Academic literature on the topic 'Геодезія та землеустрій'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Геодезія та землеустрій.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Геодезія та землеустрій"

1

Константинова, Елена, Анатолий Колосюк, Владимир Стадников, Наталия Стадникова, and Сергей Колыханин. "ОПЫТ ПРИМЕНЕНИЯ СОВРЕМЕННЫХ МЕТОДОВ ОБУЧЕНИЯ ПРИ ПОДГОТОВКЕ СПЕЦИАЛИСТОВ ПО СПЕЦИАЛЬНОСТИ 193 «ГЕОДЕЗИЯ И ЗЕМЛЕУСТРОЙСТВО» В ОДЕССКОЙ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АКАДЕМИИ СТРОИТЕЛЬСТВА И АРХИТЕКТУРЫ." SWorldJournal, no. 08-05 (May 31, 2018): 46–51. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2021-08-05-030.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано сучасні методи навчання, а також впровадження в освітній процес інформаційно-комунікаційних технологій, які доцільно використовувати при підготовці висококваліфікованих фахівців спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в ОДАБА.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Константинова, Елена, Анатолий Колосюк, Владимир Стадников, Наталия Стадникова, and Сергей Колыханин. "ОПЫТ ПРИМЕНЕНИЯ СОВРЕМЕННЫХ МЕТОДОВ ОБУЧЕНИЯ ПРИ ПОДГОТОВКЕ СПЕЦИАЛИСТОВ ПО СПЕЦИАЛЬНОСТИ 193 «ГЕОДЕЗИЯ И ЗЕМЛЕУСТРОЙСТВО» В ОДЕССКОЙ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АКАДЕМИИ СТРОИТЕЛЬСТВА И АРХИТЕКТУРЫ." SWorldJournal, no. 08-05 (May 31, 2018): 46–51. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-08-05-030.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано сучасні методи навчання, а також впровадження в освітній процес інформаційно-комунікаційних технологій, які доцільно використовувати при підготовці висококваліфікованих фахівців спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в ОДАБА.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Боровий, В. "Формування нової спеціальності "Геодезія та землеустрій". Як доцільніше організувати навчання та практику?" Землевпорядний вісник, no. 4 (2016): 20–22.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Rusina, Nelja. "Using the mobile technologies in the process of training specialists of specialty 193 “Geodesy and land management”." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University. Series: Pedagogical sciences 1 (April 20, 2019): 321–29. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2019-1-1-321-329.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ковальов, Леонід, Марія Медведєва, and Іван Побережець. "ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ІМІТАТОРА ФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ STEP В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Physical and Mathematical Education 29, no. 3 (June 23, 2021): 68–73. http://dx.doi.org/10.31110/2413-1571-2021-029-3-011.

Full text
Abstract:
У статті викладено досвід використання інтерактивного імітатору фізичних процесів Step на заняттях з фізики у навчанні студентів спеціальностей «Агроінженерія», «Геодезія та землеустрій» та «Комп’ютерні науки». Формулювання проблеми. Розуміння студентами дисциплін природничо-математичного циклу, зокрема фізики вважається основною проблемою у закладах вищої освіти. Візуалізація фізичних процесів допомагає зрозуміти, усвідомити та засвоїти більшість тем фізики. А завдяки імітаційному моделюванню студенти мають можливість побачити природу процесів і явищ, які не можна спостерігати не озброєним оком або без використання спеціальних потужних та дорогих приладів. Прикладом такого інтерактивного імітатору фізичних процесів може слугувати Step. Матеріали і методи. Матеріалом дослідження є створення та дослідження студентами імітаційних моделей для вивчення поведінки пружного маятника, математичного маятника, явища резонансу, механічної хвилі та броунівського руху використовуючи інтерактивний імітатор фізичних процесів Step на заняттях з фізики. Методи спостереження, аналізу, систематизації та математичної статистики використовувалися для отримання інформації про доцільність використання інтерактивного імітатору фізичних процесів Step при навчанні фізики. Результати. В статті описано методику використання інтерактивного імітатору фізичних процесів Step при навчанні фізики, зокрема вивченні пружного маятника, математичного маятника, резонансу, механічної хвилі, броунівського руху; відображено результати педагогічного експерименту. Висновки. Узагальнюючи результати дослідження можна стверджувати, що використання інтерактивного імітатору фізичних процесів Step при навчанні фізики дозволяє: візуалізувати навчальний матеріал; полегшити сприймання та розуміння складних фізичних явищ та процесів; формувати у студентів дослідницькі компетентності; підвищити мотивацію навчально-пізнавальної діяльності студентів. Але разом з тим, використання лише імітаційних моделей не підвищує якість фізичної підготовки студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Русіна, Неля Григорівна, and Вадим Олександроич Люльчик. "МОДЕЛЬ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ГАЛУЗІ ГЕОДЕЗІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ, ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ." Information Technologies and Learning Tools 80, no. 6 (December 22, 2020): 176–87. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v80i6.2981.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано сучасні тенденції підготовки фахівців геодезії та землеустрою з урахуванням перспектив розвитку у сфері топографо-геодезичної та земельно-кадастрової діяльності, їх вплив на систему освіти, євроінтеграційні та глобалізаційні процеси. Запропоновано та обґрунтовано структурну модель підготовки фахівців-землевпорядників в університетах України. Визначено та описано компоненти моделі, які складають цільовий, концептуальний, теоретично-методологічний, процесуально-змістовний, навчально-технологічний, результативний блоки. Сформульовано завдання підготовки майбутніх землевпорядників для потреб галузі геодезії та землеустрою, яке передбачає виховання в майбутніх фахівців мотиваційно-ціннісного ставлення до діяльності, спрямованої на потреби сфери землеустрою; опанування цілісної системи теоретичних знань, спеціальних умінь, практичних навичок, необхідних для професійної діяльності; формування професійно важливих особистісних якостей, необхідних для застосування набутих знань, умінь і навичок діяльності у сфері землеустрою; формування усвідомленої потреби в оцінюванні власного рівня готовності до професійної діяльності, прогнозуванні та подальшому корегуванні цієї готовності. Розглянуто професійну підготовку майбутнього фахівця як педагогічний процес університетської освіти, результатом якого є формування та розвиток його професійної готовності. Вирізнено основні напрями вдосконалення підготовки фахівців сфери геодезії та землеустрою, зокрема: використання інформаційних технологій; застосування мультимедійних засобів; використання інтерактивних методів. Визначено перелік компетентностей, які дають можливість випускнику закладу вищої освіти виконувати професійні обов’язки у структурних підрозділах Держгеокадастру України, проєктних організаціях, а саме: загальні компетентності, професійні компетентності землевпорядника, фахові компетентності в галузі геодезії та землеустрою. Розроблено діагностичний інструментарій, який передбачає добір стандартизованих і авторських методик для визначення компонентів у структурі готовності фахівця до професійної діяльності. Охарактеризовано компоненти результативного блоку структурної моделі, а саме: діяльнісно-операційний; інформаційно-технічний; когнітивний; мотиваційний. особистісно-творчий.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мартин, А. "Вища освіта з геодезії та землеустрою: час змінювати пріоритети навчання?" Землевпорядний вісник, no. 2 (2018): 30–36.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Русіна, Н. Г. "ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ ГАЛУЗІ ГЕОДЕЗІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ." Visnik Zaporiz'kogo naciohai'nogo universitetu. Pedagogicni nauki, no. 1 (2020): 346–51. http://dx.doi.org/10.26661/2522-4360-2020-1-54.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Liulchyk, V. O., and N. H. Rusina. "Training of specialists in geodesy and land management for sustainable development." Ecological Sciences 4 (2018): 73–77. http://dx.doi.org/10.32846/2306-9716-2018-4-23-16.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Artemov, V., T. Movchan, E. Bakhchevan, and T. Danko. "ПРИНЦИПИ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ І ВПРОВАДЖЕННЯ ЇЇ В ГЕОДЕЗІЇ ТА ЗЕМЛЕУСТРОЇ." Аграрний вісник Причорномор'я, no. 96 (July 21, 2020). http://dx.doi.org/10.37000/abbsl.2020.96.16.

Full text
Abstract:
Досліджено сучасний стан цифрової трансформації в Україні і принципи впровадження її в геодезії та землеустрої. Визначено взаємозв’язок розвитку і підготовки професійних кадрів, максимально орієнтованих на реальні потреби ІТ-індустрії країни. Сформульовано запуск технології у 2020 році. Простежено концепції розвитку цифрової економіки й суспільства нашої держави та проаналізовано прогнозну частку цифрової економіки у ВВП 2030Е.Проаналізовано особливості впровадження цифрової трансформації в геодезії, картографії, землеустрої та кадастрі, які пов’язані, з використанням ГІСтехнологій, призначених для виконання задач по збереженню інформації про земельні ділянки, побудови топографічних планів, створення формалізованих звітних документів. Висвітлено основні проблеми і принципи, що гальмують розвиток цифрової трансформації в Україні. Наведено ідеї щодо розвитку і удосконалення вітчизняного ринку цифрової трансформації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Геодезія та землеустрій"

1

Лов’ян, Р. С. "Моделювання ефективності сільськогосподарського виробництва з використанням геоінформаційних систем (на прикладі Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області)." Магістерська робота, 2018. http://ep3.nuwm.edu.ua/18721/1/2018_193_gis_lovjan.pdf.

Full text
Abstract:
Лов’ян Р.С. «Моделювання ефективності сільськогосподарського виробництва з використанням геоінформаційних систем (на прикладі Богдашівської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області)» – Рукопис. Магістерська робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій (спеціалізація – Геоінформаційні системи і технології). – Національний університет водного господарства та природокористування. – Рівне, 2018. Магістерська робота: 72 сторінок, 43 рисунків, 6 таблиць, 1 додаток, 22 використаних джерел. Об’єкт дослідження: геоінформаційне забезпечення сільськогосподарського виробництва. Предмет дослідження: створення інструменту для автоматичної побудови картограми еколого-економічної придатності земель, профільний набір геопросторових даних та реалізація інструменту для моделювання врожайності сільськогосподарських культур. Мета магістерської роботи: створенні інструменту, за допомогою додатку ModelBuilder, який дозволить в автоматичному режимі будувати картограму еколого-економічної придатності земель, підбір математичної моделі та реалізація інструментів моделювання врожайності для оцінки ефективності сільськогосподарського виробництва. Методи дослідження: формалізації; монографічний; картографічне моделювання; абстрактно-логічний.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Онищук, В. О. "Візуалізація історичних та просторових аспектів розвитку Національного університету водного господарства та природокористування з використанням продуктів Esri." Магістерська робота, 2018. http://ep3.nuwm.edu.ua/18724/1/2018_193_gis_onischuk.pdf.

Full text
Abstract:
Онищук В.О. Візуалізація історичних та просторових аспектів розвитку Національного університету водного господарства та природокористування з використанням продуктів Esri. – Рукопис. Магістерська робота на здобуття освітнього ступеня магістр за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій (спеціалізація – Геоінформаційні системи і технології). – Національний університет водного господарства та природокористування. – Рівне, 2018. Магістерська робота: 55 сторінок, 46 рисунків, 19 використаних джерел. Об’єкт дослідження: геоінформаційне забезпечення студмістечка Національного університету водного господарства та природокористування Предмет дослідження: дослідження функціональності карт-історій Esri. Мета магістерської роботи: аналіз можливостей програмних продуктів та сервісів Esri та їх апробація на прикладі візуалізації історичних та просторових аспектів розвитку Національного університету водного господарства та природокористування. В результаті реалізації даної роботи апробовано можливості ArcGIS Online та карт-історій при створенні серії карт, які візуалізують історичні та просторові аспекти розвитку Національного університету водного господарства та природокористування. Досліджено переваги та недоліки різних шаблонів. Методи дослідження: монографічний; абстрактно-логічний; графічний;формалізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Степорук, Н. М. "Геоінформаційне забезпечення інженерних мереж на прикладі студентського містечка Національного університету водного господарства та природокористування." Магістерська робота, 2018. http://ep3.nuwm.edu.ua/18725/1/2018_193_gis_steporuk.pdf.

Full text
Abstract:
Степорук Н. М Геоінформаційне забезпечення інженерних мереж на прикладі студентського містечка Національного університету водного господарства та природокористування. – Рукопис. Магістерська робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій (спеціалізація – Геоінформаційні системи і технології). – Національний університет водного господарства та природокористування. – Рівне, 2018. Магістерська робота: 76 сторінок, 36 рисунків, 16 використаних джерел. Об’єкт дослідження: геоінформаційне забезпечення роботи інженерних мереж на прикладі студ. містечка НУВГП Предмет дослідження: геопросторові дані пов’язані з інженерними мережами та реалізація концепції геоінформаційної системи. Мета магістерської роботи: є розробка концепції управління інженерними мережами у населеному пункті на прикладі студентського містечка НУВГП та апробація необхідних для цього інструментів. Реалізація описаної ГІС підтримує структуру будь-якого формату даних з різних програмних засобів. При використанні подібної системи буде спрощено роботу кожного комунального підприємства, що відповідає за певний підтип інженерної мережі. Подібні організації будуть мати одночасний доступ до єдиної БД, котра буде оновлюватися у режимі реального часу. Для цього було здійснено підключення до Веб-ГІС, продемонстровано публікацію гепопросторових даних у 3D та через доповнену реальність. Наявність такої ГІС дасть можливість комунальним підприємствам ефективніше планувати роботу, швидше реагувати на знешкодження поломки та здійснювати плани по заміні чи прокладанні нових комунікацій. Методи дослідження: монографічний; абстрактно-логічний; графічний.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дзенік, Ю. І. "Методичні аспекти використання та охорони земель (на прикладі сільськогосподарського виробничого кооперативу «Мошківський» на території Млинівської територіальної громади Млинівського району Рівненської області)." Магістерська робота, 2018. http://ep3.nuwm.edu.ua/18726/1/2018_193_zvk__dzenik.pdf.

Full text
Abstract:
Дзенік Ю.І. Методичні аспекти використання та охорони земель (на прикладі сільськогосподарського виробничого кооперативу «Мошківський» на території Млинівської територіальної громади Млинівського району Рівненської області). – Рукопис. Магістерська робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю – 193 «Геодезія та землеустрій». – Національний університет водного господарства та природокористування. – Рівне, 2018. Магістерська робота: 87 сторінок, у тому числі 31 рисунок, 13 таблиць, список використаних джерел із 17 найменувань. Об’єктом дослідження є землі сільськогосподарського призначення СВК «Мошківський» на території Млинівської територіальної громади Млинівського району. Предметом дослідження є стан земельних ресурсів, їх продуктивність та процес удосконалення використання і охорони земель (на прикладі сільськогосподарського виробничого кооперативу «Мошківський» на території Млинівської територіальної громади Млинівського району Рівненської області Метою роботи є формування методичних аспектів використання та охорони земель й розробка відповідного проекту на території землекористування з застосуванням засобів ГІС. Методи дослідження – метод монографічний, аналітичний, ГІС моделювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Антонюк, Н. В. "Напрями удосконалення управління територіями меліорованих земель (на прикладі Полтавської області)." Магістерська робота, 2018. http://ep3.nuwm.edu.ua/18727/1/2018_193_zvk_antonjuk.pdf.

Full text
Abstract:
Антонюк. Н. В. Напрями удосконалення управління територіями меліорованих земель (на прикладі Полтавської області). Магістерська робота на здобуття освітнього ступеню магістр за спеціальністю 193 “Геодезія та землеустрій – Національний університет водного господарства та природокористування. – Рівне, 2018 р. Магістерська робота: 72 сторінки, у тому числі 8 рисунків, 11 таблиць, , список використаних джерел. Об’єктом дослідження є меліоровані землі Полтавської області. Предметом дослідження є процес управління меліорованими територіями Полтавської області і напрямки його вдосконалення. Метою роботи є розробка напрямів щодо удосконалення управління використання меліорованих земель та обґрунтування системи екологічних, економічних та соціальних заходів з метою підвищення ефективності їх використання. Методи дослідження: екологічний, економічний, соціальний, системного аналізу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Козуб, О. А. "Застосування даних лазерного сканування при вирішенні задач народного господарства." Магістерська робота, 2018. http://ep3.nuwm.edu.ua/18728/1/2018_193_zvk_kozub.pdf.

Full text
Abstract:
Козуб О.А. Застосування даних лазерного сканування при вирішенні задач народного господарства. – Рукопис. Магістерська робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій. – Національний університет водного господарства та природокористування. – Рівне, 2018. Магістерська робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури (22 джерела): 74 с., 59 рис. В даній роботі розкрито та проаналізовано декілька тем, основні з них: 1. Вивчення існуючих методів сканування місцевості. 2. Аналіз методів опрацювання даних лазерного сканування. 3. Формування макросів для автоматичної класифікації. 4. Вирішення задач народного господарства на основі даних лазерного сканування. Найбільше уваги приділено практичним завданням розв’язавши які розкриваються можливості при вирішені різних задач. Також приведені приклади розв’язку деяких з задач.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ревко, Т. Ю. "Грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення Глинської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області з врахуванням рельєфу." Магістерська робота, 2018. http://ep3.nuwm.edu.ua/18729/2/2018_193_zvk_revko.pdf.

Full text
Abstract:
Ревко Т.Ю. Грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення Глинської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області з врахуванням рельєфу. – Рукопис. Магістерська робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». – Національний університет водного господарства та природокористування. – Рівне, 2018. СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ "ЗЕМЛЕУСТРІЙ ТА КАДАСТР". Магістерська робота: 84 сторінки, у тому числі 7 рисунків, 15 таблиць, список використаних джерел із 16 найменувань, 4 графічних матеріалів. Об’єктом дослідження є територія Глинської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області Предметом дослідження є грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення з врахуванням рельєфу. Метою роботи є проведення грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення із застосуванням даних економічної оцінки і науково обґрунтованої сівозміни на території Глинської сільської ради та встановлення впливу рельєфу. Методи дослідження: теоретичний, графічний, монографічний, ГІС моделювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Струк, С. М. "Оцінка точності супутникових спостережень в умовах обмеженої видимості на основі емпіричних даних." Магістерська робота, 2018. http://ep3.nuwm.edu.ua/18742/1/2018_193_zvk_struk.pdf.

Full text
Abstract:
Струк С. М. «Оцінка точності супутникових спостережень в умовах обмеженої видимості на основі емпіричних даних». Магістерська робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю 193 « Геодезія та землеустрій» - Національний університет водного господарства та природокористування. – Рівне, 2018. Магістерська робота: 71 сторінок, у тому числі 33 рисунка, 18 таблиць,список використаних джерел із 31 найменування. Об’єктом дослідження є супутникові спостереження. Предметом дослідження є принципи та методи організації GPS спостережень при обмеженій видимості небосхилу з попереднім плануванням Метою роботи є виконання емпіричної оцінки точності визначення планового та висотного місцеположення на основі натурних супутникових спостережень в умовах обмеженої видимості небосхилу з попереднім плануванням. Виконано порівняння точності таких визначень з результатами традиційних наземних вимірювань. Розраховано критерій відкритості горизонту, за допомогою якого можна оцінити вплив перешкод на точність результатів спостережень. За допомогою формул попередньої оцінки точності визначено значення просторового, планового та висотного положення досліджувальних точок. Методи дослідження : монографічний метод, чисельно-аналітичне моделювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Філіпчук, І. М. "Вдосконалення методичних підходів до картографування та обліку земель лісового фонду." Магістерська робота, 2018. http://ep3.nuwm.edu.ua/18743/1/2018_193_zvk_zaochna_golovchuk.pdf.

Full text
Abstract:
Філіпчук І.М. Вдосконалення методичних підходів до картографування та обліку земель лісового фонду. – Рукопис. Магістерська робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій. – Національний університет водного господарства та природокористування. – Рівне, 2018. Магістерська робота: 75 сторінок, 43 рисунки, 1 таблиця та 27 літературних джерел. Метою роботи є вдосконалення методичних підходів до картографування та обліку земель лісового фонду при створенні векторних карт у програмному забезпеченні Digitals та з використанням даних дистанційного зондування Землі. У магістерській роботі проаналізовано основні задачі картографування й обліку земель лісогосподарського призначення, нормативно-правове забезпечення, яке встановлює вимоги до розробки й змісту лісових карт. За ортофотопланом створено векторну карту Омелянівського лісництва у програмному забезпеченні Digitals. Наведено підходи до ефективного створення карт, обліку земель, контролю створених матеріалів з використанням вбудованих можливостей та написанням власних скриптів. Сформовано рекомендації щодо використання даних дистанційного зондування Землі на базі інтернет платформи EOS. Методи дослідження: монографічний, картографічний, моделювання, генералізація й узагальнення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography