Academic literature on the topic 'Кінцевий споживач'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Кінцевий споживач.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Кінцевий споживач"

1

Pasichnyi, V. M., О. V. Khrapachov, and А. І. Marynin. "Аналіз систем пакування для м’яса та м’ясопродуктів." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 19, no. 80 (October 7, 2017): 63–67. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet8013.

Full text
Abstract:
Вибору необхідної системи пакування передує ретельний аналітичний процес асортименту м’ясопродуктів, м’яса чи напівфабрикатів з нього, які потребують пакування. Оскільки даний процес є частиною технологічного процесу виготовлення даної продукції, дуже важливо підібрати таку систему пакування, яка може максимально задовільнити потреби виробництва. При цьому враховуються необхідні терміни зберігання, зовнішній вигляд та презентабельність продукції, можливість нанесення на упаковку необхідної інформації щодо складу продукту, умов його зберігання та приготування (якщо це передбачено видом самого продукту) тощо. Універсальної системи пакування не існує, для кожного продукту оптимальним варіантом є одна, для деяких продуктів – дві системи, що максимально можуть його презентувати та задовольнити вимоги як виробника, так і споживача; оскільки саме останній впливає на те, яким попитом буде користуватись той чи інший продукт. Упаковка повинна бути герметичною та витримувати навантаження при її транспортуванні та реалізації, тому до вибору пакувального обладнання та матеріалів ставляться дуже високі вимоги. Існує декілька систем пакування, серед яких можна виділити основні: вакуум-пакувальні машини з використанням багатошарових вакуумних або вакуумних термозсідальних пакетів; термоформувальні лінії з використанням багатошарових бар’єрних плівок; лініі «флоу-пак» з використанням багатошарових бар’єрних плівок; лінії «флоу-вак» з використанням багатошарових термозсідальних плівок; трейсілери з використанням готових лотків (треїв), до яких приварюється верхня плівка. Термін зберігання продукції залежить від виду самого продукту та бар’єрних характеристик пакувальних матеріалів. Завдяки унікальним властивостям останніх, за умови дотримання всіх необхідних санітарних вимог та температурних режимів, кінцевий споживач отримує високоякісний продукт з стабільними споживчими характеристиками. Від того, наскільки якісно вивчений процес коректного комбінування систем пакування з врахуванням характеристик пакувального обладнання та матеріалів в розрізі кожного окремого продукту та всього асортименту в цілому, залежить і продуктивність праці при виготовлені того чи іншого продукту та фінансовий результат виробництва. Застосування новітніх технологій виробництва та пакування м’яса і м’ясопродуктів, їх аналіз та можливість комбінування дозволяють значно підвищити дані показники та забезпечити високі стандарти якості та безпечності продукту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Pasichniy, V. M., О. V. Khrapachov, and А. І. Marynin. "ВИКОРИСТАННЯ МОДИФІКОВАНОГО ГАЗОВОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ВАКУУМУВАННЯ ПРИ ПАКУВАННІ І ЗБЕРІГАННІ ОХОЛОДЖЕНОГО М’ЯСА ТА НАПІВФАБРИКАТІВ З НЬОГО." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 13, 2016): 68–72. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6813.

Full text
Abstract:
Охолоджене м’ясо є одним із найпоширеніших продуктів на споживчому ринку, який користується великим попитом, як в натуральному вигляді, так і у вигляді напівфабрикатів, тому його виробництву приділяється дуже велика увага. Збереження споживчих характеристик таких продуктів протягом всього терміну їх зберігання можливе за рахунок їх пакування в полімерні багатошарові матеріали з застосуванням вакууму або модифікованого газового середовища (МГС). На доцільність вибору необхідної системи пакування впливають не тільки кінцевий споживач та бажані терміни зберігання зазначеної продукції, а насамперед: дотримання гігієнічних вимог, температурних режимів та мінімального часу на переробку і пакування, а також властивості самого продукту. Оскільки не існує однієї універсальної системи пакування для всього асортиментного ряду м’ясопродуктів, перед тим, як виготовляти та пакувати такий продукт, виробник проводить аналіз споживчих його характеристик і властивостей, ринку збуту, зовнішнього вигляду упаковки, її призначення, умов транспортування та термінів реалізації і зберігання того чи іншого продукту. Якщо у виробника виникає потреба у виготовленні напівфабрикатів у вигляді відрубів, великих шматків та сімейної і порційної упаковки, він, як правило, розглядає і пакування під вакуумом, і в модифікованому газовому середовищі. А отже для цього, обов’язково слід враховувати вплив вакууму та газової суміші на характеристики продукту та термін його реалізації. Серед основних показників, які впливають на термін зберігання м’яса та м’ясопродуктів, є активніть води (aw) та рН. Питання зовнішнього вигляду пов’язані з пігментом міоглобіном, який, в залежності, від умов пакування (з застосуванням вакууму або модифікованого газового середовища) змінює колір м’яса. Тому при застосуванні пакування в МГС, слід послідовно підходити до підбору складу газової суміші, враховуючи вид продукту, тип обладнання, співвідношення «продукт/газ» в упаковці тощо. А при вакуумному пакуванні охолодженого м’яса слід інформувати споживачів про можливу зміну кольору продукту під дією вакууму. Обидві системи пакування направлені на збереження свіжості та безпечності продукту протягом всього терміну його зберігання та реалізації. Вивчення процесів, які при цьому відбуваються, зосереджене на їх цілеспрямоване застосування в м’ясопереробній галузі з метою підвищення стандартів якості такої продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Корнієнко, Г. С. "Ознаки агробізнесу як аграрно-правової категорії." Актуальні проблеми держави і права, no. 85 (August 12, 2020): 98–104. http://dx.doi.org/10.32837/apdp.v0i85.1831.

Full text
Abstract:
У статті визначено ознаки агробізнесу як аграрно-правової категорії. Наголошено, що агробізнес в юридичних науках не отримав повного та ґрунтовного дослідження. Внаслідок цього проблема визначення ознак агробізнесу є актуальною і такою, що потребує розв'язання. Окреслено, що сільськогосподарський товаровиробник - це основний суб'єкт у правовідносинах агробізнесу. Крім нього, у правовідносини в сфері агробізнесу вступають і допоміжні суб'єкти, зокрема оператори ринку харчових продуктів, учасники оптового ринку сільськогосподарської продукції тощо. При цьому кінцевим суб'єктом правовідносин агробізнесу завжди є споживач. Визначено, що першим рівнем складних правовідносин агробізнесу буде виступати селекційне винахідництво, яке дає змогу отримати нові винаходи у сфері АПК; другим - виробництво, переробка; третім - логістика; четвертий рівень передбачає доведення продукції до кінцевого споживача. Між названими правовідносинами можна простежити стійкі, однорідні зв'язки. Встановлено, що агробізнесу як правовій категорії притаманні такі ознаки: 1) агробізнес здійснюється спеціальним суб'єктом, який спеціалізується на проведенні сільськогосподарської діяльності; 2) здійснення агробізнесу передбачає наявність спеціальних активів (земля, обладнання, водні ресурси тощо); 3) його сутність становить господарська (підприємницька) діяльність; 4) він виступає складною системою правових зв'язків у вигляді правовідносин із селекційного винахідництва, виробництва, переробки, реалізації сільськогосподарської продукції та підтримки розвитку села; 5) спрямовується на виробництво, реалізацію сільськогосподарської продукції та виконання послуг у сфері сільськогосподарського виробництва; 6) між суб'єктами агробізнесу виникають внутрішні та зовнішні правовідносини; 7) мета агробізнесу полягає в отриманні прибутку, задоволенні потреб споживачів у сільськогосподарській продукції з урахуванням розвитку села та сільської місцевості, підтримки екологічної безпеки; 8) агробізнес обов'язково передбачає наявність організаційного (аграрний менеджмент) і матеріально-технічного забезпечення (сільськогосподарська техніка, пально-мастильні матеріали, насіння, добрива тощо); 9) відносини агробізнесу регулюються нормами аграрного права.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Mandybura, V. O., and V. O. Khyzhnyak. "Проблеми забезпечення адекватної економічної відповідальності бізнесу за порушення прав споживачів." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 5 (September 19, 2017): 74–90. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2017.05.12.

Full text
Abstract:
У контексті реалізації вимог, пов’язаних з процесом євроінтеграції України, проведено аналіз стану захисту прав вітчизняних споживачів. Розглянута проблема забезпечення адекватної економічної відповідальності бізнесу за матеріальні і моральні збитки, нанесені кінцевим споживачам життєвих благ шахрайськими оборудками та іншими протиправними діями. Розроблені пропозиції щодо застосування механізму забезпечення перманентної зміни номінального рівня законодавчо визначених економічних санкцій, що дозволить максимально повно адаптувати їх до інфляційного процесу. Розкрито зміст методики визначення та порядку впровадження в нормативно-правову сферу України нового універсального, масштабно-фіксованого вартісного показника – «нормативно-базової величини», що має замінити застосування у якості нормативного показник «прожитковий мінімум доходів громадян».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Зара, А. Є. "СВІТОВА АВТОМОБІЛЕБУДІВНА ІНДУСТРІЯ В УМОВАХ ДЕФІЦИТНОГО СТАНОВИЩА НАПІВПРОВІДНИКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ: ОСНОВНІ ЧИННИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ." Підприємництво та інновації, no. 20 (October 29, 2021): 5–17. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/20.1.

Full text
Abstract:
У статті описуються кількісні й якісні тенденції галузі виробництва та збуту напівпровідникової продукції на сучасному етапі; зазначаються особливості ланцюгів постачання напівпровідникових чипів як проміжної продукції залежно від галузі споживача таких процесорів – виробника кінцевої електронної продукції; розглядаються чинники дефіцитного становища пропозиції на підрядному ринку напівпровідникової продукції під час пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19) та ключові аспекти відповідного реагування одного з найбільших споживачів такої продукції – світової галузі автомобільного виробництва як прикладу кризи ланцюгів постачання для багатонаціональної індустрії та перспектив розвитку її подальшої бізнес-діяльності в умовах епідеміологічних змін умов глобального попиту та пропозиції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Zavgorodnia, S. P. "Трансформування системи державної допомоги у сфері енергетики в Україні: існуючі механізми та пріоритети їх удосконалення." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 2 (March 13, 2020): 87–98. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2020.02.10.

Full text
Abstract:
Виконання зобов’язань Україною як члена Енергетичного Співтовариства передбачає зменшення державного втручання, одночасно із забезпеченням доступу до надійних, стійких, сучасних джерел енергії. Положеннями Третього та Четвертого енергетичних пакетів визначено ряд заходів державної допомоги (чи державної підтримки), серед яких: підтримка у питаннях підвищення енергоефективності; заборона відключення вразливих споживачів від електроенергії у критичні моменти; стимулювання до інвестування у нові види виробництва енергії, що походить з відновлюваних джерел; залучення кінцевих споживачів повноцінно брати участь у енергетичному ринку й управляти власним енергоспоживанням. Метою статті є аналіз існуючих механізмів державної допомоги в Україні у різних секторах енергетики і визначення на цій основі шляхів зменшення державного втручання в умовах трансформування системи управління енергетичним сектором. Науковою новизною є сформовані за результатами дослідження пропозиції для створення правових умов розвитку ринкових механізмів з одночасним зменшенням державного втручання у різних секторах енергетики. Висновок. Трансформування системи управління енергетичним сектором в Україні супроводжується зменшенням державної допомоги в окремих секторах енергетики одночасно із фрагментарним впровадженням ринкових механізмів. У результаті аналізу існуючих механізмів державної підтримки в Україні у різних секторах енергетики з’ясовано проблемні питання їх функціонування і визначено пріоритети зменшення державного втручання у зазначену сферу. Можна стверджувати, що задля усунення прогалин функціонування механізмів державної допомоги в різних секторах енергетики для України актуальними є: впровадження енергоефективних заходів на промислових і комунальних підприємствах, запровадження державного стимулювання побутових споживачів до виробництва енергії з відновлюваних джерел; розширення можливостей споживача впливати на власне енергоспоживання; надійний захист вразливих споживачів енергоресурсів через посилення адресності соціальної підтримки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зенкін, Микола Анатолійович. "Print Quality Control Using Statistical Methods." Технологія і техніка друкарства, no. 3(69) (November 10, 2020): 52–58. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.3(69).2020.217390.

Full text
Abstract:
Розглянуто можливість використання статистичних методів для забезпечення виробництва продукції, яка відповідає вимогам споживачів з найменшими витратами. Виконано аналіз різних досліджень, що дозволило виявити споживчі вимоги до кінцевої продукції. Описано принципи та практичні методи Загального менеджменту якості TQM. Відмічено, що суворий контроль, який покликаний забезпечити максимальну для друкованого виробництва якість, не обмежений одним калібрувальним тестовим тиражом — результати друку необхідно перевіряти постійно. Встановлено, що у стандарті ISО 12647-2:2004 відсутні: оптимальні значення густини для трьох типів паперу; значення CIELАB для балансу по сірому; параметри паперу конкретних виробників; параметри кольорів конкретних виробників; параметри пластин конкретних виробників; специфічні добавки та інші допоміжні матеріали для друку. Стандарт визначає вимірювані результати, на які потрібно вийти, але не дає методики та рекомендацій з їх досягнення. Запропоновано можливість застосування методу побудови контрольної карти для виявлення причин відхилення показників оптичної густини для тріади фарб в офсетному друці. З’ясовано, що найбільш важливими вимогами споживачів є розрізнення дрібних деталей зображення, тексту, чіткість друку, відсутність плям і сторонніх елементів на зображенні, естетичність. Розроблені в роботі підходи дозволяють визначити найбільш слабке місце в системі папір (картон)—друкарська фарба і оцінити рівень якості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Карбовська, Л. О., and К. Л. Железняк. "РОЗРОБКА КОМПЛЕКСУ МАРКЕТИНГОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 1(59) (October 9, 2020): 44–49. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/59-7.

Full text
Abstract:
У статті визначено, що вітчизняний фармацевтичний ринок є висококонкурентним і монополізованим, отже, це спонукає фармацевтичні компанії застосовувати сучасні засоби просування фармацевтичної продукції: реклама в ЗМІ; реклама в Інтернеті; інформація про ліки в аптеках; «гарячі» телефонні лінії; непряма реклама в телесеріалах/фільмах; пряма поштова розсилка; спонсорство; візити медичних представників; семплін тощо. Аналіз показав різний вплив елементів маркетингових комунікацій на медичних працівників, кінцевих споживачів фармацевтичної продукції та підприємств-виробників, а також їх ставлення до носіїв інформації про лікарські засоби. На основі дослідження встановлено, що в структурі комплексу засобів маркетингових комунікацій фармацевтичних компаній найбільш поширеною є реклама, вона допомагає як лікарю, так і пацієнту (кінцевому споживачу) зорієнтуватися в потоці інформації і прийняти обґрунтоване рішення про призначення або придбання потрібного препарату. Важливим напрямом просування продукції на фармацевтичному ринку є візити медичних представників, які мають інформувати фахівців про нові препарати та їх застосування. У статті запропоновано такі напрями удосконалення просування лікарських препаратів на фармацевтичному ринку, як: підвищення якості видачі в пошукових запитах по всіх категоріях; посилення пошуково-контекстних інструментів для підвищення результатів обробки запитів в сезон; активізувати рекламу в періоди зниження попиту на лікарські препарати (в не сезон); застосовувати нові типи розміщення реклами, серед них: Programmatic реклама; Custom.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Davidich, Y., A. Galkin, N. Davidich, O. Galkina, and K. Chebanuk. "DETERMINING THE EFFECT OF END CONSUMERS EXPENSES ON THE LOGISTICS SYSTEMS OPERATION." Municipal economy of cities 7, no. 146 (2018): 25–33. http://dx.doi.org/10.33042/2522-1809-2018-7-146-25-33.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Бронат, Ю. В. "ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВІДНОСИН ДРОПШИПІНГУ В УКРАЇНІ." Таврійський науковий вісник. Серія: Публічне управління та адміністрування, no. 3 (February 18, 2022): 8–14. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-pub.2021.3.2.

Full text
Abstract:
У статті досліджено процес зростання обсягу продажів товарів із застосуванням засобів електронної комерції. Наведено декілька підходів до визначення нового для української правової системи економічного явища – дропшипінгу. Сформовано власне визначення економічної моделі діяльності посередників у галузі реалізації торгівлі та послуг. Виокремлено суттєві економічні переваги застосування дропшипінгу, серед яких: відсутність необхідності вкладання великого статутного капіталу, відсутність ризику втрати капіталу й оборотних засобів, проста форма легалізації діяльності, відсутність необхідності нести витрати на обслуговування складських приміщень та адміністрування поштових відправлень. Визначені основні види правочинів, що укладаються між учасниками, котрі вступають у відносини дропшипінгу. Окреслено основні характеристики застосування агентських угод при здійсненні реалізації товарів і послуг кінцевим споживачам. Проаналізовано основні проблемні питання державного регулювання відповідальності посередників за прострочення доставки товару, поставки виробником/постачальником товару неналежної якості та не повідомлення покупця про реальний правовий статус такого посередника. Зроблено висновок, що очікується подальше розповсюдження застосування моделі дропшипінгу в Україні серед малого підприємництва з метою реалізації товару та послуг виробника/постачальника через посередників. Збільшення кількості правочинів за участі дропшиперів має величезний вплив на розвиток електронної комерції. У статті доведено необхідність подальшого дослідження правового регулювання діяльності дропшиперів, що потребує законодавчого закріплення поняття дропшипінгу, визначення кола учасників, котрі беруть участь у такій моделі реалізації товару, а також уточнення чинних положень законодавства про захист прав споживачів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Кінцевий споживач"

1

Грибинюк, Дарія Володимирівна, and Наталія Геннадіївна Сікєтіна. "Аналіз надання логістичних послуг в сфері громадського харчування." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35166.

Full text
Abstract:
Діяльність роздрібного торговельного підприємства пов'язана з реалізацією продукції кінцевому споживачеві, що є завершальним етапом її просування зі сфери виробництва. Предметом роздрібної торгівлі є не тільки продаж товарів, але і торговельне обслуговування та надання додаткових послуг покупцям.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Чернобровкіна, Світлана Віталіївна. "Стратегічні комунікаційні напрями просування продукції підприємства." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43219.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Яковлєв, Анатолій Іванович. "Розвиток методів визначення ефективності високоякісних інновацій." Thesis, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25617.

Full text
Abstract:
Запропоновано розрахувати ефект від реалізації високоякісних інновацій по кінцевій сфері їх споживання. Визначено кількість рівнів, за якими слід виконувати розрахунок ефекту. Наведено відповідні практичні розрахунки.
A calculate the effect of the high-end of innovation in the field of consumption. Determined number of levels, which should perform the calculation of the effect. These relevant practical calculations.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Услиста, Ю. А. "Аналіз економічного розвитку за даними національних рахунків." Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7324.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти системи національних рахунків та її категорій, в тому числі головних макропоказників - валового внутрішнього продукту та валового наявного доходу. Проаналізовано рівень валового внутрішнього продукту в цілому по Україні та у розрахунку на душу населення, структуру валового внутрішнього продукту та, розрахованого розподільчим методом на етапі розподілу первинних доходів, основні економічні показники, котрі беруть участь у формуванні та розподілі доходу сектору домашніх господарств та нефінансових корпорацій, участь кожного з сектору у формування та розподілі доходу країни в цілому, рівень та структуру кінцевих споживчих витрат та валового заощадження сектору домашніх господарств. Запропоновано шляхи покращення стану та розвитку секторів домашніх господарств та нефінансових корпорацій на основі виявлених основних їх проблем та недоліків.
В работе рассматриваются теоретические аспекты системы национальных счетов и ее категорий, в том числе главных макропоказателей - валового внутреннего продукта и валового располагаемого дохода. Проанализированы уровень валового внутреннего продукта в целом по Украине и в расчете на душу населения, структуру валового внутреннего продукта, рассчитанного распределительным методом на этапе распределения первичных доходов, основные экономические показатели, которые принимают участие в формировании и распределении дохода сектора домашних хозяйств и нефинансовых корпораций, участие каждого из сектора в формировании и распределении дохода страны в целом, уровень и структуру конечных потребительских расходов и валового сбережения сектора домашних хозяйств. Предложены пути улучшения состояния и развития секторов домашних хозяйств и нефинансовых корпораций на основе выявленных основных проблем и недостатков.
Theoretical aspects of the system of national accounts and its categories, including the main macro indicators - gross domestic product and gross disposable income. Was analyzed the level of gross domestic product as a whole in Ukraine and per capita, the structure of the gross domestic product calculated by the distribution method at the stage of distribution of primary incomes, the main economic indicators involved in the formation and distribution of income of the sector of households and non-financial corporations, participation each sector in the formation and distribution of income of the country as a whole, the level and structure of final consumer expenditure and gross savings of the household sector. Was proposed the ways of improving the state and development of households and non-financial corporations sectors based on the identified main problems and disadvantages.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Хачатурова, Х. А. "Податки на споживання в Україні." Thesis, 2015. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/4210.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто основні теоретичні засади системи оподаткування податків на споживання. Проведено моніторинг фіскальної ефективності системи оподаткування податків на споживання в Україні, та оцінку ефективності податкового регулювання процесів споживання. Досліджено світовий досвід оподаткування процесів споживання та можливості його адаптації в українську практику, запропоновано пріоритетні шляхи удосконалення системи оподаткування податків на споживання. За допомогою методів економіко-математичного моделювання здійснено прогнозування податкових надходжень від податків на споживання до Зведеного бюджету України.
В работе рассмотрены основные теоретические основы системы налогообложения налогов на потребление. Проведен мониторинг фискальной эффективности системы налогообложения налогов на потребление в Украине, и оценку эффективности налогового регулирования процессов потребления. Исследованы мировой опыт налогообложения процессов потребления и возможности его адаптации в украинскую практику, предложено приоритетные пути усовершенствования системы налогообложения налогов на потребление. С помощью методов экономико-математического моделирования осуществлено прогнозирование налоговых поступлений от налогов на потребление в Сводный бюджет Украины.
The paper describes the main theoretical foundations of the system of taxation of consumption taxes. Monitoring of fiscal efficiency of the taxation system of consumption taxes in Ukraine and evaluate the effectiveness of tax regulation of the processes of consumption. Studied international experience of taxation processes of consumption and its adaptability to the Ukrainian practice suggested ways to improve the priority system of taxation of consumption taxes. With the use of economic and mathematical modeling carried forecasting tax revenue from consumption taxes in the consolidated budget of Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography