Academic literature on the topic 'Концепція управління'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Концепція управління.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Концепція управління"

1

Марушева, Олександра. "СТРАТЕГІЇ РЕГУЛЮВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІ." Public management 17, no. 2 (February 27, 2019): 208–18. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-17-2-208-218.

Full text
Abstract:
З’ясовано, що основою методологічного базису державного регулювання соціально-економічних відносин у будь-якій галузі є концеп- ція. Для виокремлення сучасних концепцій та стратегій насамперед ви- значено особливості соціально-економічних відносин у сфері будівництва та недоліки державного регулювання даної сфери. З огляду на розглянуті аспекти виявлено, що останніми роками значного поширення набувають новітні концепції та стратегії державного регулювання соціально-еконо- мічних відносин у будівництві, а саме: неоінституційна концепція; концеп- ція FutureStep; концепція “активізуючої держави”; концепція політичних мереж; мікростратегічна концепція; концепція “управління за результатами”; концепція змін; концепція або стратегія державно-приватного парт- нерства. Кожна з наведених стратегій передбачає забезпечення гнучкого механізму державного регулювання соціально-економічних відносин з по- слідовним удосконаленням його взаємодії з різними сферами державної діяльності. Обґрунтовано, що застосування наведених концепцій та стра- тегій сприяє посиленню впливу на швидкість економічних процесів, підви- щенню ефективності рішень в аспекті державного регулювання будівельної галузі. Зокрема, розглянуті стратегії, поєднуючи різні підходи та інстру- менти, дають можливість ефективно координувати процеси та суб’єкти управління, більше фокусуватись на аспекті стійкого розвитку, ефективно вирішувати нагальні суспільні проблеми, стимулювати істотне підвищення продуктивності праці в галузі, здійснювати ефективне управління в умовах непередбачуваних чинників (наприклад, концепція або стратегія держав- но-приватного партнерства створює можливість зосередитись на плануван- ні та забезпеченні виконання великомасштабних будівельних проектів).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Романова, Л. В. "МАРКЕТИНГОВЕ УПРАВЛІННЯ ЯК СТРАТЕГІЧНА ІННОВАЦІЙНА СКЛАДОВА СУЧАСНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 1(60) (April 30, 2021): 50–56. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/60-9.

Full text
Abstract:
Метою написання даної статті є розробка основних інноваційних напрямків щодо вдосконалення управління маркетинговою діяльністю промислових підприємств в умовах інноваційної економіки. Основними методами дослідження стали системний підхід, ситуаційний, аналіз і синтез, діалектичний і логічний методи. Науковою новизною даної роботи є визначення маркетингового управління базовою складовою системи управління підприємствами і визначення концепції маркетингу як інноваційного напряму розвитку маркетингу на промислових підприємствах з метою забезпечення реальної клієнтоорієнтованості. Запропоновано нові принципи і технології маркетингу. Практична цінність досліджень полягає можливості реалізації запропонованих інноваційних рішень в маркетинговому управлінні промисловими підприємствами. У процесі досліджень визначено роль управлінських і маркетингових інновацій. Встановлено рівень інноваційної активності промислових підприємств України, запропоновано напрями трансформації маркетингового управління з метою забезпечення реальної клієнтоорієнтованості. Запропоновано сучасна класифікація інновацій, концепція маркетингу взаємин в маркетинговому управлінні промислових підприємств. Показані ті трансформації маркетингу, які зумовлюють зміну його ролі і місця в управлінні підприємством. Запропоновано нові технології маркетингового управління та принципи побудови маркетингу взаємовідносин.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мyniv, R. М., and О. Y. Batyk. "СУЧАСНІ КОНЦЕПЦІЇ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНІСТЮ ДІЯЛЬНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 6, 2016): 96–101. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6919.

Full text
Abstract:
В статті проаналізовано сучасні концепції управління ефективністю діяльності з метою їх адаптації до застосування в умовах сільськогосподарських підприємств України. В сучасних умовах розвитку усе більше поширення й застосування сучасних концепцій управління ефективністю діяльності сільськогосподарських підприємств з метою їх адаптації до застосування в умовах глобалізацієї світової економіки, підвищенням динамічності ринкового середовища і посиленням конкуренції в Україні. Відібрано і досліджено найбільш перспективні концепції, а саме концепція Business Performance Management (BPM) т аBalanced Scorecard (BSС), які б дозволили трансформувати поставлені стратегії та цілі у ряд дій, що б забезпечили їх досягнення; інтегрувати системний аналіз ефективності діяльності в управлінні. BPM спрямована на оптимізацію реалізації стратегії і складається з набору інтегрованих циклічних аналітичних процесів, підтримуваних відповідними технологіями і мають відношення як до фінансової, так і до операційної інформації та дозволяє сільськогосподарським підприємствам визначати, вимірювати і управляти ефективністю своєї діяльності, спрямованої на досягнення стратегічних цілей. BSС це система, яка переводить місію і загальну стратегію сільськогосподарських підприємств в систему чітко поставлених цілей і завдань, а також показників, що визначають ступінь досягнення даних установок. Вона забезпечує зворотний зв'язок між внутрішніми бізнессередовищем й зовнішніми показниками, необхідний для підвищення стратегічної ефективності й досягнення результатів. Концепції Business Performance Management та Balanced Scorecard є результатом еволюції як управлінської теорії, так і інформаційних технологій і вони ввібрали в себе як актуальні управлінські принципи, так і сучасні технології управління ефективністюсільськогосподарських підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Lipych, Lubov. "КОНЦЕПЦІЯ УПРАВЛІННЯ ЦІННОСТЯМИ (MBV)." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 4, no. 24 (December 31, 2020): 30–36. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2020-04-30-36.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано, що управління цінностями – це концепція, що поєднує етичну, соціальну та економічну парадигму в сучасній бізнес-структурі, оскільки питання етики та соціальної відповідальності сприймаються сучасними підприємствами як джерело конкурентної переваги, визнаючи напрям діяльності, спрямований на підвищення їх ринкової вартості. Визначальна роль цінностей випливає з їх ключового впливу на поведінку в бізнес-структурі та встановлення напрямів її діяльності, адже вони виступають основним сполучним чинником усіх складових підприємства. З метою вдосконалення концепції MBV, розглянуто її недоліки: неоднозначність понять "цінності", диференціацію працівників з точки зору їх потенційних системних проблем, поляризацію підприємств щодо вартості, втручання в професійне та приватне життя персоналу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Краснов, О. В. "Проблемні питання впровадження концепції інтегрованого управління кордонами в Україні." Науково-теоретичний журнал «Вісник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка» 2, no. 86 (July 3, 2019): 282–93. http://dx.doi.org/10.33766/2524-0323.86.282-293.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблемні питання впровадження концепції інтегрованого управління кордонами в Україні. Висвітлено основні віхи імплементації цього європейського підходу в Україні в 2010 - 2015 роках. Наголошено на потребі розроблення нової концепції інтегрованого управління кордонами з огляду на те, що чинна концепція розрахована на період до 2020 року. Визначено інші фактори, які обґрунтовують потребу вдосконалення системи управління кордонами, серед яких - протидія терористичній діяльності та протидія транснаціональній організованій злочинності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Chala, O. "ПРИНЦИПИ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ПОБУДОВИ ТА ВИКОРИСТАННЯ ТЕМПОРАЛЬНОЇ БАЗИ ЗНАНЬ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 6, no. 52 (December 13, 2018): 122–25. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.6.122.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є процеси автоматизованої побудови й використання бази темпоральних знань для підтримки управління підприємством в умовах невизначеності, яка виникає в результаті неповноти інформації про стан підприємства як об’єкту управління. Мета полягає в розробці концепції автоматизованої побудови темпоральної бази знань, що містить контекстно-залежні знання про процеси управління в інформаційній системі та забезпечує можливість підтримки прийняття рішень з тактичного управління, а також можливість підтримки виконання на рівні стратегічного управління. Задачі: розробка принципів автоматизованої побудови темпоральної бази знань; впровадження розроблених принципів у вигляді концепції використання темпоральної бази знань для підтримки управління підприємством. Методами, що використовуються, є: методи побудови темпоральних правил та темпоральної баз знань, а також методи ймовірнісного виводу. Отримані такі результати. Розроблено принципи автоматизованої побудови й використання бази знань для підтримки управління підприємством в умовах невизначеності. На базі розроблених принципів запропоновано концепцію побудови темпоральної бази знань та реалізації логічного виводу для вирішення неструктурованих та частково структурованих задач. Висновки. Наукова новизна отриманих результатів полягає в наступному: Запропоновано принципи автоматизованої побудови та використання темпоральної бази знань для підтримки прийняття рішень в інформаційній системі, що відрізняються врахуванням темпоральних залежностей як для процесу управління, так і для об’єкту управління, а також можливостями інтеграції залежностей на різних рівнях організаційної ієрархії. Розроблені принципи та концепція забезпечують можливість побудови множини ймовірнісних рішень вирішення частково структурованих задач на тактичному рівні та неструктурованих задач на стратегічному рівні в умовах неповноти інформації щодо зовнішніх впливів та стану підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Братусь, Г. А., І. І. Каліна, and Ю. В. Мазур. "КОНЦЕПТУАЛІЗАЦІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 4 (63) (February 22, 2022): 15–22. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/63-2.

Full text
Abstract:
У статті досліджено поняття «концепція», «концептуалізація» та «концепція управління інноваційним розвитком», що означає систему взаємопов’язаних, логічно побудованих та обґрунтованих ідей інноваційного розвитку на різних рівнях, спрямованих на вирішення проблем та завдань науково-технічної політики України шляхом дотримання принципів, застосування відповідних інструментів (способів, методів, планів), які структуровані та мають наукове та практичне значення. Розроблено концепцію управління інноваційним розвитком в Україні, метою якої є позначення універсально можливих на даний момент стратегічних векторів, формування бачення інноваційного розвитку в дослідницькому режимі, а також визначення способів організації знань на різних рівнях управління у системі науково-технічної політики України. Концептуалізація основних аспектів управління інноваційним розвитком передбачає визначення специфічних принципів: орієнтації, ясності, систематизації, оптимальності, евристичної, значимості. Із метою ефективного використання інструментів інноваційного розвитку в умовах поглиблення інтеграційних процесів в України запропоновано сучасні підходи: парадигмальний, функціональний, результативний, інформаційно-відтворювальний, системний, процесно-орієнтований.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Turylo, Anatolii. "КОНЦЕПЦІЯ ОЦІНКИ І УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМ КАПІТАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 2, no. 18 (June 3, 2019): 44–50. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2019-02-44-50.

Full text
Abstract:
В статті обґрунтовано необхідність розроблення концепції, головною відзнакою якої є те, що вона повинна змістовно і структурно об’єднувати в собі пізнання і оцінювання людських якостей з позиції, по-перше, людина – як цінність суспільства, по-друге, людина – як особистість. Обґрунтовано концепцію дослідження оцінювання і управління якісними характеристиками певної людини в процесі її розвитку, у т.ч. людським капіталом. В основу даної концепції покладено положення, що людина – це головна цінність і головне джерело інноваційно-економічного і соціального розвитку будь-якого суб’єкта господарювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Чорна, І. О. "Концепція управління соціальими ризиками." Держава та регіони. Економіка та підприємництво, no. 4 (2005): 283–88.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

СЛИВА, Ю. В. "НАУКОВІ ОСНОВИ КОНЦЕПЦІЇ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ЗГІДНО З ВИМОГАМИ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ." Товарознавчий вісник 1, no. 14 (March 12, 2021): 95–105. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2021-14-10.

Full text
Abstract:
Мета. Основною метою дослідження було розроблення концепції управління безпечністю харчових продуктів з врахуванням ризик орієнтованого та процесного підходу та вимог міжнародних стандартів щодо систем управління безпечністю харчових продуктів. Для досягнення поставленої мети потрібно було вирішити наступні завдання: дослідити сучасні концепції управління безпечністю харчових продуктів, проаналізувати вимоги та підходи міжнародних стандартів і схем сертифікації до систем управління безпечністю харчових продуктів і управління ризиками та керуючись методами аналізу, синтезу та узагальнення розробити концепцію управління безпечністю харчових продуктів, яка застосовна на організаційному та операційному рівнях систем управління з врахуванням принципів НАССР, VACCPі TACCP. Методика. У роботі застосовувались методи системного аналізу спрямовані на виявлення альтернативних варіантів вирішення проблеми, а саме системний підхід і загальна теорія систем Методика системного аналізу застосовувалась до дослідження систем управління безпечністю харчових продуктів. Крім того, нами був застосований метод моделювання, який є науково обґрунтованим методом оцінок характеристик складних систем, що використовуються для прийняття рішень в різних сферах економічної, та соціальної діяльності. Результати. Розроблено концепцію управління безпечністю харчових продуктів, яка включає застосування процесного і ризик-орієнтованого підходу та застосування принципів НАССР, VACCPі TACCP, як взаємопов’язаних елементів системи управління безпечністю харчових продуктів. Встановлено, що управління ризиком щодо ненавмисних загроз базується на методології відповідності (якість), та методології попередження (безпечність, НАССР). Управління ризиком щодо навмисних загроз базується на методології захисту (шахрайство VACCP, навмисна шкода ТACCP). Крім того встановлено, що з точки зору сфер впливу як на оператора ринку харчових продуктів, так і споживача управління ризиками стосовно якості та шахрайства з харчовими продуктами лежить в економічній площині, управління ризиками стосовно безпечності та навмисної шкоди лежить в площині впливу на здоров’я споживачів. Слід брати до уваги, що в окремих випадках управління ризиками навмисних загроз (шахрайство VACCP, навмисна шкода ТACCP) може лежати в площині впливу як на економічну складову так і на здоров’я споживача. Практична значимість. Запропоновано концепція та новий підхід до управління безпечністю харчових продуктів, які відображають поєднання методологій процесного та ризик-орієнтованого підходів з врахуванням вимог міжнародних стандартів до розроблення та функціонування систем управління безпечністю харчових продуктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Концепція управління"

1

Папубець, Віта Володимирівна, Валентин Миколайович Білявський, Вита Владимировна Парубец, Валентин Николаевич Белявский, Vita Volodymyrivna Papubets', and Valentyn Mikolayevich Biliavskiy. "Концепція управлінні маркетинговою діяльністю в системі управління підприємством." Thesis, Львівський інститут МАУП, 2018. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37507.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах господарювання виробничу політику підприємства визначає маркетингова діяльність, яка виступає наріжною функцією управлінського процесу. Найбільша ефективність у такому випадку досягається за допомогою комплексного використання і поєднання маркетингових заходів. Тому, метою комплексної системи управління підприємством, заснованої на концепції управління маркетинговою діяльністю, є забезпечення й подальше вирішення поставлених менеджментом завдань з урахуванням вже наявних ресурсів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Івашова, Надія Василівна, Надежда Васильевна Ивашова, and Nadiia Vasylivna Ivashova. "Бренд-орієнтоване управління підприємством." Thesis, ТОВ Друкарський дім "Папірус", 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28973.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Яковенко, Р. В., R. Yakovenko, В. Л. Позняк, and V. Poznyak. "Маркетинг як концепція управління сучасним підприємством." Thesis, м. Ірпінь : Університет ДФСУ, 2016. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6568.

Full text
Abstract:
Тези визначають сутність сучасної ринкової економіки та роль маркетингу в ній, а також роль маркетингової служби на підприємстві. The thesis defines the essence of the modern market economy and the role of marketing in it, as well as the role of marketing service at the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Содома, Р. І., and П. П. Дубинецька. "КОНТРОЛІНГ ЯК КОНЦЕПЦІЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА." Thesis, Матеріали V Всеукраїнської науково-практичної конференції. м. Полтава, 14 – 15 квітня 2022 р, 2022. https://sci.ldubgd.edu.ua/jspui/handle/123456789/10072.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Матросов, Олександр Дмитрович, and П. О. Доуртмес. "Концепція інвестування в людський капітал." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45887.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мохамед, Алі Емад. "Зовнішньоторговельний маркетинг як концепція управління міжнародною діяльністю підприємства." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/17350.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Петрушенко, Микола Миколайович, Николай Николаевич Петрушенко, and Mykola Mykolaiovych Petrushenko. "Концептуально-політичні аспекти управління екологічними конфліктами." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/29784.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Подольна, В. В., and Т. С. Дукач. "Концепція маркетингового управління та його особливості у сфері послуг." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7143.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Касич, Алла Олександрівна, and Марек Вохозка. "Концепція сталого розвитку як основа управління підприємствами в сучасних умовах." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/15702.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Щербонос, Я. А. "Концепція LEAN як підхід до управління бізнесом в умовах сьогодення." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87179.

Full text
Abstract:
Тема роботи. Концепція LEAN як підхід до управління бізнесом в умовах сьогодення Структура та обсяг кваліфікаційної роботи магістра. Робота складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел, що включає 40 найменувань. Загальний обсяг магістерської роботи становить 50 сторінок, у тому числі 3 таблиці, 5 рисунків, список використаних джерел на 3 сторінки. Метою работи, є детально розглянути концепцію LEAN, як підхід до управління бізнесом в умовах сьогодення. Об’єктом дослідження, є концепція LEAN, як підхід до управління бізнеса в умовах сьогодення. Предметом дослідження є менеджмент. Методи дослідження: Методологічною основою роботи є діалектичний метод наукового пізнання, системний підхід, фундаментальні положення економічної теорії. Для досягнення мети та розв’язання поставлених в роботі завдань представлено наступні методи реалізації дослідження: порівняння, узагальнення, діалектичний та логічний методи, методи синтезу. Інформаційна база дослідження: законодавча та нормативна база України, монографії, підручники, наукові статті, Інтернет-ресурси. Результати роботи. Досліджено концепцію LEAN як підхід до управління бізнесом в умовах сьогодення З’ясовано, що для підвищення ефективності виробничих процесів, розроблено план заходів щодо запровадження системи 5S. Ключові слова: lean як підхід до управління бізнесом; аналіз сучасних концепцій; організаційна структура; система управління; ланцюги постачання.
Тема работы. Концепция LEAN как подход к управлению бизнесом в современных условиях. Структура и объем квалификационной работы магистра. Работа состоит из введения, трех глав, заключения, списка использованных источников, включающего 40 наименований. Общий объем магистерской работы составляет 50 страниц, включая 3 таблицы, 5 рисунков, список использованных источников на 3 страницы. Целью работы является подробно рассмотреть концепцию LEAN, как подход к управлению бизнесом в условиях настоящего. Объектом исследования является концепция LEAN, как подход к управлению бизнеса в условиях настоящего. Предметом исследования является менеджмент. Методы исследования: Методологической основой работы является диалектический метод научного познания, системный подход, фундаментальные положения экономической теории. Для достижения целей и решения поставленных в работе задач представлены следующие методы реализации исследования: сравнение, обобщение, диалектический и логический методы, методы синтеза. Информационная база исследования: законодательная и нормативная база Украины, монография, учебники, научные статьи, Интернет-ресурсы. Результаты работы. Исследована концепция LEAN как подход к управлению бизнесом в сегодняшних условиях. Ключевые слова: lean как подход к управлению бизнесом; анализ современных концепций; организационная структура; система управления; цепи снабжения.
Theme of work. LEAN concept as an approach to business management in modern conditions. The structure and scope of the master's qualification work. The work consists of an introduction, three chapters, a conclusion, a list of sources used, including 40 titles. The total volume of the master's work is 50 pages, including 3 tables, 5 figures, a list of used sources for 3 pages. The aim of the work is to consider in detail the LEAN concept as an approach to business management in the present conditions. The object of the research is the LEAN concept as an approach to business management in the present conditions.The subject of this research is management. Research methods: The methodological basis of the work is the dialectical method of scientific knowledge, a systematic approach, the fundamental provisions of economic theory. To achieve the goals and solve the tasks set in the work, the following methods of research implementation are presented: comparison, generalization, dialectical and logical methods, synthesis methods. Information base of the research: legislative and normative base of Ukraine, monograph, textbooks, scientific articles, Internet resources.Results of work. The LEAN concept as an approach to business management in today's environment has been investigated. Key words: lean as an approach to business management; analysis of modern concepts; organizational structure; control system; supply chains.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Концепція управління"

1

Щокін, Г. Управління суспільним розвитком: загальна концепція. Київ: МАУП, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Щокін, Г. Управління суспільним розвитком: загальна концепція. Київ: МАУП, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Концепція управління"

1

Шіковець, К. О., and Г. М. Квіта. "МЕТОДИ НЕЙРОМАРКЕТИНГУ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УМОВ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-13.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто концепцію сталого розвитку та її складові частини: економічну, соціальну та екологічну з погляду системного підходу. Оскільки сталий розвиток – системно керований розвиток і основою його керованості є системний підхід, та сучасні інформаційні технології, які дають змогу дуже швидко моделювати різні варіанти напрямів розвитку, то пропонується застосувати «Кібернетичну концепцію управління граничними ресурсами і станами об’єкта розвитку (КУРСОР+)» до моделювання станів сталого розвитку. Інтегрована модель концепції сталого розвитку та системно-ситуаційної моделі розвитку дала змогу описати складники системно-ситуаційної моделі розвитку, визначити поточний, цільовий та прогнозний стан сталого розвитку та дослідити етапи досягнення однієї із цілей сталого розвитку, а саме «відповідальне споживання та виробництво». Для досягнення цільових орієнтирів, відповідального споживання запропоновано застосовувати сучасні методи маркетингу, а саме нейромаркетинг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Перетятко, Л. А. "МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ДО ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ В ОРГАНІЗАЦІЇ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-18.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячено виявленню проблем та перспектив розвитку ризик-менеджменту як соціально-економічної та управлінської категорії сучасного бізнесу. Стверджується, що актуальним сьогодні є формування нового підходу до аналітичного забезпечення управління ризиками на основі вдосконалення концепції ризик-менеджменту, що враховує динамічність змін чинників зовнішнього та внутрішнього середовища організації. Процес управління ризиками є багатоаспектним і багатозадачним, до якого належать процеси ідентифікації, аналізу ризиків та прийняття рішень щодо виявлення позитивних та мінімізації негативних наслідків ризикових подій. Головне завдання аналізу та оцінки ризиків в організації полягає у систематизації та розробленні комплексного підходу до визначення ступеня ризику, що впливає на діяльність підприємця. Досліджено праці вітчизняних та зарубіжних учених, присвячених розвитку методології системи ризик-менеджменту та проблемам ефективного управління ризиками в організації. Запропоновано методичні підходи до вдосконалення системи ризик-менеджменту в організаціях на основі впровадження послідовного алгоритму дій, починаючи від раннього виявлення ризику аж до реалізації заходів щодо його зниження у тривалій перспективі. Головна роль у процесі організації ризик-менеджменту належить фінансовому менеджеру, саме він несе відповідальність за ведення ризик-менеджменту в організації. Під час вибору оптимального варіанта керування ризиком він повинен спиратися на теоретичні знання та практичний досвід, а також сучасні економічні та виробничо-технологічні концепції, йому необхідно розглядати безліч моделей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мороз, О. С. "СОЦІАЛЬНІ СКЛАДНИКИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ В КООРДИНАТАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-31.

Full text
Abstract:
У дослідженні розглянуто сутність парадигми сталого розвитку та причини її виникнення і становлення. Висвітлено складники концепції існування та розвитку суспільства в координатах сталого розвитку. Розглянуто сутність поняття «відповідальність бізнесу» та моделі формування відповідального ставлення суб’єктів господарювання до здійснення бізнесової діяльності, доцільність застосування суб’єктами господарювання концепції управління загальною відповідальністю (TRM). Приділено увагу здійсненню переходу від концептуальних засад парадигми економічного розвитку та екстенсивного зростання до сталого розвитку на рівні окремих господарюючих суб’єктів та їхніх об’єднань шляхом проведення певного комплексу заходів, пов’язаних як із погляду організаційного розвитку цього суб’єкта, так і інтеграції усіх процесів управління та приведення їх у відповідність вимогам світових стандартів. Висвітлено заходи щодо оптимізації витрат та екологічної безпеки в діяльності суб’єктів господарювання. Розглянуто поняття соціальної відповідальності бізнесу як із погляду міжнародних нормативних документів, так і як невід’ємного складника діяльності суб’єктів господарювання в координатах сталого розвитку. Проаналізовано формування соціальної політики суб’єктів господарювання як реалізацію соціальних складників відповідальності бізнесу в координатах сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Радіонова, Ірина Федорівна. "МНОЖИННІСТЬ СЕНСІВ ЕКОНОМІКИ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ ТА КОНЦЕПЦІЇ І МОДЕЛІ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ." In Економіка невизначеності: зміст, оцінювання, регулювання, 7–30. KROK University, 2021. http://dx.doi.org/10.31732/eu-cer-1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Концепція управління"

1

Лебідь, Наталія. "КОНЦЕПЦІЯ SMART CITY В МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ МІСЬКОЮ АГЛОМЕРАЦІЄЮ." In PUBLIC COMMUNICATION IN SCIENCE: PHILOSOPHICAL, CULTURAL, POLITICAL, ECONOMIC AND IT CONTEXT, chair Олександр Балан. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/15.05.2020.v1.26.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кириченко, М. "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ: МЕХАНІЗМИ, РЕАЛІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ." In ПРОЄКТУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ТРАЄКТОРІЇ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГА В КОНТЕКСТІ КОНЦЕПЦІЇ «ОСВІТА ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ». Європейська наукова платформа, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/d-oblippo.conf-10.12.2020-04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ємельянов, Олександр. "ЗАСТОСУВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ УПРАВЛІННЯ ВЛАСТИВОСТЯМИ ПІДПРИЄМСТВА ПРИ ОЦІНЮВАННІ ПОТЕНЦІАЛУ ЙОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ." In PUBLIC COMMUNICATION IN SCIENCE: PHILOSOPHICAL, CULTURAL, POLITICAL, ECONOMIC AND IT CONTEXT. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/15.05.2020.v1.22.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Андрієнко, Антон. "ЗАСТОСУВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ МІЖОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СУМІСНОСТІ І ВЗАЄМОДІЇ В ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ У КОНТЕКСТІ ДОСВІДУ ШВЕЦІЇ." In Problèmes et perspectives d'introduction de la recherche scientifique innovante. Plateforme scientifique européenne, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/29.11.2019.v2.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Концепція управління"

1

Паранько, Ігор Степанович, О. Є. Куліковська, and В. Д. Сидоренко. Концепція створення і розвитку інфраструктури геоінформаційного простору гірничодобувних регіонів. ДВНЗ «КНУ», 2010. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5048.

Full text
Abstract:
Розроблено Концепцію створення і розвитку інфраструктури геопросторових даних в гірничодобувних регіонах, реалізація якої дозволить забезпечувати швидкий і ефективний пошук, доступ, обмін інформацією з її подальшим використанням у системах підтримки прийняття рішень управління територіями та інших інформаційноаналітичних системах різних рівнів державної влади та на важливих суб'єктах господарювання на основі використовування ГІС регіонального і міського значення, забезпечить зростання якості життя населення в гірничодобувних регіонах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Соловйов, В. М. Індустрія 4.0 і проблеми освіти. ПП Щербатих, April 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1283.

Full text
Abstract:
В епоху інформаційного суспільства, розвитку концепції Індустрії 4.0, найбільш онкурентоспроможними виявляться вузи, здатні втілити ідеї створення smart-університету. Вони можуть скласти базу для реалізації в Україні концепцій smart-освіти, smart-економіки і smart-суспільства. Для переходу вузу до розряду smart-університетів необхідно: - зміна організаційної структури вузу з переходом до децентралізованих моделей системи управління і процесного управління; - використання в освітньому процесі інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій, що дозволяють перейти від традиційної системи дистанційної освіти до гнучкої системи формування індивідуалізованих освітніх траєкторій з використанням освітнього контенту кращих світових і вітчизняних університетів, що знаходиться у відкритому доступі; - використання в управлінні науково-освітнім процесом і вузом в цілому сучасних керуючих і аналітичних інформаційних систем і відповідної інфраструктури, що забезпечують реалізацію ідей Індустрії 4.0 стосовно вищого навчального закладу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Соловйов, В. М. Сучасні парадигми управління складними системами. КПУ, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1311.

Full text
Abstract:
В останні 10–15 років досягнення в галузі вивчення складних систем різної природи – технічних, економічних, соціальних, біологічних тощо – мають завдячувати міждисциплінарним наукам, котрими є синергетика і теорія складних мереж (complex networks). У роботі розглянуто особливості адаптації концепції складності в управлінні соціально-економічними системами. Показано, що парадигма складності є логічним підґрунтям побудови прогностичних моделей поведінки фінансових систем в умовах волатильної динаміки світової економіки. Широкий спектр мір складності використано для аналізу порівняльної динаміки складності систем в умовах фінансової кризи. Вказані міри можуть бути розраховані як для вихідного сигналу, так і для відновленої з нього мережної структури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Соловйов, В. М. Сучасні моделі управління складними соціально-економічними системами. КПУ, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1309.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуто особливості адаптації концепції складності в соціально-економічних системах. Показано, що парадигма складності є логічним підґрунтям побудови прогностичних моделей поведінки фінансових систем в умовах волатильної динаміки світової економіки. Широкий спектр мір складності використано для аналізу порівняльної динаміки складності систем в умовах фінансової кризи. Вказані міри можуть бути розраховані як для вихідного сигналу, так і для відновленої з нього мережної структури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography