A TREND COMPONENT OF THE COMPANY'S MODERN MARKETING STRATEGY." International scientific journal "Internauka". Series: "Economic Sciences", no. 7(39) (2016). http://dx.doi.org/10.25313/2520-2294-2020-7-6149.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Медіа-компанії"

1

Гончарова, Маргарита Леонідівна, Маргарита Леонидовна Гончарова, Marharyta Leonidivna Honcharova, Катерина Юріївна Кондруніна, Екатерина Юрьевна Кондрунина, Kateryna Yuriivna Kondrunina, and В. С. Лисенко. "Соціальні медіа як PR-інструмент компанії." Thesis, Львівська політехніка, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59812.

Full text
Abstract:
Дана робота присвячена дослідженню соціальних медіа як малобюджетного засобу просування компанії на ринку особливо під час фінансової кризи, коли рекламні та PR-бюджети скорочуються. Визначено основні засади роботи з соціальними медіа, їх класифіковано, а також окреслено принципові відмінності соціальних медіа від класичних. Приділено увагу вивченню впливу PR на формування репутації компанії, а також прямий зв’язок PR та соціальних медіа.
This work is devoted to the study of social media as a means to promote low-budget company in the market especially during the financial crisis, when advertising and PR-shrinking. The main principles of work with social media, classified them, and outlines the fundamental difference from classical social media. Attention is paid to studying the effect of PR on reputation and direct communication, PR and social media.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шкірман, В. В. "Ефективність email маркетингу компанії: медіа-моніторинг і аналітика." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75846.

Full text
Abstract:
Мета дипломної кваліфікаційної роботи – на основі теоретичних та практичних засад проаналізувати і охарактеризувати організацію Email-маркетингу, визначити її ефективність та запропонувати шляхи удосконалення. Об’єктом дослідження виступає процес Email-маркетингу у мережі Інтернет. Предметом дослідження – напрямки організації Email-маркетингу на основі використання Інтернет-ресурсу на підприємстві. При написанні бакалаврської роботи використано методи логічного узагальнення, аналізу, табличний - для дослідження динаміки зміни економічних показників за 2016 – 2018 роки. Інформаційною базою дослідження слугували законодавчі та інші нормативні документи, статистичні матеріали, звіти підприємства, навчальна література, наукові праці вітчизняних і зарубіжних вчених з теми дослідження, Інтернет-джерела.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ларіна, К. С., and Тарас Володимирович Данько. "Сучасні підходи до управління міжнародними медійними засобами." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44952.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography