Academic literature on the topic 'Керування електронне'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Керування електронне.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Керування електронне"

1

Гладкий, А. Р., О. П. Єлєазаров, and О. М. Тимощук. "АНАЛІЗ МОЖЛИВОСТЕЙ ЕЛЕКТРОННОЇ КАРТОГРАФІЧНОЇ НАВІГАЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ РУХОМ СУДНА." Vodnij transport, no. 1(32) (January 27, 2021): 13–18. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2021.1.32.02.

Full text
Abstract:
В статті розглянуто властивості електронних картографічних навігаційних інфор аційних систе длякерування рухо судна на прикладі використання систе и Transas-Navi-Sailor-4000. На основі авто атичного аналізу інфор ації про стан судна за допо огою електронних картографічних навігаційних інфор аційних систе ожливо здійснювати оцінювання орської навігаційної обстановки, забезпечити безпеку судноводіння на основі визначення істоцеположення орських об’єктів та прокладки опти ального курсу судна. В стаття також представлена загальна структурна схе а електронної картографічної навігаційної інфор аційної систе и. Електронні картографічні навігаційні інфор аційні систе и є виключно ефективни засобо навігації, які істотно скорочують навантаження на вахтового по ічника і дозволяють приділяти акси у часу спостереження за навколишні оточення і виробленні обґрунтованих рішень з управління судно .Ключові слова: електронна картографічна навігаційна інфор аційна систе а,керування судно , безпека судноводіння
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Долинський Є. В. "ЕЛЕКТРОННІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ПЕРЕКЛАДАЧІВ В ІНФОРМАЦІЙНО-ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ УНІВЕРСИТЕТУ." ПЕДАГОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ, no. 49 (October 30, 2021): 76–84. http://dx.doi.org/10.37915/pa.vi49.258.

Full text
Abstract:
Потреба у висококваліфікованих перекладачах особливо зростає завдяки міжнародному співробітництву. Це актуалізує потребу в покращенні якості професійної підготовки майбутніх перекладачів. Електронні освітні ресурси є складовою частиною організаційного і методичного забезпечення освітнього процесу, використовуються для забезпечення освітньої діяльності університету і вважаються одним із головних елементів його інформаційно-освітнього середовища. До переліку електронних освітніх ресурсів університету, що підлягають процедурі сертифікації як «Навчально-методична розробка університету», відносять: електронний навчально-методичний комплекс; електронний підручник, посібник; дистанційний курс дисципліни. Електронні освітні ресурси відповідають певним вимогам. Основні види електронних освітніх ресурсів наведені у положенні. Подано структуру електронного навчально-методичного комплексу дисципліни. Електронний навчальний курс має відповідну структуру, схожу зі структурою робочої програми з дисципліни.Сучасна філологічна освіта в цілому і перекладацька, зокрема, переживає період активного оновлення електронних навчальних засобів. Електронні підручники та посібники, загалом, мають низку позитивних особливостей, порівняно з такими, що створені на паперових носіях інформації. Розглянуто критерії визначення якості програмного засобу за кількома напрямами. В умовах розвитку інформаційного суспільства інформатизація освіти неможлива без модернізації змісту навчальних дисциплін, навчальних і педагогічних практик, навчально-дослідницької та науково-дослідної діяльності студентів у професійній галузі. З розвитком соціальних інтернет-мереж студенти і викладачі отримують нові форми і засоби для зберігання й поширення інформації, що полегшує керування навчальною інформацією і процесом засвоєння знань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Danylyuk, Serhiy S. "ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СУЧАСНИХ ФАХІВЦІВ У ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КОНФЕРЕНЦІЙ." Information Technologies and Learning Tools 39, no. 1 (February 10, 2014): 60–65. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v39i1.968.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено висвітленню формування професійної компетентності сучасних фахівців в аспекті використання в навчальному процесі такої інтернет-технології, як електронна конференція. Попри це, визначено переваги використання електронних конференцій у навчальному процесі. Також наведено типологію електронних конференцій, залежно від технології їх поширення в Інтернеті. Водночас описано особливості кожного з виокремлених типів електронних конференцій. Охарактеризовано спосіб організації електронних конференцій. Наведено перелік розроблених спеціальних програм для керування електронними конференціями, котрі проводяться в межах освітнього процесу. Також виокремлено низку дій ведучих електронних конференцій, які детермінують успіх проведення таких конференцій. Визначено сферу використання електронних конференцій у навчальному процесі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шевчук, В. В., О. М. Сукач, Ю. І. Габрієль, and Г. А. Худавердян. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІАГНОСТИКИ ЕЛЕТРОННОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ СІВАЛКОЮ HORSCH PRONTO DC." СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ МАШИНИ, no. 46 (May 30, 2021): 111–23. http://dx.doi.org/10.36910/acm.vi46.499.

Full text
Abstract:
У статті запропоновано методику діагностики електронних систем керування, якими оснащені сучасні посівні комплекси. Використання електронних систем дозволяє в автоматичному режимі контролювати якість посіву, адаптувати роботу сівалки до зміни параметрів руху, відображати основні параметри системи під час роботи, сигналізувати про несправності чи недотримання агротехнічних вимог. Для вивчення будови, принципу роботи, налаштувань й технічного обслуговування сівалки зручно використовувати навчальні стенди, перевагою яких є компактність та зручність розташування основних елементів електронної системи керування, а його використання не потребує значних затрат часу й ресурсів, застосування додаткового обладнання й техніки. Визначено характеристики та параметри вихідних сигналів сенсорів за різних режимів роботи. З’ясовано принципи роботи бортової мережі та технології передачі даних основних елементів електронної системи керування сівалкою. За характером та закономірностями зміни отриманих осцилограм інформаційних сигналів встановлено нормативні діагностичні параметри сенсорів сівалки, що в подальшому забезпечить швидку та ефективну діагностику. Встановлено, що оптичні сенсори використовують UART протокол передачі даних. Один із контактів роз’єму сенсора контролю висіву є приймачем (RX), а другий – є передавачем (TX) цифрового сигналу, відповідно, це дозволяє розташувати велику кількість сенсорів на одній лінії передачі даних. Результати досліджень забезпечать швидку діагностику техніки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Васильєв, Олег Юрійович, and Олександр Миколайович Степанюк. "Електронна відмітка для спортивного орієнтування." New computer technology 15 (May 2, 2017): 254–56. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.639.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є проектування та реалізація пристрою електронної відмітки для спортивного орієнтування. Задачами дослідження є аналіз існуючих пристроїв для електронної відмітки, підходів до їх будови та функціоналу. Об’єктом дослідження є процес функціонування приладів для забезпечення проведення змагань зі спортивного орієнтування. Предметом дослідження є використання електронних відміток, які складаються із плат мікроконтролерів та приладів прийому / передачі інформації на RFID-брелоки або картки. В роботі проведено аналіз, узагальнення та систематизацію досліджень із проблем використання електронних відміток, проведено тестування коректності роботи приладів. Для оцінки ефективності використання створеної системи було проведено декілька тестів на коректність прийому / передачі даних на RFID-брелоки. Результати дослідження: у подальшій роботі плануються такі вдосконалення, як побудова корпусу, під’єднання пульта керування, збереження резервної копії на зовнішній накопичувач (SD-карта) для більш зручної роботи із приладами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Матвієнко, Юрій Сергійович. "Огляд навчальних Web-систем та аспекти їх використання у вітчизняних навчальних закладах." New computer technology 5 (November 7, 2013): 73–74. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v5i1.87.

Full text
Abstract:
Останніми роками набув широкого поширення термін E-learning, що означає процес навчання в електронній формі через мережу Інтернет або Інтранет з використанням систем управління навчанням. Поняття «Електронне навчання» (ЕН) сьогодні є розширенням терміну «дистанційне навчання». ЕН – ширше поняття, що означає різні форми і способи навчання на основі інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ). Ефективність електронного навчання істотно залежить від, технології, що в ній використовується. Складне у використанні програмне забезпечення не тільки ускладнює сприйняття навчального матеріалу, але й викликає певне несприйняття використання інформаційних технологій в навчанні. Програмне забезпечення для ЕН представлене на сьогоднішній день як простими статичними HTML-сторінками, так і складними системами управління навчанням і навчальним контентом (Learning Content Management Systems), що використовуються в корпоративних комп’ютерних мережах. Успішне впровадження електронного навчання ґрунтується на правильному виборі програмного забезпечення, що відповідає конкретним вимогам.У всьому різноманітті засобів організації електронного навчання можна виділити наступні групи:авторські програмні продукти (Authoring Packages);системи управління навчанням (Learning Management Systems – LMS);системи управління контентом (Content Management Systems – CMS);системи управління навчальним контентом (Learning Content Management Systems – LCMS).Існують дві основні групи систем організації електронного навчання:комерційні LMS\LCMS;вільно поширювані LMS\LCMS.Комерційні LMS\LCMS“Бітрікс: Керування сайтом”. Продукт доступний в різних версіях, які відрізняються одна від одної набором модулів, а отже і можливостями (“Старт” – 199 у.о., “Бізнес” – 1699 у.о.). Доступні версії, що працюють не тільки з MySQL, а й з Oracle. Розробку дизайну сайту і його первинне налаштування можуть провести лише PHP-програмісти. Так само система вельми вимоглива до ресурсів сервера.“Amiro.CMS”. Збалансована і багатофункціональна CMS, що має багато серйозних переваг, серед яких глибокий рівень контролю над сайтом через веб-сервер-інтерфейс, високий рівень юзабіліті, орієнтація на пошукову оптимізацію, невисока ціна рішень (від 90 до 499 у.о., причому можливі варіанти з орендою і щомісячною оплатою).Система “Прометей” – це програмна оболонка, яка не тільки забезпечує дистанційне навчання і тестування, але і дозволяє управляти всією діяльністю віртуального навчального закладу, що сприяє швидкому впровадженню дистанційного навчання і переходу до широкого комерційного використання. Інтерфейс перекладений кількома національними мовами, серед яких українська.Серед інших систем варто відмітити “NetCat” (“Standard” – 300 у.о., “Plus” – 750 у.о., “Extra” – 1200 у.о., “Small Business” – 4 у.о.) та “inDynamic 2.3” (базова поставка – 1100 у.о., розширена – 1500-3500, максимальна комплектація системи модулями – 9000 у.о.).Нажаль, у сучасних умовах масове використання таких систем вітчизняними вузами не представляється можливим через їх високу вартість і жорсткі апаратні вимоги. Крім того комерційні системи надають вельми обмежені можливості для розширення і масштабування.Вільно поширювані LMS\LCMSAtutor.Розроблена з урахуванням ідей доступності та адаптованості, має україномовний інтерфейс.Claroline (Classroom Online). Claroline дозволяє створювати уроки, редагувати їх вміст, управляти ними. Додаток включає генератор вікторин, форуми, календар, функцію розмежування доступу до документів, каталог посилань, систему контролю за успіхами, модуль авторизації.Dokeos. Більше орієнтована на професійну клієнтуру, наприклад, на персонал підприємства.LAMS (Learning Activity Management System). LAMS є революційно новою системою для створення і управління електронними освітніми ресурсами. Вона надає викладачеві інтуїтивно зрозумілий інтерфейс (заснований на EML) для створення освітнього контента.Moodle. Проект був задуманий для поширення соціоконструктивістського підходу в навчанні. Moodle підходить для використання більш класичних стилів, зокрема, гібридного навчання, що перетворює систему на додаток до презентаційного навчання.Існує також низка вільно поширюваних LMS\LCMS з функціональними можливостями, схожими до вище розглянутих. Серед них варто відмітити OLAT, OPENACS та Sakai.Отже, системи з відкритим кодом дозволяють вирішувати ті ж завдання, що і комерційні, але при цьому у користувачів є можливість доопрацювання і адаптації конкретної системи до своїх потреб і поточної освітньої ситуації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Shuklin, G., and O. Barabash. "МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ В СИСТЕМІ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ КІБЕРНЕТИЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ ФОНДОВОГО РИНКУ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 4, no. 50 (September 12, 2018): 91–94. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.4.091.

Full text
Abstract:
В роботі застосовано математичну теорію керування системами диференціальних рівнянь з запізненням, для моделювання процесами регулювання кібернетичної безпеки з боку держави на фондовому ринку. Розглянуті умови стійкості інформаційної безпеки держави на прикладі кібернетичного простору фондового ринку. Запропоновано алгоритм побудови функції керування процесом виявлення кількості кібернетичних атак на електронний торгівельний майданчик на фондовому ринку, який розглядається, як динамічна система, яка описується системами диференціальних рівнянь з запізненням. Запропонована структурна схема системи захисту інформації з введенням інфраструктурного сервісу та аналізатора атак. Встановлено, що системи з запізненням породжують нову інформацію, яку необхідно використовувати при модернізації системи захисту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Andrienko, O., M. Huchenko, V. Zinchenko, C. Tupikov, and А. Сushpil. "ОПТИКО-ЕЛЕКТРОННИЙ МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ТРАНСПОРТНОЇ ЗАТРИМКИ В СИСТЕМІ КЕРУВАННЯ ТРЕНАЖЕРА." Наукові праці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, no. 2 (December 23, 2019): 21–25. http://dx.doi.org/10.37701/dndivsovt.2.2019.03.

Full text
Abstract:
Вказується на наявність проблеми вимірювання т.зв. транспортної затримки керувальних впливів при валідаційних випробуваннях льотних тренажерів за міжнародними стандартами. Аналізуються недоліки стандартного методу вимірювання транспортної затримки. Пропонується і описується альтернативний метод.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

ЛОТИШ, Володимир, Лариса ГУМЕНЮК, and Павло ГУМЕНЮК. "СТРУКТУРНО – ФУНКЦІОНАЛЬНА МОДЕЛЬ РОБОТИ ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ КУРСОВОЇ СТІЙКОСТІ (ESP)." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 13 (December 4, 2019): 108–15. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i13.93.

Full text
Abstract:
Розроблено імітаційну модель управління поведінкою транспортного засобу при заносах з використанням системи курсової стійкості (ESP). Створено динамічну імітацію роботи контуру гальмівної системи, яка дозволяє ознайомитись з роботою контуру в динаміці, що значно покращує розуміння процесу гальмування; розроблено інтерактивну схеми роботи ESP та АВS. Зона виводу інформації під час роботи моделі дозволяє візуалізувати проходження автомобілем тестової траси та отримувати індикацію швидкості автомобіля та повороту керма та індикацію втручання ESP. Таким чином, отримана комп’ютерна модель управління автомобілем при заносах з врахуванням роботи ESP. яка дозволяє спостерігати в динаміці роботу ESP та прослідковувати зв’язки, які виникають при роботі системи ESP та ABS. Застосування такого підходу дозволяє проводити імітаційне моделювання за різними сценаріями, залежно від формування різноманітних ситуацій, практично необмеженої складності.Ключові слова: імітаційна модель, заноси, керування транспортним засобом, ESP, АВS, контур гальмівної системи, швидкість, поворот керма.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Korotun, A. V., A. O. Koval, and V. V. Pogosov. "Оптичні характеристики біметалевих нанокуль." Ukrainian Journal of Physics 66, no. 6 (July 6, 2021): 518. http://dx.doi.org/10.15407/ujpe66.6.518.

Full text
Abstract:
В роботi одержано формулу для часу релаксацiї електронiв на поверхнi i проаналiзовано частотну залежнiсть електричної i магнiтної компонент поляризовностi двошарової металевої нанокулi. Максимуми поляризовностi вiдповiдають плазмонним резонансам ядра та оболонки. Розрахунки було проведено для бiметалевих наночастинок Ag–Au, Au–Ag та Ag–Al, розташованих у тефлонi. Продемонстровано можливiсть керування оптичними характеристиками бiметалевих наночастинок змiною їх морфологiї. Проведено розрахунки перерiзiв екстинкцiї i розсiювання та фактора пiдсилення поля в околi наночастинок у широкому спектральному iнтервалi за рiзних спiввiдношень розмiрiв ядра та оболонки, а також оцiнено температуру бiметалевої нанокулi для фототермiчної терапiї злоякiсних пухлин.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Керування електронне"

1

Стеценко, О. П., and О. М. Дацок. "Електронне керування модульним протезом стегна." Thesis, ХНУРЕ, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/8619.

Full text
Abstract:
The microprocessor-controlled knee (MPK) improve mobility and reduce the risk injury from falls which leads to better overall health and well-being for transfemoral amputation (TFA) wearers. For them it is important to be able fulfil daily activities without being dependent. The MPK with the sensors helps wearers to be more safety by walking, also on the on the uneven ground, up and down stairs, enhance stumble. The adjustment of knee goes with PC through Bluetooth. The basis mode is already set for walking, other modes can use for other activity, like running, skiing, cycling and much more.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лазарєв, О. О., and Д. О. Козін. "Режекторний фільтр на С-негатроні з електронним керуванням." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/41384.

Full text
Abstract:
Режекторний фільтр – електронний фільтр, що не пропускає сигнал з певною частотою і пропускає сигнали з усіма іншими частотами. Відмінністю запропонованого режекторного фільтра від існуючих є використання С-негетрона – приладу з від’ємним значенням диференційною ємності, що дозволяє збільшити коефіцієнт переналаштувань та частотний діапазон роботи пристрою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мальцев, Максим Олександрович. "Електронне табло з дистанційним керуванням." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/34957.

Full text
Abstract:
У дипломному проекті розроблено електронне табло із дистанційним керуванням. Метою даного проекту є розробка даного пристрою, а саме ідеї керування, програмного забезпечення, та конструкції. Для досягнення цілі проекту було проаналізовано аналогічні пристрої, виявлено їх переваги і недоліки, здійснено аналіз ТЗ. Розроблено ідею керу-вання системою, друковані плати, несучу раму, та конструкцію світлових ко-робів. Проведено аналіз працездатності, з метою проаналізувати відповідність пристрою зазначеним в ТЗ вимогам.
The electronic scoreboard with remote control has been developed in the diploma project. The purpose of this project is to develop this device, namely the ideas of control, software, and design. To achieve the project goal, similar devices were analyzed, their advantages and disadvantages were identified, and the technical task was analyzed. The idea of system control, printed circuit boards, supporting frame, and construction of light boxes was developed. The analysis of performance was, in order to analyze the compliance of the device indicated in the specifications requirements.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Калін, Ю. В. "Електронні системи керування перетворювачами сонячної енергії." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76639.

Full text
Abstract:
Мета кваліфікаційної роботи магістра полягає у розробці двовісного трекера для сонячної панелі, а також у дослідженні різниці вихідної потужності з використанням трекера та без нього. У першому розділі роботи проведено огляд літературних джерел конструктивних особливостей, принципу роботи та застосування сонячних панелей. У другому розділі було розроблено принципову схему та побудовано двовісний трекер для сонячної панелі. У третьому розділі було проведено експеримент, у ході якого було отримано дані вихідної потужності сонячної панелі з використанням трекера та без нього. Під час виконання роботи було використано мікроконтролер Arduino, годинник реального часу DS3231, акселерометр MPU-6050 GY-521, цифровий компас QMC5883L та сервоприводи SG90. Та був використаний метод програмування в середовищі Arduino. У результаті проведених досліджень установлено, що вихідна потужність сонячної панелі при використанні трекера збільшується на 20% у порівнянні зі статичною установкою.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гриненко, Д. В. "SCADA-система керування технологічного процесу виробництва харчових продуктів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86599.

Full text
Abstract:
Пояснювальна записка містить: 79 аркушів, 45 рисунків, 10 таблиці. Графічна частина моєї роботи включає в себе: блок-схему алгоритму роботи пристрою, структурну, функціональну та принципову електричну схему. Пояснювальна записка містить в вісім розділів: Огляд літератури; Розробка алгоритму функціонування та структурної схеми проектованого пристрою; Розробка схеми електричної функціональної та принципової пристрою; Розроблення програмного забезпечення пристрою; Вибір окремих вузлів та елементів системи; Розрахунки, що підтверджують працездатність. Перший розділ містить загальну інформацію про призначення та область використання SCADA-системи, технічні характеристики системи, огляд та обґрунтування принципу побудови системи. Другий розділ присвячений науково-дослідній роботі. Третій розділ присвячений розробці структурної схеми системи управління виробництвом пива та опис роботи керування процесом. Четвертий розділ присвячений розробці схем електричної функціональної та принципової пристрою. П’ятий розділ присвячений розробленню програмного забезпечення пристрою. Шостий розділ присвячений вибору окремих вузлів та елементів системі. Сьомий розділ присвячений розрахункам, що підтверджують його працездатність. Восьмий розділ присвячений техніко-економічній частині.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рудаков, В. В., Юсіф Фахрат Самедов, Юсиф Фахрат Самедов, and Yusif Fakhrat Samedov. "Керування роботою сучасної електронно-автоматичної телефонної станції." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/10417.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шутько, Ю. С. "Електронна система керування трекером автономної сонячної електростанції." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71282.

Full text
Abstract:
Розроблено структурну схему і алгоритм функціонування пристрою. Основною метою даного проекту було підвищення ефективності при використанні сонячних панелей. Розроблена автоматична система стеження за Сонцем, розроблена на базі мікроконтролера STM32VLDISCOVERY зі своєю задачею впоралася. В результаті ми бачимо, що використання сонячного трекера дає приріст у виробленні енергії до 40%. Розробка і впровадження даного пристрою має техніко-економічний сенс, так як він має високі експлуатаційні якості, більш низьку в порівнянні з аналогами вартість.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ластовець, С. О. "Пристрій електронної розвідки з дистанційним керуванням." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/44043.

Full text
Abstract:
З нинішнім розвитком інформаційних технологій, знайшли широке застосування пристрої, які не потребують присутності людини на місці, де необхідно провести різного роду розвідувальні роботи. Наприклад, до таких робіт можна віднести: місця з підвищеною концентрацією шкідливих речовин, місця важкодоступні для людини, або місця де людині категорично не можна знаходитись. На сьогоднішній день існують безпілотні розвідувальні пристрої, які використовують для огляду тих місць, де немає можливості дістатись наземним способом. Представлений пристрій електронної розвідки розміщений на пересувній платформі, на основі якої встановлений блок її управління, бездротова камера для передачі зображення в режимі реального часу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Панасюк, О. М. "Програмне забезпечення системи автоматизованого керування електронним діловодством підприємства." Thesis, КОД, 2013. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3980.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Довбиш, Анатолій Степанович, Анатолий Степанович Довбыш, Anatolii Stepanovych Dovbysh, and К. Д. Павлун. "Інформаційне та програмне забезпечення системи керування електронним мікроскопом." Thesis, Вид-во СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/20907.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography