Academic literature on the topic 'Канал витоку інформації'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Канал витоку інформації.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Канал витоку інформації"

1

Kataiev, V. С., A. V. Grycak, V. О. Leontiev, and N. V. Liahovchenko. "Проблеми активного захисту інформації від витоку через віброакустичні канали." Реєстрація, зберігання і обробка даних 18, no. 3 (September 12, 2016): 54–58. http://dx.doi.org/10.35681/1560-9189.2016.18.3.101220.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Larysa Kriuchkova and Ivan Tsmokanych. "ОГЛЯД МЕТОДІВ ЗАХИСТУ АКУСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ВІД ВИТОКУ КАНАЛАМИ, СФОРМОВАНИМИ ВИСОКОЧАСТОТНИМИ НАВ’ЯЗУВАННЯМИ." International Journal of Innovative Technologies in Social Science, no. 3(31) (September 17, 2021). http://dx.doi.org/10.31435/rsglobal_ijitss/30092021/7685.

Full text
Abstract:
Розглянуто існуючі методи захисту інформації від витоку каналами високочастотного нав'язування. Описано головні відмінності між ними, їх загальні переваги та недоліки, а також основні методи високочастотного нав'язування. Проаналізовано способи використання методів захисту, їх комплексне поєднання задля забезпечення повноцінного захисту інформації. Охарактеризовано типи сигналів, які можуть бути присутні на об'єкті, де обробляється критично важлива інформація. Описано канали витоку інформації як в каналах електроживлення та заземлення, так і через діелектрик (повітря). Також розглянуто основні складові сигналу, які потрібно враховувати при оцінці електромагнітної обстановки на об’єкті. Досліджено приклади застосування пасивних, активних та комплексних заходів щодо забезпечення захисту інформації. Сформовано мету подальших досліджень, яка полягає у поглибленому вивченні параметрів небезпечного сигналу, удосконаленні наявних методів захисту інформації з метою забезпечення якісного захисту інформації та розробці алгоритму швидкого реагування на зміну електромагнітної обстановки на об’єкті з метою забезпечення швидшої реакції, що дозволить унеможливити витік інформації. Пріоритетними завданнями визначено математичне та експериментальне дослідження параметрів небезпечного сигналу з метою виявлення можливостей щодо руйнування його основних параметрів з метою зменшення рівня його інформативності, а також пошуку алгоритму швидкого реагування на зміни в електромагнітній обстановці. Окреслено як позитивні моменти, так і труднощі, які можуть трапитись в ході проведення вищезгаданих досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кротко, Олександр Олександрович. "Канали витоку інформації в волоконно-оптичних системах передачі даних." Ukrainian Information Security Research Journal 10, no. 3(39) (September 30, 2008). http://dx.doi.org/10.18372/2410-7840.10.5498.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Канал витоку інформації"

1

Ляшенко, О. С., Мусаб Нур Еддін Аллахам, and О. В. Кісь. "Аналіз систем і засобів захисту підприємства." Thesis, ЧДТУ, НТУ "ХПІ", ВА ЗС АР, УТіГН, ДП "ПД ПКНДІ АП", 2019. https://openarchive.nure.ua/handle/document/15772.

Full text
Abstract:
Метою доповіді є аналіз існуючих методів та засобів, які використовуються для захисту підприємства. В роботі розглянуті існуючі підходи забезпечення безпеки, для створення комплексних систем захисту інформації. Запропоновано використання інтелектуального підходу, базованого на використанні штучних нейронних мереж, для створення системи керування системою управління доступом на підприємство.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мороз, Є. О. "Розробка макету детектора ВЧ поля для вивчення акустичних каналів витоку інформації." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22649.

Full text
Abstract:
Мороз, Є. О. Розробка макету детектора ВЧ поля для вивчення акустичних каналів витоку інформації : дипломна робота : 125 – Кібербезпека / Є. О. Мороз ; керівник роботи М. Є. Шелест ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра кібербезпеки та математичного моделювання. – Чернігів, 2021. – 55 с.
Мета роботи: Розробка макету детектора ВЧ поля для вивчення і дослідження акустичних каналів витоку інформації. Об'єкт дослідження: Акустичні і радіо канали витоку інформації Предмет дослідження: Детектор ВЧ поля Методи дослідження: Дослідження теоретичного матеріалу для визначення схеми пристрою, а також його вдосконаленню. Математичне дослідження для показу доцільності створення макету. Проведено дослідження розділу фізики який відповідає за радіо компоненти, для розробки і фізичного створення макету. Результати та новизна: Досліджено змогу розробити і створити детектор ВЧ поля з великим функціоналом і низькою собівартістю в порівнянні з аналогічними пристроями. Він допоможе в вирішенні задач пошуку РЗП з амплітудою роботи від 30 МГц до 500 МГц, а також вивчення акустичних каналів витоку інформації. Стандартну схему пристрою було досліджено і вдосконалено для змоги встановити звуковий сигнал поряд з світловою індикацією яка присутня у стандартному вигляді пристрою. Створення саме макету детектора ВЧ поля який не має аналогів в Україні. Галузь застосування: Вивчення студентами акустичних і радіо каналів витоку інформації. Проведення показів на дні відкритих дверей. Пошук РЗП, в навчальних цілях. Економічна ефективність: Розроблений пристрій має дуже низьку собівартість (при порівнянні з аналогічними готовими пристроями) та високу точність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography