Academic literature on the topic 'Локальний пошук'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Локальний пошук.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Локальний пошук"

1

Димова, Г. О. "ЗНАХОДЖЕННЯ ОПТИМАЛЬНИХ ЗНАЧЕНЬ ФУНКЦІЙ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ МЕТОДУ СПРЯЖЕНИХ ГРАДІЄНТІВ." Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, no. 3 (November 2, 2021): 3–9. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-tech.2021.3.1.

Full text
Abstract:
У статті для розв’язання некоректно поставлених задач методом регуляризації розглядається метод спряжених градієнтів. Градієнтом називається вектор, величина якого визначає швидкість змінення функції, а напрямок збігається з напрямком найбіль- шого зростання цієї функції. Вектор, що вказує напрямок найбільшого зменшення функції, називається антиградієнтом функції. Метод спряжених градієнтів застосовується для розв’язання задач безумовної мінімізації, для відшукання екстремалі згладжуючого функ- ціоналу. Цей метод є ітераційним методом. Загальною властивістю більшості ітера- ційних алгоритмів є швидке спадання швидкості мінімізації в разі наближення до точки мінімуму функціонала. Тому важливою характеристикою ітераційних алгоритмів явля- ється той фактичний мінімальний рівень значень функціонала нев’язки, до якого вдається довести процес мінімізації за реальний час. У роботі описаний метод найскорішого спуску як метод, що передує методу спря- жених градієнтів і поєднує в собі два поняття: «градієнт цільової функції» та «сполуче- ний напрямок векторів». Також приведений метод сполучених напрямків та два методи пошуку вагового коефіцієнта. У статті аналізуються градієнтні методи пошуку оптимальних значень квадратич- них функцій та функцій загального виду. Метод спряжених градієнтів є методом першого порядку, але швидкість його збіжності квадратична, чим цей метод вигідно відрізняється від звичайних градієнтних методів. Недоліком градієнтного пошуку є те, що під час його використання можна виявити тільки локальний екстремум функції. Для відшукання інших локальних екстремумів необхідно проводити пошук з інших початкових точок. Побудова- ний алгоритм мінімізації функціонала за допомогою методу спряжених градієнтів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Смолянський, П., А. Козіков, and О. Шамрай. "МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОШУКУ ЕВОЛЮЦІОНУЮЧИХ ЛОКАЛЬНИХ ПОРОЖНИН." Математичне моделювання, no. 1(44) (July 1, 2021): 147–53. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.1(44)2021.236232.

Full text
Abstract:
В статті розглянуті проблеми створення адекватної математичної моделі пошуку еволюціонуючої порожнини в заданій області на основі загального рівняння гравіметрії. Авторами запропонований метод спрощення тривимірних інтегральних рівнянь гравіметрії та зручні алгоритми для вирішення задачі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дацій, Надія. "ГЛОБАЛЬНІ ПРОЦЕСИ ЯК СТИМУЛ РОЗВИТКУ КРАЇНИ ТА ПРИКОРДОННИХ РЕГІОНІВ." Public management 19, no. 4 (May 29, 2019): 94–106. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-4(19)-94-106.

Full text
Abstract:
Обґрунтовано, що формування і реалізація політики відкри- тості української економіки передбачає пошук шляхів взаємовигідного міжнародного економічного співробітництва, захист інтересів національно- го ринку від несприятливого впливу світової кон’юнктури, підтримку віт- чизняних товаровиробників, здійснення заходів поміркованого протекціо- нізму. Визначено, що гобалізація актуалізує для регіонів та локальних спільнот необхідність визначення та розвитку стійких конкурентних переваг як кри- терію їх життєздатності в умовах глобальної конкуренції. Перетворюючи традиційні локальні ресурси на глобальні, глобалізація обумовлює поста- новку проблеми конкурентоспроможності регіону як його здатності відповідати на виклики глобального середовища шляхом створення та захисту унікальних локальних конкурентних переваг. Обґрунтовано, що формування та реалізація політики відкритості укра- їнської економіки передбачає пошук шляхів взаємовигідного міжнародного економічного співробітництва, захист інтересів національного ринку від не- сприятливого впливу світової кон’юнктури, підтримку вітчизняних товаро- виробників, здійснення заходів поміркованого протекціонізму. Доведено, що утворення зв’язків прикордонних регіонів у глобальному просторі пояснюється розширенням повноважень місцевих органів влади у міжнародних, зокрема, зовнішньоекономічних зв’язках. При цьому, в рамках глобалізації прикордонні регіони забезпечують інфраструктуру для перемі- щення товарів, капіталів та робочої сили. Як наслідок, покращується еко- номічне становище в тих регіонах, які були периферійними територіями і відставали у розвитку. Визначено, що важливим компонентом міжнародної економічної діяль- ності регіону є розвиток багатосторонніх форм економічного співробіт- ництва прикордонних регіонів сусідніх країн. Така робота починається зі встановлення пріоритетних напрямів співробітництва на базі визначення інтересів господарюючих суб’єктів. Значущість розвитку таких зв’язків пояснюється важливими інфраструктурними функціями прикордонних регіонів в міжнародній економічній діяльності держави: контролюючи- ми, бар’єрними, контактними та розподільчими. Утворення міжнародних зв’язків прикордонних регіонів пояснюється розширенням повноважень місцевих органів влади у міжнародних, зокрема, зовнішньоекономічних, зв’язках. При цьому, в рамках глобалізації прикордонні регіони забез- печують інфраструктуру для переміщення товарів, капіталів та робочої сили.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кузнєцов, М. П. "МОДЕЛЮВАННЯ БАЛАНСУ ПОТУЖНОСТЕЙ В КОМБІНОВАНІЙ ЕНЕРГОСИСТЕМІ З ВІДНОВЛЮВАНОЮ ГЕНЕРАЦІЄЮ." Vidnovluvana energetika, no. 2(65) (June 28, 2021): 6–18. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2021.2(65).6-18.

Full text
Abstract:
Метою роботи є дослідження можливостей оцінки очікуваного балансу потужностей в комбінованій енергосистемі. Особливістю комбінованої локальної системи з сонячними та вітровими електростанціями є випадкові коливання поточної потужності, обумовлені зміною погодних факторів. Для збалансування генерації та споживання електроенергії використовуються такі засоби, як проміжне акумулювання енергії та допоміжні локальні генератори. Об’єкт дослідження – гібридні електроенергетичні системи, які мають властивості локальної мережі. Елементами системи є вітрові та сонячні електростанції, засоби балансування потужності, а також споживачі електроенергії. Методом дослідження є математичне моделювання випадкових процесів споживання та генерації енергії, яке дозволяє аналізувати поточне балансування потужностей та отримувати інтегральні характеристики енергетичного балансу. Роботу засобів регулювання балансу представлено як динамічну систему, а балансування розглядається як суперпозиція випадкових процесів генерації та споживання. Особливістю дослідження є одночасне врахування швидких змін потужності вітрових та сонячних електростанцій, варіативності навантаження та можливостей поточного регулювання. Аналітичне дослідження дає змогу оцінити характеристики розподілу імовірності підсумкових процесів. Запропоновано адаптивну імітаційну модель з можливістю варіації вхідних параметрів, яка дозволяє представити процеси генерації та використання енергії з урахуванням проміжних регулювальних потужностей. В результаті дослідження запропоновано спосіб представлення поточних станів енергосистеми, який дозволяє отримати оцінки ймовірних режимів. Модель допускає побудову множини станів системи та пошук оптимальних рішень. Значимість отриманих результатів полягає як у поданні методу досліджень, придатного для розрахунків необхідних показників, так і в отриманні деяких оцінок, що мають практичне значення. Бібл. 16, рис. 8.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Chugay, A. M. "МОДЕЛЮВАННЯ ЩІЛЬНОГО ПАКУВАННЯ ПОДІБНИХ 3D ОБ’ЄКТІВ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 48 (April 11, 2018): 55–58. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.2.055.

Full text
Abstract:
На основі phi-функції для двох опуклих багатогранників побудована математична модель задачі упакування гомотетичних багатогранників у прямому паралелепіпеді мінімального об’єму. Наведено деякі особливості побудованої математичної моделі, на підставі яких запропоновано підхід для побудови початкових припустимих точок, швидкий алгоритм пошуку локальних екстремумів і спрямований неповний перебір локальних мінімумів для отримання наближення до глобального мінімуму. Наведено числові приклади.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Nikitina, I. M., K. V. Mykytyn, N. V. Kalashnyk, T. V. Babar, N. A. Ikonopystseva, and T. V. Kopytsya. "ПОЛІПИ ЕНДОМЕТРІЯ У ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ – СУЧАСНИЙ ЕТІОПАТОГЕНЕТИЧНИЙ ПОГЛЯД НА ПРОБЛЕМУ." Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології, no. 2 (March 4, 2021): 111–18. http://dx.doi.org/10.11603/24116-4944.2020.2.11848.

Full text
Abstract:
Гіперпроліферативні захворювання ендометрія у пацієнток дітородного віку є однією з основних причин зниження фертильності і ризику розвитку онкологічної патології. Дана публікація присвячена актуальній проблемі, а саме локальній гіперплазії ендометрія, тобто поліпам ендометрія, що потребує на сьогодні ретельного вивчення й удосконалення методів діагностики та лікування даної патології з метою збереження репродуктивної функції. Метою наукового пошуку є огляд літератури, присвяченої факторам ризику, етіології та патогенезу розвитку поліпів ендометрія, ролі хронічного ендометриту в розвитку локальної гіперплазії ендометрія у жінок репродуктивного віку. Провідними ланками етіопатогенезу даної патології є естрогенна стимуляція, що поєднується з недостатністю прогестерону, гормон-незалежна проліферація, хронічне запалення, патологічний неоваскулогенез, а також порушення імунного статусу в ендометрії. Дослідження маркерів апоптозу, проліферації, рецепторного статусу і оксидативного стресу для визначення інтенсивності проліферативних процесів ендометрія дозволить удосконалити тактику ведення пацієнтів, а розробка на цій основі нових методів прогнозування, корекції та профілактики поліпів ендометрія сприятиме попередженню рецидиву патології і збереженню репродуктивного здоров’я жінок. Крім того, досліджено роль мікробного та вірусного агентів у розвитку неатипової гіперплазії ендометрія у жінок фертильного віку, особливості експресії рецепторів стероїдних гормонів у патологічно зміненому ендометрії. Оцінено роль ехографічних та гістероскопічних методів діагностики поліпів ендометрія. Проведено оцінку впливу поліпів ендометрія на репродуктивну функцію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Смолянський, Павло Станіславович, Антон Володимирович Козіков, and Олена Володимирівна Шамрай. "МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ПОШУКУ ЛОКАЛЬНИХ ПОРОЖНИН ДЛЯ БІНАРНОГО СЕРЕДОВИЩА В ТРИВИМІРНОМУ ВИПАДКУ." Математичне моделювання, no. 1(40) (March 28, 2019): 7–13. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.1(40)2019.166056.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Литвин, Володимир Михайлович. "Територіальність у гуманітарному просторі: наукові рефлексії." Visnik Nacional noi academii nauk Ukrai ni, no. 4 (April 20, 2021): 3–10. http://dx.doi.org/10.15407/visn2021.04.003.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено осмисленню феномена територіальності в контексті формування стратегічних пріоритетів розвитку вітчизняної соціогуманітаристики та реалізації напрямів і завдань державної регіональної політики. Підкреслено, що геополітичні випробування, перед якими опинилася Україна, змушують актуалізувати пошук теоретичних побудов у сфері вирішення конфліктів, а також репрезентацію інформаційно-аналітичного та прогностичного потенціалу сучасної науки. Утвердження нової культури інноваційного мислення потребує від наукової спільноти міждисциплінарного аналізу проблем територіальної ідентичності та ментальності, національної та історичної пам'яті, регіональної свідомості та локальних рівнів самоорганізації соціуму. Доведено, що пошук консолідаційних ідей та інтеграційних механізмів, обстоювання територіальної цілісності та непорушності кордонів мають стати цільовими орієнтирами соціогуманітарних досліджень, потужними чинниками формування національної ідентичності та єдності. Ґрунтована на такому фундаменті просторова аналітика не лише дасть змогу запобігти різноманітним загрозам та викликам, генерувати моделі динамічного та збалансованого регіонального розвитку України, а й кардинально змінить ставлення суспільства до можливостей соціогуманітарної науки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Птащенко, О. В., and Я. М. Кущ. "Стратегії міжнародного маркетингу транснаціональних корпорацій в умовах глобалізації." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6(262) (December 23, 2020): 93–96. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-262-6-93-96.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто основні маркетингові стратегії транснаціональних корпорацій в умовах глобалізації, а також їх вплив на міжнародну торгівлю та концепцію міжнародного маркетингу. Сучасний процес глобалізації світової економіки в цілому вимагає постійного розвитку та вдосконалення бізнес-стратегій. Головною метою транснаціональної корпорації на міжнародному ринку виступає пошук та максимальне збільшення прибутку, який корпорація отримує від своєї діяльності на національний ринках. Досить зрозумілим є той факт, що специфіку маркетингу транснаціональної корпорації можна пояснити специфікою діяльності ТНК. Особливості маркетингу транснаціональної корпорації полягають у необхідності централізувати маркетингову діяльність на різних локальних та національних ринках, а також координувати цю діяльність по всьому світу. Це пояснює важливість розробки маркетингової стратегії для транснаціональних корпорацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Degtyarenko, P. G., V. Z. Gristchak, and N. M. Dyachenko. "ДО РОЗРАХУНКУ НА СТІЙКІСТЬ КОМБІНОВАНОЇ ОБОЛОНКОВОЇ КОНСТРУКЦІЇ З УРАХУВАННЯМ ДИСКРЕТНОСТІ РОЗТАШУВАННЯ ПРОМІЖНИХ ШПАНГОУТІВ." Проблеми обчислювальної механіки і міцності конструкцій, no. 29 (May 24, 2019): 113–31. http://dx.doi.org/10.15421/42190010.

Full text
Abstract:
Вивчається стійкість навантаженої зовнішнім тиском оболонкової конструкції, що складається з спряжених циліндричних та конічних відсіків, підкріплених дискретно розташованими шпангоутами. Циліндричні відсіки обираються постійної товщини, конічні – лінійно змінної. Стійкість складеної підкріпленої конструкції і окремих її частин визначається за допомогою матричного методу. Особлива увага приділяється пошуку параметрів рівностійких прольотів підкріпленої конструкції, в тому числі підбору раціональних жорсткостей шпангоутів, що забезпечують рівностійкість локальних і загальних (з захватом шпангоутів) форм випинання. Вивчаються конструкції з різними параметрами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Локальний пошук"

1

Зінченко, Людмила Вікторівна. "Інформаційна рекомендаційна система в сфері освітніх послуг." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/31409.

Full text
Abstract:
Магістерська дисертація: 85 с., 7 рис., 23 табл., 29 джерел, 1 додаток. Актуальність. Сьогодні є актуальною онлайн-освіта. На жаль, в Україні мало альтернативних ресурсів, де б можна було отримати онлайн-допомогу з різних предметних областей. Все більше учнів, студентів, людей, які перекваліфіковуючись чи просто хочуть розвиватися шукають способи отримати нові теоретичні знання та практичні навички онлайн. Надзвичайно важко самостійно опанувати великий потік інформації, яку б предметну область не вивчали учні, і тому необхідна допомога професіоналів. Тож великою цінністю представляється функціонал щодо розкладу. Для вирішення проблеми, як реалізувати цю частину функціоналу, буде поставлена і розв’язана нова математична задача, яка дасть можливість і підґрунтя вирішувати подібні проблеми. Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась на філії кафедри автоматизованих систем обробки інформації та управління Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» у рамках науково-дослідницької теми Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України ВФ.180.11 «Розробити математичний апарат, орієнтований на створення інтелектуальних інформаційних технологій розв'язування проблем комбінаторної оптимізації та інформаційної безпеки» (2017-2021 рр.), що виконується за Постановою бюро Відділення інформатики НАН України від 23.06.2016 р. № 2. Мета роботи – підвищення якості інформування потенційних споживачів та інтелектуалізація процесів надання освітніх послуг онлайн, шляхом розробки оригінального програмно-алгоритмічного забезпечення та реалізації його у вигляді спеціалізованої програмної системи. Для досягнення мети необхідно виконати наступні завдання:  виконати огляд існуючих постановок задач у сфері освіти;  виконати огляд існуючих методів розв’язання задач складання розкладу;  здійснити порівняльний аналіз різних методів та моделей та класифікувати їх;  формалізувати задачу складання розкладу для менторів та учнів;  розробити алгоритм локального пошуку і мурашиний алгоритм;  виконати аналіз експериментальних досліджень;  розробити програмне забезпечення для надання послуг у сфері освіти;  розробити стартап-проект. Об’єкт дослідження – процес побудови розкладу для менторів і учнів, який задовольняє певним критеріям. Предмет дослідження – методи та моделі задач комбінаторної оптимізації в задачах теорії розкладів. Наукова новизна одержаних результатів полягає у постановці та аналізі нової задачі, а також у дослідження методів розв’язання цієї задачі, розробці методів локального пошуку та мурашиного алгоритму для поставленої задачі складання розкладу онлайн занять. Публікації. Матеріали роботи опубліковані в міжнародних наукових журналах «INNOVATIVE SOLUTIONS IN MODERN SCIENCE» (№6 (33), 2019), та «POLISH JOURNAL OF SCIENCE» (№16, 2019), а також у тезах міжнародних науково-практичних конференцій «Математичне та імітаційне моделювання систем» (МОДС 2019), «Інформаційні системи та технології управління» (ІСТУ-2019).
Master's thesis: 85 p., 7 figures, 23 tables, 29 sources, 1 applications. Relevance: Online education is relevant today. Unfortunately, there are few alternative resources in Ukraine where online help can be obtained from various subject areas. More and more students from schools and universities, people who are retraining or just looking to develop are looking for ways to gain new theoretical knowledge and practical skills online. It is extremely difficult to master a large flow of information on your own, whatever the subject area is not learned by students, and therefore requires the help of professionals. Therefore, scheduling functionality is of great value. To solve the problem of how to implement this part of the functionality, a new mathematical problem will be posed and solved, which will give the opportunity and the basis for solving such problems. Connection of the thesis with scientific programs, plans, topics. The thesis was written at the branch of The Department of Computer-aided management and data processing systems of the National Technical University of Ukraine «Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute» at the V. M. Glushkov Institute of Cybernetics of the National Academy of Sciences of Ukraine under the topic VF.180.11 «To develop a mathematical apparatus focused on the creation of intelligent information technologies for solving combinatorial optimization and information security problems» (2017-2021 biennium), which is executed by the Resolution of the Bureau of Informatics of the National Academy of Sciences of Ukraine from 23.06.2016 р. № 2. The purpose of the study is improving the quality of informing potential consumers and intellectualizing the processes of providing educational services online, by developing original software and algorithmic software and implementing it in the form of a specialized software system.. To achieve this goal, you must complete the following tasks: − review the existing formulations of educational tasks; − review existing methods for scheduling tasks; − carry out comparative analysis of different methods and models and classify them; − formalize the timetable for mentors and students; − develop a local search algorithm and an ant algorithm; − carry out the analysis of experimental studies; − develop software to provide educational services; − develop a startup project. The object of study is a process for scheduling mentors and students that meets certain criteria. The subject of study is methods and models of combinatorial optimization problems in scheduling theory problems. The scientific novelty of the results is the formulation and analysis of a new task, as well as the study of methods for solving this problem, the development of methods of local search and ant algorithm for the task of scheduling online classes. Publications. Work materials have been published in the international scientific journals «INNOVATIVE SOLUTIONS IN MODERN SCIENCE» (№6 (33), 2019) and «POLISH JOURNAL OF SCIENCE» (№16, 2019), as well as in theses of international scientific and practical conferences «Mathematical and systems simulation» (MODS 2019), «Information systems and control technologies» (ISTU-2019).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Чупов, Сергій Вікторович. "Лексикографічна оптимізація в цілочисловому програмуванні (пошук в області лексикографічних мажорант, локальне керування алгоритмами)." Diss. of Candidate of Physical and Mathematical Sciences, КУ ім. Т.Шевченка, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ковальчук, Павло Романович, and Pavlo Romanovych Kovalchuk. "Підсистема проектів класу «розумне місто» для соціокомунікаційного моніторингу мережевих ресурсів локальних ЗМІ." Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30697.

Full text
Abstract:
В процесі виконання дипломної роботи освітнього рівня «магістр» була розроблена підсистеми аналізу ЗМІ в проектах «розумних міст», яка може комплексного збору та систематизації інформації по неструктурованих даними, представленим в ЗМІ.
In the course of master's degree work, subsystems of media analysis in smart cities projects have been developed, which can comprehensively collect and systematize information on unstructured data presented in mass media.
В процесі виконання дипломної роботи освітнього рівня «магістр» була розроблена підсистеми аналізу ЗМІ в проектах «розумних міст», яка може комплексного збору та систематизації інформації по неструктурованих даними, представленим в ЗМІ.
In the course of master's degree work, subsystems of media analysis in smart cities projects have been developed, which can comprehensively collect and systematize information on unstructured data presented in mass media.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ковальчук, Павло Романович, and Pavlo Romanovych Kovalchuk. "Підсистема проектів класу «розумне місто» для соціокомунікаційного моніторингу мережевих ресурсів локальних ЗМІ." Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/31251.

Full text
Abstract:
В процесі виконання дипломної роботи освітнього рівня «магістр» була розроблена підсистеми аналізу ЗМІ в проектах «розумних міст», яка може комплексного збору та систематизації інформації по неструктурованих даними, представленим в ЗМІ.
In the course of master's degree work, subsystems of media analysis in smart cities projects have been developed, which can comprehensively collect and systematize information on unstructured data presented in mass media.
В процесі виконання дипломної роботи освітнього рівня «магістр» була розроблена підсистеми аналізу ЗМІ в проектах «розумних міст», яка може комплексного збору та систематизації інформації по неструктурованих даними, представленим в ЗМІ.
In the course of master's degree work, subsystems of media analysis in smart cities projects have been developed, which can comprehensively collect and systematize information on unstructured data presented in mass media.
ВСТУП 8 1 АНАЛІЗ ПРЕДМЕТНОЇ ОБЛАСТІ 11 1.1 Сучасні міста та формування концепту «Розумного міста» 11 1.2 Моніторинг засобів масової інформації в умовах «розумного міста» 14 1.3 Технології опрацювання неструктурованих даних в проектах класу «розумне місто» 16 1.3.1 Data Mining 18 1.3.2 Аналітичне опрацювання природньої мови 21 1.3.3 «Розумний» аналіз текстів 23 1.4 Висновок до першого розділу 25 2 АНАЛІЗ ІСНУЮЧИХ ЗАСОБІВ ТА ПРОЕКТУВАННЯ ПІДСИСТЕМИ АНАЛІЗУ ЗМІ В ПРОЕКТАХ «РОЗУМНИХ МІСТ» 26 2.1 Системи аналізу ЗМІ в проектах «розумних міст» 26 2.2 Архітектура проектованої інформаційної системи для аналізу ЗМІ в проектах «розумних міст» 28 2.3 Підсистема «Завантаження» 37 2.3.1 Налагодження та управління інтегрованими в підсистемі «розумного міста» каналами збирання даних 37 2.3.2 Багатопотоковий збір і очищення даних в пдсистемі «розумного міста» 38 2.3.3 Експорт очищених даних щодо знайдених новин 39 2.4 Підсистема «Систематизація» 40 2.4.1 Процедура завантаження попередньо-експортованих даних 41 2.4.2 Процедура завантаження даних з файлів довільних форматів 41 2.4.3 Процедури контролю та корекції атрибутів при експорті даних 42 2.5 Висновки до другого розділу 43 3 ПРАКТИЧНА РЕАЛИЗАЦИЯ ПІДСИСТЕМИ АНАЛІЗУ ЗМІ В ПРОЕКТАХ «РОЗУМНИХ МІСТ» 44 3.1 Структура проектованої підсистеми 44 3.2 Практична реалізація модуля «Завантаження» 46 3.2.1 Проект підсистеми «GetArticlesData» 47 3.3 Системний проект «Service» 51 3.3.1 Системний проект «Zavantagennia» 52 3.4 Реалізація системного модуля «Систематизація» 56 3.5 Висновки до третього розділу 58 4 СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА 59 4.1 Використання розробленої підсистеми 59 4.2 Висновки 62 5 ОБҐРУНТУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ 63 5.1 Розрахунок норм часу на виконання науково-дослідної роботи 63 5.2 Визначення витрат на оплату праці та відрахувань на соціальні заходи 65 5.3 Розрахунок матеріальних витрат 68 5.4 Розрахунок витрат на електроенергію 69 5.5 Розрахунок суми амортизаційних відрахувань 70 5.6 Обчислення накладних витрат 71 5.7 Складання кошторису витрат та визначення собівартості науково-дослідницької роботи 71 5.8 Розрахунок ціни проведених науково-дослідних робіт 72 5.9 Визначення економічної ефективності і терміну окупності капітальних вкладень 73 5.10 Висновок 75 6 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ 76 6.1 Санітарно-гігієнічні умови у на робочих місцях користувачів ПК 76 6.2 Відображення питань охорони праці в колективних договорах (контрактах) 78 6.3 Вплив проникаючої радіації ядерного вибуху на надійність роботи електронного обладнання 80 6.4 Забезпечення безпеки життєдіяльності при роботі з ПК 82 6.5 Висновок 87 7 ЕКОЛОГІЯ 88 7.1 Статистика природних та екологічних чинників 88 7.2 Основні джерела антропогенного забруднення навколишнього середовища 92 7.3 Висновки до розділу 96 ВИСНОВКИ 97 ПЕРЕЛІК ДЖЕРЕЛ 99 ДОДАТКИ
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography