Academic literature on the topic 'Енергетика України'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Енергетика України.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Енергетика України"

1

Ніколаєва, М. В., and Є. В. Дергачов. "Особливості та способи захисту інтересів інвестора в зелену енергетику в разі відмови держави від наданих гарантій." Актуальні проблеми держави і права, no. 90 (August 9, 2021): 126–31. http://dx.doi.org/10.32837/apdp.v0i90.3216.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено актуальній темі в усьому світі – відновлювальні джерела енергії, способи та особливості захисту інвесторів у зелену енергетику. Оскільки вже на 2019 рік у зелену енергетику України було вкладено $ 10 млрд, а держава накопичує борг та не надає гарантованих благ інвесторам, то у статті ми розглянули основні тенденції та способи захисту інвесторів в зелену енергетику, що є нині в Україні. Більшість інвестованих коштів було вкладено іноземними інвесторами, а не повернення обіцяних Україною благ іноземним інвесторам може спричинити міжнародні міжусобиці. Також Україна потерпає від економічної стагнації через коронавірус, тому зелена енергетика – це, без сумніву, найліпший вихід із ситуації для залучення іноземних інвесторів. Проте недотримання міжнародного договору може призвести до більшої кризи, аніж зараз, з якої українській економіці буде дуже важко виходити. Порушення міжнародної угоди може привести до небажання інших країн співпрацювати з Україною в будь-якій сфері надалі. У статті було зазначено та проаналізовано зміни, які відбувалися в законодавстві протягом 2020 року (нововведення у закон про «зелений» тариф, підписання меморандуму). Наведено перелік умов, за якими «Гарантований покупець» мав зобов’язання у наданні благ інвесторам відновлювальної зеленої енергетики. Наведено причини, за яких «Гарантований покупець» не виконує своїх зобов’язань, і зазначено статистичні дані щодо боргу держави перед інвесторами на момент травня 2021 року. Також було розглянуто питання, щодо іноземних інвесторів у зелену енергетику України. Проаналізовано їхню позицію та визначено можливі проблеми з країнами, що інвестували. Необхідне вдосконалення законодавства в цій галузі енергетичних кооперативів в Україні. Окрім економічного законодавства, мусить бути вдосконалено муніципальне законодавство, оскільки територіальні громади та місцеві органи влади відіграють важливу роль у активації створення енергетичних кооперативів. Енергетичні кооперативи дають можливість громадам задовольняти свої енергетичні потреби, використовувати місцеві види палива, ставати енергетично незалежними та бути активними членами енергетичного ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Манжул, І. "Державно-приватне партнерство в енергетичній галузі." Юридичний вісник, no. 4 (October 30, 2020): 51–57. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i4.1971.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено реалізацію державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні та енергетичній галузі, його вплив на підняття ефективності її розвитку. До основних позитивних результатів реалізації концесійних проектів, які є основною формою реалізації ДПП, віднесено залучення приватного капіталу до інвестування в різні галузі економіки, охорони здоров'я, освіти, науки та культури, об'єднання державного та приватного майна, підприємницького досвіду, фінансових, кадрових ресурсів, забезпечення більшої зайнятості населення. Проаналізовано сучасні підходи науковців щодо впровадження ДПП, його недоліків, проблем та шляхів їх вирішення. Автор обґрунтував, що усунення підстав сповільнення впровадження ДПП буде сприяти підйому енергетичних показників в економіці держави. Основна мета статті - здійснити дослідження реального стану ДПП в енергетичній сфері України, розроблення пропозицій з удосконалення зазначеної діяльності. Об'єктом дослідження було вибрано окремі підгалузі енергетики (ядерна енергетика, відновлювана енергетика, енергосервіс), в яких реалізовувались концесійні проекти ДПП. Період дослідження становив 2000-2018 роки. З метою перевірки гіпотези дослідження застосовувались методи порівняння та аналізу встановлених законодавчих положень з ДПП та наявної реальної практики як загалом в Україні, так і в деяких регіонах. Встановлено, що в Україні механізм ДПП, незважаючи на прийняття значної кількості нормативно-правових актів та розроблення відповідних проектів в енергетиці, майже не працює, наявні лише окремі досягнення в цій галузі. Отримані результати довели, що підняття ефективності енергетичної галузі в значній мірі залежить від рівня впровадження ДПП. Обгрунтовано необхідність прийняття Концепції стратегічного розвитку ДПП в Україні, в тому числі в енергетиці, усунення суперечностей між загальним та спеціальним законодавством в енергетичній галузі, нормативно-правове, інституцій-не забезпечення такого партнерства, підвищення рівня фінансової допомоги та фінансових гарантій приватному сектору, підготовки кадрового потенціалу для реалізації відповідних концесійних проектів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бортнюк, Т. "Відновлювальна енергетика України." Економічний аналіз, Вип. 12, ч. 1 (2013): 51–54.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Скорук, О. П. "Альтернативна енергетика України: перспективи розвитку." Економіка АПК, no. 9 (215) (2012): 28–32.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Скорук, О. П. "Альтернативна енергетика України: перспективи розвитку." Економіка АПК, no. 9 (215) (2012): 28–32.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Конеченков, А. Є., and К. О. Книш. "ВІТРОВА ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ: ПОДАЛЬШИЙ РОЗВИТОК СЕКТОРА НА РИНКОВИХ УМОВАХ." Vidnovluvana energetika, no. 4(67) (December 25, 2021): 50–59. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2021.4(67).50-59.

Full text
Abstract:
Вітроенергетичні технології відіграють одну з ключових ролей в глобальному «зеленому» енергетичному переході й боротьбі зі змінами клімату, а віднедавна, ще й виступають дієвим інструментом подолання економічних наслідків пандемії COVID-19. Виконання взятих на себе міжнародних зобов’язань і досягнення національних цілей з розвитку відновлюваних джерел енергії неможливе без структурованої державницької позиції та ефективних механізмів стимулювання проєктів ВДЕ. Сучасними світовими політичними інструментами підтримки відновлюваних джерел енергії загалом та вітрової енергетики зокрема є регуляторна політика, податкові стимули та державна підтримка. Всі ці інструменти на практиці реалізуються у вигляді окремих механізмів підтримки, які використовуються країнами відповідно до їх енергетичної спроможності, політичної зрілості та економічної розвиненості. Згідно з чинним законодавством України нові вітроенергетичні проєкти, введені в експлуатацію після 2022 року, не зможуть отримати «зелений» тариф. Саме тому перехід від «зеленого» тарифу до альтернативних механізмів підтримки є логічним наступним кроком у розвитку національного вітроенергетичного сектора та розбудови безвуглецевої економіки України. Враховуючи український контекст, розглядається потенціал запровадження одного або комплексу таких альтернативних систем підтримки сектору ВДЕ як, зокрема, «зелені» сертифікати, «зелені» надбавки (англ. Feed-in premiums), контракти на різницю (англ. Contract for difference), аукціони, прямі договори купівлі-продажу електроенергії (англ. Corporate PPAs) та гарантії походження електроенергії. Так, першим кроком до оновлення системи підтримки ВДЕ в Україні стало представлення Міністерством енергетики України в серпні 2021 року законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії на ринкових засадах , який пропонує новий механізм підтримки виробників електроенергії з відновлюваних джерел енергії за моделлю Feed-in-Premium (або контракт на різницю). Окрім альтернативних систем підтримки, гравці ринку також досліджують потенціал розвитку офшорної вітроенергетики та виробництва “зеленого” водню, які стануть невід’ємною частиною не лише розвитку ринку ВДЕ на ринкових механізмах, але й створення нових робочих місць, розвитку національного виробництва та розвитку “зеленої” економіки. Бібл. 3, табл. 2.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Cімахова, Анастасія Олексіївна, and Тетяна Олександрівна Грицик. "Сучасна транснаціоналізація економіки України." Економіка, управління та адміністрування, no. 4(98) (December 29, 2021): 64–68. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2021-4(98)-64-68.

Full text
Abstract:
Розглянуто основні відмінні характеристики ТНК від інших іноземних компаній. Метою статті є оцінка рівня транснаціоналізації ринку України та діяльності передових ТНК в Україні. Використано загальнонаукові методи аналізу й синтезу, систематизації та порівняння. Проаналізовано рейтинг найбільших компаній України за 2020 р. з виокремленням українських філій світових ТНК. Серед ТНК, які займають лідируючі позиції у світі, лише 15 проводять свою діяльність в Україні. Визначено позиції даних ТНК в рейтингу «Global 500». Передовими українськими компаніями є підприємства таких секторів економіки, як енергетика та металургія, збільшується роль агропромислового комплексу та ІТ-компаній. Здійснено розподіл філій світових ТНК серед 200 передових компаній України за рівнем доходу. Секторальний аналіз найбільших підприємств України вказує на їх сировинну приналежність, отже, потенційні можливості виробництва й інноваційної діяльності не реалізовуються. Перспективами транснаціоналізації економіки України є посилення соціальної відповідальності ТНК, їх інноваційно-інвестиційної активності, створення нових робочих місць для вирішення соціальних проблем країни. Транснаціоналізація є одним із потенційних шляхів соціально-економічного розвитку України, що має можливість надати поштовх для реалізації нових інвестиційних стимулів, підвищити конкурентоспроможність країни й рівень якості життя населення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Клопов, І. О. "Альтернативна енергетика України: потенціал, сучасний стан, механізми стимулювання розвитку." Збірник наукових праць Донецького державного університету управління. Серія "Економіка" 18, вип. 303 (2017): 95–103.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Клопов, І. О. "Альтернативна енергетика України: потенціал, сучасний стан, механізми стимулювання розвитку." Збірник наукових праць Донецького державного університету управління. Серія "Економіка" 18, вип. 303 (2017): 95–103.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Салашенко, Т. І. "Енергетика України та світу в умовах пандемії: наслідки та заходи боротьби." Економіка та держава, no. 5, травень (2020): 137–42.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Енергетика України"

1

Сотник, Ірина Миколаївна, Ирина Николаевна Сотник, Iryna Mykolaivna Sotnyk, and Зіхуей Узі. "Відновлювана енергетика України: загрози під час війни." Thesis, Харківський національний університет внутрішніх справ, 2022. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87769.

Full text
Abstract:
Визначено основні тенденції розвитку відновлюваної енергетики України у 2020-2021 рр. Проаналізовано стан галузі на другу половину квітня 2022 року. Оцінено масштаби руйнувань і пошкоджень об’єктів зеленої енергетики в окупованих Росією областях України. Визначено перспективи експорту вітчизняної електрики за кордон в умовах війни.
Определены основные тенденции развития возобновляемой энергетики Украины в 2020-2021 гг. Проанализировано состояние отрасли во второй половине апреля 2022 года. Оценены масштабы разрушений и повреждений объектов зеленой энергетики в оккупированных Россией областях Украины. Определены перспективы экспорта отечественного электричества за границу в условиях войны.
The main trends in renewable energy development in Ukraine in 2020-2021 are identified. The state of the industry for the second half of April 2022 is analyzed. The scale of destruction and damage to green energy facilities in the Russian-occupied regions of Ukraine has been assessed. Prospects for the export of domestic electricity during the war have been determined.
Публікація підготовлена у рамках виконання наукових проєктів «Розроблення економічних механізмів підвищення енергоефективності та сталого розвитку відновлюваної енергетики у домогосподарствах України» (№ д/р 0122U001233), який фінансується Національним фондом досліджень України, та «Фундаментальні основи фазового переходу до адитивної економіки: від проривних технологій до інституційної соціологізації рішень» (№ 0121U109557), що фінансується з держбюджету України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Вишняк, Н. В. "Атомна енергетика України та перспективи її розвитку." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/29158.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Рябенко, В. В., and В. В. Скідан. "Відновлювальна енергетика, як шлях до енергетичної незалежності України." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16619.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Жосан, Ольга. "Пріоритети міжнародного економічного співробітництва України у сфері ядерної енергетики." Thesis, XVIIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки", 2018. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37770.

Full text
Abstract:
роботі виявлено системні проблеми – економічні, технологічні, екологічні – та виклики щодо гарантування та забезпечення безпеки, що супроводжують розвиток ядерної енергетики в Україні та у світі. Визначено провідні міжнародні організації, що опікуються питаннями розвитку ядерної енергетики. Особлива увага приділена обґрунтуванню пріоритетів міжнародного економічного співробітництва України у сфері вирішення стратегічних завдань щодо розвитку ядерної енергетики. Висвітлено вплив Нової енергетичної стратегії України до 2035 р. та міжнародного економічного співробітництва на розвиток ядерної енергетики в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Демьохіна, Олена Олександрівна. "Реформування енергетичної стратегії України як крок до незалежності та економічного зростання." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/15295.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Корява, Діана Сергіївна. "Основні тенденції на ринку альтернативної енергетики України." Thesis, Центр поліграфії «Компринт», 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43857.

Full text
Abstract:
В умовах глобальних трансформацій завдяки постійному прогресу в науці світ настільки швидко розвивається, та щодня розробляються нові тенденції та технології. Україна має значний потенціал відновлюваної енергії, який може бути використаний для покращення торгового балансу, створення робочих місць та стимулювання економічної активності в той час, коли країна стикається з важливими економічними викликами, такими як посилення залежності від імпорту енергоресурсів та нагальна потреба відновити старий запас енергетичного капіталу. Розгортання цього допоможе досягти існуючих цілей політики щодо зменшення залежності від імпортованого природного газу та сприятиме диверсифікації енергопостачання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Вакуленко, І. А., and О. А. Лук'янихіна. "Перспективи альтернативної енергетики згідно з енергетичною політикою України у короткостроковому періоді." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/26600.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Зябіна, Є. А. "Економічне обґрунтування напрямів формування відновлювальної енергетики економіки України." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37002.

Full text
Abstract:
Концепція «зеленої економіки» не замінює концепцію сталого розвитку, проте наразі дедалі більшого поширення набуває визнання того, що досягнення сталості майже повністю залежить від ефективного управління економікою. Десятиліття створення нових багатств за рахунок нераціонального використання природних ресурсів, забруднення та знищення навколишнього природного середовища, неконтрольованого збільшення населення людство ані на крок не наблизилося до цілей розвитку тисячоліття. Одним з найреалістичніших і практичних способів досягнення поставленої мети є запровадження «зеленої економіки». Над економічним обґрунтуванням напрямів формування «зеленої» економіки України працювали такі вчені, як В. І. Вернадський, О. Ф. Балацький, Л. Г.Мельник, Т.П. Галушкіна, Хвесик М.А., Потапенко В.Г., та інші. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37002
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Білоцерківський, Олександр Борисович, and Олена Сергіївна Другова. "Проблеми енергозбереження та шляхи їх вирішення в малій енергетиці України." Thesis, Діоніс, 2011. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22624.

Full text
Abstract:
Визначено поняття малої або комунальної енергетики. Розглянуто основні показники та проблеми малої енергетики України. Наведено основні шляхи вирішення проблем енергозбереження в малій енергетиці України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Віхляєва, Наталія Володимирівна. "Методика обгрунтування оптимальних умов регулювання інноваційних процесів енергогенеруючих підприємств." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27403.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Енергетика України"

1

Енергетика України на шляху до європейської інтеграції. Дніпропетровськ, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Енергетика України на шляху до європейської інтеграції. Дніпропетровськ, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Енергетика України на шляху до європейської інтеграції. Дніпропетровськ, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Енергетика України на шляху до європейської інтеграції. Дніпропетровськ, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Діяк, І. В. Енергетична безпека України. Київ, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Діяк, І. В. Енергетична безпека України. Київ, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Діяк, І. В. Енергетична безпека України. Київ, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Діяк, І. В. Енергетична безпека України. Київ, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Соціально-економічні та енергетичні проблеми розвитку країн. OKTAN PRINT s.r.o., 2022. http://dx.doi.org/10.46489/xmnpk-22.

Full text
Abstract:
У збірнику представлено тези наукових докладів Х Міжнародної науково-практичної конференції «Соціально-економічні та енергетичні проблеми розвитку країн»: Матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції (м. Дніпро, 29-30 березня 2022р.). На конференції розглянуті проблеми ефективного управління економічними системами, запровадження нових бізнес-стратегій та роль інформаційних технологій у сфері економіки. Особиста увага приділена аспектам альтернативної енергетики в Україні та підвищенню ефективності відновлювальних джерел енергії. Проаналізовано вплив пандемії COVID-19 на економіку України. Матеріал супроводжується необхідними статистичними аналітичними даними, ілюстраціями. Даний збірник доповідей має науково-практичне значення й розраховано на магістрів, аспірантів економічних, технічних спеціальностей, викладачів, наукових працівників та менеджерів, які займаються дослідженнями проблем розвитку статистики, обліку, оподатування та аудиту в умовах глобалізації й енергозбереження в Україні та світі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України : історія та сьогодення. Київ - Чорнобиль: Ін-т проблем безпеки АЕС, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Енергетика України"

1

Літвак, О. А. "Зелена енергетика як ключовий елемент низьковуглецевого розвитку: світові тенденції і перспективи для України." In СУЧАСНА ТРАЄКТОРІЯ РОЗВИТКУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПРОГРЕСУ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ, 80–112. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-247-3-3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нікішина, О. В., С. А. Бондаренко, and О. О. Зеркіна. "СЕЛЕКТИВНИЙ ПІДХІД ДО ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ У КООРДИНАТАХ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-26.

Full text
Abstract:
Результатом дослідження є методичне забезпечення комплексної оцінки домінант ІІП на засадах сталого розвитку. Виокремлено п’ять домінант ІІП, а саме: (1) достатнє інвестиційне забезпечення раціонального природокористування національної економіки; (2) інвестиційне забезпечення наукових досліджень та інновацій за напрямом сталого розвитку; (3) відновлення, стале використання та охорона складників природно-ресурсного потенціалу національної економіки; (4) зниження екодеструктивного впливу соціально-економічної системи на стан навколишнього природного середовища; (5) підвищення екологічних аспектів якості життя населення. Кожна домінанта потребує введення відповідних їй оціночних індикаторів. Авторами розширено систему національних індикаторів сталого розвитку в межах ЦСР. У пропоновану систему індикаторів інтегровано європейські та авторські економіко-екологічні показники, орієнтовані на поглиблену оцінку інвестиційного та природно-ресурсного потенціалу у видовому і структурно-секторальному вимірах, взаємозв’язку інвестиційного та екологічного складників природокористування. На підставі результатів комплексної оцінки визначено складники домінант ІІП та завдання з найнижчим ступенем впровадження, а саме: Домінанти 1 і 2, завдання підвищення енергоефективності Домінанти 3, завдання зниження відходоємності Домінанти 4, завдання покращення стану здоров’я населення Домінанти 5. Обґрунтовано головні напрями та шляхи підвищення ступеню впровадження домінант ІІП, зокрема: (1) зростання державних видатків на НДР та інновації за напрямом «Енергетика та енергоефективність», «Раціональне природокористування», поновлення фінансування «Наук про життя» в аспекті інноваційного розвитку медицини; (2) стимулювання суб’єктів господарювання до впровадження енергозберігаючих технологій, екологічно чистих виробництв та екоінновацій шляхом зниження ставки екологічного податку; (3) створення сприятливого інституційного середовища для розширеного відтворення лісів та сталого розвитку лісового господарства; (4) стимулювання вітчизняних інвесторів до екологічно орієнтованих капіталовкладень у сфері поводження з відходами; (5) розвиток міжсекторального партнерства для впровадження домінант ІІП. Пропонується впровадження селективного підходу у формування державної інноваційно-інвестиційної політики розвитку регіонів, спираючись на ідентифіковані Домінанти, виділені згідно з координатами Цілей сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Енергетика України"

1

Бурдига, Д. М., and М. М. Миколайчук. "РОЗВИТОК ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ ЯК СКЛАДОВОЇ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ." In Economic security: state, cluster, enterprise. Publishing House “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-018-6-5.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондаренко, Володимир, Дмитро Малашкевич, and Вікторія Сушкова. "ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВОДНЕВОЇ ЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ." In Ukrainian School of Mining Engineering. Dnipro University of Technology, 2021. http://dx.doi.org/10.33271/usme15.087.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography