Dissertations / Theses on the topic 'Дослідження шкіри'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Дослідження шкіри.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 25 dissertations / theses for your research on the topic 'Дослідження шкіри.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse dissertations / theses on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Шикула, Р. І., and П. П. Бориславський. "Дослідження одноциклових характеристик при розтягуванні шкіри." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/8599.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Исаева, О. А., and О. Г. Аврунін. "Відеодерматоскопія в авіації як метод дослідження шкіри." Thesis, Кременчуцький льотний коледж, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/9195.

Full text
Abstract:
Робота присвячена розробці автоматизованої системи для відеодерматоскопіі. Розглядаються основні підходи при проектуванні таких систем, методологічне забезпечення та структурні модулі. Обробка різнорідних медичних даних вимагає комплексного підходу, спрямованого на розробку закінчених спеціалізованих діагностичних систем з урахуванням специфіки конкретної області та природи одержуваних зображень. Розглядаються основні аспекти автоматизованого аналізу обробки дерматоскопічних зображень і перспективи використання таких систем в медичній практиці для астронавтів і людей, які тісно пов’язані із авіацією.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лисенко, Н. В., and Н. В. Омельченко. "Дослідження показників хімічного складу гідрофобної шкіри для верху взуття." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/5076.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Городник, Ю. М., and Р. В. Зінько. "Дослідження процесу завантаження підвісних барабанів обробки шкіри з скіповим підйомником." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/5463.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Костін, Д. О. "Навчальний фантом опору шкіри людини для дослідження пристроїв низькочастотної терапії." Thesis, Київ, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/11140.

Full text
Abstract:
В тезах доповіді з метою забезпечення технічного оснащення дисципліни був розроблений навчальний фантом для проведення одного із циклу лабораторних робіт для перевірки пристроїв низькочастотної терапії. Макет імітує опір шкіри, оскільки тіло людини є провідником електричного струму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Корнієнко, В. В., Максим Володимирович Погорєлов, Максим Владимирович Погорелов, and Maksym Volodymyrovych Pohorielov. "Дослідження процесів фагоцитозу при застосуванні хітозану для лікування опіків шкіри." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31869.

Full text
Abstract:
Застосування хітозанової мембрани для лікування опікової травми призводить до покращення процесу фагоцитозу, що призводить до прискорення очищення поверхні рани та має стимулюючий вплив на процеси регенерації. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/31869
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лихих, О. В. "Роль ураження демодексом шкіри зовнішнього вуха." Master's thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/55703.

Full text
Abstract:
Кліщі демодекси, що живуть на людині були відкриті ще у далекому 1841 році[25], проте і зараз науковці не можуть дійти остаточної згоди у питанні щодо їх ролі у виникненні та підтриманні процесу запалення при різноманітних хронічних дерматозах шкіри. Одні автори вважають кліща першопричиною деяких захворювань, інші переконують, що збільшення популяції демодексів у людей з клінічними проявами дерматозів це лише наслідок основного захворювання, яке спричинило збільшення виділення шкірного сала та зміну його властивостей [12]. Є наукові повідомлення про те, що на поверхні кліщив була знайдена Bacillus oleronius— бацила, що на думку науковців здатна впливати на активність демодексів та деяких патогенних для людини бактерій і грибів, які здатні викликати захворювання шкіри. Самі ж кліщі, виповзаючи на поверхню шкіри, а потім повертаючись назад у фолікули, можуть заносити патогенних піококів в глибокі шари фолікулів і сальних залоз.[59] Нозологічний діагноз «Демодекоз» був введений у 1966 році Л.Х. Акбулатовою[12], але у переліку МКХ 10 (ICD-10) він і досі не зареєстрований, хоча зараз все більше і більше лікарів виділяють «демодекоз» як самостійне захворювання. Згідно з даними опитування Центру по вивченню підшкірного кліща, майже 70% пацієнтів з проявами демодекозу на обличчі відмітили зниження впевненості та власної гідності, 41% вказали на появу бажання уникати людей, 70% респондентів з важким перебігом захворювання повідомили, що їх стан негативно вплинув на рівень професійної взаємодії, а майже 30 % вимушені пропускати роботу.[19] Переглядаючи наукову літературу вітчизняних та зарубіжних авторів, яка стосується мікроскопічних кліщів демодексів, можна помітити, що нині науковці та лікарі значну увагу приділяють вивченню їх взаємовідносин з людиною та вплив на її організм. Слід також зазначити, що дані різних наукових джерел та викладена в них інформація часто не є однозначними й суперечать між собою, що свідчить про важливість та необхідність подальшого дослідження демодексів. Сьогодні не важко знайти чималу кількість повідомлень присвячених дерматозам шкіри обличчя та демодекозному ураженню очей, які пов’язують із життєдіяльністю цих кліщів, а ось питання про роль ураження демодексами шкіри зовнішнього вуха висвітлене не достатньо. Мета дослідження Накопичення та систематизація знань про роль ураження демодексом шкіри зовнішнього вуха.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Богданов, В. Б. "Дослідження зв"язків електрофізіологічних характеристик шкіри та індивідуально-типологічних особливостей людини." Diss. of Candidate of Biological Sciences, КНУТШ, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Щедров, І. А. "«Маркетингові дослідження та бізнес-план створення підприємства з виробництва аксесуарів зі шкіри." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22861.

Full text
Abstract:
Щедров, І. А. Маркетингові дослідження та бізнес-план створення підприємства з виробництва аксесуарів зі шкіри : дипломна робота : освітньо-професійна програма «Менеджмент» / І. А. Щедров ; керівник роботи С. В. Повна ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра менеджменту та державної служби. – Чернігів, 2021. – 66 с.
Об’єктом дослідження є процес маркетингових досліджень проникнення на зовнішні ринки підприємства з виробництва аксесуарів зі шкіри. Предметом дослідження є теоретичні, методичні та практичні аспекти створення бізнес-плану та маркетингової стратегії підприємства з виробництва аксесуарів зі шкіри. Мета і завдання дослідження. Метою дослідження є розробка бізнес-плану та маркетингових стратегій проникнення на ринки підприємства з виробництва шкіряних аксесуарів. Методи дослідження. Теоретичною і методологічною основою дослідження є праці вітчизняних та зарубіжних вчених з проблем формування маркетингових товарних стратегій та бізнес-планів підприємства. Дослідження ґрунтується на системному методі пізнання процесів і явищ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лисік, С. В., and О. А. Андреєва. "Дослідження властивостей хімічних матеріалів для фарбувально-жирувальних процесів виробництва еластичної шкіри наппа." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11987.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Трубіцин, О. О. "Дослідження алгоритмів виділення контурів зображень уражених ділянок шкіри дітей з атопічним дерматитом." Thesis, КВІЦ, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/19131.

Full text
Abstract:
У тезах доповіді було проведено огляд сучасних методів обробки зображень та виконано пошук методу обробки дерматоскопічного зображення, що дозволяє отримати чіткі межі пошкоджених ділянок шкіри хворого на атопічний дерматит.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Бончев, Сергій Дмитрович, Сергей Дмитриевич Бончев, and Serhii Dmytrovych Bonchev. "Особливості гістологічної будови шкіри при змодельованій механічній травмі." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32057.

Full text
Abstract:
З інтенсифікацією життєдіяльності людини збільшується ризик травматизації людини в побуті, на виробництві, що пов’язаний з урбанізацією суспільства. В зв’язку з цим збільшується кількість випадків механічного ураження шкірних покривів, яке проявляється у вигляді саден, порізів, розривів шкіри. Вони виникають внаслідок дії чинника безпосередньо на шкіру. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32057
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Бончев, Сергій Дмитрович, Сергей Дмитриевич Бончев, and Serhii Dmytrovych Bonchev. "Особливості регенерації шкіри із змодельованою термічною травмою при застосуванні хітозанового покриття." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32060.

Full text
Abstract:
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я опіки за частотою займають третє місце серед інших травм, а в деяких країнах – друге, поступаючись лише транспортним травмам. Актуальність проблеми термічних уражень визначається порівняно високою частотою їх в побуті і на виробництві, важкістю опікової травми, складністю і тривалістю лікування хворих з опіками, частою інвалідізацією та високою летальністю. Тому метою нашого дослідження стало експериментальне обгрунтування застосуван-ня хітозанового покриття для лікування опіків. Вищезгадане покриття на основі хітозану розроблено сумісно з Інститутом прикладної фізики НАН України (м.Суми). При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32060
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Бончев, Сергій Дмитрович, Сергей Дмитриевич Бончев, and Serhii Dmytrovych Bonchev. "Особливості гістологічної будови та PH шкіри щурів молодого віку з різними видами опіків." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/35767.

Full text
Abstract:
Актуальність проблеми термічних та хімічних уражень визначається порівняно високою частотою їх в побуті і на виробництві, тяжкістю опікової травми, складністю і тривалістю лікування хворих з опіками, частою інвалідізацією та високою летальністю. Актуальність даної проблеми в першу чергу визначається частотою отримання опіків, відсутність методів швидкої діагностики, характеру та глибини структурних змін, важкості протікання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я опіки за частотою займають третє місце серед інших травм, а в деяких країнах – друге, поступаючись лише транспортним травмам. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/35767
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Трубіцин, О. О., Ханькунь Дзяо, and О. Г. Аврунін. "Дослідження колірних характеристик дерматоскопічних знімків дітей з атопічним дерматитом. Розробка мобільного додатку оцінки стану пацієнта." Thesis, КЛК ХНУВС, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/16019.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Трубіцин, О. О., О. Г. Аврунін, and В. А. Клименко. "Використання алгоритму нелінійної оптимізації та дискретних перетворень Фур'є для контролю проведення дерматоскопічне досліджень." Thesis, ХНУРЕ, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/10197.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Бойко, Володимир Олександрович, Владимир Александрович Бойко, Volodymyr Oleksandrovych Boiko, Максим Володимирович Погорєлов, Максим Владимирович Погорелов, Maksym Volodymyrovych Pohorielov, Володимир Миколайович Дейнека, et al. "Мікробіологічне дослідження ран після лікування гелем на основі хітозану." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/27039.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Друзяка, О. В., and В. І. Прокопчук. "Дослідження в’язкопружних властивостей одягових натуральних шкір." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13598.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Анан'єва, Валерія Вікторівна, Лідія Василівна Кричковська, and Анна Павлівна Бєлінська. "Дослідження поверхнево активних властивостей порошку шкірки винограду." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45929.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Матвієнко, О. В., В. П. Кернеш, and С. С. Гаркавенко. "Дослідження фізико-механічних властивостей шкір з декоративним покриттям." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2280.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Кернеш, В. П., А. І. Бабич, and М. А. Хахарова. "Дослідження фізико-механічних характеристик сучасних матеріалів для виробництва взуття жіночого асортименту." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16802.

Full text
Abstract:
Метою даної роботи є дослідження сучасних матеріалів з різним лицевим покриттям для виробництва взуття на фізико-механічні характеристики з метою визначення граничних можливостей матеріалу і його придатності до використання у виробництві побутового взуття жіночого асортименту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Первая, Н. В., and О. А. Андреєва. "Дослідження пластичності та формостійкості шкір, виготовлених за різних умов рідинного оздоблення." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/15615.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Трубіцин, О. О., М. Д. Євстратов, and Цзяо Ханькунь. "Розробка біотехнічної системи моніторингу стану шкіри з акне." Thesis, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/19123.

Full text
Abstract:
У тезах доповіді була розроблена біотехнічна система моніторингу стану шкіри з акне, де головним результатом є обробка дерматоскопічних зображень, що дозволяє в автоматизованому режимі аналізувати динаміку зовнішніх проявів захворювання. Запропонований метод обробки дерматоскопічних знімків дозволяє аналізувати динаміку запальних процесів та оцінювати площу уражень шкіри під час лікування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Гордєєв, Артем Дмитрович, and Євген Юрійович Гаврилюк. "МОДИФІКАЦІЯ ПРИЛАДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЗМІНИ ОПОРУ ШКІРИ - XIV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ"." Thesis, 2014. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47909.

Full text
Abstract:
Під час перевірки людини на детекторі брехні фіксують зміни різних фізіологічних показників, такі як: електричний опір шкіри, кров’яний тиск, частота пульсу, частота й амплітуда дихання. Проаналізувавши літературні дані було виявлено, що рівень параметру електричного опору являється достатньо чуттєвим для виявлення сильних емоційних переживань, наприклад таких як процес брехні. Було поставлено задачу: модернізувати існуючу принципово-електричну схему, підвищивши чутливість приладу при досягненні зменшених габаритів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Гордєєв, Артем Дмитрович, and Євген Юрійович Гаврилюк. "МОДИФІКАЦІЯ ПРИЛАДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЗМІНИ ОПОРУ ШКІРИ - XIV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ"." Thesis, 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10428.

Full text
Abstract:
Під час перевірки людини на детекторі брехні фіксують зміни різних фізіологічних показників, такі як: електричний опір шкіри, кров’яний тиск, частота пульсу, частота й амплітуда дихання. Проаналізувавши літературні дані було виявлено, що рівень параметру електричного опору являється достатньо чуттєвим для виявлення сильних емоційних переживань, наприклад таких як процес брехні. Було поставлено задачу: модернізувати існуючу принципово-електричну схему, підвищивши чутливість приладу при досягненні зменшених габаритів
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography