Journal articles on the topic 'Доставка вантажу'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Доставка вантажу.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Доставка вантажу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Pavlova, N. L. "СІТКОВА МОДЕЛЬ ПРОЦЕСУ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОСТАВКИ ВАНТАЖIВ У КОНТЕЙНЕРАХ." Transport development, no. 2(7) (March 15, 2021): 52–59. http://dx.doi.org/10.33082/td.2020.2-7.05.

Full text
Abstract:
Вступ. Високий рівень конкуренції між транспортними компаніями у секто- рі контейнерних перевезень зумовлює необхідність пошуку шляхів підвищення ефективності організації бізнес-процесів, одним з яких є застосування інно- ваційних технологій управління, що полягає в застосуванні проєктної мето- дології, тобто переорієнтації бізнес-процесів під вимоги проєктного підходу. Основною діяльністю транспортної компанії є організація доставки ванта- жів, зокрема вантажів у контейнерах. Нині доставка вантажів – це склад- ний багатоетапний і багатоопераційний процес із залученням значної кількос- ті учасників. Одним із напрямів планування й управління комплексом операцій із доставки вантажів є використання методу сіткового планування. Мета статті полягає у формуванні типового процесу організації доставки вантажу, використання якого на практиці дасть змогу підвищити ефективність проце- су доставки вантажів у контейнерах. Результати. У роботі виділено основні бізнес-процеси транспортної компанії, при цьому під терміном «транспорт- на компанія» мається на увазі компанія – організатор доставки, яким може виступати як лінійний агент, так і експедиторська компанія або логістичний оператор. Розроблено типову схему організації доставки вантажів у контей- нерах (на прикладі їх транспортування за системою «від дверей до дверей»). Систематизовано бізнес-процеси транспортної компанії в логічній послідов- ності, додатково виділено чотири умовні групи: продажі, операції, фінанси й обслуговуючі. Побудовано сітковий графік організації доставки вантажів, як інструментарій використовувалося програмне забезпечення Microsoft Project. Висновки. Моделювання процесу організації перевезення зовнішньоторговель- них вантажів у контейнерах на основі інформаційних технологій дасть змогу підвищити ефективність усього процесу доставки за рахунок кращої коорди- нації процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Berestenko, V. V., and S. P. Onyshchenko. "СТРУКТУРА Й ХАРАКТЕРИСТИКИ МУЛЬТИМОДАЛЬНОЇ ДОСТАВКИ З ПОЗИЦІЇ ЦИФРОВІЗАЦІЇ." Transport development, no. 4(11) (January 14, 2022): 82–93. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.4-11.08.

Full text
Abstract:
Вступ. Найближчий час – це період цифровізації транспортної логістики та ланцюгів постачань, що вимагає специфічної структуризації й моделювання тих об’єктів і процесів, які раніше не досліджувалися із цієї точки зору. Це є першим етапом руху в бік цифровізації, сутність якого – стандартизація структур не тільки документів, а й об’єктів і процесів. Для цифровізації мультимодальних доставок необхідна чітка ідентифікація структури й характеристик мультимодальної доставки, тобто формування системної моделі такої доставки. Це, у свою чергу, дасть змогу розглядати доставку не тільки локально в рамках певних цифрових рішень, а й інтегровано множину доставок мультимодального оператора з метою пошуку джерел підвищення ефективності, наприклад, на базі використання ефекту синергізму. Метою дослідження є формування системного уявлення мультимодальної доставки з урахуванням різних її аспектів, установлення основних характеристик доставки як інтегральних величин на базі її системного уявлення. Результати. Ідентифікована структура мультимодальної доставки відповідно до багатоаспектного погляду на неї. Як утворювальний елемент для подальшого дослідження з урахуванням специфіки цифровізації обрана «операція» транспортно-технологічного процесу, яка може бути виконана різними суб’єктами транспортного ринку. Побудовано основні можливі варіанти фізичного переміщення вантажу та пунктів змін транспортного засобу. Послідовність операцій пропонується уявляти у вигляді сіткової моделі, яка дає змогу з урахуванням основних характеристик кожної операції – часу, вартості й надійності – визначати підсумкові характеристики доставки в цілому. Запропоновано два підходи до визначення надійності доставки залежно від наявної статистичної інформації. Висновки. З урахуванням характеристик кожної компоненти альтернативного варіанта доставки формуються його підсумкові показники – вартість, час і надійність, які є базою для прийняття рішення щодо вибору відповідного варіанта. Зміна хоча б одного елемента в цій системі призводить до зміни характеристик усієї доставки. Це використовується для коригування варіантів у процесі пошуку того варіанта, який би відповідав вимогам, що висуваються.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

ПТИЦЯ, Наталія, and Катерина КОВЦУР. "КРИТЕРІЙ ДОЦІЛЬНОСТІ ВВЕДЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ТОРГІВЕЛЬНОЇ МЕРЕЖІ НА ОСНОВІ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 12 (November 26, 2019): 127–34. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i12.59.

Full text
Abstract:
Розглядаються особливості доставки вантажів у роздрібну торгівельну мережу. В роботі наведенеобґрунтування критерію введення нових об’єктів торгівельної мережі, який представляє собою частку витрат на транспортування в доходній частині. Використання запропонованого критерію дозволить оцінити ефективність розширення торгівельної мережі. Визначено вплив параметрів системи доставки вантажів на критерій ефективності.Ключові слова: роздрібна торгівельна мережа, доставка, логістичні витрати, щільність торгівельнихточок, витрати на транспортування, кількість пунктів заїзду на маршруті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Оліскевич, Мирослав, Олександр Мастикаш, and Ярослав Ценюх. "Удосконалення методу динамічної маршрутизації з часовими вікнами автомобільних перевезень сільськогосподарської продукції." Bulletin of Lviv National Agrarian University Agroengineering Research, no. 25 (December 20, 2021): 72–82. http://dx.doi.org/10.31734/agroengineering2021.25.072.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена вдосконаленню методу динамічної маршрутизації автомобільних перевезень транспортних засобів. Розглядається дрібногуртова доставка на кільцевих маршрутах магістральної транспортної мережі вантажів, які швидко псуються. Головним критерієм якості перевезення обрано мінімальну гарантовану тривалість доставки вантажів з усієї сукупності замовлень на перевезення. Обмеження стосуються горизонту прогнозування, а також часових вікон на доставку вантажів. Іншим обмеженням є інтенсивність використання автомобільних транспортних засобів. Поставлено вимогу залучення мінімальної кількості автомобільних транспортних засобів із наявних. Зроблено огляд та аналіз відомих методів динамічної маршрутизації, який показав, що при зростанні кількості замовлень, особливо незапланованих, вони стають неефективними за якістю результатів. З’ясовано, що застосування попередньої класифікації є способом, який покращує результат маршрутизації. У цій роботі як класифікаційну ознаку використано сумісність окремих операцій транспортного процесу, які виконуються послідовно, в єдиному потоці. Кожна з таких операцій стосується доставки дрібногуртових вантажів за одним замовленням. Попередня класифікація замовлень на перевезення дає змогу сформувати з них оптимальні кільцеві розвізні або збірні маршрути. Крім того, для планування доставки на кільцевих маршрутах вантажів, які швидко псуються, було вперше застосовано складання розкладу виконання транспортних операцій. Для цього розглядались часові зв’язки, які виникають між кожною парою заданих замовлень на перевезення. На основі вивчених зв’язків побудовано модель у вигляді орієнтованого графа. Впорядкування такого графа дає змогу розробити активний, найменш тривалий розклад виконання транспортного процесу. Такий метод дає змогу застосувати лінійне програмування при пошуку оптимального розкладу та метод гілок і меж при маршрутизації. Динамічні зміни дорожніх і транспортних умов не погіршують якості попередньо виконаної маршрутизації. Було виконано апробацію методики на тестових вхідних даних. Порівняння результатів, отриманих за запропонованим методом і відомим методом границь і меж, показав покращання щонайменше на 11 % показників якості розроблених маршрутів і розкладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

КИРИЧЕНКО, Ганна, Юлія БЕРДНИЧЕНКО, and Олег СТРЕЛКО. "ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ РОЗРАХУНКУ ПОКАЗНИКІВ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ВИКОРИСТАННЯМ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 17 (November 14, 2021): 81–88. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i17.637.

Full text
Abstract:
В умовах розвитку транспортного ринку ключовими питаннями для системи залізничних перевезень є: своєчасне забезпечення вагонами відповідного типу усіх відправників вантажу відповідно до їх замовлень; подальше закріплення залізничного транспорту на ринку перевезень шляхом розвитку маркетингу, створення збалансованої тарифної політики; удосконалення організаційних структур управління залізничним транспортом, технології перевізного процесу та організації перевізної роботи на основі широкого впровадження автоматизованих систем управління. Мета статті полягає у дослідженні можливості підвищення ефективності використання парку вагонів, пов’язаного з цим дотримання термінів доставки вантажу, на базі нової методики та принципу розрахунку. Один з основних комплексних показників роботи залізниці є обіг вагону, що відображає час повного циклу роботи вагону. Наразі обіг вагону збільшується, для залізниці це означає невиконання встановлених норм, для отримувачів послуг – клієнтів залізниці - це означає прострочення термінів доставки вантажу, порушення фінансових зобов’язань перед іншими учасниками процесу перевезень. Інформаційні технології залізниці обумовлюють можливість контролю за виконанням нормативу обігу вагону та дотриманням термінів доставки вантажу з подальшим вдосконаленням методик та методів визначення показників експлуатаційної роботи. Досліджено підвищення ефективності використання парку вагонів, пов’язаного з цим дотримання термінів доставки вантажу, за рахунок нової методики та принципу розрахунку і прогнозу основних показників роботи. Проаналізовано можливості відійти від умовного визначення обігу за формулами, що використовують балансовий метод та застосовувати сучасні статистичні методи для визначення обігу вагонів як характеристики певного перевезення. Це дозволить встановлювати реальні норми обігу вагонів та терміни доставки вантажів, що забезпечать дотримання технологічних процесів експлуатаційної роботи залізниці при обслуговуванні клієнтів. Ключові слова: інформаційні технології, терміни доставки, обіг вагонів, технологічний процес, залізниця.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ХАВРУК, Володимир, and Олександр ПАРХОМЕНКО. "МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 17 (November 14, 2021): 161–72. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i17.646.

Full text
Abstract:
У роботі розглядається питання оцінки ефективності експлуатації вантажних автомобілів. Встановлено, що ефективність експлуатації автомобілів функціонально пов’язана з економічною ефективністю, надійністю і безвідмовністю автомобілів – зв’язок між якими представлено у вигляді структурно-функціональної схеми. З’ясовано, що чистий прибуток автотранспортного підприємства залежить від трьох складових: тарифної вартості перевезень, собівартості перевезень і величини податків. Наведені формули для визначення собівартості перевезень вантажів, витрат на транспортування вантажу, умовно-технічних витрат. В структурі умовно-технічних витрат розглянуті витрати: на паливо, на мастильні матеріали, на шини, на запасні частини і матеріали при виконанні технічного обслуговування і ремонту рухомого складу. На основі аналізу структури собівартості перевезень вантажів автомобілями встановлено десять показників, якими визначаються «незаплановані» витрати, такі наприклад, як: витрати, пов’язані зі збільшенням відстані транспортування вантажу; витрати, пов’язані з ушкодженням і втратою вантажу; витрати, пов’язані з додатковим зберіганням вантажу; витрати, пов’язані зі збільшенням вартості підготовки вантажу до перевезення; витрати, пов’язані зі збільшенням вартості складування вантажу. Встановлено, що умовно-постійні витрати (витрати на амортизацію, накладні витрати, величина податків) не впливають істотно на величину річного економічного ефекту при оновленні рухомого парку. Отримані залежності для визначення: питомих умовно-технічних витрат на експлуатацію автомобіля при доставці вантажів; величини річного економічного ефекту, що досягається власником вантажних автомобілів при оновленні рухомого складу. Ключові слова: вантажний автомобіль, критерій, рухомий склад, собівартість, умовно-організаційні витрати, умовно-технічні витрати.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Tretynychenko, Yu A., and I. I. Khalatska. "Методичні основи оцінювання збалансованості роботи підприємств автомобільного транспорту." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 6 (December 13, 2017): 146–52. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2017.06.22.

Full text
Abstract:
У статті розроблено структурну модель формування інтегрального показника для багатокритеріального оцінювання ступеня збалансованості функціонування і розвитку однорідних територіальних (регіональних) організаційних структурних одиниць підприємств, які здійснюють доставку дрібних відправлень вантажів в умовах забезпечення поштового зв’язку, експрес-доставки тощо автомобільним транспортом із використанням термінальної технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дем’янчук М.А. "ПЕРЕДУМОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ." Економічний форум 2, no. 2 (June 11, 2021): 3–12. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-2-1.

Full text
Abstract:
Розвиток вітчизняної системи водного транспорту та її інфраструктури у сучасних умовах розвитку економіки України характеризуються посиленням інтеграційних процесів у світову економічну систему, що здатна забезпечити підвищення інвестиційної привабливості країни через нарощення транспортних потоків, конкурентоспроможності, скорочення термінів доставки вантажів тощо та матиме мультиплікативний ефект і на інші сфери економічної діяльності. Тому роботу направлено на визначення передумов реалізації конкурентних переваг водного транспорту України. На основі аналізу перевезень вантажів за видами транспорту встановлено кардинальний перерозподіл структури перевезень вантажів у сторону залізничних. Частина вантажних перевезень здійснюється водним транспортом України, враховуючи перевезення морським та річковим видами транспорту. На відміну від країн Європейського союзу, в Україні внутрішніми водними шляхами вантажі, зокрема будівельні, різна руда, хлібні види вантажів, різні метали тощо, транспортуються переважно каботажними перевезеннями. В низці країн Європейського союзу, зокрема у Нідерландах, Німеччині і Бельгії, спостерігається виразна взаємозалежність між обсягами перевезення вантажів та промисловістю, яка формує переважну вантажну базу. Внутрішні водні шляхи Європи типізовані, на яких використовуються уніфіковані баржі, вантажопідйомність яких залежить від глибини. Масштабне використання потенціалу внутрішніх водних шляхів Європи враховує високі показників екологічної стійкості та енергоефективності, підтримуючи безпеку клімату та навколишнього середовища. Морська транспортна система України представлена 13 морськими портами, проте рівень їхньої завантаженості знаходиться нижче 50% значення у той час, коли відбувається розвиток трансконтинентальних морських маршрутів із великою кількістю інтеграційних точок на своєму шляху. Країнами Європи, що мають вихід к морю, зокрема Нідерланди, Італія, Іспанія, Об’єднане Королівство, забезпечується переважний вантажопотік. Тому для участі морських портів України у реалізації перевезень транс’європейськими та трансконтинентальними маршрутами першочерговим завданням виступає підвищення конкурентоспроможності через вирішення проблем не тільки заходу до портів великогабаритних суден, а й шляхом вирішення врегулювання нормативно-правового, технологічно-інформаційного та економіко-екологічного забезпечення, зокрема за допомогою впровадження концепції «розумного порту», яка є головним трендом в трансформації та цифровізації портів світу та передбачає об'єднання всіх учасників глобального ланцюга поставок у єдину взаємопов’язану мережу на основі цифрової платформи із тестуванням штучного інтелекту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Леках, А. А., О. М. Гурін, В. В. Старцев, and В. В. Просяник. "Аналіз факторів, які впливають на організацію доставки військових вантажів для потреб Повітряних Сил Збройних Сил України." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 1(42,) (January 21, 2021): 144–49. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2021.42.19.

Full text
Abstract:
В статті розглянути основні фактори, які впливають на організацію та здійснення доставки озброєння та військової техніки і матеріально-технічних засобів в системі логістичного забезпечення Повітряних Сил Збройних України. Визначені основні класи постачання матеріально-технічних засобів, місця їх утримання і доставки; існуюча транспортна мережа і засоби їх доставки; стратегії поповнення та технологічність процесу доставки матеріально-технічних засобів до споживачів. На підставі проведеного аналізу вироблена стратегія поповнення запасів озброєння та військової техніки і матеріально-технічних засобів, яка у відповідності від конкретної оперативно-логістичної обстановки, що склалася, поділяється на безперервну, періодичну, періодичне поповнення з екстреними доставками та стратегію поповнення запасів матеріально-технічних засобів за рівнем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

САХНО, Володимир, Світлана ШАРАЙ, Ігор МУРОВАНИЙ, and Віктор ПОЛЯКОВ. "ДОСЛІДЖЕННЯ ФАКТОРІВ ВПЛИВУ НА ЗАГАЛЬНІ ВИТРАТИ ВИКОНАННЯ ОБОРОТНОГО РЕЙСУ У МІЖНАРОДНОМУ СПОЛУЧЕННІ З ВИКОРИСТАННЯМ МАТЕМАТИЧНОЇ ТЕОРІЇ ЕКСПЕРИМЕНТУ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 16 (May 20, 2021): 159–67. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i16.518.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуті питання впливу різних статей загальних витрат (факторів) на розмір таких загальних витрат при виконанні оборотного рейсу доставки вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні. Для розробки заходів щодо підвищення ефективності виконання процесу перевезень вантажів у міжнародному сполученні та зменшення загальних витрат на його виконання необхідно проводити аналіз статей витрат, які входять до складу загальних витрат. Для дослідження впливу окремих статей загальних витрат на виконання перевезень вантажів у міжнародному сполученні пропонується використання ефективних методів практичної реалізації системного підходу – методів математичної теорії експерименту або планування експерименту. При цьому вирішення задачі дослідження впливу окремих статей витрат (факторів впливу) на розмір загальних витрат проводиться на основі формування плану експерименту та створення експериментально-статистичної моделі. В результаті розрахунків коефіцієнтів регресії за розробленою моделлю загальних витрат на виконання оборотного рейсу доставки вантажів у міжнародному сполученні та їх аналізу зроблено висновки щодо значущості коефіцієнтів, які формують найбільший вплив на розмір загальних витрат, та визначені статті витрат (досліджувані фактори впливу), що мають найбільший вплив на формування загальних витрат. Ключові слова: загальні витрати, стаття витрат, міжнародні вантажні перевезення, оборотний рейс, фактор впливу, теорія планування експерименту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

КОТЕНКО, Вікторія. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ПОПИТУ У МОДЕЛЮВАННІ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАВОК ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 15 (November 26, 2020): 35–40. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i15.390.

Full text
Abstract:
Інтенсивний розвиток аграрного сектору України за останні спричинив зміни у логістиці зернових культур. Попит на зерно та пов'язану з ним діяльність формує попит на його транспортування. Оцінити попит на сільськогосподарські перевезення необхідно для аналізу транспортної політики та прийняття рішень про господарську діяльність перевізників. У статті розглянуто особливості формування попиту у моделях транспортування зернових культур вітчизняних науковців. Імітаційна модель дозволяє визначити параметри автомобільного парку для вивчення попиту на транспортні перевезення сільськогосподарських товарів, на основі оцінки заявок на перевезення, що може бути використаним на етапі транспортування «індивідуальне сільське господарство-елеватор». Модель нейронних мереж надає можливість зробити раціональним прийняття управлінських рішень та сприяти інтелектуалізації логістики ланцюгів поставок з метою мінімізації операційних витрат для перевезення вантажу. Тобто планувати та негайно виконувати розподіл залежно від попиту на вантаж. Ця модель враховує такі параметри як сезонність або нерівномірність перевезень, рух транспортних засобів та інфраструктуру залізниці. Особливо доцільним використання цієї моделі буде на етапі транспортування «елеватор-лінійний елеватор/морський термінал» із залученням залізничного транспорту. Особливістю нечіткої моделі управління є те, що вхідні параметри описуються не кількісним значенням, а певною терм-множиною. При цьому кількісні характеристики представляються нечітко та у вигляді лінгвістичних змінних. Дослідження попиту на вантажні перевезення дозволить підвищити ефективність на різних етапах доставки. Кожна наведена модель має особливий підхід до дослідження попиту та прогнозування перевезень у аграрному секторі. Проте створення уніфікованої моделі прогнозування попиту на перевезення сприятиме раціоналізації прийняття управлінських рішень та мінімізації витрат на кожному з етапів транспортування зернових культур, що сприяє подальшим дослідженням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Кулик, Владимир. "Перевезення продукції органічного землеробства в повітряних коридорах." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 21 (December 7, 2020): 185–94. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.21.185-194.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальній проблемі забезпечення процесу перевезень повітряними коридорами продукції органічного характеру. Метою даного дослідження є розробка теоретико-методологічних положень організації перевезення швидкопсувної продукції органічного походження. Предметом дослідження статті є логістика перевезень швидкопсувних вантажів в повітряних коридорах. Актуальність теми полягає у тому, що сьогодні найкращим способом доставки є міжнародні транспортні коридори. Для покращення доставки швидкопсувних вантажів необхідно обирати найдоцільніший вид транспортування зберігаючи якість самих товарів. Складність повітряного перевезення органічної продукції полягає у тому, що під час посадки на вантажі діють значні динамічні навантаження, а в польоті – різкі перепади температури. Це може негативно відображатися на якості продукції, що перевозиться. У статті висвітлена проблема перевалки з одного борту на інший, яка ускладняється тим, що мають бути дотримані всі умови забезпечення температурних режимів та відсутності навіть незначних ударних перевантажень. На сьогоднішньому ринку все частіше набувають популярності свіжі продукти, але через неправильне транспортування органічні продукти можуть втратити свої властивості, їх якість вже буде сумнівною. Відповідно до рівня міжнародних стандартів потрібно покращувати логістичне обслуговування таких вантажів. Вирішення цієї проблеми дає досвід розвинених країн, в яких активно створюються і удосконалюються регіональні, національні та транснаціональні транспортно-логістичні системи, що забезпечують ефективні транспортні, науково-виробничі та постачальницько-збутові комунікації між економічними агентами. В результаті виконаних досліджень визначено методичні засади управління логістикою перевезень швидкопсувних вантажів в авіаційних повітряних коридорах, що може забезпечити оптимізацію бізнес-процесів постачань продукції органічного землеробства безпосередньо замовникам із збереженням якості та своєчасності доставки. Практичне значення отриманих результатів полягає в тому, що вони можуть бути використані при прийнятті управлінських рішень та розробці умов та вимог перевезення продуктів з метою підвищення якості їх логістичного обслуговування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Денис, Елена. "АНАЛИЗ ВЛИЯНИЯ ДЛИНЫ КОНТРЕЙЛЕРНОГО МАРШРУТА НА РАВНОЦЕННУЮ РАССТОЯНИЕ ДОСТАВКИ ГРУЗА." SWorldJournal, no. 06-06 (December 30, 2018): 76–80. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2020-06-06-120.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Денис, Елена. "АНАЛИЗ ВЛИЯНИЯ ДЛИНЫ КОНТРЕЙЛЕРНОГО МАРШРУТА НА РАВНОЦЕННУЮ РАССТОЯНИЕ ДОСТАВКИ ГРУЗА." SWorldJournal, no. 06-06 (December 30, 2018): 76–80. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-06-06-120.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Glavatskhih, V. I. "ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ СУДЕН ЗАЛЕЖНО ВІД ШВИДКІСНОГО РЕЖИМУ." Transport development, no. 4(11) (January 14, 2022): 104–15. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.4-11.10.

Full text
Abstract:
Вступ. У статті розглянуто можливість експлуатації суден на малих швидкостях для досягнення суттєвого зменшення рівня споживання пального та, як наслідок, зменшення експлуатаційних витрат. Час доставки вантажу є одним із найважливіших показників якості діяльності судноплавної компанії. Досліджено, яким чином швидкісний режим експлуатації судна впливає на час доставки вантажу й роботу судноплавної компанії в цілому. Для отримання вичерпної об’єктивної інформації та дослідження завдання використано багатокритеріальний аналіз, а визначена множина Парето стає доступною для особи, що приймає рішення, при плануванні експлуатаційного режиму судна. У розв’язанні завдань багатокритеріального аналізу передусім повинні бути визначені й описані набори рішень, із яких варто здійснювати вибір. Роблячи такий вибір, особа, що приймає рішення, може використати додаткові критерії та міркування або покладатися на свої професійні знання, досвід та інтуїцію. Норми витрат палива встановлюються на тепло-технологічних випробуваннях для шкірного судна окремо на ходу й на стоянці. Норми витрати палива залежать від кліматичних умов. У зимовий період витрачається палива більше, оскільки воно витрачається на прогрів вантажних поміщень, лебідок і палубних механізмів – на 6–8% більше порівняно з літніми. Витрати на паливо є головною статтею витрат при використанні морського транспорту. Тому велике значення має розробка комплексу заходів, спрямованих на зниження витрат палива при експлуатації суден. При плануванні роботи суден у трамповому судноплавстві для перевезення важких масових вантажів проводиться розрахунок бункерування. Економічний ефект рейсів залежить від балансу між кількістю перевезеного вантажу та запасами палива. Має сенс складати план бункерування судна на рейс з урахуванням усіх особливостей маршруту й можливих портів бункерування. При цьому варто брати до уваги ціни на паливо в кожному порту, включаючи вартість доставки до борту судна, тривалість бункерування, можливість поповнення паливом на зовнішньому рейді, де не потрібна оплата портових зборів, що діють на місцевій митній, екологічній, та інші спеціальні вимоги. Пункт про право судновласника на заходження в проміжний порт для бункерування варто включати в рейсовий чартер. Також судновласниками враховується можливість економії палива від руху судна зі зниженою швидкістю, що може дати значний економічний ефект як у трамповому, так і в лінійному й торговельно-промисловому судноплавстві. У роботі обґрунтовано методику вибору інвестиційного проекту придбання судна-балкера з огляду на можливість його експлуатації на різних швидкостях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Кулик, В., А. Захарчук, Ю. Любиш, and Ю. Градиський. "Перевезення продукції органічного землеробства в повітряних коридорах." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 18 (March 19, 2020): 32–41. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2019.18.32-41.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальній проблемі забезпечення процесу перевезень повітряними коридорами продукції органічного характеру.Метою даного дослідження є розробка теоретико-методологічних положень організації перевезення швидкопсувної продукції органічного походження.Предметом дослідження статті є логістика перевезень швидкопсувних вантажів в повітряних коридорах.Актуальність теми полягає у тому, що сьогодні найкращим способом доставки є міжнародні транспортні коридори. Для покращення доставки швидкопсувних вантажів необхідно обирати найдоцільніший вид транспортування зберігаючи якість самих товарів. Складність повітряного перевезення органічної продукції полягає у тому, що під час посадки на вантажі діють значні динамічні навантаження, а в польоті – різкі перепади температури. Це може негативно відображатися на якості продукції, що перевозиться. У статті висвітлена проблема перевалки з одного борту на інший, яка ускладняється тим, що мають бути дотримані всі умови забезпечення температурних режимів та відсутності навіть незначних ударних перевантажень.На сьогоднішньому ринку все частіше набувають популярності свіжі продукти, але через неправильне транспортування органічні продукти можуть втратити свої властивості, їх якість вже буде сумнівною. Відповідно до рівня міжнародних стандартів потрібно покращувати логістичне обслуговування таких вантажів. Вирішення цієї проблеми дає досвід розвинених країн, в яких активно створюються і удосконалюються регіональні, національні та транснаціональні транспортно-логістичні системи, що забезпечують ефективні транспортні, науково-виробничі та постачальницько-збутові комунікації між економічними агентами.В результаті виконаних досліджень визначено методичні засади управління логістикою перевезень швидкопсувних вантажів в авіаційних повітряних коридорах, що може забезпечити оптимізацію бізнеспроцесів постачань продукції органічного землеробства безпосередньо замовникам із збереженням якості та своєчасності доставки.Практичне значення отриманих результатів полягає в тому, що вони можуть бути використані при прийнятті управлінських рішень та розробці умов та вимог перевезення продуктів з метою підвищення якості їх логістичного обслуговування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Bernevek, Т. І., N. L. Pavlova, and І. І. Tykhonina. "ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НАЛИВНИХ ВАНТАЖІВ МОРСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ." Transport development, no. 4(11) (January 14, 2022): 94–103. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.4-11.09.

Full text
Abstract:
Вступ. Значний обсяг перевезень наливних вантажів морським транспортом і фізико-хімічні властивості цих речовин зумовлюють специфіку процесу транспортування та вибір відповідної технології, яка забезпечує якісну доставку при гарантуванні максимального рівня безпеки. Необхідність вирішення цієї проблеми актуалізує запровадження інноваційних технологічних рішень у цій сфері. Одним із них є флекситанки, які уможливлюють перевезення безпечних рідких вантажів різного походження і призначення у великотоннажних контейнерах і здатні забезпечити ефективну організацію процесу перевезень, у тому числі й мультимодальних. Метою статті є дослідження особливостей використання флекситанків як сучасної технології перевезення наливних вантажів морським транспортом і формування специфічних організаційно-технологічних заходів щодо їх застосування. Результати. У досліджені визначено роль наливних вантажів у загальному обсязі міжнародної морської торгівлі та їх специфіку. На основі дослідження наявних способів і технологічних схем перевезення наливних вантажів морським транспортом (танк-контейнерів, цистерн, танкерних суден), їх переваг і недоліків доведено доцільність використання флекситанків. Визначено їх конструктивні особливості, техніко-експлуатаційні характеристики й вимоги, яких необхідно дотримуватися задля забезпечення належного рівня безпеки при використанні. Установлено сучасні тенденції, які характерні для сучасного світового ринку флекситанків, приділено увагу особливостям унормування і стандартизації процесів оцінки їх якості й надійності. За результатами дослідження техніко-економічних показників різних видів тари, призначеної для перевезень наливних вантажів морським транспортом, порівняно їх основні експлуатаційні характеристики. Виокремлено переваги та недоліки флекситанків. Охарактеризовано технологію процесу перевезення вантажу і сформовано загальну технологічну схему перевезень наливних вантажів із використанням флекситанків при експортно-імпортних операціях. Запропоновано комплекс організаційно-технологічних заходів, спрямований на подальший розвиток і просування цієї технології перевезення наливних вантажів морським транспортом. Висновки. Використання флекситанків як сучасної технології перевезення наливних вантажів морським транспортом спрямовано на підвищення ефективності цього процесу, забезпечення належного рівня екологічності й максимального рівня безпеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Сурілова, А. "ПУБЛІЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ СУДЕН У ПОРТАХ. МІЖНАРОДНИЙ АСПЕКТ." Юридичний вісник, no. 6 (February 16, 2022): 190–97. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i6.2283.

Full text
Abstract:
Для українських дослідників і звичайних громадян болючими є питання, пов’язані з функціонуванням морських портів. Час від часу ми отримуємо новини про те, що перевалка вантажів критично зменшилася, портова інфраструктура знаходиться в занедбаному стані, працівники порту не отримують зарплатню і так далі. Це слугує чинником того, що порти перебувають на особливому місці в об’єктиві сучасних правових досліджень, адже саме право насамперед покликане врегулювати такі проблеми, створивши безпечний юридичний та економічний простір із прозорими правилами гри для бізнесу, який буде розвивати порти в Україні. Однак порти неможливо собі уявити без морського транспорту. Саме тому з урахуванням прагнення України до діяльності у сфері морського транспорту, яка заснована на найкращих міжнародних практиках, у статті досліджено питання міжнародних стандартів щодо оформлення суден у порту. Головним чином було проаналізовано зміст Конвенції про полегшення міжнародного морського судноплавства 1965 року. Звертається увага на те, що з 2016 року діє остання версія Додатку до Конвенції. Вона містить перелік стандартів і рекомендацій (рекомендованої практики), яка безпосередньо стосується предмету дослідження. У результаті дослідження було з’ясовано, що нова версія Додатку містить перелік нововведень, основними з яких є перехід документообігу на електронну форму, а це є позитивним аспектом змін, внесених до Додатка до Конвенції. Разом із цим перелік документів, які вимагає портова влада, було розширено з 8 до 12 одиниць. Зокрема, окрім таких документів, як загальна декларація, декларація про вантаж, про суднові припаси, про особисті речі, до суднової ролі, списку пасажирів, морської санітарної декларації було додано пов’язані з охороною відомості, а також попереднє електронне повідомлення про вантажі для цілей оцінки митних ризиків і форму попереднього повідомлення про доставку відходів у портові приймальні споруди. Окрім цього, додано розділ, цілковито присвячений безбілетним пасажирам. Наприклад, урегульовано питання поводження з ними, їх оформлення та процедури депортації. Стаття містить характеристику головних аспектів адміністрування та оформлення суден у портах з огляду на міжнародні стандарти, які містить Конвенція та Додаток. У підсумку наводяться рекомендації щодо напряму подальших досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Онищенко, Светлана, and Юлия Сурганов. "СИСТЕМЫ ДОСТАВКИ ГРУЗОВ - СТРУКТУРА И ФОРМИРОВАНИЕ." Modern engineering and innovative technologies, no. 07-02 (April 29, 2018): 97–101. http://dx.doi.org/10.30890/2567-5273.2019-07-02-092.

Full text
Abstract:
У статті розглядається система доставки вантажів як сукупність елементів транспортних систем (транспортних засобів, інфраструктури, шляхи комунікацій між ними – не враховуючи їх належність та підпорядкованість, адже у роботі вони розглядаються суто як фіз
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Korol, V. "JUSTIFICATION OF CONTAINER USING IN THE DESIGN OF CARGO DELIVERY SYSTEM." Collection of scientific works of the State University of Infrastructure and Technologies series "Transport Systems and Technologies" 32, no. 2 (December 2018): 175–87. http://dx.doi.org/10.32703/2617-9040-2018-32-2-175-187.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

МЕЛЬНІКОВА, Юлія, Ірина КЛИМЕНКО, and Марія ВЕСЕЛА. "ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТРАНСПОРТНОЇ ЛОГІСТИКИ УКРАЇНІ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 17 (November 14, 2021): 110–16. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i17.640.

Full text
Abstract:
Робота присвячена виявленню основних проблем транспортної логістики в галузі автомобільного транспорту. На основі статистичних даних за останні п’ять років був виявлений сталий ріст обсягу перевезень автомобільного транспорту, що доводить його затребуваність на ринку вантажних перевезень України. Виявлено, що сучасні ринкові умови гальмують процес розвитку транспортної логістики. Досліджено основні тенденції в галузі автомобільного транспорту, що спричинені змінами у світовій економіці внаслідок COVID-19. Результати проведеного дослідження свідчать, що економічна криза, спровокована пандемією COVID-19, негативно вплинула на всю світову економіку. Автомобільний транспорт відчув негативний вплив коронавірусу. На основі отриманих результатів досліджень окреслені перспективи розвитку ринку транспортної логістики України. Після проведеного аналізу малюється песимістична картина розвитку транспортної галузі, але необхідно відмітити, що попри всі перепони автомобільний транспорт України збільшує обсяги перевезень. Тенденція переваги транспортно-експедиційних компаній, що не мають свого рухомого складу, над іншими транспортними компаніями на вітчизняному ринку ще буде зберігатися тривалий час. Запропоновано шляхи вирішення виявлених проблем з урахуванням особливостей ринку вантажних перевезень України. Реалізація цих заходів призведе до прискорення доставки вантажу з найменшими втратами. Також виявлена обнадійлива перспектива перенесення виробництв європейських компаній з Китаю ближче до ринку збуту дає надію на залучення іноземних інвестиції в економіку України і в транспортну галузь зокрема. Результати дослідження можуть бути використані менеджерами транспортних компаній при плануванні їх діяльності. Ключові слова: транспортна логістика, автомобільний транспорт, пандемія, вантажні перевезення, тенденції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Чайковська, Т. "Модель управління доставкою вантажів "точно в строк"." Економіст, no. 6 (3 08) (2012): 59–61.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Павлова, Наталья. "ФОРМИРОВАНИЯ ВАРИАНТОВ ДОСТАВКИ ГРУЗОВ В СРЕДЕ ПРОЕКТА ОРГАНИЗАЦИИ МОРСКИХ ПЕРЕВОЗОК." SWorldJournal, no. 06-01 (December 30, 2018): 103–9. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2020-06-01-081.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто методичні положення щодо формування варіантів доставки вантажів при організації морських перевезень з використанням методології проєктного менеджменту. Сформульовано завдання побудови маршрутів суден при оперативному управлінні робо
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Павлова, Наталья. "ФОРМИРОВАНИЯ ВАРИАНТОВ ДОСТАВКИ ГРУЗОВ В СРЕДЕ ПРОЕКТА ОРГАНИЗАЦИИ МОРСКИХ ПЕРЕВОЗОК." SWorldJournal, no. 06-01 (December 30, 2018): 103–9. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-06-01-081.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто методичні положення щодо формування варіантів доставки вантажів при організації морських перевезень з використанням методології проєктного менеджменту. Сформульовано завдання побудови маршрутів суден при оперативному управлінні робо
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Girina, Olga Borisovna. "ДИНАМІЧНА МОДЕЛЬ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ СИСТЕМИ ПОРТІВ." Научный взгляд в будущее, no. 05-02 (October 12, 2017): 72–79. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2017-05-02-064.

Full text
Abstract:
Розглядається динамічна економіко-математична модель транспортної системи доставки вантажів через морські порти для оцінки економічного потенціалу портів в нинішньому та перспективному стані в умовах їх розвитку з вибором структури інвестиційних витрат на
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Кушнір, Юлія, Глеб Уткін, Вадим Тесленко, and Наталія Халіпова. "ОРГАНІЗАЦІЯ ЕФЕКТИВНОГО ПРОЦЕСУ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ В РОЗПОДІЛЬЧІЙ СИСТЕМІ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ." ГРААЛЬ НАУКИ, no. 11 (January 18, 2022): 266–75. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.24.12.2021.044.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу основних проблем та перспектив ефективної організації доставки вантажів в розподільчій системі постачань. За результатами аналізу літературних джерел установлена необхідність забезпечення надійного транспортного процесу та визначення його характеристик, що дозволить розробляти науково обґрунтовані заходи щодо підвищення ефективності транспортно-логістичних процесів. Проведене імітаційне моделювання функціонування розподільчої системи в Дніпропетровській області за допомогою AnyLogic дозволило встановити доцільність використання на розвізних маршрутах автомобілів середньої вантажопідйомності та визначити оптимальну кількість розподільчих складів. Аналіз залежності витрат на транспортування вантажів від параметрів розподільчої системи свідчить, що існують такі значення загальної кількості складів, кількості розподільчих центрів, вантажопідйомності автомобілів задіяних у перевезеннях, за яких загальні сумарні витрати мають мінімум.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Мордвинов, С. Л., М. В. Адаменко, and О. В. Іванов. "Аналіз досвіду проведення заходів з десантування вантажів парашутним способом в антитерористичній операції." Наука і оборона, no. 4 (March 4, 2021): 27–31. http://dx.doi.org/10.33099/2618-1614-2020-13-4-27-31.

Full text
Abstract:
Пріоритетним способом доставки органів розвідки в тил противника та підтримання (забезпечення) їхніх подальших дій є парашутне десантування. Останнім часом цей напрям стрімко розвивається в провідних країнах світу та набуває широкого застосування під час проведення спеціальних і загальновійськових операцій у локальних конфліктах. З огляду на це важливим є поглиблений аналіз власного досвіду та оцінювання наявних сил та засобів доставки повітряних десантів. Стаття містить загальний опис проблем, виявлених у процесі виконання практичних завдань з десантування вантажів під час ведення бойових дій на сході України. За результатами проведеного аналізу запропоновані шляхи вирішення висвітлених проблемних питань, надані пропозиції до проектів керівних документів, методичних рекомендацій. Висвітлені нові перспективні способи застосування повітрянодесантної техніки, що може сприяти підвищенню ефективності застосування повітряного десантування розвідувальних органів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Колодін, А. "ЩОДО ПИТАНЬ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ, СУТНОСТІ ТА ОСНОВНИХ ІНТЕРЕСІВ СТОРІН ЗА ДОГОВОРОМ БЕРБОУТ-ЧАРТЕРУ." Юридичний вісник, no. 2 (July 6, 2021): 153–58. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i2.2168.

Full text
Abstract:
У статті визначається, що регу­лювання приватноправових дого­вірних відносин, пов'язаних з пере­везенням за договором чартеру, не підлягає нормативній міжна­родній регламентації. Це означає, що морське перевезення за дого­ворами чартеру в міжнародному сполученні підпадає під дію норм застосування національного права. Для сфери застосування чар­теру як об'єкта договірних відно­син з перевезення служить вантаж, який через певні обставини (вели­ кий обсяг партії, специфічну регу­лярність відвантажень тощо) не може бути переданий для доставки публічному перевізнику - тран­спортному підприємству загаль­ного користування. Йдеться, як правило, про міжнародні морські перевезення масових вантажів на великі відстані. Для великих пар­тій сировини, енергоносіїв, мета­лів, сільськогосподарської продукції та іншого публічні перевізники не являють для вантажовласників інтерес. Ті в основному працюють на головних магістральних марш­рутах переміщення товарів між­народної торгівлі, встановлюють високі ціни, пристосовують судна для перевезень генеральних ван­тажів, як правило, контейнерів для розміщення в них великотон­нажних контейнерів на лінійних судах-контейнеровозах. Правова регламентація договору чартеру, а також зміст і умови документа чартеру залежать від того, до якого виду національне право відносить той чи інший дого­вір чартеру. ЦК України кваліфікує чартер як договір фрахтування без підрозділу його на види. Одним з різновидів договору чар­теру натепер є договір про корис­тування чужим судном. Договір бербоут-чартеру можна визна­чити як угоду, згідно з якою орен­додавець передає фрахтувальнику корабель без екіпажу й обладнання (можливо, з частковим екіпажем і обладнанням) на певний термін, зазначений у договорі, або на неви- значений термін, а фрахтувальник зобов’язується виплатити орендо­давцю узгоджену плату.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Козіна, І. В. "Організація процесів управління доставки вантажів у вугільних шахтах при нестаціонарності середовища." Геотехнічна механіка, Вип. 122 (2015): 89–94.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Гніденко, В. І., and Є. П. Медведєв. "ОКРЕМІ ПИТАННЯ ДОГОВІРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ НАДАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ У МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕННЯХ." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 2 (42) (January 27, 2022): 63–70. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2021-42-2-63-70.

Full text
Abstract:
У статті досліджено окремі питання договірного регулювання надання транспортних послуг у мультимодальних перевезеннях. У світлі прийняття нового для нашої країни закону «Про мультимодальні перевезення» це питання набуло нового значення та важливості. У статті відзначено, щотермін «мультимодальне перевезення» означає перевезення вантажів кількома видами транспорту за допомогою одного договору перевезення. На жаль, технічні розробки мультимодальних перевезень вантажів не підкріплені належною законодавчою базою. Прийняття закону дозволить врегулювати мультимодальні перевезення та визначити правове поле розвитку сучасних способів доставки вантажів. А це, у свою чергу, дозволить підвищити якість обслуговування споживачів транспортних послуг, знизити екологічні навантаження на природне середовище, а також прискорити рух товарів між Україною та ЄС. У статі говориться, що транспортна галузь є основою для прискорення розвитку національної економіки шляхом створення безпечної, надійної, ефективної мультимодальної транспортної системи, що базується на ринкових принципах та відповідає потребам української промисловості. Ключові слова: транспортні послуги, пряме змішане сполучення, перевезення вантажів, оператор мультимодального перевезення, перевізний документ, мультимодальне перевезення, договір мультимодального перевезення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Onyshchenko, S. P., and Yu O. Koskina. "Essence, Specifics and Forming of Cargo Delivery Systems." Visnyk of Vinnytsia Politechnical Institute 144, no. 3 (2019): 86–95. http://dx.doi.org/10.31649/1997-9266-2019-144-3-86-95.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Horbachev, P., O. Makarichev, T. Nemna, and S. Svichynskyi. "ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ ЗА РАЗОВИМИ ЗАЯВКАМИ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 4, no. 50 (September 12, 2018): 50–56. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.4.050.

Full text
Abstract:
Відомим на сьогоднішній день критеріям ефективності виконання вантажних перевезень властивий ряд недоліків. Стосовно разових перевезень у міжнародному сполученні такими недоліками є неврахування особливостей виконання перевезень у певних напрямках, стану ринку, випадковості елементів транспортного процесу, прибутковості перевезення по відношенню до його тривалості. Для їх усунення як критерій ефективності виконання перевезень вантажів за разовими заявками було запропоновано використовувати питомий прибуто перевізника за добу витраченого на оборотний рейс часу. Він являє собою випадкову величину, закон розподілу якої визначається розподілами його складових. Отриманий аналітичний вираз щільності розподілу даного критерію зробив можливим отримання графіків щільності ймовірності питомого прибутку. Дослідження даної щільності було здійснено шляхом проведення повного факторного експерименту. Отримані в результаті криві щільності ймовірності дають уявлення про закономірності зміни питомого прибутку автотранспортного підприємства від виконання перевезень вантажів за разовими замовленнями в напрямку країн ЄС та СНД в залежності від транспортної зони, до якої здійснюється перевезення, тарифу на його виконання в прямому напрямку та відстані доставки. Дані закономірності стали основою для ймовірнісної оцінки ризиків при здійсненні перевізної діяльності за відомих умов виконання рейсу у напрямку з України за кордон, що є цінною інформацією для перевізників при прийнятті рішення щодо виконання перевезення. Так, в роботі приводяться значення ймовірності виникнення критичного ризику, тобто ризику мати збитки за результатами перевезення. На основі результатів проведених експериментальних досліджень розроблено рекомендації щодо прийняття рішень про виконання разових міжнародних перевезень, спрямовані зорієнтувати перевізників на ведення статистики доходів, витрат та часових складових транспортного процесу та дозволяють визначити доцільність здійснення доставки чи встановити пріоритет обслуговування заявок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Khabutdinov, R. A., S. V. Shyriaieva, and D. A. Svirin. "MODELING OF FREIGHT DELIVERY TIME IN INTERNATIONAL ROAD CONNECTION." National Transport University Bulletin 1, no. 43 (2019): 187–95. http://dx.doi.org/10.33744/2308-6645-2019-1-43-187-195.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

O, Melnychenko, and Bohomolova N. "ECONOMIC BASICS OF PERISHABLE CARGO DELIVERY MANAGEMENT." National Transport University Bulletin 2, no. 47 (2020): 156–62. http://dx.doi.org/10.33744/2308-6645-2020-2-47-156-162.

Full text
Abstract:
The article explores the main problems of managing the perishable cargo delivery, identifies the economic aspects of the development of logistics technologies. The foundations of increasing the efficiency of the perishable products delivery control system are proposed. Object of the study - supply chain management of perishable products. Purpose of the study - the systematization of processes of economic management framework of perishable cargo delivery and the development of proposals to improve its efficiency. Methods of the study - system generalization, method of comparisons, classification and analytical. Transportation of perishable products requires increased attention to maintaining the quality of the cargo. This is achieved by thorough preparation for transportation, strict compliance with numerous requirements for load, placement, packaging, delivery time, etc. All this places high demands on the process of organizing transportation, in terms of coherence and coordination of participants' actions, requires compliance with standards, quality planning of both the process and the delivery result. Based on the analysis of the main trends in the development of supply chain management system of perishable products, the essence and features of the basic principles manifestation of the delivery management process are substantiated and characterized. Among these principles stand out: consistency, innovation, coordination, balance and efficiency. These principles are implemented in the technical, technological and organizational and economic components of the management system. The essence of the economic mechanism for managing the perishable goods delivery is revealed. The effectiveness of the mechanism is achieved by the synergistic effect of its components, the action of levers and instruments of organizational and economic regulation. The consistency of the elements of the supply chain management mechanism helps to balance the economic interests and efforts of delivery entities. The results of the article can be used by transport and logistics enterprises to form the basis for improving the delivery of perishable and other types of products. KEYWORDS: TRANSPORT; ENTERPRISES; PERISHABLE CARGO; LOGISTICS; DELIVERY; MANAGEMENT; EFFICIENCY.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Очередько, О. О., and Я. В. Ващенко. "ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ МОРСЬКОГО ТА РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 4 (63) (December 29, 2021): 60–64. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/63-9.

Full text
Abstract:
У роботі розглядається процес прийняття управлінських рішень для підвищення ефективності діяльності підприємств морського та річкового транспорту. Автори акцентують увагу на управлінні підприємствами морегосподарського комплексу за допомогою прийняття управлінських рішень із метою забезпечення основного фокусу функціонування підприємств морського транспорту, тобто надання якісних послуг із доставки вантажів. Отже, процес прийняття управлінських рішень може розглядатися як продукт економічної діяльності підприємств море господарського комплексу. Тобто морська галузь буде трансформована завдяки технології розумного судноплавства. Велику увагу зосереджено на технічному розвитку та обговоренні правових, безпечних економічних та соціальних наслідків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Koskina, Yu O. "Set-theory Approach to Modelling of the Structure of Cargoes Delivery Systems." Visnyk of Vinnytsia Politechnical Institute 146, no. 5 (2019): 62–74. http://dx.doi.org/10.31649/1997-9266-2019-146-5-62-74.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Adamov, U. І., and A. F. Dyachenko. "METROLOGICAL SUPPOT TO TRANSPORT PEOPLE, EQUIPMENT AND LOADS PARACHUTE WAY." Key title Zbìrnik naukovih pracʹ Odesʹkoï deržavnoï akademìï tehnìčnogo regulûvannâ ta âkostì -, no. 1(8) (2016): 37–41. http://dx.doi.org/10.32684/2412-5288-2016-1-8-37-41.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

ПТИЦЯ, Наталія, and Катерина КОВЦУР. "ДО ПИТАННЯ ВИЗНАЧЕННЯ ХАРАКТЕРУ РОЗТАШУВАННЯ ВАНТАЖООДЕРЖУВАЧІВ ПРИ ДОСЛІДЖЕННІ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 16 (May 20, 2021): 131–36. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i16.515.

Full text
Abstract:
Роздрібний ланцюг постачань під тиском високого рівня конкуренції на ринку змушує інших учасників процесу загострювати свою увагу на підвищенні ефективності операцій та визначенню параметрів процесу доставки. Особливістю доставки вантажів в роздрібну торгівельну мережу є територіальне розосередження торгових точок, що визначає розсіювання вантажопотоку у просторі та часі. Існуючі шляхи підвищення ефективності організації руху матеріального потоку є історично сформовані технологічні процеси у логістичному ланцюгу постачань: розробка схем завезення товарів у торгові точки, визначення раціональних розмірів партій і частоту поставок, формування раціональних маршрутів і графіків завезення товарів, визначення структури парку рухомого складу, та інші технологічні процеси, що дозволяють оптимізувати логістичні витрати. Існуючі підходи до визначення характеристик району перевезень та дислокації торгових точок доводять, що прийняті в досліджених роботах допущення про рівномірність розташування торгових точок в районі обслуговування прийняті для спрощення вирішення задач з раціоналізації перевезень. Проаналізовані підходи та залежності не відповідають реальним процесам, що призводить до значних відхилень реальних та модельних значень при визначенні умов роботи транспорту в ланцюгу постачань. Пропонується виявити та формалізувати закономірності розташування торгових точок в районі обслуговування, що дозволить з достатнім ступенем точності визначати умови роботи транспорту в ланцюгу постачань. Ключові слова: система доставки, логістичні витрати, щільність торгових точок, витрати на транспортування, район обслуговування, формат торгової точки, роздрібна торгівельна мережа.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Х., Джемліханов Т. "ЗАКОНОДАВЧЕ РЕГУЛЮВАННЯ МИТНИХ ПРОЦЕДУР НА МОРСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 2 (38) (February 12, 2020): 161–69. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2019-38-2-161-169.

Full text
Abstract:
У статті досліджено законодавче регулювання митної справи в нашій державі, виокремлено вплив міжнародного права на митну сферу. Проаналізовано нормативні акти, які забезпечують здійснювати митні процедури. Висвітлено напрямки правового забезпечення на морському транспорті. Встановлено, проблема законодавчої регламентації митних процедур на морському транспорті є досить актуаль-ною, потребує всебічного дослідження, з метою розробки спрощенних, уніфікованих правил митного оформлення на морському транспорті. Морські перевезення є економічно вигідними для зьовнішньої дія-льності країн, дозволяють здійснити доставку вантажів з різних континентів, тому для цієї категорії транспорту потрібні особливі умови митного оформлення. Ключові слова: морський транспорт, митні процедури, митне оформлення, митна справа, морські перевезення, міжнародне право, законодавчі акти
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

ЛІТВІНОВА, Яна, and Владислав БІЛОНОГ. "УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИЧНОГО ПІДХОДУ ДО ПОБУДОВИ РАЦІОНАЛЬНИХ МАРШРУТІВ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ АВТОТРАНСПОРТОМ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 15 (November 26, 2020): 54–63. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i15.392.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячене пошуку нових підходів до підвищення ефективності вантажних перевезень на основі аналізу методів та алгоритмів побудови раціональних схем маршрутів. Для проведення дослідження використано методи порівняння, узагальнення з метою визначення особливостей умов реалізації спрощення процесу пошуку раціональних маршрутів перевезення вантажів, а також його вдосконалення, синтезу – при поєднані методу та алгоритму вирішення транспортних задач з розкриттям ролі кожного елемента в системі цілого. Проаналізовані теоретико-методичні засади провідних науковців в галузі транспорту щодо вирішення існуючих проблем при доставці вантажів клієнтам. Зазначено, що низка проблем при побудові раціональних схем маршрутів пов’язана з недосконалими та трудомісткими методами вирішення транспортних задач. Аналіз особливостей вантажних перевезень, як найбільш складного процесу при використанні автомобільного транспорту, дозволив розширити перелік, відмітивши особливість, яка відображає використання неефективних та нераціональних схем маршрутів при перевезенні вантажів. У результаті дослідження встановлено, що в сучасних умовах господарювання рядовому менеджеру, що забезпечує побудову раціональних маршрутів, досить складно забезпечити виконання завдання. Цим визначається доцільність використання двофазної оптимізації при розв’язанні транспортних задач, а саме, суміщень при поєднанні методу «Мітли» та алгоритму вирішення задачі комівояжера при використанні MS Excel. Розглянуто приклад використання зазначеного суміщення для умовного автотранспортного підприємства м. Кривий Ріг. Побудовані та визначені характеристики маршрутів руху вантажного автотранспорту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Prokudin, G. S., and M. S. Oliskevych. "THE INFLUENCE OF THE TRANSPORT SYSTEM STRUCTURE ON THE QUANTITIES F DELIVERY OF CARGOES IN INTERCITY." National Transport University Bulletin 1, no. 43 (2019): 143–58. http://dx.doi.org/10.33744/2308-6645-2019-1-43-143-158.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Tseiko, B. "ASSESSMENT OF THE QUANTITY OF CARGOES DELIVERY BY MEANS OF THE COEFFICIENT OF REMOVING THE TIME OF ACCESS TO THE STATION." Collection of scientific works of the State University of Infrastructure and Technologies series "Transport Systems and Technologies" 32, no. 2 (December 2018): 130–38. http://dx.doi.org/10.32703/2617-9040-2018-32-2-130-138.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Андрейцев, А., Ю. Вяла, А. Гейлик, Т. Клецька, and О. Ляшко. "ПОРІВНЯННЯ МЕТОДІВ РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧІ ОПТИМАЛЬНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ." Vodnij transport, no. 2(30) (February 27, 2020): 59–70. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553/2020.2.30.07.

Full text
Abstract:
Дана стаття присвячена порівнянню методів розв’язання задачі про оптимальне завантаження транспортного засобу. Ця задача є однією з тих, що наочно демонструють переваги математичного моделювання в процесах вироблення та прийняття рішень при плануванні транспортних перевезень. Крім того, дана задача є однією з істотних складових логістичної програми при плануванні доставки вантажів. Метою дослідження було порівняння різних методів розв’язання на прикладі задачі про оптимальне завантаження одного транспортного засобу.Задача про оптимальне завантаження належить до класу задач цілочисельного лінійного програмування. Існує ряд методів її розв’язання. У статті розглянуто деякі з них. Графічний метод є найпростішим і наочним. Але його застосування стає неможливим, якщо кількість найменувань вантажів більша трьох.Метод відтинаючих площин базується на відтинанні від області допустимих розв’язків задачі з послабленими обмеженнями частин, що не містять цілочисельних розв’язків. Однак, в разі наявності декількох розв’язків, він не дозволяє знайти всі оптимальні плани. Метод гілок та границь дозволяє знайти всі розв’язки. Однак він вимагає розв’язання великої кількості задач лінійного програмування.Метод динамічного програмування є одним з найпростіших в застосуванні і не вимагає громіздких обчислень при розв’язанні задач невеликої розмірності. Для демонстрації переваг і недоліків зазначених методів розглянуто приклад задачі оптимального завантаження, що має декілька розв’язків. Описано процес розв’язання даної задачі кожним з методів. Застосування методу відтинаючих площин не дозволяє знайти всі оптимальні рішення. Метод гілок та границь приводить до необхідності розв’язання одинадцяти задач лінійного програмування. Використання методу динамічного програмування показує, що він є ефективним і найбільш простим у застосуванні. На завершення, зазначено, що при збільшенні кількості найменувань вантажів, метод динамічного програмування вимагає істотного збільшення обсягу обчислень. Крім того, застосування даного методу ускладнюється при розв’язанні задачі про оптимальне завантаження більш ніж одного транспортного засобу. Ключові слова. цілочисельне програмування, метод гілок та границь, метод відтинаючих площин, метод динамічного програмування
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Горбань, А. В., О. В. Маранов, Ю. П. Клочков, and З. Я. Дорофєєва. "ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ МОНІТОРИНГУ ТА УПРАВЛІННЯ РУХОМ СУДЕН З ВИКОРИСТАННЯМ ДАНИХ СУПУТНИКОВОЇ НАВІГАЦІЇ." Vodnij transport, no. 1(32) (January 27, 2021): 114–27. http://dx.doi.org/10.33298/2226-8553.2021.1.32.12.

Full text
Abstract:
У статті досліджена можливість інформаційного забезпечення для моніторингу та управління рухом суден з використанням даних супутникової навігації. Розглянуті елементи системи безпеки судноводіння. Вирішення завдань, пов'язаних з безпекою судноводіння і своєчасною доставкою вантажів, екологічним захистом прибережної зони, вимагає чіткого моніторингу руху суден і управління швидкостями потоків судів або окремих суден. Для цієї мети необхідне впровадження нових сучасних радіотехнічних засобів на базі високоточних супутникових навігаційних технологій та застосування систем, які забезпечують безпеку плавання судів. Дані обставини вимагають створення в регіонах систем керування судноплавством з таким навігаційним забезпеченням, яке б у максимальному ступені знижувало ризик аварій судів при плаванні в прибережних водах, на підходах до портів, у портових водах, у вузкостях, на внутрішніх водних шляхах, де свобода маневрування обмежена. У дослідженні представлене рішення актуальної наукової задачі з розробки математичного забезпечення формування високоточних полів місцевизначення, річкової диференціальної підсистеми GPS, для створення суцільних високоточних телекомунікаційних полів у СХ та ПХ діапазонах з урахуванням впливу полі компонентної підстилаючої поверхні, параметрів приймально-передаючого обладнання та урахування загоризонтної рефракції, яка має важливе значення для водного транспорту. Ключові слова:
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Nemchuk, O. O., N. A. Vereshchaka, and S. P. Onyshchenko. "СУТНІСТЬ ТА СПЕЦІФІКА ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЄКТІВ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ." Transport development, no. 1(8) (April 29, 2021): 135–48. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.1-8.13.

Full text
Abstract:
Вступ. Успішність інфраструктурних заходів визначається успішністю реа- лізації відповідних проєктів: навіть дуже своєчасні і необхідні заходи можуть не бути доведені до логічного кінця або не забезпечити отримання необхідного результату, якщо управління відповідними інфраструктурними проєктами здій- снюється неналежним чином. Тому для забезпечення успішності та ефективнос- ті цієї категорії проєктів необхідна відповідна теоретична база для підтримки процесів управління. Фундаментом цієї теоретичної бази має бути чітка іден- тифікована сутність та специфіка інфраструктурних проєктів у сфері водного транспорту, бо саме це визначає специфіку процесів управління цими проєктами. Метою дослідження є ідентифікація основних видів інфраструктурних проєк- тів у сфері водного транспорту і встановлення їх специфіки як основи для роз- робки моделей і методів ефективного управління цими проєктами. Результати. У цьому дослідженні ідентифіковано сутність і специфіка інфраструктурних проєктів на водному транспорті. Визначено логічний ланцюжок впливу стану і параметрів цієї інфраструктури на різні параметри транспортного обслугову- вання і конкурентоспроможність транспортної системи країни. Отже, стан інфраструктури визначає безпеку судноплавства, формує обмеження на розмір суден (і, відповідно, розмір вантажних партій), а також зумовлює час рейсу суд- на і доставки вантажу. Таким чином, розвиток інфраструктури водного тран- спорту є необхідним чинником підвищення конкурентоспроможності портів та ефективності морських і річкових перевезень. Крім того, розвиток технологій і діяльність міжнародних організацій (наприклад, ІМО) зумовлюють більш високі вимоги до забезпечення безпеки судноплавства, що також відбивається на вимо- гах до інфраструктури. Крім того, інфраструктура водного транспорту підда- на не тільки «моральному» старінню, а й природному «зносу», причому більшою мірою, ніж в інших видів транспорту. Це пояснюється «агресивністю» водного середовища і природними процесами (наприклад, замулюванням дна). Встановле- но основні види інфраструктурних проєктів на водному транспорті: модерніза- ція об’єктів; заміна об’єктів; відновлення об’єктів; розвиток існуючих об’єктів; створення нових об’єктів. Визначено продукти інфраструктурних проєктів – це об’єкти інфраструктури, які або створюються, або змінюються (відновлення, заміна, модернізація, розвиток). Встановлено цілі і місію цієї категорії проєк- тів. Висновки. Отримані результати є основою для розробки моделей і методів управління інфраструктурними проєктами на водному транспорті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Кунда, Неоніла, and Андрій Соломка. "ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ЗМІШАНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ АВТОМОБІЛІВ У МІЖНАРОДНОМУ СПОЛУЧЕННІ." ГРААЛЬ НАУКИ, November 1, 2021, 225–32. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.22.10.2021.39.

Full text
Abstract:
Висвітлено роль змішаних перевезень вантажів у світовій транспортній галузі. Наведено означення інтермодального перевезення за міжнародними правилами. Представлено методи завантаження автомобіля та проаналізовано умови їх застосування. Описано використання автовозів та контейнерів для перевезення транспортних засобів. Представлено схеми розташування автомобілів на напівпричепах. Викладено основні правила підготовки автомобілів до транспортування, що забезпечують збереження товарного виду вантажу та успішну доставку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

КИРИЧЕНКО, Г. І. "Інтелектуальна система управління процесом доставки вантажу." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті, no. 5 (October 27, 2015). http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v0i5.55393.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Кунда, Неоніла. "ОПТИМІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ІГРОВИХ МОДЕЛЕЙ." InterConf, September 20, 2021, 232–46. http://dx.doi.org/10.51582/interconf.19-20.09.2021.029.

Full text
Abstract:
Транспортні послуги повинні надаватися з оптимальною якістю за прийнятним тарифом. Тариф залежить від витрат на доставку вантажу. Наведено приклад контейнерного перевезення у змішаному сполученні. Досліджено автомобільно-морську і залізнично-морську схему організації перевезення. Розглянуто можливість зниження тарифів шляхом залучення зворотних контейнерів. З використанням математичної моделі «гра з природою» визначено оптимальний розмір знижок, які може отримати замовник.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Наконечна, Таїсія, and Віталій Кіщук. "ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ КОНСОЛІДАЦІЯ ВАНТАЖІВ У АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯХ." Економіка та суспільство, no. 34 (December 28, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-34-37.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблеми світової логістики, в контексті зменшення надійності перевезень та зростання транзитного часу при використанні морського та залізничного транспорту. Визначено, зростання ролі авіаперевезень, як наслідок виникає проблема додаткових витрат для підприємств у порівнянні із іншими видами транспорту, що змушує шукати більш економічно вигідні варіанти доставки. На цьому ж фоні виникає необхідність пошуку нових шляхів розвитку транспортно-логістичного комплексу України, що спричинено наявністю ряду старих проблем та нових викликів пов'язаних з пандемією, нестабільною політичною та економічною ситуацією в країні та війною. Розглянуто поняття консолідації вантажів та доведено ефективність даного процесу через збільшення економічної вигоди та підсилення екологічного та соціального ефекту для учасників ланцюга поставок та суспільства і досягнення тривимірного ефекту від впровадження даної концепції та досліджено основні напрямки подолання проблем доставки консолідованих вантажів в розрізі нормативно-правової бази, інформаційної та транспортної систем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Polishchuk V.P., Liubov Guzhevska, and Olena Denys. "ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ У МІЖНАРОДНОМУ КОНТРЕЙЛЕРНОМУ СПОЛУЧЕННІ." European Journal of Intelligent Transportation Systems, no. 1(3) (January 30, 2021). http://dx.doi.org/10.31435/rsglobal_ejits/30032021/7371.

Full text
Abstract:
Встановлено, що за допомогою математичного моделювання можливо оцінити функціональні зв’язки, між різними параметрами, що впливають на термін виконання доставки у міжнародному сполученні. Розроблена модель вибору виду сполучення за критерієм часу, має практичну цінність, може використовуватись для прийняття рішення при виборі варіанту сполучення (автомобільне чи контрейлерне). Зручність використання розробленими моделями має переваги над усіма раніше запропонованими оскільки дозволяє розрахувати економічну доцільність використання виду сполучення не лише як область ефективного використання, а і для кожного окремого випадку визначити ефективність від вибору виду сполучення. Використання моделей дає можливість економічного обґрунтування вибору виду сполучення і дозволить автотранспортному підприємству скоротити витрати на виконання перевезень на 10-15%
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography