Academic literature on the topic 'Зона завантаження'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Зона завантаження.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Зона завантаження"

1

Жученко, О. А., and М. Г. Хібеба. "Дослідження температурних полів в процесі формування вуглецевих виробів в режимі пресування." Automation of technological and business processes 11, no. 4 (February 13, 2020): 16–27. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v11i4.1595.

Full text
Abstract:
авторів залишається дослідження впливу таких технологічних параметрів, як потужність нагрівачів, температура завантаженої маси та швидкості пресування на температурні поля робочого простору мундштука гідравлічного пресу. В даній праці було досліджено зміну температурного поля в залежності від таких технологічних параметрів: потужності індукторів формувальної та калібрувальної зони мундштука, свічок для додаткового нагріву мундштука, температури поверхні масного циліндру та швидкості пресування. Оскільки для отримання бездефектної продукції необхідно, щоб кожен з нагрівачів забезпечував заданий (такий, що забезпечить умови проковзування) розподіл температур в своїй зоні мундштука, то також було досліджено динаміку температур в точках, що характеризують розподіл температур в кінці кожної зони мундштука (переріз наприкінці калібрувальної зони - І переріз, переріз на межі формувальна – калібрувальна зона – ІІ переріз, переріз на межі масний циліндр – формувальна зона – ІІІ переріз). В результаті досліджень, проведених за допомогою розробленої моделі виявлено, що найбільший вплив на температури в зонах І-ІІ має індуктор калібрувальної зони. Також індуктор формувальної зони має значний вплив на температурне поле в ІІІ та ІІ зонах, а свічки на температури в І та ІІ зоні. При цьому вплив нагрівачів на більш віддалені зони проявляється тільки за 20-30 хв. після зміни потужності нагрівача, що свідчить про появу запізнювання в перехідному процесі. Температура завантаженої маси має досить значний вплив на розподіл температур в усьому об’ємі робочого простору мундштука. Також виявлено, що збільшення швидкості пресування негативно впливає на середню температуру електродної маси, а також збільшує градієнт температур від центральної частини робочого простору мундштука до його меж.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Pryadko, Nataliya, Kateryna Ternova, and Lеv Muzyka. "ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СТРУМИННОГО ПОДРІБНЕННЯ НА ОСНОВІ АКУСТИЧНОГО МОНІТОРИНГУ ПРОЦЕСУ." Metallurgicheskaya i gornorudnaya promyshlennost, no. 5-6 (December 27, 2019): 18–26. http://dx.doi.org/10.34185/0543-5749.2019-5-6-18-26.

Full text
Abstract:
Мета. Метою роботи є розробка шляхів підвищення ефективності струминного подрібнення на основі встановлення зв’язку продуктивності млина та якості продукту з характеристиками акустичних сигналів.Методика. Оптимізація процесу струминного подрібнення виконувалась з використанням аналізу акустичних сигналів робочих зон струминного млина. Для побудови залежностей технологічних і акустичних параметрів було використано статистичний аналіз експериментальних даних.Результати. Дослідження підтвердили залежність параметрів акустичних сигналів робочих зон від режиму подрібнення. Встановлено, що зміни максимальної і середньої амплітуди акустичних сигналів робочої зони в процесі подрібнення мають чітко виражений коливальний характер, що пов’язано зі зміною циркуляційного навантаження в робочій зоні. Показано, що відносна продуктивність млина, нормована рівнем завантаження камери подрібнення, змінюється в процесі подрібнення за квадратичним законом. В той же час, зміна максимальної і середньої амплітуди акустичних сигналів робочої зони в процесі подрібнення описується поліномом 4 порядку, при цьому величина середньої амплітуди акустичних сигналів робочої зони подрібнення в сталому режимі процесу є квадратичною функцією від відносної продуктивності за рівнем завантаження. Показано, що амплітуда акустичних сигналів характерної частоти, записаних в зоні за класифікатором, прямо пропорційна крупності часток готового продукту, що транспортується.Наукова новизна. Вперше науково обґрунтовано і експериментально підтверджено, що продуктивність струминного млина за рівнем завантаження матеріалом змінюється в процесі подрібнення за квадратичним законом. А залежність амплітуд акустичних сигналів зони подрібнення від відносної продуктивності носить поліноміальний характер.Практична цінність. Встановлення нових залежностей характеристик акустичних сигналів від технологічних параметрів дозволить підвищить ефективність струминного подрібнення на основі результатів акустичного моніторингу. Контроль продуктивності млина та якості продукції за величиною середньої амплітуди акустичних сигналів в робочих зонах установки дасть змогу знизити витрати енергії в технологічних процесах подрібнення для одержання тонкого і надтонкого матеріалу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Kukhotska, O., I. Ovdiienko, and M. Ieremenko. "Розробка та валідація моделі ВВЕР‑1000 для коду PARCS." Nuclear and Radiation Safety, no. 2(90) (June 14, 2021): 12–21. http://dx.doi.org/10.32918/nrs.2021.2(90).02.

Full text
Abstract:
Сучасні підходи до моделювання процесів в активній зоні, насамперед у перехідних та аварійних режимах, з метою проведення аналізу безпеки ядерних реакторів, вимагають використання сполучених теплогідравлічних та нейтронно-фізичних розрахункових програм. Однією з таких програм є комп’ютерний код TRACE з модулем тривимірної кінетики PARCS. Розробка розрахункової моделі водо-водяного енергетичного реактора (ВВЕР-1000) для коду PARCS та подальша її валідація є складною багатоступеневою задачею, починаючи з підготовки бібліотеки нейтронно-фізичних констант, від якості якої залежить точність моделювання фізичних процесів в активній зоні, та закінчуючи проведенням валідаційних розрахунків та їх аналізом. У цій статті стисло описано всі стадії розробки розрахункової моделі та результати валідаційних розрахунків – наведено підходи до підготовки бібліотеки нейтронно-фізичних констант, необхідної для розрахунків кодом PARCS, коротко описані розроблені нейтронно-фізична та теплогідравлічна моделі активної зони та наведені результати валідаційних розрахунків реалізованої моделі ВВЕР‑1000 для коду PARCS. Метою проведених розрахунків є валідація розробленої розрахункової моделі активної зони ВВЕР‑1000 для комп’ютерного коду PARCS, а саме підтвердження того, що розроблена модель придатна для застосування у рамках проведення нейтронно-фізичних розрахунків стаціонарних станів та перехідних і аварійних режимів експлуатації реакторної установки ВВЕР‑1000. Валідація розрахункової моделі полягала в порівняльному аналізі отриманих результатів розрахунку основних нейтронно-фізичних характеристик із результатами, отриманими під час експериментальних досліджень чотирьох реальних паливних завантажень енергоблока № 2 Відокремленого підрозділу «Хмельницька атомна електростанція», та з отриманими результатами розрахунку з використанням коду DYN3D для аналогічних розрахункових станів. Розрахункові моделювання охоплювали стани на мінімально контрольованому рівні та номінальному рівні потужності, а також за різних положень робочої групи органів регулювання системи управління і захисту, а також перехідний (динамічний) процес зі спрацюванням прискореного розвантаження блока для третього паливного завантаження енергоблока № 2 Відокремленого підрозділу «Хмельницька атомна електростанція».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гевко, Р. Б., Ю. С. Никеруй, and Т. А. Довбуш. "РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ КАНАТНОГО МЕХАНІЗМУ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ МАЛИХ СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ ОВОЧАМИ І ФРУКТАМИ У ТАРІ." СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ МАШИНИ, no. 45 (December 6, 2020): 45–56. http://dx.doi.org/10.36910/acm.vi45.379.

Full text
Abstract:
Процеси завантаження фруктами та овочами складських приміщень у тарі потребують забезпечення вимог, які до них висуваються. Проведений аналіз літературних джерел та конструктивно-технологічних схем установок для завантаження малих складських приміщень овочами та фруктами у тарі та виявлені їх недоліки з визначенням перспективних напрямів досліджень. Розроблена експериментальна установка двоканатного механізму, наведена методика проведення його досліджень і прилади, які застосовувались під час експериментів. Описано роботу електронного динамометра під час проведення експериментальних досліджень. На основі запропонованих технічних рішень та виготовленого канатного механізму для завантаження складських приміщень овочами та фруктами у тарі на експериментальній установці проведені дослідження з визначення взаємозв’язку між його конструктивними, кінематичними та силовими параметрами. Представлені конкретні числові значення співвідношень зусиль навантаження важелів, різного положення кріплення пружин та величини їх деформації. Запропоновані рекомендації стосовно вибору раціональних параметрів канатного механізму для якісного виконання технологічного процесу залежно від кута нахилу пари канатів до горизонту, маси та швидкості переміщення вантажів від зони їх завантаження до зони вивантаження та інших регульованих параметрів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Фомін, О. В., А. О. Ловська, С. С. Сова, and А. С. Литвиненко. "Дослідження напруженого стану несучої конструкції напіввагона при розморожуванні в ньому вантажу." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 1(271) (February 8, 2022): 53–57. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2022-271-1-53-57.

Full text
Abstract:
В матеріалах статті наведені результати дослідження напруженого стану несучої конструкції напіввагона при розморожуванні в ньому вантажу. В якості прототипу обрано універсальний напіввагон моделі 12-757 побудови ПАТ “КВБЗ”. Просторову модель напіввагона створено в програмному комплексі SolidWorks. При побудові просторової моделі несучої конструкції напіввагона враховано елементи конструкції, які жорстко взаємодіють між собою – зварюванням або заклепками, тобто в моделі не враховано кришки розвантажувальних люків. Для визначення температурного впливу на несучу конструкцію напіввагона здійснено розрахунок за методом скінчених елементів, який реалізовано в програмному комплексі SolidWorks Simulation (CosmosWorks). Враховано, що напіввагон завантажений кам’яним вугіллям. В якості матеріалу несучої конструкції напіввагона застосовано сталь марки 09Г2С з межею плинності 345 МПа та межею міцності 490 МПа. Скінчено-елементу модель несучої конструкції напіввагона утворено ізопараметричними тетраедрами, оптимальну чисельність яких визначено графоаналітичним методом. На підставі проведених розрахунків встановлено, що максимальні еквівалентні напруження в несучій конструкції напіввагона знаходяться в межах допустимих при температурі розморожування вантажу до 91°С. При цьому максимальні еквівалентні напруження зафіксовані в зоні взаємодії обв’язування нижнього з обшивкою та дорівнюють 343,8 МПа. Максимальні переміщення в несучій конструкції напіввагона виникають в середній частині рами та складають 3,6 мм. Визначено найбільш навантажені зони несучої конструкції напіввагона при розморожуванні вантажу. До таких зон відноситься обшивка бокових та торцевих стін. Для забезпечення збереження несучих конструкцій напіввагонів при розморожуванні вантажів в них необхідним є дотримання безпечного температурного режиму або впровадження термостійких складових у їх несучі конструкції. Проведені дослідження сприятимуть створенню напрацювань щодо проектування сучасних конструкцій вантажних вагонів з покращеними техніко-економічними показниками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Pugach, А., V. Demekhhin, V. Bukanov, and S. Pugach. "Функціонали нейтронного потоку, що діє на корпус реактора ВВЕР-440." Nuclear and Radiation Safety 11, no. 2 (June 17, 2008): 28–31. http://dx.doi.org/10.32918/nrs.2008.11-2(38).03.

Full text
Abstract:
Визначено умови опромінення корпусу реактора ВВЕР-440 за наявності та відсутності касет-екранів на периферії активної зони. Досліджено розподіли функціоналів нейтронного потоку на внутрішній поверхні і в товщі металу корпусу реактора при різних варіантах паливних завантажень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Анеляк, Михайло, Альвіан Кузьмич, Олександр Грицака, and Ігор Попадюк. "Техніко-економічне обґрунтування доцільності створення енерготехнологічного засобу на базі зернозбирального комбайна." Bulletin of Lviv National Agrarian University Agroengineering Research, no. 25 (December 1, 2021): 99–106. http://dx.doi.org/10.31734/agroengineering2021.25.099.

Full text
Abstract:
Одним зі способів зниження сукупних витрат на виробництві зерна є зменшення вартості парку сільськогосподарської техніки, зокрема за рахунок використання як енергозасобу зернозбирального комбайна та виконання комплексу робіт, не притаманних збиральній машині. У роботі означені основні положення щодо використання самохідного зернозбирального комбайна як енергозасобу, досліджено можливості завантаження його на інших сільськогосподарських роботах у пікові моменти весняного та осіннього періодів. Проведено економічне оцінювання використання зернозбирального комбайна як енергозасобу замість трактора на виконанні сільськогосподарських робіт у пікові періоди роботи тракторів та вільних від роботи зернозбиральних комбайнів. Оцінено собівартість виконаних робіт за допомогою накладання на обсяг робіт умовного господарства. Для економічного оцінювання доцільності створення енергозасобу на базі зернозбирального комбайна було розглянуто сільськогосподарське підприємство лісостепової зони України, що спеціалізується на товарному виробництві зерна. Для розрахунку техніко-економічних показників роботи енерготехнологічних засобів на базі трактора і зернозбирального комбайна з технологічних карт вирощування та збирання сільськогосподарських культур були вибрані технологічні операції, що виконуються за допомогою тракторів тягового класу 30 кН та зернозбиральних комбайнів, і побудовані подекадні графіки їх завантаження в розрахунку на 1000 га ріллі. За умови використання одного зернозбирального комбайна як енергозасобу у весняний та осінній періоди польових робіт у розрахунку на 1000 га ріллі потреба в тракторах тягового класу 30 кН зменшиться на 1 одиницю. Встановлено, що використання зернозбирального комбайна як енерготехнологічного засобу дасть змогу збільшити його річне завантаження в 1,5–2 рази та отримати річний економічний ефект у межах 70–100 грн/га.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Максимович, С. Б., and О. В. Крочак. "ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТРІЩИНОСТІЙКОСТІ І МІЦНОСТІ ПОХИЛИХ ПЕРЕРІЗІВ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК, ЗАВАНТАЖЕНИХ ЗОСЕРЕДЖЕНИМИ СИЛАМИ." Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди, no. 37 (January 30, 2020): 164–74. http://dx.doi.org/10.31713/budres.v0i37.328.

Full text
Abstract:
У статті розглянуті експериментальні дослідження похилих перерізів однопролітних залізобетонних балок, завантажених зосередженими силами при співвідношенні а/d=0,5. Випробувані балки мали одинакові характеристики і відрізнялися тільки видами армування похилих перерізів. При аналізі експериментальних досліджень виявлено специфіку утворення і розвитку похилих тріщин у зоні дії поперечної сили і згинального моменту, вплив різних видів армування похилих перерізів на несучу здатність балок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Shevchenko, I., and Yu Vorobyov. "Перевірка критеріїв безпеки змішаних завантажень ядерного палива для реакторів типу ВВЕР-1000." Nuclear and Radiation Safety, no. 2(66) (June 19, 2015): 3–7. http://dx.doi.org/10.32918/nrs.2015.2(66).01.

Full text
Abstract:
Досліджуються теплогідравлічні аспекти моделювання змішаних активних зон (з кількома видами ядерного палива) з паливом ТВСА, ТВС-W та ТВС-WR. Проведено попередні оцінки критеріїв безпеки за максимальною температурою оболонок твелів у показних подіях аналізу проектних аварій (АПА) для ВВЕР-1000 з використанням розрахункового коду RELAP5/MOD3.2. Доведено, що максимальна температура оболонок твелів при введенні нового палива ТВС-W або ТВС-WR збільшується порівняно з температурою для ТВСА. При заклинюванні головного циркуляційного насосу і двосторонньому розриві холодної нитки головного циркуляційного трубопроводу (максимальна проектна аварія) попередні оцінки показали, що межа за максимальною температурою оболонок твелів 1200 °С не порушується. Отримані результати підтверджують необхідність подальшого аналізу теплогідравліки спільного використання ТВЗ ВВЕР‑1000 різних типів в аварійних режимах. АПА енергоблока має бути доповнений дослідженням аварій для змішаних активних зон.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

ПАВЛОВА, Ірина, Віталій ГРАБОВЕЦЬ, Олександр ДУБИЦЬКИЙ, and Василь ОНИЩУК. "АНАЛІЗ РОБОТИ МАРШРУТНОГО ТРАНСПОРТУ В ЗОНІ ЗУПИНОЧНОГО ПУНКТУ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 13 (December 4, 2019): 139–45. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i13.97.

Full text
Abstract:
В роботі розглядаються питання підвищення ефективності функціонування маршрутних мереж міського пасажирського транспорту, стан та якість роботи яких відображається на рівні комфортних умов проживання людей у населених пунктах певного регіону, а також всієї країни. Проведено аналіз факторів, що впливають на показники роботи міського громадського транспорту в зонах зупиночних пунктів, які є важливим елементом транспортної інфраструктури. Проведено комплексне дослідження зупиночних пунктів громадського транспорту міста Луцька Волинської області. В результаті дослідження було виявлено фактори, що впливають на пропускну здатність зупиночних пунктів, а також випадки порушень основ безпеки автотранспорту, що допускаються приватними перевізниками. Подано основні категорії та показники, що характеризують роботу зупиночного пункту. Розглянуто типи конфліктних ситуацій, які виникають в зонах зупиночних пунктів. Після спостереження найбільш завантажених зупиночних пунктів Луцька встановлено причини виникнення цих конфліктних ситуацій в таких місцях, а також досліджено наслідки від створення конфліктів. Наведено результати розрахунків середніх втрат часу громадського транспорту та пасажирів у зв'язку з очікуванням обслуговування та при посадці-висадці пасажирів з різних маршрутів.Ключові слова: міський транспорт, маршрутні перевезення, зупиночний пункт, пропускна здатність, конфліктна ситуація, втрати часу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Зона завантаження"

1

Андрейко, Сергій Віталійович. "Живильник гвинтовий з модернізацією гвинта." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/34476.

Full text
Abstract:
Проєкт містить опис технологічного процесу виробництва бетону, в якому присутній живильник гвинтовий, розглянуто його призначення та місце в технологічній схемі. У роботі надані технічні характеристики, розглянуті конструкція і принцип дії живильника гвинтового, виконані параметричні, кінематичні та розрахунки на міцність гвинта, які підтверджують працездатність та надійність конструкції машини. У проєкті було виконано літературно-патентний пошук конструкцій живильника гвинтового з метою обрання варіанту модернізації гвинта. Модернізація гвинта виконана шляхом поділення гвинта на 2 зони (зону завантаження матеріалу t1 і зону основної ділянки t2), що дозволяє зменшити скупчення матеріалу в зоні основної ділянки, зменшити тертя матеріалу об корпус гвинтового живильника, підвищити експлуатаційну надійність та довговічність машини. Також, у бакалаврському дипломному проєкті надані рекомендації щодо монтажу та експлуатації пристрою до виготовлення корпусу підшипника.
The project contains a description of the technological process of concrete production, in which there is a screw feeder, its purpose and place in the technological scheme are considered. The paper presents the technical characteristics, considered the design and principle of operation of the screw feeder, performed parametric, kinematic and calculations for the strength of the screw, which confirm the efficiency and reliability of the machine. In the project the literature-patent search of designs of the screw feeder for the purpose of a choice of a variant of modernization of the screw was carried out. The screw modernization is performed by dividing the screw into 2 zones (material loading zone t1 and the main section zone t2), which reduces material accumulation in the main section area, reduces material friction on the screw feeder housing, increases operational reliability and durability of the machine. Also, the bachelor's thesis project provides recommendations for installation and operation of the device for the manufacture of the bearing housing.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography