Academic literature on the topic 'Жіноче пальто'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Жіноче пальто.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Жіноче пальто"

1

Aponchuk, Liudmyla. "Особливості периферичного кровотоку в жінок-курців." Lesya Ukrainka Eastern European National University Scientific Bulletin. Series: Biological Sciences, no. 2(302) (October 27, 2018): 119–23. http://dx.doi.org/10.29038/2617-4723-2015-302-119-123.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячено вивченню стану показників периферичної гемодинаміки в жінок-курців. Проана-лізовано стан показників периферичної гемодинаміки в жінок, які палять, та контрольної групи досліджуваних. Показники периферичного кровотоку статистично значимо вищі в жінок, які курять (дослідна група). Це вказує на порушення периферичного кровотоку, що призводить до зменшення еластичності й тонусу судинного русла, а також порушення симетричного кровонаповнення кінцівок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

VARYVONCHYK, Anastasia. "УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА В ОДЯЗІ 70-Х РОКІВ ХХ СТОЛІТТЯ." ART-platFORM 3, no. 1 (May 27, 2021): 325–45. http://dx.doi.org/10.51209/platform.1.3.2021.325-345.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена малодослідженій проблемі у вітчизняній науці, пов’язаній із промисловим виробництвом одягу та застосуванням української вишивки. Значний внесок у розвиток традиційного українського одягу та декорування вносили художники-модельєри Київського Будинку моделей одягу, якій розпочав свою діяльність у 1944 р. Завдяки художникам у важких умовах розроблялися сучасні на той час моделі за мотивами українського традиційного одягу. Вбрання створювалося на виробництвах легкої промисловості та «Укрхудожпрому». Зазначається, що українська вишивка була невід'ємною частиною українського одягу, а згодом, і промисловості. У Києві в червні 1970 р. Всесоюзним інститутом асортименту виробів Міністерства легкої промисловості УРСР було проведено художньо-технічну раду для огляду виробів, що презентували молодіжну моду. Учасники художньо-технічної ради розглянули моделі, запропоновані 34 швейними підприємствами та 6 Будинками моделей України. Проведення цього заходу надало можливість впровадити модні тенденції десятиріччя у життя. Художники Київського Будинку моделей одягу (КБМО) активно запроваджували та використовували традиційні національні елементи вбрання, поєднуючи тенденції сучасної моди того часу. Аналізуючи стан використання вишивки традиційного українського крою в сучасному одязі 70-х рр. ХХ ст. у КБМО, можемо відзначити, що в молодіжному одязі художники-модельєри застосовували традиційний крій, вишивку, декор, за мотивами національного костюму усіх регіонів України. Змінювалися моделі подовжених жіночих суконь із вовняних тканин, у дівочих комплектах із бязі переважав сорочечний крій із комірцем «стійка» та короткими рукавами. Підтримувалися напрямки крою у довжині блуз до талії, із вживанням народних мотивів української вишивки. Прямі й розширені спідниці донизу підкреслювали талію і призбирувалися на гумці чи поясі. Пальта створювалися на основі крою української свитки за прямим силуетом, втачними рукавами, каптур переходив у комір із китицями та так само оздоблювався за мотивами елементів народної української вишивки, що виконувалася тамбурним швом чорними, червоними, жовтими й зеленими кольорами. Високий рівень моделювання одягу демонстрували промислові виробництва. Джерелом натхнення для фахівців українських виробництв легкої промисловості та «Укрхудожпрому» слуговали покази мод, що влаштовувалися Будинками моделей двічі на рік. Виконання виробництвами тематичних і композиційно довершених творчих проектів спрямовувало й узгоджувало діяльність швейної, текстильної, трикотажної промисловості. Організація праці на усіх етапах виробництва підкреслює актуальність означенної проблеми, що обумовленна потребою збереження української автентичності, дослідження та висвітлення особливостей створення сучасних виробів із напрямку художніх промислів, таких як художня вишивка, яка є одним із найдавніших різновидів народної творчості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Dobryanska, V. Yu, S. M. Heryak, and M. I. Shved. "ПРЕДИКТОРИ ЕКСТРАСИСТОЛІЧНОЇ АРИТМІЇ ТА ЇЇ ЛІКУВАННЯ У ВАГІТНИХ ІЗ ПЕРВИННИМ ПРОЛАПСОМ МІТРАЛЬНОГО КЛАПАНА." Здобутки клінічної і експериментальної медицини, no. 2 (August 2, 2018). http://dx.doi.org/10.11603/1811-2471.2018.v0.i2.8912.

Full text
Abstract:
В статті описано та проаналізовано предиктори екстрасистолічної аритмії та її лікування у вагітних із первинним пролапсом мітрального клапана.Мета дослідження – визначити предиктори розвитку екстрасистолії при різних варіантах ПМК та підвищити ефективність лікування аритмії у вагітних.Матеріал і методи. Всім хворим було проведено загальноклінічне обстеження; анкетування за розробленою анкетою для виявлення фенотипових маркерів сполучнотканинної дисплазії (СТД) і стигм дизембріогенезу, спадковості за різними захворюваннями; ЕКГ-дослідження в 12 загальноприйнятих відведеннях; ХМ ЕКГ за допо­могою програмно-апаратного комплексу “DiaCard” (“Сольвейг”, Україна); визначення варіабельності серцевого ритму (ВСР); ЕхоКГ-дослідження в М-, В- і Д-режимах на апараті “Toshiba istyle SSA-580A”; визначення електролітного балансу крові – вмісту в плазмі Са2+, Мg2+ i K+ (колориметричним методом за допомогою фотометра Biosystems BTS-330). Після попередньої рандомізації вагітним із ПМК та частою екстрасистолією було призначено три варіанти антиаритмічної терапії та вивчено їх ефективність.Результати. При комплексному антропометричному та клінічному обстеженні 53 вагітних з пролапсом мітрального клапана було виявлено, що фенотиповими маркерами аритмогенезу в жінок із ПМК слід вважати: зріст >180 см, гіпермобільність суглобів, підвищену розтяжність шкіри, ознаки зап’ястка та великого пальця, варикоз, які мають позитивні кореляційні зв’язки зі ступенем пролабування передньої стулки МК, наявністю міксоматозної дегенерації (МД) стулок, мітральної регургітації та двостулковим пролабуванням і, певним чином, визначають тяжкість та особливості перебігу ПМК у вагітних. Предикторами екстрасистолічної аритмії у вагітних із ПМК можуть слугувати міксоматоз стулок МК, мітральна регургітація більше ІІ, відносна гіпомагніємія, а також вегетативна дисфункція і порушення електрофізіологічних властивостей міокарда. Встановлено високу антиарит­мічну ефективність небівололу при шлуночковій екстрасистолії, ритмокору – при суправентрикулярній екстра­систолії та комбінації цих препаратів – при шлуночковій і суправентрикулярній екстрасистолії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Жіноче пальто"

1

Крупка, М. В. "Удосконалення технологічного процесу виготовлення пальто жіночих на основі принципів раціоналізації." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7590.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ткачук, І. А., and Е. Клюшнікова. "Дизайн-проектування моделі пальто жіночого з декоруванням сутажною тасьмою у стилі петриківського розпису." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13691.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ярош, І. І. "Аналіз споживчих вподобань щодо пальт жіночих демісезонних." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11150.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гізієва, Н. С. "Аналіз композиційно-конструктивного устрою пальт жіночих класичного стилю." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7812.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сорока, Марія Сергіївна. "Удосконалення процесів проєктування жіночих пальт у художній системі «Промислова колекція» на основі використання мобільних додатків." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9767.

Full text
Abstract:
Проведено дослідження процесу створення моделей одягу-конструктора, проаналізовано та охарактеризовано вихідні дані для проєктування одягу-конструктора, виконано розробку технічного рішення одягу-конструктора та проаналізовано можливості використання сучасних мобільних додатків для створення моделей одягу-конструктора. Розроблена конструкторська документація на пальто жіноче, що проєктувалось у художній системі «Промислова колекція», базову конструкцію якого побудовано за допомогою методики ЕМКО РЕВ. У технологічному розділі розглянуто доцільну технологію виготовлення жіночого пальта-конструктора. Створено зразок жіночого пальто-конструктора повсякденного призначення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Савченко, Ганна Олександрівна. "Удосконалення процесів проєктування жіночого пальта в художній системі «Сім’я» в умовах ФОП Анікеєв А.Б. м. Хмельницький." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11356.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі виконано ситуаційний аналіз розробки ескізного проєкту жіночих демісезонних пальт на основі дослідження маркетингового попиту споживачів молодшої вікової групи. Застосовано інтерне-опитування в соціальних мережах для визначення базових показників типових моделей жіночих пальт. Розроблено ескізний проект «сім’ї» моделей із групи стабільних ознак та прогнозовано систему мобільних ознак, які вимагатимуть зміни у наступному сезоні. Виконана проєктно-конструкторська проробка жіночих пальт в художній системі «сім’я» на засадах високого рівня споживчого попиту щодо модних ознак зовнішнього вигляду. Розроблено ескізний проект з 10 моделей-ідей, з яких обрано 3 моделі-пропозиції, з високими показниками коефіцієнта уніфікації в межах 64,7-89,5%. Побудова базової основи здійснена за методикою ЄМКО РЕВ, її моделювання здійснене прийомами І го виду. Робоча документація розроблена у вигляді комплекту лекал оригіналів основних та похідних лекал. Градація основних лекал здійснена за рекомендаціями РБМ. Основні конструктивні характеристики та контрольні виміри виробу зазначені в технічному описі зразка. Технологічна проробка моделей виконана з урахуванням обраних матеріалів, устаткування фірми «JACK», режимів і методів обробки. В результаті аналізу декількох варіантів обробки - обрано найбільш раціональний.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Маєр, Я. Ю., and В. М. Наришкіна. "Дослідження художньо-конструктивних особливостей жіночого народного костюму Західної України." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7814.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Скуба, Марія Миколаївна. "Проєктування технологічного процесу виготовлення пальто жіночого з напіввовняної тканини в умовах промислового виробництва з розробкою дидактичного проєкту професійно-практичної підготовки закрійників." Магістерська робота, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19287.

Full text
Abstract:
В дипломному проєкті розроблено проєктування пальто жіночого з напіввовняної тканини для середньої вікової групи. Модель виробу розроблена на типову фігуру розміру 164-92-100. Обрано та охарактеризовано пакет матеріалів для виготовлення пальто. Проведено аналіз методів обробки виробу та основних вузлів. Обрано прогресивне швейне обладнання. Розроблена технологічна послідовність та структурна схема виготовлення виробу. Виконано планування швейного цеху і потоку в цеху. Було проаналізовано трудову діяльність закрійників. Зроблено аналіз державного стандарту професійно-технічної освіти 7435.С.14-10-2016, функцій професійноі діяльності закрійників, типового навчального плану, навчальної програми, обрано навчальну літературу. Розроблено дидактичний проєкт професійно-практичної підготовки закрійників, інструкційно-технологічну картку "Технічне моделювання пілочки та спинки шаблонним методом", план уроку виробничого навчання за темою "Використання прийомів технічного моделювання для розробки складних моделей виробів різного асортименту" та методичні рекомендації з проведення занять.
In the diploma project, the design of a women's coat made of semi-woollen fabric for the middle age group was developed. The product model is designed for a typical figure size 164-92-100. A package of materials for making a coat was selected and characterized. The analysis of methods of processing of a product and the basic knots is carried out. Progressive sewing equipment is selected. The technological sequence and structural scheme of product manufacturing are developed. The sewing department and the flow in the department are planned. The labour activity of cutters was analyzed. The analysis of the state standard of vocational education 7435.S.14-10-2016, functions of professional activity of cutters, the standard curriculum, the education program was made. The educational literature for future cutters was chosen. A didactic project of professional- practical training of cutters was designed. An instructional-technological card "Technical modelling of files and backs by template method" was designed. A plan of industrial training lesson on the topic "Using techniques of technical modelling to develop complex models of products of different ranges" and guidelines for classes conduction was made.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Слава, (Кулл) О. О., and Н. В. Білей-Рубан. "Вибір технології декорування пальто жіночих з врахуванням можливостей сучасного вишивального устаткування." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2199.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography