To see the other types of publications on this topic, follow the link: Енергетика альтернативна.

Dissertations / Theses on the topic 'Енергетика альтернативна'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 dissertations / theses for your research on the topic 'Енергетика альтернативна.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse dissertations / theses on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Вакуленко, Ігор Анатолійович, Игорь Анатолиевич Вакуленко, and Ihor Anatoliiovych Vakulenko. "Альтернативна енергетика в умовах фінансово-економічної кризи." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31328.

Full text
Abstract:
Альтернативна енергетика вважається механізмом заміщення невідновлюваних енергетичних ресурсів відновлюваними та зменшення виділення шкідливих речовин в атмосферу, що може бути одним з важелів у системі протидії глобальному потеплінню. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31328
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дудкін, Олександр Валентинович, Александр Валентинович Дудкин, Oleksandr Valentynovych Dudkin, and Т. В. Панченко. "Напрями розвитку альтернативної енергетики." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/25655.

Full text
Abstract:
Високі ціни на нафту та газ, нестача запасів енергетичних ресурсів у розвинених країнах світу, екологічні фактори роблять проблему альтернативної енергетики все більш ніж актуальною та підштовхують споживачів енергоресурсів до прискореного введення в господарський обіг поновлюваних джерел енергії. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/25655
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Школа, Вікторія Юріївна, Виктория Юрьевна Школа, Viktoriia Yuriivna Shkola, and Г. А. Голубовська. "Рoзвитoк aльтернaтивної енергетики в Укрaїнi." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43619.

Full text
Abstract:
Альтернативна енергетика покликана сприяти вирішенню проблеми підвищення енергoефективнocтi тa екoлoгiчнoї безпеки, якi є oдними з нaйбiльш гocтрих в Укрaїні. Укрaїнa вже котрий рік пocпiль рoзвивaє aльтернaтивну електрoенергетику iнтенcивнiше, нiж трaдицiйну. Нaйбiльш динaмiчнo рoзвивaютьcя тaкi cектoри aльтернaтивнoї енергетики, як вiтрoвий i coнячний.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

О, Ненько А., Бармашина Людмила Миколаївна, Бармашина Людмила Николаевна, and Barmashina Ludmila. "Альтернативна енергетика як засіб сучасної архітектурної практики." Thesis, Національний авіаційний університет, 2013. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/9876.

Full text
Abstract:
Створення різноманітних концепцій будівель із застосуванням засобів альтернативної енергетики є невід'ємним напрямом розвитку архітектури. Завдяки новим науковим розробкам у сфері енергозбереження ми маємо шанс не лише зберегти природний баланс довкілля, а й зробити будівлі образними та інвестиційно привабливими.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Вакуленко, І. А. "Перспективи розвитку альтернативної енергетики в сучасних умовах." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/7862.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Демьохіна, Олена Олександрівна, and В. В. Надрага. "Розвиток альтернативної енергетики в Україні і світі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34600.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лукаш, Ольга Анатоліївна, Ольга Анатольевна Лукаш, Olha Anatoliivna Lukash, and А. О. Панченко. "Аналіз еколого-економічних аспектів та перспектив розвитку альтернативної енергетики в Україні." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15636.

Full text
Abstract:
Перспективними для першочергового впровадження в Україні є такі напрямки використання альтернативних джерел енергії: штучні горючі гази, мала гідроенергетика, біомаса, сонячна та вітрова енергетика та геотермальна енергія. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15636
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Нишпоренко, Р. В. "Оцінка ефективності використання геліосистем для підвищення рівня екологічної безпеки під час отримання теплової енергії." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/70971.

Full text
Abstract:
Передумовами стабільного розвитку як держави в цілому, так і благополуччя окремих її громадян є широке використання відновлювальних джерел енергії та застосування безпечних для довкілля енергетичних технологій. В умовах сучасного розвитку країни актуальним є завдання зростання частки використання відновлюваних джерел енергії по відношенню до інших енергоносіїв. Інтерес до геліосистем викликаний в першу чергу негативною тенденцією розвитку традиційної енергетики зумовленою двома чинниками – швидким виснаженням природних ресурсів та забрудненням навколишнього середовища. Відомо, що Україна лише на половину може забезпечити потреби в паливі за рахунок своїх національних ресурсів. Одним із альтернативних способів зменшення витрат енергоресурсів є використання геліосистем в комунально – побутовому секторі, підприємствах та в приватних оселях. На сьогоднішній день в Україні активно досліджується питання щодо отримання теплової енергії для обігріву будівель та гарячого водопостачання, особливо в приватних оселях та багатоквартирних будинках. На сьогодні рівень розвитку технології гарячого водопостачання із використанням геліосистем дозволяє забезпечити потребу в гарячій воді до 80%, що в перспективі може створити передумови підвищення енергетичної незалежності від різних енергоресурсів та зменшитити рівень техногенного навантаження на навколишнє середовищ. Метою роботи є пошук шляхів зниження техногенного навантаження на навколишнє середовище за рахунок підвищення ефективності роботи геліосистем в системах гарячого водопостачання та опалення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Вакуленко, І. А. "Еколого-економічний антагонізм розвитку альтернативної енергетики в країнах, що розвиваються." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28592.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сотник, Ірина Миколаївна, Ирина Николаевна Сотник, Iryna Mykolaivna Sotnyk, and Н. А. Скотаренко. "Развитие альтернативной энергетики как составляющая энергетической стратегии США." Thesis, Сумский государственный университет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33150.

Full text
Abstract:
Население США, четвертой по территории страны в мире, составляет 313 млн человек или 4% от общей численности населения планеты. Внутренний рынок США потребляет примерно 40% производимой в мире продукции, при этом доля национального продукта в общемировом производстве товаров и услуг – примерно 25%. На долю США в мире приходится менее 2% запасов нефти, но более 20% ее общемирового потребления, причем около 56% нефти импортируется. США потребляют 20% производимой в мире электроэнергии, при этом 50% электроэнергии вырабатывается на угольных ТЭС. При цитировании документа, используйте ссылку http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33150
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Мащенко, В. Г. "Эколого-экономические приоритеты инновационной энергетики." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/11850.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Нечипуренко, А. В. "Біопаливо, як альтернативне джерело енергії." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/38873.

Full text
Abstract:
Сьогодні існує проблема ефективного і раціонального використання енергоресурсів. Ще в 1912 році висловив свою думку Рудольф Дизель: «Використання рослинних масел як пального в наші дні незначне, проте в майбутньому вони стануть такими ж важливими джерелами моторного палива, якими зараз є продукти переробки нафти і кам'яного вугілля». На сьогодні саме ця теза науковця лягла в основу сучасних галузей енергетики, що пов’язані з використанням альтернативних джерел енергії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Сорочинська, Ю. В. "Дослідження впливу низькочастотних коливань вітроенергетичних установок на навколишнє середовище." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/70979.

Full text
Abstract:
Сьогодні спостерігається тенденція до поширення використання в різних галузях промисловості нетрадиційних відновлювальних джерел енергії (НВДЕ), зокрема вітроенергетики. Такий стан справ зумовлений, насамперед, зростанням цін на паливо та загальною потребою в охороні довкілля. Дослідники одностайно дотримуються думки про те, що, окрім низки вагомих переваг, вітроенергетика має недоліки, зокрема, вплив на оточуюче середовище, окремо у вигляді акустичного «забруднення». У зв'язку з перспективою будівництва сучасних потужних ВЕС і підвищенням рівня використання ВЕУ невеликої потужності в приватному секторі, питання про безпечні умови розміщення цих об'єктів, що забезпечують попередження їх несприятливого впливу на навколишнє середовище і санітарно-гігієнічні умови проживання і здоров'я населення є актуальним. Оскільки шумове забруднення від ВЕУ є найбільш складовою впливу на навколишнє середовище, а дослідження в цьому напрямку не є достатньо вивченими, тому тема моєї роботи є актуальною на сьогодні. Метою роботи є дослідження впливу акустичного забруднення (як загального так і низькочастотного) від ВЕУ різної конструкції на навколишнє середовище та розробка рекомендацій та заходів, спрямованих на зниження впливу на оточуюче середовище і людину акустичного забруднення від цих установок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Бублик, О. В. "Зменшення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря за рахунок використання СЕС." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76789.

Full text
Abstract:
Виснаження запасів традиційних видів енергоресурсів, зростання негативного впливу енергетики на навколишнє середовище і, відповідно, посилення екологічних вимог, значні коливання цін на енергоресурси, прагнення до посилення енергетичної та економічної безпеки, заполітизованість постачання енергетичних ресурсів та інші фактори призвели до нагальної потреби перегляду сучасного стану енергетичного сектору і пошуку можливостей для його оновлення та перезавантаження. Україна – одна з багатьох країн, які болісно відчувають усі перелічені проблеми. Залежність від імпорту дорогих енергетичних ресурсів породжує значні соціально-економічні проблеми. Надзвичайно високий ступінь зношення вітчизняної інфраструктури, зокрема енергетичної, і, відповідно, низька ефективність використання енергетичних ресурсів є одним із факторів, чому Україна опинилася серед країн з високими показниками енергоємності економіки. Так, рівень енергоємності ВВП України у 2,8 рази перевищує відповідні показники країн ОЕСР та Вишеградської групи станом на 2018 рік. Аналогічна ситуація спостерігається і щодо рівня вуглецеємності ВВП. Мета роботи – дослідити доціальність будівництва приватних сонячних електростанцій на території України та зменшити навантаження на довкілля за рахунок використання альтернативних джере енергії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Косенко, Олександра Петрівна, and Петро Григорович Перерва. "Потенціал геотермальної енергії в Україні." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36469.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Корява, Діана Сергіївна. "Основні тенденції на ринку альтернативної енергетики України." Thesis, Центр поліграфії «Компринт», 2020. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43857.

Full text
Abstract:
В умовах глобальних трансформацій завдяки постійному прогресу в науці світ настільки швидко розвивається, та щодня розробляються нові тенденції та технології. Україна має значний потенціал відновлюваної енергії, який може бути використаний для покращення торгового балансу, створення робочих місць та стимулювання економічної активності в той час, коли країна стикається з важливими економічними викликами, такими як посилення залежності від імпорту енергоресурсів та нагальна потреба відновити старий запас енергетичного капіталу. Розгортання цього допоможе досягти існуючих цілей політики щодо зменшення залежності від імпортованого природного газу та сприятиме диверсифікації енергопостачання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Шендрик, Віра Вікторівна, Вера Викторовна Шендрик, Vira Viktorivna Shendryk, and О. Shulyma. "Microgrid calculation with the multi-criteria decision analisis." Thesis, Sumy State University, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/39191.

Full text
Abstract:
The process of energy management requires several judgments of different fields. So the best solution is the using the multi-criteria decision analysis (MCDA) in creating Decision Support System (DSS).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Ярушина, Є. В. "Перспективи розвитку сонячної енергетики." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43580.

Full text
Abstract:
Останнім часом у нашій державі набуває актуальності тема альтернативної енергетики (АЕ). Можемо однозначно стверджувати, що це світова тенденція. Багато чинників штовхають людство до пошуків джерел енергії, які є відновлюваними. Найсуттєвішими чинниками є надмірна залежність від вичерпних ресурсів, забруднення екології та економічне питання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Гаврилова, В. В. "Перспективи розвитку альтернативної енергетики в Україні." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64280.

Full text
Abstract:
Тема альтернативної енергетики актуальна вже не один рік, навіть не одне десятиліття. Перехід до відновлюваних джерел енергії критично важливий для всього світу, крім того, міра цієї необхідності навіть частково перекриває кризу інвестиційної привабливості таких проектів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Тимченко, О. П. "Методичні аспекти формування стратегії розвитку підприємств альтернативної енергетики." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13817.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Сухоставець, Д. І. "Використання альтернативних джерел енергії для енергозабезпечення адміністративної будівлі ТОВ "Кусум Фарм"." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72225.

Full text
Abstract:
Метою роботи є розробка технічно та економічно доцільного плану з впровадження альтернативних джерел енергії на ТОВ «Кусум Фарм» для повного забезпечення їх потреб в енергетичних ресурсах, та фінансова оцінка цих заходів. Відповідно до поставленої мети були вирішені такі задачі: - Проведено енергетичний аудит; - Проведено аналіз споживання енергоресурсів на об’єкті дослідження; - Розраховано тепловтрати та теплонадходження будівлі; - Визначено можливі енергозберігаючі заходи; - Проведено аналіз існуючих альтернативних джерел енергії; - Проведено аналіз доречних для використання альтернативних джерел енергії на території міста Суми (області); - Проведений розрахунок та визначено технічні характеристики для установки метантенка БГУ, який пропонується під використання на об’єкті як основне джерело енергії. Об’єкт дослідження: Енергоресурси, що споживає адміністративна будівля ТОВ «Кусум Фарм». Предмет дослідження: Впровадження альтернативних джерел для генерації необхідної кількості енергії для повного забезпечення адміністративної будівлі ТОВ «Кусум Фарм». Методи дослідження: Вирішення поставлених задач здійснювалося за допомогою проведення інструментального обстеження об’єкту, аналізу отриманих даних та споживання енергоресурсів, аналізу найбільш раціонально прийнятних варіантів забезпечення електроенергією підприємства, що розташоване на території міста Суми, аналізу економічно привабливих варіантів обладнання та його рентабельності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Джулай, М. В. "Оцінка еколого-економічної ефективності сонячних електростанцій." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72272.

Full text
Abstract:
Тенденція зменшення запасів вичерпних джерел енергії, таких як газ та вугілля, а також негативний вплив сучасних ТЕС та АЕС дедалі більше змушують замислитись над змінами вектору розвитку енергетичного комплексу. Заміною традиційних джерел енергії може стати сонячна енергія. Загальна кількість отримуваної на даний момент сонячної енергії у світі становить більше 177 тис. мВт – цієї енергії достатньо для того, щоб забезпечити 29 мільйонів будинків електро- та теплоенергією на протязі року. Сонячною енергією користуються різноманітні країни – від Південної Кореї (2398 мВт), і до Німеччини (38250 мВт). Як ми можемо побачити, проблем використання сонячної енергії на території будь-якої країни майже немає, оскільки коефіцієнт її отримання досить великий на територіях з різноманітним кліматом. Основними критеріями за якими країна може почати використання сонячної енергії є достатня освідомленість населення про необхідність використання чистої енергії, а також досить великі капіталовкладення у необхідні матеріали. Мета роботи – провести аналіз стану енергетичного комплексу та його впливу на території України, та перспектив розвитку використання сонячної енергії як повної заміни традиційних джерел. Розглянути закордонні програми та їх вплив на можливий розвиток сонячної енергетики на території України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Афзель, Сабіна Сохелівна. "Слідкуюча цифрова система для сонячного трекера." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/41265.

Full text
Abstract:
Останні роки все більш широкого поширення набуває дослідження та використання альтернативних джерел енергії. Оскільки ресурси планети обмежені, а кожна сфера діяльності нашого життя напряму залежить від електроенергії. Найбільш популярними та використовуваним у наш час є перетворення сонячної енергії. Даний вид отримання альтернативної енергетики являється доступним кожному, комфортним у використанні, а також дієвим. Для зменшення втрат відтворюваної енергії використовуються слідкуючі системи за Сонцем, що повертають сонячний перетворювач вслід за сонячним світло, вони називаються – сонячні трекери. Отже основною цілью даної магістерської дисертації є дослідження сонячної енергетики, створення моделі та розробка вдосконаленого одновісного сонячного трекара порівняльного аналізу.Магістерська дисертація виконана відповідно до основних напрямків наукових досліджень кафедри. Мета і завдання дослідження. Метою дисертації є підвищення рівня генерації сонячної електроенергії за рахунок удосконаленого трекера та мінімізації не ефективних втрат за рахунок оптимального відстеження положення Сонця
In recent years, research and the use of alternative energy sources have become increasingly common. Because the planet's resources are limited, and every area of our lives is directly dependent on electricity. The most popular and used today is the conversion of solar energy. This type of alternative energy is available to everyone, easy to use and efficient. To reduce the loss of reproducible energy, solar tracking systems are used, which rotate the solar converter after sunlight, they are called - solar trackers. Thus, the main purpose of this master's thesis is to study solar energy, create a model and develop an advanced uniaxial solar tracker of comparative analysis. The master's dissertation is executed according to the basic directions of scientific researches of department. The purpose and objectives of the study. The aim of the dissertation is to increase the level of solar electricity generation due to the improved tracker and minimize inefficient losses due to optimal tracking of the Sun's position.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Melnik, K. "Renewable energy markets: Ukrainian perspective." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31662.

Full text
Abstract:
Energy from renewable energy sources is the most dynamic and one of the most promising sectors of European and global energy, while renewable energy is seen not only as an emergency replacement of fossil organic fuels, especially oil and gas as well as economically and environmentally sound replacement of traditional fossil fuels, where even now there are all conditions for their use. When you are citing the document, use the following link http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31662
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Мельник, Леонід Григорович, Леонид Григорьевич Мельник, and Leonid Hryhorovych Melnyk. "Perspectives and challenges of a green economy forming in Ukraine." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31642.

Full text
Abstract:
Energy from renewable energy sources is the most dynamic and one of the most promising sectors of European and global energy, while renewable energy is seen not only as an emergency replacement of fossil organic fuels, especially oil and gas as well as economically and environmentally sound replacement of traditional fossil fuels, where even now there are all conditions for their use. When you are citing the document, use the following link http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31642
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Романовський, Володимир Ігоревич, Владимир Игоревич Романовский, Volodymyr Ihorevych Romanovskyi, and Т. А. Диденко. "Моделирование эффективности применения автономных газотурбинных и газопоршневых электростанций." Thesis, Изд-во СумГУ, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4332.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Істратов, М. Є. "Солона енергія." Thesis, Cумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49099.

Full text
Abstract:
Зараз існує вдосталь варіантів альтернативної енергетики, майже всі вони побудовані на принципі використання невичерпних джерел енергії, але коли розглядаємо альтернативні джерела отримання електроенергії пов`язані з водою, найчастіше все зводиться до ГЕС (гідроелектростанцій) та рідше використання енергії морських хвиль.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Шевельова, Д. С. "Обгрунтування доцільності переходу вітчизняного бізнесу до альтернативних джерел енергії." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76222.

Full text
Abstract:
У першому розділі розглянуто переваги використання відновлюваних джерел енергії, інноваційний вектор розвитку альтернативної енергетики, концепція стратегії розвитку альтернативної енергетики; здійснено економічний та енергетичний аналіз альтернативних джерел енергії. У другому розділі розглянуті програми фінансування альтернативної енергетики в Україні та особливості впровадження «зелених» аукціонів як механізм переходу до альтернативних джерел енергії. У третьому розділі проведена економічна оцінка заходів зниження витрат на борошномельному підприємстві та оцінка ефективності впровадження проекту будівництва сонячної електростанції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Лукаш, Ольга Анатоліївна, Ольга Анатольевна Лукаш, Olha Anatoliivna Lukash, and В. В. Гаврилова. "Перспективи розвитку ринку літію." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64985.

Full text
Abstract:
Сьогодні, коли гостро постало питання кінцевої вичерпності видобувних енергоресурсів, розвиваються способи генерації енергії за допомогою нетрадиційної, альтернативної енергетики (сонячної, вітрової, геотермальної та ін.). Все більшої актуальності набуває проблема зберігання енергії, зумовлена циклічністю роботи генеруючих її пристроїв. (Наприклад, у випадку із сонячними батареями, отриману протягом світлового дня енергію необхідно якось накопичувати і зберігати так, щоб її можна було використовувати, коли сонце вже не світить). Акумулювання енергії за допомогою відповідних приладів дозволить накопичувати її протягом часу, коли генерація можлива, а використовувати, коли це необхідно. У всьому світі для цього застосовують li-ion акумулятори. Це, без сумніву, одна з прогресивних технологій зберігання енергії, проте, людство ще не повністю розкрило її потенціал. Відповідно, з розвитком цієї технології, зростає необхідність в матеріалі, що є її основою – в літію, який широко використовується не лише в акумуляторах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Залуцький, А. О. "ETree - дерево з сонячними панелями." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/38886.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Pastukhov. "World development of wind power plants as an example of cosmopolitan patriotism." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31688.

Full text
Abstract:
It is known that the education of patriotism begins with understanding the values of the fatherland. Love and devotion to the Motherland formed with appreciation of beauty their homes, with a love of trees, flowers and peace of father's house. When you are citing the document, use the following link http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31688
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Baraban, S. "Resource-saving technologies." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31056.

Full text
Abstract:
All that is routinely used by mankind, from electric lighting to flat-screen TV sets and iPhone - depends on our ability to pump out of the Earth's resources. Modern life of humanity is depend on the expense of natural resources. When you are citing the document, use the following link http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31056
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Умен, А. В. "Система перетворення енергії вітряних генераторів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71261.

Full text
Abstract:
В даній роботі будуть розглянуті системи живлення об'єктів енергією вітряних генераторів. Метою даного проекту є розробка сучасних систем, які живлять різні об'єкти енергією вітряних генераторів. Для розробки за основу будуть розглянуті різні існуючі сучасні системи живлення, розподілу і накопичення енергії від вітряних електростанцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Кохно, В. С. "Автоматизована система безперервно-дискретного стеження за сонцем автономних фотоелектричних установок з використанням крокових двигунів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/8254.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Кулініч, Сергій Павлович, Сергей Павлович Кулинич, Serhii Pavlovych Kulinich, Всеволод Петрович Чуйко, Всеволод Петрович Чуйко, and Vsevolod Petrovych Chuiko. "Аналіз ефективності навантаження гідравлічного привода преса." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/40372.

Full text
Abstract:
Доводиться актуальність проблеми досліджень сфери утилізації деревних відходів, як одного з ресурсів альтернативної енергетики. Розроблюється математична модель гідравлічного приводу пресу для відходів деревної промисловості. За рахунок врахування у математичній моделі стискуваності робочої рідини та нелінійності елементів приводу поліпшився опис процесу гідравлічного пресування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Yeremenko, А. "Solar energy is an energy alternative source." Thesis, Sumy State University, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62568.

Full text
Abstract:
Our relationship with the environment is bilateral. If we want to live in clear world that takes care about us we must take care about the environment. It is evident that healthy population and high quality of life is possible only in healthy environment.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Сотник, Ірина Миколаївна, Ирина Николаевна Сотник, Iryna Mykolaivna Sotnyk, and Ю. В. Арутюнов. "Еколого-економічне обґрунтування вибору сировини для виробництва біопалива." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43687.

Full text
Abstract:
Сьогодні проблема пошуку альтернативних джерел енергії гостро постала перед багатьма країнами світу. Скорочення темпів споживання нафти та заміна її іншими видами палива є досить актуальним питанням, на яке намагаються знайти відповідь вчені і практики провідних держав. Зокрема, одним із пропонованих ними шляхів є заміна нафти біопаливом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Сотник, Ірина Миколаївна, Ирина Николаевна Сотник, Iryna Mykolaivna Sotnyk, and С. П. Гришко. "Розвиток альтернативної енергетики в Японії." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43764.

Full text
Abstract:
Розвиток науково-технічного прогресу і зростання кількості населення у світовому масштабі обумовлює збільшення обсягів енергоспоживання, зокрема споживання електроенергії. Використання традиційних технологій виробництва електроенергії (спалювання вугілля, нафтопродуктів) призводить до значних викидів токсичних речовин в атмосферу, викликаючи парниковий ефект. Для запобігання цьому негативному явищу та зменшення потреби у вугіллі і нафті, доцільно застосовувати джерела електроенергії, які не завдають шкоди довкіллю. Саме розвитком таких джерел і займається Японія.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Береснєва, Ю. А., and Станіслав Федорович Артюх. "Аналіз сучасного стану та перспективи розвитку хвильової гидроенергетики." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/19511.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Назаренко, С. М., and С. В. Назаренко. "Економіка біоенергетики із відходів олійного виробництва." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25926.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Дзюба, О. О. "Особливості метрологічних аспектів використання альтернативних джерел енергії." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/8374.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Новак, К. С. "Перспективи розвитку сонячної енергетики в Україні." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/44099.

Full text
Abstract:
З кожним роком в Україні зростають обсяги споживання енергетичних ресурсів, які спрямовані на задоволення потреб промислового комплексу, житлового сектора та транспортної системи. В той же час кількість корисних копалин, необхідних для забезпечення зростаючих потреб людства у енергоносіях, зменшується, спричиняючи підвищення рівня цін на енергоносії. Одним з шляхів вирішення існуючих суперечностей полягає у поширенні використання альтернативних джерел енергії, зокрема сонячної енергії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Винниченко, М. А. "Альтернативные источники энергии - снижение антропогенного изменения климата." Thesis, Сумский государственный университет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/38835.

Full text
Abstract:
Воздействие человека на климат проявляется в процессе развития его производственной деятельности. Главной экологической проблемой является проблема антропогенного изменения климата планеты – усиление парникового эффекта. В данной работе рассматривается возможные пути уменьшения антропогенного изменение климата планеты Земля.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Shynkarenko, O. "Green economy." Thesis, Sumy State University, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45911.

Full text
Abstract:
A number of financial problems, problems with product management, fuel and climate have happened recently in the world. In the last few decades 60% of the world's ecosystems have suffered degradation, emissions of carbon dioxide reached 40%, there is a significant shortage of water resources, a billion people are hungry and two billion people live on less than $ 2 a day.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Мельник, Леонід Григорович, Леонид Григорьевич Мельник, Leonid Hryhorovych Melnyk, Ірина Борисівна Дегтярьова, Ирина Борисовна Дегтярева, Iryna Borysivna Dehtiarova, and D. Shevelyova. "Green energy for sustainable development in Ukraine." Thesis, Sumy State University, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45270.

Full text
Abstract:
To ensure energy independence of Ukraine on the way to sustainable development one of the priority areas is the implementation of alternative energy projects. Rising energy demand raise the issues of a gradual shift from traditional technologies that involve the use of mainly energy assets and passive energy networks to fundamentally new solutions, focused on the widespread use of renewable energy sources (RES) and active networks that can provide services for transfer, storage and conversion of electricity.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Пономаренко, Денис Олександрович. "Підвищення автономності енергетичної системи морського буя." Master's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/31369.

Full text
Abstract:
Представлена дисертаційна робота є актуальною, так як навіть у теперішній час морські перевезення складають більше 60% всіх вантажних перевезень. Мета дисертації полягає у збільшенні часу автономної роботи енергетичної системи буя морського задля підвищення його економічних та технічно-експлуатаційних показників. Завдання: проаналізувати існуючі системи та конструкції отримання альтернативної енергії з різних джерел та напрямків; розробити та спроектувати комбіновану енергетичну систему на базі найбільш стабільної конструкції морського буя; виконати досліди роботи складових частин гідросистеми. Об'єкт дослідження – плавучі засоби морської навігації, що забезпечують безпеку судноплавства. Предмет дослідження – енергетична система буя морського. При виконанні дисертації були зроблені комп’ютерні розрахунки кінематичної схеми та складових частин гідравлічної системи, проведено фізичне моделювання роботи шлангового насосу в режимі гідродвигуна. Наукова новизна отриманих результатів полягає в тому, що розроблена система, яка дозволить істотно збільшити автономність за рахунок використання комбінованої енергетичної системи. Результати дисертаційної роботи були апробовані на міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених та студентів: «Інновації молоді в машинобудуванні 2019» з опублікуванням тез і За результатами роботи була опублікована стаття у збірці праць «Інновації молоді в машинобудуванні-2019».
The dissertation work is relevant because today sea transportations make more than 60% of all cargo transitions. The purpose of the dissertation is to increase the autonomy of the energy system of the marine buoy. This will improve economic and technical characters. In order to reach the set meters, a source of energy and production systems and structures was analyzed, a combined energy system was developed and provoked on the basis of a significant permanent structure of the marine structure, and the issue of assembly of hydraulic system parts was investigated. The object of study - floating means of navigation, which fulfill the safety of navigation. The subject of the study is the energy system of the marine buoy. The dissertation used computer technologies, which were used in kinematic circuits and complex parts of the hydraulic system, which carried out a physical model of the operation of the hose pump in the mode of hydraulic motor. Scientific knowledge has gained new results that have been done previously and that have created a system that has effectively increased autonomy for the use of the combined energy system. The results of the dissertation worked with the young people and employees tested at the International Scientific and Technical Conference: "Youth Innovation in Mechanical Engineering 2019" with the publication of the topic. According to the results of the work, an article in the enlarged workplaces "Youth Innovations in Mechanical Engineering-2019" was published. Keywords: navigation equipment, autonomous system, large marine, hydraulic system, alternative energy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Алисави, Мохаммед Д. М. "Альтернативная энергетика Израиля и ее проблемы." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43902.

Full text
Abstract:
Поскольку ресурсы Земли ограничены, для сохранения высокого уровня жизни потребуется дополнительная энергия на душу населения, чтобы повторно использовать ресурсы, опреснять воду, производить водород, пищевые продукты и т.д.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Пімоненко, Тетяна Володимирівна, Татьяна Владимировна Пимоненко, Tetiana Volodymyrivna Pimonenko, Ольга Володимирівна Прокопенко, Ольга Владимировна Прокопенко, Olha Volodymyrivna Prokopenko, J. Cebula, Самуель Чейн, Самуэль Чейн, and Samuel Chayen. "Comparative analysis of the development of wind energy in Israel, Poland and Ukraine." Thesis, Sumy State University, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43509.

Full text
Abstract:
The world's energy problems contribute continuously to searching, developing and implementing new types of energy sources. Moreover the scientists predict that in the future, traditional energy sources, like coal or crude oil, will run out. That’s why, it is necessary to find and develop new sources of energy. It is compatible with the theory of sustainable development, which says, that we have to allow the next generations living and environmental conditions at least such as, we have received.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Теліженко, Олександр Михайлович, Александр Михайлович Телиженко, Oleksandr Mykhailovych Telizhenko, and К. Ю. Репа. "Проблеми впровадження альтернативних джерел енергії в Україні." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43808.

Full text
Abstract:
Альтернативні (нетрадиційні) джерела енергії - відновлювані джерела енергії, до яких належать енергія сонячна, вітрова, геотермальна, енергія хвиль та припливів, гідроенергія, енергія біомаси, газу з органічних відходів, газу каналізаційно-очисних станцій, біогазів, та вторинні енергетичні ресурси, до яких належать доменний та коксівний гази, газ метан дегазації вугільних родовищ тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Сабадаш, Віктор Володимирович, Виктор Владимирович Сабадаш, Viktor Volodymyrovych Sabadash, and О. О. Сабадаш. "Еколого-економічні аспекти енергетичної безпеки України." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43657.

Full text
Abstract:
У національній системі безпеки енергетична безпека держави відіграє ключову роль. Ресурсні чинники (перш за все, наявність і ефективність використання природних і енергетичних ресурсів) є визначальними у формуванні цілісної системи безпеки. Українська економіка все ще залишається однією із найбільш енерговитратних на пострадянському просторі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography