Academic literature on the topic 'Засоби основні'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Засоби основні.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Засоби основні"

1

Havrys, A. P., and M. Z. Lavrivskiy. "Небезпеки електромобілів і гібридних транспортних засобів." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 10 (November 29, 2018): 66–70. http://dx.doi.org/10.15421/40281014.

Full text
Abstract:
Проаналізовано дані про ефективність використання альтернативних джерел енергії, їхні основні переваги та недоліки. Визначено, що найпоширеніша сфера впровадження нових джерел енергії є засоби пересування, а саме: електромобілі та гібридні транспортні засоби. Наведено статистики виробництва електромобілів і гібридних транспортних засобів у світі за останні 10 років та наявність таких автомобілів в Україні. Розглянуто значення термінів "електромобіль" та "гібрид" із зображенням їхніх технологічних схем та принципу роботи. Визначено, що на сьогодні найпоширенішими є літієво-іонні (Li-ion), нікель-метал-гідридні (NiMH) та свинцево-кислотні (PbSO4) батареї. Перелічено основні переваги та недоліки таких типів батарей і проведено їх порівняння. Розкрито основні небезпеки та ризики для рятувальників під час виконання аварійних та інших невідкладних робіт на транспортних засобах з електрорушійною силою. Зроблено висновок, що рекомендації від виробників не забезпечують послідовну, доступну та зрозумілу для рятувальників інформацію про ризики, які несе батарея чи транспортний засіб загалом. Наведено приклад окремого стандартизованого маркування транспортних засобів на електричному чи напівелектричному приводі, що ідентифікуватиме його як небезпечний з погляду високих напруг для рятувальників. Запропоновано надалі розробити уніфіковані рекомендації рятувальникам під час гасіння, рятування та виконання інших невідкладних робіт на електромобілях та гібридних транспортних засобах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Деревянко, О. С., and С. М. Альбота. "ОСОБЛИВОСТІ ЛІНГВОСТИЛІСТИЧНИХ ЗАСОБІВ У ПЕРЕКЛАДІ РОМАНУ «КОЛІР МАГІЇ» ТЕРРІ ПРАТЧЕТА." Nova fìlologìâ 1, no. 81 (June 23, 2021): 91–95. http://dx.doi.org/10.26661/2414-1135-2021-81-1-14.

Full text
Abstract:
У дослідженні розглянуто й висвітлено лінгвостилістичний ана- ліз метафор на матеріалі роману «Колір магіїї», автором якого є Террі Пратчет. Визначено стилістичні засоби та складники контекстуаль- них значень слів, а саме їх емоційний, експресивний та оцінювальний потенціал, з метою якнайглибшого розуміння їх функціональності. Доводиться той факт, що існує необхідність у стилістичних засо- бах, оскільки при перекладі художніх творів завжди виникали труд- нощі. А завдяки стилістичним засобам речення можна перебудувати, при цьому не змінюючи зміст. Стверджується, що лексичні стиліс- тичні засоби є найбільш впливовими. Їх основна ознака – яскрава характеристика одних явищ через інші на основі подібності. Проаналізовано стилістичні засоби, які використовують у худож- ніх творах для детальнішого опису явищ, предмета чи людини, при цьому надаючи їм барвистості, емоційної насиченості. Вони допома- гають письменникам утілювати їх у формі слів, щоб відтворити певні реалії та навіть розбудити уяву читача. Вони індивідуалізують мову автора, надають їй певної оцінки. Проблему використання стиліс- тичних засобів вивчали В.А. Кухаренко й I.P. Гальперін. Саме вони виділили основні групи стилістичних засобів. І.Р. Гальперін також зазначив, що лексичні стилістичні засоби пов’язані із семантичною природою слова. Установлено, що саме метафори надають роману більшого експре- сивного стилістичного забарвлення. Саме вони індивідуалізують мову автора. Обґрунтовано, що саме метафора є тим інструментом, який допомагає вибудувати уявний світ. Не випадково метафору розгляда- ють як ключ до розуміння основ мислення та процесів створення не тільки національно-мовного світобачення, а і її універсального образу. Виявлено, що при перекладі стилістичних засобів існує кілька невід- повідностей. Причиною може бути граматична відмінність мов, а також особливості вибору перекладацьких трансформацій. Такий переклад є досить не простим, проте перекладачам удається зберегти струк- туру речень, а також їм надати більшого стилістичного забарвлення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ворожбит, Алла Володимирівна. "Створення мультимедійного контенту хмаро орієнтованого навчального середовища технічного ліцею." New computer technology 17 (June 25, 2019): 59–63. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v17i0.945.

Full text
Abstract:
Цілі дослідження: наповнення хмаро орієнтованого навчального середовища загальноосвітнього закладу мультимедійним контентом. Завдання дослідження: аналіз існуючих засобів (інструментів авторингу) для наповнення хмаро орієнтованого навчального середовища загальноосвітнього закладу, експериментальне застосування засобу H5P для створення мультимедійного контенту на основі HTML5 хмаро орієнтованого навчального середовища технічного ліцею. Об’єкт дослідження: інструменти авторингу для хмаро орієнтованого навчального середовища. Предмет дослідження: засіб H5P для створення мультимедійного контенту на основі HTML5. Використані методи дослідження: аналіз нормативних документів, педагогічного досвіду та наукових публікацій, аналіз програмних засобів. Результати дослідження: Authoring Tools («засоби авторингу») – це програмне забезпечення, що призначене для конструювання електронних навчальних матеріалів (курсів) зі збереженням отриманого продукту в формати: HTML, Flash, SCORM тощо. За допомогою існуючих систем управління контентом можна легко відтворювати створені матеріали. За допомогою H5P можливо створити близько 20 видів автономного мультимедійного контенту сумісного з повним спектром веб-браузерів і пристроїв з підтримкою сенсорного інтерфейсу для телефонів і планшетів. Таким чином, Н5Р є засобом для створення, обміну й повторного використання мультимедійного контенту в форматі HTML5 навчальних курсів для хмаро орієнтованого навчального середовища загальноосвітнього закладу з багатьма можливостями для вивчення навчального матеріалу та оцінювання знань учнів. Основні висновки і рекомендації: доцільним є використання засобу Н5Р для вивчення навчального матеріалу та оцінювання знань учнів. Результати дослідження планується узагальнити для формування рекомендацій щодо наповнення хмаро орієнтованого навчального середовища загальноосвітнього закладу мультимедійним контентом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мінтій, Ірина Сергіївна, Світлана Вікторівна Шокалюк, and Михайло Михайлович Мінтій. "Засоби реалізації алгоритмів чисельних методів." Theory and methods of learning mathematics, physics, informatics 13, no. 3 (December 25, 2015): 170–81. http://dx.doi.org/10.55056/tmn.v13i3.999.

Full text
Abstract:
Метою даного дослідження є визначення педагогічних умов вибору засобів ІКТ навчання обчислювальної математики, основним завданням – демонстрація розроблених методичних рекомендацій для вступного лабораторного заняття з курсу методів обчислень, об’єкт дослідження – процес комп’ютерно-орієнтованого навчання студентів ЗВО, предмет – засоби реалізації чисельних алгоритмів. Методи дослідження: 1) теоретичні – вивчення праць вітчизняних авторів, присвячених проблемам використання засобів ІКТ при вивченні обчислювальної математики, 2) емпіричні – дослідження сучасного стану підготовки студентів ЗВО до використання засобів ІКТ у процесі вивчення обчислювальної математики, спостереження, узагальнення педагогічного досвіду. Результати: наведено практичні завдання для вступної лабораторної роботи з курсу обчислювальної математики для виконання у середовищі електронних таблиць (ЕТ) та систем комп’ютерної математики (СКМ), результати виконання завдань та робочий зміст курсу методів обчислень. Основні висновки і рекомендації: необхідно формувати у студентів навички ефективного поєднання засобів ІКТ та знати альтернативи використовуваним засобам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kafka, S. M. "ФОРМУВАННЯ ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКОЇ ЗВІТНОСТІ ЩОДО ПОДАЛЬШИХ ВИТРАТ НА ОСНОВНІ ЗАСОБИ ПІДПРИЄМСТВ НАФТОГАЗОВОГО КОМПЛЕКСУ." Actual problems of regional economy development 1, no. 15 (November 4, 2019): 68–79. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.15.68-79.

Full text
Abstract:
Стаття спрямована на дослідження чинних підходів до обліку подальших витрат на основні засоби, оскільки вони не є однозначними і постійно змінюються внаслідок процесів, які відбувалися у правовому та економічному середовищі, але мають значний вплив на формування облікової інформації про основні засоби суб’єкта господарювання, його витрати, а в кінцевому результаті і на прибуток підприємства звітного періоду. Для підприємств нафтогазового комплексу питання організації бухгалтерського обліку операцій, пов’язаних з ремонтом та модернізацією необоротних матеріальних активів, актуальне з огляду на необхідність виконання робіт з їх поліпшення через значний знос та втрату початкових технічних характеристик в умовах конкурентного середовища. При існуючому порядку обліку навіть усунення незначних пошкоджень шляхом заміни дорого вартісних деталей може вплинути на фінансовий результат періоду, у якому воно здійснювалося, що спотворює інформацію про результати діяльності підприємства. Удосконалено процеси збору, реєстрації та нагромадження оперативної інформації щодо подальших витрат на основні засоби в єдиному управлінському регістрі, що дає змогу отримати необхідний обсяг інформації для аналізу і ухвалення ефективних рішень щодо доцільності подальшої експлуатації окремих об’єктів основних засобів, або їх заміни чи модернізації, організації ремонтних робіт господарським способом, чи із залученням спеціалізованих сторонніх організацій та інше. Отримані результати дослідження спрямовані на підвищення достовірності, оперативності та аналітичності обліку витрат на експлуатацію, утримання і відновлення роботи основних засобів та дають змогу виявляти та використовувати внутрішньогосподарські резерви покращення діяльності підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шкуліпа, Л. В. "Аналіз методології обліку основних засобів за МСБО 16 "Основні засоби"та П(С)БО 7 "Основні засоби": теорія і практика." Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту, no. 4 (59) (2018): 102–12.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шкуліпа, Л. В. "Аналіз методології обліку основних засобів за МСБО 16 "Основні засоби"та П(С)БО 7 "Основні засоби": теорія і практика." Науковий вісник Національної академії статистики, обліку та аудиту, no. 4 (59) (2018): 102–12.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Glavcheva, Yu, and O. Kanishcheva. "ІДЕНТИФИКАЦІЯ ТЕКСТОВОГО ПЛАГІАТУ В АКАДЕМІЧНИХ ДОКУМЕНТАХ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 6, no. 52 (December 13, 2018): 83–86. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.6.083.

Full text
Abstract:
Метою статті є аналіз найбільш розповсюджених технологій виявлення текстового плагіату. Результати. Про проблему плагіату у академічних документах свідчать дослідження, які проводяться в різних країнах, у тому числі в Україні. Для виявлення плагіату у наш час активно використовуються інформаційні технології. Складність задачі виявлення плагіату обумовлено тим, що існують різні види плагіату. У статті проаналізовано основні види академічного плагіату. Розглянуто найбільш відоме програмне забезпечення, яке дозволяє виявити фрагменти потенційного плагіату. Системи виявлення плагіату в академічних текстах постійно удосконалюються. Але не зважаючи на це, є деякі аспекти цих систем, які потребують доопрацювання або пошуку нових рішень. Основне завдання –створення системи, яка буде з достатнім відсотком вірогідності орієнтовна на виявлення усіх видів плагіату, тобто буде більш універсальною. Досліджено ознаки визначення авторського стилю для визначення плагіату. Проаналізовано два основні підходи до визначення текстового плагіату, визначені основні переваги і недоліки. Висновок. Основна увага на даному етапі приділяється пошуку текстового плагіату. Програмні засоби, які працюють на основі пошуку подібностей дають достатньо точні результати, але виділено ряд факторів та обмежень підходу з пошуку подібностей. З цієї причини активно проводяться дослідження інших підходів. Один з них – ідентифікація плагіату на основі авторського стилю написання роботи. Він ще практично не реалізований, але має потенційні можливості використання. Використання ефективних програмних засобів виявлення можливого плагіату сприятиме імплементації принципів академічної доброчесності в цілому, сприятиме підвищенню рівня якості освітнього та наукового процесів як в Україні, так і у всьому світі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сохан, Ірина, Оксана Рихальська, Олександр Замлинний, and Юлія Мосійчук. "КОНТАКТНА ІМПРОВІЗАЦІЯ ЗА СТІВОМ ПЕКСТОНОМ: ПРИНЦИП ВІЛЬНОГО РУХУ ЯК ЗВ’ЯЗОК МІЖ ТАНЦІВНИКАМИ." Молодий вчений, no. 10 (98) (October 31, 2021): 35–38. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-10-98-9.

Full text
Abstract:
У статті розглядається питання розвитку та подано характеристику основних тенденцій такого напряму імпровізаційної практики, як контактна імпровізація. Окреслено умови її виникнення, характеристики, деякі з векторів проведення класів та завдання. В основі дослідження використано інтерв’ю та спогади учасників класів та Стіва Пекстона. Розглядаються питання актуальності напряму та вплив на розвиток багатогранний танцівника засобами контактної імпровізації. Виділено основні базові принципи роботи з тілом та засоби залучення мозкової діяльності в процес руху, особливості роботи з партнером. Досліджено історію та передумови виникнення напряму та стан практики танцювальної імпровізації на період сьогодення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ганусич, В. О. "Основні засоби, основні фонди, основний капітал: визначення та змістовне навантаження термінів." Науковий вісник Ужгородського національного університету. Економіка, Вип. 29, ч. 2 (2010): 26–28.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Засоби основні"

1

Гаврись, Микола Олександрович, and Ольга Олександрівна Гаврись. "Питання модернізації аналітичної політики основних засобів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36273.

Full text
Abstract:
Основні засоби є ключовими активами підприємств, використання яких уможливлює їхню діяльність і визначає її ефективність. Однак, питанням аналізу стану основних засобів, ефективності їхнього використання та придатності ОЗ для виконання певних завдань не приділяється достатньої уваги на вітчизняних підприємствах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Коцур, Ю. В. "Управління ефективністю використання основних засобів підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71247.

Full text
Abstract:
Метою даної роботи є дослідження теоретичних, методологічних засад і розробка обґрунтованих пропозицій і практичних рекомендацій щодо підвищення економічної ефективності використання основних виробничих засобів. У першому розділі роботи «Управління ефективністю використання основних засобів» було розкрито сутність основних засобів; дано класифікацію та характеристику їх структури; визначено значення і завдання аналізу основних засобів, розглянуто показники, що характеризують ефективність їх використання на підприємствах. Другий розділ «Аналіз фінансового стану та ефективності використання основних засобів ПРАТ «Літинський молочний завод» присвячено аналізу показників підприємства, що характеризують забезпеченість, стан та ефективність використання основних засобів. У результаті було зроблено відповідні висновки про стан використання основних засобів на підприємстві. У третьому розділі «Пропозиції та рекомендації щодо підвищення ефективності використання основних засобів на ПРАТ «Літинський молочний завод» було визначено недоліки у використання основних засобів на анлізованому підприємстві; виділено основні напрямки підвищення ефективності використання основних засобів для українських підприємств та подано рекомендації щодо покращення використання засобів праці на ПРАТ «Літинський молочний завод».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Налісна, М. В., and А. О. Дворецький. "Основні завдання та засоби стрес-менеджменту." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2302.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Золотарьова, О. М. "Організація обліку і аудиту наявності та руху основних засобів (на прикладі ВАТ "Глухівське АТП-15939"." Master's thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49634.

Full text
Abstract:
Метою дипломної роботи є дослідження теоретичних і практичних питань організації обліку та аудиту наявності і руху основних засобів, вивчені та аналіз стану обліку основних засобів у ВАТ “Глухівське АТП- 15939” та розробка можливих напрямків їх удосконалення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Зарецька, А. В. "Організація обліку і аудиту основних засобів (на прикладі БМУ "ПРОМБУД-2")." Master's thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49615.

Full text
Abstract:
Мета дипломної роботи полягає в дослідженні теоретичних і практичних аспектів організації обліку і аудиту основних засобів, розробці шляхів їх вдосконалення на будівельних підприємствах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Скорба, Олег Анатолійович, Олег Анатольевич Скорба, and Oleh Anatoliiovych Skorba. "Методика аудиту основних засобів." Thesis, Education and Science, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59485.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено особливості порядку організації і методики проведення аудиту основних засобів суб'єкта господарювання
The article is devoted to some specific features of the organization and methodology of the audit of fixed assets of the entity
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гаврись, Микола Олександрович, and Олександр Миколайович Гаврись. "Аналіз проблем експлуатації повністю замортизованих основних засобів." Thesis, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33303.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Базарова, П. В. "Основні композиційні засоби в дизайні напряму постмодернізм." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13415.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ерфан, К. А. "Основні засоби UI-design у web-сторінках." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13571.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кошелєва, Л. А., and Наталія Миколаївна Побережна. "Основні засоби підприємства: завдання та етапи аналізу." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41415.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Засоби основні"

1

Теремко, В. І. Основні засади видавничого бізнесу. Київ: Академвидав, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Теремко, В. І. Основні засади видавничого бізнесу. Київ: Академвидав, 2010.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Курілло, В. Є. Латентна політика. Потайні напрями політичної діяльності. Миколаїв: Іліон, 2009.

Find full text
Abstract:
Ця книга містить систематизований виклад матеріалу нової галузі політичної науки – політичної латентології, яка розглядає теоретичні засади та основні напрями прихованої політичної діяльності (політичну розвідку, силові спецоперації, інформаційні та психологічні спецоперації, таємну дипломатію, активність таємних структур світової політики та конфіденційний менеджмент політичних партій) у цілісному форматі потайної (латентної) політики. Книга побудована на основі всебічного аналізу реальних політичних процесів, зокрема в Україні, використовує вітчизняні та зарубіжні дослідження із залученням численних історичних прикладів і фактів сьогодення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Курілло, В. Є. Латентна політика. Потайні напрями політичної діяльності. Миколаїв: Іліон, 2009.

Find full text
Abstract:
Ця книга містить систематизований виклад матеріалу нової галузі політичної науки – політичної латентології, яка розглядає теоретичні засади та основні напрями прихованої політичної діяльності (політичну розвідку, силові спецоперації, інформаційні та психологічні спецоперації, таємну дипломатію, активність таємних структур світової політики та конфіденційний менеджмент політичних партій) у цілісному форматі потайної (латентної) політики. Книга побудована на основі всебічного аналізу реальних політичних процесів, зокрема в Україні, використовує вітчизняні та зарубіжні дослідження із залученням численних історичних прикладів і фактів сьогодення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Яремчук, Ю. Є. Криптографічні методи та засоби шифрування інформації на основі рекурентних послідовностей. Вінниця: Книга-Вега, 2002.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бебик, В. М. Політологія для політика і громадянина. Київ: МАУП, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кравчук, М. В. Теорія держави і права (опорні конспекти). Київ: Атіка, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шаблій, І. В. Технологія друкарських процесів. Львів: Оріяна-Нова, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Основні засоби України у 2005 році. Київ: Держкомстат України, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Литовченко, Ірина Олександрівна. Динамічні процеси у військовій лексиці української мови (назви зброї, амуніції, споруд). Вид. Р. А. Козлов, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/515.

Full text
Abstract:
У монографії визначено екстралінгвальні детермінанти, які стимулюють розвиток військової лексики, виявлено специфіку лексико-семантичних груп «Назви зброї», «Назви амуніції», «Назви споруд», визначено основні типи системних зв’язків. Розглянуто механізм адаптації окремих елементів військової субмови до нових умов їхнього функціонування, їхню функціональну переорієнтацію. Проаналізовано засоби нової номінації у сфері військової справи. Представлено джерела формування й етимологію номенів досліджуваних груп військової лексики. Для студентів філологічних спеціальностей вишів, аспірантів, викладачів, усіх, хто цікавиться проблемами розвитку української фахової лексики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Засоби основні"

1

Стельмашенко, О. О., О. М. Крапко, and Айсель Нагієва. "СУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГУ ЯК СКЛАДОВА ЧАСТИНА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-12.

Full text
Abstract:
Проаналізовано сучасні тенденції використання інструментів Інтернет-маркетингу. Розглянуто основні методи та інструменти digital-маркетингу, Інтернет-маркетингу та специфіку їх застосування. Розкрито особливості проведення віртуальних івентів, новітніх технічних засобів, застосунків та майданчиків, що застосовуються для Інтернет-маркетингу та всіх його засобів. Розглянуто теоретико-методологічні основи поняття «колективна маркетингова компетентність». Визначено та проаналізовано основні тренди, що домінують у сфері цифрового середовища у світі. Підсумовано, що світові тенденції якісного розвитку маркетингу у цифровому середовищі характерні і для України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Маліновська, О. Я. "ОСОБЛИВОСТІ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ПОНЯТТЯ «СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ» ЯК МЕХАНІЗМ ВЗАЄМОЗАЛЕЖНОСТІ ТА УЗГОДЖЕННЯ ІНТЕРЕСІВ СОЦІАЛЬНИХ СУБ’ЄКТІВ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-30.

Full text
Abstract:
Визначено теоретичні засади формування поняття «соціальна відповідальність». Визначено основні віхи в історії розвитку соціальної відповідальності. Узагальнено основні положення щодо формування принципів та функцій соціальної відповідальності в умовах стратегічного управління підприємством Охарактеризовано проєкти такої відповідальності відомих українських компаній на час пандемії. Досліджено корпоративну соціальну відповідальність, спрямовану на турботу про працівників. Визначено наявні проблеми у розвитку соціальної відповідальності українського. Запропоновано основні рекомендації для ефективної реалізації соціальної відповідальності бізнесу у післякризовий період.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гурін, Олександр, and Володимир Старцев. "УДОСКОНАЛЕННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО АПАРАТУ ОБГРУНТУВАННЯ НАПРЯМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОСТАВКИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ В СИСТЕМІ ЛОГІСТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.05.

Full text
Abstract:
У монографії надані пропозиції щодо удосконалення науково-методичного апарату обґрунтування напрямів підвищення якості доставки матеріально-технічних засобів в системі логістичного забезпечення яка стає невід'ємною частиною діяльності Повітряних Сил Збройних Сил України. Зауважено, що для досягнення високої ефективності застосування військових частин потрібно постійно підтримувати озброєння, військову і спеціальну техніку та здійснювати забезпечення життєдіяльності особового складу в умовах ведення бойових дій. Для вирішення цього завдання існує система логістичного забезпечення, де однім з головних складових є доставка матеріально-технічних засобів з метою своєчасного поповнення запасів та підвезення до споживачів. Враховано досвід ведення бойових дій під час виконання завдань у складі сил антитерористичної операції і операції об’єднаних сил на сході України та збройного конфлікту на Близькому Сході. Наведені основні фактори, які впливають на організацію і здійснення доставки матеріально-технічних засобів. Проведено аналіз існуючих способів і підходів до оцінювання ефективності доставки матеріально-технічних засобів та аналіз існуючого науково-методичного апарату визначення доцільних варіантів доставки. Надано алгоритми щодо оцінювання ефективності доставки матеріально - технічних засобів та визначення раціональної транспортної мережі в системі логістичного забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Хмара, Марина. "УДОСКОНАЛЕННЯ ЗМІСТУ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ В ПЕРІОД 2002-2022 РОКІВ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.08.

Full text
Abstract:
В статті проаналізовано зміст експериментальних навчальних програм з фізичного виховання в Україні в період 2002-2022 років. Встановлено їх основні напрями освітньої діяльності, а саме: збереження та зміцнення здоров’я учнів; підвищення рівня рухової активності, розвитку рухових здібностей, фізичної працездатності та фізичного розвитку школярів; ціннісно орієнтоване навчання на уроках фізичної культури та створення ефективної фізкультурно-оздоровчої системи в загальноосвітньому навчальному закладі як при традиційному навчанні, так і при дистанційному або гібридному (змішаному). Представлені результати теоретичного аналізу ефективності даних програм, загальні тенденції і особливості їх впровадження та встановлено, що впровадження нових форм, засобів та методів навчання з фізичного виховання в освітній процес українських шкіл відбувалося з чіткім дотриманням принципів фізичного виховання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Петренко, Ольга, and Андрій Носик. "ПАРАЛЕЛЬНІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ РІШЕННЯ ЗАДАЧ ДИСКРЕТНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). Європейська наукова платформа, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.06.

Full text
Abstract:
Проблеми автоматизації різних процесів управління і обробки даних на основі застосування сучасних засобів обчислювальної техніки є на сьогодні однією з головних задач інформаційних технологій. Успішне рішення цих проблем залежить від сумісних зусиль різних фахівців. Одержані цікаві результати в області розробки і дослідження нових математичних моделей ряду важливих процесів, створення ефективних математичних методів рішення задач, що виникають при побудові автоматизованих систем, зокрема, задач дискретної і комбінаторної оптимізації в різних постановках. У монографії надані паралельні обчислювальні структури для рішення задач дискретної оптимізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

КИСЛИЧЕНКО, Вікторія, Ірина ЖУРАВЕЛЬ, Вікторія ПРОЦЬКА, and Олександра КИСЛИЧЕНКО. "ФАРМАКОГНОСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ТРАВИ КАННИ САДОВОЇ ТА РОЗРОБКА КАРДІОПРОТЕКТОРНОГО ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ НА ЇЇ ОСНОВІ." In Scientific research of the XXI century. Volume 2, 15–22. GS publishing service, 2021. http://dx.doi.org/10.51587/9781-7364-13302-2021-002-15-22.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Радченко, Олександр, Володимир Файдевич, Юліана Андрійчук, Володимир Констанкевич, and Анатолій Чиж. "ОСНОВНІ ШЛЯХИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАРКОМАНІЇ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ ТА МОЛОДІ ЗАСОБАМИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ Й СПОРТУ." In Theoretical foundations of the functioning of Education. Ways to improve the effectiveness of educational activities, 75–80. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.ped.ii-75-80.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ордіна, Л. "МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРОТВОРЧОГО СЕРЕДОВИЩА ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.01.

Full text
Abstract:
Формування культуротворчого середовища у закладі вищої освіти – один з ефективних напрямів удосконалення якості фахової підготовки студентів. У дослідженні розглянуто передумови виникнення феномену «культуротворче середовище», його становлення у педагогічній освіті, визначено поняття «культуротворче середовище закладу вищої освіти», окреслено структуру і функції, що обумовлюють продуктивність освітньо-виховної діяльності ЗВО, розглянуто сутність середовищного підходу, як методологічної основи формування КТС ЗВО, обґрунтовано ряд принципів, які визначають суттєві вимоги до формування культуротворчого середовища закладу вищої освіти, слугують опорою його практичної реалізації і передбачають творчу самореалізацію особистості в культурному житті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гамаюнова, В. В., Л. Г. Хоненко, О. А. Коваленко, and Т. В. Бакланова. "Залучення соргових й інших адаптованих до зони півдня України посухостійких рослин та основні засади підвищення їх продуктивності." In ФОРМУВАННЯ НОВОЇ ПАРАДИГМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ В XXI СТОЛІТТІ, 1–29. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-240-4-1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Бутенко, Олена, and Наталія Опікунова. "РОЛЬ СИСТЕМИ ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ У ПРОЦЕСІ СТУДЕНТОЦЕНТРОВАНОГО НАВЧАННЯ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.06.

Full text
Abstract:
Зворотний зв'язок у студоцентрованому навчанні має свої особливості, він потребує зміну підходів до його опису через посилення усіх видів взаємозв’язків на всіх рівнях та змінення акцентів на ролі які вони виконують. Увага науковців підтверджує думку про важливість значення зворотного зв’язку для забезпечення якісного використання особистісно-орієнтованого підходу у підготовці здобувачів вищої освіти. Метою дослідження є встановлення основних завдань зворотного зв'язку у студоцентрованому навчанні, визначення критеріїв для забезпечення його якості. Виконано та проаналізовано інтерактивний вид зворотного зв’язку у вигляді анкетування здобувачів вищої освіти. Установлено, що такий засіб сприяє підвищенню якості зворотного зв’язку і надає оцінку якості освітнього процесу та якості комунікаційного зв’язку освітніх послуг. Результати аналізу анкетування були використані при складанні освітніх компетентностей та переліку дисциплін освітньої програми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Засоби основні"

1

Білан, Яна Олександрівна. "ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ВИКОРИСТАННЯ ФЛОРБОЛУ ЯК ЗАСОБУ РОЗВИТКУ КООРДИНАЦІЙНИХ ЯКОСТЕЙ УЧНІВ ОСНОВНОЇ ШКОЛИ У ПОЗАУРОЧНІЙ РОБОТІ." In V міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ І НАУКИ». ХОГОКЗ, 2017. http://dx.doi.org/10.26697/9786177089000.2017.367.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Диха, Марія. "Інтернет речей: Проблеми безпеки та основні засади її забезпечення." In Behind the Digital Curtain. Civil Society vs State Sponsored Cyber Attacks. Promote Ukraine, 2019. http://dx.doi.org/10.34054/bdc006.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ізбаш, О. О. "Поняття та основні засади медіації у сфері інтелектуальної власності." In INNOVATIVE VIEWS IN EUROPEAN FUNDAMENTAL SCIENTIFIC-PRACTICAL LEGAL STUDIES. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-179-4-15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Хренова-Шимкіна, Ріпсіме. "ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ З МІЖНАРОДНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ У СФЕРІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГОГОСПОДАРСТВАВ УКРАЇНІ." In ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ПРАВОЗНАВЧИХ ТА СУСПІЛЬНИХ НАУК: ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ ТА СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ, chair Наталія Олійник. Міжнародний центр наукових досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/mcnd-11.06.2021.law-gov.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Тростянська, Карина, and Валерія Кравченко. "ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ ПІДПРИЄМСТВА: МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ АНАЛІЗУ." In RICERCHE SCIENTIFICHE E METODI DELLA LORO REALIZZAZIONE: ESPERIENZA MONDIALE E REALTÀ DOMESTICHE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-26.11.2021.v1.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Снежко, В. В. "Термінологічна основа БД Держгеолкарт РФ і засоби її кореляції з термінологією міжнародного обмінного формату GeoSciML." In Geoinformatics 2011. Netherlands: EAGE Publications BV, 2011. http://dx.doi.org/10.3997/2214-4609.20145081.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Михалків, Алла, and Олександр Фал. "ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ АМОРТИЗАЦІЇ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ ЗА МІЖНАРОДНИМИ ТА НАЦІОНАЛЬНИМИ СТАНДАРТАМИ." In DO DESENVOLVIMENTO MUNDIAL COMO RESULTADO DE REALIZAÇÕES EM CIÊNCIA E INVESTIGAÇÃO CIENTÍFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/09.10.2020.v1.23.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Комарницька, І. І. "ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ДОСЛІДЖЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИХ ЗАСОБІВ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ У ФІНАНСОВІЙ СФЕРІ." In LEGAL SCIENCE, LEGISLATION AND LAW ENFORCEMENT PRACTICE: REGULARITIES AND DEVELOPMENT TRENDS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-92-1-61.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Фоміна, Вікторія. "ІНВЕСТУВАННЯ В ОНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ ПІДПРИЄМСТВ ЯК ПЕРСПЕКТИВА ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ." In WISSENSCHAFTLICHE ERGEBNISSE UND ERRUNGENSCHAFTEN: 2020, chair Світлана Бойко. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/25.12.2020.v1.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кондратюк, Ігор, Ілона Сампір, and Андрій Веретнов. "МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ОБҐРУНТУВАННЯ ПЕРСПЕКТИВ РОЗВИТКУ РУХОМИХ ЗАСОБІВ ВІДНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ." In SCIENTIFIC PRACTICE: MODERN AND CLASSICAL RESEARCH METHODS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-26.02.2021.v1.41.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Засоби основні"

1

Попель, Майя Володимирівна, and Світлана Вікторівна Шокалюк. Програмні засоби навчального моделювання. Криворізький державний педагогічний університет, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1069.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Білоконенко, І. С. Средства художественной реализации основных мотивов и образов цикла "Amoretti" Э. Спенсера. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5885.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено аналізу художніх засобів реалізації мотивів і образів циклу сонетів «Amoretti» Едмунда Спенсера. Описано основні стилістичні засоби (фонетичні, лексичні та морфологічні), тропи і стилістичні фігури, що дозволили авторці зреалізувати унікальну національну ідентичність текстів його сонетів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Зеленкова, Н. І., and К. Ю. Кравець. Розвиток інформаційно-комунікаційних компетентностей магістрантів. КДПУ, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3069.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано погляди науковців на проблему розвитку інформаційно-комунікаційних компетентностей магістрантів, запропонована класифікація ІКК, яка включає основні засоби роботи, якими фахівець має оволодіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Шокалюк, Світлана Вікторівна, Олександр Ілліч Теплицький, Ілля Олександрович Теплицький, and Сергій Олексійович Семеріков. Мобільне навчання: завжди та всюди. Рівненський ОІППО, December 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/927.

Full text
Abstract:
В статті розглядаються основні компоненти мобільного навчання як різновиду дистанційного навчання. Проаналізовано технічні та програмні засоби мобільного навчання, розглянуто моделі традиційного та мобільного навчання, проаналізовано дидактичні можливості мобільного навчання в порівнянні з електронним.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гамалі, Ольга Ігорівна, and Ольга Борисівна Каневська. Особенности характеристики речи персонажей в рассказах В. М. Шукшина. КДПУ, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5416.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано специфіку характеристики мовлення персонажів у оповіданнях В. М. Шукшина. Диференційовано поняття «мовленнєва характеристика» і «характеристика мовлення». Визначено основні засоби характеристики мовлення персонажів: авторська, пряма, непряма мова, опис інтонування, фонетичні, лексичні, синтаксичні виражальні особливості тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Щербак, С. В. Привітання, побажання, тости як форма вираження національного характеру. Криворізький державний педагогічний університет, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/340.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню структурних особливостей жанрових різновидів паремій (привітань, побажань, тостів) з точки зору проявів в них національного менталітету та відображення в них фрагментів національного колориту. Виявлено засоби та прийоми вираження рис національного характеру українського народу та основні принципи, на яких ґрунтоване розмежування привітань, побажань, тостів. Досліджуючи такі паремії як привітання, побажання, тости ми помітили, що тематика багатьох аналізованих творів відображає життя та побут українського народу і його національні риси характеру: доброту, щедрість, відвертість.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Остроушко, О. А. Про основні засади визначення структури текстів українських замовлянь. Криворізький державний педагогічний університет, 2002. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1423.

Full text
Abstract:
Розглянуто основні засади визначення структури текстів українських замовлянь. Визначаючи основні типи семантико-синтаксичної структури замовлянь та варіанти реалізації цих структур, авторка наголошує на врахуванні прагматичного призначення тексту, його семантику, зумовлену певними особливостями світогляду давніх мовців, та характер ставлення виконавця до тексту. Однофразові тексти, серед яких виділяються замовляння- спонукання, замовляння-бажання, замовляння-розповіді та паралелістичні формули, складають основний фонд словесних магічних формул замовлянь.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Арешенков, Ю. О. Функціональна граматика як теоретична основа навчальних курсів української мови. Криворізький державний педагогічний університет, 2002. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5829.

Full text
Abstract:
Зазначено, що функціональний підхід дозволяє більш адекватно інтерпретувати мовні явища, оскільки засоби різних рівнів розглядаються в єдиній системі (на основі спільності їхніх семантичних функцій), що дозволяє розкрити закономірності взаємодії граматичних одиниць, лексики і контексту. Функціональна граматика базується на принципі єдності системноструктурного та функціонального аспектів, що знайшло свій вияв в аналізі від функцій до засобів і від засобів до функцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мінтій, І. С. Засоби формування у студентів педагогічних університетів компетентності в програмуванні на основі функціонального підходу. Вид. від. ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2010. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1351.

Full text
Abstract:
В статті обґрунтовано вибір функціонального підходу до навчання програмування, проаналізовано зміни в методичній системі навчання, спричинені компетентнісним підходом в освіті та функціональним підходом у навчанні програмування та детально розглянуті засоби методичної системи формування у студентів педагогічних університетів компетентності в програмуванні на основі функціонального підходу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Markova, Oksana M. Засоби хмарних технологій навчання основ математичної інформатики студентів технічних університетів. [б. в.], August 2018. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2453.

Full text
Abstract:
Objectives of the study: the development of a common structure of cloud technology tools for learning of fundamentals of mathematical informatics. Research objectives: to classify the resources of cloud study in the basics of mathematical informatics. Object of study: the tools learning the fundamentals of mathematical informatics for students of technical universities. Subject of study: the tools of cloud technology for learning of fundamentals of mathematical informatics. Methods: analysis, synthesis. Research results: the common structure of cloud technology tools for learning of fundamentals of mathematical informatics was developed. Conclusions and recommendations: designed system of cloud technology tools for learning of fundamentals of mathematical informatics can be used in the construction of appropriate methodological system of learning.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography