Academic literature on the topic 'Зміни трансформаційні'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Зміни трансформаційні.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Зміни трансформаційні"

1

Мудра, Світлана В’ячеславівна. "Мовленнєва компетентність у структурі підготовки конкурентоздатних фахівців у ВНЗ України." Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету 11 (November 13, 2014): 284–93. http://dx.doi.org/10.31812/filstd.v11i0.395.

Full text
Abstract:
Створення умов для отримання конкурентних переваг в світі є головною умовою економічної і соціальної стабільності України. Очікувані зміни можливі лише за умови підвищення продуктивності праці, що, у свою чергу, залежить від наявності на вітчизняному ринку праці сучасних висококваліфікованих фахівців. Отже, будь-які трансформаційні зміни в економіці неможливі без реформування та модернізації підготовки конкурентоздатних фахівців.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Барановський, М. О. "Сільські теориторії України: рівень розвитку, трансформаційні зміни, концепції реформування." Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Економіка, аграрний менеджмент, бізнес", no. 163, ч. 1 (2011): 19–26.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Редька, К. Ю. "Трансформаційні зміни інтернет-технологій та їх вплив на документну комунікацію." Вісник Харківської державної академії культури. Серія: Соціальні комунікації, вип. 50 (2017): 178–87.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Сірий, Є. В. "Трансформаційні зміни ціннісної системи українського суспільства у системі координат: "традиція-модерн"." Вісник Львівського університету. Серія соціологічна, вип. 8 (2014): 3–12.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Літвінова, В. О. "ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ У КАНАЛАХ КОМУНІКАЦІЇ СУЧАСНИХ РОЗДРІБНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Підприємництво і торгівля, no. 27 (November 17, 2020): 48–52. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-27-08.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сучасні трансформаційні тенденції у каналах маркетингових комунікації роздрібної торгівлі зі споживачем, які лежать в основі трансформаційних процесів в організації торгівлі. Доведено, що підґрунтям для цих процесів стали підвищення диджиталізації суспільства та кожного окремого індивіда, розширення впливу Інтернет-середовища на суспільство, диференціація каналів розподілу товарів кожного окремого рітейлера та наявність певних недоліків в існуючих формах торгівлі. Окрім того, свій вплив зробили зміни у поведінці споживача: у пріоритетах стали економія часу, комфортне здійснення покупок, тяжіння до персоніфікації обслуговування та небажання спілкуватися у процесі купівлі-продажу. Усе це стало стимулом для швидкого розвитку багатоканальних та крос-канальних комунікацій та поставило перед рітейлом нові горизонти, а саме впровадження так званої безшовної комунікації з клієнтами. Основою багатоканальної та крос-канальної комунікації для офлайн-торговців стали існуючи програми лояльності. Сайт в Інтернеті, адресна розсилка каталогів та акційних пропозицій на електронну пошту, смс-повідомлення – ось перші кроки сучасної української торгівлі у напрямі багатоканальних продаж. Треба відзначити, що такий спосіб комунікації є достатньо новим для нашої країни. Він потребує значної перебудови існуючих бізнес-процесів, суттєвих витрат на впровадження CRM- та ERP-систем, нових рішень для логістичних систем. Потрібно використовувати єдиний повний каталог товарів, доповнений засобами синхронізації і забезпечення якості даних. Зрозуміло, що така перебудова потребує суттєвих витрат. Але наявні приклади впровадження омніканальної комунікації свідчать про високу ефективність трансформації, яка досягається за рахунок збільшення обсягів продаж та економії на утриманні всіх каналів збуту. Трансформаційні процеси маркетингових каналів комунікації, на нашу думку, формують нову омніканальну форму торгівлі, яка поєднуватиме в собі як магазинні, так і немагазинні форми продажу товарів, інтегруючи та поєднуючи специфічні риси обох форм.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Давидова, Ірина. "Трансформаційні та інноваційні зміни у бібліотечній сфері діяльності: теоретико-методологічні проблеми співвідношення." Вісник Книжкової палати, no. 7 (2008): 20–23.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Henyk, Ya V. "ТРАНСФОРМАЦІЇ ҐРУНТОВОГО ПОКРИВУ НА ПОСТТЕХНОГЕННИХ ТЕРИТОРІЯХ КОЛОМИЙСЬКОГО БУРОВУГІЛЬНОГО РОДОВИЩА." Scientific Bulletin of UNFU 25, no. 10 (December 29, 2015): 135–40. http://dx.doi.org/10.15421/40251020.

Full text
Abstract:
Представлено результати досліджень природного процесу ґрунтоутворення та формування ґрунтового покриву схилів відвалів шахт Коломийського буровугільного родовища. Наведено морфологічну будову дернового та гумусово-акумулятивного ембріоземів у місцях формування рослинного вкриття. Проаналізовано зміни фізико-механічних показників верхнього шару ґрунтового покриву посттехногенних територій залежно від видового складу та просторової структури сформованих фітоценозів. Охарактеризовано трансформаційні процеси в едафотопах посттехногенних територій розроблення покладів бурого вугілля внаслідок природної сукцесії рослинності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Lymar, Margaryta. "Витоки та еволюція концепції глобального лідерства США." Eminak, no. 2(26) (July 1, 2019): 160–67. http://dx.doi.org/10.33782/eminak2019.2(26).302.

Full text
Abstract:
У статті досліджуються теоретичні витоки концепції глобального лідерства США. Розглядається її взаємозв’язок з концепцією світової гегемонії. Аналізується спроможність США чинити якісний вплив на глобальні геополітичні процеси. Пояснюються причини сприйняття США американцями як держави з особливою місією. Доведено, що США ніколи не відмовлялися від світової першості, але з огляду на трансформаційні зміни міжнародної системи обрали курс на досягнення та підтримку глобального лідерства як кращої альтернативи світовій гегемонії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ліщук М. Є., к.с.-г.н., доцент and Московчук А. Т., к.е.н., доцент. "СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ В УКРАЇНІ: АНАЛІЗ СТАНУ ТА ПЕРСПЕКТИВ ЇЇ РЕФОРМУВАННЯ." Економічний форум 1, no. 2 (May 17, 2020): 66–74. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-2-8.

Full text
Abstract:
У матеріалах статті розглянуто стан системи управління охороною праці в України та перспективи її реформування. Здійснено аналіз виробничого травматизму. Зазначено, що загальна його динаміка за 2015-2019 роки є неоднозначною, проте стабільно зростає кількість смертельних нещасних випадків. Причинами такої ситуації може бути неефективність системи управління охороною праці. Визначено стан імплементації міжнародних норм з охорони праці в національну нормативно-законодавчу базу: транспортування міжнародних норм здійснюється фрагментарно, переважно у формі наказів, що не дозволить комплексно реформувати усі аспекти безпеки і гігієни праці та знизить її впливовість. Охарактеризовано напрями удосконалення системи управління охороною праці з врахуванням ризикоорієнтованого підходу та законодавчих ініціатив з точки зору перспектив, загроз і недоліків. Акцентовано увагу на тому, що результативність охорони праці залежить від мотивації учасників виробничого процесу. Зазначено, що більшість вітчизняних підприємств перебуває на другому рівні в культурі безпеки (за кривою Бредлі). Вони використовують контроль та примус до виконання необхідних правил. Це не дозволить розв’язати проблему, тому запропоновано поширювати колективну позитивну мотивацію, спрямовану на створення організаційних умов безпечної праці. Виокремлено трансформаційні тенденції у сфері праці, які призведуть до змін у методах її охорони. Ними є технологічний прогрес, демографічна ситуація, кліматичні зміни і зміни організації праці. Окреслено основні напрями підвищення ефективності функціонування системи управління охороною праці в Україні, які врахують її недоліки та адаптують до перспективних змін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Філіпов, В., and І. Салій. "ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ І ЗМІНИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА ТА ЇХНІЙ ВПЛИВ НА СОЦІАЛЬНУ АКТИВНІСТЬ СОЦІУМУ." Вісник Національного університету оборони України 52, no. 2 (February 12, 2020): 127–34. http://dx.doi.org/10.33099/2617-6858-2019-52-2-127-134.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Зміни трансформаційні"

1

Гармаш, Сергій Володимирович. "Розвиток виробництва: династії чи непотизм." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40490.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Яковенко, Р. В., R. Yakovenko, М. О. Кобець, and M. Kobets. "Необхідність державного регулювання економіки." Thesis, м. Ірпінь : Університет ДФС України, 2017. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/7379.

Full text
Abstract:
У тезах визначено сутність і трансформацію функцій державного регулювання економіки на сучасному етапі. In the theses, the essence and transformation of the functions of state regulation of the economy are defined at the present stage.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Поворозник, В. О. "Інституційні зміни в умовах трансформаційної економіки України." Diss. of Candidate of Economic Sciences, КНУТШ, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Балабан, Петро Юрійович, and Микола Петрович Балабан. "СТРУКТУРНІ ЗМІНИ У ВНУТРІШНІЙ ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ ЕКОНОМІКИ." Thesis, Полтава: РВВ ПУЕТ, 2016. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/4615.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Співак, Віктор. "Наука, освіта, інтернет в умовах глобальних трансформаційних змін." Thesis, ВНТУ, 2014. http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/5086.

Full text
Abstract:
Аналізуються глобальні, трансформаційні зміни і процеси їх становлення. Обгрунтовано значення освіти, науки, Інтернету в глобальному світі. Робляться висновки про те, що технічний прогрес створив принципово нову ситуацію в політичному спілкуванні.
Analyzed global, transformational changes and processes of their formation. Grounded the meaning of education, science and the Internet in a global world. The conclusions that the technological advancements have created a fundamentally new situation in political communication.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кобзиста, О. О. "Формування та розвиток акціонерного капіталу в умовах трансформаційних змін." Diss. of Candidate of Economic Sciences, КНУТШ, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шкарупа, Олена Василівна, Елена Васильевна Шкарупа, Olena Vasylivna Shkarupa, and О. М. Альшевский. "Аспекти екологізації трансформаційних процесів при зміні форм власності в Україні." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15631.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Нагорний, О. М. "Удосконалення публічного регулювання релігійної сфери в умовах сучасних трансформаційних змін." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25252.

Full text
Abstract:
Нагорний, О. М. Удосконалення публічного регулювання релігійної сфери в умовах сучасних трансформаційних змін : випускна кваліфікаційна робота : 281 «Публічне управління та адміністрування» / О. М. Нагорний ; керівник роботи М. П. Бутко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра менеджменту та державної служби. – Чернігів, 2021. – 75 с.
Розвиток національної духовної культури об’єктивно залежить від особливостей розбудови демократичного суспільства в Україні. Зміни у відносинах між державою і церквою дуже важливі для налагодження тісного співробітництва у вирішенні питань публічно - релігійних відносин, які посідають важливе місце серед процесів щодо проведення реалістичної політики відповідно до всіх релігійних конфесій та визначають новий рівень духовного життя суспільства. Однією із актуальних проблем національного державотворення впродовж усього періоду незалежності України є публічно-релігійні відносини адже саме релігійні конфесії активно долучаються до розв’язання актуальних соціальних проблем. Розділ 1 висвітлює особливості формування релігійної сфери як об’єкта публічного регулювання, нормативно-правове забезпечення публічного регулювання релігійної сфери та специфіку інституційної структури системи публічного регулювання релігійної сфери України Розділ 2 присвячений аналітичному дослідженню стану сучасно релігійної сфери як України так і Чернігівської області, а також вивченню системи взаємодії місцевих органів публічної влади з релігійними конфесіями. Розділ 3 висвітлює напрямки удосконалення публічного регулювання релігійної сфери в сучасних умовах.Визначено пріоритетні напрямки удосконалення публічного регулювання релігійної сфери України. Зокрема у сфері реєстрації та зняття з реєстрації релігійних організацій, урегулювання механізму погодження релігійної діяльності іноземних проповідників.
The development of national spiritual culture objectively depends on the peculiarities of building a democratic society in Ukraine. Changes in the relationship between the state and the church are very important for establishing close cooperation in resolving issues of public - religious relations, which occupy an important place among the processes of realistic policy in accordance with all religious denominations and determine a new level of spiritual life. One of the urgent problems of nation-building throughout the period of Ukraine’s independence is public-religious relations, because it is religious denominations that are actively involved in solving current social problems. Chapter 1 highlights the peculiarities of the formation of the religious sphere as an object of public regulation, regulatory and legal support of public regulation of the religious sphere and the specifics of the institutional structure of the system of public regulation of the religious sphere of Ukraine Chapter 2 is devoted to the analytical study of the state of the modern religious sphere in both Ukraine and Chernihiv region, as well as the study of the system of interaction of local public authorities with religious denominations. Chapter 3 highlights areas for improving public regulation of the religious sphere in modern conditions. Priority areas for improving public regulation of the religious sphere of Ukraine have been identified. In particular, in the field of registration and deregistration of religious organizations, regulation of the mechanism of coordination of religious activities of foreign preachers.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мельник, Леонід Григорович, Леонид Григорьевич Мельник, Leonid Hryhorovych Melnyk, Леонід Миколайович Таранюк, Леонид Николаевич Таранюк, and Leonid Mykolaiovych Taraniuk. "Передумови формування механізму радикальних трансформаційних змін в діяльності суб'єктів господарювання." Thesis, Ткачов О.О, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47485.

Full text
Abstract:
В умовах нестабільного розвитку економіки країни відмічається негативна динаміка рівня економічного потенціалу суб’єктів господарювання. Дана негативна динаміка відмічається: падінням замовлень на готову продукцію, як наслідок втрата ринків збуту підприємств; втрата кваліфікованих кадрів через надмірну міграцію трудових ресурсів закордон; низький рівень обігових коштів; високі проценті ставки комерційного кредитування для суб’єктів господарювання та інші. Тому є необхідність дослідження основних передумов до формування механізму радикальних трансформацій суб’єктів господарювання, який впливає на зростання їх економічного потенціалу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Акименко, О. "Актуалізація ціннісних пріоритетів космізму в умовах трансформаційних змін сучасної культури." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/5620.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Зміни трансформаційні"

1

Журавка, Ф. О. Валютна політика в умовах трансформаційних змін економіки України. Суми: КВК "Ділові перспективи"; ДВНЗ "УАБС НБУ", 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Підвищення ефективності формування та використання фінансових ресурсів в умовах трансформаційних змін в економіці України. Чернігів, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Зміни трансформаційні"

1

Удріс, Ірина Миколаївна, and Наталя Сергіївна Удріс-Бородавко. Модний образ у фешн-ілюстрації Ар-нуво та Ар-деко: сюжет «жінка і авто». ЛНАМ, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5100.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто процес формування модного жіночого образу, який став неодмінною складовою культури періоду ар-нуво та ар-деко засобами фешн-ілюстрації. На основі аналізу робіт таких авторів як Ю. Стюарт, Ж. Шере, Ч. Ґібсон, Г. Фішер, Е. Пенфілд, Д. Леєн-декер, Т.Лемпіцкі, Ж. Лепап та інших з’ясовано, що в одній групі творів образ привабливої жінки використано для просування нового транс-портного засобу, в іншій групі візуалізується бажаний для глядачів взірець стилю життя – розкіш, упевненість у собі, активність серед динамічних суспільних змін. У результаті аналізу зроблено висновок, що модна ілюстрація ар-нуво та ар-деко розвивалася під впливом соціокультурних трансформацій і впливала на формування смаків, цінностей і пріоритетів цільової групи адресатів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography