Academic literature on the topic 'Керування числове'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Керування числове.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Керування числове"

1

Сільвестров, Антон Миколайович, Олександр Іванович Сороковий, and Олександр Ігорович Лактіонов. "Підготовка операторів верстата з числовим програмним керуванням: модель синтезу." Адаптивні системи автоматичного управління 2, no. 29 (December 14, 2016): 67–77. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.29.2016.92674.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ГЛАДЧЕНКО, Володимир, and Юрій ОВЕРЧЕНКО. "МЕТОДИКА СКЛАДАННЯ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ ТА РЕЗУЛЬТАТИ РОЗРАХУНКУ ПОКАЗНИКІВ РУХУ ПЕРЕОБЛАДНАНОГО ЕЛЕКТРИЧНОГО КТЗ КАТЕГОРІЇ М1 В ЇЗДОВОМУ ЦИКЛІ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 16 (May 19, 2021): 46–53. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i16.507.

Full text
Abstract:
У роботі запропонована методика складання та результати розрахунку за математичною моделлю. Проблема математичного опису функціональних елементів електричних колісних транспортних засобів (ЕКТЗ) ускладнюється необхідністю опису електричних процесів що відбуваються та впливом системи керування на силову установку. Розроблена методика є оригінальною, розглядається система «Силова акумуляторна батарея – Тяговий електродвигун – Трансмісія» в умовах руху за їздовим циклом. Для складання математичної моделі був обраний математичний пакет OpenModelica, це відкрите середовище моделювання та моделювання на основі Modelica. Модель має блок «Водій», який представляє собою замкнений контур контролера керування. Він відслідковує фактичну швидкість електромобіля і порівнює її з необхідною, заданою їздовим циклом. Визначені тягово-швидкісні та енергетичні показники переобладнаного автомобіля категорії М1 в батарейний електромобіль. За допомогою розробленої методики, можливо прогнозувати експлуатаційні показники електричного колісного транспортного засобу до виконання переобладнання. В якості вихідних числових значень параметрів переобладнаного автомобіля для проведення числового експерименту з використанням ПК, було обрано серійний автомобіль категорії М1 ЗАЗ–965 «Запорожець». Методика проведення числового експерименту передбачає проведення великої кількості обчислень в різних поєднаннях вихідних параметрів. В подальшому на ньому передбачено проведення дорожніх та стендових випробовувань. Технічний рівень переобладнання визначається питомою масою та питомою вартістю як окремих агрегатів так і всього електронного обладнання в цілому. Однак, показник вартості обладнання має сильну волатильність, тож його важко оцінити об’єктивно. В роботі пропонується критерій можливості збереження величини повної маси переобладнаного ЕКТЗ, умова обмеження за габаритними розмірами, максимальної кутової швидкості ротора тягового електродвигуна, максимального струму та напруги в силових елементах системи керування. Ключові слова: електромобіль, переобладнання, ефективність, математична модель, контролер, числовий експеримент, енергетична ефективність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Zapolovsky, N., N. Mezentsev, and V. Skorodelov. "ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ ДИЗЕЛЬ-ПОЇЗДА ТА УТОЧНЕННЯ ЇЇ СТРУКТУРИ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 53 (February 5, 2019): 55–59. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.1.055.

Full text
Abstract:
Розглянуті питання розробки та дослідження моделей систем керування електропередачею дизель-поїзда з електроприводом змінного струму. Проведено огляд літературних джерел на задану тематику та аналіз існуючих підходів до розв’язання найпоширеніших задач у даній галузі. Розглянуті як стандартні алгоритми керування окремих контурів системи керування так і варіанти з використанням корегуючих ланок. Побудовані математичні моделі, структурні схеми моделей контурів САР електропередачі дизель-поїзда, запропоновані структури та корегуючі ланки для окремих контурів керування, проведене моделювання їхнього функціонування. Запропоновані рекомендації, які можуть бути використані для розробки структури САР електропередачі дизель-поїзда і знаходження її параметрів при забезпечені певного критерію якості. Визначені параметри системи автоматичного керування канала формування струму тягового електродвигуна, які забезпечують задану якість керування (час перехідного процесу, величину перерегулювання, число перерегулювання, швидкодію), допустимих меж зміни параметрів САР. Запропоновані структури регуляторів задовольняють вимогам щодо працездатності в робочому проміжку швидкостей та можливих навантаженнях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пономарьов, В. Д. "Оптимізація керування режимом роботи системи з повторними викликами і скінченним числом користувачів." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія "Фізико-математичні науки", Вип. 4 (2008): 161–68.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Laktionov, Alexander. "ІНДЕКСНА ОЦІНКА ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ ОПЕРАТОРА ВЕРСТАТА З ЧИСЛОВИМ ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ (ЧПК)." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOG IES, no. 3(13) (2018): 139–51. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2018-3(13)-139-151.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Проблема підвищення якості підготовки оператора верстата як показник її ефективності є актуальною для підвищення продуктивності та якості виробництва деталей на верстатах із ЧПК у цехах машинобудівних підприємств України. Постановка проблеми. Сучасні дослідженнях не передбачають об’єднання нормованих оцінок і оцінок експертів у інтегровані показники, що ускладнює оцінювання якості підготовки оператора верстата з ЧПК. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Вихідними складовими поняття «якість» підготовки оператора верстата з ЧПК є сформовані характеристики особистості оператора верстата з ЧПК (1) та нормовані оцінки до його підготовки, згідно з вимогами відомчого стандарту (2). Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Використання нормованих оцінок, оцінок експертів, урахування складових технічної, інформаційної підсистем забезпечує існування стійкого зв’язку між ними. Постановка завдання. Запропонувати формулу індексу оцінювання якості підготовки оператора верстата з ЧПК та формулу індексу якості виготовлення деталі. Виклад основного матеріалу. Установлено залежність між зростанням якості підготовки оператора та якістю виготовлення деталі на верстаті з ЧПК. Висновки відповідно до статті. Ефективність зростання якості підготовки оператора верстата з ЧПК визначається на основі сформованих характеристик професійної компетентності оператора та порівняльного аналізу даних 2-го і 1-го діагностичних зрізів із використанням комплексу методів математичної статистики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лактіонов, О. "Індексна оцінка якості підготовки оператора верстата з числовим програмним керуванням (ЧПК)." Технічні науки та технології, no. 3 (13) (2018): 139–51.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Shufnarovych, M. A. "ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПІДТРИМКА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ ПІД ЧАС КЕРУВАННЯ ОБ'ЄКТАМИ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ." Scientific Bulletin of UNFU 25, no. 10 (December 29, 2015): 341–47. http://dx.doi.org/10.15421/40251052.

Full text
Abstract:
Актуальним питанням на сьогодні залишається збереження екологічно чистих територій, а також не менш важливим є питання прогнозування повеней і паводків на території України. Для вирішення цього питання запропоновано метод моделювання стану ґрунтів, шляхом застосування штучних нейронних мереж, а також система інтелектуальної підтримки прийняття рішень за результатами прогнозування рівня води в річках. В основу комп'ютерної системи покладено спеціалізоване програмне забезпечення, що ґрунтується на методі побудови математичних моделей на принципах генетичних алгоритмів. Використання ідей генетичних алгоритмів до побудови математичних моделей дає змогу не тільки вибрати оптимальну за структурою адекватну модель, але й значно зменшити число обчислень під час перебору моделей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Васько, П. Ф. "АПРОКСИМАЦІЯ УНІВЕРСАЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ГІДРОТУРБІН МЕТОДАМИ ІНЖЕНЕРНОЇ ГЕОМЕТРІЇ." Vidnovluvana energetika, no. 3(66) (September 30, 2021): 62–71. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2021.3(66).62-71.

Full text
Abstract:
Апробовано застосування методів інженерної геометрії для апроксимації функціональних двопараметричних залежностей універсальних характеристик гідротурбін, які являють собою сукупність розімкнених та зімкнених ліній на площині, що характеризують результати експериментальних досліджень фізичних моделей турбін. Універсальні характеристики наведені в номенклатурі гідротурбін і слугують вихідною інформацією для вибору параметрів натурних зразків та визначення режимів їх ефективної експлуатації. Вони дозволяють розрахувати діаметр робочого колеса для отримання заданої потужності; номінальне число обертів турбіни; значення ККД і допустимі висоти відсмоктування при всіх напорах і потужностях; відкриття напрямного апарату для будь-якого навантаження турбіни. Проведення багатоваріантних розрахункових досліджень потребує цифрового оброблення вихідної графічної інформації та її подальшого використання. Тому були розглянуті питання апроксимації кривих та поверхні кубічними сплайн-функціями, графічного визначення максімори поверхні та графічного визначення перетину поверхонь. Розроблено методичні положення визначення енергоефективного режиму роботи пропелерних та радіально-осьових гідротурбін при змінних витратах води та частоти обертання. Положення ґрунтуються на застосуванні методів інженерної геометрії для апроксимації універсальної характеристики турбіни у формі поверхні тривимірного геометричного тіла та визначення максімори поверхні, яка характеризує оптимальну функціональну залежність між відкриттям напрямного апарату і частотою обертання, що забезпечує найбільшу енергетичну ефективність процесу перетворення гідроенергетичного потенціалу водотоку в механічну енергію обертового руху турбіни. Запропоновано алгоритм розрахунку коефіцієнтів апроксимаційних кубічних сплайн-функцій універсальної характеристики гідротурбіни для визначення та реалізації законів керування енергоефективними режимами роботи гідроагрегатів при одночасній зміні двох параметрів керування. Алгоритм полягає в апроксимації вихідної універсальної характеристики гідротурбіни на рівномірну сітку параметрів керування з подальшим прямим розрахунком коефіцієнтів сплайн-функцій за рекурентними співвідношеннями. Бібл. 17, рис. 7.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Жердєв, В. Г., and В. В. Мосолов. "Формування якісних знань та навичок самоконтролю студентів технолого-педагогічного профілю ВНЗ за допомогою навчальних комплексів з ЧПУ та у процесі викладання курсу «Автосправа»." Освітній вимір 36 (September 13, 2012): 571–75. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v36i0.3484.

Full text
Abstract:
Жердєв В. Г., Мосолов В. В. Формування якісних знань та навичок самоконтролю студентів технолого-педагогічного профілю ВНЗ за допомогою навчальних комплексів з ЧПУ та у процесі викладання курсу «Автосправа». Темпи розвитку сучасного стану науково-технічного прогресу передбачають упровадження в сучасну педагогічну освіту високотехнологічних засобів підготовки педагогів. Однією з нових сучасних технологій для навчання студентів технолого-педагогічного профілю є використання навчальних комплексів з числовим програмним керуванням (ЧПК), яка дозволить оптимізувати сам процес освіти та підвищити рівень професійних компетентностей студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

БРИЖАЧЕНКО, Наталя, Іван БОСИЙ, and Наталія ТРЕГУБ. "ЗАСТОСУВАННЯ ВЕРСТАТІВ ІЗ ЧИСЛОВИМ ПРОГРАМНИМ КЕРУВАННЯМ В ПРОЦЕСІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ДИЗАЙНЕРА СЕРЕДОВИЩА (НА ПРИКЛАДІ СТВОРЕННЯ ІНТЕР’ЄРНИХ АРТОБ’ЄКТІВ)." Humanities science current issues 1, no. 33 (November 6, 2020): 20–26. http://dx.doi.org/10.24919/2308-4863.1/33.215697.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Керування числове"

1

Толбатов, Володимир Аронович, Владимир Аронович Толбатов, Volodymyr Aronovych Tolbatov, Андрій Володимирович Толбатов, Андрей Владимирович Толбатов, Andrii Volodymyrovych Tolbatov, Д. В. Скляр, and О. С. Назаренко. "Керування обладнанням з використанням системи ЧПУ – DNC." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/40995.

Full text
Abstract:
За допомогою числового програмного управління (ЧПУ) виконується керування автоматичними верстатними механізмами. Конструкція з ЧПУ має автономний електронний агрегат, який складається з пристрою керування програмами, обчислювальної системи, електричного каналу зв‘язку з автомеханізмами верстата. Наскільки широкі можливості ЧПУ, напряму залежить від його характеристик. Використання системи для групового підключення обладнання з ЧПУ до промислового комп‘ютера і передавання на них основних керуючих програм виконується по провідним лініям зв‘язку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шуляк, В. В. "Система керування модульною котельною установкою." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75586.

Full text
Abstract:
Дана робота присвячена розробці системи керування модульною котельною установкою, побудованою на базі програмованого контроллера БАУ-ТП-1. У роботі представлено дві схеми автоматизації по газу і по парі. Розроблену систему керування модульною котельною можна застосовувати на різних промислових підприємствах і ТЕЦ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Підченко, Владислав Анатолійович, and Олександр Анатолійович Пермяков. "Моделювання та автоматизоване проектування технологічних компоновок агрегатних верстатів для обробки груп отворів, що утворюють щільну укладку." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/19827.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Назарець, Микола Вікторович. "Керування процесом плазмового різання металу на станку з числовим програмним управлінням." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/34254.

Full text
Abstract:
В дипломному проєкті бакалавра розглянуте питання управління плазмового різання металу, на станку з числовим програмним управлінням. За допомогою платформи програмного забезпечення Mach3 було розроблено систему на базі крокових двигунів та їх управління 3-5 осьовим контроллером і блоком драйверів.
In the diploma project of the bachelor the questions of management of plasma cutting of metal, on the machine with numerical program management are considered. With the Mach3 software platform, a system based on stepper motors and their control by a 3-5-axis controller and drive has been developed.
В дипломном проекте бакалавра рассматриваются вопросы управления плазменной резкой металла, на станке с числовым программным управлением. С помощью программной платформы Mach3 была разработана система, базирующаяся на шаговых двигателях и их управлении 3-5-осным контроллером и блоком драйверов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Левковський, О. В. "Система автоматизованого керування фрезерно-гравірувальним верстатом SLOD-1." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75753.

Full text
Abstract:
В якості об’єкту дослідження було обрано систему числового програмного керування верстатом «SLOD-1», предметом дослідження – керування робочими органами верстата. Метою роботи було проаналізувати роботу системи керування фрезерно-гравірувальним верстатом, виявити недоліки і проблеми та вдосконалити існуючу систему керування. Під час дослідження контуру керування робочим органом верстата було виявлено нестабільну роботу шпинделя під час навантажень. Для виправлення даного недоліку було проведено ідентифікацію об’єкта керування. Результатом дослідження став синтезований ПІД-регулятор для керування робочим органом верстата. Для керування шпинделем використовується додатковий мікро процесорний із записаною програмою регулятора. Таким чином мікропроцесорний пристрій для керування шпинделем можна використовувати як окремий пристрій для бюджетних верстатів з ЧПУ. Він забезпечить стабільну роботу шпинделя верстата та покращить якість готових деталей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Курбетьєв, В. О. "Автоматизація процесу керування лінією з обробки штоків." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75451.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Забірченко, О. П. "Дослідження теплового впливу на кінематичні зв’язки кулько-гвинтових пар для вузлів верстатів." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22679.

Full text
Abstract:
Забірченко, О. П. Дослідження теплового впливу на кінематичні зв’язки кулько-гвинтових пар для вузлів верстатів : магістерська робота : 131 «Прикладна механіка» / О. П. Забірченко ; керівник роботи О. П. Космач ; НУ «Чернігівська політехніка», кафедра технологій машинобудування та деревообробки. – Чернігів, 2021. – 59 с.
Проаналізована сучасна теоретична база теплового впливу на кінематичні зв’язки куль-гвинтових пар для вузлів верстатів. Промодельовано напружений стан кулько-гвинтової пари з врахування теплового впливу. Проаналізований тепловий вплив на кінематичні зв’язки кулько-гвинтової пари для вузлів верстатів.
The modern theoretical basis of thermal influence on kinematic connections of ball- screw pairs for machine units is analyzed. Simulated stress state of the ball-screw pairs with regard to thermal effects. The thermal effect on the kinematic connections of the ball-screw pair for machine units is analyzed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лебедюк, Т. В., and К. А. Кучма. "Дослідження автоматизованої системи керування фрезерним станком з числовим програмним забезпеченням." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11406.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Полевик, А. М. "Проектування системи електропостачання цеху металооброблювальних верстатів з числовим програмним керуванням." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82294.

Full text
Abstract:
У магістерській роботі роботі були розраховані параметри електрообладнання, на основі яких і вимог до технологічного процесу обрано компенсуючі, комутаційні та захисні пристрої та апарати, кабельні лінії, силові та вимірювальні трансформатори. спосіб виконання пристроїв АВР. Для розрахунку освітлення цеху було використано програмне забезпечення DIAlux 4.13 та DIAluxEVO. Програми забезпечують надвисоку точність розрахунку освітленості робочих зон. Особливу увагу при дипломному проектуванні було приділено питанням охорони праці та техніки безпеки. Для службового персоналу даного цеху пред'являються високі вимоги щодо дотримання правил техніки безпеки під час виконання будь-яких робіт з електроустановками цеху. Проведено економічний розрахунок капітальних витрат на експлуатацію та ремонт електроустаткування цеху, розрахували оплату' праці електротехнічного персоналу цеху. У пункті "Наукова частина" відповідно, до поставленої задачі, умов відповідності суміщення електромагнітних систем лінійного двигуна та двигуна обертального руху, була розроблена модель лінійного двигуна в програмі Simulink.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лактіонов, О. І. "Інформаційна технологія оцінювання якості підготовки операторів верстатів з числовим програмним керуванням." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/24248.

Full text
Abstract:
Лактіонов, О. І. Інформаційна технологія оцінювання якості підготовки операторів верстатів з числовим програмним керуванням : дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / О. І. Лактіонов. - Чернігів. 2020. - 195 с.
Дисертація присвячена питанням розробки інформаційної технології оцінювання якості підготовки операторів верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПК), які є елементами системи «Оператор – Верстат з числовим програмним керуванням – Керуюча програма виготовлення деталі» (ОВКП). Система ОВКП складається з елементів та підсистем – соціальної (оператор верстата з ЧПК), технічної (верстат з ЧПК) та інформаційної підсистеми (керуюча програма виготовлення деталі на верстаті з ЧПК). Для оцінювання діяльності оператора верстата з ЧПК використовуються самооцінки, оцінки експертів, нормовані оцінки галузевого стандарту, які отримуються на основі списку індикаторів професійної компетентності оператора верстата з ЧПК. Ряди самооцінок та оцінок експертів, об’єднуються у Індекс професійної компетентності оператора верстата з ЧПК (ІПК), який стійко фіксує міру єдності/розбалансованості свідомості і соціально-практичної діяльності особистості. Оцінки експертів та нормовані оцінки, сформовані на основі змісту галузевого стандарту об’єднуються у Індекс якості підготовки оператора верстата з ЧПК (ІЯП), який фіксує міру направленої відповідності оцінок фактично створених ним продуктів діяльності та нормативних оцінок-вимог до них. Інформаційна технологія оцінювання якості підготовки операторів верстата з ЧПК та їх відбору згідно вимог Замовника щодо виготовлення деталей на верстаті з ЧПК базується на використанні обґрунтованого переліку діагностичних і математичних методів у взаємодії з формувальними методами, які входять у програмний комплекс. Доведено, що відбір операторів верстатів з ЧПК з використанням методу лінійної згортки значно точніший, якщо проводиться на основі індексних оцінок, при порівнянні з експертними оцінками. Точність відбору операторів верстатів з ЧПК методом лінійної згортки, які підвищили кваліфікаційний розряд формувальними методами державної атестації значно зростає.
Dissertation is concerned with the issues of developing information technology for quality assessment of preparation of computer numerically controlled (CNC) machine operators, who are the parts of the system "Operator – Computer numerically controlled machine – Control program of manufacturing assembly parts". The system mentioned consists of the following elements and subsystems – social (CNC machine operator), technical (CNC machine) and information subsystem (control program for manufacturing assembly parts at CNC machine). To evaluate the work of a CNC machine operator self-assessments, expert assessments, normalized industry standard estimates are used, which are obtained on the basis of a list of indicators applied to a CNC machine operator professional competence. The ranks of self-assessments and expert assessments are combined into the CNC machine operator’s professional competency index, which firmly captures the measure of unity / imbalance of consciousness and social and practical activity of an individual. Expert assessments and normalized estimates formed on the basis of the content of the industry standard are combined into the CNC machine operator’s quality score, which captures the degree of directional compliance of the assessments of the products actually produced by them and the regulatory assessments-requirements to them. Information technology for assessing the quality of training of CNC machine operators and their selection according to customer requirements for the production at CNC machines is based on the use of a reasonable list of diagnostic and mathematical methods in interaction with the forming methods included in the software complex. It has been proved that the selection of CNC machine operators using the linear convolution method is much more accurate, if carried out on the basis of index estimates, compared with expert estimates. The accuracy of the selection of CNC machine operators by the linear convolution method, who increased the qualification level by forming methods of state certification is significantly increasing
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography