Academic literature on the topic 'Конкурентна діагностика'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Конкурентна діагностика.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Конкурентна діагностика"

1

Шевченко, Л. С. "Конкурентна діагностика юридичної фірми: світова практика та ії запровадження в Україні." Економічна теорія та право, no. 1 (24) (2016): 76–86.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Грозний, І. "Діагностика конкурентних переваг промислового підприємства." Схід, no. 2 (2007): 24–28.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Скриньковський, Р. М. "Діагностика стратегічного протистояння підприємств-конкурентів." Бізнес Інформ, no. 5 (2016): 196–201.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кирчата, Ірина, and Олена Шершенюк. "ОРГАНІЗАЦІЯ ЗБУТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, no. 26 (June 26, 2021): 56. http://dx.doi.org/10.30977/ppb.2226-8820.2021.26.56.

Full text
Abstract:
УДК 339.187; JEL Classification: М29 Мета – визначення та обґрунтування шляхів удосконалення і застосування нових методів, технічних засобів та організаційних заходів в системі збуту, а також оцінювання збутового потенціалу торговельного підприємства. Методика дослідження. Теоретичною і методологічною основою є праці провідних вітчизняних і зарубіжних учених-економістів, в яких розглядаються питання управління збутом, збутовою діяльністю підприємств та оцінкою потенціалу в умовах мінливого зовнішнього середовища. Використано методи узагальнення та абстрагування; метод аналізу і синтезу. Результати. Дана стаття присвячена вирішенню актуальної економічної проблеми, а саме удосконаленню ефективності збутової системи торговельних підприємств на засадах оцінки збутового потенціалу з метою набуття довгострокових переваг та забезпечення сталого розвитку. Збутовий потенціал торговельного підприємства – це внутрішні ресурсні можливості торговельного підприємства реалізувати товари за рахунок наявних кадрових компетенцій в сфері формування асортименту, технологічної та передпродажної підготовки, мерчандайзингу та сервісної підтримки. З метою забезпечення своєчасного виявлення невикористаних резервів та збутових можливостей, а також уникнення ризикових подій торговельним підприємствам доцільно проводити діагностику збутового потенціалу, що уможливить ефективне управління збутовою діяльністю та активізує збутовий процес як такий. Завдяки правильно обраній збутовій політиці та оптимізованим збутовим процесам підприємство може боротися за збільшення частки ринку і набуття нових конкурентних переваг. Наукова новизна. В роботі теоретично обґрунтовано доцільність проведення діагностики та оцінювання збутового потенціалу торговельного підприємства, як інструмента ефективної системи управління збутом для набуття підприємством нових конкурентних переваг. Практична значущість. Практичне використання, а саме виявлення резервів та розвиток збутового потенціалу торговельного підприємства, які ґрунтуються на результатах його діагностичної оцінки, дозволять надалі розробити систему заходів і розрахунку показників конкурентної стійкості, що можуть бути використані в подальшому для забезпечення стійкого функціонування та підвищення рівня його конкурентоспроможності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Галгаш, Р. А., and Я. Ю. Білоус. "Оцінювання розвитку територіальних громад як основа для ухвалення управлінських рішень органами публічної влади." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6 (270) (November 10, 2021): 82–89. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-270-6-82-89.

Full text
Abstract:
Для ухвалення ефективних управлінських рішень щодо розвитку територіальних громад (ТГ) органам публічної влади необхідно здійснювати всебічний моніторинг, діагностику та оцінку розвитку територіальних громад. Метою статті є аналіз основних методик оцінки розвитку територіальних громад регіонів України. Для досягнення поставленої мети всю сукупність підходів до оцінювання стану та розвитку територіальних громад в Україні з методичної точки зору було поділено на підходи, які пропонують органи держаної влади, міжнародні організації та науковці. В статті проаналізовано методики оцінювання формування, спроможності та розвитку територіальних громад як самостійно органами центральної влади, так і за допомогою міжнародних організацій. Зазначено, що дані методики дають органам управління у територіальних громадах більше можливостей для визначення своїх конкурентних позицій. Зроблено висновок про те, що методики, які застосовують органи державної влади (розроблені Міністерством розвитку громад і територій України (Мінрегіон)) для проведення оцінювання стану та розвитку громад та регіонів більше орієнтовані на оцінювання та порівняльний аналіз спроможності ТГ між собою. У той же час, методики, розроблені міжнародними експертами і науковцями можуть бути застосовані для оцінювання систем управління територіальних громад. Аналіз існуючих методичних підходів дав можливість виокремити альтернативні підходи до оцінювання розвитку територіальних громад. Серед головних проблем оцінювання розвитку територіальних громад визначено відсутність статистичної бази на місцевому рівні, що значно ускладнює збір та аналіз інформації, зокрема для оцінювання конкурентних перевагв контексті розвитку територіальних громад для ухвалення ефективних управлінських рішень органами публічної влади. Авторами зазначено, що питання використання ефективного інструментарію економічної та організаційно-управлінської діагностики на сьогодні все ще залишається остаточно не вирішеним. Запропоновано враховувати принципи інклюзивності при визначенні показників розвитку територіальних громад, що дасть змогу переорієнтувати пріоритети економічної політики на більш ефективну протидію незахищеності та нерівності, змістити акценти на розвиток людини й підвищення її добробуту в громаді.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кудріна, О. Ю., and Н. В. Руденко. "Проблема удосконалення засобів публічного управління розвитком економіки." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6(262) (December 23, 2020): 63–70. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-262-6-63-70.

Full text
Abstract:
У статті проведено ретроспективний аналіз еволюції теорії публічного управління. Досліджено базові принципи в ієрархії публічного управління інноваційним розвитком. Розглянуто необхідність формування і розвиток регіональних кластерів як ефективний механізм публічного управління.Досліджено європейські моделі публічного управління, які враховують історичні управлінські традиції (принципи, функції та структуру системи управління) і особливості соціально-економічного розвитку (ресурсний потенціал, економіко-політичну стабільність, фінансову забезпеченість, рівень життя і сформованість демократичного суспільства, характер конкурентних переваг). Проаналізовано суб’єкти управління у сфері економіки, проведено діагностику сучасного стану публічного управління у сфері економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Zinchenko, O. A., and U. D. Malyshko. "Розвиток методик аналізу мікросередовища підприємства на прикладі закладу аптечної галузі." Bulletin of the Dnipropetrovsk University. Series: Management of Innovations, no. 7 (December 25, 2016): 280. http://dx.doi.org/10.15421/191631.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах функціонування бізнесу все більшу роль відіграє аналіз середовища підприємства. Це – початковий етап формування стратегії діяльності підприємства, оскільки забезпечує відповідну базу для визначення місії і цілей його функціонування. Однак наявні методики аналізу більше концентрують увагу саме на факторах макросередовища, стосовно ж мікросередовища, то його досліджують комплексно, не акцентуючи на його винятковій ролі в процесі ухвалення управлінських рішень. Це обумовлює необхідність розвитку методики та підходів діагностики середовища бізнесу, їх апробації в умовах конкретного підприємства.Мета роботи – розробка на основі методів SWOT- і PEST-аналізу нової методики, яка дозволить оцінити вплив факторів мікросередовища на результати поточної й майбутньої діяльності підприємства аптечної галузі.Розроблено нову методику CLCP-аналізу, за допомогою якої можна оцінити вплив факторів мікросередовища на результати поточної й майбутньої діяльності підприємства. Для проведення нового аналізу було виділено чотири групи факторів мікросередовища, які в разі своєї зміни здатні впливати на діяльність підприємства. Це фактори впливу споживачів (Сonsumers), законодавства країни (Legislation), конкурентів (Сompetitors) і постачальників (Providers).Запропоновано алгоритм виконання CLCP-аналізу, який включає п’ять етапів: визначення факторів, які можуть впливати на діяльність компанії; аналіз значущості й ступеня впливу кожного фактора; оцінка імовірності змін факторів; оцінка реальної значущості фактора; складання зведеної таблиці CLCP-аналізу. Розроблено табличні форми подання інформації, що стосується CLCP-аналізу.Апробовано дану методику в умовах закладу аптечної галузі. Виявлено чинники, які можуть найбільше впливати на підприємство у разі зміни, – це поява нових вимог споживачів до асортименту, підвищення державою податків, застосування конкурентами нових технологій у сфері обслуговування та несвоєчасне постачання товару постачальниками. Проведено ранжування цих факторів на основі методу експертних оцінок. Запропоновано дії підприємства для мінімізації загроз і використання можливостей, що можуть виникнути у зв’язку зі змінами у мікросередовищі.На відміну від інших запропонована авторами методика дозволить повніше та комплексно оцінити фактори мікросередовища й деталізувати процеси, які в ньому відбуваються. Може бути застосована для здійснення бізнес-діагностики під час розробки конкурентної стратегії підприємства.Важливі наукові завдання як теоретичного, так і прикладного характеру в перспективі реалізації даної методики – вартісна оцінка впливу кожного фактора мікросередовища на фармацевтичне підприємство, розробка механізмів мінімізації ризиків, пов’язаних зі змінами мікросередовища, аналіз взаємозв’язку мікро- і макросередовища. Їх виконання сприятиме розвитку стратегічного менеджменту і впровадженню його підходів у практику підприємств фармацевтичної галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Baigushev, Vladimir. "ФОРМУВАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ КОНФІГУРАЦІЙ СТАНУ РИНКОВОГО СЕРЕДОВИЩА." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 2(22) (2020): 7–17. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2020-2(22)-7-17.

Full text
Abstract:
Головна ідея статті полягає в розробленні підходу до процесу аналізу ринкового середовища на основі наявних його інтерактивних станів із подальшою кількісною оцінкою отриманої конфігурації такого середовища як об’єкта аналізу. В умовах зростаючої невизначеності ринкового середовища діагностика причин і майбутнього стану ринку має особливу актуальність. Наведено схеми методології процесу аналізу та оцінки стану конкурентних сил ринкового середовища в умовах невизначеності. Розроблено підсумкову таблицю оцінки стану основних параметрів зовнішнього середовища в сегменті галузі чорної металургії України – виробництво сталі та сталевого (чорного) металопрокату за 2014–2018 роки. На основі розробленого підходу наведено показники зміни виробництва сталі та прокату в сегменті за однакові періоди 2018–2019 років. Інтерактивний аналіз усього обсягу даних за 2014–2019 роки дало змогу зробити висновок про перехід ринкового середовища сегмента у відносно стабільний стан.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ковальчук, Альона, and Сергій Циганій. "ЕКОНОМІЧНА ДІАГНОСТИКА СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ІМПОРТНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА ЯК УМОВА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЙОГО КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ." Економіка та суспільство, no. 34 (December 28, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-34-65.

Full text
Abstract:
У статті досліджено аспекти здійснення економічної діагностики стратегічного управління імпортною діяльністю підприємства, що впливає на забезпечення конкурентоспроможності. Актуальність дослідження визначається використанням інструментів імпортної діяльності вітчизняними підприємствами, засобу досягнення конкурентоспроможності. Визначено, що економічна діагностика є одним із сучасних напрямів дослідження підприємства, який дозволяє швидко реагувати на зміни, адаптуватись до проблем та впливати на управлінські рішення у стратегічному вимірі. Встановлено, що ефективність стратегії управління підприємством залежить від оцінювання поточного та потенційних стану підприємства. Виявлено, що імпортна діяльність дозволяє отримати ряд конкурентних переваг для підприємства при стратегічному плануванні. Запропонована схема економічної діагностики стратегічного управління імпортною діяльністю підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Bernytska, Daria. "DIAGNOSIS OF THE COMPETITIVE ADVANTAGES OF THE DAIRY INDUSTRY." Market Infrastructure, no. 37 (November 2019). http://dx.doi.org/10.32843/infrastruct37-25.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Конкурентна діагностика"

1

Полозова, Т. В. "Конкурентна діагностика інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства." Thesis, Східноукраїнський інститут економіки та управління, 2014. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7067.

Full text
Abstract:
У результаті проведених досліджень можна сформувати висновки та вимоги до методологічного забезпечення конкурентної діагностики І-ІСП: запропонований до практичного використання підхід базується на математичному апараті теорії розпізнавання образів; для порівнянності даних необхідно обрати підприємства, які працюють в одній галузі; система показників І-ІСП формується так, щоб уникнути дублювання інформації різними показниками; обов'язкова наявність в ознаковому діагностичному просторі відносних показників; діагностика інноваційно-інвестиційної конкурентоспроможності підприємства (І-ІКП) має багатоконтурний ареал; ознаковий простір має містити, на відміну від запропонованих раніше, інтегральні показники, які відображають кілька аспектів інноваційно-інвестиційної спроможності підприємства; кількість інтегральних показників ознакового простору не може перевищувати трьох з погляду ймовірності помилки багатомірного розпізнавання; вхідна інформація для розрахунку інтегральних показників ознакового простору має бути доступна не тільки по підприємству, що діагностується, але й по підприємствах, які формують класи розпізнавання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Манакова, О. В. "Оцінка можливостей малого машинобудівного підприємства на основі діагностики конкурентного потенціалу." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/17319.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Марочко, Сергій Сергійович, Сергей Сергеевич Марочко, and Serhii Serhiiovych Marochko. "Діагностика ефективності зовнішньо-торговельної діяльності України з урахуванням рівня реалізації конкурентних переваг." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12045.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гармаш, Анастасія Олександрівна. "Діагностика і обґрунтування конкурентних переваг АТ «КРЕДОБАНК»." Магістерська робота, 2019. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2999.

Full text
Abstract:
Гармаш А. О. Діагностика і обґрунтування конкурентних переваг АТ «КРЕДОБАНК» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / наук. керівник А. П. Кущик. Запоріжжя : ЗНУ, 2019. 107 с.
UA : Кваліфікаційна робота викладена на 107 сторінках друкованого тексту, містить 16 таблиць, 6 рисунків,5 додатків. Перелік посилань включає 61 джерело, з них 5 іноземною мовою. Об’єктом дослідження є процес діагности конкурентних переваг АТ «Кредобанк». Метою кваліфікаційної роботи магістра є обґрунтування теоретичних положень та розробка практичних рекомендацій щодо розробки та удосконалення методу діагностики конкурентних переваг банку АТ «Кредобанк». Для досягнення поставленої мети вирішувались завдання: 1) визначити фактори, які впливають на конкурентні переваги банку та методи, якими можна діагностувати конкурентні переваги; 2) вибрати метод, який найбільш підходить для аналізу; 3) провести діагностику конкурентних переваг АТ «Кредобанк» щодо його конкурентів; 4) визначити конкурентні переваги об’єкта дослідження; 5) розробити шляхи покращення конкурентних переваг АТ «Кредобанк». Методи дослідження: узагальнення, порівняння, експертної оцінки, аналітичний, дедуктивний, фінансово-економічного та статистичного аналізу, зведення, інтегрального аналізу та ін. Одержані результати та їх новизна: 1) набуло подальшого розвитку тлумачення категорії «конкурентні переваги банку»; 2) удосконалено методику інтегральної оцінки конкурентних переваг; 3) виявлено ступінь впливу фінансового стану, іміджу банку, якості послуг та цінової політики банку на конкурентоспроможність; 4) систематизовано проблеми та виявлено можливості покращення конкурентних переваг банку. Результати дослідження можуть бути застосовані комерційними банками, зокрема, методика інтегральної оцінки конкурентних переваг, шляхи вдосконалення конкурентоспроможності банків.
EN : The work is presented on 107 pages of printed text, contains 16 tables, 6 figures, 5 annex. The list of referеnces includes 61 sources, 5 of them in foreign languages. The object of the research is the process of diagnostics of competitive advantages of PLC «Credobank». The purpose of the master's qualification work is to substantiate theoretical provisions and to develop practical recommendations for the development and improvement of the method of diagnostics of competitive advantages of the bank PLC «Credobank». To achieve this goal the following tasks were solved: 1) identifying factors that affect the competitive advantage of the bank and methods that can diagnose competitive advantages; 2) choosing the method that is most suitable for analysis ; 3) diagnostic of competitive advantages of PLC «Credobank» in comparison to its competitors 4) determination of competitive advantages of the research object; 5) developing ways of improving competitive advantages of PLC «Credobank». The Research methods are generalization, comparison, peer review, analytical, deductive, financial–economic and statistical analysis, summary, integrated analysis, etc. The obtained results and their novelty: 1) interpretation of the category «competitive advantages of the bank» has been further developed; 2) the method of integral evaluation of competitive advantages has been improved; 3) revealed the degree of influence of financial condition, image of the bank, quality of services and price policy of the bank on competitiveness; 4)systematized the problems and identified opportunities to improve the competitive advantages of the bank. The results of the research can be applied by commercial banks (in particular the method of integral assessment of competitive advantages, ways to improve the competitiveness of banks).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Тішина, О. О. "Управління конкурентною позицією підприємства на ринку лабораторної діагностики." Thesis, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11770.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти управління конкурентною позицію підприємства. Сутність поняття «конкурентна позиція» підприємства. Фактори впливу на управління конкурентною позицією підприємства. Методичні підходи щодо оцінювання конкурентоспроможності підприємства. Управління конкурентною позицією ТОВ «Смартлаб». Загальна характеристика ТОВ «Смартлаб». Аналіз конкурентної позиції ТОВ «Смартлаб». Заходи зміцнення конкурентої позиції ТОВ «Смартлаб». Запропоновано впровадження портативних апаратів CHISON SONOBOOK 9, що дозволить підвищити чистий дохід від реалізації продукції на 1003,8 тис.грн. порівняно до 2019 р., а конкурентоспроможність підприємства підвищити на 0,26, що сприятиме зміцненню конкурентної позиції.
The paper considers the theoretical aspects of managing the competitive position of the enterprise. The essence of the concept of "competitive position" of the enterprise. Factors influencing the management of the competitive position of the enterprise. Methodical approaches to assessing the competitiveness of the enterprise. Management of the competitive position of Smartlab LLC. General characteristics of Smartlab LLC. Analysis of the competitive position of Smartlab LLC. Measures to strengthen the competitive position of Smartlab LLC. The introduction of portable devices CHISON SONOBOOK 9 is proposed, which will increase the net income from sales by 1003.8 thousand UAH. compared to 2019, and increase the competitiveness of the enterprise by 0.26, which will strengthen the competitive position
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рябов, Віталій Володимирович. "Механізм діагностики фінансової діяльності ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» для вибору оптимальної стратегії розвитку." Магістерська робота, 2019. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2945.

Full text
Abstract:
Рябов В. В. Механізм діагностики фінансової діяльності ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» для вибору оптимальної стратегії розвитку : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / наук. керівник С. О. Кушнір. Запоріжжя : ЗНУ, 2019. 122 с.
UA : Кваліфікаційна робота викладена на 122 сторінках друкованого тексту, містить 6 таблиць, 9 рисунків, 8 додатків. Перелік посилань включає 67 джерел, з них 5 іноземною мовою. Об’єктом дослідження є процес вибору оптимальної стратегії розвитку підприємства на основі результатів проведеної діагностики фінансової діяльності. Метою кваліфікаційної роботи є вивчення теоретичних й організаційних положень та розробка практичних рекомендацій щодо використання механізму діагностики фінансової діяльності при виборі оптимальної стратегії розвитку. Завдання: 1) вивчити теоретичну базу проведення діагностики фінансової діяльності підприємства; 2) проаналізувати господарську діяльність підприємства ПрАТ «Пологівський ОЕЗ»; 3) описати умови вибору оптимальної стратегії розвитку ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» відповідно до результатів діагностики фінансової діяльності. Методи досліджень: діалектичний, системний, комплексний та структурно-функціональний підхід, кількісний аналіз, аналітичний; математичного моделювання. Одержані результати та їх новизна: запропоновано теоретико-методологічні засади формування стратегії розвитку ПрАТ «Пологівський ОЕЗ»; розроблено концептуальну модель стратегічного плану ПрАТ «Пологівський ОЕЗ». Практичне значення мають запропоновані рекомендації щодо впровадження інструментів стратегічного менеджменту у процес управління ПрАТ «Пологівський ОЕЗ».
EN : The work is presented on 122 pages of printed text, contains 6 tables, 9 figures, 8 annex. The list of refernces includes 67 sources, 5 of them in foreign languages. The object of study is the process of choosing the optimal strategy for enterprise development based on the results of the conducted diagnostics of financial activity. The purpose of the qualification work is to study of theoretical and organizational provisions and development of practical recommendations on the use of the mechanism of diagnostics of financial activity in choosing the optimal development strategy. Methods of research: a systematic approach to the study of economic events and processes. During research, performance scientific methods of cognition were used: methods of induction and deduction, terminological analysis and comparison, calculation methods, theoretical generalization; cause-effect relationship methods, abstract-logical method and method of mathematical modelling. The scientific novelty of the results consists in theoretical and methodical principles of development strategy formation of PJSC «Pology OEP». A conceptual model of the strategic plan for PJSC «Pology OEP» is developed. The results of research are aimed at implementation of strategic management tools in the management process of PJSC «Pology OEP». The application of proposed recommendations in practice will give an opportunity to improve the work of the enterprise and will allow introducing elements of strategic management and planning into the activity of the PJSC «Pology OEP».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Миколюк, О. А., and O. A. Mykoliuk. "Управління енергетичною безпекою підприємств." Дисертація, 2019. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/8882.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бабій, І. В., and I. V. Babiy. "Стратегічне управління зовнішньоекономічноюдіяльністю підприємств за умов активізації інтеграційних процесів." Дисертація, 2018. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/8756.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography