Academic literature on the topic 'Конкурентоспроможність інвестицій'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Конкурентоспроможність інвестицій.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Конкурентоспроможність інвестицій"

1

Гайдуцький, А. П. "Вплив іноземних інвестицій на конкурентоспроможність економіки." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Міжнародні відносини, вип. 29/30 (2004): 56–58.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нагула, Р. О. "Вплив інвестицій на конкурентоспроможність молокопереробних підприємств." Агросвіт, no. 20, жовтень (2016): 62–67.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сакун Л.М., к.е.н., доцент Бражнікова Т.М., студентка. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОГО МЕХАНІЗМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ." Економічний форум 1, no. 2 (May 17, 2020): 93–98. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-2-12.

Full text
Abstract:
В умовах ринкової економіки мотивом розвитку виступають внутрішні та зовнішні фактори діяльності підприємства, на відміну від централізованого управління, де основними мотиваційними факторами розвитку підприємств є план та централізовані капіталовкладення або довгострокові державні кредити. Інновація – це реалізація об’єктивних законів розвитку суспільства, які, у свою чергу, є окремим випадком загальних законів розвитку систем. У статті розглянуто концепцію інвестиційно-інноваційного механізму підтримки конкурентоспроможності підприємств, визначено компоненти інвестиційної та інноваційної діяльності. Промисловий сектор займає особливе місце в економіці країни. Конкурентоспроможність підприємств галузі вимагає постійного вдосконалення технологічних аспектів. Це можливо лише шляхом впровадження результатів НДДКР. Проаналізовано стан функціонування промислових підприємств та визначено тенденції інноваційних та інвестиційних процесів у машинобудівній галузі України. Аналіз показав, що галузеві наукові установи мали низький рівень підтримки фінансування в період запуску ринкових відносин. Спираючись на результати цього дослідження, автори конкретизують системні компоненти механізму інвестицій та інновацій для підтримки конкурентоспроможності промислових підприємств. Така структура моделі дозволяє адаптувати механізм інвестицій та інновацій до динамічного середовища, дає можливість контролювати несприятливі тенденції в діяльності промислових підприємств, зробити конкурентоспроможність більш досяжною та підвищити обсяг та ефективність економічної діяльності шляхом залучення коштів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Каличева, Н. Є., І. В. Білоус, and Г. О. Ніколаєнко. "ВПЛИВ ВИСОКОШВИДКІСНОГО РУХУ НА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 3 (62) (October 27, 2021): 24–27. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/62-4.

Full text
Abstract:
У статті розкрито вплив високошвидкісного руху на забезпечення конкурентних переваг вітчизняних підприємств залізничного транспорту на ринку перевезень. Розглянуто перспективи запровадження високошвидкісних залізничних перевезень у нашій країні. Окреслено основні проблеми, які гальмують техніко-технологічний розвиток залізничної галузі відповідно до світових вимог. Зазначено, що сучасний технічний стан вітчизняної залізничної інфраструктури не в змозі забезпечити швидке запровадження високошвидкісного руху відповідно до вимог транспортного ринку. Це потребує значних коштів, яких у галузі нині немає. Відзначено, що лише підтримка держави та залучення іноземних інвестицій допоможуть підприємствам залізничного транспорту отримати таку конкуренту перевагу, як високошвидкісні перевезення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Резнік, Н. П. "Вплив інвестицій на конкурентоспроможність вітчизняної продукції АПК на світовому агропродовольчому ринку." Формування ринкових відносин в Україні, no. 10 (101) (2009): 103–7.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Коваленко, Н. В., К. В. Шаповал, and В. С. Пасічний. "НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ МІЖНАРОДНОГО АЕРОПОРТУ." Підприємництво і торгівля, no. 28 (February 5, 2021): 33–39. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-28-05.

Full text
Abstract:
На сучасному етапі розвитку світової економіки, поглиблення міжнародного поділу праці, економічної глобалізації, транснаціоналізації виробництва, об'єктивного посилення інтеграційних процесів визначають потребу в стрімкому підвищенні конкурентоспроможності міжнародних аеропортів, здатних повністю забезпечити гармонійну взаємодію економічних суб’єктів на міжнародному рівні, необхідно створити умови для розвитку перспективних міждержавних і суспільних відносин. В умовах глобальної конкуренції розвинена інфраструктура міжнародних аеропортів перетворюється на конкурентну перевагу країни на світовому ринку. Однак зі зростанням динаміки світової економіки, розширенням обсягу повітряного руху питання про недосконалу інфраструктуру аеропортових служб є необхіднім для збалансованого розвитку всіх ланок в умовах дефіциту інвестицій. Прогнозоване збільшення обсягу міжнародних повітряних перевезень на рік за умови одночасного обмеження державних джерел фінансування вимагає чітко структурованої та гнучкої стратегії планування конкурентоспроможності міжнародних аеропортів. Порівняльний аналіз широкого кола сучасних методологічних підходів, оцінка конкурентоспроможності міжнародних аеропортів указують на відсутність загальновизнаної методології, актуалізують проблему виявлення та впорядкування критеріїв оцінки, відбору з урахуванням впливу різних елементів системи детермінант на конкурентоспроможність аеропорту. Управління міжнародною конкурентоспроможністю інфраструктури аеропортів повинно забезпечувати взаємодію економічних агентів на міжнародному рівні та створювати необхідні умови для розвитку міждержавних відносин. У зв’язку з розширенням ринку авіаперевезень з’являються нові потреби в удосконаленні інфраструктури міжнародних аеропортів, рівномірному розвитку всіх її ланок, незважаючи на дефіцит інвестицій. Проблеми трансформації, збільшення обсягів та модернізація аеропортової інфраструктури також стосуються України та вимагають оновлення у зв'язку з адаптацією до стандартів та практики найбільш конкурентоспроможних міжнародних аеропортів з урахуванням пріоритетних векторів інтеграції та ключових напрямів лібералізації авіаційного простору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ткаченко, А. М., and Е. О. Колесник. "ВПЛИВ АНТИДЕМПІНГОВИХ ТА ЗАХИСНИХ ЗАХОДІВ НА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Підприємництво і торгівля, no. 29 (April 16, 2021): 78–83. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-29-13.

Full text
Abstract:
У статті акцентовано на значимості конкурентоспроможності у забезпеченні життєдіяльності підприємств. Здійснено порівняльний аналіз змін позицій України у рейтингу TOП-10 країн-лідерів на світовому ринку металопродукції. Обгрунтовано, що визначальним чинниками впливу на конкурентоспроможність експортнозалежних підприємств є антидемпінгові та захисні заходи на світовому ринку. Здійснено комплексне дослідження впливу антидемпінгових та захисних заходів на конкурентоспроможність металургійних підприємств в умовах підвищення ЄС амбіційності до скорочення вуглецевого сліду виробництва металопродукції. Поглиблено аналітичний апарат з оцінювання впливу антидемпінгових та захисних заходів на конкурентоспроможність металургійних підприємств. Акцентовано, що Україна разом з усім цивілізованим світом прийняла на себе зобов'язання з імплементації європейського екологічного законодавства, приєдналася до Зеленого кліматичного фонду Green Climate Fund та визначила Національний вуглецевий внесок відповідно до вимог Паризької кліматичної угоди. Наголошено на очікуваному введенні в найближчі роки Європейскою комісією Carbon border adjustment. Встановлено пагубний вплив на конкурентоспроможність металургійних підприємств запровадження ЄС екологічного мита - Carbon border adjustment. Здійснено компаративний аналіз ефекту запровадження Carbon border adjustment для ЄС та України. Розглянуто запропоновані Європейською комісією формати Carbon border adjustment. Обгрунтовано, що запровадження Carbon border adjustment не прискорюватиме, а гальмуватиме процес декарбонізації, оскільки обсяги капітальних інвестицій виробників сталі можуть суттєво скоротитись, що в підсумку і призведе до втрати їх конкурентоспроможності. Наголошено, що запровадження Carbon border adjustment не обмежиться секторіальними наслідками, а й матиме суттєвий вплив на економіку України в цілому. Визначено арсенал дієвих заходів щодо його пом’якшення, запровадження якого у вітчизняній практиці дозволить приймати ефективні та оптимальні управлінські рішення щодо збереження позицій вітчизняних металургійних підприємств у ТОП-10 країн-лідерів з виробництва металопродукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лиховідова, Ірина Едуардівна. "РИЗИК-ОРІЄНТОВНИЙ ПІДХІД В СИСТЕМІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ЯК ВИЯВ АРХЕТИПУ ДЕРЖАВНОГО НАГЛЯДУ." Public management 26, no. 1 (July 19, 2021): 102–22. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2021-1(26)-102-122.

Full text
Abstract:
Визначено роль державного регулювання у корпоративній сфері за допомогою розгляду системи ризиків та узагальненню негатиного ефекту, спричиненого зловживаннями, маніпуляціями, недобросовісними та незаконними діями на ринку. Визначено, що корпоративне управління є одним з ключових елементів і передумовою успішної діяльності акціонер- ного товариства. Зазначено, що належне управління допомагає зміцнити довіру до компанії, підвищити її конкурентоспроможність, ефективність та зростання, а отже, сприяє залученню іноземних інвестицій та є базисом, який забезпечує інноваційний розвиток держави. Розглянуто архетипи дер- жавного нагляду в системі корпоративного управління шляхом виявлення та дослідження системи зв’язків між національною ментальністю та дер- жавним регулюванням та наглядом. В результаті чого визначено, що влада і суспільство в умовах запровадження інновацій змінюють форми та мето- ди дії, пріоритетне значення у відносинах влади і суспільства набуває роз- виток процесів взаємодії та комунікацій. Крім того, розглянута система та моніторинг ризиків у корпоративній сфері та зроблено акцент на підході, що ґрунтується на оцінці ризиків. Розглянуто систему захисту інвесторів, яка доповнюється пруденційним наглядом, що є складовою загальної сис- теми нагляду державними органами на фінансовому ринку. Досліджено, що вдосконалення взаємодії між органами державної влади, корпорацією та населенням залишається необхідним у вирішенні проблеми формування конкурентоспроможного економічного середовища та підвищення інвес- тиційної привабливості України. Таким чином доведено необхідність дер- жавного нагляду у сфері корпоративних відносин та розглянуто шляхи вдо- сконалення державного регулювання даною сферою відносин за допомогою впровадження ризик-орієнтованого підходу у систему корпоративного управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Вовк, М. В. "УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ В СИСТЕМІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 63 (October 1, 2021): 52–56. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-63-08.

Full text
Abstract:
У даній публікації висвітлено найважливіші питання функціонування системи управління якістю на підприємстві. Проаналізовано вплив системи управління якістю продукції на її конкурентоспро-можність. Досліджено розвиток системи управління якістю продукції, а також обґрунтовано принципи фор-мування та функціонування систем якості, які впливають на конкурентоспроможність самого підприємства. Доведено, що в системі широкомасштабної глобалізації зміцнення конкурентоспроможності набуває надзви-чайно важливого значення, адже не завжди керівники підприємств здатні швидко адаптуватися до сучасних мінливих умов бізнес-середовища, що становить велику загрозу подальшому ефективному функціонуванню підприємства. Для цього проаналізовано сучасні концепції управління якістю, основні принципи системи управ-ління якістю, а також зовнішні і внутрішні чинники, які впливають на якість продукції. Обгрунтовано, що першочергове завдання, яке постає перед керівництвом підприємства, - це розробка заходів щодо впроваджен-ня на практиці сертифікованої системи якості. Це забезпечить вищий рівень довіри у споживачів і партнерів у порівнянні з іншими підприємствами, тим самим зміцнивши його конкурентні позиції на ринку. Також пока-зано, які переваги вітчизняним підприємствам дає дане впровадження на практиці. Запропоновано основні напрями покращення управління якістю продукції на підприємствах через імплементацію системи управління якістю, яка відповідає стандартам ISO, та вико-ристання в практиці вітчизняних підприємств інтегрованих систем управління якістю. Це, в свою чергу, зміцнить конкурентні переваги підприємства через застосування системного і процесного підходів до управління підприємством, залучення інвестицій в інтелектуальний капітал, забезпечить підприємству високу ринкову позицію, а отже і сприятиме розвитку регіонів, де такі підприємства розташовані.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Турчиняк, М. К., and О. Г. Форись. "РОЗВИТОК ПІДПРИЄМСТВ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА В ЗАХІДНОМУ РЕГІОНІ УКРАЇНИ." Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, no. 3 (December 21, 2021): 68–73. http://dx.doi.org/10.36477/tourismhospcee-3-10.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сучасні тенденції розвитку ресторанного господарства у Західному регіоні України, зокрема нові формати закладів, які використовуються для утримання постійних і залучення нових клієнтів. Проаналізовані актуальні проблеми щодо застосування сучасних тенденцій розвитку ресторанного господарства. Досліджено послуги, які надає ресторанне господарство м. Тернополя для залучення великої кількості клієнтів, що дозволяє збільшити обсяги реалізації виробів, підвищити прибутковість підприємства, його конкурентоспроможність. Карантинні обмеження внаслідок пандемії вірусу СOVID-19 вкрай негативно вплинули на розвиток підприємств України, зокрема ресторанного бізнесу. Сучасна ситуація на ринку сфери послуг змушує підприємства ресторанного господарства розробляти нові механізми для збереження та розвитку свого бізнесу, адаптації до нових умов зовнішнього середовища. На основі аналізу визначено особливості та обґрунтовані перспективи розвитку підприємств. Здійснено оцінювання основних показників, а саме: кількості підприємств ресторанного господарства, кількості місць в об’єктах ресторанного господарства, забезпеченості населення місцями в об’єктах ресторанного господарства. Найвищий розвиток ресторанного господарства має Львівська область,помірний розвиток ресторанної галузі слід відзначити у Тернопільській та Івано-Франківській областях . Ці області є сприятливі для залучення інвестицій у розвиток галузі, характеризуються середнім рівнем забезпеченості населення підприємствами ресторанного господарства. Низький рівень забезпеченості населення підприємствами харчування мають Чернівецька та Закарпатська області. Визначено причини, що гальмують розвиток об’єктів ресторанного господарства та інноваційні підходи для утримання постійних відвідувачів, залучення нових в умовах конкуренції. У статті доведено, що впровадження інновацій забезпечує закладам ресторанного господарства конкурентні переваги. Перераховано тенденції, що зумовлюють появу нових видів організації ресторанного господарства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Конкурентоспроможність інвестицій"

1

Будяник, Л. П. "Шляхи залучення інвестицій у сільське господарство." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27064.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кочетова, Тетяна Іванівна, and Ангеліна Вікторівна Котлярова. "Оцінка економічної ефективності інвестиційних проектів в умовах глобалізації." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42687.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сидоренко, А. М. "Вплив інноваційної активності підприємства на його конкурентоспроможність." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7852.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Купрієнко, А. В. "Управління конкурентоспроможністю на ринку послуг ремонту судів." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Kupriienko.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти конкурентоспроможності підприємства. Проаналізовано фінансово-господарську діяльність, ділове середовище та конкурентоспроможність ПрАТ «ДУНАЙСУДНОРЕМОНТ» Запропоновано заходи з управління конкурентоспроможністю ПрАТ «ДУНАЙСУДНОРЕМОНТ», що полягають у внесенні інвестицій на придбання нових установок плазмового різання.
The theoretical aspects of enterprise competitiveness are considered in the work. The financial and economic activity, business environment and competitiveness of Private stock company "DANUBE SHIP REPAIR" are analyzed. Measures to manage the competitiveness of "DANUBE SHIP REPAIR" are proposed, which consist in the making investments for the purchase of new plasma cutting plants.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Іваненко, Д. І. "Розробка заходів з управління конкурентоспроможністю підприємства." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/19962.

Full text
Abstract:
Іваненко, Д. І. Розробка заходів з управління конкурентоспроможністю підприємства : дипломна робота : 073 Менеджмент / Д. І. Іваненко; керівник роботи Косач І. А. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра публічного управління та менеджменту організацій. – Чернігів, 2020. – 77с.
Випускна кваліфікаційна робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури і додатків. Перший розділ присвячений теоретичним питанням поняття конкурентоспроможності, системи управління конкурентоспроможністю підприємства. У другому розділі проводиться аналіз діяльності ПП «Альтеп-центр», його внутрішнього та зовнішнього середовища, техніко-економічних показників та конкурентоспроможності потенціалу підприємства. У третьому розділі дипломної роботи проводиться вибір шляхів удосконалення діяльності ПП «Альтеп-центр», а також обґрунтування доцільності введення у виробництво нового типу котлів (піролізних). Визначено основні показники ефективності проекту. У даній дипломній роботі було використано такі методики аналізу: метод дерева цілей, метод SWOT – аналізу, метод аналізу ієрархій, графоаналітичний метод (“Квадрат потенціалу”), метод «Мак-Кінсі /Дженерал Електрик»,методу аналізу сценаріїв.
The final qualification work consists of an introduction, three sections, conclusions, a list of used literature and applications. The first section is devoted to theoretical issues of the concept of competitiveness, the system of managing the competitiveness of the enterprise. The second section analyzes the activity of PE "Altep Center", its internal and external environment, technical and economic indicators and competitiveness of the enterprise's potential. In the third section of the thesis the choice of ways to improve the activity of PE "Altep Center" is made, as well as justification of the feasibility of introducing into the production of a new type of boilers (pyrolysis). The main indicators of project effectiveness are identified. In this diploma paper, the following analysis techniques were used: the goal tree method, the SWOT analysis method, the hierarchy analysis method, the graphoanalytic method (“Capacity Square”), the McKinsey / General Electric method, and the scenario analysis method.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Романчик, Тетяна Володимирівна. "Деякі аспекти економічної безпеки промислових підприємств." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25791.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Побережний, Роман Олегович. "Інноваційна діяльність підприємства: загальні риси." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25931.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мордань, Євгенія Юріївна, Евгения Юрьевна Мордань, Yevheniia Yuriivna Mordan, and А. В. Вербицька. "Інвестиційна привабливість економіки України." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66298.

Full text
Abstract:
Інвестиційна привабливість економіки держави є важливим фактором для здійснення її сталого розвитку, створення позитивного іміджу на світових ринках. Інвестиційна діяльність стає невід‘ємною частиною внутрішніх економічних процесів будь-якої держав. Для збільшення грошових надходжень уряди країн намагаються створити сприятливі умови, що впливають на інвестиційну конкурентоспроможність економіки та забезпечують її інвестиційну привабливість.
Инвестиционная привлекательность экономики государства является важным фактором для осуществления ее устойчивого развития, создание положительного имиджа на мировых рынках. Инвестиционная деятельность становится неотъемлемой частью внутренних экономических процессов любой государств. для увеличение денежных поступлений правительства стран пытаются создать благоприятные условия, влияющие на инвестиционную конкурентоспособность экономики и обеспечивают ее инвестиционную привлекательность.
The investment attractiveness of the state's economy is an important factor for its sustainable development, creating a positive image on world markets. Investment activity becomes an integral part internal economic processes of any state. For increasing revenues of the governments of the countries trying to create favorable conditions that affect Investment Competitiveness of the Economy and provide its investment attractiveness.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Канцедал, О. В. "Державна інноваційна політика України на прикладі металургійної галузі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27181.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Козловська, Ганна Борисівна, Анна Борисовна Козловская, Hanna Borysivna Kozlovska, A. V. Kirilieva, and O. I. Dolhosheiva. "Study of investment attractiveness of Ukraine as a component of country competitiveness." Thesis, Kishinev, Moldova: Giperion Editura, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/80803.

Full text
Abstract:
У статті розглядається роль і значення іноземних інвестицій для національної економіки України. Встановлено, що інвестиційна активність в країні має певні бар'єри, які не дозволяють відкривати інвестиції для іноземців. Незважаючи на перешкоди, Україна має багато переваг при веденні та розвитку ефективної інвестиційної діяльності. Виявлено інвестиційно привабливі напрямки іноземних інвестицій, а також виявлено позитивний ефект їх застосування.
В статье рассматривается роль и значение иностранных инвестиций для национальной экономики Украины. Установлено, что инвестиционная активность в стране имеет определенные барьеры, не позволяющие открывать инвестиции для иностранцев. Несмотря на препятствия, Украина имеет много преимуществ при ведении и развитии эффективной инвестиционной деятельности. Выявлены инвестиционно привлекательные направления иностранных инвестиций, а также выявлен положительный эффект их применения.
The article deals with the role and importance of foreign investment for the national economy of Ukraine. It is determined that investment activity in the country has certain barriers that do not allow open investment by foreigners. Despite the obstacles, Ukraine has many advantages for conducting and developing effective investment activities. The authors identify investment-attractive areas of foreign investment, as well as reveal the positive effect of their application.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography