Academic literature on the topic 'Звітні документи'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Звітні документи.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Звітні документи"

1

Хльобас, Н. "Звітні документи в Університеті Св. Володимира." Пам"ятки 12 (2011): 110–14.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хльобас, Н. "Звітні документи в Університеті Св. Володимира." Пам"ятки 12 (2011): 110–14.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Хльобас, Н. "Звітні документи в Університеті Св. Володимира." Пам"ятки 12 (2011): 110–14.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Чернящук, Н., К. Бортник, and Н. Плевако. "Аналіз дослідження функціонування інформаційної системи електронного документообігу." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 41 (December 23, 2020): 120–30. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2020-41-20.

Full text
Abstract:
Розроблена програма надає можливість здійснення моніторингу успішності студентів. Проблеми прогнозування результатів сесії студентів у закладах вищої освіти в сучасних ринкових умовах є актуальними з багатьх причин. По-перше, підготовка кваліфікованих фахівців – це одне з головних завдань будь-якої освітньої установи. По-друге, управління процесом навчення студентів в умовах впливу безлічі зовнішніх чинників є складним завданням, як в організаційному, так і соціально-економічному плані, що вимагає системного підходу і розробки нових методів і моделей управління. Деканат бере участь в оперативному формуванні різних видів документів. Основними з них є особисті справи студентів, дані про викладачів, заліково-екзаменаційні відомості, відомості результатів навчання студентів, зведені відомості, звіти за успішністю. Ці дані є вхідними для роботи системи. Звітні документи створюються за потребою на основі результатів навчання студентів та можуть відображати й особисту інформацію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Коваль, С. В. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ТОВАРІВ ТА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 4 (December 16, 2020): 169–76. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2020.4.21.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто організаційно-методичні засади здійснення аудиту товарів і то- варних запасів на аграрних підприємствах. Обґрунтовано основні етапи, процедури і ме- тоди його проведення, первинні й звітні облікові документи щодо руху товарів і товарних запасів. Виявлено види ризиків на рівні зловживань та недостатньої фаховості аудиту. Установлено, що методика та організація аудиту товарів здійснюється за загальними методами проведення аудиторської перевірки будь-якого виду діяльності підприємства. Визначено, що програма аудиторської перевірки необхідна для найбільш ефективного розподілу роботи всередині аудиторської групи і для контролю над ходом аудиторської перевірки з боку керівництва аудиторської фірми. Обґрунтовано моменти стосовно дій аудитора з перевірки обліково-фінансової звітності, що несе інформацію про операції з товарами. Перспективи вдосконалення аудиту товарів пов'язані з дотриманням Націо- нальних нормативів, залученням експертів, використанням програмного забезпечення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шпортун, Оксана. "ОСОБЛИВОСТІ ДІЛОВОДСТВА КАЗЕННИХ ПАЛАТ НАДНІПРЯНСЬКОЇ УКРАЇНИ XVIII – ПОЧАТКУ ХІХ СТ." Society. Document. Communication, no. 8 (February 10, 2020): 351–66. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2019-8-351-366.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена характеристиці діловодства губернських адміністративно-фінансових органів Російської імперії – казенних палат. Здійснено пошук наукових публікацій за темою дослідження та встановлено, що організація діловодства казенних палат не знайшла комплексного відображення у працях сучасних науковців. Визначено, що казенна палата мала широкий спектр діяльності та задач, які виконувалися відділами палати. Встановлено, що кожен відділ палати мав певні функції, зокрема й діловодні, адже управлінська діяльність установи певною мірою відображена в документах. Також визначено основні етапи документообігу в установі. Охарактеризовано діловодні функції за відділами палати, а також загальної присутності.. Здійснено загальний огляд вхідної та вихідної документації на основі архівних матеріалів Київської казенної палати. Доведено, що організація роботи з документами здійснювалася за загальноімперськими ініціативами, про що свідчить чітке виконання законодавчих діловодних правил Російської імперії. Для здійснення контролю над документами кожного відділу велися відповідні журнали реєстрації, які допомагали інспектувати діяльність чиновників та місцезнаходження справ в організації – це слугувало певним орієнтиром у значному масиві документів. Надано опис настільних журналів реєстрації, як елементу довідкового апарату та контролю над роботою з документами. Визначено перелік реквізитів бланків документів із кутовим розташуванням, мету запровадження ведення діловодства та звітності. Описані етапи життєвого циклу документа та основні аспекти запровадження уніфікації діловодних процесів Російської імперії, з метою підвищення ефективності державного управління. Установлено, що казенні палати були установами, в яких зосереджувався значний різноплановий документальний масив, зокрема документи з кадрових питань, протоколи, укази, рахунки, кошториси, листи, рапорти, приписи, довідки, звіти та ін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ПАТРИЛЯК, Іван, and В’ячеслав ШАМРАЙ. "“ВИЗВОЛИТЕЛІ”. ОБРАЗ БІЙЦІВ ЧЕРВОНОЇ АРМІЇ ТА СЛУЖБОВЦІВ РАДЯНСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КРІЗЬ ПРИЗМУ ЗВІТНИХ ДОКУМЕНТІВ ПІДПІЛЛЯ ОУН (1944 – 1945)." Східноєвропейський історичний вісник, no. 22 (March 27, 2022): 127–40. http://dx.doi.org/10.24919/2519-058x.22.253735.

Full text
Abstract:
Метою статті є реконструкція образу вояка Червоної армії та службовця радянської адміністрації в 1944 – 1945 рр. на території західноукраїнських областей, зафіксованого у звітній документації українського націоналістичного підпілля. Методологія дослідження базується на принципах історизму, системності, науковості, а також на використанні загальнонаукових (аналіз, синтез, узагальнення) і спеціально-історичних (історико-типологічний та історико-системний) методів. Висновки. Узагальнюючи все написане вище, необхідно підкреслити, що звітна документація підпілля ОУН за 1944 – 1945 рр. дає доволі багатий матеріал для реконструкції образу радянських вояків та адміністраторів, які повернулися в західноукраїнський регіон в останні роки Другої світової війни. Насамперед варто відзначити, що образ воїна-червоноармійця був доволі строкатим і суперечливим. Звітодавці завжди чітко ділили передові фронтові частини й тилові підрозділи. Перші, як правило, мали краще озброєння й обмундирування, але здебільшого (за винятком Львова) відчували брак харчів, що штовхало їх на грабунки. Вони також характеризувались як доволі відважні воїни з чіткими рисами фаталізму (“легковажне ставлення до смерті”) і втоми від війни (бажання якнайшвидше завершити бойові дії та повернутися додому). Щодо частин та підрозділів “другого фронтового ешелону”, то рівень їхньої дисципліни, зовнішній вигляд, моральна деградація, демотивованість та поведінка викликали жах і відразу в місцевого населення, котре було головним інформатором авторів оунівських звітів. За рахунок цього червоноармієць у звітах підпілля постає здебільшого, як обдертий, завжди голодний і п’яний грабіжник та ґвалтівник, що, очевидно, в основному відповідало загальному стану справ. Велике значення для формування опінії підпільників щодо червоноармійців була їхня національність і критика в бік більшовицької влади. У документах ОУН помітне прихильне ставлення до солдатів-українців та інших “нацменів”, більш прохолодне – до службовців Червоної армії російського та єврейського походження. Перших розглядали як потенційних союзників у справі боротьби проти більшовизму, останніх вважали основною опорою режиму. Хоча важливо зауважити, що роль “опори” радянської влади щоразу більше відводилася росіянам, а не євреям, як це ще вважалося в середовищі ОУН у 1939 – 1941 рр. Водночас образ радянської адміністрації у звітних документах ОУН є менш диференційованим. Він здебільшого негативний. Носії влади характеризуються як малоосвічені й примітивні особи без критичного мислення, густо індоктриновані офіційною ідеологію, схильні до зловживань, корупції і наживи, зненавиджені рештою суспільства. Ключові слова: Червона армія, радянська адміністрація, підпілля ОУН, звітна документація, лінія фронту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Грицишен, Димитрій, Жанна Прокопенко, Жанна Прокопенко, Тетяна Кочин, and Андрій Опанасюк. "РОЗВИТОК АУДИТУ ЯК ІНСТРУМЕНТУ ПРОТИДІЇ ФАЛЬСИФІКАЦІЯМ." Litopys Volyni, no. 22 (March 16, 2021): 93–103. http://dx.doi.org/10.32782/2305-9389/2020.22.16.

Full text
Abstract:
У статті доведено, що аналіз сучасного етапу розвитку аудиторської діяльності у світі вказує на відсутність єдиних глобальних підходів до регулювання аудиторської діяльності. Охарактеризовано, що кожна країна розробляє свої власні підходи до управління регулюванням аудиту та встановлює конкретні вимоги до діяльності аудиторських фірм. Відзначено, що основними характеристиками сучасного аудиту є встановлення вимог до людських ресурсів аудиторської фірми. Доведено, що фактично сьогодні аудиторський звіт (висно- вок) має підтверджувати якість фінансової звітності як важливого інструменту інформування користувачів для прийняття управлінських рішень. Доведено, що за допомогою розширення аудиторських процедур, зокре- ма використання аналітичних процедур, можна вести мову про аудиторський звіт (висновок) як складову частину інформаційного ресурсу. Охарактеризовано, що інформаційним ресурсом економічної та господарської діяльності виступає сукупність інформації, що міститься у фінансовій звітності та аудиторському звіті (вис- новку). Доведено, що варто переглянути підходи до аудиторського звіту (висновку) та визначити його місце в структурі інформаційного ресурсу. Уточнено, що аудиторський звіт можна розглядати з декількох позицій: по-перше, як результат робо- ти аудитора. У даному контексті варто також визначати аудиторський висновок я результат виконання договірних відносин щодо аудиту фінансової звітності; по-друге, документ, що містить думку аудитора щодо фінансової звітності досліджуваного підприємства та гарантує надання впевненості зацікавленим користува- чам. Доведено, що варто змінити підхід до аудиторського звіту (висновку) як до документу, що підтверджує достовірність показників фінансової звітності, адже зміна запитів користувачів призводить до того, що аудиторський висновок виступає ще й джерелом інформації, що не представлена у фінансовій звітності. Оха- рактеризовано, що сучасний аудиторський звіт (висновок) є складовою частиною інформаційного ресурсу про господарську діяльність підприємства, що у цілому дає змогу підвищити його якісні характеристики та задо- вольнити інформаційні потреби зацікавлених сторін, що в результаті призводить до зниження або ж уникнення інформаційної асиметрії на ринках капіталів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Галів, Микола, and Олександра Свйонтик. "ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ ШКОЛЯРІВ У КРЕМЕНЦІ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ (1949 р.): ДОКУМЕНТАЛЬНЕ СВІДЧЕННЯ." Problems of humanities. History, no. 7/49 (July 20, 2021): 156–68. http://dx.doi.org/10.24919/2312-2595.7/49.234422.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті аналізується і публікується документ підпілля ОУН (березень 1949), в якому подано інформацію про повсякденне життя середньої школи № 1 м. Кременець (Кремʼянець) на Тернопільщині. Мета статті – проаналізувати і опублікувати документ до історії повсякденного життя учнів середньої школи № 1 м. Кременець (Кремʼянець) Тернопільської області наприкінці 1940-х рр. Методологія дослідження спирається на принципи історизму, науковості, авторської об’єктивності, застосування джерелознавчих методів, зокрема методу внутрішньої критики джерел. Наукова новизна полягає у тому, що до наукового обігу вперше уводиться публікований документ. Висновки. Отже, публікований документ «Крем’янецька середня школа Ч. І» датований березнем 1949 р. У ньому подана інформація про життя школи у 1948/1949 н. р., акумульована учасником українського підпілля в Кременці на псевдо «Чорнобай», який був учнем зазначеного закладу середньої освіти. Документ складається з чотирьох частин: життя учнів у школі; позашкільне життя учнів; учителі; навчання. Структура документа вказує на те, що його було укладено відповідно до певного «квестіонарію», підготовленого підпіллям ОУН для більш чіткого й аналітичного подання звітів, формулювання агентурної інформації. Вважаємо документ «Крем’янецька середня школа Ч. І» важливим і репрезентативним історичним джерелом до історії повсякденного життя школярів другої половини 1940-х рр. у Кременці зокрема, та у західноукраїнських областях України загалом. Документ публікується мовою оригіналу з дотриманням необхідних археографічних вимог.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сінкевич, Сергій, and Тарас Суслов. "НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ ПРАВИЛЬНОГО ОФОРМЛЕННЯ БОЙОВИХ ГРАФІЧНИХ ДОКУМЕНТІВ ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 19, no. 4 (May 8, 2020): 377–84. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v19i4.280.

Full text
Abstract:
У статті представлено результати експериментальної перевірки ефективності навчання майбутніх офіцерів-прикордонників правильного оформлення бойових графічних документів за стандартами НАТО. З’ясовано, що труднощі, на які натрапляють науково-педагогічні працівники вищих військових навчальних закладів під час викладання навчального матеріалу, пов’язані з низьким рівнем володіння іноземною мовою як викладачів, так і курсантів, нормативною невизначеністю (недосконалістю) методичних підходів до використання графічних умовних знаків для відображення відповідної інформації в різних документах і програмних продуктах, а звідси й суперечливим трактуванням вимог до бойових графічних документів на кафедрах і факультетах.Експериментально встановлено, що рівень ефективності навчання майбутніх офіцерів-прикордонників правильного оформлення бойових графічних документів за стандартами НАТО значно підвищується за умов проведення тематичних тренінгів (взаємного відвідування занять викладачами зацікавлених кафедр) зі спеціального перекладу, на які залучається науково-педагогічний склад і курсанти, напередодні практичних занять за визначеною тематикою; постійного обговорення під час методичних заходів (конференцій, спільних нарад, комплексних інструкторсько-методичних занять тощо) результатів порівняльної характеристики нормативних документів, що регламентують порядок використання бойових графічних документів силовими відомствами країн НАТО та України; регулярної участі у міжнародних навчаннях й інших релевантних заходах науково-педагогічного складу з подальшою підготовкою звітних матеріалів (бюлетенів передового досвіду) з метою опрацювання чітких вимог до оформлення та використання бойових графічних документів за стандартами НАТО під час проведення всіх видів занять з майбутніми офіцерами-прикордонниками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Звітні документи"

1

Колєсніченко, Анастасія Сергіївна. "Звітність у формуванні механізму інноваційного розвитку підприємств готельно-ресторанного господарства." Thesis, Харківський державний університет харчування та торгівлі, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/32803.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Свердлик, Зоряна Михайлівна. "Видовий склад документації органів міського самоврядування м. Києва кінця ХІХ – початку ХХ ст." Thesis, 2015. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16220.

Full text
Abstract:
Свердлик З. М. Видовий склад документації органів міського самоврядування м. Києва кінця ХІХ – початку ХХ ст. [Текст] / З. М. Свердлик // Політ. Сучасні проблеми науки. Гуманітарні науки : тези доповідей ХV Міжнар. наук.-практ. конф., м. Київ, 8-9 квітня 2015 р., Національний авіаційний університет / редкол. М. С. Кулик [та ін.]. – К. : НАУ, 2015. – С. 129.
Розглянуто основні види документації, якими супроводжувалась діяльність Думи та Управи м. Києва (кін. ХІХ - поч. ХХ ст).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Зубачова, Валерія Ігорівна. "Формування та актуалізація системи контролю якості аудиторських послуг на ТОВ «КАПІТАЛ ГРАНД»." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5380.

Full text
Abstract:
Зубачова В. І. Формування та актуалізація системи контролю якості аудиторських послуг на ТОВ «КАПІТАЛ ГРАНД» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник Н. М. Проскуріна. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 121 с.
UA : Кваліфікаційна робота: 121 с., 3 розділи, 19 рис., 16 табл., 95 джерел. Об’єкт дослідження: є процес формування, впровадження, функціонування та удосконалення системи контролю якості надання аудиторських послуг суб’єктами аудиторської діяльності. Мета роботи: дослідити теоретико-методичні положення та розробити напрями удосконалення системи контролю якості аудиторських послуг в аудиторській фірмі в умовах змін міжнародних стандартів аудиту, які забезпечать високу довіру до результатів надання аудиторських послуг. Методи дослідження: метод логічного аналізу (при систематизації факторів, які впливають на якість результатів процесу надання аудиторських послуг та розробці критеріїв оцінки якості); метод порівняльного аналізу (при оцінці найбільш прийнятної системи контролю якості, шляхом вивчення зарубіжного досвіду); моделювання (при розробці моделі організації системи контролю якості аудиторських послуг); індукції та дедукції (для уточнення понятійного апарату якості аудиту); порівняльно-правовий (при з’ясуванні рівня регулятивних положень в системі законодавства з аудиту та контролю якості); абстракція та узагальнення (для оброблення одержаного матеріалу у процесі дослідження). Наукова новизна одержаних результатів полягає в удосконаленні теоретичних, методичних і організаційних положень системи контролю якості аудиторських послуг для забезпечення інтересів користувачів в сучасних економічних умовах. У процесі дослідження отримано такі наукові результати, яким притаманна наукова новизна:  уточнено категорії «якість аудиту», як ступеню довіри користувачів аудиторських послуг до професійної, компетентної та незалежної думки аудитора стосовно достовірності інформації, яка відображена в фінансовій звітності;  розроблено документальне забезпечення процесу здійснення внутрішнього контролю за якістю надання аудиторських послуг, що формує підґрунтя для стандартизації аудиторського процесу;  удосконалено модель організації системи контролю якості аудиторських послуг, яка надає можливість визначити основні аспекти для кожного елементу системи контролю якості аудиторських послуг, що необхідно врахувати під час формуванню політики та процедур контролю якості;  визначено напрями розвитку контролю якості аудиторських послуг в Україні, зосередження уваги на яких дасть змогу підвищити рівень контролю якості аудиторських послуг на рівні суб’єктів аудиторської діяльності. За результатами дослідження вперше були запропоновані форми актуалізованих робочих документів для потреб виконання аудиторського завдання; удосконалено внутріфірмову систему організації процесу контролю якості на ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «КАПІТАЛ ГРАНД». Також рекомендовано доповнення до робочих документів з метою покращення автоматизації документування виконаного завдання з аудиту. Практичне значення отриманих результатів полягає в розробці рекомендацій щодо удосконалення системи контролю якості на аудиторській фірмі. Рекомендації, що сформульовані в роботі, спрямовані на поліпшення якості та актуалізації, значне підвищення рівня її автоматизації та аналітичності, створення наукової основи для прийняття ефективних управлінських рішень.
EN : Qualifying work contains: 121 pp., 3 sections, 19 fig., 16 tab., 95 references. Object of research: is the process of formation, implementation, operation and improvement of the quality control system of audit services provided by audit entities. Purpose: to investigate the theoretical and methodological provisions and develop ways to improve the quality control system of audit services in the audit firm in the face of changes in international auditing standards, which will ensure high confidence in the results of audit services. Research methods: the method of logical analysis (in the systematization of factors that affect the quality of the results of the process of providing audit services and the development of quality assessment criteria); method of comparative analysis (in assessing the most acceptable quality control system, by studying foreign experience); modeling (when developing a model for organizing the quality control system of audit services); induction and deduction (to clarify the conceptual apparatus of audit quality); comparative law (when clarifying the level of regulatory provisions in the system of legislation on audit and quality control); abstraction and generalization (for processing the material obtained in the research process). The scientific novelty of the obtained results is to improve the theoretical, methodological and organizational provisions of the quality control system of audit services to ensure the interests of users in modern economic conditions. In the process of research the following scientific results were obtained, which are characterized by scientific novelty:  the category of “audit quality” as a degree of trust of users of audit services to the professional, competent and independent opinion of the auditor regarding the reliability of information reflected in the financial statements was specified;  developed documentary support for the process of internal control over the quality of audit services, which forms the basis for standardization of the audit process;  the model of organization of the quality control system of audit services is improved, which provides an opportunity to determine the main aspects for each element of the quality control system of audit services, which must be taken into account when formulating quality control policies and procedures;  Areas of development of quality control of audit services in Ukraine are identified, the focus of which will allow to increase the level of quality control of audit services at the level of audit entities. According to the results of the research, for the first time forms of updated working documents for the needs of the audit task were proposed; the internal system of organization of the quality control process at LLC «CAPITAL GRAND» has been improved. It is also recommended to supplement the working documents in order to improve the automation of documenting the performed audit task. The practical significance of the obtained results is to develop recommendations for improving the quality control system at the audit firm. Recommendations formulated in the work are aimed at improving quality and updating, significantly increasing the level of its automation and analytical, creating a scientific basis for effective management decisions.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Романова, Олександра Володимирівна. "Удосконалення обліку та аудиту адміністративних витрат на ТОВ «Юрексперт-проект»." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/6317.

Full text
Abstract:
Романова О. В. Удосконалення обліку та аудиту адміністративних витрат на ТОВ «Юрексперт-проект» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник Л. К. Феофанов. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 115 с.
UA : В роботі визначено сутність облікової категорії «адміністративні витрати»; досліджено методику обліку адміністративних витрат на підприємстві; досліджено методику аудиту адміністративних витрат на підприємстві; розглянуто організаційно-економічна характеристикаТОВ «Юрексперт-проект»; визначено особливості обліку адміністративних витрат на ТОВ «Юрексперт- проект»; проведено фінансовий аналіз на ТОВ «Юрексперт-проект»; проведено аудит адміністративних витрат наТОВ «Юрексперт-проект»; розроблено пропозиції щодо удосконалення обліку та аудиту адміністративних витрат на ТОВ «Юрексперт-проект».
EN : The essence of the accounting category «administrative expenses» is defined in the work; the method of accounting for administrative costs at the enterprise is studied; the method of audit of administrative expenses at the enterprise is investigated; the organizational and economic characteristics of «Jurexpert-Project» LLC a reconsidered; the peculiarities of accounting for administrative costs for LLC «Yurekspert-project» are determined; performed financial analysis on «Jurexpert-Project» LLC; an audit of administrative costs was carried out at JSC «Yurekspert-Project»; developed proposals to improve the accounting and audit of administrative costs for LLC «Yurekspert-project».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Оренчак, Алла Анатоліївна. "Удосконалення обліку та аудиту доходів від операційної діяльності на ТОВ «Ювелірна Група України»." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/4846.

Full text
Abstract:
Оренчак А. А. Удосконалення обліку та аудиту доходів від операційної діяльності на ТОВ «Ювелірна Група України» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник А. П. Макаренко. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 141 с.
UA : Розглянуто сутність доходів від операційної діяльності та досліджено методологічні засади обліку та аудиту доходів від операційної діяльності. Розглянуто загальну характеристику ТОВ «Ювелірна Група України» та вивчено облік доходів від операційної діяльності ТОВ «Ювелірна Група України», виконано фінансовий аналіз ТОВ «Ювелірна Група України». Проведено аудит доходів від операційної діяльності ТОВ «Ювелірна Група України» та розроблено пропозиції щодо удосконалення обліку та аудиту доходів від операційної діяльності ТОВ «Ювелірна Група України».
EN : The essence of income from operating activities is considered and the methodological principles of accounting and auditing of income from operating activities are investigated. The general characteristics of Jewelry Group of Ukraine LLC are considered and the accounting of income from operating activities of Jewelry Group of Ukraine LLC is studied, the financial analysis of Jewelry Group of Ukraine LLC is performed. An audit of operating income of Jewelry Group of Ukraine LLC was conducted and proposals were developed to improve the accounting and audit of operating income of Jewelry Group of Ukraine LLC.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сухоносенко, Інна Ігорівна. "Особливості обліку та аудиту готової продукції рослинництва на ТОВ «БАКАЙ-АГРО»." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5546.

Full text
Abstract:
Сухоносенко І. І. Особливості обліку та аудиту готової продукції рослинництва на ТОВ «БАКАЙ-АГРО» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / наук. керівник В. П. Гринь. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 115 с.
UA : Кваліфікаційна робота містить 115 с., 3 розділи, 17 рис., 15 табл., 9 додатків, 82 джерел. Актуальність даної теми зумовлена тим, що більшість підприємств України займається виробництвом продукції, яка є об’єктом бухгалтерського обліку. Об’єкт дослідження  процес обліку та аудиту готової продукції рослинництва на Товариство з обмеженою відповідальністю «БАКАЙ-АГРО» Запорізького району Запорізької області. Метою є узагальнення та поглиблене вивчення теоретичних, методологічних і організаційних основ обліку та аудиту готової продукції рослинництва, а також розробка обґрунтованих пропозицій щодо їх вдосконалення. Методи дослідження: системний підхід до вивчення економічних явищ і процесів. Під час виконання дослідження використано загальнонаукові методи пізнання: методи порівняння, методи індукції та дедукції, розрахунково-аналітичний, графічний методи, а також методи моделювання. Досліджені питання сутності готової продукції рослинництва та її вплив на результати діяльності підприємства. Проведений аналіз господарської діяльності підприємства, що досліджується. Подані рекомендації щодо вдосконалення обліку і аудиту готової рослинництва. Отримані результати можуть бути використані у практичній діяльності підприємства.
EN : Qualifying work contains 115 pр., 3 sections, 17 fig, 15 tab., 9 annex, 82 references. Тhe urgency of this topic is due to the fact that most enterprises in Ukraine are engaged in the production of products that are the subject of accounting. The object of study the process of accounting and auditing of finished products of crop production on the BAKAY-AGRO Limited Liability Company, Zaporizhia district of Zaporizhzhya region. The aim is to synthesize and indepth study of theoretical, methodological and organizational foundations of accounting and auditing of finished crop production, as well as the development of substantiated proposals for their improvement. Methods of research: a systematic approach to the study of economic phenomena and processes. In the course of the research the general scientific methods of cognition were used: methods of comparison, methods of induction and deduction, calculation-analytical, graphical methods, as well as methods of modeling. The research question of the essence of the finished crop products and its impact on the company`s operations. The analysis of the activity of the investigated enterprises. Recommendations on improvement of accounting and audit of finished crop production are given. The obtained results can be used in practical activities of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Звітні документи"

1

Халік, Олена Олександрівна. Практика в педагогічному ВНЗ: завдання з психології. КПІ ДВНЗ «КНУ», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/304.

Full text
Abstract:
У посібнику представлені завдання з психології, передбачені програмою навчальної психолого-педагогічної практики та виробничої педагогічної практики студентів у школі й вузі для 2-го, 4-го та 5-го курсів за освітньокваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр». Запропоновані завдання спираються на систему знань, отриману студентами при вивченні базових психологічних курсів, враховують сучасні вимоги до психологічної підготовки вчителя. В посібнику описано критерії оцінки результатів діяльності студентів - практикантів, запропоновано інструктивно-методичні матеріали та зразки звітних документів. Посібник призначений для студентів педагогічних вузів різних спеціальностей, викладачів, вчителів, шкільних психологів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Волкова, Наталія Валентинівна, Наталія Іванівна Зеленкова, Анатолій Костянтинович Зичков, and Світлана Миколаївна Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення літньої педагогічної практики студентів ІІІ курсу в дитячих оздоровчих закладах. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3067.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення літньої педагогічної практики. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок студентів. Висунуто основні вимоги до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці, до оформлення звітної документації студентів. Висвітлено зміст нормативно-правових документів з організації діяльності в дитячих оздоровчих закладах різних типів. Розкрито зміст, форми, методи виховної роботи з дітьми і підлітками та особливості її планування в літньому оздоровчому таборі. Подано практичний матеріал, який можна використати у роботі з дітьми різного віку влітку в таборі відпочинку. Рекомендовано студентам ІІІ курсу та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Звітні документи"

1

Волкова, Н. В., Н. І. Зеленкова, А. К. Зичков, and С. М. Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення літньої педагогічної практики студентів ІІІ курсу в дитячих оздоровчих закладах. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4263.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення літньої педагогічної практики. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок студентів. Висунуто основні вимоги до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці, до оформлення звітної документації студентів. Висвітлено зміст нормативно-правових документів з організації діяльності в дитячих оздоровчих закладах різних типів. Розкрито зміст, форми, методи виховної роботи з дітьми і підлітками та особливості її планування в літньому оздоровчому таборі. Подано практичний матеріал, який можна використати у роботі з дітьми різного віку влітку в таборі відпочинку. Рекомендовано студентам ІІІ курсу та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Волкова, Н. В., Н. І. Зеленкова, А. К. Зичков, and С. М. Щербина. Методичні рекомендації щодо організації та проведення літньої педагогічної практики студентів ІІІ курсу в дитячих оздоровчих закладах. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4248.

Full text
Abstract:
У методичних рекомендаціях висвітлено мету, завдання, зміст і особливості організації та проведення літньої педагогічної практики. Визначено перелік знань, практичних умінь і навичок студентів. Висунуто основні вимоги до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці, до оформлення звітної документації студентів. Висвітлено зміст нормативно-правових документів з організації діяльності в дитячих оздоровчих закладах різних типів. Розкрито зміст, форми, методи виховної роботи з дітьми і підлітками та особливості її планування в літньому оздоровчому таборі. Подано практичний матеріал, який можна використати у роботі з дітьми різного віку влітку в таборі відпочинку. Рекомендовано студентам ІІІ курсу та керівникам практики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кремень, Василь Григорович, Володимир Іларіонович Луговий, Олег Михайлович Топузов, Світлана Олександрівна Сисоєва, Інна Олегівна Титаренко, Сергій Дмитрович Максименко, Тетяна Іванівна Куліш, et al. Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2020 р. Національна академія педагогічних наук України, April 2021. http://dx.doi.org/10.37472/zvit2020.

Full text
Abstract:
Діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2020 р. спрямовувалася на теоретико-методологічне й науково-методичне забезпечення функціонування та розвитку національної системи освіти відповідно до пріоритетів державної освітньо-наукової політики, визначених стратегічними і програмними документами. У виданні представлено результати роботи академії, її підвідомчих установ, колективів вчених, дійсних членів і членів-кореспондентів. Охарактеризовано виконання статутних завдань НАПН України та розкрито кадровий потенціал установ. Наведено найвагоміші наукові здобутки вчених академії за результатами виконання фундаментальних і прикладних досліджень із зазначенням соціального ефекту впровадження. Представлено роботу загальних зборів і методологічних семінарів, а також Президії НАПН України. Всебічно висвітлено експериментальну, видавничу, науково-організаційну, науково-експертну, освітню, міжнародну, науково-інформаційну діяльність, співпрацю з органами державної влади і науковими організаціями, представлення наукових періодичних видань та публікацій вчених у світовій системі наукових комунікацій, проведення науково-практичних масових заходів, а також фінансове забезпечення. Для освітян, науковців, управлінців, усіх, хто забезпечує функціонування і розвиток освіти, її науковий, методичний, експертний і консультативний супровід, здійснює наукові дослідження та експериментальні розробки і галузі освіти, педагогіки і психології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кремень, Василь Григорович, Володимир Іларіонович Луговий, Олег Михайлович Топузов, Світлана Олександрівна Сисоєва, Інна Олегівна Титаренко, Сергій Дмитрович Максименко, Тетяна Іванівна Куліш, et al. Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2021 р. Національна академія педагогічних наук України, 2022. http://dx.doi.org/10.37472/zvit2021.

Full text
Abstract:
Діяльність Національної академії педагогічних наук України у 2021 р. спрямовувалася на теоретико-методологічне й науково-методичне забезпечення функціонування та розвитку національної системи освіти відповідно до пріоритетів державної освітньо-наукової політики, визначених стратегічними і програмними документами. У виданні представлено результати роботи академії, її наукових установ, колективів вчених, дійсних членів і членів-кореспондентів. Охарактеризовано виконання статутних завдань НАПН України та розкрито кадровий потенціал установ. Наведено найвагоміші наукові здобутки вчених академії за результатами виконання фундаментальних і прикладних досліджень із зазначенням соціального ефекту впровадження. Представлено роботу загальних зборів і методологічних семінарів, а також Президії НАПН України. Всебічно висвітлено експериментальну, видавничу, науково-організаційну, науково-експертну, освітню, міжнародну, науково-інформаційну діяльність, співпрацю з органами державної влади і науковими організаціями, представлення наукових періодичних видань та публікацій вчених у світовій системі наукових комунікацій, проведення науково-практичних масових заходів, а також фінансове забезпечення. Для освітян, науковців, управлінців, усіх, хто забезпечує функціонування і розвиток освіти, її науковий, методичний, експертний і консультативний супровід, здійснює наукові дослідження та експериментальні розробки у галузі освіти, педагогіки і психології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Владислав Головко, Ольга Новікова, and Наталія Коров'яцька. Розроблення прототипу міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/291.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 56 с., 41 рис., 43 табл., 2 додатки, 11 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – визначення з допомогою прототипу головних функцій та загальної структури міської інформаційної системи первинної медичної допомоги. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги та створення прототипу інформаційної системи. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної галузі програмне забезпечення не розроблене і не впроваджене. З реформуванням системи медичної допомоги у місті створено 7 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, до складу яких включено 24 амбулаторії та 11 кабінетів лікарів загальної практики (420 сімейних лікарів). Населення Кривого Рогу, що потенційно потребує медичної допомоги, нараховує 700 тисяч. Тобто, один лікар надає допомогу приблизно 1700 громадянам. За 2011 рік у місті здійснено: 6781811 відвідувань поліклінік та 490260 відвідувань лікарями хворих удома. Тобто прогнозований річний обсяг звернень до сімейних лікарів складає 7 мільйонів (в середньому 10 звернень кожного мешканця). Прийнявши річний фонд робочого часу у 2000 год. середня завантаженість сімейного лікаря складе біля 9 відвідувань на годину. Тобто, середній час спілкування з пацієнтом становитиме 5-7 хвилин. Значну частину непродуктивних витрат часу лікаря складає робота із паперовою документацією. Знаходження та розшифровування необхідних медичних записів, повторне збирання анамнезу, записування до картки, виписування направлень й інших документів. Непродуктивні витрати часу складають до 2/3 часу прийому пацієнта. В результаті проведених досліджень побудовано функціональну модель прототипу ІС, розроблено архітектуру ІС, встановлено та налаштовано необхідне на етапі розробки прототипу обладнання, розроблені ескізи інтерфейсів користувачів. Результати НДР упроваджені в діяльність комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради. Прогнозні припущення щодо розвитку об`єкта дослідження – впровадження програмної частини прототипу інформаційної системи, реалізація інформаційної системи у повному обсязі, покращення експлуатаційних характеристик та поширення ІС на місто.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Ольга Новікова, and Владислав Головко. Розроблення функції автоматизації ведення прийому дітей міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/292.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 20 с., 20 рис., 12 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – Автоматизація ведення прийому дітей, зокрема скорочення часу на ведення записів у картку дитини, вибірка дітей певних категорій та форм ведення довідників дітей. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги дітям та вдосконалення процесу роботи з даними й формами. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної галузі програмне забезпечення не розроблене і не впроваджене. За 2011 рік у місті здійснено: 6781811 відвідувань поліклінік та 490260 відвідувань лікарями хворих удома. Тобто прогнозований річний обсяг звернень до сімейних лікарів складає 7 мільйонів (в середньому 10 звернень кожного мешканця). Прийнявши річний фонд робочого часу у 2000 год. середня завантаженість сімейного лікаря складе біля 9 відвідувань на годину. Тобто, середній час спілкування з пацієнтом становитиме 5-7 хвилин. Значну частину непродуктивних витрат часу лікаря складає робота із паперовою документацією. Знаходження та розшифровування необхідних медичних записів, повторне збирання анамнезу, записування до картки, виписування направлень й інших документів. Непродуктивні витрати часу складають до 2/3 часу прийому пацієнта. Суттєвими є також непродуктивні витрати часу пацієнтом через неможливість оперативного й точного планування часу прийому у лікаря. Типовими є черги в реєстратурі та під кабінетом лікаря. Часто саме черги у лікарняних закладах є місцем передачі інфекційних захворювань між пацієнтами. Розроблений прототип інформаційної системи продемонстрував можливість виконання базових функцій та обробки необхідних даних в тому числі й мобільними засобами. Прототип системи створено з метою уточнення специфікації інтерфейсів, головних функцій, інформаційних процесів та моделей. Результати розробки прототипу є основою для реалізації подальших планів розробки системи в цілому. З метою реалізації базових функцій для ведення прийому дорослих пацієнтів у листопаді-грудні 2012 року було реалізовано автоматизацію прийому дорослих пацієнтів та виконано оптимізацію часових характеристик уведення даних. Функції ведення прийому дітей у прототипі реалізовано не було, хоча інформаційна та функціональна моделі передбачають їх подальшу реалізацію. Ведення прийому дітей суттєво відрізняється від ведення прийому дорослих пацієнтів й передбачає уведення низки додаткових параметрів та налаштування форм прийому. На даному етапі виконання робіт передбачається реалізація функцій ведення прийому дітей та розширення сервісів для планування роботи і скорочення часу на уведення типової інформації. Результати НДР упроваджені в діяльність комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради. Прогнозні припущення щодо розвитку об`єкта дослідження – створення центру зберігання даних в режимі 7/24, впровадження програмної частини інформаційної системи, реалізація інформаційної системи у повному обсязі, покращення експлуатаційних характеристик та поширення ІС на місто.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography