Dissertations / Theses on the topic 'Досвід ЄС'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Досвід ЄС.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 30 dissertations / theses for your research on the topic 'Досвід ЄС.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse dissertations / theses on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Пімоненко, Тетяна Володимирівна, Татьяна Владимировна Пимоненко, Tetiana Volodymyrivna Pimonenko, Олексій Валентинович Люльов, Алексей Валентинович Люлев, Oleksii Valentynovych Liulov, and Я. О. Ус. "Енергоефективні будівлі: досвід ЄС." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64991.

Full text
Abstract:
Обмеженість паливно-енергетичних ресурсів, залежність від інших країн, постійне підвищення тарифів на комунальні послуги обумовлюють необхідність розвитку та поширення механізмів зменшення обсягів споживання традиційних паливно-енергетичних ресурсів. Також відмітимо, що вітчизняний житловий комплекс в основному був збудований у часи, коли запас паливно-енергетичних ресурсів вважався безмежним. Як наслідок, найбільше кінцеве споживання енергії припадає саме на вітчизняний житловий фонд, тому експлуатація цих будівель являється важким тягарем для паливно-енергетичного комплексу. У зв’язку з цим актуальним є поширення використання альтернативних джерел енергії саме вітчизняним житловим комплексом, що у свою чергу забезпечить поширення енергоефективних будівель.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Різник, Н. С. "Протидія відмивання грошей: досвід ЄС." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63900.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гончаров, Ю. В., and А. О. Дворецький. "Досвід управління системою рециклінгу в країнах ЄС." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7165.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Євченко, Н. Г. "Досвід податкового регулювання банківської діяльності країн ЄС." Thesis, Державна податкова адміністрація України, Національний університет ДПС України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60684.

Full text
Abstract:
Визначено характерні особливості сучасної практики оподаткування банків у країнах ЄС. Розглянуто тенденції податкової політики в після кризовий період та проблемні питання запровадження банківського збору та податку на фінансові операції. The characteristic features of modern practice of taxation of banks are certain in the countries of EU. The tendencies of tax policy are considered in post crisis period and problem questions of input of bank tax and tax on financial operations.
Для ефективного функціонування банків важливе значення має зовнішнє середовище, яке представлене низкою факторів, у складі яких вагомим і впливовим на діяльність банків є система оподаткування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Андрійчук, Ф. Ю. "Факторингові послуги в Україні та досвід ЄС." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60024.

Full text
Abstract:
Факторингові послуги є предметом регулювання як на національному, так і на міжнародному рівнях. На міжнародному рівні регулювання факторингових послуг відбувається на основі Конвенції УНІДРУА (УНІДРУА – міжнародний інститут з уніфікації приватного права в Римі; міжурядова організація, створена у 1926 р.) про міжнародний факторинг, укладеної 28 травня 1988 року в м. Оттаві (Канада). Україна приєдналась до Конвенції УНІДРУА про міжнародний факторинг згідно з Законом України “Про приєднання України до Конвенції УНІДРУА про міжнародний факторинг” від 11 січня 2006 року № 3302-IV.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мельник, Леонід Григорович, Леонид Григорьевич Мельник, Leonid Hryhorovych Melnyk, Ірина Борисівна Дегтярьова, Ирина Борисовна Дегтярева, Iryna Borysivna Dehtiarova, and Д. С. Шевельова. "Конкурентні стратегії підвищення енергоефективності економіки України: досвід ЄС." Thesis, Національна металургійна академія України, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66660.

Full text
Abstract:
В статі приведені конкурентні стратегії підвищення енергоефективності економіки України, а також висвітлено досвід Європейського Союзу в окремих секторах економіки. Обгрунтовується стратегія "зеленої" енергетики в Україні, запропонованих програмою REmap Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики із підвищення енергоефективності - розвитку відновлюваних джерел енергії, що як було проаналізовано в даній роботі дасть значні результати.
В статье приведены конкурентные стратегии повышения энергоэффективности экономики Украины, а также освещен опыт Европейского Союза в отдельных секторах экономики. Обосновывается стратегия "зеленой" энергетики в Украине, предложенных программой REmap Международного агентства по возобновляемой энергетике по повышению энергоэффективности - развития возобновляемых источников энергии, как были проанализированы в данной работе даст значительные результаты.
The article presents the competitive strategies for increasing the energy efficiency of the Ukrainian economy, as well as the experience of the European Union in certain sectors of the economy. The strategy of "green" energy in Ukraine, proposed by the REmap program of the International Renewable Energy Agency for Energy Efficiency - Renewable Energy Development, is being substantiated, which, as analyzed in this paper, will yield significant results.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Турик, В. С. "Правове регулювання репродуктивних технологій: досвід ЄС для України." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/46219.

Full text
Abstract:
За умов вимирання української нації демографічна проблема стає об’єктом дослідження юристів. Наприклад, європейці переконані, що демографічні процеси обов’язково потребують регулювання з боку держави і я не можу з цим не погодитись. Тож спробуємо з’ясувати, який вплив має держава на суспільні відносини, що складаються в результаті здійснення репродуктивних технологій в Україні та чи є він достатнім для належного врегулювання даних відносин і вирішення тих проблем, що постають.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дегтярьова, Ірина Борисівна, Ирина Борисовна Дегтярева, Iryna Borysivna Dehtiarova, and А. С. Ромашко. "Економіко-правовий інструментарій забезпечення сталого розвитку територій: досвід ЄС." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/36886.

Full text
Abstract:
В контексті європейської інтеграції одним із головних завдань та пріоритетом для України є не тільки формування законодавчого забезпечення сталого розвитку у контексті гармонізації соціального, економічного та екологічного законотворчого процесу, а і активне його впровадження на національному рівні. Вивчення законодавчого забезпечення процесів сталого розвитку Європейського Співтовариства є одним із перших кроків на шляху європейської інтеграції України. Гармонізація законодавчих ініціатив має стати одним із головних пріоритетів України, оскільки ще в липні 2002 року Україна визначила важливість європейської інтеграції в сфері економічного, соціального та екологічного розвитку України. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/36886
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Варнавський, М. О. "Удосконалення підходів до управління бізнесом: досвід ЄС та України." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/74419.

Full text
Abstract:
У першому розділі «Аналіз теоретичних підходів до визначення термінів «бізнес», «підприємництво» та їх класифікацій» досліджено сутність понять «бізнес» та «підприємництво» та їх співвідношень, проаналізовано існуючі класифікації підприємництва, враховуючи світовий досвід. У другому розділі «Методичні підходи до розроблення бізнес-планів і бізнес-моделей» проаналізовано існуючі методики написання бізнес-планів та бізнес-моделей. У третьому розділі «Розроблення бізнес-моделі для заснування бізнесу» розроблено бізнес-моделі для заснування пекарні та школи іноземних мов. Наукова новизна одержаних результатів полягає у розроблених автором бізнес-моделях для заснування пекарні та школи іноземних мов, які враховують досвід ЄС та України. Результати магістерської роботи можуть бути використані підприємствами для удосконалення просування бізнесу в мережі Інтернет, що призведе до зростання ефективності діяльності компанії в цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Перетятко, Любов Антонівна. "Децентралізація та регіональне управління інноваційним розвитком в Україні: досвід ЄС." Thesis, I Міжнародна науково-практична конференція ЛНУ імені Івана Франка, 2019. http://sci.ldubgd.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8483.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Маценко, Олександр Михайлович, Александр Михайлович Маценко, Oleksandr Mykhailovych Matsenko, Євгеній Вікторович Хилько, Евгений Викторович Хилько, and Yevhenii Viktorovych Khilko. "Досвід країн ЄС в управлінні екологічно безпечною переробкою вторинних ресурсів." Thesis, Сумський державний університет, 2018. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/80639.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Поправка, О. Г. "Інституційна архітектура наглядових органів країн-членів ЄС, досвід для України." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61979.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах розвитку світової економіки, враховуючи сучасні кризові тенденції на світових фінансових ринках, основним завданням є забез печення та підтримка стабільного розвитку економіки, зокрема і її найважливішої ланки – банківського сектора. У багатьох країнах світу продовжується пошук нових шляхів підвищення ефективності організації діяльності на фінансовому ринку шляхом вдосконалення систем регулювання та нагляду. Метою даного дослідження є визначення основних підходів до формування наглядових структур країн – членів ЄС – та використання їх досвіду в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Фалько, А. С., and О. С. Мельник. "Реалізація Європейської концепції поводження з ТПВ: досвід ЄС для України." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63064.

Full text
Abstract:
В Україні щорічно утворюється 11-13 млн. т твердих побутових відходів (ТПВ). У середньому на людину припадає близько 300 кг за рік, причому спостерігаються значні відмінності в обсягах утворення ТПВ на душу населення між міською та сільською місцевістю. Зростання утворення відходів нерозривно пов'язано зі збільшенням добробуту суспільства, тобто існує залежність між динамікою валового внутрішнього продукту (ВВП) на душу населення і питомим утворенням відходів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Мельник, Леонід Григорович, Леонид Григорьевич Мельник, Leonid Hryhorovych Melnyk, Ірина Борисівна Дегтярьова, Ирина Борисовна Дегтярева, Iryna Borysivna Dehtiarova, and В. С. Попов. "Сестейновий розвиток урбанізованих територій в умовах третьої та четвертої промислових революцій: досвід ЄС." Thesis, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/74872.

Full text
Abstract:
Сестейновий розвиток урбанізованих територій в контексті забезпечення цілей сестейнового розвитку (sustainable development goals) в умовах Третьої та Четвертої промислових революцій – це спроба усвідомлення природних кругообігів і узгодження своєї діяльності з природними циклами, що дозволяє прогнозувати і регулювати наслідки діяльності людини, створення сестейнових систем її проживання. Сучасні урбанізовані території – це, перш за все, території, на яких виробнича діяльність узгоджується з природними процесами і турботливим ставленням до природи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Біла, Світлана Олексіївна. "Європейський досвід успішної практики соціальної відповідальності бізнесу: орієнтири для України." Thesis, Українська Асоціація Викладачів і Дослідників Європейської Інтеграції, 2017. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/38535.

Full text
Abstract:
Розглянуто сутність (корпоративної) соціальної відповідальності бізнесу (CSR / СВБ) як ідеології розвитку бізнесу в країнах ЄС у ХХІ ст. Визначено базові ознаки, соціальні та екологічні критерії ведення бізнесу та інвестування, пріоритети сталого розвитку в ідеології СВБ. Проаналізовано особливості функціонування моделей СВБ у світовій бізнес-практиці. Особлива увага приділяється впливу СВБ на формування позитивного іміджу, визначення перспектив зростання конкурентоспроможності фірми, що керується у своїй діяльності ідеологією СВБ. Наведено приклади успішної практики СВБ в країнах ЄС. Обгрунтовано орієнтири та пріоритети впровадження СВБ у бізнес-середовищі України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Макаренко, Михайло Ілліч, Михаил Ильич Макаренко, and Mykhailo Illich Makarenko. "Європейський досвід міжрегіонального фінансового вирівнювання." Thesis, Академія муніципального управління, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/59381.

Full text
Abstract:
Вирівнювання економічного розвитку регіонів є важливим аспектом економічної політики європейських країн, територіальна структура яких часто характеризується диспропорціями в рівнях і темпах розвитку. їх регіональна фінансова політика грунтується на концепції згладжування нерівності у рівнях розвитку сільських і міських місцевостей, центральних і периферійних районів, південних і північних територій (залежно від географічного розташування держав). У даному контексті показовим є досвід окремих країн Європи та Європейського Союзу загалом, де приділяється чимало уваги міжрегіональному фінансовому вирівнюванню як засобу досягнення збалансованого територіального зростання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Іщенко, О. А. "Програмування та проектування територіального розвитку: досвід Європейського Союзу." Thesis, Ткачов О.О, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47283.

Full text
Abstract:
Територіальний розвиток у дослідженнях науковців та практиків Європейського Співтовариства (ЄС) розглядається як національна політика, що забезпечуватиме відсутній зв’язок між політично-керованою децентралізацією та розвитком. Раніше територіальний у словосполучення територіальний розвиток використовувалось для акцентуванні уваги на (і) просторовому аспекті розвитку чи для визначення (іі) географічної характеристики розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Марченко, А. М. "Адміністративно-правовий статус та зарубіжний досвід діяльності правоохоронних органів, що забезпечують фінансово-економічну безпеку держави на прикладі країн ЄС." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71459.

Full text
Abstract:
Забезпечення фінансово-економічної безпеки – це гарантія стабільного економічного зростання держави та підвищення добробуту її населення. Саме тому на сучасному етапі розвитку економіки України забезпечення її фінансово-економічної безпеки входить до найважливіших національних пріоритетів. Під час реформування сфери публічної фінансової діяльності важливим завданням є забезпечення функціонування ефективного механізму забезпечення фінансово-економічної безпеки з метою збереження й підтримання правового порядку та належної охорони й захисту фінансової системи України. Ефективність функціонування механізму забезпечення фінансово-економічної безпеки залежить як від належного нормативно-правового регулювання, так і від інституціональної основи його реалізації. Інституціональна основа такого механізму представлена системою правоохоронних органів, що забезпечують фінансово-економічну безпеку держави. Враховуючи євроінтеграційний напрям розвитку нашої держави, необхідним є приведення норм національного законодавства до вимог і стандартів ЄС, в тому числі в сфері забезпечення фінансово-економічної безпеки. Також важливим є вивчення та використання позитивного досвіду країн ЄС щодо діяльності правоохоронних органів, які забезпечують фінансово-економічну безпеку держави. До того ж, актуальність цієї теми обумовлена тим, що сучасний стан правового забезпечення діяльності правоохоронних органів у сфері фінансово-економічної безпеки держави, яка є складовою національної безпеки, в умовах демократичних перетворень, що нині відбуваються в державі, супроводжуються складними процесами реформування політичних, економічних і правових відносин. Зважаючи на актуальність проблеми зміцнення економічної безпеки України доцільно дослідити та проаналізувати правові засади діяльності правоохоронних органів у сфері забезпечення фінансово-економічної безпеки, в тому числі вивчити й досвід країн ЄС, а саме Італії, Румунії, Литви. Вивчення цього питання в такому контексті сприятиме виробленню ефективної вітчизняної системи забезпечення фінансово-економічної безпеки
Обеспечение финансово-экономической безопасности - это гарантия стабильного экономического роста государства и повышения благосостояния ее населения. Именно поэтому на современном этапе развития экономики Украины обеспечения ее финансово-экономической безопасности входит в важнейших национальных приоритетов. При реформировании сферы публичной финансовой деятельности важной задачей является обеспечение функционирования эффективного механизма обеспечения финансово-экономической безопасности в целях сохранения и поддержания правового порядка и надлежащей охраны и защиты финансовой системы Украины. Эффективность функционирования механизма обеспечения финансово-экономической безопасности зависит как от надлежащего нормативно-правового регулирования, так и от институциональной основы его реализации. Институциональная основа такого механизма представлена ​​системой правоохранительных органов, обеспечивающих финансово-экономическую безопасность государства. Учитывая евроинтеграционный направление развития нашего государства, необходимо приведение норм национального законодательства к требованиям и стандартам ЕС, в том числе в сфере обеспечения финансово-экономической безопасности. Также важным является изучение и использование положительного опыта стран ЕС о деятельности правоохранительных органов, обеспечивающих финансово-экономическую безопасность государства. К тому же, актуальность этой темы обусловлена ​​тем, что современное состояние правового обеспечения деятельности правоохранительных органов в сфере финансово-экономической безопасности государства, является составляющей национальной безопасности, в условиях демократических преобразований, что сейчас происходят в государстве, сопровождаются сложными процессами реформирования политических, экономических и правовых отношений. Учитывая актуальность проблемы укрепления экономической безопасности Украины целесообразно исследовать и проанализировать правовые основы деятельности правоохранительных органов в сфере обеспечения финансово-экономической безопасности, в том числе изучить и опыт стран ЕС, а именно Италии, Румынии, Литвы. Изучение этого вопроса в таком контексте будет способствовать выработке эффективной отечественной системы обеспечения финансово-экономической безопасности
Ensuring financial and economic security is a guarantee of a stable economic growth of the state and an increase in the welfare of its population. That is why, at the current stage of development of the Ukrainian economy, ensuring its financial and economic security is one of the most important national priorities. In reforming the sphere of public financial activity, an important task is to ensure the functioning of an effective mechanism for ensuring financial and economic security in order to maintain and maintain legal order and to properly protect and protect the financial system of Ukraine. The effectiveness of the mechanism for ensuring financial and economic security depends both on proper regulatory regulation and on the institutional basis for its implementation. The institutional basis for such a mechanism is represented by a system of law enforcement agencies that provide financial and economic security of the state. Taking into account the European integration direction of development of our state, it is necessary to bring the norms of the national legislation to the requirements and standards of the EU, including in the sphere of providing financial and economic security. It is also important to study and use the positive experience of EU countries regarding the activities of law enforcement bodies that provide financial and economic security of the state. In addition, the relevance of this topic is due to the fact that the current state of legal provision of law enforcement activities in the field of financial and economic security of the state, which is an integral part of national security, under the conditions of the democratic transformations that are taking place in the country, is accompanied by complicated processes of reforming political, economic and legal relations. Given the urgency of the problem of strengthening the economic security of Ukraine, it is expedient to investigate and analyze the legal framework for the activities of law enforcement agencies in the field of financial and economic security, including the study of the experience of the EU countries, namely Italy, Romania and Lithuania. The study of this issue in this context will contribute to the development of an effective domestic financial and economic security system
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Булатін, Д. О., D. O. Bulatin, and ORCID: https://orcid org/0000-0002-0200-2822. "Адміністративно-правові засади здійснення превентивної діяльності поліцією: порівняння досвіду України та країн ЄС : дисертація." Thesis, Харків, 2020. https://youtu.be/9NaUFk_HSLA.

Full text
Abstract:
Булатін, Д. О. Адміністративно-правові засади здійснення превентивної діяльності поліцією: порівняння досвіду України та країн ЄС : дис. ... д-ра філос.: 12.00.07, 081 / Дмитро Олексійович; МВС України, Харків. нац. ун-т внутр. справ. - Харків, 2020. - 247 с.
У дисертації міститься теоретичне узагальнення актуальної наукової проблеми, пов’язаної із визначенням адміністративно-правових засад здійснення превентивної діяльності поліцією через порівняння досвіду України та країн ЄС, а також шляхів їх удосконалення. В результаті проведеного дослідження сформульовано низку положень та висновків котрі спрямовані на досягнення поставленої мети.
The dissertation contains a theoretical generalization of the current scientific problem related to the definition of administrative and legal principles of preventive activities by the police through a comparison of the experience of Ukraine and the EU, as well as ways to improve them. As a result of the research, a number of provisions and conclusions have been formulated which are aimed at achieving the set goal.
В диссертации содержится теоретическое обобщение актуальной научной проблемы, связанной с определением административно-правовых основ осуществления превентивной деятельности полицией через сравнение опыта Украины и стран ЕС, а также путей их совершенствования. В результате проведенного исследования сформулирован ряд положений и выводов которые направлены на достижение поставленной цели.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Юскаєва, Інна Петрівна, Инна Петровна Юскаева, and Inna Petrivna Yuskaeva. "Оптимізація діяльності Міністерства соціальної політики України на основі досвіду ЄС." Thesis, Центр правничих ініціатив, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/38247.

Full text
Abstract:
Пропонуємо коротко зупинитися на основних аспектах формування та реалізації системи європейського соціального забезпечення, з метою виокремлення безпосередніх позитивних особливостей, що можуть бути запозичені у вітчизняну соціальну політику держави, формування та реалізація якої покладено на Міністерств соціальної політики України.
Предлагаем коротко остановиться на основных аспектах формирования и реализации системы европейского социального обеспечения, с целью выделения непосредственных положительных особенностей, которые могут быть заимствованы в отечественную социальную политику государства, формирование и реализация которой возложена на Министерство социальной политики Украины.
Here briefly on the main aspects of formation and implementation of European social security system, in order to direct isolation of positive features that can be borrowed from domestic social policy formation and implementation is entrusted to the Ministry of Social Policy of Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Олєйнікова, Л. М. "Стратегія удосконалення механізмів електронного урядування в Україні з урахуванням досвіду країн ЄС." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25254.

Full text
Abstract:
Олєйнікова, Л. М. Стратегія удосконалення механізмів електронного урядування в Україні з урахуванням досвіду країн ЄС : випускна кваліфікаційна робота : 281 «Публічне управління та адміністрування» / Л. М. Олєйнікова ; керівник роботи О. В. Попело ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра менеджменту та державної служби. – Чернігів, 2021. – 82 с.
В контексті європейської інтеграції, формування демократичного суспільства, концепція електронного уряду стає одним із найважливіших інструментів досягнення демократії. Особливу увагу слід приділити формуванню електронного уряду, реформуванню українських державних установ, тобто інноваційним методам управління, що забезпечують прозорість діяльності державних установ та муніципалітетів в Україні. Мета кваліфікаційної роботи полягає у з’ясуванні особливості впровадження електронного урядування та формуванні стратегії застосування новітніх управлінських технологій електронного урядування з урахуванням досвіду країн ЄС. Об’єктом кваліфікаційної роботи є процес становлення демократичного суспільства шляхом удосконалення механізмів електронного урядування в Україні з урахуванням досвіду країн ЄС. Предметом дослідження є теоретичні та практичні аспекти впровадження електронного урядування в Україні. Інформаційною базою дослідження є законодавчі акти України, нормативно-правові акти, наукові праці провідних вітчизняних фахівців, публікації з періодичних видань, періодичні видання, статистичні данні, офіційні Інтернет ресурси.
In the context of European integration, the formation of a democratic society, the concept of e-government is becoming one of the most important tools for achieving democracy. Particular attention should be paid to the formation of e-government, reform of Ukrainian government agencies, ie innovative management methods that ensure transparency of government agencies and municipalities in Ukraine. The purpose of the qualification work is to clarify the peculiarities of the introduction of e-government and to form a strategy for the application of the latest management technologies of e-government, taking into account the experience of EU countries. The object of the qualification work is the process of formation of a democratic society by improving the mechanisms of e-government in Ukraine, taking into account the experience of EU countries. The subject of research is the theoretical and practical aspects of the introduction of e-government in Ukraine. The information base of the research is legislative acts of Ukraine, normative legal acts, scientific works of leading domestic specialists, publications from periodicals, periodicals, statistical data, official Internet resources.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Хаценко, Т. С. "Стратегія забезпечення безпечності промислової продукції в Україні з урахуванням досвіду країн ЄС." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25259.

Full text
Abstract:
Хаценко, Т. С. Стратегія забезпечення безпечності промислової продукції в Україні з урахуванням досвіду країн ЄС : випускна кваліфікаційна робота : 281 «Публічне управління та адміністрування» / Т. С. Хаценко ; керівник роботи С. В. Повна ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра менеджменту та державної служби. – Чернігів, 2021. – 65 с.
Реформування традиційної системи управління безпечністю промислових продуктами є нагальною проблемою і в Україні. Наявні підходи не можуть вважатись достатньо ефективними оскільки вони не визначають і адекватно не вирішують багатьох існуючих проблем, не можуть забезпечити ефективне реагування на швидкий розвиток і зміни, що привносять ймовірні ризики, не завжди враховують під час прийняття рішень найновіші наукові дані та наслідки для суспільства, не охоплюють та не розповсюджуються на весь харчовий ланцюг. Об'єкт дослідження – процес забезпечення безпечності промислової продукції в Україні. Предмет дослідження – теоретичні положення та прикладні аспекти удосконалення забезпечення безпечності промислової продукції в Україні з урахуванням досвіду країн ЄС. Метою роботи є дослідження основних напрямів удосконалення та розробка стратегії забезпечення безпечності промислової продукції в Україні з урахуванням досвіду країн ЄС. Інформаційною базою дослідження є законодавчі акти України, нормативно-правові акти, наукові праці провідних вітчизняних фахівців, публікації з періодичних видань, періодичні видання, статистичні данні, офіційні Інтернет ресурси.
Reforming the traditional industrial product safety management system is also an urgent problem in Ukraine. Existing approaches cannot be considered effective enough because they do not identify and adequately address many existing problems, cannot provide an effective response to rapid development and changes that pose potential risks, do not always take into account the latest scientific data and implications for society. do not cover and do not cover the entire food chain. The object of research is the process of ensuring the safety of industrial products in Ukraine. The subject of research - theoretical provisions and applied aspects of improving the safety of industrial products in Ukraine, taking into account the experience of EU countries. The aim of the work is to study the main areas of improvement and develop a strategy for ensuring the safety of industrial products in Ukraine, taking into account the experience of EU countries. The information base of the research is legislative acts of Ukraine, normative legal acts, scientific works of leading domestic specialists, publications from periodicals, periodicals, statistical data, official Internet resources.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Сливка, В. В. "Примирення сторін в адміністративному судочинстві в умовах євроінтеграції України." Thesis, ДВНЗ "Ужгородський національний університет", 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/18627.

Full text
Abstract:
Дисертація присвячена формулюванню теоретико-методологічних засад примирення сторін в адміністративному судочинстві та наданню пропозицій щодо вдосконалення адміністративного законодавства України в цій сфері в умовах євроінтеграції. В роботі визначено поняття та особливі ознаки примирення сторін в адміністративному судочинстві. Встановлено мету, завдання, функції, принципи досліджуваного примирення. Визначено суб’єктний склад процедури примирення, встановлено умови та підстави, порядок примирення сторін в адміністративному судочинстві. Враховано досвід окремих держав-членів ЄС (Іспанія, Нідерланди, Німеччина, Франція), а також положення ряду актів ЄС. Узагальнено основні актуальні проблеми в досліджуваній сферіта сформульовано комплекс конкретних пропозицій щодо вдосконалення адміністративно-правового регулювання примирення сторін в адміністративному судочинстві в умовах євроінтеграції України, враховуючи відсутність в ЄС універсальної моделі примирення сторін публічно-правового спору та фрагментарність регулювання примирення сторін в державах-членах ЄС. The dissertation is devoted to the formulation of theoretical and methodological principles of reconciliation of the parties in administrative proceedings and to provide proposals for improving the administrative legislation of Ukraine in this area in the context of European integration. The paper defines the concept and special features of conciliation of the parties in administrative proceedings. It is established that the purpose of conciliation of the parties, as a process, is manifested in the gradual achievement by the parties of a public law dispute of a real consensus on dispute resolution, and, as a result, in the effective resolution of substantive dispute by conciliation. In this sense, conciliation of the parties performs a set of tasks (creating conditions for dialogue between the parties to the dispute; formation in the negotiations of the parties a specific model of mutual concessions that they realize, want to perform such , stimulating, analytical, information and communication, control and supervision, educational and preventive). The system of principles of conciliation of the parties in administrative proceedings are: 1) common law principles; 2) special principles of resolving the case by conciliation (for example, transparency and informativeness of resolving the case by conciliation; dispositiveness, constructive adversarial nature of the parties to the dispute; mandatory entry into force of conciliation conditions after their approval by the court; reasonable terms of resolving the case, etc.); 3) special principles concerning: a) quality, features of dispute resolution through conciliation; principles of accessibility and efficiency; b) voluntary participation in dispute resolution; good faith of all participants in the dispute resolution procedure); characteristics of the qualities of the conciliator (in particular, the principles of competence; independence, impartiality of the conciliator; compliance with the requirements of confidentiality). It is established that the subjective composition of conciliation of the parties is manifested in three models: "simple" (parties to the dispute; the judge who supervises the conciliation, approves the terms of conciliation); "Relatively complicated" (parties to the dispute; a judge who persuades the parties to conciliation and / or fully performs the role of conciliator); 3) "complicated" (parties to the dispute; judge; conciliator). In modern Ukraine there is a "simple" model of the subjective composition of the reconciliation of the parties, which: is characterized by certain features of the "relatively complicated" model; but at the same time it has the potential to transform into a "complicated" model of the subjective composition of the parties. A set of grounds and conditions for resolving a dispute by conciliation in administrative proceedings has been determined. The system of such conditions consists of: 1) positive conditions (the existence of a public law dispute and filing a lawsuit to resolve it; the integrity of the voluntary intentions of the parties to the attempt to reconcile, the implementation of a specific model of conciliation during negotiations and at the time of conciliation; ; reality and rationality of the agreed conditions of conciliation; the presence of the subjects who apply for reconciliation, the appropriate degree of legal personality); 2) negative conditions (inconsistency with the tasks of administrative proceedings in the form of violation of the interests of third parties; the law). The system of grounds covers: normative (norms of the legislation on conciliation of the parties and on the status of the subjects who are parties to the dispute), factual (implementation by the parties of the public-legal dispute of actions on acquisition and realization of the right to conciliation) and procedural-procedural conciliation, court rulings that determine the emergence and exercise of the right to reconciliation). The stages of implementation of the conciliation procedure of the parties in administrative proceedings are: 1) informal and formal initiation and commencement of the conciliation procedure; 2) negotiations in which the parties make a joint statement of conciliation of the parties; 3) submission for approval and approval of the application for conciliation of the parties, in which the court: explains to the parties the consequences of the court decision in connection with the conciliation of the parties; checks the existence of all conditions and grounds for resolving the dispute by, approves the terms of conciliation closes the proceedings or refuses to approve the terms of conciliation and continues the trial. The main current problems in the research area are summarized and a set of specific proposals for improving the administrative and legal regulation of conciliation of the parties in administrative proceeding.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Бабенко, Е. В., and E. V. Babenko. "Доктрина захисту трудових прав працівників при припиненні трудових правовідносин." Thesis, КНУ ім. Т. Г. Шевченка, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/10363.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення – Київський національний університет імені Тараса Шевченка. – Київ, 2019. The dissertation for the scientific degree of the Doctor of Law in specialty 12.00.05 – labor law; social security law – Taras Shevchenko National University of Kyiv of the Ministry of Education and Science of Ukraine. – Kyiv, 2019.
Дисертація присвячена формулюванню основних доктринальних засад захисту трудових прав працівників при припиненні трудових правовідносин. У роботі запропоновано розрізняти між собою індивідуальне та колективне припинення трудових правовідносин, враховуючи при цьому, що рівень і система гарантій для захисту визначаються концепцією «чистої» та «обтяженої» волі на припинення трудових правовідносин, наявною у їхніх сторін. Визначено підстави, умови, особливості індивідуального та колективного припинення вказаних відносин. Окрему увагу приділено захисту трудових прав працівників при припиненні трудових правовідносин на підставі процедур банкрутства. Проаналізовано та порівняно досвід України й окремих країн ЄС щодо правового регулювання та судової практики означеного захисту на підставі вказаних процедур. Сформульовано основні доктринальні положення щодо поняття, ознак захисту трудових прав працівників при припиненні трудових правовідносин, встановлено принципи, відповідно до яких має відбуватись такий захист, виокремлено захисні процедури, систематизовано та узагальнено проблеми, що існують в означеному сегменті, й запропоновано шляхи їх вирішення. The thesis focuses on formulating the basic doctrinal principals for protecting employees’ labour rights in termination labour legal relationship. The study proposes to distinguish between individual and collective termination of labor legal relationship, while the level and system of guarantees for protection are determined by the concept of “pure” and “burdened” will for terminating labor legal relationship by their parties. The grounds, conditions, features of individual and collective termination of the mentioned relations are determined. Particular attention is paid to protecting the employees’ labor rights in case of labor legal relationship termination on the basis of bankruptcy proceedings. The experience of Ukraine and individual EU countries regarding the legal regulation and judicial practice of this protection based on the pointed procedures is analyzed and compared. The basic doctrinal provisions regarding the notion, signs of protecting the labor rights of employees upon labor legal relationship termination have been formulated, the principles are established according to which such protection should take place, the protective procedures are highlighted, the problems, existing in the segment under review, are systematized and generalized, and the ways to resolve them are proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Калаянов, Д. П. "Поліція країн ЄС та використання її досвіду в адміністративній діяльності органів внутрішніх справ України: теорія і практика." Diss. of Doctor of Legal Sciences, Одес. держ. ун-т внутрішніх спсрав, 2010.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Карпушова, О. В. "Проблеми правового регулювання праці суддів в умовах євроінтеграції України." Thesis, КНУ ім. Т. Г. Шевченка, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/14013.

Full text
Abstract:
Дисертацію присвячено визначенню та вирішенню проблемних аспектів правового регулювання праці суддів у межах поглибленої євроінтеграції України. Надано комплексну соціально-правову характеристику праці суддів, а саме розкрито соціальне значення праці суддів, визначено критерії та ознаки якісної роботи суддів, що засвідчують її належний соціальний вплив. Встановлено актуальні перешкоди ефективній роботі суддів в Україні, а також стан виконання державою євроінтеграційних завдань відносно поліпшення функціонування судів та суддів. Окреслено комплекс теоретичних і практичних проблем, які перешкоджають забезпеченню трудових прав суддів в Україні, впровадженню в систему правосуддя стандартів гідної праці на всіх етапах існування трудових правовідносин із цією категорією працівників: під час виникнення трудових відносин із кандидатами на посаду судді, у процесі перебігу та припинення трудових відносин із суддями. На підставі аналізу судової практики щодо захисту трудових прав суддів в Україні на кожному з означених етапів встановлено реальні проблеми, з якими стикаються судді на практиці під час реалізації свого права на працю, а також визначено роль судового захисту прав суддів у нашій державі. Виявлено особливості правового регулювання виникнення, перебігу та припинення трудових правовідносин за участю суддів в окремих державахчленах ЄС. Враховуючи проаналізований зарубіжний досвід, сформульовано конкретні пропозиції щодо вдосконалення національного законодавства у досліджуваній сфері. The dissertation is devoted to the search and solution of problematic aspects of legal regulation of judges' work within the framework of deep European integration of Ukraine. The study provides complex socio-legal characteristics of the work of judges. It defines the social significance of the work of judges, determinates the criteria and signs of quality work of judges, which confirm its proper social impact. A complex of theoretical and practical problems that hinder the provision of labor rights of judges in Ukraine and interfere the implementation of decent work standards in the justice system is described. The analysis of problems is made at all stages of the existence of labor legal relations with this category of workers: in the beginning of labor relations with candidates for the position of a judge, in the process and termination of employment with judges. Based on the analysis of judicial practice on the protection of labor rights of judges in Ukraine at each of these stages identified real problems faced by judges in practice during the realization of their right to work. The role of judicial protection of the rights of judges in state is also defined. Peculiarities of legal regulation of the emergence, course, and termination of employmentwith judges in some EU member states areinvestigated. Considering the analyzed foreign experience, specific proposals for improving national legislation in the study area are formulated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Сатаєва, Єлизавета Євгеніївна. "Особливості регіональної політики в ЄС та Україні." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2626.

Full text
Abstract:
Сатаєва Є. Є. Особливості регіональної політики в ЄС та Україні : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 051 "Економіка" / наук. керівник І. І. Колобердянко. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 134 с.
UA : Кваліфікаційна робота: 134 с., 4 рис., 7 табл., 2 додатки, 98 джерел. Об’єктом дослідження є науково-методичні основи регіональної політики. Предметом дослідження є сукупність теоретичних та практичних аспектів формування регіональної політики. Мета роботи – дослідження сутності та теоретичних аспектів формування регіональної політики, розробка практичних рекомендацій щодо вдосконалення механізму формування регіональної політики в національній економіці. Методи дослідження – статистичний аналіз, графічний, аналітичний, факторний аналіз, діалектичний, абстрактно-логічний, порівняльний аналіз. У першому розділі кваліфікаційної роботи викладені теоретичні основи формування регіональної політики та виокремленні особливості та принципи регіоналізації. У другому розділі досліджено характерні особливості регіональної політики в країнах ЄС в посткризовий період. Проаналізовано регулювання регіонального розвитку в Німеччині та механізм формування регіональної політики в Україні. У третьому розділі запропоновано напрями вдосконалення механізму формування регіональної політики в національній економіці. диференціація, європейський союз, зарубіжний досвід, економічний розвиток, ефективність, механізм, регіон, регіональна політика
EN : Qualification work: 134 pp., 4 figures, 7 tables, 2 supplements, 98 sources. The subject of the study is the scientific and methodological foundations of regional policy. The subject of the study is a set of theoretical and practical aspects of regional policy making. The purpose of the work is to study the nature and theoretical aspects of regional policy formation, to develop practical recommendations for improving the mechanism of regional policy formation in the national economy. Research methods - statistical analysis, graphical, analytical, factor analysis, dialectical, abstract-logical, comparative analysis. The first section of the qualification work outlines the theoretical foundations of regional policy making and highlights the features and principles of regionalization. The second section explores the specific features of regional policy in the EU post-crisis period. Regulation of regional development in Germany and mechanism of regional policy formation in Ukraine are analyzed. The third section proposes directions for improving the mechanism of regional policy formation in the national economy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Біла, Світлана Олексіївна. "Розвиток відновлюваної енергетики – складова переходу до сталого розвитку: досвід ЄС та України." Thesis, 2018. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40118.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Крупченко, Ірина Русланівна. "Медіація як альтернативний спосіб вирішення публічно-правових спорів: теорія, досвід застосування в Україні та країнах ЄС." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3439.

Full text
Abstract:
Крупченко І. Р. Медіація як альтернативний спосіб вирішення публічно-правових спорів: теорія, досвід застосування в Україні та країнах ЄС : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 081 "Право" / наук. керівник: Я. О. Сидоров. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 90 с.
UA : Кваліфікаційна робота складається зі 90 сторінок, містить 75 джерел використаної інформації. Нові реалії сьогодення та реформування національного законодавства у сфері управління, вимагають застосування нових підходів для ефективного регулювання вирішення спорів і конфліктів у різних сферах суспільного життя. Необхідним елементом сучасних правових систем, який свідчить про розвиток демократичних інститутів в державі є застосування альтернативних способів вирішення спорів, щільне місце серед яких посідає медіація. Традиційною сферою застосування цього інституту є цивільно-правові відносини між юридично рівними суб’єктами. Дискусійним залишається питання можливості застосування медіації у адміністративних справах при врегулюванні управлінських спорів фізичних та юридичних осіб із органами публічної влади в умовах нерівності правового статусу суб’єктів. Публічно-правові спори, які вирішуються в порядку адміністративного судочинства, часто називають немедіабельними, тобто такими, які не можуть бути вирішені шляхом застосування медіації. Насамперед, це зумовлено особливостями суб’єктного складу адміністративно-процесуальних правовідносин, а саме, тим фактом, що однією зі сторін завжди виступає орган публічної адміністрації, який повинен діяти лише в межах наданих йому повноважень, у порядку та в спосіб, встановлений Конституцією України та законами України, а тому дуже важко уявити участь органів державної влади та органів місцевого самоврядування у переговорах. Об’єктом кваліфікаційної роботи є суспільні відносини, що виникають у сфері публічного адміністрування. Предметом дослідження є медіація як альтернативний спосіб вирішення публічно-правових спорів: теорія, досвід застосування в Україні та країнах ЄС.
EN : Qualification work consists of 90 pages, contains 75 sources of information used. New realities of today and the reform of national legislation in the field of governance require the application of new approaches to the effective regulation of disputes and conflicts in various spheres of public life. A necessary element of modern legal systems, which indicates the development of democratic institutions in the state is the use of alternative dispute resolution, a dense place among which is mediation. The traditional scope of this institution is civil law relations between legally equal subjects. The question of the possibility of using mediation in administrative cases in resolving administrative disputes between individuals and legal entities with public authorities in conditions of inequality of legal status of subjects remains debatable. Public law disputes that are resolved through administrative proceedings are often referred to as non-mediatable, ie those that cannot be resolved through the use of mediation. First of all, this is due to the peculiarities of the subject composition of administrative-procedural legal relations, namely, the fact that one of the parties is always a public administration body, which must act only within its powers, in the manner prescribed by the Constitution of Ukraine and laws of Ukraine, and therefore it is very difficult to imagine the participation of public authorities and local governments in the negotiations. The object of the qualification work is public relations that arise in the field of public administration. The subject of the study is mediation as an alternative way of resolving public law disputes: theory, experience in Ukraine and EU countries.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Шевчук, Єлизавета Андріївна. "Політика «м`якого» державно-правового впливу на економіку у пореформний період у країнах ЄС (на прикладі інвестування)." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3609.

Full text
Abstract:
Шевчук Є. А. Політика «м`якого» державно-правового впливу на економіку у пореформний період у країнах ЄС (на прикладі інвестування) : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 081 "Право" / наук. керівник Л. В. Кузенко. Запоріжжя : ЗНУ. 2020.102 с.
UA : Кваліфікаційна робота складається зі 102 сторінки, містить 94 джерел використаної інформації. Україна розвивається як демократична, соціальна правова держава з ринковою економікою та чітким геополітичним вибором, метою якого є набуття повноправного членства в Європейському Союзі. Поступовий еволюційний розвиток національної економіки вимагає залучення максимального обсягу інвестицій, які необхідно спрямувати на створення ефективної системи кредитування малого й середнього бізнесу, розвиток високотехнологічного виробництва конкурентоздатних товарів, удосконалення транспортної інфраструктури та створення нових робочих місць. Умовою залучення прямих інвестицій є позитивний інвестиційний клімат, який характеризується як сукупність умов і факторів, що впливають на свідомість потенційного інвестора під час прийняття рішення щодо початку інвестиційної діяльності. Значна кількість нормативно-правових актів, які регулюють окремі питання інвестицій та інвестиційної діяльності, не сприяє покращенню інвестиційного клімату в Україні. Мета магістерської роботи полягає в тому, щоб на підставі узагальнення чинного галузевого законодавства, проектів законів, аналізу вітчизняних і зарубіжних джерел виявити сутність і характерні особливості формування політики «м`якого» державно-правового впливу на економіку у пореформний період у країнах ЄС (на прикладі інвестування). Автором магістерського дослідження розкрито генезу «м`якого» державно-правового впливу на економіку в Україні та зарубіжних країнах, визначено поняття м`якого» державно-правового впливу на економіку в Україні та країнах ЄС, досліджено алгоритм м`якого» державно-правового впливу на економіку в Україні та країнах ЄС, охаректирузовано правові засоби забезпечення позитивного інвестиційного клімату в Україні в умовах реалізації державно-правового впливу на економіку, з`ясувано правове забезпечення позитивного інвестиційного клімату у зарубіжних країнах в умовах «м`якого» державно-правового впливу та сформульовані конкретні пропозиції щодо актуальних напрямів удосконалення організаційно-правового алгоритму забезпечення позитивного інвестиційного клімату в умовах реалізації «м`ягкого» державно-правового впливу. Об’єктом дослідження є суспільні відносини у сфері правового забезпечення позитивного інвестиційного клімату у зарубіжних країнах в умовах «м`якого» держано правового впливу. Предметом дослідження є політика «м`якого» державно-правового впливу на економіку у пореформний період у країнах ЄС (на прикладі інвестування).
EN : Qualification work consists of 102 pages, contains 94 sources of information used. Ukraine is developing as a democratic, social state governed by the rule of law with a market economy and clear geopolitical choices aimed at gaining full membership in the European Union. The gradual evolutionary development of the national economy requires the maximum amount of investment, which should be directed to the creation of an effective credit system for small and medium-sized businesses, development of high-tech production of competitive goods, improvement of transport infrastructure and job creation. The condition for attracting direct investment is a positive investment climate, which is characterized as a set of conditions and factors that affect the consciousness of a potential investor when deciding to start investing. A significant number of regulations governing certain issues of investment and investment activities do not contribute to improving the investment climate in Ukraine. The purpose of the master's work is to, based on the generalization of current sectoral legislation, draft laws, analysis of domestic and foreign sources to identify the essence and characteristics of the policy of "soft" state and legal influence on the economy in the post-reform period in the EU. investment). The author of the master's research reveals the genesis of "soft" state and legal influence on the economy in Ukraine and foreign countries, defines the concept of soft "state and legal influence on the economy in Ukraine and EU countries, investigated the algorithm of soft" state and legal influence on the economy in Ukraine and the EU, characterized the legal means of ensuring a positive investment climate in Ukraine in terms of state and legal influence on the economy, clarified the legal support of a positive investment climate in foreign countries in terms of "soft" state and legal influence and formulated specific proposals for current areas of improvement of the organizational and legal algorithm to ensure a positive investment climate in the implementation of "soft" state and legal influence. The object of the study is public relations in the field of legal support of a positive investment climate in foreign countries in the conditions of "soft" state and legal influence. The subject of the study is the policy of "soft" state and legal influence on the economy in the post-reform period in the EU (for example, investing).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography