Journal articles on the topic 'Майбутні фахівці з фізичної терапії, ерготерапії'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Майбутні фахівці з фізичної терапії, ерготерапії.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 21 journal articles for your research on the topic 'Майбутні фахівці з фізичної терапії, ерготерапії.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Чепурка, Олег. "СУТНІСТЬ ПОНЯТТЯ «ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ» В КОНТЕКСТІ СУЧАСНОЇ ОСВІТНЬОЇ ПАРАДИГМИ." Інноватика у вихованні 1, no. 12 (November 21, 2020): 285–93. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v1i12.323.

Full text
Abstract:
В статті обґрунтовано доцільність започаткування в закладах вищої освіти країни нової спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія», метою освітньо-професійної програми якої є підготовка висококваліфікованого, конкурентоспроможного, інтегрованого в європейський та світовий науково-освітній простір фахівця з фізичної реабілітації, який може квалiфiковано здiйснювати виховну, фiзкультурно-оздоровчу, реабілітаційну діяльність з рiзним контингентом населення, а також сприяти гармонiйному розвитку особистостi, формуванню життєво-необхiдних навичок, розвитку фiзичних якостей, змiцненню здоров’я, пiдготовцi до активної трудової дiяльностi людини з обмеженими можливостями здоров’я. Здійснено аналіз наукових праць сучасних учених з проблеми професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної реабілітації; з’ясовано сутнісне наповнення базових понять підготовки майбутніх фахівців з фізичної реабілітації у контексті сучасної освітньої парадигми. Відповідно до мети і завдань освітньо-професійної програми «Фізична терапія» схарактеризовано поняття «фізична терапія», «фізична реабілітація», «професійна підготовка», «майбутні фахівці з фізичної реабілітації», «професійна підготовка майбутніх фахівців з фізичної реабілітації». В результаті здійсненого аналізу професійну підготовку майбутніх фахівців з фізичної реабілітації визначено як різновекторний процес, що відповідає меті, принципам і завданням професійно-педагогічної діяльності та спрямовується на реалізацію відповідних її компонентів; відображає розвиток особистісних якостей майбутнього фахівця і результат оволодіння професійно орієнтованими знаннями, вміннями та навичками, які дають йому змогу спрямовувати свої зусилля на відновлення здоров’я людини, підвищення її працездатності та покращення функціонального стану організму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ОСІПОВ, ВІТАЛІЙ. "ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФІЗИЧНИХ ТЕРАПЕВТІВ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ В УКРАЇНІ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 2 (2019): 241–50. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2019-1-2-241-250.

Full text
Abstract:
Необхідність удосконалення системи медичної реабілітаційної допомоги в Україні, приведення її у відповідність до міжнародних стандартів, дефіцит кваліфікованих фахівців у сфері фізичної реабілітаційної медицини стали поштовхом до запровадження нових професій: “лікар фізичної та реабілітаційної медицини”, “фізичний терапевт”, “ерготерапевт”, “асистент фізичного терапевта”, “асистент ерготерапевта”, що дозволить сформувати мультидисциплінарну модель реабілітації, яка запроваджена в усьому світі. Це будуть професіонали в галузі охорони здоров’я з вищою освітою, які займаються не лише відновленням втрачених чи обмежених функцій руху та координації, але і заново навчать людину жити в нових для неї умовах, допомагаючи їй досягти максимальної самостійності та незалежності в побуті. Спеціальність “фізична терапія” відноситься до галузі охорони здоров’я, але впродовж двох десятиліть її формування в Україні відбувалося без участі Міністерства охорони здоров’я, розвивалася вона як окрема освітня та наукова спеціальність у галузі освіти і науки “Фізичне виховання та спорт”, що спричинило відставання професійного рівня фахівців від сучасних вимог реабілітаційної медицини. У зв’язку з цим перед науковою і педагогічною спільнотою постали принципово нові завдання щодо професійної підготовки фахівців нової, наближеної до європейського рівня генерації. У статті розкрито особливості професійної діяльності фізичних терапевтів у галузі охорони здоров’я, виокремлено їх професійні функції та кокретизовано аспекти клінічного та позаклінічного напрямів роботи. Розглянуто зміст загальних та спеціальних фахових компетентностей і результатів навчання майбутніх фізичних терпевтів згідно з вимогами Державного стандарту підготовки бакалаврів фізичної терапії, ерготерапії. Застосовано аналіз літературних джерел, інформаційних і законодавчих документів, аналіз та синтез, методи аналогій, абстрагування та узагальнення. Ключові слова: система медичної реабілітації, професія, фізичний терапевт, ерготерапевт, професійні функції, загальні та фахові комптентності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Mysula, I. R., T. H. Bakaliuk, and H. O. Stelmakh. "ДОСВІД ПРОВЕДЕННЯ КЛІНІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ТЕРАПЕВТІВ НА БАЗІ ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ." Медична освіта, no. 4 (January 6, 2021): 76–79. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2020.4.11664.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз ролі клінічної практики для бакалаврів та магістрів зі спеціальності «Фізична терапія. Ерготерапія» на базі геріатричного пансіонату у професійному становленні майбутніх фахівців. Показано, що важливу роль у підготовці фізичного терапевта відіграє клінічна практика, мета якої полягає у перевірці й закріпленні знань, отриманих студентами при вивченні основних клінічних та інших дисциплін, подальшому вдосконаленні практичних навичок, набутих упродовж навчального року, ознайомленні з організацією та умовами роботи фізичного терапевта в медичних закладах. Під час практики студенти навчаються проводити оцінку функціонального стану серцево-судинної і дихальної систем у хворих похилого віку, що є дуже важливим фактором перед початком курсу реабілітації. Це дає можливість проведення раціонального відновного лікування з адекватним дозуванням фізичних навантажень кожному хворому під час перебування в геріатричному пансіонаті, а також моніторингу ефективності проведених процедур та підбору для кожного пацієнта індивідуального комплексу вправ для подальших занять, оскільки люди похилого віку потребують у програмах реабілітації вправ, що відповідають віковим змінам. Практична орієнтованість викладання клінічної практики для бакалаврів та магістрів зі спеціальності «Фізична терапія. Ерготерапія» на базі геріатричного пансіонату розширює світогляд майбутнього фізичного терапевта і дає можливість індивідуально підібрати реабілітаційне втручання та провести його контроль. Якісна організація клінічної практики для фізичних терапевтів дає можливість закріпити практичні навички у реальних професійних умовах. Формування клінічного мислення, відпрацювання практичних навичок, засвоєння культури спілкування з пацієнтами є основними напрямками навчання з клінічної практики для бакалаврів та магістрів зі спеціальності «Фізична терапія. Ерготерапія».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Андреєва, О. Б., and П. С. Подоляка. "ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ НАВИЧОК МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ, ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ ТА ЕРГОТЕРАПІЇ." Реабілітаційні та фізкультурно-рекреаційні аспекти розвитку людини (Rehabilitation & recreation), no. 10 (April 26, 2022): 10–16. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1795.2022.10.1.

Full text
Abstract:
Формування соціальних навичок (soft skills) у студентів фізичної культури та спорту,фізичних терапевтів, ерготерапевтів під час їхньої фахової підготовки у закладі вищої освітиє основною вимогою роботодавців та викликом сьогодення. Соціалізація студентів у колективіє обов’язковою умовою їхньої реалізації як конкурентоспроможних фахівців з високою профе-сійною культурою. Метою дослідження є теоретичне обґрунтування особливостей формуваннясоціальних навичок студентів фізичної культури та спорту, фізичних терапевтів, ерготерапевтівННІОЗ під час фахової підготовки. Методи дослідження: аналіз літературних джерел, порівнян-ня, узагальнення. У статті визначено сутність поняття «соціальні навички». Охарактеризованонайважливіші риси особистості, які натепер є обов’язковою вимогою роботодавців: емоційнийінтелект, стресостійкість, гнучкість, креативність, емпатія, чесність, пунктуальність, поряд-ність. Проаналізовано можливі труднощі у формуванні соціальних навичок, пов’язані з осо-бистісними рисами та емоціями студентів. У перспективі передбачений моніторинг рівня сфор-мованості соціальних навичок у студентів фізичної культури та спорту, фізичних терапевпів,ерготерапевтів ННІОЗ та зосередження уваги педагогів на формуванні “soft skills” у здобувачівпід час їхньої фахової підготовки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Андреєва, О. Б., and П. С. Подоляка. "ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ НАВИЧОК МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ, ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ ТА ЕРГОТЕРАПІЇ." Реабілітаційні та фізкультурно-рекреаційні аспекти розвитку людини (Rehabilitation & recreation), no. 10 (April 26, 2022): 10–16. http://dx.doi.org/10.32782/2522-1795.2022.10.1.

Full text
Abstract:
Формування соціальних навичок (soft skills) у студентів фізичної культури та спорту,фізичних терапевтів, ерготерапевтів під час їхньої фахової підготовки у закладі вищої освітиє основною вимогою роботодавців та викликом сьогодення. Соціалізація студентів у колективіє обов’язковою умовою їхньої реалізації як конкурентоспроможних фахівців з високою профе-сійною культурою. Метою дослідження є теоретичне обґрунтування особливостей формуваннясоціальних навичок студентів фізичної культури та спорту, фізичних терапевтів, ерготерапевтівННІОЗ під час фахової підготовки. Методи дослідження: аналіз літературних джерел, порівнян-ня, узагальнення. У статті визначено сутність поняття «соціальні навички». Охарактеризованонайважливіші риси особистості, які натепер є обов’язковою вимогою роботодавців: емоційнийінтелект, стресостійкість, гнучкість, креативність, емпатія, чесність, пунктуальність, поряд-ність. Проаналізовано можливі труднощі у формуванні соціальних навичок, пов’язані з осо-бистісними рисами та емоціями студентів. У перспективі передбачений моніторинг рівня сфор-мованості соціальних навичок у студентів фізичної культури та спорту, фізичних терапевпів,ерготерапевтів ННІОЗ та зосередження уваги педагогів на формуванні “soft skills” у здобувачівпід час їхньої фахової підготовки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дмітрієва, Ніколь, and Юлія Копочинська. "ОГРАНІЗАЦІЯ МІЖПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ ТА ЕРГОТЕРАПІЇ." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 7(91) (September 30, 2019): 195–206. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2019.07/195-206.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шукатка, О. "Актуальні проблеми професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії." Гуманізація навчально-виховного процесу, no. 5 (91) (2018): 222–35.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Копочинська, Ю. "Понятійний апарат системи формування професійної ідентичності майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії." Український педагогічний журнал, no. 2 (2020): 51–59.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

КОПОЧИНСЬКА, Юлія. "ВИЗНАЧЕННЯ КРИТЕРІЇВ, ПОКАЗНИКІВ ТА РІВНІВ СФОРМОВАНОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ, ЕРГОТЕРАПІЇ." Humanities science current issues 2, no. 28 (July 24, 2020): 156–60. http://dx.doi.org/10.24919/2308-4863.2/28.208667.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Kopochynska, Yuliia Volodymyrivna. "Formation of professional reflection of future specialists in physical therapy, ergotherapy." Engineering and Educational Technologies 8, no. 1 (March 31, 2020): 48–58. http://dx.doi.org/10.30929/2307-9770.2020.08.01.04.

Full text
Abstract:
The purpose of the study is to develop a model for the formation of professional reflection of future specialists in physical therapy, ergotherapy and to study the impact of its implementation in the process of professional training. Based on the theoretical analysis of the scientific literature, we have developed a model for the formation of professional reflection of future specialists in physical therapy and ergotherapy. The model developed is based on a reflexive approach, which assumes that a person has the capacity to take an active research position in relation to his activity and to himself as his subject, in order to critically analyze, understand and evaluate its effectiveness for its development. The approach to reflective activity allows us to consider reflection as a mechanism for the development and implementation of activity, in turn, activity is the object of reflection. The essence of this approach is most consistent with the understanding of the professional reflection of specialists in physical therapy, ergotherapy as an integral part of professional activity, which led to the development of a program of work with students on its basis. Psychological methods, a specially designed questionnaire and an expert evaluation method were used to evaluate the effectiveness of the model. Formation of professional reflection of future specialists in physical therapy, ergotherapy is presented in the form of three successive interrelated stages. The components of professional reflection of specialists in physical therapy and ergotherapy are covered. We used the methods of diagnostics of reflexivity and examination twice, before the beginning of the experimental work and after its completion. The analysis of the experimental work showed that the students of the experimental group significantly increased the level of formation of each of the components of professional reflection of specialists in physical therapy and ergotherapy. The results of the study make it possible to outline a number of unresolved problems, the development of which is dictated by the needs of the theory and practice of the entire education system. According to the results of the study, the introduction of the developed model in the process of professional training of future specialists in physical therapy and ergotherapy will contribute to the formation of professional reflection.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Беспалова, Оксана. "ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ФІЗИЧНОЇ ТЕРАІЇ ТА ЕРГОТЕРАПІЇ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ ФІЗКУЛЬТУРНО - ОЗДОРОВЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 5(79) (May 14, 2018): 390–98. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2018.05/390-398.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

KOPOCHYNSKA, Yuliia. "CONCEPTUAL FOUNDATIONS FOR FORMATION OF PROFESSIONAL IDENTITY OF FUTURE SPECIALISTS IN PHYSICAL THERAPY, ERGOTHERAPY." Cherkasy University Bulletin: Pedagogical Sciences, no. 2 (2020): 43–49. http://dx.doi.org/10.31651/2524-2660-2020-2-43-49.

Full text
Abstract:
ntroduction. In the process of professional training, there are qualitative changes in the professional development of the individual, because it is during this period that the basic identification characteristics that determine her propensity for the future profession are formed. Purpose. The purpose of the study is to determine the conceptual foundations of pro-fessional training of future specialists in physical therapy, ergotherapy. Methods. Analysis of scientific methodological literature. Results. In the course of the research the three main stages of forming the professional identity of specialists in physical therapy, ergotherapy are distinguished and characterized. Important in shaping the professional identity of future speci-?lists in physical therapy, ergotherapy is involved in specialized trainings, during which the future specialist compares professional value orientations with their own capabilities, realities of professional activity and interpersonal relationships. Due to the factors of cooperation, dialogue, activity–creative approach, individuality and freedom of de-velopment, choice of content and forms of training, approaches have some common features: psychological basis of educational activity of future specialists; focus on the formation of professional qualities; combination, integrated use of components, principles, criteria, learning tools, methods and different technologies. Originality. The basic provisions of the conception of formation of professional identity of future specialists in physical therapy, ergotherapy in higher education institutions are developed. Conclusion. On the basis of the conducted research it is established that at the present stage of development of psychological and pedagogical science methodological and textological material is accumulated, contains various complementary theoretical and practical approaches to the study of professional identity, but differentiates the object of study various aspects of scientific phenomenon and "identity". The organization of vocational training, taking into account the provisions developed, will contribute to the formation of professional identity of future physical therapists and ergotherapists.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Kopochynska, Y. "Conceptual apparatus of the system of formation of professional identity of future physical therapy, ergotherapy specialists." Ukrainian Educational Journal, no. 2 (2020): 51–59. http://dx.doi.org/10.32405/2411-1317-2020-2-51-59.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Bespalova, O., N. Zakalyak, А. Kolesnik, А. Sitovskyi, and I. Savchuk. "Model of the Formation of Deontological Readiness of Future Physical and Occupational Therapists for the Implementation of Professional Activities." Ukraïnsʹkij žurnal medicini, bìologìï ta sportu 5, no. 6 (December 12, 2020): 308–16. http://dx.doi.org/10.26693/jmbs05.06.308.

Full text
Abstract:
In the course of terminological analysis, the content of the concepts "modeling" and "model" was substantiated, the author's model of formation of deontological readiness of future physical and occupational therapists for professional activity was theoretically substantiated and developed, aimed at improving the quality of professional training in the formation of deontological behavior. Material and methods: theoretical analysis and systematization of scientific data of modern domestic psychological-pedagogical, methodical and specially-profiled literature for studying the relevance and state of development of the outlined problem; structural analysis to determine the structure of deontological readiness with its constituent components; modeling method for the development of a model for the formation of deontological readiness of future bachelors in physical therapy, occupational therapy to carry out professional activities. Results and discussion. The model includes target (purpose and tasks), content-technological (methodological approaches, pedagogical conditions, principles, stages of formation, forms, methods and means of organizing students' learning activities), diagnostic (criteria, indicators and levels of formation) and effective (deontological readiness), which are aimed at optimizing the educational process of students. The purpose of the developed model is to form deontological readiness of future physical and occupational therapists for professional activity. The tasks included: increasing the motivation of physical and occupational therapists to educational activities in general and mastering the theoretical basis of deontological knowledge in particular, as well as the orientation of interests and needs to form a deontological position in relation to the subjects of professional activity; formation of a holistic system of deontological knowledge necessary for the implementation of appropriate professional conduct in professional activities; development of professionally significant individual qualities and formation of professional orientation of personality; development of skills and formation of experience in building deontological relations in the process of professional interaction. Theoretical and methodological basis were: systemic, axiological, personal, deontological and competency approaches; general didactic (clarity, systematicity and consistency, accessibility, feasibility, activity and consciousness, science-based, individualization, collectivity, problems, developmental learning) and specific (principle of social conditionality, principle of humanization, principle of strength of knowledge acquisition, principle of practical orientation of learning, and situation-based) principles. Criteria (motivational, theoretical, personal, praxiological) and indicators were determined in accordance with the structural components of deontological readiness. Conclusion. The practical implementation of the developed model for the formation of their deontological readiness will increase the level of professional competence of these specialists
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Dmitriieva, Nikol Subkhanivna. "Theoretical and methodological aspects of the organization of supervision for the formation of professional identity of future specialists in physical therapy, ergotherapy." Engineering and Educational Technologies 7, no. 4 (December 30, 2019): 45–56. http://dx.doi.org/10.30929/2307-9770.2019.07.04.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Kopochynska, Yu V. "Theoretical and methodological aspects of application of personal approach in the process of professional education of future specialists in physical therapy, ergotherapy." Scientific Bulletin of Mukachevo State University Series “Pedagogy and Psychology” 1(11) (2020): 72–75. http://dx.doi.org/10.31339/2413-3329-2020-1(11)-72-75.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Кравчук, Людмила, Валентина Крупа, and Іван Чубар. "АНАЛІЗ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ,ЕРГОТЕРАПІЇ У ПЕДАГОГІЧНІЙ НАУЦІ ТА ПРАКТИЦІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ." InterConf, November 10, 2021, 124–31. http://dx.doi.org/10.51582/interconf.7-8.11.2021.012.

Full text
Abstract:
У статті розкрито проблеми,які виникають у педагогічній практиці під час підготовки фахівців з фізичної терапії,ерготерапії та шляхи вдосконалення проблеми та викладання спеціалізованих предметів, удосконалення практичних навичок та вмінь студентів,а в майбутньому фахівців у галузі фізичної терапії,ерготерапії та їх професійної компетентності. Тому важливою складовою підготовки студентської молоді до майбутньої професійної діяльності є формування у неї соціальної активності в гармонії з фізичним розвитком та вмінням. Залучення студентської молоді до цінностей фізичної культури розглядається як один із перспективних напрямів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Bespalova, О. О., V. А. Lytvynenko, T. V. Bugaenko, I. V. Mezentseva, and І. V. Savchuk. "PRINCIPLES OF FORMING DEONTOLOGICAL READINESS OF SPECIALISTS IN PHYSICAL THERAPY, ERGOTHERAPY FOR PROFESSIONAL ACTIVITIES." Art of Medicine, April 5, 2021, 103–9. http://dx.doi.org/10.21802/artm.2021.1.17.103.

Full text
Abstract:
Резюме. Трудова діяльність фізичних терапевтів, ерготерапевтів передбачає професійно-комунікативну взаємодію між членами мультідисциплінарної команди, де знанням нормативно-правової бази щодо морально-етичних та правових норм поведінки і належного обов’язку відведена провідна роль. Це обумовлює потребу в оптимізації їх професійної підготовки при формуванні знань та умінь будувати професійні відносини в системі «людина-людина», де провідна роль належить дидактичним принципам. Мета дослідження: визначення та теоретичне обґрунтування специфічних принципів деонтологічної підготовки майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії. Методи дослідження: теоретичні (аналіз, систематизація науково-методичної та нормативно-правової літератури у напрямку професійної підготовки фізичних терапевтів, ерготерапевтів); термінологічний аналіз для визначення змісту та сутності базових понять дослідження. Деонтологічна підготовка – динамічний процес набуття фахівцем ціннісних професійних орієнтацій, засвоєння загальнолюдських і фахових морально-етичних норм та принципів поведінки та слідування їм; розвиток соціальних та ділових якостей особистості, а також професійно-комунікативних умінь для успішного здійснення трудової діяльності. Деонтологічна підготовка фахівців з фізичної терапії, ерготерапії відбувається через систему загальнодидактичних та специфічних принципів, які націлюють навчальний процес на формування деонтологічних знань та умінь здійснювати професійну діяльність відповідно до морально-етичного кодексу. Провідними вважаємо: принцип соціальної обумовленості, принцип гуманізації, принцип міцності засвоєння знань, принцип практичної спрямованості навчання, принцип ситуативності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Беспалова, О., М. Лянной, В. Литвиненко, Т. Бугаєнко, and О. Шукатка. "Сутність та зміст деонтологічної готовності майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії до професійної діяльності." Україна. Здоров’я нації 2, no. 3 (October 13, 2020). http://dx.doi.org/10.24144/2077-6594.3.2.2020.213714.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Беспалова, О. О., Ю. О. Лянной, Т. В. Бугаєнко, Н. Б. Авраменко, and В. А. Литвиненко. "Моделювання процесу формування готовності майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії до застосування фізкультурно-оздоровчих технологій." Україна. Здоров’я нації, no. 2 (March 2, 2020). http://dx.doi.org/10.24144/2077-6594.2.2020.201465.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Tsybaniuk, Oleksandra. "USE OF MODERN PHYSICAL AND FESTIVAL TECHNOLOGIES AS A COMPONENT OF PREPARATION OF FUTURE PHYSICAL THERAPY AND ERGOTHERAPY PROFESSIONALS." Young Scientist 9, no. 73 (September 2019). http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2019-9-73-26.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography