Academic literature on the topic 'Засоби підприємства'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Засоби підприємства.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Засоби підприємства"

1

Yelisyeyeva, O. K., and N. H. Kutova. "Система оцінювання ефективності стимулювання персоналу на основі інтегрального показника." Scientific Bulletin of the National Academy of Statistics, Accounting and Audit, no. 1-2 (September 20, 2017): 46–53. http://dx.doi.org/10.31767/nasoa.1-2.2017.06.

Full text
Abstract:
За допомогою кореляційно-регресійного аналізу визначено інтегральний показник ефективності стимулювання персоналу підприємства та чинники впливу на засоби його стимулювання. Складено матрицю коригувальних заходів зі стимулювання персоналу на досліджуваних підприємствах, за допомогою якої визначено діапазон значень розрахованого інтегрального показника ефективності стимулювання персоналу. Визначено стан механізму стимулювання персоналу на досліджуваних підприємствах на підставі розрахунку інтегрального показника ефективності стимулювання персоналу підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Каламан, Ольга Борисівна, and Поліна Миколаївна Безніс. "Формування стратегії забезпечення комплексної оцінки економічної безпеки виробничих підприємств." Economic and food security of Ukraine, no. 3-4 (March 6, 2019): 26–34. http://dx.doi.org/10.15673/efs.v6i3-4.1283.

Full text
Abstract:
Стаття відображає результати дослідження в сфері стратегічного забезпечення економічної безпеки для сучасного виробничого підприємства. У статті підкреслено, що як інтенсивний розвиток суспільства, так і результативне функціонування сучасних підприємств грунтується на економічній безпеці. Тому виділені фактори, що впливають на економічну безпеку підприємств України.Також показані ризики і загрози на рівні національної безпеки, що впливають на довгостроковий розвиток країни. Відзначено, що недостатнім є рівень державного регулювання всіх напрямків національної економіки. Уточнено, що сучасне підприємство діє в умовах дуже жорсткої конкуренції, що змушує його упереджувати можливі внутрішні та зовнішні загрози. Показано, що прогнозування описаних кризових явищ і визначення актуальних шляхів виходу із загрозливої ​​обстановки, а також способів щодо підвищення реального рівня сучасної економічної безпеки виробничих підприємств стає найважливішим завданням в сучасних умовах господарювання.У статті наголошується, що комплексна система стратегічного забезпечення стабільної економічної безпеки являє собою певну сукупність методів, засобів і заходів, спрямованих на здійснення якісного захисту інтересів кожного господарюючого суб'єкта від можливих загроз зовнішнього і внутрішнього характеру, які могли б призвести до економічних втрат. Принцип комплексності передбачає, що при побудові системи безпеки слід враховувати всі потенційні можливі загрози, при цьому всі застосовувані засоби захисту повинні бути взаємопов'язані. Метою системи економічної безпеки має стати стратегічне забезпечення сталого функціонування і системного розвитку виробничого підприємства на основі обгрунтованого і перевіреного комплексу всіх заходів. Об'єктом системи стратегічного забезпечення економічної безпеки сучасного виробничого підприємства в поточному і перспективному періодах виступає його стабільне економічне становище.Акцентовано увагу, що при побудові стратегії забезпечення економічної безпеки необхідно постійно враховувати всі можливі фактори, так як на кожному окремому підприємстві, дана система індивідуальна. З метою протидії загрозам економічної безпеки сучасного виробничого підприємства та забезпечення стабільного його функціонування, необхідно не тільки створити систему комплексного захисту, а й забезпечити її стратегічне раціональне функціонування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Kafka, S. M. "ФОРМУВАННЯ ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКОЇ ЗВІТНОСТІ ЩОДО ПОДАЛЬШИХ ВИТРАТ НА ОСНОВНІ ЗАСОБИ ПІДПРИЄМСТВ НАФТОГАЗОВОГО КОМПЛЕКСУ." Actual problems of regional economy development 1, no. 15 (November 4, 2019): 68–79. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.15.68-79.

Full text
Abstract:
Стаття спрямована на дослідження чинних підходів до обліку подальших витрат на основні засоби, оскільки вони не є однозначними і постійно змінюються внаслідок процесів, які відбувалися у правовому та економічному середовищі, але мають значний вплив на формування облікової інформації про основні засоби суб’єкта господарювання, його витрати, а в кінцевому результаті і на прибуток підприємства звітного періоду. Для підприємств нафтогазового комплексу питання організації бухгалтерського обліку операцій, пов’язаних з ремонтом та модернізацією необоротних матеріальних активів, актуальне з огляду на необхідність виконання робіт з їх поліпшення через значний знос та втрату початкових технічних характеристик в умовах конкурентного середовища. При існуючому порядку обліку навіть усунення незначних пошкоджень шляхом заміни дорого вартісних деталей може вплинути на фінансовий результат періоду, у якому воно здійснювалося, що спотворює інформацію про результати діяльності підприємства. Удосконалено процеси збору, реєстрації та нагромадження оперативної інформації щодо подальших витрат на основні засоби в єдиному управлінському регістрі, що дає змогу отримати необхідний обсяг інформації для аналізу і ухвалення ефективних рішень щодо доцільності подальшої експлуатації окремих об’єктів основних засобів, або їх заміни чи модернізації, організації ремонтних робіт господарським способом, чи із залученням спеціалізованих сторонніх організацій та інше. Отримані результати дослідження спрямовані на підвищення достовірності, оперативності та аналітичності обліку витрат на експлуатацію, утримання і відновлення роботи основних засобів та дають змогу виявляти та використовувати внутрішньогосподарські резерви покращення діяльності підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

ОЛЮХА, ВІТАЛІЙ. "Господарсько-правове забезпечення аутсорсингу." Право України, no. 2018/05 (2018): 151. http://dx.doi.org/10.33498/louu-2018-05-151.

Full text
Abstract:
Сучасним засобом організації структурної моделі підприємства є аутсорсинг. Проте позитивно впливати на показники економічної діяльності суб’єкта господарювання він може лише за умови належної підготовки бізнес-проекту щодо нього, зокрема й такої важливої складової, як господарсько-правове забезпечення запровадження аутсорсингу. На законодавчому рівні регулювання аутсорсингу практично відсутнє. Звідси – необхідність окреслення доцільних інструментів правового регулювання аутсорсингових відносин на мікроекономічному рівні. Метою статті є визначення та сутнісна характеристика найбільш доцільних правових засобів у механізмі господарсько-правового регулювання аутсорсингових відносин вітчизняних корпорацій. Встановлено, що аутсорсинг поділяється на договірний та інституційно-договірний. Наведено аргументи на користь господарсько-правової природи договору аутсорсингу та заперечено наявність у ньому елементів цивільних або трудових договорів. Запропоновано авторське бачення його змісту. Також розглянуто й інші господарсько-правові засоби, що забезпечують оптимізаційний вплив аутсорсингу: господарсько-управлінські акти індивідуальної дії, локальні акти, інституційні засоби у формі корпоратизації. Визначені органи в акціонерному товаристві та товаристві з обмеженою відповідальністю, які мають право приймати рішення щодо запровадження аутсорсингу, та окреслено їх компетенцію у цьому питанні. Можливим інституційним варіантом створення підприємствааутсорсера є виокремлення певного структурного підрозділу та передання йому за розподільним балансом частини майна, прав та обов’язків корпорації. Автор доходить висновку, що в процесі запровадження аутсорсингу підприємство-замовник та новоутворені підприємства-аутсорсери можуть об’єднатись в асоціацію або утворити холдингову групу. У решті видів об’єднань правовий зв’язок між його членами не відповідає суті аутсорсингових зв’язків, а тому автором заперечено можливість використання таких конструкцій в аутсорсингових відносинах. Локальні акти можуть встановлювати регулювання відносин зі збереження комерційної таємниці, безпечного виконання робіт, пропускного режиму, організації взаємодії між персоналом замовника та аутсорсера. Хоча вони й допоміжні, але є важливими господарсько-правовими засобами для належного запровадження аутсорсингу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Каличева, Н. Є., В. В. Масан, and О. Е. Сафронов. "ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ." Підприємництво та інновації, no. 20 (October 29, 2021): 51–55. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/20.6.

Full text
Abstract:
Підприємства сфери транспорту є основою забезпечення ефективності всього виробничого комплексу країни. Від перспектив їхнього розвитку залежить успішне функціонування народногосподарського комплексу держави. У дослідженні зазначено, що забезпечення ефективного конкурентного розвитку в сучасному світі неможливе без використання новітніх інформаційних технологій. Одним із таких заходів є застосування хмарних технологій. Хмарні технології – це засоби збереження та доступу до даних шляхом використання системи Інтернет. Вони необхідні для вирішення значної кількості проблем, пов'язаних з оптимізацією функціонування та конкурентоспроможністю підприємств залізничного транспорту. У статті розкрито переваги та недоліки використання на підприємствах залізничного транспорту сучасних інформаційних технологій. Розглянуто основні вимоги до хмарних сервісів для сфери транспорту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Tsmots, I. G., Yu V. Tsymbal, V. I. Roman, and R. V. Sydorenko. "ЗАСОБИ ЗБЕРЕЖЕННЯ, ОПРАЦЮВАННЯ ТА ЗАХИСТУ ДАНИХ БАГАТОРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЮ РЕГІОНУ." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 2 (March 29, 2018): 137–43. http://dx.doi.org/10.15421/40280226.

Full text
Abstract:
Визначено, що для ефективного управління енергоефективністю багаторівнева система управління повинна забезпечувати збір енергетичних даних у реальному часі, створення єдиного інформаційного простору з достовірною, повною та оперативною інформацією, захист даних від несанкціонованого доступу, зберігання, опрацювання, аналіз накопичених даних, прогнозування енергоефективності, визначення шляхів зменшення технологічних і невиробничих втрат енергоресурсів. Розроблено структуру засобів збереження трирівневої системи управління енергоефективністю, у якій перший рівень використовують для збереження енергетичних даних від підприємств регіону, а другий та третій рівні – зберігають інформацію відповідно економічно-виробничого та технологічного характеру про діяльність підприємства. Розроблено структуру інформаційно-аналітичної системи, основними компонентами якої є засоби: ETL, збереження та захисту даних, аналітичного опрацювання, набування знань, інтелектуального аналізу даних, прогнозування енергоефективності, підтримки прийняття рішень і візуалізації. Вибрано підходи в інтеграції та консолідації даних і сформовано перелік задач для засобів опрацювання даних. Розроблено засоби захисту даних у сховищі від несанкціонованого доступу на базі нейромережевих технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Shkarlet, Serhiy, and Iryna Sadchykova. "ТРАНСФОРМАЦІЯ СИСТЕМИ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 3 (19) (2019): 264–76. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-3(19)-264-276.

Full text
Abstract:
У статті ґрунтовно досліджено сутність цифрової економіки, визначено особливості функціонування суб’єктів господарювання в умовах цифровізації. Визначено сутність та роль системи фінансово-економічної безпеки в умовах діджиталізації економіки. Також проведено паралель між традиційної та цифровою економікою, названі їхні особливості та принципові відмінності в частині системи забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємства. Дано авторське визначення фінансово-економічної безпеки підприємства в умовах цифровізації, де зроблено акцент, що найбільш вразливою є інформація, яка міститься на електронних носіях. Розкрито поняття «інформаційна безпека». Наведено основні програмні засоби та методи оцінки інформаційної безпеки на підприємстві та виділено шляхи і напрями захисту інформації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Karpa, D. М., I. H. Tsmots, and V. M. Teslyk. "Засоби підтримки прийняття рішень для визначення пріоритетності виконання енергозберігаючих проектів." Scientific Bulletin of UNFU 29, no. 2 (March 28, 2019): 135–40. http://dx.doi.org/10.15421/40290228.

Full text
Abstract:
Розроблено структуру засобів підтримки прийняття рішень під час визначення пріоритетності виконання енергозберігаючих проектів. Визначено, що для ефективної роботи системи підтримки прийняття рішень під час визначення пріоритетності виконання енергозберігаючих проектів у склад системи повинні входи такі засоби: збирання та зберігання інформації про енергоефективність підприємства; числового оцінювання критеріїв вибору; модель і програмні засоби визначення пріоритетності виконання енергозберігаючих проектів; прогнозування енергоефективності підприємства з врахуванням реалізації енергозберігаючого проекту; візуалізації результатів моделювання. Розроблено модель визначення пріоритетності виконання енергозберігаючих проектів, яка ґрунтується на методі аналізу ієрархій і враховує взаємодію та взаємозалежність критеріїв вибору проекту. Сформовано перелік економічних, технічних, виробничих, екологічних і організаційних критеріїв для вибору інвестиційних енергозберігаючих проектів. Показано, що розроблення моделі визначення пріоритетності виконання інвестиційних енергозберігаючих проектів виконується за п'ять етапів: на першому етапі здійснюється відображення задачі визначення пріоритетності виконання інвестиційних енергозберігаючих проектів у вигляді трирівневого дерева ієрархій; на другому етапі проводиться експертне числове оцінювання економічних, технічних, виробничих, екологічних і організаційних критеріїв вибору; на третьому етапі формується матриця попарних порівнянь та обчислюються власний вектор і вектор пріоритетів для другого рівня ієрархії; на четвертому етапі формується матриця попарних порівнянь і обчислюються вектор пріоритетів для кожного енергозберігаючого проекту; на п'ятому етапі обчислюється вектор глобальних пріоритетів. Розроблено програмні засоби для автоматизації процесу обчислення вектора глобальних пріоритетів. Розроблено з використанням Sankey діаграм, засоби візуалізації вектора глобальних пріоритетів і вектора пріоритетів проектів. Запропоновано для визначення впливу результатів виконання інвестиційного енергозберігаючого проекту на енергоефективність підприємства використовувати нейромережеве прогнозування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Скиба, Г. І., Ю. М. Грибовська, and І. М. Беженар. "ОБЛІК ВИРОБНИЦТВА НОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ТА ЇЇ СЕРТИФІКАЦІЯ." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 4 (63) (December 29, 2021): 120–27. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/63-19.

Full text
Abstract:
Досліджено проблемні питання бухгалтерського обліку створення нової продукції за етапами: дослідження, розроблення, виробництво дослідних зразків. Господарські операції щодо створення нового виробу вивчено та описано з урахуванням матеріальної та нематеріальної його форм. Облік витрат вітчизняні підприємства на етапі дослідження ведуть за правилами Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку 8 «Нематеріальні активи» та 16 «Витрати». Процес, спрямований на створення нової продукції, поділяють на два етапи: стадія дослідження та стадія розроблення. Стадія дослідження – це заплановані підприємством дослідження, які воно проводить уперше з метою отримання і розуміння нових наукових та технічних знань. Під розробленням розуміють застосування підприємством результатів досліджень та інших знань для планування і проєктування нових або значно вдосконалених матеріалів, приладів, продуктів, процесів, систем або послуг до початку їх серійного виробництва чи використання. Проте для організації та відображення в обліку процесу створення нової продукції наведених термінів недостатньо, оскільки вони розкриті лише в контексті НП(С)БО. Вимоги щодо методики обліку досліджень та розробок стосуються лише визнання нематеріальних активів, створених підприємством. Водночас підприємства створюють матеріальні активи – запаси або основні засоби, облік яких ведуть за правилами НП(С)БО 9 «Запаси» та НП(С)БО 7 «Основні засоби». Розроблення нової продукції потребує послідовного здійснення дослідно-конструкторських заходів. Проведення розробок власними силами підприємства можливо за умови наявності власної відповідної інтелектуальної та матеріально-технічної бази. У разі відсутності власної бази підприємство залучає до виконання робіт сторонню організацію та укладає з нею договір на виконання науково-дослідних або дослідно-конструкторських і технологічних робіт. У бухгалтерському обліку витрати на розроблення нового виду продукції обліковують одним із двох способів: як капітальні інвестиції у створення нематеріального активу та у складі інших операційних витрат звітного періоду. За результатами проведеного дослідження наведено орієнтовну номенклатуру статей витрат на дослідження і розроблення нового виду продукції. Установлено, що для обліку прямих витрат на розроблення нової продукції більшість суб’єктів господарювання використовують рахунок 23 «Виробництво». До нього відкривають субрахунки для узагальнення витрат на кожному етапі виконаних робіт, які понесені різними підрозділами підприємства. Для узагальнення інформації щодо понесених витрат на освоєння нової продукції у звітному періоді використовують рахунок 39 «Витрати майбутніх періодів». На практиці витрати на освоєння нової продукції списують двома способами: рівномірним та за кошторисними ставками. У нормативних та роз’яснювально-рекомендаційних документах не визначено, протягом якого терміну підприємство за фактом понесення витрат, пов’язаних із підготовкою та освоєнням виробництва продукції, може списувати такі витрати на собівартість нового виду продукції. Наведено сутність та важливість сертифікації нової продукції, вивчено порядок розроблення та використання технічних умов. Систематизовано та наведено міжнародний досвід відображення в обліку витрат на дослідження і розробки. Проведено порівняння відображення витрат на виробництво нової продукції в бухгалтерському та податковому обліку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Fil, M. I., V. Z. Holiavka, and T. O. Koropetska. "Стан та перспективи розміщення готельних закладів у Львівській області, за 2016 рік." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 19, no. 81 (October 7, 2017): 45–48. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet8107.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто колективні заклади розміщування у Львівській області, та готелі, аналогічні засоби розміщування у містах та районах. Проаналізовано готелі, аналогічні засоби розміщування у Львівській області за 2016 рік. Побудована динаміка спеціалізованих засобів розміщення та колективних засобів розміщення від 2011 року до 2016 року. Охарактеризовано кількісне оцінювання стану та розвитку колективних засобів розміщування. Висвітлено основні зміни пов’язані з Державною службою статистики України починаючи зі звіту за 2016 рік. Проаналізовано кількість, стан засобів розміщення іноземних громадян, що зупинялися у готелях та аналогічних засобах розміщування з різних країн. У статті, висвітлено якими послугами суб’єктів туристичної діяльності скористалися громадяни України. Підведено статистичні дані за сприяння туристичних організацій області, скільки наші співгромадяни відвідали країн світу, де саме найбільше. Охарактеризовано, скільки обслужено екскурсантів суб’єктами туристичної діяльності у 2016 році. У статті наведені дані, скільки надали послуги, і з яких країн світу іноземним туристам у 2016 році туристичні підприємства Львівщини. Визначено, що одним із напрямів вивчення розвитку туристичної галузі є визначення її впливу на національну економіку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Засоби підприємства"

1

Денисенко, М. П., and О. А. Власюк. "Засоби забезпечення економічної безпеки підприємства." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4841.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Коцур, Ю. В. "Управління ефективністю використання основних засобів підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71247.

Full text
Abstract:
Метою даної роботи є дослідження теоретичних, методологічних засад і розробка обґрунтованих пропозицій і практичних рекомендацій щодо підвищення економічної ефективності використання основних виробничих засобів. У першому розділі роботи «Управління ефективністю використання основних засобів» було розкрито сутність основних засобів; дано класифікацію та характеристику їх структури; визначено значення і завдання аналізу основних засобів, розглянуто показники, що характеризують ефективність їх використання на підприємствах. Другий розділ «Аналіз фінансового стану та ефективності використання основних засобів ПРАТ «Літинський молочний завод» присвячено аналізу показників підприємства, що характеризують забезпеченість, стан та ефективність використання основних засобів. У результаті було зроблено відповідні висновки про стан використання основних засобів на підприємстві. У третьому розділі «Пропозиції та рекомендації щодо підвищення ефективності використання основних засобів на ПРАТ «Літинський молочний завод» було визначено недоліки у використання основних засобів на анлізованому підприємстві; виділено основні напрямки підвищення ефективності використання основних засобів для українських підприємств та подано рекомендації щодо покращення використання засобів праці на ПРАТ «Літинський молочний завод».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Єршова, Наталя Юріївна, and О. В. Степаненко. "Аналітичне забезпечення управління основними засобами підприємств для сталого розвитку підприємства." Thesis, Харківський державний університет харчування та торгівлі, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36373.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кошелєва, Л. А., and Наталія Миколаївна Побережна. "Основні засоби підприємства: завдання та етапи аналізу." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41415.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Фомич, Н. І. "Ефективне використання основних засобів підприємства як шлях до інноваційного розвитку." Thesis, ВНТУ, 2018. http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/21201.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження обумовлена тим, що основні засоби є невід’ємною і особливо важливою частиною будь-якого підприємства, без яких неможливо здійснення господарської діяльності. Також визначити причини неефективності та основні напрями покращення використання основних засобів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гурт, Аліна Михайлівна, Вікторія Михайлівна Терещенко, Олександр Володимирович Манойленко, and Володимир Володимирович Бала. "Характеристика сучасного стану основних засобів промислових підприємств України." Thesis, Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/32810.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Томазов, С. А., and Леонід Володимирович Кузьменко. "Аналіз ефективності управління грошовими засобами підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2011. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/18612.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кузьменко, Леонід Володимирович, and Д. Ю. Федорова. "Важливість удосконалення підходу до оцінювання використання основних засобів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26923.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шамота, Галина Михайлівна, Галина Михайловна Шамота, Halyna Mykhailivna Shamota, and А. В. Матюшенко. "Проблемні аспекти ефективного управління основними засобами підприємства в сучасних умовах." Thesis, Крок, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63585.

Full text
Abstract:
Автори назвали основні елементи по управлінню основними засобами; надали рекомдації щодо нових мотодик їх обліку.
Авторы назвали основные элементы по управлению основными средствами; предоставили рекомдации о новых мотодик их учета.
The authors call the basic elements of management, plant and equipment provided for new rekomdatsiyi motodyk their accounting.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Зянько, В. В., and Цзін Цзін. "Роль управління в підвищенні ефективності використання основних засобів підприємства." Thesis, ВНТУ, 2012. http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/7929.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Засоби підприємства"

1

Чернишова, Н. В. Судова влада в Україні. Київ: Центр учбової літератури, 2011.

Find full text
Abstract:
Підручник є одним з перших видань, що підготовлено для вітчизняного читача і прис- вячено розгляду та аналізу інвестиційної діяльності. Книга містить відповіді на багато запитань, що можуть виникнути у спеціалістів, які планують розширити діяльність фірм, корпорацій, банків на міжнародні фондові, фінансові та товарні ринки. У роботі розглянуто засади інвестиційної діяльності, міжнародна діяльність на ринку фінансових інвестицій, інструментарій аналізу інвестиційного ринку, інвестори які діють на інвестиційному ринку, регулювання інвестиційної діяльності підприємств, установ та банків на інвестиційному ринку. Логіка побудови матеріалу відповідає стандартам, прийнятим у ряді університетів країн Західної Європи. Підручник може бути корисним для всіх, хтоцікавиться або займається питаннями інвестування, інвестиційного менеджменту, ринку цінних паперів. Для студентів та аспірантів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лігоненко, Л. О. Антикризове управління підприємством: теоретико-методологічні засади та практичний інструментарій. Київ, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лігоненко, Л. О. Антикризове управління підприємством: теоретико-методологічні засади та практичний інструментарій. Київ, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Засоби підприємства"

1

Янчук, Т. В., І. Ю. Салькова, and Н. Ю. Буга. "УДОСКОНАЛЕННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ЗАСОБАМИ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-14.

Full text
Abstract:
Розглянуто вдосконалення маркетингової діяльності на підприємствах засобами сучасних інформаційних технологій як одного із засобів протистояння змінам зовнішнього середовища підприємства. Зазначено, швидка еволюція технологій та безперервне зростання попиту та пропозиції сприяють пошуку засобів удосконалення маркетингової діяльності на підприємствах. Щоб досягти бажаних маркетингових результатів, підприємствам доводиться використовувати цифрові маркетингові та комунікаційні послуги. Зазначено, що ці послуги ефективні та піддаються вимірюванню завдяки маркетинговій технології, яка використовується для відстеження, оцінки та впровадження новітніх маркетингових технологій. У зв’язку з технічним прогресом, фрагментацією маркетингу, попитом на індивідуальні продукти та послуги, з одного боку, та необхідністю досягнення конструктивного діалогу з клієнтами, негайного та гнучкого реагування та необхідності вимірювання інвестицій та результатів, з іншого боку, класичний маркетинговий підхід змінився, продовжуючи істотно вдосконалюватися.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Стельмашенко, О. О., О. М. Крапко, and Айсель Нагієва. "СУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГУ ЯК СКЛАДОВА ЧАСТИНА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-12.

Full text
Abstract:
Проаналізовано сучасні тенденції використання інструментів Інтернет-маркетингу. Розглянуто основні методи та інструменти digital-маркетингу, Інтернет-маркетингу та специфіку їх застосування. Розкрито особливості проведення віртуальних івентів, новітніх технічних засобів, застосунків та майданчиків, що застосовуються для Інтернет-маркетингу та всіх його засобів. Розглянуто теоретико-методологічні основи поняття «колективна маркетингова компетентність». Визначено та проаналізовано основні тренди, що домінують у сфері цифрового середовища у світі. Підсумовано, що світові тенденції якісного розвитку маркетингу у цифровому середовищі характерні і для України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мізіна, О. "УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА: ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОЦІНКИ." In Trends in scientific thought in economics and management, 420–27. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.econ.iii.8.6.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Маліновська, О. Я. "ОСОБЛИВОСТІ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ПОНЯТТЯ «СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ» ЯК МЕХАНІЗМ ВЗАЄМОЗАЛЕЖНОСТІ ТА УЗГОДЖЕННЯ ІНТЕРЕСІВ СОЦІАЛЬНИХ СУБ’ЄКТІВ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-30.

Full text
Abstract:
Визначено теоретичні засади формування поняття «соціальна відповідальність». Визначено основні віхи в історії розвитку соціальної відповідальності. Узагальнено основні положення щодо формування принципів та функцій соціальної відповідальності в умовах стратегічного управління підприємством Охарактеризовано проєкти такої відповідальності відомих українських компаній на час пандемії. Досліджено корпоративну соціальну відповідальність, спрямовану на турботу про працівників. Визначено наявні проблеми у розвитку соціальної відповідальності українського. Запропоновано основні рекомендації для ефективної реалізації соціальної відповідальності бізнесу у післякризовий період.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Засоби підприємства"

1

Григоренко, Світлана. "МЕХАНІЗМИ МОТИВУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ЗАСОБИ ПОКРАЩЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЙОГО ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ." In TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA, chair О. Ємельянов. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v1.23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Жигало, Оксана. "ЗАСОБИ РЕГУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ЄМНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ." In IMPATTO DELL'INNOVAZIONE SULLA SCIENZA: ASPETTI FONDAMENTALI E APPLICATI. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/26.06.2020.v1.06.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Василига, С. "ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТРАНСПОРТНОГО ПІДПРИЄМСТВА." In МІЖГАЛУЗЕВІ ДИСПУТИ: ДИНАМІКА ТА РОЗВИТОК СУЧАСНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/10.07.2020.v1.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Доманова, Альона. "БАЗОВІ ЗАСАДИ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ ВИТРАТ ПІДПРИЄМСТВА." In СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ, chair Олександр Кравцов. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/18.12.2020.v1.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ревуцький, Ярослав, and Олександр Ємельянов. "МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ОЦІНЮВАННЯ РІВНЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА." In PARADIGMATIC VIEW ON THE CONCEPT OF WORLD SCIENCE. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.08.2020.v1.13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Соколова, Людмила, and Оксана Стойка. "МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ПРОЦЕСУ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА." In Problèmes et perspectives d'introduction de la recherche scientifique innovante. Plateforme scientifique européenne, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/29.11.2019.v1.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Тюріна, Марина. "УПРАВЛІННЯ ОСНОВНИМИ ЗАСОБАМИ НА ТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." In PARADIGMATIC VIEW ON THE CONCEPT OF WORLD SCIENCE. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.08.2020.v1.23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

"Імідж підприємства засобами реклами та зв’язків з громадськістю." In ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.25.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Тростянська, Карина, and Валерія Кравченко. "ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ ПІДПРИЄМСТВА: МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ АНАЛІЗУ." In RICERCHE SCIENTIFICHE E METODI DELLA LORO REALIZZAZIONE: ESPERIENZA MONDIALE E REALTÀ DOMESTICHE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-26.11.2021.v1.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Чернобровкіна, Світлана. "МОДЕЛЬ ФОРМУВАННЯ ЗАСОБІВ МАРКЕТИНГОВИХ КОМУНІКАЦІЙ МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ." In INTEGRACIÓN DE LAS CIENCIAS FUNDAMENTALES Y APLICADAS EN EL PARADIGMA DE LA SOCIEDAD POST-INDUSTRIAL. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.04.2020.v1.20.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Засоби підприємства"

1

Ступнік, М. І., В. С. Моркун, З. П. Бакум, and В. В. Ткачук. Концепція підготовки гірничого інженера: школа – ВНЗ – підприємство. Криворізький державний педагогічний університет, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/412.

Full text
Abstract:
У статті розроблено концепцію підготовки гірничого інженера в системі неперервної освіти. Визначено етапи означеної підготовки: загальноосвітній заклад, вищий навчальний заклад, підприємство. Обґрунтовано значення профорієнтаційної роботи, дидактичні засади фахової підготовки майбутніх інженерів в умовах сучасного вишу, а також порушено проблеми адаптації випускників гірничих факультетів на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Соловйов, В. М., and А. В. Батир. Порівняльний аналіз рекурентних та інформаційних мір як засобів оцінки складності фінансово-економічних послідовностей. НГУ, November 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1202.

Full text
Abstract:
Збільшення кількості агентів та інтенсифікація фінансово-економічних взаємодій спричинили суттєве зростання волатильності ринків та ускладнення світового господарства. Відповідно до цього постає проблема ефективного антикризового регулювання, захисту приватних інвестицій, оптимального функціонування підприємств в умовах змінюваної кон’юнктури. У контексті цього актуальності набувають нові хаос-динамічні методи, які розглядають об’єкт дослідження як складну нерівноважну систему, що характеризується деяким ступенем невизначеності та нерівномірним розподілом інформації. Проблема функціонування складних структурних єдностей, їх оцінки та порівняння тривалий час залишається провідним питанням світової наукової спільноти. Особливої уваги заслуговують праці, в яких обґрунтовуються методологічні засади побудови алгоритмів аналізу реальних систем, а саме рекурентних характеристик [1] та універсальних засобів дослідження символьних послідовностей [2, 3]. Метою роботи є порівняння рекурентних та інформаційних мір як засобів оцінки складності фінансово-економічних систем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Марчик, Валентина Іванівна, and Вадим Євстафійович Андріанов. Уявлення та зразки поведінки в сфері фізичної культури серед студентської і робітничої молоді. Донецький національний університет, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1951.

Full text
Abstract:
Досліджували уявлення та зразки поведінки в сфері фізичної культури серед робітничої молоді промислових підприємств (64 особи) і студентів 4 курсу педагогічного університету (70 осіб). Уявлення студентської і робітничої молоді відповідають високому ступеню прийняття основних цінностей і норм у сфері фізичної культури. Активність у використанні засобів фізичної культури і спорту виявлена більш висока у студентів, ніж у робітників. Серед студентської молоді юнаки віддають перевагу самостійним заняттям фізичними вправами, дівчата – в установах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography